نام تجاری Virtue با یک تلفن هوشمند جدید برگشته است: Aster P ، Virtue و تلفن های تشریفاتی آن با 20،000 یورو به ورشکستگی می روند – Numerama

فضیلت و تلفن های تشریفاتی آن با 20،000 یورو به ورشکستگی می روند

به جز اینکه به نظر می رسد دنیای تلفن های هوشمند رستاخیز هایی مانند نوکیا یا اخیراً از Palm را دوست دارد. بنابراین بدون کمال تعجب است که ما از طریق GSM Arena یاد می گیریم که فضیلت بالهای خود را مانند ققنوس مجدداً مستقر می کند. این برند برای ارائه تلفن هوشمند جدید خود ، رویدادی را در چین ترتیب داد: Aster P.

نام تجاری Virtue با یک تلفن هوشمند جدید برگشته است: Aster P

توسط کارمندان سرمقاله Lesmobiles – 18 اکتبر 2018 ساعت 2:55 بعد از ظهر ، مطبوعات چینی چند روز پیش پرتاب بسیار ویژه ای دریافت کردند: یک موبایل از مارک فضیلت که همه معتقد بودند از زمان خرید آن در شروع 2017 دفن شده اند. تلفن Aster P نام دارد.

نام تجاری Virtue با یک تلفن هوشمند جدید برگشته است: Aster P

همه چیز در: مارک Virtu با یک تلفن هوشمند جدید برگشته است: Aster P

داستان فضیلت کاملاً باورنکردنی است. برند لوکس انگلیس که در ابتدا توسط نوکیا ساخته شده است ، سپس دو بار در یک صندوق سرمایه گذاری فروخته می شود. آخرین آنها ، گودین هلدینگ ، از اوراق بهادار هنگ کنگ ، این شرکت را به یک تاجر ترکی فروخته بود. پس از راه اندازی یک تلفن با ویژگی غیرقابل دسترسی غیرقابل دسترسی ، امضای Cobra ، و با امضاء توافق نامه تولید با TCL (همان TCL که تولید Blackberry ، Alcatel و Palm) را امضا کرد ، این شرکت نتوانسته است به پای راست برگردد. کارخانه انگلیس بسته است. کارمندان دارای مجوز. فکر کردیم پایان است.

این تجدید از طریق چین طی خواهد شد

اما نه کاملاً. زیرا فضیلت از طریق توزیع کننده انحصاری خود در چین وجود داشت. توزیع کننده ای که به نظر می رسد کمی بیشتر از یک توزیع کننده شده است ، زیرا او یک کنفرانس مطبوعاتی “جهانی” را در پکن ترتیب داد که دعوت نامه های آن در پایان ماه سپتامبر ارسال شده است. موضوع این دعوت: “زنده یا بمیر”. یک سالن به مناسبت ساخته شده است ، با یک اتاق کنفرانس بزرگ در داخل ، تزئینات باروک فوق العاده بارگذاری شده ، راهروهای سبک ، آینه ها و بسیاری موارد دیگر. و یک پیام بسیار مرئی: “دست ساز در انگلیس”. مون ?

در طول این کنفرانس مطبوعاتی ، یک موبایل ارائه شد. این Aster P ، جانشین دور از Aster ، یک تلفن هوشمند است که یک ظرافت زیبایی شناسی خاص ، مواد لوکس و یک برگه فنی برتر (با شکست زیاد) را ترکیب می کند. Aster P همه اینها است. این یک موبایل 100 ٪ “فضیلت” است ، با همیشه این کمبود جاه طلبی از نظر اجزای متناقض با ظاهری و مهمتر از همه ، قیمت (قیمتی که باعث می شود آیفون XS MAX 512 GB برای ورود به سیستم عبور کند).

