VPN در مقابل. آنتی ویروس: که در سال 2023 دریافت می شود? Surfshark ، Norton ™ Secure VPN | Norton Secure VPN برای Android و iOS

Norton Secure VPN

Contents

خیلی برای پاسخ کوتاه. با این حال ، همانطور که ما یک مقاله کامل در مورد این موضوع نوشتیم ، می توانید همچنان به خواندن جزئیات بیشتر در مورد تفاوت بین VPN و آنتی ویروس ادامه دهید.

VPN و آنتی ویروس: باید هر دو را در سال 2023 داشته باشید ?

VPN در مقابل ضد ویروس

شبکه های خصوصی مجازی و نرم افزار آنتی ویروس بسیار متفاوت هستند: سابق از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین محافظت می کند ، و دومی از دستگاه خود در برابر ویروس ها و بدافزار دفاع می کنید. هر دو برای اطمینان از ایمنی دیجیتالی شما لازم هستند.

خیلی برای پاسخ کوتاه. با این حال ، همانطور که ما یک مقاله کامل در مورد این موضوع نوشتیم ، می توانید همچنان به خواندن جزئیات بیشتر در مورد تفاوت بین VPN و آنتی ویروس ادامه دهید.

خلاصه

آنتی ویروس چیست ?

نرم افزار آنتی ویروس دستگاه شما را از بدافزار محافظت می کند: انواع نرم افزاری که برای آن طراحی شده است پرواز داده های خود ، حمله به حریم خصوصی خود یا ایجاد مزاحمت در سیستم های خود . از آنجا که هکرهای رایانه به ایجاد ادامه می دهند انواع جدید بدافزار یا بازتولید بزرگان ، محققان امنیتی دائما در تلاشند ویروس های جدید را کشف ، شناسایی و خنثی کنند.

این حلقه شرور تهدیدهای جدید و تحقیقات راه حل ها باعث می شود نرم افزار آنتی ویروس به به روزرسانی های ثابت وابسته باشد و به سرعت اعمال شود (اگرچه همیشه باید تمام برنامه های خود را به روز کنید). نصب به روزرسانی در برنامه های دیگر می تواند به سادگی ویژگی ها را بهبود بخشد ، با این حال ، برای برنامه های آنتی ویروس ، به روزرسانی ها برای ویروس های جدید را تشخیص داده و از بین ببرید .

آنتی ویروس چگونه کار می کند ?

یک برنامه آنتی ویروس نمی داند چگونه ویروس های جدید خود را تشخیص دهد. به همین دلیل محققان امنیتی ابتدا باید آنها را ردیابی کنند تا آنها را تجزیه و تحلیل کنند. نرم افزار مخرب به روش های مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. امروزه این تهدیدها چنان پیشرفته است که آنتی ویروس ها از تجزیه و تحلیل ساده کد برای جستجوی بیت های مشکوک برای نظارت بر پرونده های مشکوک برای تشخیص رفتارهای خطرناک شناخته شده رفته اند.

با تشکر از تجزیه و تحلیل های زمان واقعی که در دستگاه شما در جریان است ، محافظت از آنتی ویروس می تواند یک ویروس ، یک اسب تروجان یا کرم را قبل از اینکه کوچکترین آسیب را وارد کند ، رهگیری کنید . علاوه بر این ، داشتن یک پایگاه داده بزرگ تهدید اساسی ، به محافظت از آنتی ویروس اجازه می دهد تا سیستم شما را برای جستجوی هرگونه عفونت موجود تجزیه و تحلیل کند.

آنتی ویروس چه کاری انجام نمی دهد ?

ضرر آنتی ویروس آن نرم افزار اساسی است فقط شما را از هدف قرار دادن دستگاه خود محافظت می کند . اینها هیچ کاری برای حریم خصوصی آنلاین شما انجام نمی دهند و در برابر جرایم سایبری مانند فیشینگ بسیار مفید نیستند .

نرم افزار آنتی ویروس برای محافظت از داده های جمع آوری شده به صورت قانونی در نظر گرفته نشده است ، اگرچه می تواند خسته کننده باشد ، زیرا وقتی یک ISP (ارائه دهنده دسترسی به اینترنت) تاریخچه ناوبری شما را ذخیره می کند و به فروش می رساند. سرانجام ، اگر داده های شما از ترافیک اینترنت منتقل شده از طریق یک شبکه Wi-Fi ناامن و غیره منتقل شود ، آنها نمی توانند کاری انجام دهند.

