Volkswagen ID Buzz: قیمت ، استقلال ، گزینه ها ، حتی دانستن ون برقی ، شناسه فولکس واگن. Buzz (Combi Electric): تمام اطلاعات

شناسه فولکس واگن. وزوز

Contents

به منظور متناسب با خانواده های بیشتر ، فولکس واگن اخیراً نسخه ای دراز از وزوز شناسه خود را ارائه داد. مدل GTX ، که از آن در دسترس خواهد بود مه 2024 در فرانسه قادر به استقبال خواهد بود حداکثر 7 نفر. تولید کننده نیز یک نسخه 6 -Seater, با دو صندلی جداگانه به عنوان ردیف دوم ، به جای نیمکت سه نفره. نسخه 4 چرخ درایو همچنین ارائه می شود ژوئیه 2024.

Volkswagen ID Buzz: قیمت ، استقلال ، گزینه ها ، همه چیز در مورد ون برقی

Combi افسانه ای Volkswagen تحت یک نسخه برقی جدید باز می گردد. این ون برای سفر با خانواده یا دوستان در شرایطی طراحی شده است که نمی تواند راحت تر باشد. حرکتی ، استقلال ، قیمت ها ، گزینه ها … در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد شناسه Buzz Volkswagen می دانیم.

 • ✅ خلاصه ای از حرکتی شناسه Buzz Volkswagen
 • �� نقاط قوت شناسه وزوز چیست ?
 • �� نقاط ضعف شناسه وزوز چیست ?
 • �� Buzz Id Volkswagen ، یک ترکیب برقی مدرن و 100 ٪
 • �� حرکتی الکتریکی وزوز فولکس واگن
 • �� استقلال شناسه فولکس واگن چیست ?
 • ❓ چه پیشرفت هایی برای وزوز شناسه فولکس واگن ?
 • �� قیمت شناسه فولکس واگن چقدر است ?
 • ➕ گزینه های موجود برای Buzz Volkswagen ID چیست ?
 • �� Buzz Id Volkswagen ، یک نماد تجدید شده
 • �� ID Buzz Bargo نسخه: ابزار برقی در نظر گرفته شده برای متخصصان
 • ��´hy
 • �� ID Buzz California: یک ون مبله برای کمپینگ ?

شناسهشما یک کوله پشتی در روح خود هستید ? درست است که ورود به یک سفر جاده ای و کشف مکان های جدید و همچنین افراد جدید چیز مهیج دارند. مرور کردن کیلومتر در یک ون به خصوص دلپذیر است ، به خصوص اگر دوستان یا خانواده خود را در ماجراجویی خود ببرید ، و نمی خواهید فضا را تمام کنید. فولکس واگن در سال 2022 تعمیرات اساسی نمادین ون کامی ، یکی از برجسته ترین وسایل نقلیه مسافرتی دهه 1950 را ارائه داد. Combi vs Id Buzzبر اساس سکوی MEB XL ، این وسیله نقلیه ابعاد سخاوتمندانه ای دارد 2،212 متر عرض با آینه های خود, طول 4.712 متر طول, وت 1،937 متر ارتفاع. این ون همچنین یک پایه چرخ را توجیه می کند 2.989 متر و شعاع چرخشی از 11.1 متر, که به او اجازه می دهد تا در مانورهای خود بسیار روان بماند. همچنین نشان می دهد وزن خلاء کل 2،407 کیلوگرم, و می تواند به یک حداکثر بار 3000 کیلوگرم. ابعاد وزوز شناسهشناسه وزوز می تواند تا زمانی که باشد 5 سرنشین و دارای یک فضای ذخیره سازی بزرگ ، با یک صندوق عقب 1،121 لیتر. دستیابی به ظرفیت ممکن است 2،205 لیتر با پایین آمدن صندلی ها در عقب. در اینجا خلاصه ای از ابعاد کلی ، وزن و ظرفیت کشش شناسه وزوز آورده شده است:

 • عرض با آینه های در فضای باز : 2،212 متر
 • عرض بدون آینه : 1.985 متر
 • طول ون : 4.712 متر
 • ارتفاع کل : 1،937 متر
 • پایه : 2،989 متر
 • ترخیص کالا از گمرک زمینی : 0.143 متر
 • ارتفاع آستانه بارگیری : 0.579 متر
 • طول بارگذاری مفید : 1300 متر
 • عرض بارگیری مفید : 1.204 متر
 • ارتفاع بارگذاری مفید : 1،091 متر
 • حجم سینه : 1 121 ل
 • حجم صندوق عقب اگر صندلی های عقب رو به پایین است : 2،205 لیتر
 • وزن تخلیه نشده : 2،407 کیلوگرم
 • وزن کل مجاز است : 3000 کیلوگرم
 • واجد شرایط بودن توسط محور جلو / عقب : 1،475 کیلوگرم / 1620 کیلوگرم
 • وزن رو به پایین مجاز غیر مجاز : 750 کیلوگرم
 • وزن قابل حمل اجازه می دهد در شیب 12 ٪ ترمز شود : 1000 کیلوگرم

�� حرکتی الکتریکی وزوز فولکس واگن

حرکتی الکتریکی شناسه فولکس واگن حداکثر قدرت را ارائه می دهد 150 کیلو وات. او یک زن و شوهر را به نمایش می گذارد 310 نانومتر و توسعه 204 اسب بخار. این موتور کارآمد ، که در محور عقب قرار دارد ، به خانواده مینی اتوبوس اجازه می دهد تا حداکثر سرعت را بدست آورد 145 کیلومتر در ساعت, در حالی که شتاب مایع و ساکت را ارائه می دهد. وسیله نقلیه می تواند از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در داخل حرکت کند 10.2 ثانیه.

