مقایسه سیستم عامل های اصلی ویدیویی آنلاین. بهترین چیست?, پلت فرم تجربه ویدیویی تعاملی Vimeo

فیلم ساده شده

Contents

پلت فرم ویدیویی Kaltura (VPAAS) واقعاً برای کسانی که می خواهند یک پلت فرم ویدیویی کامل با استفاده از آن باشد ، بلکه برای کسانی که یک راه حل شخصی را ترجیح می دهند در نظر گرفته نشده است. مشتریان Kaltura ضبط ویدیو ، پخش وب ، ذخیره سازی و à la carte را انتخاب می کنند ، و یک سکوی را که توسط خدمات حرفه ای Kaltura تولید می شود ، مونتاژ می کنند. این پلتفرم به طور عمده برای شرکت های رسانه ای طراحی شده است ، اما مشتریان آن همچنین می توانند راه حل های شریک اضافی خریداری کنند یا از Kaltura API و/یا شبکه توسعه دهنده منبع باز Kaltura برای شخصی سازی حتی بیشتر استفاده کنند.

مقایسه بهترین سیستم عامل های ویدیویی 2023

از زمان راه اندازی آن در سال 2005 ، YouTube با ویدیوی آنلاین مترادف شده است. و به دلایل خوب ، قبل از YouTube ، برای به اشتراک گذاشتن یک فیلم در وب به طور کلی به این معنی است:

 • درک کنید که چگونه یک فایل ویدیویی دوربین را در رایانه خود وارد کنید
 • این فایل را در وب سایت خود ، سایت FTP یا شبکه دیگر بارگیری کنید
 • پیوندی به این ویدیو ایجاد کنید تا افراد دیگر بتوانند آن را پیدا کرده و از آن استفاده کنند

و این فقط از شما بود. از آنجا که خواندن آنلاین عملاً ناشناخته بود ، تماشاگران شما مجبور بودند این ویدئو را به طور کامل بارگیری کنند ، سپس آن را تبدیل کنند تا بتوان آن را در پخش کننده چندرسانه ای خاص که نصب کرده بودند خوانده شود.

هرکسی که از سنین قبل قبل از یوتیوب نیز به یاد داشته باشد ، تلاش های لازم برای یافتن و تماشای یک فیلم آنلاین را به خاطر می آورد ، اما واقعاً نحوه میزبانی آن و به اشتراک گذاشتن آن نیست.

اما پلت فرم ویدیویی YouTube همه چیز را تغییر داده است.

راه اندازی YouTube به اشتراک گذاری ، کشف و پخش فیلم های آنلاین ساده شد. در واقع ، امروزه ، به اشتراک گذاشتن فیلم های آنلاین به حدی آسان است که ما اغلب پیچیدگی واقعی پلت فرم YouTube را فراموش می کنیم.

هنگامی که یک کاربر ویدئویی را در YouTube وارد می کند ، به طور خودکار به قالب های معمولی پذیرفته شده تبدیل می شود ، به صورت رایگان میزبانی می شود و به بخش های کوچکی تبدیل می شود که می تواند با حداقل تمبر و کیفیت عالی به صورت پویا منتشر شود ، حتی در اتصالات اینترنتی ضعیف ترین. YouTube نه تنها به سازندگان این امکان را می دهد تا زیرنویس های تولید شده توسط ماشین ها را به فیلم های خود اضافه کنند ، بلکه تعداد زیادی از اطلاعات را در مورد هر ویدیو ، خواه عنوان ، برچسب ها یا نظرات باقی مانده توسط تماشاگران نشان می دهد. این به افراد دیگر این امکان را می دهد تا به راحتی جستجو و مرور کتابخانه عمومی YouTube ، همیشه مهمتر ، به دنبال محتوای ویدیویی مرتبط یا جالب باشند.

امروز بیش از ده سال پس از معرفی YouTube ، همه نسل ها انتظار دارند که بتوانند فیلم ها را در لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند خود به اشتراک بگذارند و تماشا کنند.

93 ٪ مواد مخدر از کاربران اینترنت ، یک چهره شگفت انگیز ، کاربران اینترنت حداقل یک بار در ماه فیلم های آنلاین را تماشا می کنند ، و YouTube محبوب ترین سایت است. فعال ترین بستر اجتماعی .

وقتی صحبت از اطلاعات جدید ، یادگیری چیزی یا سرگرمی می شود ، اکثر مردم امروز ترجیح می دهند به جای خواندن یک متن ، یک فیلم را تماشا کنند. O تماشای فیلم های آنلاین نیز شروع به خوردن کل زمانی که آمریکایی ها صرف تماشای تلویزیون می کنند.

YouTube همیشه بهترین سیستم عامل برای میزبانی فیلم های شما نیست

برای پاسخگویی به نیاز شرکت ها و موسسات دانشگاه ، سازمان هایی که اغلب به راهی برای مراقبت از فیلم متفاوت از آنچه YouTube ، با تمرکز بر مصرف کننده ، نیاز دارد ، ارائه می دهد. روند ویدیویی زیر را در نظر بگیرید:

 • شرکت ها فیلم هایی را ایجاد می کنند که اغلب اطلاعات را بسیار حساس برای بارگیری در معرض خطر آن ، حتی “خصوصی” در YouTube قرار می دهند.
 • مؤسسات تدریس اکنون هم به راه حل های ویدیویی همزمان و ناهمزمان بستگی دارند تا تجربیات یادگیری ترکیبی با کیفیت بالا را به دانشجویان مختلف دانش آموزانی ارائه دهند که زندگی و تحصیلات آنها توسط یک بیماری همه گیر جهانی مختل شده است.

خبر خوب این است که ، هر چه نیاز شما باشد ، امروز یک پلتفرم ویدیویی مناسب برای شما وجود دارد. اما چگونه می دانید به چه چیزی نیاز دارید?

10 سؤال برای درخواست شما برای پیشنهاد پلتفرم ویدیوییچه چیزی یک بستر ویدیویی را تعریف می کند ?

یک پلتفرم ویدیویی یک فناوری ویدیویی ناهمزمان است که امکان ایجاد ، میزبانی ، جستجو و پخش فیلم های آنلاین را فراهم می کند. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی محتوای ویدیویی را برای ارتباطات ، آموزش یا سرگرمی ضبط ، مدیریت و تجسم کنید. برخلاف فن آوری های ویدئو کنفرانس هماهنگ هماهنگ زمان واقعی که از مکالمات ویدیویی دو طرفه پشتیبانی می کنند ، سیستم عامل های ویدیویی طیف وسیعی از راه حل ها را برای ویدیویی در صورت تقاضا و بیشتر و بیشتر برای ویدیوی زنده مداوم ، از یک شخص تا چند مورد ارائه می دهند.

سیستم عامل اصلی ویدیویی فعلی از نظر ظرفیت بسیار متفاوت است. برخی بیشتر به سمت مصرف کنندگان گرایش دارند ، در حالی که برخی دیگر برای استفاده نهادی ساخته شده اند. برخی در نظر گرفته شده اند که خودمختار باشند ، در حالی که برخی دیگر به راحتی با سایر سیستم های تجاری ادغام می شوند. برخی از آنها به محض ترک جعبه ، سیستم های کامل طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر به عنوان استقرار شخصی فروخته می شوند.

تفاوت بین فن آوری های پلت فرم ویدیویی به حدی است که می تواند از تفکیک و مقایسه همه ویژگی ها و بسته ها دلسرد کننده باشد. اول از همه ، ما ویژگی های سیستم عامل های ویدیویی را در چند دسته اساسی توزیع خواهیم کرد تا به شما امکان می دهد گزینه های موجود برای شما را بهتر بشناسید.