به همین دلیل ، برنامه های آنتی ویروس تنها مانع امنیتی آنلاین نیست که ما روی دستگاه های خود نصب می کنیم. VPN ها از دیگر سطوح محافظت هستند.

مزایای آنتی ویروس چیست ?

مزایای استفاده از آنتی ویروس مهم است:

 • محافظت اختصاصی در برابر بدافزار: نرم افزار آنتی ویروس به طور خاص برای مبارزه با بدافزار طراحی شده است و هیچ ابزار بهتری برای آن وجود ندارد.
 • سپر واقعی: نرم افزار آنتی ویروس به طور کلی پرونده ها را هنگام فعال سازی تجزیه و تحلیل می کند و از تحریکات خاص جلوگیری می کند.
 • تجزیه و تحلیل فعال: می توانید نرم افزار آنتی ویروس را به گونه ای پیکربندی کنید که تمام دستگاه شما را برای کشف نرم افزارهای مخرب غیرفعال تجزیه و تحلیل کند.

مضرات یک آنتی ویروس چیست ?

بیشتر مضرات موجود در آنتی ویروس اجتناب ناپذیر است:

 • از منابع درمانی استفاده کنید: یک برنامه ضد ویروس فعال کمی دستگاه شما را کند می کند. این نباید در سیستم های مدرن مشکلی ایجاد کند ، زیرا کندی ریز است.
 • ممکن است آخرین تهدیدات را تشخیص ندهد: برای شناسایی یک آنتی ویروس برای شناسایی بدافزار ، ابتدا باید توسط توسعه دهندگان برنامه شناسایی و مورد مطالعه قرار گیرد. بنابراین ، یک ویروس کاملاً جدید می تواند بدون توجه باشد.
 • نمی تواند شما را از اقدامات خود محافظت کند: هیچ برنامه ای نمی تواند شما را کاملاً از آسیب های ناشی از دستگاه شما ناشی از عمل بی پروا محافظت کند.
 • آنتی ویروس های رایگان می توانند مشکوک باشند: بسیاری از مارک های اصلی نسخه های کاربردی رایگان آنتی ویروس را ارائه می دهند ، با این حال ، برخی از افراد کمتر آگاه می توانند با کلاهبرداری به عنوان نرم افزار آنتی ویروس فریب خورده شوند.

VPN چیست ?

VPN یعنی “شبکه خصوصی مجازی” (شبکه خصوصی مجازی) ، شیوه ارتباطی که از طریق آن داده های شما مستقیماً از دستگاه شما به مقصد آنلاین برنامه ریزی شده ارسال نمی شود. به جای آن, یک VPN ترافیک اینترنت را ارقام می کند و آن را از طریق سرور VPN منتقل می کند کدام یک از داده ها را قبل از انتقال آن فریب می دهد.

VPN چگونه کار می کند ?

در اینجا اصول اولیه عملکرد یک شبکه خصوصی مجازی آورده شده است. اینها اساس تمام ویژگی های جالب ارائه شده توسط یک سرویس امن VPN است. یک VPN ایمن با رمزگذاری داده های خود ، از شما محافظت می کند ، و این باعث می شود برای هرکسی که از آنها جاسوسی کند غیرقانونی است . بنابراین ، اگر یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی بخواهد ببیند چه کاری انجام می دهید یا اگر یک هکر نقطه دسترسی به Wi-Fi شما را به خطر انداخته است ، تمام آنچه که آنها دریافت می کنند ، رمزگذاری شده خواهد بود.

از آنجا که داده های شما به جای مقصد مورد نظر به سرور VPN ارسال می شود ، فایروال های محلی قادر به مسدود کردن آنها نخواهند بود . بنابراین ، اگر فایروال محل کار شما به شما امکان دسترسی به یک سایت خاص را نمی دهد ، هنوز هم می توانید با استفاده از VPN به آن دسترسی پیدا کنید ، زیرا فایروال فقط اتصال شما به سرور VPN را مشاهده خواهید کرد .

همچنین در جهت دیگر کار می کند: هر مقصد آنلاین معتقد است که شما در حال اتصال هستید از آنجا که محل سرور VPN است . از یک طرف ، اطلاعات ناوبری شما را پنهان می کند: اگر در بلژیک هستید و از طریق سرور VPN در سوئد وارد سیستم می شوید ، اینترنت در نظر خواهد گرفت که شما در سوئد هستید. این همچنین به شما امکان می دهد انواع انسداد جغرافیایی را دور بزنید ، افرادی که اجازه دسترسی به کاربران بلژیکی را نمی دهند به عنوان کسانی که فقط به کاربران سوئد اجازه می دهند.