موتور وزوز شناسه

�� استقلال شناسه فولکس واگن چیست ?

موتور الکتریکی Iz Buzz از یک باتری 77 کیلووات ساعت (82 کیلووات ساعت خام) ، که به او اجازه می دهد تا حداکثر استقلال را ارائه دهد 416 کیلومتر (WLTP). در حال انجام ، وسیله نقلیه ساطع نمی شود بدون انتشار گازهای گلخانه ای. مصرف برق شناسه وزوز است 20.8 تا 21.7 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر, و نمره بهره وری انرژی آن است داشتن+++. علاوه بر این ، فناوری بازیابی انرژی ترمز با کاهش مصرف انرژی امکان بهینه سازی استقلال را ممکن می سازد.

استقلال شناسه وزوز

با توجه به شارژ شناسه وزوز ، دومی با پروتکل سازگار است افزونه و بارگذاری, و همچنین اکثریت قریب به اتفاق ایستگاه های شارژ موجود در فرانسه. ون از حداکثر توان بار پشتیبانی می کند 170 کیلو وات با دسته کوچک موسیقی جاز CSS. همچنین می تواند با جریان متناوب شارژ شود 11 کیلو وات. بدیهی است که نصب ایستگاه شارژ در خانه امکان پذیر است. علاوه بر این ، ID Buzz استقلال خود را به سرعت بازیابی می کند ، زیرا فقط لازم است 30 دقیقه از 5 تا 80 ٪ بروید با اتصال به یک ایستگاه شارژ مداوم سریع.

شناسه وزوز متولد خانه

فولکس واگن مشخص می کند که شناسه شناسه اولین وسیله نقلیه ای است که برای پاسخگویی به ضرورت های بی طرفی کربن طراحی می کند ، که باید در سال 2050 قرار گیرد. علاوه بر تولید انتشار گازهای گلخانه ای صفر ، فولکس واگن مورد استفاده قرار گرفت مواد بازیافتی و وگان برای اثاثه یا لوازم داخلی, پوشش کف وت آسمان سقف Iz Buzz.

❓ چه پیشرفت هایی برای وزوز شناسه فولکس واگن ?

Volkswagen با ارائه یک فضای داخلی کاربردی و جادار ، کارت مدرنیته و راحتی را به طور کامل بازی کرد ، که خود را به خصوص به خوبی برای استراحت با خانواده یا دوستان می دهد. وسیله نقلیه دارای صندلی های قابل تنظیم است که با توجه به نیاز شما تعداد زیادی ترکیب را ارائه می دهد.

ID Buzz داخلی

Buzz Volkswagen ID دارای طیف وسیعی از گزینه های ذخیره سازی در داخل کابین است. ما به ویژه بین صندلی راننده و صندلی مسافر ،جعبه وزوز شناسه, یک جعبه ذخیره سازی انعطاف پذیر به عنوان استاندارد ارائه شده است. این “جیب خالی” بزرگ به شما امکان می دهد از جمله چیزهای دیگر ، کدو و نوشیدنی ، عینک آفتابی و همچنین بسیاری از موارد دیگر را ذخیره کنید. این جعبه قابل جابجایی همچنین کشوها و همچنین تبدیل و خراش بستنی را نیز ارائه می دهد تا در همه موارد آراسته شود. حذف کادر به شما امکان می دهد از راحتی بهینه در عقب لذت ببرید.

جعبه وزوز شناسه

ID Buzz از یک داشبورد دیجیتالی براق بهره می برد و نمی تواند مدرن تر باشد ، که به ویژه بر تجربه کاربر تأکید می کند اتصال اینترنت, دستور صوتی وت خدمات سیار یکپارچه. سیستم چندرسانه ای استاندارد در یک صفحه لمسی 10 اینچی راحت.

شناسه داشبورد وزوز

علاوه بر ارائه ضروری GPS, این سیستم به شما امکان می دهد با اتصال آن به موسیقی تلفن هوشمند خود بخوانید وصل کردن. این صفحه همچنین دسترسی به رادیو دیجیتال DAB+, همچنین خدمات هوشمند را به هم وصل می کنیم. به این معنا ، می توان اطلاعات را در زمان واقعی به شرط وسیله نقلیه خود و حتی کنترل برخی از ویژگی های خاص از راه دور از طریق تلفن هوشمند خود ، از طریق برنامه ، از طریق برنامه دریافت کرد ما شناسه را وصل می کنیم. برنامه.