آنچه یک پلتفرم ویدیویی می تواند انجام دهد

دانستن طیف وسیعی از ویژگی هایی که یک پلت فرم ویدیویی می تواند ارائه دهد به شما کمک می کند تا بهترین راه حل طولانی مدت را برای نیازهای خود ارزیابی کنید. انعطاف پذیرترین و کامل ترین سیستم عامل های ویدیویی می توانند توابع زیر را ترکیب کنند:

اسکان و مدیریت ویدیو

تجسم و بهره وری

ایجاد ویدیو

 • گزینه های میزبانی ویدیویی ایمن و عمومی
 • پردازش خودکار ویدیویی
 • مدیریت مجوزهای کاربر
 • پخش مؤثر شبکه
 • تجزیه و تحلیل ویدیو با توجه به تماشاگر
 • استقرار ابر
 • ادغام و API برای توسعه دهندگان
 • سفارشی سازی برند
 • OTT و درآمدزایی
 • خوانندگان ویدیوی HD تعاملی چند منبع
 • جستجوی ویدیوی هوشمند
 • اشتراک و نشانگرهای ویدئویی
 • ابزارهای ناوبری ویدیویی
 • یادداشت ها ، بحث ها و نشانک ها
 • رونویسی ، زیرنویس و دسترسی
 • خواندن با سرعت متغیر
 • برنامه های موبایل بومی
 • ضبط ویدیویی با یک یا چند دوربین
 • عکس و ضبط اسلایدها
 • ضبط و ضبط جلسات
 • پخش زنده و پخش پخش
 • ثبت نام خودکار و برنامه نویسی
 • ویرایش ویدیو/ویدیو
 • مسابقه ویدیویی

از کجا شروع کنیم ? ما اطلاعات مربوط به گزارش های تحلیلگر مستقل ، بررسی مشتری و سیستم عامل های خود را برای کمک به شما در مقایسه با بهترین سیستم عامل های ویدیویی موجود در بازار مقایسه کرده ایم.

10 سیستم عامل ویدیویی 2023 بهترین

 1. یوتیوب
 2. پاپتا
 3. باکره
 4. ویمئو
 5. IBM Watson Media
 6. کولترا
 7. یوجا
 8. گرسنه
 9. بستر رسانه
 10. مایکروسافت جریان

یوتیوب

توصیه شده برای: محتوای ویدیویی برای عموم مردم ، کسب درآمد از محتوای ویدیویی و قانون اساسی یک عموم بزرگ و متعهد به صورت آنلاین

وقتی صحبت از میزبانی و به اشتراک گذاری محتوای ویدیویی برای عموم می شود ، هیچ کتابخانه بهتری برای به حداکثر رساندن تماشاگران بالقوه وجود ندارد. YouTube یک بستر رایگان برای بارگیری محتوای ویدیویی به صورت تقاضا و پخش مستقیم ارائه می دهد. اگر سعی می کنید محتوای ویدیویی خود را به جهان تبلیغ کنید یا مخاطبی را که در اطراف محتوای ویدیویی شما درگیر است ، توسعه دهید ، YouTube پلت فرم شماست. YouTube امکان پرداخت هزینه برای تبلیغ محتوا را در پلتفرم خود به منظور دستیابی به دید ، جذب مشترکان و البته امکان کشف فیلم های شما چه در پلتفرم و در نتایج جستجو Google به کاربران ارائه می دهد. او حتی می تواند به رونویسی فیلم ها و تولید زیرنویس تولید شده توسط یک دستگاه کمک کند.

البته ، اگر می خواهید محتوای فیلم های شما در خصوصی و ایمن با مخاطب محدود مورد نظر خود به اشتراک گذاشته شود ، ممکن است YouTube بهترین راه حل نباشد. اگرچه YouTube به کاربران اجازه می دهد فیلم های خود را ذکر نکرده یا آنها را به صورت خصوصی با کاربران شخصی به اشتراک بگذارند ، برای اکثر سازمان ها ، این گزینه ها به اندازه کافی ایمن نیستند . یکی دیگر از مشکلات امنیتی بالقوه در این واقعیت نهفته است که شرایط استفاده از YouTube (CGU) که ​​تصریح می کند شما به شما مجوز حقوق رایگان و حق کپی و توزیع مجدد محتوای ویدیویی خود را به شما اعطا می کند.

پاپتا

توصیه شده برای: امنیت و به اشتراک گذاری فیلم ها و جلسات جلسات ، پخش زنده ایمن ، ارتباطات ویدیویی از راه دور و همکاری ، یادگیری و توسعه کارمندان ، یادگیری آنلاین و مختلط ، و این یک بستر آماده برای استفاده است که قیمت آن با تکامل شما سازگار است نیاز دارد.

وقتی نمی خواهید فیلم های شما با تمام دنیا به اشتراک گذاشته شود ، یا حتی با افراد درون سازمان خود در نظر گرفته نشده باشد ، Panopto کاملترین و امن ترین راه حل ویدیویی را ارائه می دهد.

Panopto برای ارتقاء به اشتراک گذاری سریع و ایمن اطلاعات و دانش دقیق از طریق فیلم طراحی شده است. این یک بستر ویدیویی کامل است که مجموعه ای از ابزارها را برای مدیریت و ایجاد فیلم ها ارائه می دهد که حتی به کاربران جدید اجازه می دهد فیلم های تعاملی را برای درک ، حفظ و تعهد بهینه کنند. Panopto همچنین شامل تعداد زیادی از ادغام فیلم برای سیستمهایی است که قبلاً توسط شرکت ها و مؤسسات آموزشی استفاده می شود ، از جمله راه حل های ارتباطی یکپارچه ، سیستم های مدیریت یادگیری (LMS) ، سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ، ابزارهای همکاری و غیره.

یک پلت فرم همه در یک ، Panopto می تواند برای ضبط و پخش فیلم های زنده و همچنین برای مدیریت مرکزی کل کتابخانه ویدیویی استفاده شود . این پلتفرم به طور خودکار از تولید در پس زمینه ، از جمله فشرده سازی ویدیویی ، کدگذاری و بهینه سازی جریان پشتیبانی می کند. در هر ویدیو برای اهداف تحقیق ، هر کلمه تلفظ شده یا روی صفحه نمایش داده می شود. بنابراین ، تماشاگران می توانند به سرعت محتوای مربوطه را در فیلم ها ، به مکان زمانی که در آن کلمه ذکر شده یا نمایش داده شده است ، پیدا کنند. Panopto همچنین شامل چک های مجوز گسترده برای تماشاگران است ، و آن را به یک راه حل محکم برای به اشتراک گذاری ایمن (یا پشت یک Paywall) از محتوای ویدیویی خصوصی یا محرمانه تبدیل می کند ، در حالی که به اشتراک گذاری عمومی فیلم ها بین چندین نفر اجازه می دهد.

Panopto یک راه حل ایده آل برای امکان ارتباطات ، همکاری و یادگیری مؤثرتر در شرکت ها و مؤسسات آموزش عالی است. سازمانهایی که با وارد کردن تبلیغات پویا یا افرادی که به دنبال راه حل بازاریابی ویدیویی هستند ، نیاز خاصی به کسب درآمد از محتوای ویدیویی آنلاین دارند ، باید با بستر ویدیویی بعدی در لیست مشورت کنند.

Panopto - بهترین پلتفرم ویدیویی آنلاین

باکره

توصیه شده برای: ایجاد تجربیات ویدیویی OTT ، کسب درآمد ویدیویی و بازاریابی محتوا

پلت فرم پخش ویدیویی BrightCove به شرکت ها اجازه می دهد تا فیلم های زنده را به صورت زنده و تقاضا برای مخاطبان بزرگ پخش کنند ، با مراقبت های اضافی برای ایجاد تجربیات ویدیویی OTT (بیش از حد) ، اجازه می دهند درج پویا تبلیغات و تجزیه و تحلیل ویدیویی. بر خلاف YouTube ، شرکت ها مجوز انجام محتوای ویدیویی را با استفاده از BrightCove برای اسکان و انتشار مداوم ارائه نمی دهند.

برای اولین بار برای توزیع خارجی فیلم ها ، پلت فرم ویدیویی Brightcove تا حد زیادی در شرکت های ورزشی و رسانه ای و همچنین تیم های بازاریابی و ارتباطی انجام شده است. این پلتفرم در سیستم عامل هایی مانند Marketo ، Eléqua و Google Ad Manager قرار می گیرد که طیف گسترده تری از داده ها را برای اطلاع رسانی استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی ارائه می دهد که به نوبه خود به بازده بهتر سرمایه گذاری کمک می کند.