سرانجام ، اثری که به شما اجازه می دهد به صورت خودکار بصورت آنلاین آدرس IP (پروتکل اینترنت) سرور VPN را ارائه دهد ، نه مال شما. شما این واقعیت را که با سایت مشورت می کنید ، مبدل می کند (مگر اینکه با حساب/نام واقعی خود ارتباط برقرار کنید یا اطلاعات جعلی را در مورد خود منتشر کنید).

مزایای VPN چیست ?

بیایید به طور خلاصه مزایای استفاده از VPN را ببینیم:

 • داده های خود را شماره گذاری کنید: یک VPN داده های بین دستگاه شما و سرور را نشان می دهد. سازمان هایی که از شما جاسوسی می کنند ، به احتمال زیاد در این مرحله از دوره می کوبند ، بنابراین ساختن داده های شما در خنثی کردن پروژه های آنها بسیار مؤثر است.
 • آدرس IP خود را ماسک کنید: آدرس IP شما در واقع آدرس شخصی شما به صورت آنلاین است. آدرس خود را در هر کجا که بروید نشان دهید ? هیچ ? داشتن یک VPN نیز این سطح از محرمانه بودن را به صورت آنلاین به ارمغان می آورد.
 • به دور انسداد بروید: خواه یک دولت باشد یا یک محل کار که دسترسی شما به یک سایت یا یک سرویس را مسدود می کند ، یک VPN می تواند به راحتی این محدودیت ها را دور بزند.

اینها تنها برخی از ویژگی های ارائه شده توسط Surfshark VPN است .

مضرات VPN چیست ?

استفاده از VPN اشکالاتی خاص دارد:

 • محدودیت باندلینگ: VPN هنگام فعال شدن اتصال اینترنت شما را کمی کند می کند. این اجتناب ناپذیر است و باید در یک اتصال عادی مورد توجه قرار گیرد.
 • رایگان نیست : فقط VPN های High -end در تضمین حفاظت از حریم خصوصی مؤثر هستند. از VPN رایگان می توان برای بدست آوردن یک فایروال محلی استفاده کرد ، اما ویژگی های ایمنی ارائه شده توسط VPN های سطح بالا را ندارد.
 • معصوم نیست: یک VPN نمی تواند شما را از افشای اطلاعات شخصی خود به صورت آنلاین یا فریب خورده توسط دقیق ترین روش های فیشینگ جلوگیری کند.

VPN چه کاری انجام نمی دهد ?

VPN نمی تواند شما را از ویروس ها یا سایبری های مشابه محافظت کند. . به طور کلی ، این عفونت ها هنگام بارگیری پیوست های مشکوک ، نرم افزار ترک خورده و غیره در دستگاه شما دخالت می کنند. VPN در برابر انواع خاصی از نرم افزارهای مخرب محافظت می کند ، اما به دور از آن نیست.

برای آمدن به سوال دیگری که ممکن است از خود بپرسید ..

آیا در صورت استفاده از VPN به آنتی ویروس احتیاج دارم ?

آره, اگر VPN دارید به نرم افزار آنتی ویروس احتیاج دارید وت از VPN اگر آنتی ویروس دارید . هر یک از این ابزارها برای یک کار متفاوت طراحی شده است. در اینجا توضیح مختصری آورده شده است:

Norton Secure VPN

اطلاعات شخصی خود را ، مانند رمزهای عبور ، جزئیات بانکی و شماره کارت اعتباری خود ، هنگامی که به یک شبکه Wi-Fi عمومی در رایانه شخصی ، MAC یا دستگاه تلفن همراه خود وصل می شوید ، ایمن کنید ضمانت بازپرداخت 60 روزه.

تعداد دستگاه ها را انتخاب کنید

پس انداز در رابطه با قیمت تجدید محاسبه می شود /سال.
جزئیات اشتراک زیر را مشاهده کنید.*

پس انداز در رابطه با قیمت تجدید محاسبه می شود /سال.
جزئیات اشتراک زیر را مشاهده کنید.*

پس انداز در رابطه با قیمت تجدید محاسبه می شود /سال.
جزئیات اشتراک زیر را مشاهده کنید.*

کودکانی که در پس زمینه از قرص با مادرشان استفاده می کنند

آنتی ویروس VPN + دریافت کنید

نورتون 360 لوکس 5 هواپیما را با VPN و محافظت در برابر ویروس ها ، بدافزار ، باج افزار و سایر تهدیدهای آنلاین پوشش می دهد. همچنین شامل کنترل والدین ‡ و نظارت بر وب تاریک § .

