دانلود VN – مونتاژ فیلم و عکس – چندرسانه ای – Numériques ، 5 برنامه نصب برتر برای تبدیل عکس های خود به ویدیو

5 بهترین برنامه برای تبدیل عکس های خود به ویدیو

Contents

بهترین انتخاب برای ایجاد مجامع به طور خودکار.

VN – مونتاژ فیلم و عکس

VN – مونتاژ ویدیو و عکس یک برنامه تلفن همراه رایگان برای Android و iOS ، بلکه برای Mac Computer است که به شما کمک می کند تا از عکس ها یا فیلم های خود مونتاژ ویدیویی ایجاد کنید.

 • اندروید
 • iOS iPhone / iPad
 • MacOS (فروشگاه App Mac)

چرا از VN – مونتاژ فیلم و عکس استفاده کنید ?

خبر جدیدترین نسخه VN – مونتاژ ویدیو و عکس چیست ?

استخوانهای VN – مونتاژ فیلم و عکس سازگار است ?

بهترین گزینه های VN – مونتاژ ویدیو و عکس چیست ?

شرح

VN – مونتاژ ویدیو و عکس یک برنامه جدید موبایل نسل جدید است که به شما امکان می دهد مونتاژهای عکس و ویدیویی را به سرعت ایجاد و ویرایش کنید. در چند کلیک ، داستان های جذاب و شورت های پویا YouTube را از مدل های مدرن و متحرک بسازید.

برای تلفن های هوشمند و تبلت های Android و iOS به صورت رایگان در دسترس است ، بلکه برای رایانه های تحت Mac ، VN – مونتاژ فیلم و عکس در اختیار شما قرار می گیرد ، بسیاری از ابزارهای ایجاد مونتاژهای اصلی ، همراه با موسیقی ، عناوین و برچسب های پویا. با این حال ، توجه داشته باشید که رابط به زبان انگلیسی است. اگر از این خاصیت خجالت کشیدید ، همیشه می توانید به یکی از گزینه های ما ارائه شده در پایان مقاله روی آورید.

چرا از VN – مونتاژ فیلم و عکس استفاده کنید ?

VN – مونتاژ ویدیویی و عکس یک برنامه تلفن همراه رایگان و همه کاره است که به شما امکان می دهد مجامع را هم از عکس ها و هم از فیلم های خود و فیلم های خود تهیه کنید. برای استفاده از برنامه ، ثبت نام یا ایجاد حساب لازم نیست. برای کمک به شما در رسیدگی به ویژگی های مختلف برنامه ، آموزش های ویدیویی به زبان انگلیسی در کانال یوتیوب ویرایشگر موجود است. پیوندی شما را مستقیماً از رابط برنامه سوق می دهد.

VN – مونتاژ ویدیویی و عکس ابتدا از شما دعوت می کند تا یک پروژه جدید ، یک داستان جدید ایجاد کنید تا یکی از مدل های ارائه شده (قالب ها) یا انتقال (پوشش) را انتخاب کنید ، که پایه ای برای ویرایش مونتاژ شما هرچه مقصد خود باشد.

برای انتقال ، که در برنامه Overlay نیز نامیده می شود ، فقط باید عکس ها را انتخاب کنید. رنگهای مختلف ذکر شده با مکانهای مختلف که می توانید عکسهای خود را وارد کنید مطابقت دارد. در چند کلیک ، می توانید انتقال اصلی ، سیال و پویا را ایجاد کنید که کمتر از 10 ثانیه طول می کشد.

ویرایشگر ویدیوی عکس VN VN

از نظر الگوها ، کاربران بین بسیاری از مدل های تصویر برای انتشارات و داستان های اینستاگرام ، پوشش های Tiktok ، پوسترهای بازاریابی ، مینیاتورهای فیلم های YouTube و غیره انتخاب خواهند کرد. آنها همچنین می توانند الگوهای ویدیویی را برای Tiktok ، Reals اینستاگرام و داستانهای ویدیویی اینستاگرام انتخاب کنند. برای هر الگوی ، کاربر ابتدا باید این برنامه را در برنامه بارگیری کند تا بتواند از آن استفاده کند. سپس از او دعوت می شود تا تصاویر و فیلم هایی را که می خواهد برای ادغام در پروژه مونتاژ خود انتخاب کند ، انتخاب کند.