علاوه بر این ، بدیهی است که می توان تلفن هوشمند خود را در یکی از بسیاری از آنها شارژ کرد بنادر USB-C در دسترس. علاوه بر این ، کابین خلبان Buzz نیز دارای یک حصیر شارژ بی سیم برای تلفن های هوشمند سازگار با شارژ القایی.

شناسه داخلی

ID Buzz همچنین شامل یک سیم کارت, که به او اجازه می دهد تا به طور دائم در ارتباط باشد. به این ترتیب ، سیستم دیجیتالی آن به صورت خودکار به روز می شود ، تا به شما امکان دهد در صورت وجود از آخرین ویژگی ها استفاده کنید. در حالی که شما سوار می شوید ، به روزرسانی های “بیش از هوا” در پس زمینه بارگیری کنید و در حالی که شناسه متوقف شده است ، حل و فصل کنید.

با تشکر از فناوری “car2x”, شناسه Buzz می تواند با سایر کاربران جاده متصل ارتباط برقرار کند ، تا شما را از هرگونه ترافیک یا خطراتی که می توانید در راه خود عبور دهید ، آگاه نگه دارید. به منظور ارائه یک تجربه رانندگی کیفی تر ، Volkswagen بیش از 30 سیستم کمک رانندگی را برای وزوز وان شناسه شما ارائه می دهد.

سینه شناسه وزوز

فولکس واگن همچنین به طراحی مدرن روشنایی وسیله نقلیه خود متمرکز شده است ، تا فضایی را به همراه داشته باشد ، و این باعث می شود شما بخواهید جاده را طی کنید. به عنوان مثال ، سیستم تعاملی نور شناسه شما را در طول سفر ، با ارتباط با شما همراهی می کند سیستم ناوبری حرفه ای را کشف کنید و با راهنمایی شما به لطف صداهای درخشان و سیگنال ها.

شناسه شناسه شناسه

از طرف دیگر ، بازی نور به لطف نورپردازی غیرمستقیم محیط به ایجاد فضایی دلپذیر کمک می کند. ID Buzz همچنین از عملکرد بهره می برد “آمدن و ترک خانه”, که به او اجازه می دهد تا در تاریکی نور را به نمایش بگذارد ، تا هنگام ترک وسیله نقلیه یا دسترسی به آن ، دید خوبی به شما ارائه دهد.

شناسه صندلی های عقب وزوز

فولکس واگن همچنین اختیاری را ارائه می دهد سیستم شروع و قفل کلید, تعمید یافته “بدون کلید پیشرفته”, همچنین قبل از “ماتریس منجر به ضریب هوشی شد.سبک “. با انتخاب این دو گزینه ، شناسه شناسه شما را به محض نزدیک شدن به وسیله نقلیه با کلید خود می شناسد. پروژکتورها قبل از روشن شدن ، از پایین به بالا محوری می کنند.

�� قیمت شناسه فولکس واگن چقدر است ?

وزوز شناسه فولکس واگن را می توان از آن رزرو کرد 59،450 یورو از جمله مالیات بدون گزینه. برند آلمانی همچنین ون را بدون گزینه ارائه می دهد از 525 یورو در ماه تا 31 اوت. این یک پیشنهاد است اجاره بلند مدت (37 ماه / 40،000 کیلومتر) ، اولین اجاره آن با 6،186 یورو افزایش یافته است. 36 اجاره ماهانه وابسته به وابسته به این دلیل 525 یورو از جمله مالیات بود.

با انتخاب گزینه هایی که می خواهید از حداکثر راحتی بهره مند شوید ، می توانید وسیله نقلیه خود را بصورت آنلاین پیکربندی کنید. پس از آن شما باید با یک فروشنده قرار ملاقات بگذارید.

➕ گزینه های موجود برای Buzz Volkswagen ID چیست ?

Volkswagen گزینه های گسترده ای از گزینه ها را برای شخصی سازی وزوز شناسه خود در راحتی شما ارائه می دهد. شما می توانید بین پنج رنگ متحد برای نقاشی بیرونی ، اما همچنین دو رنگ متحد اختیاری, یا چهار نوع رنگ دو رنگ.

گزینه های وزوز شناسه

برای فضای داخلی ، شما بین رنگ استاندارد یا هشت تغییر در معرض افزایش. همچنین می توان بین انواع مختلف انتخاب کرد رینگ 19, 20 یا 21.

سرانجام ، انتخاب بزرگی از تجهیزات و گزینه ها در دسترس شما است:

 • آ تاشو, با قفل برقی
 • از ضمانت نامه های پسوند
 • در بسته راحتی (پشتیبانی چند فلزی با 2 جعبه ذخیره سازی تاشو ، شبکه جداسازی و غیره.)
 • در بسته باز و بسته
 • در به علاوه بسته infotainment (Autradio “Ready 2 Discover” با صفحه لمسی 12 ″ و غیره.)
 • سیستم های کمک رانندگی
 • در طراح (بلوک های چراغ عقب LED ، ضریب هوشی.نور ، ترک خانه ، پدال های استیل ضد زنگ و غیره.)
 • و خیلی های دیگر گزینه های شخصی سازی برای فضای داخلی

�� Buzz Id Volkswagen ، یک نماد تجدید شده

شما درک خواهید کرد ، Buzz Volkswagen Id Buzz است سازش کامل بین میراث و نوآوری, ارائه هر دو طراحی مدرن با الهام از نمادین و همچنین حرکتی الکتریکی کارآمد. با خود استقلال سخاوتمندانه, خود فن آوری های نوآورانه, خود گزینه های سفارشی و او سازگاری با ایستگاه های شارژ سریع, این ون برقی بدیهی است که همه چیز را برای برآورده کردن دوستداران سفرهای جاده ای با محیط زیست دارد.

