بهترین VPN های رایگان برای سوئیس: رتبه 2023 ، سریعترین VPN سریع برای سوئیس |

VPN سوئیسی

Contents

“پنهان شدن.من یک ارائه دهنده VPN است که هیچگونه سیاههی را در خود جای نمی دهد و قصد دارد امنیت و امنیت را در صدر اولویت های خود قرار دهد.””

بهترین VPN های رایگان برای سوئیس: رتبه 2023

شما به دنبال یک VPN رایگان برای سوئیس هستید ? بنابراین ممکن است در مقابل تمام پیشنهادات موجود در شبکه غرق شوید. در واقع ، بسیاری از تأمین کنندگان VPN وجود دارند ، و راه حل های رایگان گاهی اوقات تله ها را پنهان می کنند. برای بهترین انتخاب ممکن ، باید معیارهای مهم را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال می توانیم امنیت را یادداشت کنیم ، اما همچنین پهنای باند مجاز یا حتی زیرساخت ارائه دهنده خدمات (تعداد مکان ها و تعداد سرورها). در اینجا ، ما 3 پیشنهاد با کیفیت ، بدون تله و کاملاً رایگان ارائه خواهیم داد تا بتوانید از یک VPN در سوئیس لذت ببرید و سرورهای موجود در سایت را ارائه دهید.

VPN برای سوئیس: خدمات رایگان در مقابل پرداخت شده

بحثی وجود دارد که در دنیای VPN ها واکنش نشان می دهد: خدمات رایگان تا خدمات پولی زندگی می کنند ? شما مطمئناً به آن مشکوک هستید ، ناشران رایگان اغلب به اندازه همتایان برتر خود کیفی نیستند ، که به راحتی قابل درک است.

از نظر امنیت اول از همه ، یافتن VPN های رایگان برای سوئیس غیر معمول نیست که فقط ایمنی آنلاین شما را تضمین می کند (اگر نه). برخی حتی تا آنجا پیش می روند که داده های شخصی شما را برای تأمین مالی خود فروش می کنند. خوشبختانه این مورد برای همه VPN های رایگان برای سوئیس اینگونه نیست ، اما توصیه می شود هوشیار باشید.

اما مزایای VPN های حق بیمه در سوئیس نیز در مناطق دیگر مشاهده می شود. در واقع ، به طور کلی ، تفاوت های عملکرد ذکر شده است: VPN های رایگان کندتر هستند (بدون سرورهای با رده بالا) ، که می تواند بر اتصال به اینترنت شما تأثیر منفی بگذارد.

این ، از جمله موارد دیگر ، با زیرساخت های محدودتر ، با سرورهای کمتری در سراسر جهان توضیح داده شده است. بنابراین ، VPN های رایگان قابل استفاده در سوئیس نیز مکان های کمتری را به شما ارائه می دهند ، که می تواند برای غلبه بر ژئو——RESTRICTION ترفندهایی برای شما بازی کند.

بعلاوه, هیچ VPN رایگان – به دانش ما – سرورهای سوئیس ندارد برای ارائه آدرس IP در این کشور به شما پیشنهاد می دهد. خوشبختانه ، ما هنوز نرم افزاری را به صورت رایگان در دسترس داریم تا شما را ارائه دهیم (و با سرورهای موجود در سایت).

بدون پرداخت هزینه از یک VPN حق بیمه در سوئیس استفاده کنید: نکته ما

همانطور که ما فقط گفتیم ، امکان داشتن VPN رایگان با سرورهای موجود در سوئیس وجود دارد که هنوز از کیفیت خوبی برخوردار است. چطور ممکنه ? شما فقط باید ضمانت بازپرداخت ارائه شده توسط برخی از ارائه دهندگان حق بیمه را اجرا کنید.

بنابراین ، می توانید در پیشنهاد آنها مشترک شوید ، از آنها برای زمان ضمانت آنها استفاده کنید ، سپس کاملاً بازپرداخت کنید.