از آنجا که راه حل مدیریت ویدیویی BrightCove عمدتاً برای پخش فیلم ها به تماشاگران خارجی ناشناس طراحی شده است ، در هنگام مسئولیت همکاری و یادگیری نیازهای سازمان ها و مدارس ، از سایر سیستم عامل ها عقب مانده است. BrightCove در مورد تأمین محتوای ویدیویی همه چیز یا هیچ چیز نیست – برای محدود کردن دسترسی به محتوای ویدیوی داخلی خاص ، چک های ایمنی پیشرفته ای ندارد. به عبارت دیگر ، همه کارمندان یا دانش آموزان شما به تمام فیلم های کتابخانه شما دسترسی خواهند داشت. BrightCove همچنین این فناوری را ندارد که تماشاگران بتوانند محتوای فیلم ها را جستجو کنند. علاوه بر این ، شما برای تولید محتوای ویدیویی به راه حل های خود نیاز خواهید داشت زیرا BrightCove هیچ ضبط ویدیویی یا هر ابزار مونتاژ قوی را شامل نمی شود.

Brightcove - پلت فرم ویدیویی

ویمئو

توصیه شده برای: کسب درآمد از محتوای ویدیوی خلاق ، تولید فیلم خلاق و همکاری و بازاریابی محتوا

در ابتدا ، Vimeo یک بستر ویدیویی بود که به فیلم ها و رسانه های دیجیتالی اختصاص داده شده بود که به لطف یک جامعه بسیار متعهد از سازندگان ، به طور قابل توجهی توسعه یافت تا شاید به دومین پلت فرم ویدیویی شناخته شده پس از YouTube تبدیل شود. با این حال ، برخلاف YouTube ، تبلیغات Vimeo را که در همه جا بوجود می آیند پیدا نخواهید کرد. این امر به این دلیل است که در سال 2018 ، Vimeo با رفتن از پورتال مشاهده ویدیوی ساده به یک راه حل توزیع برای سازندگان ویدیویی تکامل یافته است.

امروز ، مدل اقتصادی Freemium Vimeo راه حل های اصلی اسکان و انتشار ویدیو را برای سازندگان محتوای مستقل و همچنین ابزارهای ویدیویی ارائه می دهد که به تیم های ایجاد ، مستقل ، آژانس های تبلیغاتی و آژانس های تبلیغاتی و آژانس های تبلیغاتی و آژانس های تبلیغاتی و شرکت های تبلیغاتی و شرکت های رسانه های تبلیغاتی علاقه مند می شوند. توجه ویژه به مشتریانی که به دنبال راه حل های محتوای ویدیویی خارجی هستند. Vimeo سهام Vimeo را ارائه می دهد ، بستری برای خرید فیلم های عاری از حقوق ، مشابه Getty Images یا Shutterstock. سهام Vimeo به جامعه سازندگان خود اجازه می دهد علاوه بر محتوای ویدیویی که توسط کاربران کاربران تولید شده است ، مجموعه های ویدیویی مجوز خود را بفروشند.

ابزارهای Vimeo شامل یک پخش کننده ویدیویی است که می تواند برای مارک ها ، راه حل های کسب درآمد ویدیویی ، ابزارهای مشترک و گردش کار ، پخش زنده ، تجزیه و تحلیل فیلم و برخی از گزینه های اشتراک گذاری ویدیویی شخصی شخصی سازی شود. البته راه حل های موجود به سطح اشتراک شما بستگی دارد – به عنوان مثال ، ظرفیت های پخش مستقیم و پارامترهای محرمانه بودن کلاس تجارت فقط برای مشترکان ممتاز در دسترس است.

برای کسانی که به دنبال یک بستر ویدیویی هستند که از بهره وری سازمانی و برنامه های اشتراک دانش پشتیبانی می کند ، Vimeo به این نتیجه نیست. ابزارهای ایجاد Vimeo عمدتاً برای بازاریابان طراحی شده اند و در ضبط آموزش ، آموزش ، کنفرانس ، تظاهرات و ارائه ها به اندازه مؤثر نیستند. Vimeo همیشه از سازندگان می خواهد که فیلم ها را به صورت دستی برای تبلیغ Discovery علامت گذاری کنند.

Vimeo - پلت فرم ویدیویی

IBM Watson Media

توصیه شده برای: پخش ویدیوی OTT ، کسب درآمد ویدیویی ، پخش مستقیم و شبیه سازی زنده و هوش ویدیویی.

این پلتفرم که اکنون به عنوان IBM Watson Media شناخته می شود ، به عنوان یک بستر پخش مستقیم بین همسالان به نام Utream آغاز شده است. در سال 2016 توسط IBM به دست آمده ، در نهایت راه حل IBM Video Cloud قبل از تغییر نام از نام فعلی خود در سال 2020 نامیده می شود. امروز ، پلت فرم رسانه واتسون به سمت پخش رسانه ها مانند اخبار ، رویدادهای ورزشی و سایر سرگرمی های آنلاین و همچنین پخش رویدادهای شرکت ها به صورت زنده گرایش دارد.

اگرچه همیشه یک سکوی پخش زنده است ، واتسون مدیا از زمان ایجاد در حالت همسالان بسیار تکامل یافته است. مانند Brightcove ، IBM Watson Media راه حل های پخش و اسکان ویدیویی را در ابر ارائه می دهد که از طریق اشتراک و à la carte ، OTT ، و همچنین اسکان و پخش ایمن و پخش و درخواست فیلم های داخلی برای شرکت ها ، از محتوا پشتیبانی می کنند.

شرکت هایی که به دنبال یک راه حل ویدیویی همه در یک هستند که قادر به بهبود همکاری و آموزش داخلی هستند ممکن است دریابند که این پلتفرم ویدیویی دارای ویژگی های اساسی بسیاری از جمله ادغام در سایر برنامه های تجاری ، ضبط Multicaméras و خواندن چندگانه ، جستجوی معابر در زمان بندی است. و ابزارهای همکاری در فیلم.

IBM Watson Media - پلت فرم ویدیویی

کولترا

توصیه شده برای: پخش ویدیوی OTT ، کسب درآمد از ویدیو و ایجاد یک پلت فرم ویدیویی شخصی با اجزای سازگار با نیازهای شما

پلت فرم ویدیویی Kaltura (VPAAS) واقعاً برای کسانی که می خواهند یک پلت فرم ویدیویی کامل با استفاده از آن باشد ، بلکه برای کسانی که یک راه حل شخصی را ترجیح می دهند در نظر گرفته نشده است. مشتریان Kaltura ضبط ویدیو ، پخش وب ، ذخیره سازی و à la carte را انتخاب می کنند ، و یک سکوی را که توسط خدمات حرفه ای Kaltura تولید می شود ، مونتاژ می کنند. این پلتفرم به طور عمده برای شرکت های رسانه ای طراحی شده است ، اما مشتریان آن همچنین می توانند راه حل های شریک اضافی خریداری کنند یا از Kaltura API و/یا شبکه توسعه دهنده منبع باز Kaltura برای شخصی سازی حتی بیشتر استفاده کنند.

با راه حل های OTT که به شرکت های رسانه ای اجازه می دهد تا از محتوای ویدیویی خود ، چندین ماژول پخش زنده و چندین افزونه برای ضبط ویدیو درآمد کسب کنند ، شرکت ها در Kaltura تعداد زیادی از گزینه های ویژگی را پیدا می کنند. با این حال ، مانند هر راه حل بسیار شخصی ، مشتریان Kaltura علاقه مند به تعریف استفاده خود از فیلم های طولانی مدت هستند ، در صورت عدم وجود آنها ممکن است مجبور شوند بخش های بزرگی از سکو را برای مسئولیت پذیرش موارد مورد استفاده در آینده استفاده کنند.