به منظور سازگاری با مخاطب گسترده تر ، فولکس واگن تغییرات دیگری از شناسه وزوز خود را ارائه می دهد ، که ما به طور خلاصه در زیر به شما ارائه می دهیم.

�� ID Buzz Bargo نسخه: ابزار برقی در نظر گرفته شده برای متخصصان

به عنوان یک کاربر ، محموله Buzz Volkswagen به طور ویژه برای استفاده حرفه ای طراحی شده است. به منظور تحقق عملکرد خود ، ون برقی به منظور ارائه حجم بارگذاری قابل توجهی ، حداقل اندازه را ارائه می دهد. بنابراین یک نیمکت دوتایی دارد که می تواند در آن قرار بگیرد حداکثر دو مسافر.

شناسه باربری بار شارژ

مجهز به بستر موبایل مدرن ، شناسه باربری Buzz حداکثر فضای بارگیری را ارائه می دهد 3.9 متر 3 . در عمل ، دو یوروپالت را می توان به صورت عرضی در کف او بارگیری کرد. محموله Id Buzz نیز دارای یک دیوار جداسازی ثابت, بین کابین راننده و فضای بارگیری. امکان تجهیز یک پنجره و یک باز شدن بارگذاری اختیاری وجود دارد. همچنین امکان انتخاب یک درب کشویی دوم در سمت راننده امکان پذیر است تا همیشه بارگذاری را تسهیل کند.

علاوه بر ارائه ظرفیت بارگذاری قابل توجه ، ID Buzz Cargo یک کار عالی را با آن توجیه می کند تبدیل شعاع تنها 11.09 متر. در این مورد ، رانندگی در خیابان های باریک شهرهای بزرگ بسیار عملی است. برای بقیه ، ون از تمام ویژگی های چندرسانه ای شناسه Buzz استفاده می کند.

شناسه بارز

ابزار برقی فولکس واگن ارائه می شود از 60،300 یورو شامل مالیات بدون گزینه. وسیله نقلیه است واجد شرایط پاداش زیست محیطی تا 8000 یورو, و همچنین به پاداش تبدیل تا 10،000 یورو.

تا 31 ژوئیه, شناسه باربری Buzz ارائه می شود از 380 یورو به استثنای مالیات در هر ماه. این پیشنهاد از اجاره بلند مدت (37 ماه / 45،000 کیلومتر) در یک مدل بدون گزینه معتبر است. برای بهره مندی از آن ، شرکت ها باید اولین اجاره را بپردازند تا 10،833 یورو به استثنای مالیات (کاهش یافته به 0 €).

��´hy

به منظور متناسب با خانواده های بیشتر ، فولکس واگن اخیراً نسخه ای دراز از وزوز شناسه خود را ارائه داد. مدل GTX ، که از آن در دسترس خواهد بود مه 2024 در فرانسه قادر به استقبال خواهد بود حداکثر 7 نفر. تولید کننده نیز یک نسخه 6 -Seater, با دو صندلی جداگانه به عنوان ردیف دوم ، به جای نیمکت سه نفره. نسخه 4 چرخ درایو همچنین ارائه می شود ژوئیه 2024.

شناسه Buzz GTX

با توجه به قیمت این مدل چرخدار بلند ، آنها هنوز توسط سازنده ابلاغ نشده اند ، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که نسخه سطح ورودی ارائه شود حدود 65000 یورو.

ID BUZZ GTX داخلی

با توجه به داشبورد ، ما به ظاهر a توجه می کنیم نمایشگر سر بلند, و الف آخرین سیستم چندرسانه ای, سوار شده در صفحه مرکزی بزرگتر (12.9 اینچ). تجربه کاربر نیز بهینه شده است ، زیرا Volkswagen گرافیک و پاسخگویی رابط آن را بهبود بخشیده است. یک نوار میانبر برای ویژگی ها نیز به منظور تضمین حداکثر شهود بودن اضافه شده است.

�� ID Buzz California: یک ون مبله برای کمپینگ ?

در حالی که فولکس واگن قصد دارد 2025 خود را به بازار عرضه کند شناسه کالیفرنیا, تنوع ون آن برای اردوگاه ها ، بر اساس مدل چرخ چرخ بلند (GTX) ، به نظر می رسد که تولید کننده مخالف است یک مشکل وزنی که او را وادار به تعویق انداختن خروج از وسیله نقلیه خود می کند, در حالی که منتظر یافتن یک راه حل مناسب است.

