Visio Call: بهترین راه حل ها ، 10 برنامه تماس رایگان Visio برای Android و iPhone

10 برنامه تماس رایگان Visio برای اندروید و آیفون (100 ٪ ایمن)

Contents

فرض کنید که شلوغ بودن ، شما نمی توانید درخواست تماس ویدیویی را بپذیرید. شما فقط باید به لطف ابزار پیام رسانی ویدیویی ، یک پیام شخصی با جلوه های خوب ارسال کنید.

Visio Call: بهترین راه حل ها

شما به دنبال یک راه حل ساده و در دسترس برای عبور هستید تماس های Visio از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه ?

امروز ، بسیاری از امکانات برای بحث در مورد صفحه نمایش با خانواده یا دوستانش وجود دارد: WhatsApp ، Linote ، به موجب آن ، بزرگنمایی ، Google Meet. اما شما هنوز هم باید یکی از آنها را پیدا کنید که نیازهای شما یا سن همکار شما باشد. برای بارگیری ، با یا بدون ثبت نام ، رایگان یا پرداخت شده ، برای افراد مسن یا برای کار: انتخاب ما از بهترین راه حل های تماس Visio را کشف کنید !

خلاصه مقاله

برنامه های تماس Visio برای بارگیری

بعضی اوقات اتفاق می افتد که برنامه های نصب شده به طور پیش فرض بر روی دستگاه های شما برای انجام کارهای خاص مانند تماس های Visio کافی نیستند. در موارد دیگر ، همچنین ممکن است این باشد که برنامه های تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما مناسب شما نیست تا با عزیزان خود تماس بگیرید. اگر در حال حاضر این وضعیت را ملاقات می کنید ، در اینجا دو برنامه برای بارگیری وجود دارد تا به راحتی در Visio تماس برقرار کنید.

WhatsApp ، محبوب ترین برنامه تماس Visio در تلفن هوشمند

WhatsApp یکی از محبوب ترین برنامه ها برای برقراری تماس های Visio از یک تلفن هوشمند است. درست است که به همان اندازه کار می کند تلفن های اندرویدی که در دستگاه های اپل هستند, و این ، در سراسر جهان. بنابراین ، خواه یک تلفن هوشمند سامسونگ ، هواوی یا حتی آیفون داشته باشید ، می توانید از تمام ویژگی های آن لذت ببرید !

پس از بارگیری از طریق فروشگاه Google Play یا فروشگاه اپل دستگاه خود ، می توانید به راحتی با همه عزیزانتان به Visio تماس بگیرید. با این حال ، سه ضرورت برای برقراری ارتباط با یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان مشاهده خواهد شد … در واقع ، او باید:

 • شماره تلفن فعال داشته باشید
 • با نصب برنامه روی تلفن خود
 • یک شبکه 3G/4G یا شبکه WiFi کافی داشته باشید

برنامه WhatsApp به شما امکان می دهد تا درست کنید تماس های دوتایی یا گروهی. بنابراین ، شما قادر خواهید بود به طور همزمان با چندین دوست یا اعضای خانواده گپ بزنید. در حال حاضر ، حد مجاز برای تماس های گروهی این است هشت شرکت کننده حداکثر. فراتر از آن ، شما موظف خواهید شد راه حل دیگری برای برقراری تماس با Visio پیدا کنید.

بین دو تماس Visio WhatsApp ، این برنامه نیز به شما امکان می دهد:

 • برای نوشتن پیام های نوشتاری
 • مبادله با پیام های صوتی
 • برای به اشتراک گذاشتن و تبادل عکس یا پرونده

مسنجر ، برنامه Visio که توسط فیس بوک طراحی شده است

مسنجر برنامه ای است که توسط غول فیس بوک طراحی شده است که در هر نوع پشتیبانی استفاده می شود (تبلت ، رایانه ، تلفن هوشمند). مانند WhatsApp ، این امکان را ارائه می دهد ارتباط رایگان از دیدنی چه در سر و چه به عنوان یک تیم. تفاوت بزرگ بین این دو تعداد شرکت کنندگان مجاز در طی یک تماس گروهی است. در واقع ، با مسنجر می توانید با Visio گپ بزنید حداکثر 50 مهمان !

برای استفاده از تماس های Visio با مسنجر ، شما و همه عزیزانتان مجبور خواهید شد:

 • یا از آدرس ایمیل خود یک نمایه فیس بوک ایجاد کنید
 • یا از شماره تلفن فعال خود حساب باز کنید

یعنی: ایجاد یک حساب از طریق شماره تلفن این مزیت را دارد که از پیام رسان استفاده می شود بدون ایجاد پروفایل. خبر خوب برای مردم تمایلی به برقراری ارتباط اطلاعات شخصی خود ندارند (نام ، نام ، نام ، عکس و غیره.) در شبکه های اجتماعی.
علاوه بر تماس های Messenger Visio ، می توانید از برنامه برای ارسال پیام (متن یا صدا) یا تبادل عکس با خانواده یا دوستان خود نیز استفاده کنید.

بهترین راه حل تماس Visio برای سالمندان

linote ، تماس ویدیویی مورد علاقه برای مادربزرگ و مادربزرگ

شما به دنبال یک راه حل تماس Visio برای یک فرد مسن هستید ?
بیشتر برنامه های موجود در بازار برای استفاده بسیار پیچیده است. با داشتن لینوت ، افراد بسیار مسن سرانجام می توانند لذت ارتباط با Visio با خانواده خود را کشف کنند بدون اینکه دچار مضرات مرتبط با فناوری های جدید شوند.