ExpressVPN: 30 روز محاکمه رایگان (بدون تعهد)

اولین نرم افزاری که می توانیم به شما توصیه کنیم ExpressVPN است. این نرم افزار در حال پرداخت است ، این یک واقعیت است ، اما همانطور که اخیراً دیدیم ، می توانید برای یک دوره معین از آن لذت ببرید: ضمانت بازپرداخت آن ، که 30 روز است. Expressvpn VPN مورد علاقه ما است ، بنابراین این یک مزیت است که بتوانیم از آن برای یک ماه استفاده کنیم.

اگر ExpressVPN را نمی شناسید ، بدانید که این تأمین کننده امنیت شما را تا حد امکان از جمله در سوئیس تضمین می کند. با خدمات خود ، داده های شما رمزگذاری شده و آدرس IP شما استتار است ، که به شما امکان می دهد در هر شرایطی ناشناس حرکت کنید. این امر به ویژه در سوئیس ، بلکه در فرانسه نیز مفید خواهد بود ، جایی که هیچ کس نمی تواند بداند شما چه کاری انجام می دهید.

برنامه ExpressVPN رایگان برای سوئیس

فعالیت شما حتی در شبکه های عمومی ، منابع بسیاری از خطرات محافظت می شود. توجه داشته باشید که ExpressVPN یک VPN “بدون قفل” است. این بدان معنی است که او هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه شما به صورت آنلاین انجام می دهید ، برای محرمانه بودن کامل حفظ نمی کند. علاوه بر این ، ExpressVPN در بسیاری از کشورهای جهان واقع شده است: 94.

سوئیس یکی از کشورهایی است که ناشر در آن سرورها دارد ، بنابراین کاملاً قادر است یک آدرس IP سوئیس را برای شما فراهم کند. بنابراین ، شما می توانید تلویزیون سوئیس را در خارج از کشور تماشا کنید ، حتی اگر در فرانسه (یا در جای دیگر جهان) باشید. این مزیت همچنین به لطف سرورهای فرانسه از ExpressVPN قابل برگشت است. اگر در سوئیس هستید برای دسترسی به محتوای و خدمات فرانسوی از طریق IP فرانسوی برای شما مفید خواهد بود.

Expressvpn حتی بیشتر پیش می رود. این تأمین کننده به طور خاص پهنای باند نامحدود ، سرورهای ارشد برای حداکثر سرعت و همچنین پشتیبانی در دسترس 24/7 را ارائه می دهد. بیشترین مبتدیان نیز خوشحال می شوند که یاد می گیرند که برنامه ExpressVPN برای استفاده آسان است و با هر چه بیشتر دستگاه ها سازگار است.

این در واقع در سیستم عامل های اصلی (ویندوز ، اندرویدی ، iOS ، MacOS ، Linux) موجود است و همچنین به عنوان مثال با تلویزیون هوشمند و کیس متصل سازگار است. بنابراین ، به عنوان VPN رایگان برای سوئیس ، کاملاً واضح است که ExpressVPN یک گزینه اساسی است ، حتی اگر فقط برای یک ماه باشد.

Cyberghost: حداکثر 45 روز اشتراک ارائه شده

در پایان دوره رایگان خود در ExpressVPN ، ممکن است بخواهید تجربه را با یک VPN پریمیوم دیگر که ضمانت بازپرداخت مشابهی را ارائه می دهد ، گسترش دهید.

در این حالت ، به Cyberghost فکر کنید (می توانید بررسی کامل ما در مورد Cyberghost را در اینجا بخوانید). این سرویس همچنین برای سوئیس کاملاً مطلوب است ، و ضمانت “رضایت یا بازپرداخت” آن به شما امکان می دهد 45 روز به صورت رایگان از آن استفاده کنید (در صورت انتخاب دوره تعهد بیشتر از 1 ماه).

بنابراین ، چگونه Cyberghost گزینه ای است که باید در نظر بگیرید که به دنبال VPN رایگان در سوئیس هستید ? اول ، بدانید که از طرف امنیتی ، برابر با ExpressVPN است. این اجازه می دهد تا بدون در نظر گرفتن ارتباط شما ، در خانه یا خارج از کشور ، ناوبری ناشناس و ایمن. Cyberghost همچنین در 3 برتر از بهترین VPN No-Log ظاهر می شود. بنابراین او در بهترین حالت محرمانه بودن شما را تضمین می کند.

