ماشین Vinfast ، ماشین Electric Vinfast آینده واقعاً 10،000 یورو خواهد بود?

ماشین Electric Vinfast آینده واقعاً 10،000 یورو خواهد بود

Vinfast نمایش چندرسانه ای مدرن برای بازگشت نمایشگاه ملی کانادا ارائه می دهد

ماشین Vinfast

VF 6

5 صندلی مسافر | 399 (کیلومتر) استقلال WLTP تخمین زده شده 1

VF 7

5 صندلی مسافر | 450 (کیلومتر) خودمختاری WLTP 1 تخمین زده شده است

VF 8

VF 9

VF 8 کاملاً برقی

اکنون کشف کنید

خانواده Vinfast را کاوش کنید

یک وسیله نقلیه الکتریکی Vinficast برای همه. این که آیا شما به دنبال یک مقبره خانوادگی با اندازه کامل یا یک خزنده شهری جمع و جور هستید.
Vinfast طیف گسترده ای از گزینه ها را برای همه کانادایی ها ارائه می دهد.

قیمت همه جانبه *

اکنون سفارش دهید VF 8 را کشف کنید

از جانب

به زودی

به زودی

مخلوط راحتی کامل
و با کیفیت بالا

Vé Vinfast مجهز به یک فناوری محور انسانی است که تجربه رانندگی را بهبود می بخشد ، در حالی که روی شما تمرکز می کند.

ترکیب کاملی از کیفیت و راحتی ممتاز

تجربه کیفیت برتر

به رانندگی امنیتی
در بزرگراه (سطح 2) 2

نرم افزار
2

دفاعی
15.6 ”

کیفیت برق

Vé Vinfast برای اطمینان از ایمنی ، قابلیت اطمینان و راحتی در هر سفر با دانش متخصص و بالاترین کیفیت ساخته شده است.

با اعتماد به نفس انگیزه

10 سال/200،000 کیلومتر ضمانت

شارژ محدود

تجربه خاصیت

یک آزمون جاده را برنامه ریزی کنید

نمودار آزمایش درایو

ما را اینجا پیدا کنید

اجاره Vinfast را کاوش کنید - نمایشگاه های اتومبیل برقی ویتنام در CA

اکنون رزرو کنید

اتومبیل های Vinfast EV خود را با سهولت تجسم و سفارشی کنید

انتشار مطبوعات

Vinfast نمایش چندرسانه ای مدرن برای بازگشت نمایشگاه ملی کانادا ارائه می دهد

در سفر به ویتنام برنده شوید!
نسخه تور Vinfast Canadian Roadshow Tour

جریان را دنبال کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های استثنایی هر vinfast ، و در مورد مأموریت ما که شامل تشویق جهان به اتخاذ وسایل نقلیه برقی است ، در اینجا ثبت نام کنید.

ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

1) قیمت های اعلام شده در معرض تغییر است. تخمین های تخمین زده شده WLTP اهداف هستند و در معرض تغییر هستند.

2) برخی از ویژگی های تکنولوژیکی رانندگی سیستم های کمک خودکار (SAAC) ممکن است در دسترس تاخیر در دسترس باشد و در طی بروزرسانی آینده نرم افزار وسیله نقلیه شما به خدمت گرفته شود و می تواند اشتراک را ایجاد کند.

3) به زودی خدمات تلفن همراه در کانادا ارائه می شود.

4) تصاویر و فیلم های نشان داده شده حاوی وسایل نقلیه پیش تولید هستند. وسایل نقلیه تولید واقعی ممکن است متفاوت باشد.

5) وسیله نقلیه ممکن است لوازم جانبی اختیاری داشته باشد که در وسیله نقلیه اصلی گنجانده نشده و در دسترس بودن باشد.

ماشین Electric Vinfast آینده واقعاً 10،000 یورو خواهد بود ?

تولید کننده ویتنامی وینستاست آرزو می کند فروش خود را به صورت انبوه در سال 2023 افزایش دهد. برای دستیابی به این هدف ، این امر به توسعه خود در اروپا می پردازد ، اما همچنین در مورد راه اندازی یک اتومبیل برقی بی سابقه بین 10،000 تا 12،000 یورو. چه چیزی باعث لرزیدن بهار داسیا می شود ? این خیلی ساده نیست و ما توضیح می دهیم که چرا.