لاینده, این یک صفحه نمایش تماس Visio ساده است مخصوص طراحی شده برای افراد 80 ساله و بالاتر. در واقع ، این Visio برای دستگاه تماس ارشد در مقایسه با سایر راه حل های تماس Visio دارای مزایای بسیاری است:

 • فراخوان تماس اتوماتیک است : عزیز شما بدون ایجاد یک ژست می تواند یک تماس ویدیویی دریافت کند
 • همه تنظیمات از طریق حساب شخصی Linote توسط خانواده از راه دور ساخته می شوند
 • اعضای خانواده می توانند به صورت رایگان ، چه در فرانسه و چه در خارج از کشور ، تماس بگیرند
 • رابط صفحه نمایش کاملاً متناسب با نیازهای سالمندان است: (متن نوشتاری بسیار بزرگ) و قابل تنظیم

برای استفاده از صفحه نمایش تماس Visio Linote ، عزیز شما باید:

 • یا برای اشتراک با اتصال به اینترنت 4G انتخاب کنید (Linote سپس به سیم کارت مجهز می شود)
 • یا از خانه لینوت را به شبکه WiFi وصل کنید

از طرف خانواده و عزیزان ، شما به سادگی نیاز خواهید داشت:

 • برای اتصال به حساب شخصی Linote از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه خود

راه حل های تماس Visio بدون نرم افزار یا حساب

تلفن ها ، رایانه ها ، تبلت ها: ظرفیت ذخیره سازی دستگاه های ما بسیار محدود است. بنابراین ، ما همیشه نمی خواهیم نرم افزار گسترده دیگری را نصب کنیم. خوشبختانه راه حل های تماس Visio بدون کاربرد وجود دارد. با تشکر از آنها ، می توانید با شخص عزیز خود در Visio تماس بگیرید بدون بارگیری برنامه های جدید و بدون ایجاد حساب !

Jitsi Meet: سایت تماس Visio بدون نرم افزار یا حساب رایانه ای

Jitsi Meet در صورت تمایل راه حل ایده آل است تماس های Visio را بدون نرم افزار یا حساب برقرار کنید از رایانه شما. درست است که این سایت از این مزیت استفاده می کند که به خصوص استفاده از آن آسان است. در واقع ، فقط سه مرحله برای برقراری تماس دیدنی با یک یا چند نفر از عزیزانتان لازم است !
برای اولین قدم ، به سادگی به وب سایت JITSI بروید. یک بار در صفحه اصلی ، سپس بر روی دکمه “شروع کنفرانس” کلیک کنید تا تماس Visio را راه اندازی کنید. در آخر ، مخاطبین خود را دعوت کنید تا با به اشتراک گذاشتن پیوند اتصال به شما بپیوندند.

جایزه کوچک ? اگر می خواهید از دسترسی به مکالمه Visio خود محافظت کنید ، فقط باید یک رمز عبور ایجاد کنید. مخاطبین شما باید قبل از اینکه بتوانید با خود صحبت کنید ، این کد مخفی را ثبت کنید !

دانستن : Jitsi Meet نیز روی تلفن های هوشمند کار می کند. اگر می خواهید بدون نصب برنامه از آن استفاده کنید ، با استفاده از مرورگر وب تلفن خود به وب سایت JITSI بروید. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم برنامه JITSI را برای تلفن های هوشمند نصب کنید تا در هنگام تماس دیدنی از راحتی بهتر استفاده کنید.

به موجب آن ، سایت تماس Visio بدون برنامه

به موجب آن سایتی است که شما را به تصویب می دهد تماس های Visio رایگان بدون بارگیری یک برنامه. برخلاف ملاقات جیتسی ، شما باید یک حساب شخصی ایجاد کنید تا بتوانید یک تماس را به صورت Visio برقرار کنید. اما جالب است بدانید که فقط شخص تماس را شروع می کند و مجبور به باز کردن حساب می شود. مخاطبی که دعوت می کنید بدون بارگیری نرم افزار یا ایجاد یک حساب کاربری می توانید به مکالمه Visio دسترسی پیدا کنید !
فقط با یک کلیک روی پیوند اشتراک گذاری (مشابه URL) برای دسترسی به اتاق جلسه مجازی لازم است.

که در آن است در همه دستگاه ها قابل دسترسی است مانند تلفن های هوشمند ، تبلت یا رایانه. به همین ترتیب ، با سیستم عامل های لینوکس ، مک و ویندوز سازگار است. چه چیزی تمام خانواده و همه دوستانتان را از هر نظر فنی یا ترجیحات آنها از دیدگاه رایانه ای گرد هم می آورد !

برنامه های تماس Visio برای متخصصان

شما به دنبال راه حلی هستید که به کارمندان خود اجازه دهید تا هنگام استفاده از راه دور یا خارج از کشور ، به طور کارآمد ارتباط برقرار کنند ? به عنوان یک حرفه ای ، پیدا کردن برنامه های مناسب برای تماس با ویروس به منظور برآورده کردن چالش های تجارت شما ضروری است. فراتر از مفاهیم امنیت ، اکنون به آن احتیاج داریدابزارهای مشترک کارآمد, این است که آیا انجام جلسات مجازی در مقیاس بزرگ است یا جلسات خود را از فاصله ای پویاتر و کاربر دوستانه تر کنید. این دقیقاً همان چیزی است که تیم های زوم و مایکروسافت ارائه می دهند.