از نظر زیرساخت و عملکرد ، این تأمین کننده نیز عالی است. این سرور در بیش از 90 کشور جهان است. سوئیس در این لیست ظاهر می شود ، و بنابراین Cyberghost به شما امکان می دهد به راحتی آدرس IP را در این کشور داشته باشید. همین مورد برای فرانسه نیز می رود ، قلمرو که سایبرگست تعدادی سرور دارد.

برنامه سایبرگست رایگان برای سوئیس

اگر به دنبال یک VPN کارآمد هستید ، Cyberghost چیزی برای اغوا کردن شما دارد ، اگرچه در مقایسه با ExpressVPN کمی عقب مانده است. سرورهای سطح بالا آن به آن اجازه می دهد تا در این سطح بسیار خوب از خود دفاع کند. و این ناوبری سیال ، شما می توانید در هر چه بیشتر دستگاه ها از آن استفاده کنید. Cyberghost روی رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند ، بلکه در تلویزیون یا مسکن متصل حرکت می کند.

کاربرد این تأمین کننده نیز دلپذیر و بصری است و خدمات با کیفیت مشتری از طریق یک گربه زنده برای استفاده بی فایده 24/7 در دسترس است. علاوه بر این ، بدانید که مانند ExpressVPN ، Cyberghost محدودیت پهنای باند را تحمیل نمی کند. بنابراین ، حتی اگر فقط برای یک دوره محدود (از 14 تا 45 روز) باشد ، Cyberghost یک انتخاب عالی برای VPN رایگان در سوئیس است.

سرانجام ، اگر به دنبال استفاده رایگان از این ابزارها می خواهید ادامه دهید ، بدانید که ExpressVPN و Cyberghost فقط برای چند یورو در ماه قابل دسترسی هستند.

Protonvpn: یک VPN 100 ٪ رایگان برای سوئیس

برای ادامه بالای بهترین VPN های رایگان برای سوئیس ، می خواهیم در مورد ارائه دهنده خدمات که 100 ٪ پیشنهاد رایگان و نامحدود را با گذشت زمان ارائه می دهد ، برای شما تعریف کنیم. این protonvpn است.

به طوری که این ارائه دهنده خدمات به طور کلی به شما پیشنهاد می دهد ? اول ، بدانید که Protonvpn یکی از بهترین VPN های رایگان لحظه است. ایمنی آن خوب است و سرعت آن قابل قبول است (با این حال در مقایسه با موارد ExpressVPN یا Cyberghost بسیار پایین تر هستند).

همچنین ، Protonvpn یک برنامه دلپذیر و آسان و آسان را ارائه می دهد ، حتی برای افرادی که هنوز از فناوری های جدید ناراحت هستند.

می توانید ProTONVPN را بر روی رایانه ، رایانه لوحی و تلفن هوشمند نصب کنید. و از آنجا که ما در مورد آنچه Protonvpn می تواند به شما ارائه دهد صحبت می کنیم ، بدانید که این یکی از VPN های بسیار نادر است که پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد.

برنامه پروتون VPN رایگان برای سوئیس

بنابراین شما با این نرم افزار در ناوبری خود محدود نخواهید شد. این مزایا هم در فرانسه و هم در سوئیس قابل دسترسی خواهد بود ، به همین دلیل این VPN در این مقایسه ظاهر می شود. متأسفانه ، برای بقیه ، Protonvpn در مقایسه با Premium Premium VPN ها عقب مانده است.

به عنوان مثال ، فقط 3 کشور در نسخه 100 ٪ رایگان خود ارائه می دهد. اینها ایالات متحده ، هلند و ژاپن هستند. شما خواهید فهمید ، Protonvpn متأسفانه به شما امکان نمی دهد آدرس IP را در سوئیس یا فرانسه بدست آورید تا بر مسدود کردن های جغرافیایی که در این دو کشور استفاده می شود غلبه کنید.