پس انداز در رابطه با قیمت تجدید محاسبه می شود /سال.
جزئیات اشتراک زیر را مشاهده کنید.*

189.99 یورو برای 2 سال اول

سپس /سال. پس انداز در مقایسه با دو برابر قیمت تجدید سالانه محاسبه می شود /سال.
جزئیات اشتراک زیر را مشاهده کنید.*

تشخیص شبکه های به خطر افتاده و ناامن
امنیت خودکار اتصال خود در صورت ورود به شبکه های Wi-Fi مظنون.
دسترسی به سفر

با خیال راحت به وب سایت ها ، فیلم ها و برنامه های مورد علاقه خود ، چه در خانه و چه در حال حرکت ، وصل شوید.

پیمایش ناشناس

در اینترنت ناشناس بمانید. از داده های خود با یک تونل رمزگذاری شده محافظت کنید که فعالیت های شما را ماسک می کند و از دسترسی هکرها ، اپراتورهای تلفن همراه و ISP ها در هنگام اتصال به شبکه Wi-Fi جلوگیری می کند.

در صورت از بین رفتن اتصال VPN ، دستگاه اینترنتی خود را به طور خودکار قطع می کند تا از محافظت از محرمانه شما اطمینان حاصل کند. فقط ویندوز و اندروید.

تقسیم تونل

بدون از دست دادن دسترسی به خدمات محلی ، امنیت و ناشناس سازی داده های حساس را انتخاب کنید. فقط ویندوز و اندروید.

بدون حفاظت از روزنامه ها
ما فعالیت های آنلاین شما را دنبال نمی کنیم و ذخیره نمی کنیم.

ارزیابی رایگان Norton Secure VPN

چرا ارزیابی 30 روزه رایگان خود را شروع نکنید * ?

Norton Secure VPN برای 1 دستگاه هنگام ورود به یک شبکه Wi-Fi عمومی در رایانه شخصی ، MAC® یا دستگاه تلفن همراه ، به محافظت از داده های شخصی شما مانند رمزهای عبور ، اطلاعات بانکی و اطلاعات کارت اعتباری کمک می کند.

روش پرداخت مورد نیاز.
در پایان دوره ارزیابی: اشتراک پرداخت شده از 29 شروع می شود.سال اول 99 یورو و به طور خودکار در 49 تجدید می شود.99 € در سال ، مگر اینکه تجدید لغو شود. احتمالاً قیمت تغییر می کند.
جزئیات پیشنهاد زیر را مشاهده کنید.*

توابع VPN ایمن Norton

VPN ایمن

این تصاویر شبیه سازی صفحه هستند و قابل تغییر هستند.

محافظت نشده

این تصاویر شبیه سازی صفحه هستند و قابل تغییر هستند.

محرمانه بودن

این تصاویر شبیه سازی صفحه هستند و قابل تغییر هستند.

بي سيم

این تصاویر شبیه سازی صفحه هستند و قابل تغییر هستند.

تقسیم تونل

ترافیکی را که می خواهید رمزگذاری کنید ، مانند دسترسی به بانکداری آنلاین یا داده های بهداشتی حساس خود انتخاب کنید. فعالیتهای حساس خود را ایمن کنید ، در حالی که دسترسی دیگر برنامه ها و خدمات مستقیماً به اینترنت.
فقط ویندوز و اندروید.

ایمنی اتصال خود را تضمین کنید

در صورت از دست دادن اتصال VPN ، دستگاه شما به طور خودکار قطع می شود. این امر باعث می شود اطمینان حاصل شود که آدرس IP ، مکان یا هویت شما به طور تصادفی در معرض دید قرار نمی گیرد.
فقط ویندوز و اندروید.

محرمانه بودن ، حتی با ما

برخلاف سایر VPN ها ، ما دنبال نمی کنیم ، فعالیت های ناوبری شما را ضبط نمی کنیم و ضبط نمی کنیم.

به محافظت از داده های خود در برابر هکرهای رایانه کمک کنید

اگر به یک شبکه Wi-Fi متصل شوید که احتمالاً اطلاعات شخصی شما را در معرض دید قرار می دهد ، به شما هشدار داده می شود که اتصال خود را تضمین کنید.

مردی که قهوه می نوشد ، که Norton Secure VPN را راه اندازی می کند

چرا از Norton Secure VPN استفاده کنید ?