ویرایشگر ویدیوی عکس VN

لطفاً توجه داشته باشید ، برخی از الگوها به تعداد مشخصی از تصاویر یا فیلم ها نیاز دارند. هنگامی که یک مدل را انتخاب می کنید ، تعداد “فیلم” درخواست شده را بررسی کنید ، که مربوط به تعداد موارد چندرسانه ای برای افزودن است.

بسته به مدل انتخاب شده ، چندین ابزار به طور خودکار در دسترس خواهند بود. می توانید متن را تغییر دهید ، تصویر را جایگزین کنید ، محصول را جایگزین کنید ، یک فیلتر اعمال کنید ، قرار گرفتن در معرض ، کنتراست ، روشنایی ، اشباع را تنظیم کنید و این جلوه ها را در یک عنصر خاص یا همه اعمال کنید. همه اینها با یک مدل تصویر مطابقت دارد. اگر یک مدل ویدیویی را انتخاب کنید ، ویژگی های موجود یکسان نخواهد بود.

یک الگوی تصویر را با ویرایشگر ویدیوی عکس VN ویرایش کنید

در واقع ، برای ویرایش ویدیویی ، شما ابزارهای زیادی از جمله یک سیستم جدول زمانی به شما امکان می دهد توالی های ویدیویی را به راحتی ویرایش کنید ، آنها را جابجا کنید ، آنها را برش دهید یا با چند کلیک موسیقی اضافه کنید.

اگر با ایجاد یک پروژه جدید ، بدون استفاده از یک الگوی ، از ابتدا شروع به شروع از ابتدا کنید ، همه ویژگی ها نیز پیدا می شوند. از ویرایشگر ویدیو ، می توانید تصاویر جدید و فیلم های جدید را اضافه کنید ، که بنابراین می توانید حرکت ، برش ، ویرایش و غیره. اگر ویدیوی شما از قبل دارای پس زمینه صوتی است ، می توانید آن را نگه دارید یا آن را غیرفعال کنید.

کاربران قادر خواهند بود مونتاژ خود را ، یا از موسیقی ، یا با جلوه های صوتی ، یا با صدای جداگانه همراهی کنند که بتوانند مستقیماً با VN – VIDE و PHOTO ASSEMBLY ضبط کنند. اگر می خواهید موسیقی اضافه کنید ، برنامه کاتالوگ موسیقی درست و بدون توزیع در دسته های مختلف را برای شما فراهم می کند (پاپ ، پویا ، تازه و غیره.). همچنین امکان وارد کردن موسیقی شخصی خود یا وارد کردن موسیقی استخراج شده از URL یا ویدیوی دیگر را خواهید داشت.

ویرایشگر ویدیوی ویدیویی VIN

VN – مونتاژ ویدیویی و عکس همچنین برای افزودن زیرنویس یا برچسب های متحرک برای تقویت ویدیوی شما و سرگرم کننده تر کردن آن ارائه می دهد. توجه داشته باشید که همچنین می توان از جلوه ها استفاده کرد و همان عناصر (اشباع ، قرار گرفتن در معرض ، کنتراست …) را مانند قالب ها تنظیم کرد.

از نظر داده های فنی تر ، توجه داشته باشید که می توان پروژه خود را با توجه به قالب مقصد تغییر اندازه داد. در واقع ، می توانید قالب اصلی ویدیوی خود را حفظ کنید ، یا از فرمت 16: 9 YouTube انتخاب کنید ، نسبت 1: 1 یا 4: 5 اینستاگرام ، 9:16 Tiktok و غیره را انتخاب کنید.

برنامه موبایل قادر به ذخیره پروژه فعلی شما است ، شما آن را در رابط پذیرش از اتصال بعدی خود پیدا خواهید کرد ، یا آن را صادر کنید ، برخی از جزئیات فنی مانند وضوح ، تعداد تصاویر در ثانیه (fps) و غیره را مشخص کنید. توجه داشته باشید که می توان این پارامترها را ذخیره کرد تا دیگر نیازی به تنظیم آنها در صادرات بعدی نداشته باشید و علاوه بر این ، فیلم صادر شده حاوی علامت علامت گذاری نیست.