بزرگنمایی ، ابزار مرجع برای تماس های حرفه ای Visio

زوم یکی از برنامه هایی است که بیشتر توسط متخصصان در سراسر جهان استفاده می شود. با انتخاب این ابزار ، به بسیاری از ویژگی های خود برای انجام ویدئو کنفرانس ها و جلسات کاربردی خود دسترسی خواهید داشت.
به عنوان مثال ، شما قدردانی خواهید کرد بسته های در نظر گرفته شده برای شرکت ها که به شما امکان می دهد بدون محدودیت زمانی تماس های Visio برقرار کنید. از طرف شرکت کنندگان ، این امکان را خواهید داشت برای اسکان حداکثر 100 ، 300 یا 1000 شرکت کننده با توجه به اشتراک مشترک. بنابراین ، بزرگنمایی به همان اندازه با نیازهای یک تجارت خانوادگی کوچک با یک گروه بزرگ بین المللی سازگار است.
برای تحریک جلسات Visio خود ، می توانید به عملکرد “جدول سفید” اعتماد کنید. مانند یک میز فیزیکی ، مجری جلسه می تواند از پشتیبانی مجازی خود برای:

 • اطلاعات مهم را بنویسید
 • نمودارهای توضیحی را بکشید

عملکرد “تخته سفید” نیز می تواند تبدیل به یک ابزار مشترک. در واقع ، پس از فعال شدن حالت مشارکتی ، همه شرکت کنندگان این مجوز را دارند که حاشیه نویسی شخصی را به آن اضافه کنند.

البته ، در طول شما با بزرگنمایی Visio تماس بگیرید, شما همچنین قادر خواهید بود:

 • اسناد را از طریق چت با همکاران خود به اشتراک بگذارید
 • جلسات را با عملکرد تقویم برنامه ریزی کنید
 • فیلترها را اضافه کنید
 • نظرسنجی ها را ایجاد کنید
 • واکنش های خود را با شکلک ها ارتباط برقرار کنید
 • برای گزارش به مجری که می خواهید مداخله کنید ، دست جمع کنید

تیم های مایکروسافت ، برنامه ایده آل برای کار از راه دور

تیم های مایکروسافت نرم افزار مناسبی برای شرکت های مایل هستند به طور مرتب جلسات مجازی را سازماندهی کنید بین کارمندانشان. با استفاده از حالت “پویا” یا “گروه” ، به طور خاص از یک نمایشگر بهره مند می شوید سازگار با مبادلات حرفه ای از دور. در واقع ، این امکان را به شرکت کنندگان در کار دور برای ایجاد حاشیه نویسی در زمان واقعی روی سند به اشتراک گذاشته شده توسط مجری ، مانند:

 • افزودنی متن
 • قنادی
 • واکنش
 • مدخل دست نوشته

بنابراین جلسات شما بسیار جذاب تر و پویا خواهد بود که باعث تقلید بین کارمندان شما می شود.

اتفاقاً به عنوان بخشی از فعالیت خود ، وبیناری ها را سازماندهی می کنید ?
با عملکرد وب می توانید دعوت کنید حداکثر 1000 شرکت کننده ! در طول تماس خود در Groupe Visio ، شما همچنین از گزینه های اختصاص داده شده به انیمیشن جلسه خود ، مانند:

 • واکنشهای زنده
 • نظرسنجی های واقعی

دانستن : قبلاً به شرکت ها و مدارس اختصاص داده شده است ، اکنون درخواست است برای افراد باز است. بنابراین می توانید از مزایای این پلت فرم تماس Visio استفاده کنید حتی اگر حرفه ای نباشید. به عنوان مثال ، شما قادر خواهید بود به صورت رایگان به Visio گپ بزنید:

 • سر به چهره با یکی از عزیزانتان بدون محدودیت زمانی
 • در گروه ها به مدت 60 دقیقه

برنامه های تماس Visio به طور پیش فرض روی دستگاه های شما نصب شده است

هنگام خرید تلفن ، رایانه یا رایانه لوحی, برخی از برنامه ها از قبل روی دستگاه شما نصب شده اند. این برنامه “پیش فرض” نامیده می شود. نقش این نرم افزار به شما امکان می دهد بدون نیاز به بارگیری یک برنامه اضافی ، کارهای خاصی مانند برقراری تماس Visio را انجام دهید. با این حال ، برخی از این نرم افزار فقط با مارک ها یا دستگاه های بسیار خاص کار می کنند (این مورد برای محصولات و برنامه های اپل به عنوان مثال وجود دارد). اکنون چهار مورد از آنها را پیدا کنید.

FaceTime: برنامه تماس Visio برای iPhone ، iPad و Mac

برای اینکه به شما امکان برقراری تماس Visio را بدهد ، برند اپل یک برنامه خاص ایجاد کرده است: FaceTime. این برنامه مرجع به همه اجازه می دهد کاربران مک ، آیفون و iPad برای برقراری ارتباط به راحتی بین آنها. بنابراین ، با استفاده از برنامه FaceTime ، شما قادر خواهید بود:

 • تماس های Visio را با عزیزان خود به سر خود قرار دهید
 • گروه های راه اندازی تماس برای مبادله در زمان واقعی با چند نفر (حداکثر 32 شرکت کننده حداکثر)

FaceTime ویژگی های بسیاری را برای بحث و گفتگوهای شما در Visio تعاملی تر و دوستانه تر ارائه می دهد ، مانند:

 • بازی را برای تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی در حالی که مکالمه Visio خود را ادامه می دهید به اشتراک بگذارید
 • صوتی فضایی برای شنیدن صدای عزیزانتان با توجه به موقعیت آنها در طول تماس
 • جلوه های ویدیویی برای تبدیل شما به Animoji یا اضافه کردن برچسب های مجازی

فقط صاحبان دستگاه اپل می توانند ارتباطات را با Visio با FaceTime راه اندازی کنند. بنابراین ، اگر دستگاه Android مانند تلفن سامسونگ یا هواوی دارید ، نمی توانید با این نرم افزار تماس Visio با عزیزان خود تماس بگیرید.
با این حال, از آنجا که به روزرسانی iOS 15 می شود تماس های FaceTime را در ویندوز و اندروید دریافت کنید. برای این کار ، خبرنگار اپل شما باید پیوندی را برای کپی/چسباندن در مرورگر اینترنت خود برای شما ارسال کند تا به مکالمه برسد.

