Visorando – Loisirs – Les Numériques ، من Visorando را آزمایش کردم ، سایتی برای برنامه ریزی یا یافتن پیاده روی

من ویسوراندو را آزمایش کردم ، سایتی برای برنامه ریزی یا یافتن پیاده روی

در این سایت یک مجمع پیاده روی برای گفتگو با سایر اعضای جامعه وجود دارد اما مهمتر از همه یک دایرکتوری بزرگ پیاده روی ، طبقه بندی شده توسط منطقه. برای دسترسی به آن روی “پیاده روی” کلیک کنید

ولاست

Visorando یک برنامه کاربردی برای کوهنوردان در دستگاه های iOS و Android و همچنین وب سایت قابل دسترسی توسط مرورگر است.

 • اندروید
 • iOS iPhone / iPad / Apple Watch
 • سرویس آنلاین

شرح

Visorando در ابتدا یک وب سایت فرانسوی برای همه دوستداران پیاده روی است ، که ایده های پیاده روی ، ابزارهای آنلاین برای ایجاد مسیرها را ارائه می دهد ، همه با روحیه اشتراک گذاری. برنامه Visorando برای استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی به عنوان GPS برای پیاده روی استفاده می کند. این امکان را به شما می دهد تا کارتهای IGN (فرانسه و خارج از کشور) و OpenStreetMap (کل جهان) را بارگیری و تجسم کنید و از آنها از جمله در حالت خارج از خط استفاده کنید (چت نامحدود). کوهنوردان کاربر Visorando همچنین با هزاران ایده پیاده روی به پایگاه داده سایت دسترسی دارند. آنها را می توان با مسیرهای مورد علاقه خود یک اتصال دهنده ایجاد کرد ، با تجسم مسیر و موقعیت آنها ، یک پیاده روی موجود را دنبال کنید ، به لطف عملکردهای GPS ، سرگردان های خود را ذخیره کنید و به لطف ویرایش یک پرونده در قالب ، آنها را در وب سایت به اشتراک بگذارید .GPX. متقابل نیز امکان پذیر است ، کاربر می تواند داده ها را به Visorando وارد کند.کم. دوره خود را از سایت آماده کنید و آن را در برنامه پیاده روی روز بعد بارگذاری کنید بنابراین امکان پذیر است. ویسوراندو برای پیاده روی ، دوچرخه سواری ، اسکی ، برفی یا پیاده روی سوارکاری مناسب است.
کارتهای IGN با اشتراک در فرانسوی ، به صورت رایگان ، در دسترس هستند ، کارت های OpenStreetMap منبع باز و رایگان هستند. برای تلفن های هوشمند و تبلت های زیر iOS و Android ، Visorando.com از طریق برنامه های اختصاصی و از هر مرورگر اینترنتی در دسترس است.

من ویسوراندو را آزمایش کردم ، سایتی برای برنامه ریزی یا یافتن پیاده روی

ولاست

Visorando یک سایت جامعه برای محاسبه یک مسیر است ، یک مدار MAS را نیز کشف کنید و همچنین پیاده روی های موجود را کشف کنید: طبق گفته اعضای آن تکامل می یابد ! چندین سال است که من از Visorando استفاده می کنم و به خودم می گویم که می تواند یک آموزش برای ایجاد پیاده روی ، وارد کردن یک ردیابی GPX ، به دنبال اثری در کنار شما یا به سادگی از IGN در خط استفاده کنید !

سایت ویسوراندو

بنابراین ویسوراندو یک سایت جامعه ای است که در آن می توانید یک پروفایل ایجاد کنید ، پیاده روی های خود را توسعه داده و مدارهای خود را ذخیره کنید. مشخصات عمومی من در این صفحه Jvaucher است

در این سایت یک مجمع پیاده روی برای گفتگو با سایر اعضای جامعه وجود دارد اما مهمتر از همه یک دایرکتوری بزرگ پیاده روی ، طبقه بندی شده توسط منطقه. برای دسترسی به آن روی “پیاده روی” کلیک کنید

پیاده روی در ویسوراندو را جستجو کنید

پیاده روی ویسوراندو

برای یافتن پیاده روی در ویسوراندو ، یا:

فیلترهای ویسوراندو

 • شما به دنبال منطقه هستید
 • شما یک محلی را مستقیماً تایپ می کنید تا کیلومتر xx را جستجو کنید
 • شما از فیلترهای پیشرفته استفاده می کنید ، همانطور که در برنامه ای که در زیر به شما ارائه می دهم

یک مدار را روی ویسوراندو بکشید

روی ابزار> ترسیم یک مدار کلیک کنید. شما می توانید با انتخاب پس زمینه کارت (IGN ، نقشه خیابانی باز ، ماهواره و غیره …) مسیری را ردیابی کنید

نقطه شروع را قرار دهید و ماوس را جابجا کرده و برای قرار دادن یک نقطه جدید کلیک کنید

روی ویسوراندو بکشید

با کلیک بر روی دوبار ، مدار را تمام می کنید و توپو را با ارتفاع ، فاصله و غیره دریافت می کنید ..

شما می توانید مدار خود را ذخیره کنید ، ردیابی GPX را بازیابی کنید و حتی همه چیز را چاپ کنید (با توصیه های ویسوراندو برای پیاده روی).