برخی از تأمین کنندگان VPN می توانند تمام وب سایت هایی را که بازدید می کنید مشاهده کنند. یک مارک انتخاب کنید
به آنها می توانید اعتماد کنید ضروری است. با Norton Secure VPN ، شما از:

محرمانه بودن آنلاین

 • با محافظت از داده های اینترنتی و موقعیت مکانی خود در برابر تبلیغ کنندگان ، وب سایت ها و مجرمان سایبری به شما کمک می کند تا از محرمانه بودن خود به صورت آنلاین محافظت کنید.
 • برای جلوگیری از پیگیری آنلاین توسط تبلیغ کنندگان و شرکت های دیگر ، می تواند از تبلیغات پیروی کند ، که به شما کمک می کند تا بیشتر نظارت تبلیغات در وب را از بین ببرید.

دسترسی به محتوا

 • دسترسی جهانی به برنامه ها و سایت های مورد علاقه خود را در حال حرکت ، انگار که در خانه هستید.

امنیت Wi-Fi

 • به شما امکان می دهد با پیام های الکترونیکی خود مشورت کنید ، در شبکه های اجتماعی تعامل داشته باشید و با وصل شدن به نقاط دسترسی عمومی Wi-Fi بدون ترس از اینکه مجرمان سایبری اطلاعاتی را که ارسال می کنید و در شبکه های مشترک دریافت می کنید ، پرداخت کنید.

حریم خصوصی و امنیت

 • از رمزگذاری بانکی برای اطمینان از امنیت و محرمانه بودن داده هایی که ارسال و دریافت می کنید استفاده می کند.

شبکه سرور جهانی Norton Secure VPN

شبکه جهانی ما از سرورهای VPN High -speed به شما امکان می دهد مکان مجازی خود را تغییر دهید یا به طور خودکار مناسب ترین منطقه را انتخاب کنید. سرورهای ما به صورت پویا با تعداد کاربران سازگار می شوند تا بهترین عملکرد را تضمین کنند.

چگونه یک نرم افزار VPN و امنیتی
آنها با هم کار می کنند ?

یک VPN و نرم افزار امنیتی دو محصول مختلف هستند و هر دو با Nortonliflock در دسترس هستند.

VPN

VPN از محرمانه بودن فعالیت ناوبری شما و داده هایی که در اینترنت ارسال می کنید ، محافظت می کند ، که در هنگام استفاده از نقاط دسترسی عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نرم افزار امنیتی

نرم افزار امنیتی از رایانه ها ، تبلت ها و تلفن های هوشمند شما در برابر بدافزار و ویروس ها محافظت می کند. اشتراک های Norton 360 شامل VPN و امنیت و همچنین ویژگی های اضافی برای کمک به شما در محافظت از دستگاه های و محرمانه بودن آنلاین خود.

سوالات متداول

چرا از VPN استفاده کنید ?

 • برای کمک به شما در محافظت از محرمانه بودن آنلاین با ماسک آدرس IP خود
 • برای کمک به امنیت فعالیت آنلاین خود با رمزگذاری داده های مرتبط با آن

هنگامی که اینترنت را مرور می کنید ، یک اثر دیجیتالی از فعالیت های خود را از طریق آدرس IP خود (پروتکل اینترنت) می گذارید. مرورگرهای وب به طور کلی سابقه ناوبری شما را ذخیره می کنند. علاوه بر این ، از کوکی ها و پیکسل های دنبال شده برای ضبط جنبه های مختلف ناوبری و رفتار خرید شما استفاده می شود تا مشخص شود که کدام تبلیغات بعداً به شما ارائه می دهند.

اگر از یک شبکه Wi-Fi عمومی استفاده می کنید ، این شبکه را با سایر کاربران که می توانند از طریق اتصال مشترک به داده های ناوبری شما دسترسی پیدا کنند ، به اشتراک می گذارید.

یک VPN این دو مشکل را حل می کند. هنگامی که به VPN وصل می شوید ، به نظر می رسد فعالیت آنلاین شما از آدرس IP سرور VPN به جای شما انجام می شود. فعالیت آنلاین شما نیز رمزگذاری شده است. بنابراین ، داده های ارسال و دریافت شده و فعالیت آنلاین شما کدگذاری می شود.

VPN چگونه کار می کند ?

وقتی از یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN استفاده می کنید ، به نظر می رسد که شبکه خصوصی خود را در اینترنت دارید. فعالیت های آنلاین شما ، به اصطلاح ، در یک تونل پنهان شده است. وقتی به VPN وصل می شوید ، از دستگاه خود به سرور تأمین کننده VPN وصل می شوید. بنابراین فعالیت های آنلاین شما به جای شما با آدرس IP این سرور همراه است. پس از اتصال ، VPN در پس زمینه اجرا می شود. شما می توانید وب را مرور کرده و از برنامه ها همانطور که معمولاً استفاده می کنید استفاده کنید.