Google Meet ، برنامه تماس Visio برای دستگاه های Android

شما یک دستگاه Android مانند تلفن هوشمند سامسونگ ، یک تبلت هواوی یا یک جلد Chromebook دارید ? بنابراین Google Meet (که قبلاً “Hangouts” خوانده می شد) راه حل شما برای برقراری تماس های Visio فقط در چند حرکات است ! در واقع ، با برنامه Google Meet ، این امکان را خواهید داشت:

 • از تماس های Visio Duo (حداکثر 24 ساعت) قرار دهید
 • تماس های گروهی را با حداکثر 100 شرکت کننده برقرار کنید (مدت زمان محدود به 1 ساعت).

در طول تماس های دیدنی خود ، می توانید صفحه خود را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید به منظور ارائه اسناد شخصی خود به آنها ، مانند:

 • آلبوم عکس
 • فیلم های
 • یک پنجره یا برگه مرورگر وب خود
 • متون یا نقاشی ها

تمام تماس های Visio ایمن است و فقط افرادی که URL جلسه شما دارند قادر به پیوستن به شما خواهند بود.

یکی از عزیزان شما نمی خواهد برنامه های اضافی را از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود نصب کند تا با شما در Visio گپ بزند ?
خبر خوب: با تشکر از لینک اشتراک گذاری ، دوست شما قادر خواهد بود بدون ایجاد یک حساب یا بارگیری ، به مکالمه شما بپیوندد.

عزیزان شما آیفون ، مک یا آیپد دارند ?
Google Meet در AppStore موجود است و با تمام دستگاه های Apple سازگار است ! بنابراین ، اگر بخواهند از تمام مزایای آن بهره مند شوند ، آنها قادر به بارگیری برنامه خواهند بود !

مسنجر ، برنامه ساخت ویسو در صفحه های پورتال

شما یک صفحه پورتال دارید و می خواهید از آن برای برقراری تماس های Visio با خانواده یا دوستان خود استفاده کنید ? Facebook Messenger برنامه ای است که به شما امکان می دهد بحث های Visio را به روشی ساده و ساده و مؤثر انجام دهید.

با استفاده از مسنجر در صفحه تماس Visio ، از چندین مزیت بهره مند می شوید که بحث های شما را خوشایندتر می کند. اول ، به لطف اتاق های مسنجر ، می توانید احضار کردن در طول تماس های گروهی شما به صورت ودیو. و اگر می خواهید حریم شخصی آپارتمان خود را در طول مکالمات خود حفظ کنید ، بدانید که با پیام رسان این امکان را خواهید داشت:

 • پس زمینه خود را تار کنید
 • یک تصویر جایگزین اضافه کنید (نوعی دکوراسیون مجازی جعلی)

شما به طور مرتب با کودکان خردسال ویزین را تبادل می کنید ?
در طول تماس های دیدنی خود با مسنجر ، می توانید جلوه های واقعیت افزوده ای را اعمال کنید. کاغذ دیواری ، ماسک ها: به اندازه کافی برای تعجب آنها و سرگرم کننده تر کردن مبادلات خود !

یعنی: حتی اگر آنها صفحه نمایش پورتال نداشته باشند ، عزیزان شما هنوز هم می توانند با بارگیری برنامه مسنجر فیس بوک با شما در حال گفتگو با شما باشند. تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، رایانه ها: این در تمام دستگاه های Android و Apple موجود است.

الکسا ، برنامه راه اندازی بحث در Visio با Amazon Echo Show

برای برقراری تماس های Visio ، صاحبان صفحه نمایش Amazon Echo می توانند به برنامه الکسا اعتماد کنند. به طور پیش فرض در این دستگاه ها نصب شده است ، این برنامه به شما امکان می دهد تا درست کنید تماس های دوتایی یا گروهی (حداکثر هفت شرکت کننده مجاز). همچنین می توانید چندین گروه را پیکربندی کنید ، مانند:

 • گروه “خانواده”
 • گروه “دوستان کالج”
 • گروه “انجمن ورزش”

به این ترتیب ، پس از تشکیل تیم شما در الکسا ، فقط برای بحث باید روی نماد “تماس Visio” کلیک کنید. البته ، شما نیز می توانید از یک دستور صوتی استفاده کنید برای برقراری تماس ویسیو بدون برقراری یک ژست ، مانند:

 • “الکسا ، با مادر تماس بگیرید”
 • “الکسا ، ژان ایو را صدا می کند”
 • “الکسا ، گروه پیاده روی را صدا می کند”

عملکرد کنترل صوتی برنامه Alexa روزانه واقعی تر است. به عنوان مثال ، کمک به سالمندان در حال راه اندازی تماس های Visio بسیار مفید خواهد بود. اما مراقب باشید: نصب و پیکربندی دستگاه نیاز به تسلط خاصی بر فناوری های جدید دارد. بنابراین لازم خواهد بود که یک عزیز در همان نزدیکی در دسترس باشد ، چه برای:

 • هنگام شروع کار ، الکسا و صفحه نمایش Amazon Echo را پیکربندی کنید
 • دستورات صوتی ایجاد کنید
 • در صورت نگرانی حرکت کنید

برای تبادل نظر با شما ، عزیزان شما باید یک دستگاه نمایش Amazon Echo داشته باشند یا برنامه Amazon Alexa را داشته باشند. این برنامه کاملاً رایگان است: فقط یک اتصال برای استفاده از خدمات روزانه خود لازم خواهد بود. توجه داشته باشید که با این برنامه ، می توانید پیام های متنی ، پیام های صوتی یا تماس های کلاسیک را نیز ارسال کنید.

سوالات مکرر در مورد Visio

شما در مورد تماس های Visio از خودتان سؤال می کنید ? دستورالعمل برای برقراری تماس Visio ، راه حل های موجود برای برقراری تماس های Visio ، اتصال به اینترنت ، مصرف: به لطف سؤالات متداول ما ، تمام پاسخ های سوالات خود را پیدا کنید !

▌ نحوه برقراری تماس دیدنی ?

بیشتر برنامه های تماس Visio با هدف استفاده ساده و در دسترس همه هستند. بنابراین ، هر سن و سال شما ، متوجه خواهید شد که راه اندازی یک تماس دیدنی نسبتاً آسان است. فوراً پیدا کنید که چگونه یک تماس Visio برقرار کنید و چگونه یک تماس Visio دریافت کنید !

نحوه برقراری تماس دیدنی ?

Google Duo ، FaceTime ، WhatsApp : هرچه راه حل انتخاب شده باشد ، عملکرد برنامه های Visio اغلب مشابه است. برای برقراری تماس با Visio ، ابتدا با رفتن به نرم افزار خود شروع کنید. برای انجام این کار ، بر روی نماد برنامه و سپس بر روی نام شخصی که می خواهید با آن تماس بگیرید کلیک کنید. سپس نماد تماس Visio را که معمولاً به شکل یک دوربین کوچک است فشار دهید. و در اینجا این است: تماس Visio شما راه اندازی شده است !
برای تماس با یک گروه از قبل موجود در Visio ، این روش یکسان است: به مکالمه مشترک بروید و دکمه اختصاص داده شده به تماس های Visio را فشار دهید. شما هنوز گروه بحث خود را ایجاد نکرده اید ? در این حالت ، شما باید با انتخاب تیم با انتخاب افرادی که می خواهید مبادله کنید ، با آموزش تیم شروع کنید. سپس این روش یکسان خواهد بود.

شما می خواهید با نرم افزاری مانند Zoom ، Jitsi یا Google Meet یک تماس دیدنی برقرار کنید ?
در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

 1. اگر برنامه را نصب نکرده اید در دستگاه خود به صفحه اصلی سایت و سپس در حساب شخصی خود بروید.
  اگر نرم افزار را بارگیری کرده اید از طریق تلفن یا رایانه خود ، مستقیماً به برنامه برنامه بروید.
 2. در بار دوم, یک تماس دیدنی را راه اندازی کنید با فشار دادن دکمه “شروع جلسه” یا “شروع جلسه”. یک پنجره جدید با فعال کردن عملکرد ویدیویی دستگاه شما باز خواهد شد.
 3. یک بار در این صفحه, پیوند جلسه را کپی و چسباند و به لطف گزینه های مختلف ارائه شده (از طریق ایمیل یا از طریق WhatsApp به عنوان مثال) آن را با خبرنگاران به اشتراک بگذارید). سپس تماس شما فقط باید روی پیوند دریافت شده برای پیوستن به شما کلیک کند !

نحوه دریافت تماس دیدنی ?

دریافت یک تماس ویسو ساده است به همان سلام ! در واقع ، دریافت مکالمه در Visio بسیار شبیه به یک تماس تلفنی معمولی است.
به محض اینکه عزیز شما یک تماس Visio را راه اندازی می کند ، مشاهده خواهید کرد که روی صفحه دستگاه شما ظاهر می شود. در آن زمان ، به سادگی مکالمه را انتخاب کنید:

 • یا با فشار دادن/کلیک بر روی نماد دوربین سبز ؛
 • یا با کشیدن آن به بالای صفحه دستگاه خود.

هنگامی که این ژست ساخته شد ، باید تماس خود را ببینید و صدای او را بشنوید: تماس Visio شما راه اندازی می شود !

عزیز شما آرزو می کند با یک برنامه مشابه با Zoom ، Jitsi یا Google Meet با شما در Visio تماس بگیرد ?
در این حالت ، خبرنگار شما باید از طریق پست الکترونیکی یا با پیام رسانی یک پیوند اشتراک گذاری را برای شما ارسال کند. پس از دریافت ، به سادگی روی این لینک کلیک کنید ، سپس رویه را روی صفحه دنبال کنید. به عنوان مثال ، شما باید اقدامات خاصی را تأیید کنید تا نرم افزار بتواند از دوربین و میکروفون شما استفاده کند. پس از تأیید این مجوزها ، می توانید مکالمه را در Visio ادغام کرده و با دوست خود مبادله کنید !

▌ آیا می توانیم بدون تماس با اینترنت ویسیو درست کنیم ?