Kaltura - پلتفرم ویدیویی

یوجا

توصیه شده برای: رونویسی ویدیو و امکان جستجو ، مدیریت ویدیو ساده با بارگیری توسط Drag and Drop

پلت فرم ویدیویی شرکت Yuja یک نمونه کار از ابزارهای ویدیویی را ارائه می دهد که برای ایجاد ، مدیریت ، کشف ، همکاری و پخش محتوای ویدیویی زنده در هر دستگاه طراحی شده است. Yuja برای بارگیری محتوای ویدیویی رابط کاربری دوستانه دارد و تمام فیلم های پلتفرم بسیار مشاوره می شوند. علاوه بر مدیریت محتوای ویدیویی ، Yuja همچنین ابزارهای اساسی را ارائه می دهد که برای ضبط کنفرانس و انتشار زنده کنفرانس ها طراحی شده است.

برای کسانی که به دنبال یک راه حل قوی و همه در یک با پشتیبانی شخصی هستند ، یوجا به این نتیجه نمی رسد. از آنجا که این یک راه حل برای ساختن خود است ، پیش بینی مقیاس پذیری به دلیل افزایش هزینه ها هنگام افزودن محصولات نیز دشوار است.

گرسنه

توصیه شده برای: امنیت و به اشتراک گذاری فیلم های داخلی ، پخش زنده و ارتباطات ویدیویی شرکت ها

MUMU یک بستر ویدیویی است که بر روی شرکت هایی متمرکز است که راه حل ها و خدمات را برای ضبط و به اشتراک گذاری ایمن فیلم ها به صورت زنده و تقاضا در شرکت ها ارائه می دهد. این یک پلت فرم پایان است که اغلب برای پخش اجرایی و ارتباطات شرکت ها استفاده می شود.

این پلتفرم شامل ادغام های یکپارچه برای سیستم های مدیریت یادگیری حزب سوم (LMS) نیست ، که باعث می شود گردش کار برای سازمانهایی که قصد دارند از پلتفرم ویدیویی خود برای ایجاد و به اشتراک گذاری آموزش بیشتر محتوا استفاده کنند ، پیچیده تر شود. سرانجام ، تیم تحقیقاتی ویدیویی QUMU نسبت به سایر سیستم عامل های ذکر شده در اینجا کمتر پیشرفته است.

MOMU - پلتفرم ویدیویی

شکل رسانه

توصیه شده برای: ایمن پخش مستقیم برای رویدادها و رسانه ها ، ارتباطات و رویدادهای ویدیویی شرکت ها و ایجاد یک پلت فرم ویدیویی شخصی با اجزای سازگار با نیازهای شما

MediaPlatform یک پلتفرم ویدیویی End -to -end است که به منظور انتشار رویدادها و رسانه های بزرگ در مقیاس طراحی شده و امکان تبادل ایمن ایده ها و ارتباطات را با فیلم در یک شرکت فراهم می کند. عمدتا توسط شرکت ها به عنوان یک راه حل پخش زنده از نوع “یک به NA-Mony” برای جلسات عمومی ، ارائه و رویدادهای مشتری/شرکا استفاده می شود ، MediaPlatform توسط تحلیلگران بخاطر انعطاف پذیری گزینه های استقرار آن مورد ستایش قرار گرفت.

MediaPlatform نرم افزار و خدمات را ارائه می دهد و به شرکت ها اجازه می دهد تا یک پلت فرم ویدیویی شخصی را برای پاسخگویی به نیازهای خود ایجاد کنند -با یک پیکربندی آماده -برای استفاده منحصر به فرد تحویل داده نمی شود. درعوض ، مشتریان مجموعه ویدیویی MediaPlatform را انتخاب می کنند که شامل پخش کننده برای پخش زنده ، Ondemand برای پخش در مورد پخش ، برنامه های پخش زنده فیلم ، تجزیه و تحلیل نامزدی ، راه حل های پخش ویدیو و Wanop و همچنین محصول ارائه از راه دور آنها برای پخش وب ، Bridge است.

مانند سایر سیستم عامل های شخصی ، شرکت ها باید موارد استفاده بالقوه را پیش بینی کنند تا مطمئن شوند که راه حل های اتخاذ شده به بهترین وجه نیازهای ویدیویی طولانی مدت خود را برآورده می کنند. گزینه های ضبط ویدیویی MediaPlatorm امکان ضبط کمتری و از راه دور را ارائه می دهد. خواندن ویدیویی به عنوان بسیاری از کارکردهای همکاری و شخصی سازی مشاهده تجربیات درک نمی کند. ماژول های آن همچنین نسبت به سایر سیستم عامل های ویدیویی کمک کمتری به کاربران تلفن همراه ارائه می دهند.

کسانی که به دنبال به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری هستند ، باید کل هزینه های MediaPlatform را با سایر سیستم عامل های ویدیویی فراگیر مقایسه کنند ، در حالی که با در نظر گرفتن پیچیدگی اضافی مرتبط با اجرای و مدیریت ادغام با سایر تجهیزات و سیستم های تجاری.

پلتفرم رسانه ای - پلتفرم ویدیویی

مایکروسافت جریان

توصیه شده برای: به اشتراک گذاری فیلم ها و همکاری های خصوصی

Microsoft Stream یک راه حل برای میزبانی و پخش فیلم های تجاری است که برای مشتریان Microsoft Office 365 رزرو شده است. Microsoft Stream در سایر برنامه های Microsoft Office از جمله SharePoint ، Yammer و Team قرار دارد ، اما ادغام با سیستم های غیر میکروسافت محدود است.

ارزیابی شده از یک سری برنامه ها برای بارگیری ، رمزگذاری ، ایمن ، تحویل و پخش محتوای ویدیویی در ابر ، جریان بالاتر از همه یک سیستم مدیریت محتوای ویدیویی است که برای همکاری داخلی طراحی شده است .

جریان تعدادی از کارکردهای موجود در سایر سیستم عامل های ویدیویی را از دست نمی دهد. علاوه بر این ، حتی اگر جریان ممکن است “رایگان” به نظر برسد ، زیرا اغلب در تیم ها گروه بندی می شود ، هزینه های اقامت وجود دارد که با رشد کتابخانه ویدیویی شما افزایش می یابد. فاکتورهای جریان میزان ذخیره ویدیویی مورد استفاده ، به این معنی که قیمت ها می توانند غیرقابل پیش بینی و بودجه برای سازمان ها دشوار باشند.

جریان مایکروسافت - مدیریت محتوای ویدیویی

اکنون راه حل های ویدیویی ابزارهای اساسی برای ارتباطات ، همکاری ، یادگیری و بهره وری در سازمان ها هستند.

سیستم عامل های ویدیویی امروز طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهند که فراتر از آنچه راه حل های کنفرانس ویدئو در زمان واقعی می تواند انجام دهد . آنها از ابزارهای ضبط و تولید فیلم به مدیریت ایمن و به اشتراک گذاری فیلم ها ، از جمله کسب درآمد از فیلم ها و غیره می روند. این که آیا برای رسیدن به مخاطبان بزرگ ، “YouTube خصوصی” برای فیلم های داخلی یا یک بستر پخش برای کسب درآمد از محتوای ویدیویی ، به یوتیوب نیاز دارید ، لزوماً یک بستر ویدیویی وجود دارد که نیازهای شما را برآورده می کند.

کاملترین و امن ترین پلتفرم ویدیویی در بازار

تحلیلگران و مشتریان مستقل موافق هستند که Panopto کاملترین راه حل ویدیویی تجاری را ارائه می دهد. برنامه های ضبط انعطاف پذیر ، راه حل های دقیق مدیریت و امنیت ویدیویی ، بهترین پشتیبانی برای تحقیقات ویدیو و پیشنهاد همیشه در سطح ادغام های آماده -برای همه در یک سیستم با همه ابزارهای ضروری برای سازمان شما برای استفاده از فیلم ، امروز و فردا.

پلت فرم ویدیویی Panopto را آزمایش کنید

برای درخواست تظاهرات متناسب با نیازهای خود با تیم ما تماس بگیرید و آزمایش رایگان خود را شروع کنید.

فیلم ساده شده

هر آنچه برای ایجاد ، مدیریت و به اشتراک گذاری فیلم های عالی نیاز دارید.