شناسه کالیفرنیا

در واقع ، طبق گفته رسانه های آلمانی ادیسون ، نسخه کلاسیک ID Buzz در حال حاضر یک وسیله نقلیه بسیار سنگین است که به جرم خلاء 2.4 T می رسد. بنابراین ، اگر به وزن تجهیزات اضافی ، مسافران و چمدان های آنها اضافه کنیم ، حداکثر PTAC 3.5 T می تواند به راحتی حاصل شود. در صورت لزوم ، وسیله نقلیه به عنوان یک وسیله نقلیه سنگین طبقه بندی می شود و مجوز خاصی برای قادر به رانندگی آن می گیرد. بنابراین باعث می شود که آن را کمتر در دسترس قرار دهد و بر خلاف برنامه های بنگاه همراه باشد.

همانطور که فولکس واگن توضیح داد, بهینه سازی چگالی انرژی باتری های وسیله نقلیه می تواند راه حلی باشد که به برند اجازه می دهد تا کاهش خود را برای عموم مردم ارائه دهد. در واقع ، یک باتری با همان ظرفیت اما سبک تر ، این مزیت را دارد که وزن کل وسیله نقلیه را کاهش داده و یک بار به اندازه کافی راحت را برای مسافران نگه دارد.

مفهوم کالیفرنیا

بنابراین در حالی که منتظر به دنیا آمدن این پیشرفت است ، بنابراین این شرکت پروژه خود را کنار می گذارد. با این حال ، فولکس واگن قصد دارد بر اساس نسخه طولانی Multivan یک ون را برای اردوگاه ارائه دهد. دومی ، تعمید یافته مفهوم کالیفرنیا در نمایشگاه کاروان دوسلدورف ، که از 25 اوت تا 3 سپتامبر برگزار شد ، رونمایی شد. آشپزخانه ، دوش ، فضای ذخیره سازی چندگانه ، درب کشویی دوتایی ، بیرونی مضاعف در فضای باز و رایانه لوحی یکپارچه برای تنظیمات. وسیله نقلیه مسافر در نسخه بنزینی و هیبریدی قابل شارژ در دسترس خواهد بود.

جعبه جعبه جعبه جعبه

به طور واضح ، این همان چیزی است که Busbox-4 شامل می شود:

 • یک تخت تاشو با پاهای تاشو و کشش (تا 180 کیلوگرم پشتیبانی می کند)
 • یک تشک کف سرد ، در سه قسمت تاشو (125 – 195 سانتی متر – 10 سانتی متر ضخامت)
 • 100 ٪ ورق های پوشش تخت پنبه ؛
 • یک شیر آب توسط دو جری 10 لیتری ؛
 • یک کشو آشپزخانه با اجاق گاز گاز (دو چراغ) و یک شیشه جلو باد آلومینیومی
 • دو کارتریج گاز ؛
 • دو ظروف استیل ضد زنگ ؛
 • 500 دن استوا.

برند Ququq همچنین اختیاری را ارائه می دهد یخچال از 15 تا 20 لیتر, به یک سوکت 12 ولت واقع در تنه ون وصل شود.

مزیت اصلی این دستگاه همچنان باقی مانده است سادگی و سرعت نصب آن. در واقع ، لازم است حدود یک دقیقه برای استقرار کیت مطابق با نام تجاری حساب کنید. این کافی است که صندلی ها را بچسبانید و تشک را باز کنید ، سپس برای کشیدن کشوها حاوی آشپزخانه ، و کل عملیاتی است. در اروپا ، این برند ماژول خود را با نرخ بازار به بازار عرضه می کند 3،190 یورو. در حالی که منتظر نسخه رسمی فولکس واگن هستند ، این جعبه می تواند جایگزین مناسبی برای کسانی باشد که می خواهند ون خود را به یک موتورخانه در چشمان چشم تبدیل کنند.

تختخواب تختخواب تختخواب

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

شناسه فولکس واگن.وزوز

volkswagen id.buzz

وسیله نقلیه شناسه Volkswagen خود را پیکربندی کنید.وزوز یا درخواست آزمایش را به صورت رایگان بخواهید.

شناسه فولکس واگن.Buzz یک نسخه الکتریکی 100 ٪ از نام تجاری معروف آلمانی Combi است. این ون از 56.990 یورو در نسخه موقت خود و 57.588 یورو در ابزار موجود است. نسخه XL گسترده به تازگی ارائه شده است ، جزئیات بازاریابی آن هنوز ناشناخته است.

شناسه.وزوز

شناسه فولکس واگن.Buzz تا حد زیادی از افسانه ای Volkswagen Combi الهام گرفته شده و در “تهاجمی گسترده” برقی که گروه آلمانی از سال 2020 راه اندازی کرده است ، قرار می گیرد.

به معنای “هویت” ، “ایده” ، “فردی” ، “هوشمند” و “طراحی نمادین” ، شناسه وسایل نقلیه برقی را که توسط برند آلمانی راه اندازی شده است ، جمع می کند در حالی که “وزوز” انقباض بین کلمه “اتوبوس” و ویژگی وزوز برقی است وسايل نقليه.