نه اون نیست برقراری تماس دیدنی بدون اینترنت امکان پذیر نیست. در واقع ، یک اتصال همیشه برای استفاده از نرم افزار یا برنامه های کاربردی Visio ضروری خواهد بود. این ممکن است از بسته تلفن شما در یک اپراتور مانند SFR ، نارنجی یا موبایل رایگان باشد. سپس از شبکه 4G یا 5G برای برقراری تماس خود استفاده خواهید کرد.

با این حال ، توجه داشته باشید که داشتن یک برنامه موبایل برای برقراری تماس Visio اجباری نیست. بنابراین ، شما همچنین می توانید دستگاه خود را به شبکه WiFi متصل کنید. اگر می خواهید این راه حل را انتخاب کنید ، می توانید تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود را وصل کنید:

 • یا یک جعبه اینترنت داشته باشید در داخل خانه شما
 • یا یک شبکه وای فای رایگان پیدا کنید در دسترس عموم (در یک کافه ، یک مرکز خرید و غیره.).

▌ راه حل های رایگان تماس Visio چیست؟ ?

امروزه راه حل های زیادی برای تماس های ویدیویی رایگان برقرار کنید با خانواده یا دوستانش. در میان مشهورترین آنها ، به عنوان مثال:

 • واتساپ
 • بزرگنمایی
 • زمان رویارویی
 • ملاقات گوگل
 • پیام رسان
 • اسکایپ

بسته به راه حل انتخاب شده ، می توانید مکالمات سر به سر را راه اندازی کنید یا به طور همزمان با چندین نفر تماس بگیرید. برخی از برنامه ها نیز با قول شما متمایز می شونداز محافظت از داده های خود اطمینان حاصل کنید, مانند :

شما می خواهید بیشتر کشف کنید نرم افزاری که در Visio به صورت رایگان با عزیزان خود تماس بگیرید ?
لیست کامل راه حل های ما را پیدا کنید تماس های دیدنی رایگان !

▌ مصرف یک تماس ویسو چیست؟ ?

شما از بسته 4G خود برای برقراری تماس Visio با تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده می کنید ? برای جلوگیری از صورتحساب های خوش طعم به دلیل مصرف بیش از حد داده ، ممکن است جالب باشد که بدانید واقعاً یک مبادله Visio از چه چیزی استفاده می کند. این که آیا شما در تلفن همراه رایگان ، نارنجی یا SFR هستید ، در اینجا تخمین مصرف یک تماس Visio با توجه به برنامه یا نرم افزار مورد استفاده وجود دارد:

 • WhatsApp: 4 مگابایت در دقیقه.
 • FaceTime: 3.2 مگابایت در دقیقه.
 • پیام رسان فیس بوک: 11.45 مگابایت در دقیقه.
 • Google Duo: 9.7 مگابایت در دقیقه
 • بزرگنمایی: بین 9 مگابایت و 27 مگابایت در دقیقه برای یک جلسه سر به چهره و بین 13.5 مگابایت و 40 مگابایت برای یک مکالمه گروهی.

بسته 4G یا 5G شما در داده ها بسیار محدود است ?
در صورت امکان ، ما به شما توصیه می کنیم دستگاه خود را به یک شبکه WiFi وصل کنید تا تماس های Visio خود را برقرار کنید. به این ترتیب ، شما به مصرف داده های تلفن خود کمتر اهمیت خواهید داد و می توانید از فیلم های خود به طرز آرام تری لذت ببرید.

تماس ویدیویی رایگان

نحوه برقراری تماس ویدیویی ?

Visio در تلویزیون: 5 راه حل برای برقراری ارتباط

تماس های ویدیویی ساده ای که برای مادربزرگ و مادربزرگ شما جذاب خواهد بود !

نحوه استفاده از Visio در WhatsApp ?

همچنین بخوانید ..

تماس های ویدیویی ساده ای که برای مادربزرگ و مادربزرگ شما جذاب خواهد بود !

تماس ویدیویی رایگان

بهترین برنامه تماس Visio

نحوه برقراری تماس ویدیویی ?

نحوه استفاده از Visio در WhatsApp ?

Visio در تلویزیون: 5 راه حل برای برقراری ارتباط

کدام کیت با همبستگی بی سیم را انتخاب کنید ?

10 برنامه تماس رایگان Visio برای اندروید و آیفون (100 ٪ ایمن)

گسترش مداوم دهه چهل و انزوا برای همه ما به مشکل تبدیل می شود ، تماس های Visio راهی برای فاصله گرفتن از اجتماعی است که کمی تحمل پذیر باشد.

با این حال ، یک مشکل بوجود می آید: سردرگمی بزرگ در مورد برنامه تماس رایگان Visio چه کسی بهترین خدمات را ارائه می دهد. علاوه بر این ، برخی از اعضای خانواده بزرگتر شما چندان نیستند. همچنین باید بدانید که اگر می خواهید از خانه یا برای استفاده شخصی دیگر کار کنید ، یک برنامه تماس ویدیویی رایگان مشکلات ارتباطی شما را حل می کند.

به همین دلیل ما لیستی را تهیه کرده ایم تا بتوانید با دانش کامل از واقعیت ها تصمیم بگیرید. برنامه های ذکر شده در زیر یک چیز مشترک دارند. همه آنها فوق العاده آسان برای استفاده هستند.

برنامه های زیر برای Android و iPhone به راحتی تمام مشکلات ارتباطی شما را در حین فاصله اجتماعی حل می کنند.

