نارنجی VOD: نحوه اجاره فیلم? رایگان است? راهنمای کامل ، استودیوی نارنجی | شرکت تابعه سینمای نارنجی

استودیوی نارنجی

�� سینمای زنده در خانه

نارنجی VOD: نحوه اجاره فیلم ? رایگان است ? راهنمای کامل

�� هنوز در یک جعبه نارنجی مشترک نشده است ? از یک کاتالوگ باورنکردنی VOD ، دسته های تلویزیونی و کیفیت 4K با تلویزیون نارنجی لذت ببرید ! برخی از پیشنهادات حتی شامل خدمات پخش مجدد حق بیمه و رمزگشایی 2 یا کلید تلویزیون است !
09 87 67 36 35 مشترک توسط اینترنت

�� هنوز در یک جعبه نارنجی مشترک نشده است ? از یک کاتالوگ باورنکردنی VOD ، دسته های تلویزیونی و کیفیت 4K با تلویزیون نارنجی لذت ببرید ! برخی از پیشنهادات حتی شامل خدمات پخش مجدد حق بیمه و رمزگشایی 2 یا کلید تلویزیون است !
واجد شرایط بودن من را آزمایش کنید

نارنجی

شما مشتری یک پیشنهاد نارنجی هستید و می خواهید یک فیلم یا یک سریال را فوراً از رمزگذار تلویزیون ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود تماشا کنید ? اپراتور به لطف سرویس خدمات ویدیویی خود ، گزینه های عظیمی از برنامه ها را برای اجاره یا خرید در اختیار شما قرار می دهد ! در این راهنما ، ما همه چیز را جمع آوری کرده ایم که به شما امکان می دهد یک فیلم را از طریق سرویس VOD VOD اجاره/خریداری کنید !

 • ضروری
 • به عنوان مشتری پیشنهاد اینترنت نارنجی ، اپراتور کمتر از 20،000 برنامه (فیلم ، سریال ، کارتون ، مستند ، نمایش و غیره.) به لطف خدمات خود اجاره یا خرید ودی !
 • شما می توانید برنامه های خود را تماشا کنید نامحدود در تمام دستگاه های شما (تلویزیون ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، کلید 4G و غیره.) در حین 48 ساعت برای اجاره, یا برای یک دوره از 5 سال اگر برنامه را خریداری می کنید ؛ شما همچنین می توانید بازیابی کنید کپی دائمی.
 • بدون اشتراک انتظار می رود اضافی از آن استفاده کند نارنجی, از آنجا که شما فقط در قبال برنامه های برنامه هایی که خریداری می کنید یا اجاره می کنید ، مسئولیت پذیر هستید.

service سرویس VOD نارنجی چیست ?

نارنجی

همانطور که از نام آن پیداست ، ودی یا ویدئو در تقاضا اجازه می دهدبه کاتالوگ محتوای ویدیویی دسترسی پیدا کنید و از تماشای فیلم, سلسله, مستندها و برنامه های جوانان ! این سرویس پرداخت شده مطالب اخیر و همچنین قدیمی تر را برای شما فراهم می کند و نوعی به عنوان یک “A La Carte Cinema” در خانه ! برنامه ها به طور کلی در دسترس هستند اجاره ای یا درخرید, در هر واحد یا پیشنهاد گروهی.

چه محتوایی را می توانیم ببینیم ?

سرویس VOD نارنجی به یک دسترسی می دهد کاتالوگ بیش از 30،000 فیلم در صورت تقاضا, که می توانید در صورت تمایل اجاره ، خرید و مشاهده کنید ! از جمله لیست برنامه های موجود ، فیلم ها ، سریال ها ، کارتون ها ، مستندها ، نمایش ها ، کنسرت ها و غیره را پیدا خواهید کرد. با دانستن اینکه طبق محتوا می توانید به نسخه اصلی یا فرانسوی (دو برابر) و همچنین زیرنویس.

نارنجی VOD محتوای اختصاصی را ارائه می دهد:

 • انتخاب گسترده ای از فیلم های اخیر, در دسترس 4 ماه پس از انتشار سینما ؛
 • از سری موجود 24 ساعت پس از پخش آنها در ایالات متحده آمریکا.

در کدام پشتیبانی می توانیم از VOD ORANG استفاده کنیم ?