287 میلیون نفر خلاق ، کارآفرینان و مشاغل اعتماد Vimeo

287 میلیون نفر خلاق ، کارآفرینان و مشاغل اعتماد Vimeo

هرچه بودجه یا تخصص خود را ایجاد کنید ، تغییر دهید و به سرعت به اشتراک بگذارید.

جریان و میزبانی صدها هزار تماشاگر در 4K ، 8K ، HDR و Dolby Vision.

پخش کننده ویدیویی خود را شخصی سازی کنید ، مجوزهای ایمنی را مدیریت کرده و به سرعت محتوا پیدا کنید.

به طور خودکار فصل ها را ایجاد کنید ، کیت برند خود را اعمال کنید و SEO SEO خود را بهینه کنید.

انجام دادن

صرفه جویی کنید ، آنلاین کنید ، برش دهید ، برش دهید ، برش دهید ، GIF و موارد دیگر را ایجاد کنید. شما نمی دانید از کجا شروع کنید ? ایجاد محتوا هرگز به لطف اسکریپت های تولید کننده هوش مصنوعی ما و مونتاژ با کمک هوش مصنوعی آسانتر نبوده است. و همیشه می توانید با افزودن عناصر تعاملی و قابل کلیک ، ویدیوی خود را بهبود بخشید.

مدیریت کردن

محتوای خود را در یک فیلم با شکوه کتابخانه سازماندهی کنید. و به لطف رونویسی خود ، در هر زمان می توانید جستجوی زیرنویس را انجام دهید. به لطف یادداشت ها با کد زمان ، تصویر بر اساس تصویر ، تجدید نظر را ساده کنید. با افراد مورد نظر خود همکاری کنید ، از ویدیوی خود با رمز عبور محافظت کنید یا آن را از چشم دور نگه دارید.

اشتراک گذاری

ویدیوی خود را در پخش کننده قابل تنظیم و تبلیغاتی ما میزبان کنید. آن را در وب سایت خود ادغام کنید ، آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و مجوزها را تعریف کنید تا فقط افراد خوب آن را ببینند. سپس عملکرد فیلم های خود را از یک داشبورد منحصر به فرد دنبال کنید.

فیلم ها و سریال ها

خدمات اصلی جریان

سیستم عامل های ویدیویی به صورت تقاضا با اشتراک اکنون در زندگی روزمره فرانسوی ها به خوبی نصب شده اند. قیمت ها از یکی به دیگری کاملاً یکدست هستند. Netflix ، Amazon Prime Video ، OCS ، Canal+ Series ، Apple TV+ و Disney+ سعی می کنند خود را با محتوای خود متمایز کنند. نمای کلی از خدمات اصلی.

 • 1. نتفلیکس ، پیشگام
 • 2. ویدئو ، ویدیو آمازون Prime … علاوه بر این !
 • 3. سریال کانال+ ، پاسخ کانال+
 • 4. Apple TV+، اصلی
 • 5. دیزنی+، ضد حمله امپراتوری
 • 6. Paramount+، جدیدترین
 • 7. سیستم عامل های سینمایی نویسنده ، برای خواستار فیلمبرداران
 • 8. OCS ، پایان یک ستون فرانسوی
 • 9. کنجکاوی MK2 ، بدون الگوریتم تضمین شده
 • 10. سینمای رایگان OQEE

از زمان ورود Netflix به فرانسه در سال 2014 ، سیستم عامل های SVOD (اشتراک ویدیو در تقاضا) به طور دائم در زندگی روزمره فیلم ها و دوستداران سریال مستقر شده اند. این خدمات ویدیویی اشتراک ، فیلم ها ، سریال ها ، مستندهای نامحدود در برابر 6 تا 20 € در ماه را ارائه می دهند ، در هر زمان خاتمه می یابد. از هر سه خانوار فرانسوی یک نفر در Netflix مشترک است و کلیه خدمات همراه با ویدیو در تقاضا 8.7 میلیون کاربر روزانه دارد.

با محبوبیت این سریال – اول آمریکایی ، بین المللی در آن زمان – و پیشنهاد جذاب آنها ، سهولت دسترسی آنها (در تلویزیون ها ، بلکه تبلت ها و تلفن های هوشمند) ، سیستم عامل های پخش شده تقاضای زیادی از زمان ما را برآورده می کنند. امروز ، محتوا غنی شده ، متنوع تر است (انتشار گازهای گلخانه ای ، مستندها ، کارتون ها و غیره.) و چند فرهنگی. برخی از سیستم عامل ها ، به ویژه آمازون ، حتی از حقوق انتقال مجدد رویدادهای ورزشی مقدس در فرانسه برخوردار بوده اند: غول وب مسابقات را در عصر رولان گاروس و مسابقه فوتبال لیگ 1 و لیگ 2 پخش می کند (قانون را تا سال 2024 به دست آورد). در همین زمان ، پیشنهاد در فیلم ها و سریال ها روز به روز گسترش می یابد.

در کل ، در سال 2020 78 سیستم عامل در فرانسه وجود داشت. بیشتر آنها محرمانه هستند و بر روی محتوای خاص قرار می گیرند (مانگا ، ورزش ، جوانان ، اجرای زنده ، سینمای نویسنده و غیره.). اما موارد اصلی ضروری است. بررسی اجمالی.

خدمات اصلی جریان

اشتراک، ابونمان دوره آزمایشی تعداد کاربران تعداد صفحه های همزمان
ماهانه سالانه
نوتفلیکس ضروری با میخانه 5.99 یورو 5 پروفایل در هر حساب 1
اساسی 8.99 یورو 5 پروفایل در هر حساب 1
استاندارد 13.49 یورو 5 پروفایل در هر حساب 2
حق بیمه 17.99 یورو 5 پروفایل در هر حساب 4
ویدیوی نخست آمازون 6.99 یورو 69.90 یورو 30 روز 2 3
OC 2 صفحه 10.99 یورو 1 2
3 صفحه 12.99 یورو 1 3
کانال+ سری 1 کاربر 6.99 یورو 1 1
2 کاربر 9.99 یورو 2 2
4 کاربر 11.99 یورو 4 4
تلویزیون اپل+ 6 کاربر (اشتراک خانواده) 6.99 یورو 69 € 7 روز 6 6
دیزنی+ 8.99 یورو 89.90 یورو 7 پروفایل در هر حساب 4
مهم+ 7.99 یورو 79.90 یورو 7 روز 6 پروفایل در هر حساب 2

نتفلیکس ، پیشگام

DecryPage SVOD Logo Netflix

نتفلیکس ، که از پایان سال 2014 در فرانسه حضور داشت ، با اشتراک که تا آن زمان گیر کرده بود ، این فیلم را در بازار تقاضا از خواب بیدار کرد. امروز ، این فوق العاده است: 10 میلیون مشترک در فرانسه ادعا می کند. استدلال پرچمدار آن دیگر قیمت نیست: Netflix جزء گرانترین خدمات جریان است. اما طبق گفته Médiamétrie ، 61 ٪ و 58 ٪ از مشترکان Canal+ Series و Amazon Prime Video نیز با این وجود محتوا را در Netflix تماشا می کنند (2).

اشتراک

 • ضروری با تبلیغات: 5.99 یورو در ماه (1 صفحه ، محتوای HD)
 • ضروری: 8.99 یورو در ماه (1 صفحه ، محتوای HD)
 • استاندارد: 13.49 یورو در ماه (2 صفحه همزمان ، محتوای کامل HD)
 • حق بیمه: 17.99 یورو در ماه (4 صفحه همزمان ، محتوای Full HD و Ultra-HD)

مطالب قابل دسترسی در جریان و بارگیری (به استثنای اتصال به اینترنت) ، به جز به عنوان بخشی از پیشنهاد اساسی با تبلیغات (فقط جریان).