قسمت اول: برنامه های تماس رایگان Visio برای Android

1. Google Duo

Google Duo

Google Duo یکی از ساده ترین ابزارهایی است که Google می تواند به کاربران خود ارائه دهد. این برنامه با کیفیت بالا به شما امکان می دهد از روان بودن تماس های ویدیویی بهره مند شوید. علاوه بر این ، سادگی ، قابلیت اطمینان و تطبیق پذیری آن ، آن را به عنوان مورد علاقه کاربران قرار می دهد. Google Duo به طرز شگفت انگیزی روی تلفن های هوشمند ، Google Nest ، تبلت ها و همچنین در رایانه های ثابت و قابل حمل کار می کند.

امکانات ::

اگر برقراری ارتباط با بیش از یک یا دو نفر به طور همزمان دشوار باشد ، دیگر مشکلی برای Google Duo نیست. اکنون می توانید همزمان با چندین نفر ارتباط برقرار کنید. برای دقیق تر بودن ، Duo به عنوان بخشی از یک تماس گروهی از هشت نفر پشتیبانی می کند. بنابراین ، اکنون چت کردن با دوستان ، خانواده و همکاران آسان تر است.

  • تماس های بین سیستم های iOS و Android

  شما می توانید بدون توجه به دستگاهی که از آن استفاده می کنید با اطرافیان خود در تماس باشید زیرا Google Duo می تواند در رایانه لوحی ، تلفن های خود یا حتی گربه ها از طریق وب نصب شود.

  عملکرد مد کم نور به شما امکان می دهد حتی در صورت کمبود نور ، از تماس های ویدیویی خود نهایت استفاده را ببرید. این راه حل به ویژه هنگامی که می خواهید در طول شب یا شب گپ بزنید مؤثر است.

  فرض کنید که شلوغ بودن ، شما نمی توانید درخواست تماس ویدیویی را بپذیرید. شما فقط باید به لطف ابزار پیام رسانی ویدیویی ، یک پیام شخصی با جلوه های خوب ارسال کنید.

  گاهی اوقات برقراری تماس ویدیویی امکان پذیر نیست. مطمئن باشید ، Google Duo همچنین از تماس های فقط آواز پشتیبانی می کند.

  2. پیام رسان واتساپ

  پیام رسان واتساپ

  سازگار با آیفون و اندروید ، WhatsApp Messenger یکی از بهترین رتبه بندی ها در بین همه برنامه های پیام رسانی رایگان و Visio است. این امکان را به شما می دهد تا از طریق اتصال اینترنتی تلفن خود به دوستان خود وصل شوید. از طریق این برنامه ، اکنون می توانید از پیام کوتاه ساده به ارسال پیام های متنی و چندرسانه ای بروید.

  امکانات ::

    • شما علاوه بر این که برنامه از اتصال اینترنتی موجود در تلفن شما استفاده می کند ، هیچ هزینه ای برای پرداخت آن ندارید.
    • به شما امکان می دهد پیام های چندرسانه ای را به راحتی تبادل کنید.
    • در WhatsApp ، تماس های صوتی و تصویری رایگان است.
    • کیفیت مکالمات گروهی شما بسیار عالی است.
    • گزینه وب WhatsApp به شما امکان می دهد برنامه را به رایانه شخصی خود وصل کنید.
    • هزینه های بین المللی قابل اجرا نیست.
    • نیازی به نام کاربری یا کد کاج شخصی ندارید.
    • برای اینکه به راحتی و سریع قابل دسترسی باشید ، می توانید 24/7 در ارتباط باشید.
    • پیام های آفلاین بایگانی می شوند.
    • همچنین دارای ویژگی های دیگری از جمله موارد دیگر گزینه های انتشار ، تغییر مکان است .

    3. IMO برای Android

    IMO برای Android

    IMO یک برنامه تماس و پیام رسانی بسیار محبوب ، سریع و دوستانه است. این امکان را به شما می دهد ، حتی در صورت داشتن سیگنال کم ، به سرعت پیام های صوتی و متنی را با مخاطبین خود تبادل کنید.

    امکانات ::

      • امکان تنظیم گربه های صوتی و فیلم های گروهی را به شما ارائه می دهد.
      • مطالعه و یادگیری آنلاین اکنون به لطف عملکرد “اتاق زنده گروهی” (اتاق گروه) آسانتر است.
      • شما می توانید برنامه IMO را صرف نظر از شبکه خود (2G ، 3G ، 4G یا Wi-Fi) نصب کنید.
      • می توانید حداکثر 100000 عضو را به یک سالن بحث یا هنگام ویدئو کنفرانس اضافه کنید.
      • سازگار با دستگاه های Android و Apple.
      • آسان برای استفاده و مبتنی بر ابر.
      • همچنین اجازه تماس های بین المللی به تماس های موبایل و ثابت را می دهد.

      4. پیام رسان

      در اینجا یک برنامه رایگان دیگر وجود دارد که به شما امکان می دهد به متون و گربه های نامحدود و همچنین تماس های ویدیویی با کیفیت بالا دسترسی پیدا کنید. این برنامه ساده ، سریع و ایمن لذت بخش ترین تجربه را به شما ارائه می دهد.

      صدای جیر جیر

      امکانات ::

        • کاملاً با برنامه های رایانه لوحی و دسک تاپ خود هماهنگ شده است.
        • تماس های ویدئویی و صوتی رایگان است (از جمله تماس های بین المللی).
        • عملکرد Viber Out به شما امکان می دهد تا از خطوط ثابت تماس بگیرید.
        • پیام رسانی رایگان و گپ گروهی.
        • 100 ٪ محرمانه بودن و عملکرد خود تخریب برای مکالمات مخفی.
        • برچسب ها و GIF های ویژه برای Viber.
        • امکان ایجاد یک جامعه Viber.
        • پسوند گربه برای تجربه بهتر.