VOD VOD از طریق تلویزیون نارنجی یا اینترنت در دسترس است و در تمام صفحه های شما قابل دسترسی است:

 • تلویزیون (رمزگشایی ، تلویزیون هوشمند)
 • رایانه (با یا بدون نرم افزار VOD خواننده من)
 • تلفن هوشمند (از طریق برنامه تلویزیون نارنجی)
 • قرص
 • کلید تلویزیون نارنجی

با تشکر از سرویس ویدیویی درخواست نارنجی ، می توانید با مرور بخش ها یا با جستجوی مستقیم به دنبال فیلم مورد نظر از طریق نوار جستجو ، برنامه ای را که می خواهید تماشا کنید پیدا کنید. هر محتوا دارای یک برگه اطلاعات کامل است که از آن می توان آن را شناخت خلاصه و مدت زمان برنامه, بازیگران ، طبقه بندی CSA (سن توصیه شده) ، یا لیست صفحه نمایش هایی که در آن فیلم مشاهده می شود.

شما همچنین می توانید به تریلر چه کسی به شما علاقه مند است ، قبل از خرید یا اجاره برنامه خود ، یک مرور کلی انجام دهید. پس از خرید یا اجاره فیلم ، می توانید آن را روی صفحه مورد نظر خود تماشا کنید. شما همچنین از صدا بهره مند می شوید دالبی صوتی, و همچنین کیفیت تصویر در SD, HD یا UHD ؛ متغیر بسته به برنامه ها ، تلویزیون و رمزگشایی شما.

کیفیت تصویر در UHD فقط با رمزگذار تلویزیون 4K UHD, و همچنین با تلویزیون سازگار.

مدت زمان اجاره یک فیلم با VODON VOD چقدر است ?

هنگامی که یک برنامه را اجاره می کنید ، می توانید آن را هر چند بار که می خواهید برای مدت زمان تمام شده مشاهده کنید ، مشاهده کنید 48 ساعت. علاوه بر این و در صورت خرید ، شما امکان مشاهده ویدیوی خود را دارید به مدت 5 سال. با این حال ، شما می توانید یک نسخه دیجیتالی را بازیابی کنید ویدیو در رایانه خود ، به منظور اینکه آن را برای زندگی نگه دارید. برای بارگیری نسخه نهایی ویدیوی خود ، نرم افزار را بارگیری کنید پخش کننده Vod من, ویدیویی را که خریداری کرده اید انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید کپی دیجیتال.

پیوندی نیز از طریق ایمیل در 24 ساعت بسته به خرید ویدیوی خود ، بنابراین می توانید یک نسخه نهایی را برای رایانه شخصی یا Mac بارگیری کنید. پس شما دارید 6 ماه برای بارگیری ویدیوی خود. فراتر از این دوره ، دیگر امکان بارگیری آن وجود نخواهد داشت.

�� که می تواند از سرویس VOD VOD استفاده کند ?

کلیه مشتریان یک اینترنت یا پیشنهاد باز با تلویزیون نارنجی ، و همچنین مشتریان SOSH با پیشنهاد اینترنتی با گزینه Decoder TV به سرویس VOD اپراتور در تمام صفحه های خود دسترسی دارند. این سرویس با این حال است در مرورگرهای لینوکس قابل دسترسی نیست, سافاری یا اپرا.

مشتریان یک بسته تلفنی نیز نمی توانند از این سرویس بهره مند شوند.

برای استفاده کامل از سرویس VOD VOD ، حداقل لازم است اتصال به اینترنت داشته باشید 800 کیلوبیت در ثانیه و در اتحادیه اروپا باشد.

�� سینمای زنده در خانه

کانال+ آرم

سری و فیلم های منتشر نشده ، برنامه های پخش مجدد ، 2 کاربر همزمان

آرم ویدیوی آمازون Prime

ویدیوی نخست آمازون

برنامه های موجود فقط در فیلم های Prime ، دسته های تلویزیونی اختیاری ، VOD.

آرم OCS

سری و فیلم های استثنایی علاوه بر اشتراک ممتاز ویدئویی

اعلامیه – سرویس Selectra

�� قیمت اجاره یا خرید یک فیلم VOD با نارنجی چقدر است ?

آیا سرویس نارنجی VOD رایگان است ?

حتی اگر تبلیغات منظم وجود داشته باشد ، سرویس VOD نارنجی رایگان نیست. با این حال ، هیچ اشتراک اضافی صورتحساب نمی شود ، شما فقط فیلمی را که می خواهید ببینید پرداخت می کنید. خرید به شما امکان می دهد فیلم خود را برای یک دوره نامحدود نگه دارید, در حالی که اجاره شما را ترک می کند 48 ساعت برای مشاهده برنامه خود.

با این حال ، می توانید پیدا کنید کدهای تبلیغاتی در اینترنت یا ارسال شده توسط نارنجی برای پاداش وفاداری خود. سپس می توانید از آن برای تماشای محتوای VOD با کاهش قیمت استفاده کنید.

نحوه پرداخت محتوای VOD من ?