صادرات ویرایشگر ویدیوی عکس VN

خبر جدیدترین نسخه VN – مونتاژ ویدیو و عکس چیست ?

علاوه بر اصلاحات اشکال و بهبود عملکرد ، VN – مونتاژ ویدیو و عکس به طور مرتب فیلترها و الگوهای جدید را در بر می گیرد و فهرست موسیقی ، برچسب ها و سبک های خود را غنی می کند.

استخوانهای VN – مونتاژ فیلم و عکس سازگار است ?

شما می توانید برنامه VN Mobile را به صورت رایگان بارگیری کنید – مونتاژ ویدیو و عکس از تلفن های هوشمند و تبلت های Android (Android 5.0 یا بالاتر) ، iPhone و iPad (iOS 12.1 یا بالاتر) ، بلکه برای رایانه خود تحت Mac OS X 10.15 یا بعد از آن.

بهترین گزینه های VN – مونتاژ ویدیو و عکس چیست ?

می تواند برود یکی از اولین سیستم عامل هایی است که ابزارهای انتشار را برای ایجاد مونتاژهای عکس و تصویری حرفه ای ارائه می دهد. بر اساس همان اصل کاتالوگ مدل های مرسوم ، کاربران قادر به ایجاد نشریات و داستانهایی برای شبکه های اجتماعی ، آگهی ها و سایر پوسترهای بازاریابی ، جلد های متحرک برای وب سایت ، بنرها و سایر نمایش های پویا خواهند بود. ما از تطبیق پذیری آن ، انتخاب چشمگیر آن از مدل ها ، برچسب ها ، قلم های نوشتن و سایر بافت ها قدردانی می کنیم.

استودیوی عکس Picsart یک ویرایشگر عکس و ویدیویی رایگان است که از نظر پردازش تصویر و ویرایش ویدیو ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. استفاده از آن بسیار ساده تر است و با یک رابط فرانسوی ، برنامه تلفن همراه ابزاری را برای تزئین پرتره ها ، استفاده از فیلترها ، همگام سازی موسیقی در ویدیوی خود و حتی روی تصاویر خود ارائه می دهد.

Adobe Creative Cloud Express بیشتر از ویرایش فیلم در ویرایش عکس متمرکز است. علاوه بر اینکه در برنامه های موبایل و سرویس آنلاین در دسترس برای هر سیستم عامل در دسترس است ، Adobe Creative Cloud Express یک رابط کاملاً ترجمه شده به زبان فرانسوی دارد. کاربران قادر خواهند بود از بسیاری از پیش زمینه ها و مدل ها برای ایجاد مونتاژهای اصلی و مرسوم استفاده کنند. در نسخه تظاهرات موجود است.

استودیوی عکس عکس همچنین یک پردازش تصویر رایگان از پردازش تصویر است که باعث می شود ترکیبات اصلی ساخته شود. همچنین یک رابط فرانسوی و بصری دارد. شما بدون توجه به بخش فعالیت یا مقصد مونتاژ خود ، در ایجاد مونتاژ عکس برای شبکه های اجتماعی خود مشکلی نخواهید داشت.

5 بهترین برنامه برای تبدیل عکس های خود به ویدیو

ماریون دوبوسی

Wondershare Filmora را به صورت رایگان امتحان کنید تا با عکس های خود ویدئویی ایجاد کنید !

ما از نظر ابزارهای ویرایش ویدیوی تلفن همراه برای انتخاب خراب شده ایم. از این گذشته ، نه چندی پیش ، کار روی فیلم ها و دشوار. این به معنای زنجیر شدن در یک اتاق نصب پر از شماره گیری و شکاف برای کاست های عظیم است. بسیاری از برنامه های ویرایش ویدیویی برای همه سیستم عامل ها وجود دارد. امروز ما قصد داریم روی مواردی که به شما امکان می دهد راحت تر با عکس ها و موسیقی خود کار کنید ، تمرکز کنیم.