سعادت

شناسه.وزوز صورت

بر اساس پلت فرم MEB XL ، ون برقی 4.طول 71 متر برای 1.عرض 98 متر و 1.ارتفاع 94 متر. با پایه 2.99 متر ، او شعاع چرخشی 11 را اعلام می کند.1 متر.

شناسه و عملکرد شناسه.وزوز

بر خلاف ماشین مفهومی که آن را تنظیم می کند ، شناسه.وزوز سریال یک موتور الکتریکی منفرد متصل به محور عقب را تعبیه می کند. این قدرت 204 اسب بخار (150 کیلو وات) و 310 نانومتر گشتاور را ایجاد می کند. چه چیزی را برای رسیدن به ون برقی به حداکثر سرعت 145 کیلومتر در ساعت و 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 10.2 ثانیه برای نسخه حرفه ای (5 مکان).

نسخه ابزار باربری

نسخه کاربردی باری شناسه.وزوز پروفایل

عملکرد شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت محموله (نسخه ابزار) توسط سازنده ابلاغ نشده است.

باتری ، استقلال و شارژ از شناسه فولکس واگن.وزوز

دو نسخه شناسه.Buzz در حال حاضر به بازار عرضه می شود ، Pro و Cargo ، تنها باتری ظرفیت ذخیره سازی 82 کیلووات ساعت خام یا 77 کیلووات ساعت قابل استفاده است. این یک استقلال مختلط 416 کیلومتر برای نسخه خانوادگی اتوبوس و 414 کیلومتر برای این ابزار ارائه می دهد.

سعادت

شناسه.Bizz Pro ، یک نسخه موقت ون ، با بار کامل

با توجه به اطلاعاتی که توسط فولکس واگن ارتباط برقرار شده است ، مصرف شناسه.وزوز بین 20 است.4 و 20.8 کیلووات ساعت/100 کیلومتر بسته به بدن.

از نظر شارژ مجدد ، متناوب شناسه فولکس واگن.Buzz به عنوان استاندارد تا 11 کیلو وات می پذیرد. مجهز به دسته کوچک موسیقی جاز CSS ، ون برقی با شارژ سریع تا 170 کیلو وات در پایانه های اختصاصی سازگار است.

گذر از 5 تا 80 ٪ در DC Max در 30 دقیقه انجام می شود.

بازاریابی و قیمت های شناسه فولکس واگن.وزوز

در فرانسه ، شناسه فولکس واگن.Buzz از 56.990 یورو در نسخه 5 -Seater Pro خود و 57،588 یورو نسخه Cargo Care Donefied فروخته می شود. در حال حاضر ، ما اطلاعاتی نداریم که در آینده به نسخه 8 بعدی از ون برقی.

گالری تصویر

نسخه کاربردی باری شناسه.وزوز پروفایل

شناسه فولکس واگن.وزوز زرد و سفید در نمای جلوی 3/4

شناسه.Bizz Pro ، یک نسخه موقت ون ، با بار کامل

شناسه فولکس واگن را امتحان کنید.وزوز ?

وسیله نقلیه شناسه Volkswagen خود را پیکربندی کنید.وزوز یا درخواست آزمایش را به صورت رایگان بخواهید.

ما 2،000 کیلومتر در شناسه سوار شدیم.وزوز ، ون برقی فولکس واگن

VW ID.Buzz Alulongy Long

Audi Habitacle 2024 Q6 Etron نظر

بعد از اولین تست کلاسیک ، شناسه خود را پیدا می کنیم.وزوز برای بخش های طولانی بزرگراه. آیا زندگی وان می تواند با برقی ترکیب شود ?

VW ID.Buzz Alulongy Long

این مطمئناً یکی از رویداد اتومبیل های برقی در سال جاری است و به اعتقاد ما ، شایسته پیروزی در جایزه “ماشین سال” بود. با جوش غیرقابل مقایسه ، Volkswagen Electric Combi وعده ای از Van Life Electric است. بله ، اما ، آیا واقعاً می توانیم روزهای طولانی جاده و زندگی دور از مسیر مورد ضرب و شتم را در نظر بگیریم وقتی که به باتری وابسته هستید. این چالش این شناسه است.وزوز ، مدیریت می کند که محدودیت اصلی آن ، استقلال ، خواسته های رانندگان خود را کند نخواهد کرد.
برای اینکه ایده دقیق تری از ظرفیت های جاده ای از آخرین فولکس واگن متولد شده به ما ارائه دهیم ، ما در یک ماجراجویی کوچک بزرگراه که تقریباً 2،000 کیلومتر تقریباً 2،000 کیلومتر بود ، با بار سریع و استراحت کمی طولانی تر شروع کردیم. هدف: برای تعیین استقلال واقعی “Combi” برقی و توانایی سفر آن.