از 3500 یورو تا بیش از 10،000 یورو

بیایید از بیرون شروع کنیم. چرم یا تمساح در پشت. تیتانیوم روی برش ها و برخی از عناصر فنی خاص (مانند این دریچه کوچک که امکان دسترسی به سیم کارت را فراهم می کند). یاقوت کبود مصنوعی در جبهه ، مطالب معروف که در مورد ماجرای فناوری GT Advance در مورد آن صحبت شده است. سه سری ارائه می شود: باروک ، گوتیک و روکوکو. فقط سری آخر از یک پوشش تمساح بهره می برد. توجه داشته باشید که مقداری پانسمان با طلا تنظیم شده است تا به فضای شلوغ اضافه شود. قیمت این موبایل ها از 29.800 یوان (3،755 یورو) شروع می شود و می تواند به 100000 یوان نزدیک شود. بیش از 12،500 یورو.

چه چیزی را برای این قیمت پیدا می کنیم ? ما واقعاً به موقعیتی با قاطعیت “پرچمدار” از امضای نیستیم. اما ما از فاصله زیادی بین فضای داخلی و خارج از فضایل قدیمی فاصله داریم. در اینجا ، دال لمسی 4.9 اینچ اندازه گیری می کند و AMOLED است. تعریف آن Full HD برای وضوح حدود 450 پیکسل در اینچ است. چیپست یک Qualcomm Snapdragon 660 است. این چیپست نه بالا و نه اخیر است. اما او کار را خیلی خوب انجام می دهد.

سرویس دربان شامل

باتری یک مدل 3200 میلی آمپر ساعت است (سازگار سریع شارژ 3.0). پیکربندی حافظه 6 گیگابایت برای رم و 128 گیگابایت برای ذخیره سازی است. سنسور عکس یک مدل 12 مگاپیکسلی است. وب کم یک مدل 20 مگاپیکسلی است. و Android Oreo در هیئت مدیره است. سه اطلاعات مهم در مورد سیستم عامل. اول ، بدون خدمات Google است. سپس به لطف فن آوری های Circle Silent محافظت می شود. سرانجام ، او به سرویس معروف دربان که قبلاً در پایانه های قبلی عبور کرده بود پیوست.

فضیلت و تلفن های تشریفاتی آن با 20،000 یورو به ورشکستگی می روند

فضیلت-فرری-v5-5

آسمان فضیلت در روزهای اخیر تاریک است. بدهی حیرت انگیز برند لوکس فعالیت خود را هدایت می کند و تولید کننده انگلیسی آن به زودی بسته می شود. آینده این شرکت ، یک برند سابق نوکیا ، تهدید می شود.

برای تلفن های همراه خود که با دست در مناطق انگلیسی مونتاژ شده اند رولز – رویس, فضیلت بیش از 200 کارمند را استخدام می کند. اما امروز صبح ، این مشاغل به مواضعی تبدیل شده اند که توسط بدهی سمی شرکت تابعه سابق نوکیا تهدید شده است. برای کسانی که از این برند نمی دانند ، این یک شرکت کمی از هم جدا است که برای Emirs و سایر میلیاردرهای دفع کننده ساخته می شود ، از 3،310 در عاج و طلا برای قیمت یک ماشین. با سرویس.

فضیلت 3

این شرکت متعلق به مورات حكن اوزان ، بیش از 128 میلیون پوند به طلبكاران خود مدیون است. مالک پیشنهاد داد فقط 1.9 میلیون پرداخت کند. Financial Times گزارش می دهد که در واقع ، تولید این برند بسته خواهد شد.

بعد از اینکه بارها و بارها صاحبان را تغییر داد ، از زمان برچیدن گروه نوکیا ، Virtue بدهی ها و کسری ها را جمع کرده است. طبق روزنامه مالی ، م. اوزان ، تاجر سابق ترکیه در پاریس تبعید شده است ، به امید راه اندازی مجدد آن بدون کارخانه فضیلت خود ، قصد دارد اموال این برند ، فناوری ها و مجوزهای آن را حفظ کند.