به همین ترتیب ، خدمات مشتری ProtonVPN فقط از طریق ایمیل قابل دستیابی است. با این حال ، اگر این محدودیت ها ذکر شود ، برای همه چشمگیر نیستند.

Protonvpn هنوز هم می تواند با نیازهای برخی از کاربران اینترنت که ممکن است شما بخشی از آنها باشد ، به ویژه از نظر امنیت و محرمانه بودن در سوئیس (جایی که VPN نیز مستقر است ، باشد ، این یک نکته خوب در مورد پردازش داده های شما است)).

VPN رایگان برای سوئیس: علاقه چیست ?

ارائه ما از 3 بهترین VPN رایگان قابل استفاده در سوئیس به پایان رسیده است. با این حال ، ما به سرعت می خواهیم مزایای چنین ابزاری را به یاد بیاوریم ، زیرا ما زمان لازم را برای انجام این کار نکرده ایم. آیا شما واقعاً تمام مزایای VPN را برای سوئیس می دانید ، چه چیزی رایگان تر است ?

چنین ابزاری به شما امکان می دهد تا با اطمینان بیشتری در همه شبکه ها حرکت کنید و این مهم نیست که در کجا هستید. این دارایی در صورت بویژه سفر به ویژه در شبکه داخلی شما ، بلکه در WiFi عمومی نیز قابل توجه خواهد بود. شما به صورت آنلاین کاملاً ناشناس خواهید بود ، که باعث می شود فعالیت شما غیر قابل ردیابی باشد (حتی به عنوان مثال توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت یا کارفرمای شما).

یکی دیگر از مزایای VPN های رایگان برای سوئیس این واقعیت است که آنها می توانند آدرس IP را در این کشور به شما ارائه دهند. با انجام این کار ، شما فراتر از خطای جغرافیایی موجود وجود دارد ، و حتی اگر در کشور نباشید می توانید به محتوای سوئیس دسترسی پیدا کنید.

بنابراین ، برای پخش برنامه ها ، رویدادهای ورزشی در تلویزیون ، وب سایت ها یا حتی سرورهای بازی در این کشور ، همه بدون نیاز به حرکت از خانه. اگر در حال حاضر در سوئیس هستید ، بدانید که این مزیت در جهت دیگر نیز کار می کند. VPN می تواند یک آدرس IP را در ده ها کشور دیگر برای شما فراهم کند تا هرگونه محدودیتی را بدست آورید.

سرانجام ، حتی اگر ناگفته نماند ، مهم است که مشخص کنیم که یک VPN رایگان در سوئیس هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت ، که این یک مزیت مهم نیز هست.

خلاصه

مقاله ما در مورد VPN های رایگان برای سوئیس اکنون به پایان رسیده است. امیدواریم که برای شما مفید باشد. به طور خلاصه ، می توانیم بگوییم که چنین ابزاری درهای زیادی را برای شما باز خواهد کرد. شما به ویژه می توانید مطمئناً و ناشناس گشت و گذار کنید. شما همچنین می توانید آدرس IP خود را برای غلبه بر مسدود کردن های Geo و دسترسی به محتوای سوئیس بدون بودن در این کشور تغییر دهید.

برعکس ، اگر در سوئیس هستید ، می توانید خود را در جای دیگری قرار دهید تا به سایر مطالب وب دسترسی پیدا کنید. و انجام همه این کارها کاملاً رایگان ، بدون محدودیت زمانی ، بهترین نرم افزار Protonvpn است.

اگر می خواهید به یک سرویس بالاتر دسترسی پیدا کنید ، توجه داشته باشید که VPN های بهینه بهینه برای سوئیس ضمانت های بازپرداختی را ارائه می دهند که می تواند به شما امکان دهد در یک دوره معین از آنها به صورت رایگان استفاده کنید. ما به شما در این منطقه ExpressVPN توصیه می کنیم ، که ضمانت “راضی یا بازپرداخت شده” بیش از 30 روز تمدید می شود.