برای پرداخت مبلغ خرید یا اجاره فیلم خود ، بین این انتخاب را دارید حساب پیش پرداخت تلویزیونی خود را شارژ کنید (اگر اشتراک با رمزگذار تلویزیون دارید) یا هزینه لایحه نارنجی بعدی خود را به تعویق بیندازید.

قیمت اجاره یا خرید یک فیلم

قیمت اجاره یا خرید یک فیلم VOD نارنجی بسته به ماهیت برنامه متفاوت است:

 • اجاره یک فصل کارتونی: بین 2.99 یورو و 25.99 یورو
 • اجاره یک فصل سری: بین 3.99 یورو و 28.99 یورو
 • اجاره یک فیلم (یا فیلم انیمیشن): بین 3.99 یورو و 4.99 یورو
 • خرید یک فیلم: بین 9.99 یورو و 13.99 یورو

این قیمت ها به عنوان یک نشانه داده می شود و احتمالاً متفاوت است.

نارنجی

از بهترین سرعت اینترنت با نارنجی استفاده کنید

فیبر از 24.فقط 99 €/ماه (پیشنهاد محدود):

نارنجی

از بهترین سرعت اینترنت با نارنجی استفاده کنید

فیبر از 24.فقط 99 €/ماه (پیشنهاد محدود):

�� نحوه خرید یا اجاره یک فیلم VOD با نارنجی ?

به عنوان مشتری پیشنهاد Orange LiveBox, شما بدون نیاز به مشترک شدن در اشتراک اضافی ، به کاتالوگ VOD اپراتور دسترسی دارید. در واقع و برخلاف یک سرویس سرود مانند Netflix ، جایی که می توانید برای اشتراک ماهانه به یک کاتالوگ بزرگ از محتوای نامحدود دسترسی پیدا کنید, شما در صورت درخواست پرداخت می کنید هنگامی که می خواهید برنامه ای را از طریق سرویس VOD VOD خریداری یا اجاره کنید.

از رمزگذار نارنجی

در اینجا روش اجاره/خرید برنامه با سرویس نارنجی VOD در یک رمزگذار تلویزیون UHD ، تلویزیون 4 یا LiveBox ::

 1. رمزگشایی خود را روشن کنید و کلید را فشار دهید منو از کنترل از راه دور نارنجی شما
 2. به بخش بروید همه VOD یا ویدئو در تقاضا و مطبوعات خوب.
 3. با مرور کاتالوگ VOD نارنجی ، برنامه اجاره یا خرید را انتخاب کنید. پس از پیدا کردن خوشبختی خود ، با فشار دادن مطالب را انتخاب کنید خوب.
 4. سپس گزینه را انتخاب کنید اجاره دادن یا خرید کردن, سپس تعریف برنامه خود را انتخاب کنید: SD, HD یا UHD.
 5. سرانجام وارد خود شوید کلمه عبور, سپس در آخر دکمه را انتخاب کنید اجاره/خرید خود را تأیید کنید. اکنون می توانید تا پایان دوره اعتبار آن ، ویدیو را هر چند بار که می خواهید تماشا کنید !

قیمت خرید یا اجاره شما خواهد بود حساب پیش پرداخت خود را بدهکار کنید یا به فاکتور بعدی خود به تعویق افتاد. می توانید حساب پیش پرداخت خود را از رمزگشایی خود شارژ کنید (تنظیمات> تنظیمات> خرید و اجاره ویدیو من> حساب پیش پرداخت من) یا بلیط ویدیویی بخرید برای شارژ حساب خود. هنگامی که بلیط ویدیویی دارید ، می توانید حساب خود را از رمزگذار تلویزیون خود شارژ کنید (بوتیک> بلیط VOD) یا از پورتال ویدیویی به درخواست نارنجی ؛ با ارتباط با شناسه های خود (حساب پیش پرداخت من).

حساب پیش پرداخت تلویزیونی برای مشترکان یک پیشنهاد بازی سه گانه نارنجی با رمزگشایی محفوظ است.

این ممکن است کهبلیط های ویدیویی را در وب سایت نارنجی بخرید (تلویزیون و سرگرمی> “VOD”> حساب پیش پرداخت من) یا در آژانس های نارنجی در این نزدیکی ، به منظور استفاده از آنها یا ارائه آنها.

از یک کامپیوتر

از سایت نارنجی VOD ، به سادگی برنامه ها را مرور کرده و روی مورد انتخاب خود کلیک کنید. سپس بر روی “خرید” یا “اجاره” کلیک کرده و خود را با استفاده از حساب مشتری خود شناسایی کنید. معامله خود را تأیید کنید و سپس با اطلاعات لازم برای تماشای فیلم یا سریال خود با جعبه ایمیل خود مشورت کنید.