این یک تمرین نیست

در اولین آزمایش شناسه ما.وزوز ، ما از عدم امکان آزمایش استقلال جانور در شرایط سفر واقعی ابراز ناراحتی کردیم. در واقع ، در پرتغال ، محل ملاقات اولیه ما با Combi Electric ، بزرگراه ها به 120 کیلومتر در ساعت محدود می شوند و زمانی که به ما اختصاص داده شده است نمی تواند متناسب با یک تست استقلال کامل باشد. در نتیجه ، هدف از این آزمایش دوم واضح بود: رانندگی شناسه.وزوز در یک سفر تعطیلات معمولی ، که DNA آن را به انجام آن دعوت می کند.
در حقیقت ، این مقاله جدید در مورد ون برقی فولکس واگن به خصوصیات و گسل های شناسه برنمی گردد.وزوز. برای داشتن یک ایده دقیق از عملکرد وسیله نقلیه ، رفتار آن ، بلکه لذت رانندگی و تجربه آن در ون برقی ، کاملاً ساده ، ما شما را دعوت می کنیم تا آزمایش خود را دوباره انجام دهید:

مسیر: شما یک بزرگراه کوچک را بازیابی خواهید کرد ?

مسیر تست ما برای این سفر شناسه.وزوز ما را از شمال منطقه پاریس ، به حومه تولون سوق داد. یک سفر 868 کیلومتری ، در سفر بیرونی ، با حدود 200 کیلومتری در سایت پاشیده شد. در کل ، بیش از 2000 کیلومتر است که ما با ون الکتریک Vankswagen سفر کردیم ، که 75 ٪ از آنها در بزرگراه.

VW ID.Buzz Alulongy Long

برای این سفر به شناسه.وزوز ، ما سعی کردیم دو استراتژی مختلف را اتخاذ کنیم و همه چیز را کاملاً بر خلاف سفر دور و بازگشت بگوییم. در پاریس توولون ، ما سعی نکردیم مصرف وسیله نقلیه را کاهش دهیم ، ما به سادگی همانطور که می توانستیم این کار را با ماشین حرارتی انجام دهیم ، چرخیدیم. با گذشت 95 ٪ باتری در ساعت (و یک استقلال بسیار جاه طلب 459 کیلومتر) ، ما مجبور می شویم اولین توقف را خیلی زودتر از آنچه امیدوار بودیم انجام دهیم. این اولین استراحت ، 236 کیلومتر از نقطه شروع ما ، با 12 ٪ باتری باقی مانده ، فرصتی برای دیدن مصرف بسیار بالاتر از فولکس واگن است که به طور رسمی ارتباط برقرار می کند. در این بخش اول سفر ما ، مصرف ما 25.7 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر است. در تخلیه ترکیب الکتریکی ما ، باید تأکید کرد که او باید با باد نسبتاً قدرتمندی روبرو شود ، او که از ظرفیت های آشکار آیرودینامیکی آشکار بهره نمی برد.

VW ID.Buzz Alulongy Long

با این وجود ، این اولین توقف نیز شگفتی خوبی به ما ارائه می دهد. در ترمینال ترمینال 300 کیلو وات ، شناسه ما.وزوز با خوشحالی از حد قدرت 170 کیلو وات فراتر می رود. برای دقایقی طولانی ، این ون بیش از 180 کیلو وات را حتی با رسیدن به اوج 189 کیلو وات جمع می کند. نتیجه: در کمتر از 30 دقیقه ، ما به اندازه کافی شارژ کردیم تا به جاده برخورد کنیم.

VW ID.Buzz Alulongy Long

شارژ سریع: شگفتی های خوب

VW ID.Buzz Alulongy Long

در کل ، ما سه توقف اضافی ، از جمله بسیار کوتاه در ساحل شارژ ممتاز وسیله نقلیه (10 – 40 ٪) ، قبل از اینکه نقطه ورود خود را جمع کنیم ، خواهیم ساخت. اگر مصرف ما در بعضی مواقع کاهش یابد (محدودیت 110 کیلومتر در ساعت ، عبور توسط روکدهای بارگذاری شده باعث کند شدن) ، هرگز واقعاً زیر 22 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر پیش نرفت. طولانی ترین “اجرای” ما در این سفر فقط به ما این امکان را می داد که با یک بار واحد (298 کیلومتر دقیقاً) به 300 کیلومتر برسیم ، اما با هزینه چند عرق سرد: 3 ٪ باتری باقی مانده به ترمینال.

VW ID.Buzz Alulongy Long

از طرف دیگر ، هرچه شبکه از آن استفاده کرده باشد ، شناسه.Buzz همیشه ما را با قدرت شارژ دلپذیر ، که اغلب بالاتر از توانایی های فرضی آن است ، خوشحال کرده است. این زمان صرفه جویی شده در مراحل پر کردن باتری ، مصرف قابل توجه شناسه را جبران نمی کند.وزوز با سرعت 130 کیلومتر در ساعت ، اما باعث می شود سفر کمتر دردناک باشد.

بازگشت محاسبه شده

وقتی برگشتیم ، از تولون به منطقه پاریس ، ما موفق شدیم تعداد استراحت ها را کاهش دهیم. در شرایط تقریباً یکسان ، سه توقف برای ما طول کشید. تفاوت ? سرعت البته. با کاهش آن تا ده کیلومتر در ساعت و با اتخاذ یک رانندگی انعطاف پذیر تر در معابر شهری ، ما موفق شده ایم مصرف خود را کاهش دهیم. ما با مدیریت نگه داشتن ما زیر 22 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر (دقیقاً 21.8) ، ما توانستیم بخش های 300 کیلومتری را زنجیر کنیم و در نتیجه زمان کلی سفر خود را کاهش دهیم.

