Volkswagen E -golf کاملاً برهنه می شود – راهنمای اتومبیل ، 2019 Volkswagen E -Golf در کانادا – قیمت های کانادایی ، تریم ، مشخصات ، عکس ها ، فراخوان |

2019 فولکس واگن الکترونیکی گلف

آنها می گویند زیبایی واقعی در درون نهفته است. خوب ، فولکس واگن نمونه ای شگفت آور و بی نظیر به ما می دهد. در حالی که گلف الکترونیکی تمام الکتریکی ممکن است مانند یک گلف معمولی به نظر برسد ، اجزای زیر ورق داستانی بسیار متفاوت را بیان می کنند.

فولکس واگن الکترونیکی گلف کاملاً برهنه می شود

آنها می گویند زیبایی واقعی در درون نهفته است. خوب ، فولکس واگن نمونه ای شگفت آور و بی نظیر به ما می دهد. در حالی که گلف الکترونیکی تمام الکتریکی ممکن است مانند یک گلف معمولی به نظر برسد ، اجزای زیر ورق داستانی بسیار متفاوت را بیان می کنند.

آنچه در اینجا می بینید یک مدل برش به نام Egon است که خودروساز آلمانی برای Ideenexpo ایجاد کرده است ، یک رویداد بزرگ جوانان برای علم و فناوری که از 15 تا 23 ژوئن در هانوفر برگزار می شود. تیمی از تکنسین های مشتاق خودرو نیز در این پروژه نقش داشتند.

  • همچنین: فولکس واگن الکترونیکی Golf توسط خانواده جدیدی از وسیله نقلیه الکتریکی جایگزین خواهد شد
  • همچنین: EV های نسل بعدی فولکس واگن برای شروع با “شناسه”.3 “

برای به دست آوردن نگاه بهتر ، روی عکس ها Aboo کلیک کنید.

این نمایشگاه کل الکترونیک را با تمام سیم کشی ها به نمایش می گذارد تا بینشی از فناوری پیچیده در پشت الکترونیکی گلف ارائه دهد. و جدا از چند استثناء جزئی ، Egon موبایل و کاملاً کاربردی است.

به عنوان یک یادآوری سریع ، E-Golf Volkswagen با 36.720 دلار شروع می شود. از یک موتور الکتریکی استفاده کرد که 134 اسب بخار قدرت و 214 پوند فوت گشتاور و همچنین 35.باتری 8 کیلووات ساعت که باعث خشم 201 کیلومتری می شود. شارژ سطح 2 (240 ولت) به پنج ساعت نیاز دارد.

2019 فولکس واگن الکترونیکی گلف

2019 فولکس واگن الکترونیکی گلف

فولکس واگن پس از تعیین دیدگاه ها و مبالغ عظیم خود در فناوری دیزل ، که گرفتار تقلب برای تغییر اسلحه خود و تبدیل شدن به یک شهروند خوب پس از پرداخت بیش از 21 میلیارد دلار صندوق برای نمک آمریكا شد. فولکس واگن این درس فروتنی را بسیار عزیز پرداخت کرد و شروع به ارائه اتومبیل های واقعاً تمیز می کند. اولین مورد در لیست ، پیدا کردن آن دشوار است ، بسیار نادر آنها Golf E-Golf هستند. این نسخه برقی گلف محبوب ، موتورهای بنزین توربو را با موتور الکتریکی جایگزین می کند و یک باتری بزرگ که نوید 200 کیلومتر استقلال را می دهد. برای سال 2019 ، E-Golf بدون تغییر است ، به استثنای یک سپر که به سختی تغییر شکل یافته و یک پالت رنگ بیرونی گسترده اکنون شامل 40 رنگ است (!). گروه Motopropheur E-Golf دارای قدرت 136 اسب بخار و گشتاور 214 پوند است. این قدرتمندترین خانواده نیست ، اما تضمین شده است که شما آلوده نمی شوید و مصرف حتی بهتر از موتور دیزل است. جایی که هیوندای و شورولت (در میان دیگران) مدلهای اختصاصی EV را راه اندازی کردند (به ترتیب Ioniq و Bolt) ، VW تصمیم گرفته است تا به شهرت در حال حاضر قوی گلف اعتماد کند تا به آن کمک کند تا آرزوهای الکتریکی خود را تقویت کند. با این حال ، Volks در حال آماده سازی برای بازاریابی بخش I خود است.D که شامل یک سری وسایل نقلیه است که به طور خاص به عنوان وسایل نقلیه برقی طراحی شده اند. گلف الکترونیکی فقط در مدل پنج درب ارائه می شود. این مجهز به استاندارد با یک صفحه لمسی چندرسانه ای هشت اینچی ، ورودی منفعل کلیدی ، آینه میرایی خودکار ، تهویه هوا در منطقه اتوماتیک ، صندلی های پارچه گرمایش ، شیشه جلو ، چراغهای جلو و چراغ های پشتی در DEL ، برگشت دوربین و پاک کن حساس به باران است. VW گزینه یک گلف الکترونیکی را با صندلی های چرمی به شما می دهد. یک مجموعه فناوری شامل یک صفحه لمسی بزرگتر با کنترل حرکات و ادغام بی سیم تلفن های هوشمند / رایانه لوحی است. گروهی از دستیاران رانندگی عملکردهای ایمنی فعال مانند نقطه کور ، کنترل کروز ، جلوگیری از برخورد با تشخیص عابر پیاده ، کمک به خطوط ترافیک ، کمک به پارکینگ و گروهی از سنجهای کاملاً دیجیتالی را ارائه می دهند که بسیار شبیه به مجازی آئودی است. کابین خلبان. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، فولکس واگن باید برای Golf E-Golf با رقابت قابل توجهی روبرو شود. مهمترین آن شورولت پیچ با استقلال 383 کیلومتر و Kona برقی جدید است که 415 کیلومتر را اعلام می کند که به زودی توسط NIRO با همان استقلال دنبال خواهد شد.

بررسی: 2019 Volkswagen E-Golf Trim

E-Golf 2019 Volkswagen 2019 بوده است 1 ترمیم. در زیر شما می توانید این تریم را با جزئیات مشاهده کنید.

ایمنی سوخت مکانیکی کمک راننده کمک به نورپردازی اطلاعات اتصال راحتی راحتی امنیت داخلی داخلی