اگر هنوز Vinfast را نمی شناسید ، نباید طولانی باشد. زیرا برند منشأ ویتنامی, در سال 2018 توسط میلیاردر phạm nhật vượng تأسیس شد به آرامی شروع به حمله به اروپا می کند. ما به ویژه از حضور آن در آخرین جام جهانی در ماه اکتبر ، با چندین مدل از دامنه آن به یاد می آوریم.

یک استراتژی تهاجمی

امروز ، تولید کننده در حال حاضر چندین وسیله نقلیه در کاتالوگ خود از جمله VF6 و VF9 دارد ، در حالی که اخیراً VF8 خود را در ایالات متحده برای رقابت با تسلا راه اندازی کرده است. اما این شرکت نمی خواهد به این روش خوب متوقف شود ، به خصوص که هنوز هم قبل از تسویه حساب با شرکت الون مسک ، که همچنان شماره 1 ماشین در جهان است ، هنوز کار زیادی دارد.

او سپس توسط Byd و سپس Volkswagen دنبال می شود ، در حالی که Vinfast بسیار دور است ، بسیار دور. اما دومی قصد دارد موهای جانور را بازیابی کند وضعیت او کاملاً ثابت نیست, با امور مالی هنوز به رنگ قرمز. اگرچه این به عنوان مثال در Aiways نگران کننده نیست ، جایی که همه چیز پیچیده تر است.

توسط آژانس مطبوعات انگلیس منتقل شده است رویترز, بنیانگذار این برند هدف جدید فروش خود را اعلام می کند, در 50،000 اتومبیل در سال 2023 در سراسر جهان ثبت شده است. هفت برابر بیشتر از سال 2022 ، زیرا تنها 7400 وسیله نقلیه در سال گذشته فروخته شده است. برای رسیدن به آنجا ، شرکت آسیایی بیش از یک ترفند در کیف خود دارد.

اول از همه ، او به افزایش کلی تقاضا در اتومبیل های برقی. برای رکورد ، فروش دومی سال گذشته از دیزل در فرانسه فراتر رفت. علاوه بر این ، وسایل نقلیه حرارتی از سال 2035 برای فروش در اروپا ممنوع خواهد بود. اما این همه چیز نیست ، زیرا تولید کننده نیز قصد دارد کاتالوگ خود را در ماه های آینده گسترش دهد.

یک مدل کاملاً جدید

مدل اول وانت برقی خواهد بود, که باید با Cybertruck Tesla ، Rivian R1t و همچنین Ford F-150 Lightning رقابت کند. اما موردی که باید مورد انتظار عموم مردم باشد و به ویژه امیدوار کننده ترین از نظر فروش بسیار کوچکتر است. این در واقع یک ماشین برقی شهر خواهد بود که قیمت آن باید باشد بین 10،000 تا 12،000 دلار (حدود 9،300 و 11191 یورو) به نمایش گذاشته شده است, مطمئناً از مالیات خارج است.

قیمتی که باید هنگام ورود به اروپا به بالا تجدید نظر شود ، که بدیهی است تعجب آور خواهد بود ، تنها با 20 ٪ مالیات بر ارزش افزوده. در حال حاضر ، ما هیچ چیز در مورد این ماشین نمی دانیم ، که باید مستقیماً در سرزمین های بهار داسیا شکار کند. دومی باید در حال حاضر با ورود بسیاری از رقبا ، مانند بعدی روبرو شود.برو موبایل E.موج X یا تسویه حساب جدید Invicta.

یکی دیگر از رقیب های مهم دیگر در حال آماده سازی برای ورود به خانه است: Byd Seagull ، که به دلفین ها نزدیک می شود که به اروپا نیز می رسد. شرکت ویتنامی هنوز تحویل خودروهای خود را در اروپا آغاز نکرده است ، اما نباید طولانی باشد. قبلاً دارد چندین امتیاز در قاره قدیمی, از جمله یکی در قلب پاریس.

این در حال حاضر باز است و چندین ماه است که از آنها استقبال می کند. سازنده آرزو می کند تا به منظور رقابت با تسلا ، تهاجمی خود را افزایش دهد. برای این کار ، او به ویژه قیمت برخی از مدل های خود را اصلاح کرد تا بهتر با سقوط قیمت هایی که توسط شرکت الون مسک در مدل 3 و مدل Y عمل می کند ، روبرو شود.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.