دسترسی

می توان از وب سایت Netflix ، از برنامه تلفن همراه (برای بارگیری در فروشگاه App یا فروشگاه Google Play) یا از برنامه ارائه شده در رابط جعبه های اینترنتی ، در این سرویس مشترک شد. Netflix در واقع توسط Bouygues Telecom ، رایگان ، نارنجی و SFR توزیع شده است. رایگان حتی پیشنهاد اساسی را در بسته خدمات خود با Delta Freebox (49.99 یورو در ماه) گنجانیده است. Netflix همچنین با Canal+، که به پیشنهاد اساسی در بسته سری فیلم با 34.99 یورو در ماه پیوست ، همکاری کرده است.

کاتالوگ

بدون شک بزرگترین است و کاتالوگ Netflix هر ماه با ده ها عنوان غنی می شود. فیلم ها ، سریال ها ، مستندها … همه همیشه چیزی برای تماشای پیدا می کنند. Netflix بسیاری از تولیدات اصلی را در زمینه های مختلف ، انیمیشن ژاپنی ارائه می دهد (هفت گناه کشنده, شوالیه های زودیاک…) در سریال (13 دلیل چرا, تاج, زندگی, چیزهای غریبه…) رفتن از طریق فیلم ها (موگلی: افسانه جنگل, حومه…) یا نمایش های کمدین (دانی دی بون: هاوتس-دیه فرانسه, Fary سیاه جدید است…). همچنین در مورد حقوق انتشار انحصاری برنامه های خاص مذاکره می کند.

ویدئو ، ویدیو آمازون Prime … علاوه بر این !

رمزگشایی آرم SVOD Prime Video 1

در آمازون ، جریان یکی از خدمات موجود در برنامه وفاداری آمازون با قیمت 6.99 یورو در ماه است. فیلم ها ، مستندها ، نمایش ها و سریال ها در 1 روز کاری به تحویل رایگان اضافه می شوند ، به 5 گیگابایت ذخیره رایگان در Amazon Drive Cloud (با این وجود آمازون از بسته شدن این سرویس در 12/31/2023 خبر داد) ، که در کمتر از آن تحویل داده می شود. 2 ساعت (اکنون آمازون) ، به بازی های ویدیویی و در اراده (بازی نخست و خواندن نخست) و موسیقی نامحدود (موسیقی نخست).

اشتراک

 • 6.99 یورو در ماه یا 69.90 یورو در سال برای عضویت در برنامه وفاداری آمازون نخست ، که به Amazon Prime Video دسترسی می دهد. حداکثر 3 صفحه همزمان ، HD حاوی.
 • آمازون همچنین Prime Student را ارائه می دهد ، پیشنهادی برای دانشجویان با 34.95 یورو در سال (حداکثر 4 سال).
 • مطالب موجود در جریان و بارگیری (به استثنای اتصال به اینترنت).
 • یک “گذرگاه وارنر” با 9.99 یورو در ماه ، به همه سری HBO و 12 کانال Discovery Discovery Warner Bros (تلویزیون وارنر ، کانال کشف ، شبکه کارتونی و غیره دسترسی پیدا می کند.).

دسترسی

Amazon Prime Video برای مشترکین برنامه Prime در دسترس است. این سرویس با شناسه های آمازون خود از وب سایت اختصاصی قابل دسترسی است (www.رفیق.com) ، از برنامه موبایل (برای بارگیری در فروشگاه App یا فروشگاه Google Play) یا از جعبه و برنامه های تلویزیونی متصل.

مشترکین Delta Delta (49.99 یورو در ماه) بدون هزینه اضافی به آمازون Prime Video دسترسی دارند.

کاتالوگ

با شروع کار ، کاتالوگ ویدیوی نخست در برابر رقبای خود کم رنگ بود. او خود را با کاتالوگ سینمای خود از نتفلیکس متمایز کرد. اکنون آمازون هنوز هم به عنوان بسیاری از فیلم ها ، اما همچنین سریال های موفق ارائه می دهد (کک, مارادونا, مخلوط, آقای ربات, در, بارگذاری, و غیره.)، نشان می دهد (خندیدن) ، مستندها (آن را به هیچ کس به کسی نشان ندهید).

در اکتبر سال 2022 ، آمازون توافق نامه هایی را در فرانسه با وارنر بروس کشف و سونی با کلید توافق نامه های توزیع ، اختصاصی یا نه سریال امضا کرد (سریال ((DMZ, صلح, دروغگوهای بسیار کوچک, اصلی, و غیره.) و فیلم ها (مرد عنکبوتی: به هیچ وجه خانه نیست, ناچیز, مروارید, و غیره.). در بهار سال 2021 ، آمازون از استودیوی MGM ، 4000 فیلم و 17000 قسمت سریال خود را در دست گرفت. و در اوایل سال 2023 ، غول کاتالوگ آرزو HBO را بازیابی کرد (بازی تاج و تخت, غربال, آخرین ما, و غیره.) ، توسط OCS (که به نوبه خود ناپدید می شود). یک کاتالوگ بسیار عضلانی.

سریال کانال+ ، پاسخ کانال+

کانال آرم DecryPage SVOD به علاوه سری 2

سریال Canal+ در مارس 2019 راه اندازی شد ، پاسخ کانال+ برای مقابله با Netflix است. این ارزانترین پیشنهاد برای نفوذ به جهان کانال ، خدماتی است که به جریان سری اختصاص داده شده است. محتوای این پلتفرم ، ساخته شده از سریال های اصلی ، سریال های آمریکایی ، اروپایی ، فیلم ها و مستندهای انیمیشن ، غنی و با کیفیت است.

اشتراک

همه پیشنهادات یکپارچه HD و 4K.

 • 6.99 یورو/ماه برای 1 کاربر
 • 9.99 یورو/ماه برای 2 کاربر همزمان
 • 11.99 یورو/ماه برای 4 کاربر همزمان

مطالب موجود در جریان و بارگیری (به استثنای اتصال به اینترنت).

توزیع

سری Canal+ در رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و تلویزیون های متصل (سامسونگ ، سونی ، ال جی ، از طریق برنامه MyCanal) در دسترس است. این سرویس همچنین از طریق کلیدهای تلویزیونی (Apple TV ، Android TV ، Apple TV) و کنسول های بازی (Xbox و PlayStation) ارائه می شود. همچنین می توانید Canal+ پیشنهادات را در جعبه های مخابراتی رایگان ، SFR ، نارنجی و Bouygues پیدا کنید.

کاتالوگ

کاتالوگ سری Canal+ از خلاقیت های اصلی تشکیل شده است (دفتر افسانه ای, ماری آنتوانت, جنگ های جهانی, مشعل, معتبر, ورسای, و غیره.) ، از سریال های آمریکایی و اروپایی (سفارش, کشتن حوا, حالت, سپر, و غیره.) ، سری انیمیشن (نوت بوک های استر, بی پروا, و غیره.) و سریال مستند. این پیشنهاد همچنین شامل کل کاتالوگ Lionsgate+ Platform (Ex-Starzplay) است که از بسیاری از فیلم ها و سریال ها ساخته شده است.

Apple TV+، اصلی

آرم DecryPage SVOD Apple TV 1

Apple TV+ که در سال 2019 راه اندازی شد ، فقط Apple Creations را ارائه می دهد: سریال ، فیلم ، مستندها ، نمایش کودکان ، نمایش ها و غیره. این کاتالوگ نسبت به سایر سیستم عامل ها ، که تولید برنامه ها را تأمین می کند و دیگران را خریداری می کند ، کمتر غنی است. اما محتوای اپل ، آنها فقط در اپل یافت می شوند.

اشتراک

با قیمت 4.99 یورو در ماه یا 49 یورو در سال ، Apple TV+ اشتراک 6.99 یورو در ماه یا 69 یورو در سال امروز هزینه دارد. 6 نفر از طریق عملکرد اشتراک خانواده اپل می توانند از همان اشتراک استفاده کنند.

دسترسی

سرویس اپل از برنامه اپل و آیفون یا آیپد از برنامه برای بارگیری در فروشگاه App در دسترس است. همچنین در برنامه Apple TV در برخی از تلویزیون های هوشمند (سامسونگ ، ال جی و سونی) ارائه می شود ، در رایگان ، Google TV ، Roku ، PlayStation و Xbox. در نهایت محتویات از مرورگر (سافاری ، کروم ، فایرفاکس) در سایت تلویزیون قابل دسترسی است.سیب.کم.