5 بهترین برنامه نصب برای تبدیل عکس های خود به ویدیو

ویرایش ویدیو می تواند یک کار خسته کننده باشد ، به خصوص اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید. بیشتر ما نمی خواهیم ساعت ها را صرف تبدیل عکس های مورد علاقه خود به فیلم ها کنیم. خوشبختانه برای ما ، برنامه های زیادی وجود دارد. برنامه های ویرایش عکس ویدیویی که به ما امکان می دهد با چند کلیک این کار را انجام دهیم. ما لیستی از 5 بهترین برنامه نصب را گردآوری کرده ایم تا عکسهای شما را به فیلم تبدیل کنیم. آنها به شما امکان می دهند فیلم هایی از عکس ها ایجاد کنید و موسیقی و فیلترها را اضافه کنید. با یک کلام ، هرچه می خواهید آنها را واقعاً به یاد ماندنی کنید.

12 برنامه برتر نصب عکس رایگان با موسیقی در سال 2023

بهترین برنامه های ویرایش عکس با موسیقی

 • خواه برای به اشتراک گذاشتن خاطرات تعطیلات ، عروسی یا لحظه خاص دیگر ، ما اغلب عکسهای زیادی را در تلفن خود داریم که در طول این رویداد گرفته شده است. با این حال ، نادر است که ما کاری انجام می دهیم. با استفاده از برنامه مناسب ، به سرعت موسیقی را به عکس های خود اضافه کنید تا احساسات خود را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید و به اشتراک بگذارید!

  در اینجا لیست توصیه های ما برای بهترین برنامه های نصب عکس با موسیقی آورده شده است. اگر باید یکی را انتخاب کنید ، برنامه PowerDirector را انتخاب کنید!

  نسخه رایگان
  دانلود امن
  برای iOS و Android در موبایل بارگیری کنید.

  • چگونه می توان یک مونتاژ عکس را با موسیقی به صورت رایگان در تلفن همراه درست کرد?
  • 9 بهترین برنامه نصب عکس رایگان با موسیقی در سال 2023
  • بهترین برنامه های مونتاژ عکس را با موسیقی مقایسه کنید
  • با عکس و موسیقی در Windows و Mac PC ویدئویی بسازید
   1. 3 بهترین نرم افزار برای نمایش پرده عکس با موسیقی
   2. نحوه ایجاد نمایش پرده ای عکس با موسیقی در رایانه?
  • غالباً سؤالات مربوط به عکس با موسیقی

  چگونه می توان یک مونتاژ عکس را با موسیقی به صورت رایگان در تلفن همراه درست کرد?

  در اینجا نحوه ایجاد یک دعوت رایگان برای همه رویدادهای خود آورده شده است:

  • مرحله 1:برنامه PowerDirector را به صورت رایگان بارگیری کنید
  • مرحله 2:عکس هایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید
  • مرحله 3:برای ویرایش عکس خود موسیقی اضافه کنید
  • مرحله 4:برای تزئین مونتاژ از انتقال ، عناوین و جلوه ها استفاده کنید
  • مرحله 5:مونتاژ عکس خود را با موسیقی ذخیره و به اشتراک بگذارید

  مرحله 1: بارگیری PowerDirector ، بهترین برنامه رایگان برای تهیه مونتاژ عکس با موسیقی

  PowerDirector یک برنامه ویرایش ویدیویی عالی است که به شما امکان می دهد مونتاژهای عکس را با موسیقی بسازید تا به صورت رایگان بارگیری کنید. این برنامه با یک رابط دوستانه آسان است که ایجاد نمایش پرده ای عکس با موسیقی را به یک لذت واقعی تبدیل کند.

  آرم PowerDirector

  بهترین برنامه ویرایش ویدیویی

  برای iOS و Android در موبایل بارگیری کنید

  به نسخه دسک تاپ در ویندوز یا MACOS نیاز دارید? آن را به صورت رایگان بارگیری کنید.