سرویس VPN چیست ?

یک سرویس VPN یک تأمین کننده نرم افزاری است که سرورها را مدیریت می کند ، که اغلب در بسیاری از کشورها قرار دارد و دسترسی VPN را به طور کلی به صورت اشتراک در اختیار کاربران قرار می دهد. شما در این سرویس مشترک هستید ، نرم افزار را در رایانه شخصی یا Mac یا برنامه خود در دستگاه تلفن همراه خود بارگیری می کنید و می توانید مطابق نیاز خود به VPN متصل شوید. خدمات VPN که سرورها را در چندین کشور ارائه می دهند ، به طور کلی امکان انتخاب مکان خود را به شما ارائه می دهند ، سپس VPN را شروع کرده و اجازه می دهید در حالی که طبق معمول در اینترنت قایقرانی می کنید در پس زمینه کار کنید.

نحوه اتصال به VPN ?

اتصال به VPN از طریق سرویس VPN اغلب با چند کلیک انجام می شود. هنگامی که در یک سرویس VPN مشترک شدید و مشتری Office یا برنامه تلفن همراه را بارگیری کرده اید ، فقط برای اتصال به VPN باید روی آن کلیک کنید و به طوری که در برنامه عقب اجرا شود. برخی از خدمات VPN همچنین به شما امکان می دهد قبل از اتصال ، مکان سرور مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید.

نحوه انتخاب VPN به بهترین وجه متناسب با نیازهای خود ?

برای انتخاب VPN که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند ، باید با بررسی کارکردهایی که برای شما مهمترین است ، شروع کنید. اینها ممکن است عواملی مانند سرعت سرویس ، در دسترس بودن آن یا سازگاری آن با سیستم عامل شما باشد. از آنجا که بسیاری از خدمات VPN در دسترس است ، انتخاب شخصی که مناسب شما باشد می تواند دشوار باشد. برای کمک به شما در انتخاب ارائه دهنده خدمات VPN ، در اینجا ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید آورده شده است:

 • سطح رمزگذاری (AES-256 به طور کلی نشان دهنده سطح استفاده شده توسط بانک ها است)
 • استفاده نامحدود از داده ها
 • مکان های سرور
 • سازگاری با سیستم عامل
 • سرعت کار
 • در دسترس بودن خدمات
 • خط مشی غیر مجازات
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • پشتیبانی از در دسترس بودن
 • نظارت بر تبلیغات

نحوه بارگیری و پیکربندی VPN ?

بارگیری و پیکربندی VPN ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات به طور کلی ساده است. در رایانه شخصی یا Mac ، برای خرید اشتراک ، ایجاد یک حساب کاربری و بارگیری نرم افزار VPN به وب سایت تأمین کننده دسترسی پیدا می کنید. در دستگاه Android یا iOS ، برنامه را از فروشگاه برنامه ها بارگیری می کنید ، سپس یک حساب کاربری ایجاد می کنید. بسته به گزینه های موجود ، گزینه های پیکربندی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تعیین مکان پیش فرض سرور اصلی
 • امکان اتصال خودکار به VPN هنگام شناسایی یک شبکه ناامن
 • فعال سازی هشدارها هنگام اتصال به یک نقطه دسترسی ناامن
 • فعال سازی مسدود کردن نظارت بر تبلیغات

پس از تعریف تنظیمات برگزیده خود ، می توانید به VPN متصل شوید و طبق معمول به اینترنت بروید.

 1. خوش آمدی
 2. محصولات
 3. Norton Secure VPN

پیکربندی مورد نیاز

ایمنی پوشش اشتراک دستگاه VPN Norton و Norton Secure
رایانه های شخصی ، Mac یا Mobile: PC ، Mac ، Android ، iPad و iPhone
نورتون 360 لوکس از 5 هواپیما محافظت می کند

در دسترس برای ویندوز ™ رایانه های شخصی ، دستگاه های Mac® و iOS و Android: Norton Secure VPN با رایانه های شخصی ، مک ، تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی ، iPad و iPhone سازگار است. Norton Secure VPN را می توان در تعداد دستگاه های مشخص شده با استفاده نامحدود در طول دوره اشتراک استفاده کرد.