VPN سوئیسی

آدرس های IP VPN را برای تغییر مکان خود دریافت کنید

اعتماد

4.9 از 5

VPN سوئیسی

چرا در سوئیس به VPN نیاز دارید?

VPN برای سوئیس نظارت و سانسور را از راه دور حفظ می کند تا به شما امکان دهد در هر زمان از آزادی کل در اینترنت بهره مند شوید.

مخفی سوئیسی VPN.با ابزارهای متنوعی برای محافظت از داده های مهم و هویت شما همراه است. نرم افزار VPN سفارشی ما به شما امکان می دهد با پشتیبانی طیف گسترده ای از پروتکل ها به همه گزینه ها دسترسی پیدا کنید. با استفاده از هزینه زرهی 256 بیتی ، ما از اتصال به اینترنت شما محافظت می کنیم و تضمین می کنیم که داده های شما به کانال های ایمن منتقل می شود.

ببین چگونه کار می کند

VPN سوئیس

از محرمانه بودن خود محافظت کنید

امروزه بیش از هر زمان دیگری ، حریم خصوصی ما تهدید می شود. فعالیت های آنلاین کاربران اینترنت هر ثانیه از هر روز کنترل و جمع آوری می شود. دولت ها دائماً برنامه های نظارتی را برای گوش دادن به تماس های شما انجام می دهند ، مکالمات خود را می خوانند و گویی این کافی نیست ، حتی شرکت ها رفتار ما را در اینترنت دنبال می کنند. در چنین شرایطی ، انجام اقدامات لازم برای محافظت از حریم خصوصی ما بسیار مهم است. پنهان شدن.ME VPN بهترین فرصت را برای پنهان کردن آدرس های IP پویا خود در بیش از 83 مکان به شما ارائه می دهد. ناشناس باشید و از دخالت های شخص ثالث خودداری کنید.

VPN Premium با ویژگی های حق بیمه

برنامه های کاربردی برای همه دستگاه ها

خیلی سریع

روزنامه فعالیتی

سرورهای سراسر جهان

از بین بیش از 83 مکان و 2300 سرور در سراسر آسیا ، اروپا و قاره آمریکا انتخاب کنید. با تشکر از شبکه بسیار بهینه شده ما ، شما همیشه به سرور وصل خواهید شد سریعترین VPN در دسترس. از یک تجربه بارگیری و جریان بدون وقفه استفاده کنید.

امنیت ، بدون شکستن بانک

9.99 یورو صورتحساب در هر ماه

ضمانت بازپرداخت به مدت 30 روز

34.99 یورو هر 6 ماه صورتحساب

ضمانت بازپرداخت به مدت 30 روز

قیمت انحصاری

27 ماه شامل 3 ماه رایگان است

69.99 یورو هر 27 ماه یکبار صورتحساب

ضمانت بازپرداخت به مدت 30 روز

تمام مبالغ در یورو است. مالیات بر ارزش افزوده می تواند اعمال شود.

ویژگی های موجود در تمام بسته های ما چیست؟?

2300 سرور در سراسر جهان
محافظت در برابر نشت IP
بیت های رمزگذاری قدرتمند AES-256
کاملاً بدون مجوز
برنامه های کاربردی برای همه دستگاه ها
بهترین محافظت از حریم خصوصی
پروتکل های VPN ایمن

سوالات متداول

مبلغ پرداختی

روشهای مختلف پرداخت چیست؟?

کارت اعتباری (ویزا ، مستر کارت ، AMEX ، باشگاه Diners) ، پی پال ، SEPA ، SPORT ، انتقال بانکی

شما چه ارزهای رمزنگاری را به عنوان وسیله پرداخت می پذیرید ?

بیت کوین ، Dogecoin ، Ethereum ، Litecoin ، Monero ، Horizen ، Zcash

آیا می توانم اشتراک خود را در هر زمان لغو کنم ?

بله ، می توانید اشتراک خود را در هر زمان و بدون شرط لغو کنید.

آیا ضمانت بازپرداخت دارید؟ ?

کاملاً ، 30 روز فرصت دارید ، بدون نیاز به توجیه خود ، بازپرداخت کنید.