  مرحله 2: عکس هایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید

  عکس را به برنامه PowerDirector اضافه کنید

  هنگام ایجاد یک پروژه جدید ، عکس هایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. می توانید ترتیب صفحه نمایش را در پایین رابط سازماندهی مجدد کنید ، فقط برای مدت طولانی یکی از تصاویر را فشار دهید تا آن را جابجا کنید.

  تصاویر شما سپس به ترتیب زمانی در جدول زمانی قرار می گیرند. شما می توانید این سفارش را در هر زمان تغییر دهید یا با فشار دادن عکس و اصلاح اندازه مینیاتور ، مدت زمان هر عکس را کاهش یا تمدید کنید.

  مرحله 3: برای ویرایش عکس خود موسیقی اضافه کنید

  موسیقی را به برنامه PowerDirector اضافه کنید

  سپس می توانید موسیقی خود را اضافه کنید ، برای این کار به Audio> Music بروید. موسیقی مورد نظر خود را در دستگاه خود یا با انتخاب یکی از برنامه های موجود از برنامه انتخاب کنید

  مرحله 4: از انتقال ، عناوین و جلوه ها برای تزئین مونتاژ استفاده کنید

  متن را به برنامه PowerDirector اضافه کنید

  با افزودن انتقال بین هر تصویر ، اضافه کردن جلوه ها یا متن ، مونتاژ خود را نهایی کنید

  مرحله 5: مونتاژ عکس خود را با موسیقی ذخیره و به اشتراک بگذارید

  متن را به برنامه PowerDirector اضافه کنید

  صادرات و به اشتراک بگذارید ویدیوی خود را از عکس و موسیقی با کیفیت 4K به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید مونتاژ خود را مستقیماً در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  9 بهترین برنامه نصب عکس رایگان با موسیقی در سال 2023

  بهترین برنامه های موبایل را برای iOS و Android برای مونتاژ عکس خود با موسیقی بارگیری و امتحان کنید:

  1. PowerDirector – بهترین برنامه رایگان برای هر کاربر

  محور قدرت

  ناشر: لینک سایبری

  سیستم عامل : Android و iOS

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.5 از 5

  توجه داشته باشید فروشگاه برنامه: 4.6 از 5

  یادداشت نوشتن: 10/10

  نسخه رایگان
  دانلود امن
  برای iOS و Android در موبایل بارگیری کنید.

  بهترین انتخاب برای همه نوع کاربرانی که مایل به ایجاد فیلم های با کیفیت به راحتی و سریع هستند.

  ما برنامه PowerDirector را توصیه می کنیم زیرا علاوه بر استفاده آسان ، برنامه به شما امکان می دهد مونتاژهای عکس عالی را با موسیقی سریع و رایگان ایجاد کنید!

  این برنامه امکان اضافه کردن ، سازماندهی و تنظیم زمان انتشار عکس های خود را قبل از اضافه کردن موسیقی به شما ارائه می دهد. این برنامه شامل مجموعه ای از هزاران آهنگ صوتی رایگان است.

  برای اینکه فیلم خود را حتی جذاب تر کنید ، می توانید برچسب ها را اضافه کنید ، فیلترها و جلوه های خود را اعمال کنید ، بلکه انتقال نیز از یک کلیپ به مایع دیگر به دیگری بروید.

  بر خلاف برنامه های دیگر که ما در حال آماده سازی برای ارائه به شما هستیم ، PowerDirector نیازی به سازگاری نخواهد داشت.

  بهترین ویژگی ها

  • حذف پیشینه هدایت شده
  • نسخه چند پیست
  • فیلترهای مختلف
  • کتابفروشی رسانه ای بدون حق
  • مناسب برای همه پروفایل ها
  • به طور مرتب با محتوای جدید به روز می شود
  • مقدار زیادی از ویژگی های نصب
  • موسیقی درست -موسیقی یکپارچه شده در برنامه
  • محتوای درست و درست موجود در نسخه حق بیمه

  برنامه PowerDirector را بارگیری کنید تا مونتاژ عکس خود را با موسیقی به صورت رایگان انجام دهید!

  مشاوره طرفدار

  PowerDirector همچنین در ویندوز و MacOS موجود است ، مونتاژ عکس با موسیقی را به صورت رایگان ایجاد کنید!