        5. پاتوات

        پاتوات

        Hangouts یک برنامه پیام رسانی است و همچنین امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را فراهم می کند و عملکرد مکالمه گروهی را نیز ارائه می دهد.

        امکانات ::

          • مکالمه هایی که می توانند تا 150 نفر گروه شوند.
          • پیام های وضعیت ، GIF متحرک ، عکس ها ، برچسب ها ، ایموجی ها ، کارت ها و فیلم ها.
          • تبدیل تماس های ویدیویی به تماس های صوتی.
          • تماس های ملی و بین المللی رایگان.
          • از طریق حساب Google خود تماس های صوتی برقرار کنید.
          • سازگار با Android ، وب و iOS.
          • پیام های خود را ارسال کنید حتی اگر گیرنده آفلاین باشد.

          قسمت دوم: برنامه های تماس رایگان Visio برای آیفون

          6. جلسات ابر بزرگنمایی

          بزرگنمایی

          با جلسات بزرگنمایی ابر ، اکنون راحت تر ماندن در هنگام مسافرت راحت تر است. شما همچنین از تماس های ویدیویی با کیفیت خوب ، اشتراک گذاری صفحه و پیام رسانی چندگانه فوری بهره مند می شوید.

          امکانات ::

            • سازگاری پس زمینه مجازی با جدیدترین مدل های آیفون و iPad.
            • اشتراک مستقیم صفحه در دسترس است.
            • هماهنگی در زمان به اشتراک گذاری صفحه نمایش.
            • همکاری در جدول سفید در زمان واقعی.
            • کاملاً با شبکه های 3G ، Wi-Fi و 4G/LTE کار می کند.
            • سازگار با Apple CarPlay ، اجازه دادن به حالت رانندگی محافظت شده.
            • این برنامه تماس ویدیویی رایگان برای شخصی سازی بیشتر میانبرهای سیری ارائه می دهد.

            7. اسکایپ برای آیفون

            اسکایپ

            به لطف اسکایپ با دوستان ، خانواده و دانش خود در تماس باشید. Skype for iPhone همچنین به شما امکان می دهد پیامکی ارسال کرده و از خطوط تلفن همراه و ثابت تماس بگیرید.

            امکانات ::

              • حداکثر 24 نفر را با همان تماس ویدیویی ترکیب کنید و با همه در ارتباط باشید.
              • پیام ارسال کنید و با دوستان خود گپ بزنید. همچنین می توانید در حین بحث گروهی از “@” برای تعیین یک شخص استفاده کنید.
              • اسکایپ به شما امکان می دهد پیام های چندرسانه ای را به راحتی به اشتراک بگذارید.
              • تماس های صوتی خود را با تمام سادگی برقرار کنید.
              • GIF و شکلک به شما امکان می دهند وضعیت ذهن خود را بهتر بیان کنید.
              • تماس های خود را هم به خطوط موبایل و هم در خطوط ثابت انجام دهید.

              8. پیام رسان

              مسنجر یک برنامه تماس با ویسیو همه در یک است که ویژگی های مختلفی را برای ارتباط بهتر و یک تجربه شگفت انگیز به شما ارائه می دهد.

              پیام رسان

              امکانات ::

                • تماس های ویدیویی سیال.
                • تماس های تلفنی نامحدود و پیام های متنی.
                • عملکرد ضبط ویدیویی و صوتی.
                • یک عملکرد مد تیره بازتاب ها را کاهش می دهد.
                • اشتراک پیام چندرسانه ای اکنون آسان تر است.
                • محل.
                • مبادلات حرفه ای شما را تسهیل می کند.

                9. تیم های مایکروسافت

                تیم های مایکروسافت یک عنصر اساسی Office365 است. اکنون می توانید تمام کارهای اداری خود را در یک فضای کاری مشترک انجام دهید بدون اینکه از نظر جسمی در یک اتاق حضور داشته باشید. امروز تیم ها به لطف برنامه هایی مانند این می توانند کارهای بیشتری انجام دهند.

                تیم های مایکروسافت

                امکانات ::

                  • مدیریت پروژه ، انتشار و به اشتراک گذاری پروژه را تسهیل می کند.
                  • تماس های ویدیویی با کیفیت HD.
                  • کیفیت تماس صوتی خوب.
                  • بحث های گروه خصوصی برای حفظ حریم خصوصی بیشتر ارائه می شود.
                  • برای کمک به جلب توجه به یک یا چند نفر از افراد موجود اشاره کنید.
                  • شما به لطف این برنامه تماس ویدیویی از امنیت در سطح سازمانی بهره مند می شوید.

                  10. تماس ویدیویی FaceTime

                  تماس ویدیویی FaceTime

                  محبوب ترین برنامه برای تماس های ویدیویی در مورد دستگاه های اپل با هم روبرو است.

                  امکانات ::

                    • در زمان واقعی ایموجی ها و انیموجی ها ایجاد می کند.
                    • به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها.
                    • تماس های ویدئویی و صوتی با کیفیت HD.

                    نتیجه

                    این به پایان می رسد این لیست متراکم از بهترین برنامه های تماس رایگان Visio برای Android و iPhone. علاوه بر تماس های ویدیویی ، هر یک از این برنامه ها یک سری کامل از ویژگی ها را ارائه می دهد که احتمالاً زندگی ما را بهبود می بخشد.