کاتالوگ

اپل کاتالوگ نازک خود را به عنوان انتخاب کیفیت در کمیت توصیف می کند. در حقیقت ، محتوای محتوای Apple TV+ بدون مقایسه با Netflix یا Amazon است: شما فقط چند صد فیلم ، سریال ، مستندها پیدا خواهید کرد ، اما همه خلاقیت های منحصر به فرد اصلی هستند.

دیزنی+، ضد حمله امپراتوری

DECRYPAGE SVOD LOGO DISNEY PLUS

در ایالات متحده ، دیزنی+ از روز اول 10 میلیون ثبت نام ثبت کرد. چند ماه بعد ، در مارس 2020 در فرانسه راه اندازی شد و در ده ها کشور پس از آن ، این سرویس اکنون بیش از 152 میلیون مشترک (221 میلیون با شمارش مشترکین به سایر سیستم عامل های خود ، Hulu و ESPN+) دارد. این پلتفرم متعلق به شرکت Walt Disney Empire از طریق شرکتهای تابعه خود Pixar Animation Studios ، Marvel Studios ، Lucasfilm و National Geographic Cannel.

اشتراک

دیزنی+ برای اشتراک 8.99 یورو در ماه یا 89.90 یورو در سال از فوریه 2021 در دسترس است. مانند Netflix ، این پلتفرم در حال ارائه پیشنهادی است که شامل تبلیغات است. محتوای قابل دسترسی در جریان یا بارگیری.

دسترسی

ثبت نام در DisneyPlus.com از مرورگر وب رایانه یا دستگاه تلفن همراه یا از برنامه دیزنی+ (iOS ، Android). دیزنی+ همچنین در تلویزیون های متصل (Android TV ، Hisense ، LG Sous Webos ، Panasonic ، Samsung on Tizen) ، کلیدهای تلویزیونی (تلویزیون آمازون ، کرومکاست ، اپل تلویزیون ، روکو) ، بازی کنسول (پلی استیشن ، Xbox) و اپراتورهای جعبه موجود است.

کاتالوگ

کاتالوگ دیزنی+ بیش از 500 فیلم ، 15000 قسمت و 80 تولید اصلی دیزنی را گرد هم می آورد+. به طور خاص ، سریال های اصلی مانند Falcon و سرباز زمستانی, ماندالوریایی وت موزیکال دبیرستان – موسیقی: سریال. او همچنین مستندهای فوق العاده ای را امضا کرده است که National Geographic را امضا کرده است.

Paramount+، جدیدترین

رمزگشایی آرم SVOD Paramount Plus 0

ما Paramount+ را در خط شروع می دانستیم ، این سرویس رسماً در فرانسه راه اندازی شده است. با او ، از کانال های گروه MTV ، Showtime ، Comedy Central ، CBS ، Nickelodeon و کاتالوگ Paramount Pictures. این سرویس در سال 2014 در ایالات متحده (تحت نام CBS All Access) راه اندازی شد ، این سرویس در حال حاضر بیش از 40 میلیون مشترک دارد. یک رقیب جدی برای Netflix ، Amazon Prime ، Disney+ و دیگران.

اشتراک

هزینه اشتراک 7.99 یورو در ماه یا 79.90 یورو در سال است. از حالت اتصال در دسترس برای محتوای خاص.

دسترسی

Paramount+ از سایت ParamountPlus در دسترس است.com یا برنامه موبایل (iOS ، Android). دستگاه های زیر نیز سازگار هستند: تلویزیون های اخیر سامسونگ (پس از سال 2017) ، Android TV ، Amazon Fire ، Chromecast و Roku ، Apple TV Keys. نارنجی و کانال+ توزیع کنندگان خدمات هستند.

کاتالوگ

این سرویس ادعا می کند 4000 برنامه ، فیلم ، سری ، مستند و غیره. کاتالوگ Paramount+ برنامه های کانال Showtime را گرد هم می آورد (رگستر, کالیفرنیا, و غیره.) ، CBS (مگنوم) ، MTV (کله) ، کمدی مرکزی (پارک جنوبی) ، نیکلودئون (اسفنج, مرورگر دورا) و تصاویر Paramount (پدر خوانده, سفر, سلاح, وابسته به تایتانیک, مبدل ها…). Paramount+ همچنین به محتوای انحصاری قول می دهد ، و توافق نامه امضا شده با Gaumont به آن اجازه می دهد تا 200 فیلم اضافی را در راه اندازی ارائه دهد.

سیستم عامل های سینمایی نویسنده ، برای خواستار فیلمبرداران

Cinetek

کانتیک

این سکو با درخواست از 80 کارگردان برای تهیه لیست 50 فیلم در کنار تختخواب خود ، کاتالوگ خود را از 1400 فیلم بلند (از جمله 450 منحصراً) تشکیل داده است. این سرویس یک معدن اطلاعاتی (بیوگرافی ، فیلمبرداری) و پاداش ارائه می دهد.

 • در رایانه ها ، تلفن های هوشمند و تبلت قابل دسترسی است
 • سازگار با Chromecast
 • 1 جریان همزمان
 • قیمت ها: اجاره یک فیلم با قیمت 2.99 یورو ؛ اشتراک در انتخاب 10 فیلم در ماه با قیمت 2.99 یورو در ماه یا 30 یورو در سال

مایه

مایه

این پیشنهاد خود را بر اساس فیلم های فرقه ، کلاسیک و مستقل ، که در جشنواره ها پاداش می گیرند ، پایه گذاری می کند. هر روز ، این سکو یکی را به کاتالوگ خود اضافه می کند و دیگری را حذف می کند ، به طوری که فقط 30 مورد در دسترس است.

 • در رایانه ها ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها و از طریق Apple TV ، PlayStation ، Roku و Smart TV قابل دسترسی است
 • پخش یا بارگیری
 • 5 دستگاه در هر حساب ، 2 جریان همزمان
 • سازگار Google Cast و Airplay
 • قیمت ها: 11.99 یورو/ماه یا 95.88 یورو در سال ، 7 روز آزمایش رایگان

تاونک

دهکده

Tënk روی مستندهای نویسندگان تمرکز دارد. این پلتفرم 70 فیلم به طور دائم ارائه می دهد و هر جمعه 7 فیلم جدید را برای پخش 2 ماه اضافه می کند. سپس در بین 600 مورد موجود در VOD برای اجاره (2/48 یورو) ارائه می شود.

 • در رایانه ها ، تلویزیون اندرویدی و Apple TV قابل دسترسی است
 • AirPlay و Chromecast سازگار است
 • فقط در جریان موجود است
 • قیمت ها: 6 € در ماه یا 60 € در سال

کائنات

عالم سین

سکوی اختصاص داده شده به سینمای مستقل. کاتالوگ آن از 5،000 فیلم سینمایی شامل کلاسیک های معاصر ، اما همچنین ناگت های محرمانه تر است.

 • قیمت: اجاره از 2.99 یورو یا اشتراک (6.99 یورو در ماه ، 9.99 یورو در ماه یا 15.99 یورو در ماه بسته به کاتالوگ انتخاب شده)
 • قابل دسترسی در رایانه ها ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، تلویزیون اندرویدی ، Apple TV ، Amazon Prime Video ، Box Orange
 • Chromecast و AirPlay سازگار است

فیلم

فیلم سینما

یکی از پیشگامان فیلم در صورت تقاضا. این سرویس که در سال 2008 ایجاد شده است ، فیلم های کارگردانان بین المللی را انتخاب می کند ، که توسط مضامین یا موضوعات موضعی گرد هم آمده و پاداش هایی را ارائه می دهد (پشت صحنه ، صحنه های برش ، فیلمبرداری حکایات و غیره.).