سیستم عامل های Windows

Microsoft Windows 7 (همه نسخه ها) با بسته 1 (SP 1) یا نسخه بعدی Microsoft Windows 8/8 نسخه.1 (همه نسخه ها) Microsoft Windows 10 (همه نسخه ها) ، به استثنای ویندوز 10 در حالت M Microsoft Windows 11 (همه نسخه ها) ، به جز ویندوز 11 در حالت S

سیستم عامل های MAC®
نسخه فعلی و دو نسخه قبلی از سیستم عامل Mac.
سیستم عامل های Android
Android 8.0 یا بعد.
سیستم عامل های iOS
iPhone یا iPad با اجرای نسخه فعلی یا دو نسخه قبلی Apple® iOS.
ایمنی دستگاه (شامل امنیت تلفن همراه)

برخی از کارکردها در همه دستگاه ها و سیستم عامل ها در دسترس نیستند. خانواده نورتون ، کنترل نورتون والدین ، ​​نسخه پشتیبان تهیه Cloud Norton و Safecam در حال حاضر تحت سیستم MAS و ویندوز 10 در حالت S پشتیبانی نمی شوند.

سیستم عامل های Windows

سازگار با Microsoft Windows 11 Microsoft Windows 10 (همه نسخه ها) Microsoft Windows 8/8.1 (همه نسخه ها). برخی از کارکردهای محافظ در مرورگر صفحه نمایش Windows 8 Start -up در دسترس نیستند. مایکروسافت ویندوز 7 (همه نسخه ها) با 1 (SP 1) یا نسخه بعدی با پشتیبانی SHA2 برای پشتیبانی

سیستم عامل های MAC®

نسخه فعلی و دو نسخه قبلی از سیستم عامل Mac. توابع غیر پوشیده: نسخه پشتیبان از نورتون ابر ، کنترل والدین نورتون ، Norton Safecam.

سیستم عامل های Android

Android 8.0 یا بعد. نصب برنامه مورد نیاز Google Play. حالت چند کاربره پشتیبانی نمی شود.

سیستم عامل های iOS
iPhone یا iPad با اجرای نسخه فعلی یا دو نسخه قبلی Apple® iOS.
هیچ کس قادر به ریشه کن کردن تمام اعمال جرایم سایبری یا سرقت هویت نیست.
* اطلاعات مهم در مورد اشتراک ، قیمت ها و پیشنهادات:

 • نوع قرار داد : قرارداد برای اشتراک ماهانه یا سالانه ، با شروع معامله شروع می شود. برای مشورت با شرایط فروش ما اینجا را کلیک کنید.
 • امکانات : برای شروع حفاظت/سرویس ، باید نرم افزار را در هر دستگاه بارگیری و نصب کنید و/یا پیکربندی را تمام کنید.
 • ارزیابی رایگان : در صورت ثبت نام رایگان (کارت اعتباری/بدهی یا پی پال) روش پرداخت لازم. در پایان دوره ارزیابی ، اشتراک پرداخت شروع می شود و دوره اول به جز فسخ قبلی صورتحساب می شود. پیشنهادات (های) ویژه می توانند منقضی شوند.
 • چرخه تجدید: تجدید خودکار هر ماه یا هر سال در پایان دوره اولیه. در صورت تمایل ، می توانید تجدید اشتراک خود را در حساب خود یا با تماس با ما در اینجا لغو کنید. برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
 • نرخ تجدید: ممکن است بالاتر از قیمت مدت زمان اولیه باشد و احتمالاً اصلاح می شود. نرخ تجدید در اینجا موجود است. با اشتراک سالانه ، آنها تا 35 روز قبل از تاریخ تجدید اشتراک فاکتور می شوند و ما یک پیام اعلان الکترونیکی با قیمت تجدید قبل از آن برای شما ارسال می کنیم.
 • لغو و بازپرداخت: شما می توانید هر یک از قراردادهای خود را لغو کرده و در طی 60 روز از خرید برای اشتراک های سالانه و در طی 14 روز از خرید برای اشتراک ماهانه ، بازپرداخت کامل را درخواست کنید. برای هر ارزیابی سالانه یا ارزیابی رایگان سالانه با اشتراک سالانه ، می توانید طی 60 روز از صورتحساب بازپرداخت کامل درخواست کنید. برای ارزیابی رایگان با اشتراک ماهانه ، می توانید طی 14 روز از صورتحساب بازپرداخت کامل درخواست کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست لغو و بازپرداخت ما مراجعه کنید. برای لغو قرارداد یا درخواست بازپرداخت ، اینجا را کلیک کنید.
 • به روزرسانی ها: اشتراک شما ممکن است شامل به روزرسانی محصولات ، خدمات و/یا حفاظت و همچنین ویژگی هایی باشد که می توانند با توجه به پذیرش قرارداد مجوز و خدمات ، اصلاح یا پس گرفته شوند.
 • استفاده کنید : فقط برای مصارف داخلی غیر تجاری. اگر هنگام افزودن دستگاه با مشکل روبرو شدید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