VW ID.Buzz Alulongy Long

این ممکن است شرط بندی شرط بندی در شناسه.وزوز ، یا هر سفر تعطیلات دیگر به امید رسیدن به 300 کیلومتر با شارژ. مسلماً ، روش دیگری ، بیشتر به بهینه سازی زمان شارژ شده ، توقف های بیشتری را ترغیب می کند ، اما برای بارگیری بین 10 تا 60-80 ٪ و پیروی از عملکرد منحنی شارژ آن ، رضایت می یابد. ما با خوشحالی آن را تصدیق می کنیم ، ما از استراحت های طولانی تر و استراحت بیشتر استفاده کرده ایم ، هدف از این همه این است که بدانیم آیا VW Electric Van می تواند چندین بار پشت سر هم 300 کیلومتر بزرگراه حرکت کند.

واقعاً یک جاده نیست ، واقعاً مشکلی نیست

اگرچه دستیابی به آن دشوار است ، اما واجد شرایط بودن شناسه دشوار است.وزوز جاده یا ماشین برقی به سادگی قادر به بلع کیلومتر. تحمیل کننده ترین الگوی آن ، وزن آن (تقریبا 2.5 تن) و آیرودینامیک غیرمعمول آن به راحتی باتری 77 کیلووات ساعت آن را آزمایش می کند.
برای مقایسه ، چند هفته قبل ، ما همان سفر را انجام داده بودیم تا با هر یک از اتومبیل های برقی مناسب برای سفرهای طولانی برویم. مقایسه با Ioniq 6 آشکارا به لطف شناسه نیست.وزوز در این نقطه ، سدان هیوندای به ما اجازه داد تا بیش از 400 کیلومتر بزرگراه با باتری با ظرفیت مشابه سفر کنیم.

VW ID.Buzz Alulongy Long

شناسه.بنابراین وزوز یک جاده واقعی نیست ، اما ملزومات را تضمین می کند. در صورت لزوم به شما امکان می دهد این نوع سفرها را انجام دهید ، اما از شما دعوت می کند که وقت خود را بگیرید و به طور بالقوه سرعت خود را کاهش دهید تا استقلال تا حدودی طولانی شود. این گفتار معمول روی ماشین را تغییر می دهد.

همیشه بهترین ماشین های برقی است

از طرف دیگر ، که تغییر نمی کند ، حتی چند ماه پس از آزمایش اولیه ما از شناسه.Buzz امتیاز محبوبیت عظیم وسیله نقلیه ، سرمایه همدردی بی نظیر آن است. چه در جاده ، چه در هنگام استراحت ، شارژ مجدد و یا به سادگی بازگشت به وسیله نقلیه ما ، ما همچنان شهادت همدردی از افرادی که با آنها ملاقات کردیم دریافت کرده ایم.

VW ID.Buzz Alulongy Long

سوار در شناسه.وزوز ، حداقل برای لحظه ای ، از دریافت تبریک منظم و چشمک زدن در جاده نیز تعجب می شود. همچنین این است که به طور مرتب در اطراف ون خود کشف شود ، یک رهگذر علاقه مند -که سوالات شما را به اشتراک می گذارد … و تحسین او برای نماد. این در حال یافتن یک گروه موسیقی آماتور است که جلوی ون شما را با ایده کلیشه جلد اولین آلبوم خود قرار می دهد. در نهایت ، شناسه.Buzz اتومبیل است که احساسات را برانگیخته است ، نه تنها برای کسانی که آن را رانندگی می کنند ، بلکه برای کسانی که با او ملاقات می کنند. علاوه بر این ، به اندازه کافی نادر است ،.

VW ID.Buzz Alulongy Long

حکم:

جادوی شناسه.وزوز به باتری او گسترش نمی یابد. لطفاً توجه داشته باشید ، این سؤال در اینجا نیست که می گوید ون برقی از نظر استقلال ناامید می شود. در مقابل ، با توجه به وزن و آیرودینامیک آن ، کاملاً مناسب است. به لطف باتری 77 کیلووات ساعت و مصرف متوسط ​​22.4 کیلووات ساعت در استفاده مخلوط ، کاملاً ممکن است به 350 کیلومتر استقلال برسیم ، که تقریباً همه کاربردهای آن را مناسب خواهد داشت. از طرف دیگر ، در بزرگراه ، بین 120 تا 130 کیلومتر در ساعت ، مصرف آن فراتر از 25 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر پرواز می کند ، استقلال خود و امیدهای ما به سفرهای طولانی بدون وقفه. شناسه.بنابراین Buzz یک جاده اول نیست ، اما با این وجود یک وسیله نقلیه برقی است ، یکی از معدود اتومبیل هایی که بدون آن لبخند می زند بدون اینکه به سطح فشار در پدال شتاب دهنده مرتبط باشد. این امکان را به شما می دهد تا سفر کنید و از شما دعوت کنید تا این کار را انجام دهید ، اما همچنین شما را برای استفاده از آن دعوت می کند تا از آن استفاده کنید.