 • قابل دسترسی در رایانه ها ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، تلویزیون متصل ، آمازون Prime Video ، Molotov.جعبه های تلویزیون و اینترنت
 • قیمت ها: اشتراک نامحدود به 6.99 یورو در ماه یا 69.99 یورو در سال

OCS ، پایان یک ستون فرانسوی

رمزگشایی آرم SVOD OCS OCS آرم 1

OCS ، یک بازیکن اصلی در پخش ویدیو در فرانسه (3.3 میلیون مشترک) ، باید در ماه های آینده ناپدید شود. نارنجی ، سهامدار اصلی آن ، به تازگی این شرکت و همچنین فعالیت های تولید استودیوی نارنجی را به شریک کانال تاریخی خود فروخته است+. دسته کوچک فرانسوی ، در رقابت با Behemoths آمریکایی که Netflix ، Amazon ، Disney+ یا Paramount+ هستند ، به شدت در کسری بود. مشتریان باید به عنوان راه اندازی پیشنهادات تجاری جدید به کانال+ مهاجرت کنند.

کنجکاوی MK2 ، بدون الگوریتم تضمین شده

mk2curiosity

MK2 با پیشنهاد کنجکاوی MK2 ، با هدف فیلمبرداران فیلمبرداری شده است. این گروه با قول اینكه هیچ الگوریتمی به انتخاب تماشاگر نيز مي شود ، متمايش مي شود ، كه از طریق انتخابي كه توسط برنامه نویسان ساخته شده در فهرست هدایت مي شود. MK2 ترجیح می دهد به جای تهیه فیلم در صورت تقاضا ، در مورد “باشگاه سینما” آنلاین صحبت کند. جاه طلبی او حتی این است که خود را به عنوان یک رسانه سینما مستقر کند ، که توسط یک خبرنامه هفتگی سوراخ شده است.

اشتراک

MK2 3 فیلم را به عنوان بخشی از دسترسی رایگان در فرم AVOD ارائه می دهد (ویدیوی تبلیغاتی در صورت تقاضا ، یعنی با تبلیغات). برای کاهش تبلیغات و دسترسی به کل کاتالوگ ، باید بدون تعهد 5.99 یورو در ماه مشترک شوید. در هر صورت ، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

دسترسی

شما می توانید از سایت اختصاصی در سرویس و دسترسی به محتوای آن مشترک شوید (www.mk2curiosity.com) یا از برنامه تلفن همراه موجود در Android و iOS. توجه داشته باشید که برنامه با Chromecast و AirPlay سازگار است ، که به شما امکان می دهد در صورت سازگاری فیلم ها را در تلویزیون خود پخش کنید. همچنین برنامه را در پرده تلویزیون Apple TV و Android TV پیدا خواهید کرد.

کاتالوگ

کنجکاوی MK2 کاتالوگ تشکیل شده از 400 فیلم ، مستند و فیلم های کوتاه را ارائه می دهد. MK2 به دور از Blockbusters که موفقیت سیستم عامل های رقابتی را ایجاد می کند ، کاتالوگ خود را توسط نویسندگان و کارگردانان و با موضوع توصیف می کند. در هنگام راه اندازی ، به عنوان مثال فیلم را در طرح جان لندیس می یابیم, ساندویچ فیلم همبرگر ؛ مستند تپه جودوروفسکی (فرانک پاویچ) در پروژه هرج و مرج کارگردان جودوروفسکی برای تطبیق این رمان به عنوان یک فیلم تپه توسط فرانک هربرت ؛ بلکه آثار امضا شده Ryusuke Hamaguchi ، آندره آرنولد ، رابرت برسون ، مایکل هانکه ، توب هوپر ، عباس کیاروستامی ، کرزیزتف کیتلوسکی ، لورا پویتراس ، لوت رینگر ، فردریک ویسمن ، ادوارد یانگ … توجه به کاننویزورس ها !

سینمای رایگان OQEE

آرم OqeebyFree

برای اولین پیشنهاد جریان خود ، شرط بندی رایگان در کل رایگان. این برنامه ها توسط تبلیغات (AVOD ، برای تبلیغات ویدیوی در صورت تقاضا) سوراخ می شوند. سینمای OQEE برای مشترکین Freebox محفوظ است.

اشتراک

بدون اشتراک ، دسترسی رایگان است (برای مشترکین Freebox رزرو شده است).

دسترسی

شما می توانید به فیلم ها و سریال ها از Freebox Player (Freebox Revolution ، Pop و Free Devialet) یا از طریق OQEE توسط برنامه تلفن هوشمند رایگان (iOS و Android) ، در Apple TV و Android TV TV دسترسی پیدا کنید.

کاتالوگ

سرویس رایگان کاتالوگ 300 فیلم و سریال را باز می کند. در این برنامه ، blockbusters (بی ضرر, xxx, گودزیلا, پسر جهنمی…) ، فیلم های جوانان (Muppets در فضا, تن تن, استوارت کوچک 2…)، سلسله (خسارت, خانمهای خنده دار, استارت آپ, گرفته شده…) ، کمدی ها (شبهای سفید در سیاتل, 30 سال در غیر این صورت هیچ چیز) ، تریلرها ، کارتون ها و درام ها. پیشنهادی برای عموم مردم.

Spliiit • ایده ای که غولها را آزار می دهد

جهان وت تیم برای پیدا کردن ، Deezer یا Spotify برای گوش دادن به موسیقی ، Microsoft 365 برای استفاده از نرم افزار اتوماسیون Office ، Apple Arcade برای بازی آنلاین و البته Netflix ، Amazon Prime Video and Canal+ Series ، برای از دست دادن هر سریال و فیلم های لحظه ای. .. با تعداد زیادی اشتراک ، این لایحه شور به پایان می رسد ! مگر اینکه به SPLIIIT علاقه مند باشید ، این راه اندازی با یک ایده بسیار ساده راه اندازی شده است: جمع کردن کاربران برای به اشتراک گذاشتن اشتراک ها. همه می توانند اشتراک خود را در یک سرویس به اشتراک بگذارند و از اشتراک شخص دیگری در یک سکوی دیگر استفاده کنند.

امروز ، از طریق Spliit ، می توانید به دیزنی+ با قیمت 2.71 یورو در ماه (به جای 8.99 یورو) ، Netflix با قیمت 5.08 یورو در ماه (به جای 17.99 یورو) یا Deezer با قیمت 3.50 یورو (به جای 10.99 یورو) دسترسی پیدا کنید ! برعکس ، اشتراک اشتراک دیزنی+ شما می تواند 6.75 یورو در ماه به شما بیاورد.

این پیشنهاد ، مطمئناً جالب است ، اما سؤالاتی را ایجاد می کند. آیا بسیار قانونی است ? شرایط عمومی Netflix ، Deezer و دیگران به خوبی استفاده تجاری از خدمات خود را ممنوع می کنند. اما این مشترکان هستند ، و نه Spliiit ، که در آنجا مغایرت دارند. شروع به کار خود به عنوان “ارائه دهنده خدمات خدمات پرداخت” قرار می گیرد: این کاربران را در رابطه قرار می دهد و پرداخت ها را مدیریت می کند ، چیزی بیشتر. واضح است ، با به اشتراک گذاشتن دسترسی خود از طریق SPLIIIT ، شما مقصر هستید ! خطرات متحمل شده با این حال کم است … بدترین سناریو ممکن است سکو مربوط به پایان دادن به اشتراک شما باشد ، پس از چندین هشدار احتمالاً.

سؤال دیگر: چرا سیستم عامل ها اجازه می دهند sliiit ایجاد کند ، در حالی که پیشینی ، هر اشتراک اشتراک به این ترتیب است که یک مشترک بالقوه را لغو کند ? این شرکت 110،000 مشتری فعال را ادعا می کند ، مطمئناً برای توجیه هزینه های قانونی که یک رویه باعث ایجاد مزاحمت می شود ، بسیار کم است. مگر اینکه وسیله ای داشته باشید … تا به امروز ، سه سیستم عامل ، اپل ، نتفلیکس و دیزنی ، به دلیل جعل جعل ، نقض شرایط عمومی استفاده ، رقابت ناعادلانه و انگل ، به SPLIIIT حمله کرده اند. پرونده مسیر خود را طی می کند.