آیا اطلاعات پرداخت من در سیستم شما ثبت شده است?

هیچ. همه پرداخت ها توسط تأمین کنندگان خارجی اداره می شوند و ما هنگام پرداخت اطلاعات شخصی شما را ثبت نمی کنیم. هیچ راهی برای اتصال اطلاعات پرداخت خود به استفاده از VPN وجود ندارد. شما همیشه با پنهان ناشناس خواهید ماند.من ، حتی اگر از کارت اعتباری استفاده کنید.

اگر مدت زمان زیادی بپردازم ، می توانم از تخفیف بهره مند شوم ?

کاملا ! ما تخفیف های سودمند را برای کسانی که پیش از مدت طولانی پرداخت می کنند ارائه می دهیم.

آیا می توانم اشتراک موجود خود را با کاهش گسترش دهم?

بله ، برای اطمینان از اینکه ما این برنامه را به حساب شما اعتبار می دهیم ، شما می توانید در طی فرآیند پرداخت وارد شوید. اگر بسته جدیدی بخرید ، بسته موجود شما تمدید می شود و تاریخ صورتحساب تنظیم شده بعدی.

امکانات

آیا VPN می تواند بر سرعت اینترنت من تأثیر بگذارد ?

نه ، یک اتصال بدون محاصره به طور کلی به اندازه یک اتصال VPN کمی سریع است. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که یک پروتکل VPN خاص سرعت شما را محدود کند ، اما این سناریو اغلب با عملکرد کافی رایانه شما یا مسیریابی بد به سمت مکان ما مرتبط است. ما تمام تلاش خود را برای تأمین منابع کافی انجام می دهیم.

آیا VPN شما با مشتریان BitTorrent کار می کند ?

بله ، ما سرعت تورنت شما را کاهش یا محدود نمی کنیم. اگر انتقال پورت پویا را فعال کرده و مشتری VPN خود را با پروکسی جوراب ما به اتصال VPN پیوند دهید ، می توانید از بهترین سرعت لذت ببرید.

استفاده از VPN های قانونی است ?

بله ، استفاده از VPN کاملاً قانونی است. شما حق دارید از اتصال اینترنتی خود محافظت و رمزگذاری کنید و اثری از وب نگذارید. شما برای نامه های خود از یک پاکت نامه استفاده می کنید ، بنابراین چرا همه باید بتوانند ترافیک شما را در شبکه دنبال کنند ?

حسابهای حق بیمه را محدود کنید ? آیا شما یک سیاست استفاده عادلانه دارید؟ ?

در هر صورت ، ما کاربران حق بیمه خود را محدود نمی کنیم. آنها می توانند به همان اندازه که می خواهند از پهنای باند استفاده کنند. هیچ خط مشی استفاده عادلانه وجود ندارد: شما همیشه آن را برای پول خود دارید !

آیا می توانم از سرویس شما برای دستیابی به کلاه انتقال داده FAI استفاده کنم ?

سرویس VPN ما علاوه بر اتصال فعلی اینترنت شما کار نمی کند ، بنابراین ما می خواهیم هنگام استفاده از خدمات ما ، سهمیه اینترنتی کافی داشته باشید تا از کاهش سرعت یا قطع سرویس ناشی از FAI خود جلوگیری کنید.

“پنهان شدن.من یک محصول VPN درک و بدون ورود به سیستم ، رمزگذاری قوی و محافظت قوی در برابر DNS ارائه می دهد . “”

“پنهان شدن.من یک ارائه دهنده VPN است که هیچگونه سیاههی را در خود جای نمی دهد و قصد دارد امنیت و امنیت را در صدر اولویت های خود قرار دهد.””

“پنهان شدن.من ارائه VPN حق بیمه بدون هیچ گونه مصالحه ای است. این تعداد عالی و بیش از حد VPN در چندین دسته است و به آن رتبه بندی درجه در لیست VPN می دهد.””

“این ممکن است از نظر خارج شود ، اما ما هنوز هم پنهان کردن را توصیه می کنیم.من – تقریباً همه اصول را به درستی بدست می آورد.””