  2. تبلیغ – بهترین برنامه برای ایجاد فیلم با الگوهای

  ناشر: لینک سایبری

  سیستم عامل : Android و iOS

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.7 از 5

  توجه داشته باشید فروشگاه برنامه: 4.8 از 5

  یادداشت نوشتن: 10/10

  نسخه رایگان
  دانلود امن
  برای iOS و Android در موبایل بارگیری کنید.

  انتخاب بهتر برای مارک ها یا مبتدیان که مایل به ایجاد از یک مدل موجود هستند.

  تبلیغی برنامه ای برای ایجاد نمایش پرده ای عکس با موسیقی با استفاده از مدل های قابل تنظیم است.

  برای انجام این کار ، فقط یک مدل ویدیویی بگیرید و به همان اندازه صحنه های لازم را اضافه کنید تا از طریق عکس های خود پیمایش کنید.

  افزودن موسیقی به آن آسان است ، تبلیغات همچنین مجموعه ای از مسیرهای صوتی بدون حقوق را در برنامه ارائه می دهد که سبک های بسیاری از موسیقی را ارائه می دهد.

  این برنامه همچنین یک کیت برند ، پالت های رنگی هوشمند یا بسیاری از مدل های عناوین ، برچسب ها و فیلترها را برای تزئین نمایش پرده ای عکس ارائه می دهد.

  بهترین ویژگی ها

  • ده ها هزار مدل رایگان
  • میلیون ها کلیپ ، تصاویر و موسیقی رایگان
  • ابزارهای هوشمند و ساده
  • موجود در iOS و Android
  • اسان برای استفاده
  • موسیقی درست -شامل برنامه در برنامه است
  • نسخه مدل های حق بیمه محدود به 2 روز در روز

  برنامه تبلیغاتی را بارگیری کنید تا مونتاژ عکس خود را با موسیقی به صورت رایگان تهیه کنید!

  3. Inshot – بهترین کاربرد برای تأثیرگذار

  قله

  ناشر: ویرایشگر ویدیوی Inshot

  سیستم عامل : Android و iOS

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.9 از 5

  توجه داشته باشید فروشگاه برنامه: 4.7 از 5

  یادداشت نوشتن: 9/10

  بهترین انتخاب برای ویرایش عکس ها و فیلم های ساده برای شبکه های اجتماعی.

  برنامه عالی مونتاژ عکس ، Inshot در سیستم های Android و iOS در دسترس است.

  با استفاده از این برنامه ، می توانید تمام عکس های خود را در یک ویدیو کامپایل کرده و از طریق تلفن خود یا در میان کتابخانه موسیقی که در Inshot یکپارچه شده است ، به آن اضافه کنید.

  علاوه بر آن ، شما همچنین می توانید برچسب و برچسب را اضافه کنید اما اگر میل شما را به خود جلب کند نیز انتقال.

  اگر به ندرت به یک برنامه مونتاژ عکس احتیاج دارید ، این راه حل کامل خواهد بود و فقط می خواهید از لمس های کمی استفاده کنید.

  با این وجود اگر بخواهید در اصلاح پروژه های خود فراتر بروید ، کمی محدود خواهد بود.

  • اسان برای استفاده
  • صادرات با کیفیت بالا
  • کتابخانه موسیقی یکپارچه
  • برای لمس دقیق تر محدودتر

  4. موزیک ویدیو سازنده – بهترین کاربرد برای ایجاد کلیپ های موسیقی

  موزیکال ساز

  ناشر: استودیوی سازنده موزیک ویدیو

  سیستم عامل : اندروید

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.6 از 5

  یادداشت نوشتن: 8.5/10

  بهترین انتخاب برای ایجاد مونتاژ عکس با موسیقی ساده و سریع.

  همانطور که از نام آن پیداست ، سازنده موزیک ویدیو به شما امکان می دهد کلیپ های موسیقی عالی را از عکس تهیه کنید.

  این برنامه بسیار آسان است و به شما امکان می دهد تا در چند ضربه زدن به انگشت خود را اضافه کنید تا موسیقی را به مجموعه عکسهای خود اضافه کنید.