control کنترل خانواده والدین/نورتون فقط می تواند در ویندوز ™ PC و دستگاه های iOS و Android ™ کودک نصب و استفاده شود ، اما برخی از کارکردها در سیستم عامل های خاصی در دسترس نیستند. والدین می توانند فعالیت های کودکان خود را از هر دستگاهی (ویندوز رایانه به جز ویندوز در حالت S) Mac ، iOS و Android ، در برنامه های تلفن همراه ما یا با اتصال به حساب آنها در من نظارت و مدیریت کنند.نورتون.com و با انتخاب کنترل والدین از طریق هر مرورگر. برنامه موبایل باید به طور جداگانه بارگیری شود. برنامه iOS در این کشورها در دسترس نیست.

متداول ترین مرورگرها از جمله کروم ، لبه و فایرفاکس پشتیبانی می شوند. دسترسی به پورتال کنترل والدین توسط اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمی شود. در iOS و Android ، مرورگر Norton که در برنامه ادغام شده است باید برای لذت بردن کامل از توابع استفاده شود.

is نظارت بر وب تاریک در همه کشورها در دسترس نیست. اطلاعات نظارت شده بسته به کشور محل زندگی یا اشتراک انتخاب شده متفاوت است. به طور پیش فرض ، عملکرد فقط آدرس ایمیل شما را بررسی می کند و تجزیه و تحلیل را بلافاصله شروع می کند. به حساب خود وصل شوید تا اطلاعات بیشتری را برای اهداف نظارت وارد کنید.

برند نورتون بخشی از Nortonliflock Inc است.

کپی رایت © 2023 Nortonliflock Inc. کلیه حقوق محفوظ است. Nortonliflock ، آرم Nortonliflock ، آرم به صورت پرداخت ، نورتون ، LifeLock و آرم Lockman علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Nortonliflock increw است. یا شرکتهای تابعه آن در ایالات متحده و سایر کشورها. Firefox یک علامت تجاری بنیاد موزیلا است. Android ، Google Chrome ، Google Play و آرم Google Play علائم تجاری Google ، LLC هستند. آرم Mac ، iPhone ، iPad ، Apple و Apple مارک های تجاری Apple Inc هستند., واریز شده در ایالات متحده و سایر کشورها. App Store یک مارک سرویس Apple Inc است. الکسا و تمام آرم های مرتبط علائم تجاری آمازون هستند.com ، inc. یا شرکتهای تابعه آن. مایکروسافت و آرم ویندوز مارک های تجاری شرکت مایکروسافت در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. ربات Android یک تولید مثل یا اصلاح کار ایجاد شده و به اشتراک گذاشته شده توسط Google است و باید در توافق با شرایط شرح داده شده در Creative Commons 3 Award Contract 3 استفاده شود.0. نام های دیگر می تواند علائم تجاری دارندگان مربوطه آنها باشد.

 • آنتی ویروس نورتون پلاس
 • استاندارد نورتون 360
 • نورتون 360 لوکس
 • حق بیمه نورتون 360
 • نورتون 360 پیشرفته
 • نورتون 360 برای گیمرها
 • مشاور هویت نورتون به علاوه
 • Norton Secure VPN
 • نورتون
 • خانواده نورتون
 • امنیت موبایل نورتون برای اندروید
 • امنیت موبایل نورتون برای iOS
 • برنامه های کاربردی نورتون نهایی
 • به روزرسانی درایور نورتون
 • مرورگر امن نورتون

توابع محصول

 • ضد ویروس
 • آنتی ویروس ویندوز 10
 • آنتی ویروس ویندوز 11
 • حذف ویروس
 • حفاظت از وسایل ضد آب
 • پشتیبان ابری
 • وب امن
 • جستجوی امن
 • سافکام
 • باهوش
 • نظارت بر وب تاریک
 • مدیر رمز عبور

خدمات و پشتیبانی

 • خدمات نورتون
 • تنظیم رایانه نورتون
 • میز کمک نهایی نورتون
 • سرویس جاسوسی و حذف ویروس
 • پشتیبانی نورتون
 • مرکز به روزرسانی نورتون
 • چگونه محصول خود را تمدید کنیم ?

در باره