ابزار محاسبه برنامه لزوماً بسیار شهودی نیست ، قدرت ویسوراندو نیست !

آنچه در ویسوراندو واقعاً جالب است دسترسی به آن است کتابخانه پیاده روی در دسترس و بصورت آنلاین توسط جامعه.

اگر می خواهید Visorando را مشارکت و غنی کنید ، به شما توصیه می کنم پیاده روی خود را به صورت GPX ارسال کنید ، بسیار ساده تر است. اما برای این کار شما باید با یک ساعت GPS یا GPS پیاده روی پیاده روی کنید یا دویدید ! اگرچه همه ما یک تلفن هوشمند داریم و من برای شما توضیح می دهم که چگونه می توانید اثری GPS خود را با تلفن هوشمند خود به راحتی ضبط کنید !

نیروی واقعی ویسوراندو نیز این است که از طریق برنامه تلفن هوشمند خود به عنوان پیاده روی GPS عمل کند ، این همان چیزی است که من اکنون می خواهم به شما ارائه دهم !

ایجاد مدارها ، مشاوره پیاده روی ، استفاده از انجمن رایگان است. اما اگر از پیاده روی بی امان هستید (و می خواهید از نظر مالی در حفظ خدمات مشارکت کنید) ، یک اشتراک در 12 € در سال برای داشتن گزینه های چاپ و گزینه های پیشرفته وجود دارد اما تبلیغات را نیز حذف می کند (یا 5 € به مدت 3 ماه ، به عنوان مثال در تعطیلات تابستانی)

نرخ ویسوراندو

برنامه Visorando برای پیاده روی

ویسوراندو فقط یک وب سایت نیست ، بلکه این نیز است برنامه تلفن هوشمند, که با GPS تلفن شما. اگر آخر هفته در نرماندی هستید ، همانطور که مورد من برای تست ویسوراندو بود ، می توانید به راحتی پیاده روی در اطراف خود پیدا کنید: این پیاده روی هایی است که توسط جامعه کوهنوردان ثبت شده در ویسوراندو بصورت آنلاین قرار می گیرد. شما درک کرده اید: هرچه افراد بیشتر ثبت نام کنند ، مدارهای بیشتری وجود دارند ، این اصل سهم است

در برنامه ، با انتخاب مکان پیاده روی خود شروع کنید ، GPS به طور خودکار در آن قرار دارد اما می توانید یک مکان را آزادانه تایپ کنید: مثال honfleur برای نسخه ی نمایشی. حالت حرکت ، دشواری و میانگین زمانی را که می خواهید به پیاده روی اختصاص دهید انتخاب کنید

پیاده روی پیدا کنید

در لیست ، من یکی را پیدا می کنم که مناسب من باشد ، دوم: Honfleur و Notre Dame de Grâce Chapel. با کلیک بر روی آن ، من دسترسی دارم:

پیاده روی

 • یک توپ پیاده روی: مسافت پیموده شده ، ارتفاع مثبت و منفی ، زمان تخمین زده شده ، مشکل
 • خلاصه ای که در برگه توضیحات نوشته شده است
 • عکسهای مسیر
 • گزینه ای برای پیوستن به شروع ، واقعاً جالب است زیرا هنگامی که در هونفلور پارک شده اید ، هنوز باید شروع مسیر را پیدا کنید (راه حل دیگر بزرگنمایی روی نقشه است اما به همه داده نمی شود که خود را بر روی نقشه IGN قرار دهند )

سپس فقط به خودتان اجازه می دهید تا با برنامه هدایت شوید: نقطه آبی شما در پایین کارت حرکت می کند ، شما نمی توانید گم شوید ، مثل GPS ماشین شما است ! بنابراین می دانید که از ردیابی دور می شوید یا اینکه روی آن هستید. به عنوان یک مشارکت کننده ، می توانید ایستگاه های راه و عکس ها را اضافه کنید

گزینه های جالب دیگر برنامه

 • اطلاعات تماس با مکان خود را دریافت کنید: با کلیک بر روی منوی زمینه و سپس در موقعیت کارت ، مختصات GPS ، ارتفاع ، سرعت و حتی قطب نما را خواهید داشت (حتی اگر من طرفدار بزرگی از قطب نما در تلفن هوشمند نباشم ، می تواند شما از اضافه کردن دوباره یک برنامه جدید خودداری می کنید)
 • نکته شما در پایین کارت: برای داشتن پیشینه IGN به نسخه Premium نیاز دارید

لطفاً توجه داشته باشید ، حتی اگر برنامه حریص نباشد ، GPS باتری شما را سریعتر از حد معمول مصرف می کند ، اگر به دنبال یک پیاده روی بزرگ هستید ، بنابراین باید یک باتری خارجی برنامه ریزی کنید.

برنامه به مدت 3 ماه با IGN کامل رایگان است ، پس باید به پیشنهاد پرداخت شده بروید: 19 یورو در سال . این به شما امکان می دهد با پس زمینه IGN به تمام پیاده روی ها دسترسی پیدا کنید و مهمتر از همه قادر به قرار دادن کارت ها برای استفاده از تلفن هوشمند خود بدون اتصال در طول پیاده روی خود ! همچنین می توانید به روش نامحدودی از برنامه Visorando به صورت رایگان استفاده کنید اما بودجه کارت Map Open Street را خواهید داشت.