  برای انجام این کار ، شما باید از برگه “ایجاد” برای استفاده از کلیپ موسیقی خود استفاده کنید.

  سپس با اضافه کردن یک قاب ، انتخاب زمان نمایش برای هر عکس می توانید ویدیوی خود را ویرایش کنید.

  تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که گزینه موسیقی را تایپ کنید و از بین بیست موسیقی موجود از برنامه یا از کتابفروشی شخصی خود انتخاب کنید.

  • رابط بصری
  • استفاده بسیار آسان
  • تبلیغات مزاحم
  • بدون قابلیت پیشرفته

  5. Fotoplay – بهترین کاربرد با مدل های کولاژ با موسیقی

  دوقطبی

  ناشر: سازنده فیلم Fotoplay

  سیستم عامل : اندروید

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.8 از 5

  یادداشت نوشتن: 8.5/10

  بهترین انتخاب برای افرادی که در ویرایش فیلم و عکس دانش ندارند.

  Fotoplay یک برنامه نمایش نمایش پرده ای عکس/ویدیویی با موسیقی است.

  پس از انتخاب عکس هایی که می خواهید به نمایش پرده ای خود اضافه کنید ، خود را در منوی Fotoplay Edition پیدا خواهید کرد.

  در اینجا ، چندین ویژگی مونتاژ عکس به شما ارائه می شود. این که آیا می خواهید انواع مختلفی از انواع ، برچسب ها ، فریم ها ، متن را اضافه کنید و در مورد موسیقی فعلی ، لزوماً آنچه را که لازم دارید پیدا خواهید کرد.

  بیشتر این برنامه این است که شما قادر خواهید بود حجم موسیقی را تنظیم کنید ، بلکه اگر به عنوان مثال می خواهید موسیقی در یک لحظه دقیق در ویرایش عکس خود شروع کند ، آن را ویرایش کنید.

  سپس به شما پیشنهاد می شود که یا در 720p یا 1080p صادر کنید.

  اگر نمایش مداوم تبلیغات شما را آزار نمی دهد ، این برنامه برای شما ساخته شده است!

  • گزینه های اختلاط آهنگ صدا
  • مبتدیان کاملاً مناسب خواهد بود
  • قالب های صادراتی با کیفیت بالا
  • بسیاری از مدل های کولاژ اتوماتیک
  • تبلیغات بسیار زیاد
  • فیلیگان در هنگام صادرات
  • اکثر مدل ها حق بیمه هستند

  6. Maker Pro Collage – بهترین برنامه برای کولاژهای ویدیویی شخصی

  کولاژ Pro Pro

  ناشر: کولاژ عکس جادویی و ویرایشگر عکس – CollageArt

  سیستم عامل : اندروید

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.7 از 5

  یادداشت نوشتن: 7.5/10

  بهترین انتخاب برای ایجاد اسلایدهای عکس نمایش اسلاید.

  Collage Maker Pro یک برنامه Android است که یک رابط بسیار دقیق به شما ارائه می دهد به محض باز شدن برنامه برای انتخاب حالت “کولاژ موسیقی”.

  مانند سایر برنامه ها ، اولین قدم انتخاب عکس هایی است که مورد علاقه شما است.

  در مرحله دوم ، می توانید با تنظیم اندازه ها و موقعیت های آنها ، عکس ها را به عنوان بخشی از کولاژ داشته باشید.

  برای به دست آوردن نتیجه بصری نفس گیر ، توصیه می کنیم از گزینه های مختلف روتوشینگ مانند اضافه کردن جلوه یا انیمیشن استفاده کنید.

  شما می توانید با اضافه کردن موسیقی ، کولاژ خود را به پایان برسانید.

  افسوس ، تا به امروز برنامه فقط 8 موسیقی برای ویرایش عکس شما دارد. مطمئناً باید از یک فایل صوتی از کتابخانه رسانه خود استفاده کنید.