Virtue_5450275

اما از شر کارخانه استثنایی و منحصر به فرد خود در جهان خلاص شوید ، جامعه ارزش زیادی را از دست می دهد. کارمندان برند ، از افق های مختلف لوکس ، از میراث و مهارت های کمی جدا از فضیلت محافظت می کنند. در حالی که این شرکت به دو دهه نزدیک می شد ، به نظر می رسد تلفن هوشمند جواهرات لوکس و بیهوده ارزش نمادین خود را از دست داده است. تنها کسی که داشت.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

یک تلفن هوشمند غیرممکن با 12،850 یورو: فضیلت از مردگان باز می گردد

نام تجاری لوکس فضیلت پس از اعلام ورشکستگی در سال 2017 به زندگی باز می گردد. تلفن هوشمند جدید آن بخشی از همان رگه مانند همه موارد قبلی است و قیمت های طلا را به فروش می رساند.

تقوا ? تا سال 2017 ، این برند به دلیل تلفن های هوشمند بسیار مجلل و کیتش که با قیمت طلا به فروش می رسید شناخته شده بود. سال گذشته برای شرکتی که دستیابی به یک تاجر گوگردی برای نجات آن از ورشکستگی کافی نبود ، بسیار پیچیده بود.

به جز اینکه به نظر می رسد دنیای تلفن های هوشمند رستاخیز هایی مانند نوکیا یا اخیراً از Palm را دوست دارد. بنابراین بدون کمال تعجب است که ما از طریق GSM Arena یاد می گیریم که فضیلت بالهای خود را مانند ققنوس مجدداً مستقر می کند. این برند برای ارائه تلفن هوشمند جدید خود ، رویدادی را در چین ترتیب داد: Aster P.

فضیلت باروک

فضیلت گوتیک

در برنامه: یک شاسی تیتانیوم ، صفحه یاقوت کبود و یک چرم واقعی. Aster P در دو سری – “گوتیک” و “باروک” موجود است – که عمدتا با زیبایی شناسی آنها متفاوت است. توجه داشته باشید که دو هود در پشت وجود دارد تا سیم کارت را قرار دهید. در پشت یک دو ، حتی می توانیم امضاء صنعتگر را که طراحی تلفن هوشمند را در دست داده است ، ببینیم.

برگه فنی

تلفن های هوشمند Aster P همیشه خدمات معروف دربان را ارائه می دهند که در طرح کلی ، به کوچکترین خواسته های کاربر پاسخ می دهد و به او کمک می کند تا یک رستوران لوکس را رزرو کند ، یک هلیکوپتر را اجاره کند ، برای پرداخت یک تور از جهان در قایق بادبانی یا سفارش کباب.

از طرف خصوصیات ، عجیب و غریب واقعاً به این ترتیب نیست که گفته شود:

  • صفحه نمایش 4.97 اینچی ، Full HD
  • اسنپدراگون 660
  • 6 گیگابایت رم
  • فضای ذخیره سازی 128 گیگابایتی
  • سنسور عکس 12 مگاپیکسلی در عقب ، 20 مگاپیکسلی در جلو
  • شارژ سریع باتری 3200 میلی آمپر ساعت
  • Android 8.1 OREO

قیمت های گزاف

Aster P Virtue در سایت JD فروخته می شود.com از 29،800 یوان (نسخه باروک) ، که حدود 3،750 یورو را نشان می دهد. برای نسخه گوتیک ، شما باید حداقل معادل 4510 یورو را بریزید. و از آنجا که جنون عظمت ارزش تمام پول در جهان را دارد ، بدانید که مدل طلای خیره کننده گوتیک در 98،000 یوان به بازار عرضه می شود 12،850 یورو !

تقوا ASTER P خیره کننده طلا

تقوا ASTER P DOS GOLD DOS

فضیلت ASTER P COTE خیره کننده

یک چیز کوچک ، اینطور نیست ?

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).