برای استفاده آسان تر و نگه داشتن یک کپی از فیلم های خود در رایانه (یا روی کلید USB) ، می توانید نرم افزار پخش کننده VOD VOD من را بارگیری کنید. نصب رایگان و با رایانه های تحت ویندوز یا Mac سازگار است.

�� چگونه از پخش کننده VOD ORANGE استفاده کنم ?

پخش کننده Vod من نرم افزاری است که اجازه می دهد فیلم های اجاره ای یا خریداری شده را به رایانه خود بارگیری کنید از سرویس ویدیویی به درخواست نارنجی. به این ترتیب ، می توانید فیلم ها و سریال های خود را در هر کجا تماشا کنید ، چه باشید متصل یا نه به اینترنت.

برای استفاده از پخش کننده VOD نارنجی من ، به سادگی چند مرحله زیر را دنبال کنید:

 1. به صفحه وب اختصاص داده شده به Orange VOD بروید و یک فیلم را خریداری یا اجاره کنید.
 2. سپس روی برگه کلیک کنید نماهنگ های من, سپس در ویدئویی که می خواهید روی آن مشاهده کنید پخش کننده Vod من. وقتی برگه اطلاعات ظاهر می شود ، گزینه را انتخاب کنید دانلود.
 3. یک پنجره نمایش داده می شود و به شما پیشنهاد می کند که پخش کننده VOD Orange Vod را روی رایانه خود (رایانه شخصی یا مک) نصب کنید یا اگر دومی در حال حاضر نرم افزار را به صورت دستی راه اندازی کنید.
 4. پس از نصب این نرم افزار ، آن را با دوبار کلیک بر روی نماد مرتبط راه اندازی کنید.
 5. وقتی باز شد ، روی کلیک کنید شناسایی کردن و قبل از کلیک دوباره روی آدرس ایمیل نارنجی و همچنین رمز عبور خود را وارد کنید شناسایی کردن.
 6. پس از شناسایی ، فیلم های اجاره ای یا خریداری شده شما ظاهر می شوند. سپس می توانید با انتقال ماوس خود به پوستر ویدیو و با کلیک بر روی انتخاب خود ، یک نسخه موقت یا دائمی را بارگیری کنید دانلود یا در کپی دیجیتال.
 7. پس از بارگیری ، این فیلم می تواند باشد Overline مشاهده شده از برگه بارگیری من نرم افزار. نسخه موقت یا دائمی نیز به طور پیش فرض در فهرست ثبت می شود نماهنگ های من از رایانه شما. سپس می توانید آن را هر چند بار که می خواهید تا پایان دوره اعتبار آن مشاهده کنید.

�� سینمای زنده در خانه

کانال+ آرم

سری و فیلم های منتشر نشده ، برنامه های پخش مجدد ، 2 کاربر همزمان

آرم ویدیوی آمازون Prime

ویدیوی نخست آمازون

برنامه های موجود فقط در فیلم های Prime ، دسته های تلویزیونی اختیاری ، VOD.

آرم OCS

سری و فیلم های استثنایی علاوه بر اشتراک ممتاز ویدئویی

اعلامیه – سرویس Selectra
به روز شده در 08/31/2023

دارنده Bac L ، مجوز تجارت در بازاریابی دیجیتال و در حال حاضر ویرایشگر وب آزاد ، Enzo از سال 2019 در Selectra در نوشتن ارتباطات عملی شرکت کرده است.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

استودیوی نارنجی

عزیمت جدید از Philippe Lefebvre با Franck Dubosc و Karin Viard در روز جمعه 25 اوت در گروه “پیش نمایش” جشنواره فیلم فرانسوی زبان Angoulême 2023 به نمایش گذاشته می شود. پرونده فیلم را ببینید

کنس کلاسیک 2023

Mississippi Blues توسط Bertrand Tavernier و Robert Parrish در نسخه ترمیم شده بی سابقه در بخش کن کلاسیک جشنواره کن 2023 انتخاب شدند. پرونده فیلم را ببینید

کنسن برتر 2023

Bonnard ، Pier and Marthe de Martin Provost با وینسنت Macaigne و Cécile de France در پیش نمایش در بخش برتر کن جشنواره کن 2023 انتخاب شدند. پرونده فیلم را ببینید

جشنواره سینمای فرانسه از Aix Les Bains 2023

عزیمت جدید از مارتین Provost با Franck Dubosc و Karin Viard با بهترین جایزه فیلم ، جایزه بهترین تفسیر برای Franck Dubosc ، جایزه بهترین مکاشفه برای تام لیب و یوسف حاجدی. پرونده فیلم را ببینید