  • رابط دلپذیر
  • گزینه های بیشمار مونتاژ عکس
  • چند موسیقی موجود است
  • برخی از اشکالات

  7. Fotoslider – بهترین برنامه برای ایجاد نمایش پرده ای با مضامین اتوماتیک

  عکس

  ناشر: سازنده فیلم Fotoplay

  سیستم عامل : اندروید

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.8 از 5

  یادداشت نوشتن: 7.5/10

  بهترین انتخاب برای ایجاد مجامع به طور خودکار.

  Fotoslider یک برنامه کاربردی در Android ساده و در دسترس برای ایجاد مونتاژ عکس با موسیقی است.

  حالت اتوماتیک آن به شما امکان می دهد تصاویر را از دستگاه خود اضافه کنید و برنامه بقیه را از جمله اضافه کردن موسیقی انجام می دهد.

  می توانید مضامین را تغییر دهید ، اما توجه داشته باشید که بیشتر آنها در نسخه Pro موجود هستند.

  همچنین می توان انتقال ، جلوه ها یا عناوین دیگر را در میان انتخاب های کوچک مدل ها اضافه کرد.

  • آسان برای استفاده
  • مضامین اتوماتیک
  • چند گزینه
  • انتخاب موسیقی محدود

  8. Filmigo – بهترین کاربرد با مدل های نمایش پرده ای

  فیلیگو

  ناشر: ویدیوی

  سیستم عامل : Android و iOS

  Google Play Store توجه داشته باشید: 4.4 از 5

  توجه داشته باشید فروشگاه برنامه: 4.8 از 5

  یادداشت نوشتن: 7/10

  بهترین انتخاب برای استفاده از فیلترها و مضامین برای نمایش پرده ای خود.

  اگر می خواهید یک نمایش پرده ای عکس با موسیقی موضوعی برای عروسی ، تولد ، عشق و غیره ایجاد کنید. بنابراین Filmigo یک برنامه جالب است.

  انتخاب موسیقی آن از کیفیت خوبی برخوردار است و مضامین متنوع و مدرن آن. برخی از مضامین فقط در نسخه حق بیمه موجود است.

  فرآیند آن ساده است ، فقط عکس های خود را وارد کنید و سپس یک موضوع را انتخاب کنید ، برنامه بقیه را می سازد.

  علاوه بر این ، این کمی از حد آن است ، بسیار اندک امکانات شخصی سازی در دسترس است و آنها بسیار شهودی نیستند.

  • مدل های نمایش پرده ای موضوعی
  • مجموعه موسیقی گسترده
  • شخصی سازی بسیار کمی ممکن است
  • برخی از ابزارهای غیرقانونی

  9. Lomotif – بهترین برنامه برای مونتاژ عکس با موسیقی کوتاه

  لوموتیف

  ناشر: Lomotif Pte Ltd

  سیستم عامل : Android و iOS

  Google Play Store توجه داشته باشید: 3.1 از 5

  توجه داشته باشید فروشگاه برنامه: 4.4 از 5

  یادداشت نوشتن: 6.5/10

  بهترین انتخاب برای ایجاد مونتاژ عکس با موسیقی کوتاه.

  Lomotif یک برنامه ویرایش ویدیویی در زمان سبک Tiktok است و به شما امکان می دهد فیلم های کوتاه ایجاد کنید.

  این برنامه همچنین به شما امکان می دهد با انتخاب رسانه و موسیقی خود از برنامه ، مونتاژ عکس با موسیقی کوتاه ایجاد کنید.

  همچنین می توان کلیپ های ارائه شده در برنامه طبقه بندی شده توسط روندها را اضافه کرد. بسیاری از برچسب ها نیز در دسترس هستند.

  این برنامه همچنین برخی از مدل های نمایش پرده ای را ارائه می دهد ، اما اینها محدود هستند. محدودیت اصلی دیگر مربوط به ابزارهای انتشار بسیار محدود است.

  • ایجاد سریع
  • بسیاری از برچسب ها
  • از تصویر HEIC مراقبت نکنید (عکس های به ویژه از Android)
  • شخصی سازی کمی ممکن است

  مورد توصیه شده

  می خواهید بهترین نرم افزار نمایش اسلاید را در رایانه شخصی بدانید? این مقاله به شما کمک ارزشمندی خواهد داشت.