VPN رایگان در فرانسه: مقایسه بهترین راه حل های 2023 ، VPN FRANE FREE – گشت و گذار در اینترنت ناشناس در فرانسه

VPN France Free به شما امکان می دهد در هر جایی حرکت کنید

اطلس VPN رایگان تعداد نامحدود دستگاه ها را مجاز می کند. بنابراین می توانید بدون نیاز به مشترک شدن یک بار دیگر ، تمام پشتیبانی های متصل خود (رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند و حتی تلویزیون هوشمند) را بپوشانید. علاوه بر این ، توجه داشته باشید که ثبت نام فقط به یک آدرس ایمیل و رمز عبور نیاز دارد ، چیزی بیشتر. نیازی به وارد کردن کوچکترین وسیله پرداخت نخواهید داشت. هیچ چیز به شما بدهکار نخواهد شد. مزیت پیشنهاد رایگان آن این است که می توانید حساب خود را در هر زمان حذف کنید یا آن را به همان اندازه که می خواهید نگه دارید.

VPN رایگان در فرانسه: مقایسه بهترین راه حل های سال 2023

اگر به دنبال تجهیز خود به VPN برای فرانسه هستید ، انتخاب می تواند دشوار باشد. و اگر می خواهید از نرم افزار رایگان بهره مند شوید ، بیشتر موارد را پیچیده تر می کند. کیفی ترین خدمات البته پرداخت می شود ، و همتایان رایگان آنها اغلب (برای گفتن تمام وقت) کمتر ایمن ، کندتر و به طور کلی محدود در ویژگی های اضافی هستند. بنابراین ، برای کمک به شما ، ما این مقاله را به بهترین VPN های رایگان برای فرانسه اختصاص خواهیم داد. ما به سرعت مزایای چنین ابزاری را توضیح خواهیم داد ، سپس کارآمدترین نرم افزاری را که می توانید رایگان دریافت کنید بررسی خواهیم کرد.

چرا از VPN (رایگان) در فرانسه استفاده می کنید ?

بسیاری از کاربران اینترنت مجهز به حرفهایوابسته به پمجذوب کردن نهetwork ، و این تصادفی نیست. با استفاده از این نوع نرم افزار ، در فرانسه و جاهای دیگر به مزایای بسیاری دسترسی خواهید داشت. در واقع ، چنین خدماتی ابتدا ایمنی شما در اینترنت و برنامه های متصل را تضمین می کند.

وقتی خطرات مرتبط با استفاده از اینترنت (هک ، غصب ، جاسوسی) را می دانید ، منطقی است. چنین خدماتی داده های ناوبری شما را رمزگذاری می کند (مانند رمزهای عبور یا جزئیات بانکی شما) و آدرس IP شما را پنهان می کند.

با تشکر از این دو فرآیند ، این امکان را به شما می دهد تا به طور ناشناس و با آرامش حرکت کنید. حتی ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما قادر به دانستن چه کاری بصورت آنلاین نیست. اما استفاده از VPN در فرانسه نیز مزایای دیگری دارد. جالب ترین آنها بدون شک بای پس Geo-Blockages است.

با تجهیز خود به VPN برای فرانسه ، می توانید به سرورهای دیگر در جهان دسترسی پیدا کنید. این امر به شما امکان می دهد تا از جغرافیایی های ژئو-دفاع و باز کردن محتوای جدید مانند کاتالوگ های پلت فرم جریان ، وب سایت های خاص یا کانال های تلویزیونی از سایر کشورها را خنثی کنید.

اما این مزیت دو برابر است: VPN که دارای سرورهایی در فرانسه است نیز امکان دسترسی به محتوای و خدمات فرانسوی خود را هنگام مسافرت به خارج از کشور به شما ارائه می دهد.

سرانجام ، توجه داشته باشید که با چنین خدمتی می توانید از هرگونه محدودیتی که توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود اعمال می شود ، به ویژه از نظر جریان ، خلاص شوید.

Expressvpn ، یک VPN حق بیمه برای فرانسه به مدت 30 روز رایگان در دسترس است

قبل از رفتن به رتبه ما از بهترین VPN های رایگان برای فرانسه ، نرم افزاری وجود دارد که ما کاملاً می خواهیم به شما ارائه دهیم: ExpressVPN. این تأمین کننده حق بیمه دارای پارامترها و سرورهای بهینه در فرانسه است. علاوه بر این ، معلوم است که می توانید 30 روز به صورت رایگان از آن لذت ببرید.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

چطور انجام دادن ? هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد: از ضمانت بازپرداخت ارائه شده توسط تأمین کننده استفاده کنید. در خدمات خود مشترک شوید ، در این دوره از آن استفاده کنید ، سپس قبل از روز 30 روز ، درخواست لغو اشتراک و بازپرداخت آن به خدمات مشتری را در صورت تمایل درخواست کنید.

سپس بدون نیاز به توجیه خود بازپرداخت خواهید شد. این به شما امکان می دهد بدون از دست دادن پول به تمام مزایای ExpressVPN دسترسی پیدا کنید. بنابراین شما از امنیت عصبی بهره خواهید برد: رمزگذاری پیشرفته ناوبری و داده های کامل ماسک آدرس IP خود.

Expressvpn فرانسه رایگان

همچنین توجه داشته باشید که ExpressVPN یک سرویس به اصطلاح “No-Log” است. این بدان معنی است که هیچ اطلاعاتی در رابطه با شما یا فعالیت آنلاین شما را حفظ نمی کند. این نرم افزار همچنین دارای بیش از 3000 سرور واقع در 94 کشور از جمله فرانسه است. بنابراین این امکان را به شما می دهد تا هر کجا که می خواهید ، از جمله در خاک فرانسه ، وصل کنید.

بنابراین ، ExpressVPN امکان باز کردن قفل سیستم عامل های پخش ویدیویی ، بلکه کانال های تلویزیونی یا وب سایت های خارجی را به شما ارائه می دهد. برای ادامه ، ExpressVPN سرعت بسیار خوبی دارد و به هیچ وجه ترافیک شما را محدود نمی کند (پهنای باند).

ExpressVPN از زمان استفاده از ترافیک P2P پشتیبانی کرده است. مورد دوم نیز به راحتی قابل استفاده و سازگاری با تمام دستگاه های شما (رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند ، کنسول ، تلویزیون هوشمند ، روتر) است و به شما امکان می دهد همزمان 5 وصل کنید.

پشتیبانی مشتری ExpressVPN 24/7 در اختیار شما است ، که این نیز سودمند خواهد بود که هرگز برای درخواست بازپرداخت اشتراک شما مسدود نشود. بنابراین ، اگر می خواهید از یک VPN رایگان و با کیفیت در فرانسه در مدت یک ماه (یا کمتر) لذت ببرید ، این بهترین راه حل است که وجود دارد.

Cyberghost VPN ، یک دوره آزمایشی 45 روزه رایگان

نکته دوم برای لذت بردن از یک VPN با کیفیت برای فرانسه و رایگان انتخاب اشتراک Cyberghost است. این تأمین کننده مستقر در رومانی ضمانت 45 روزه معتبر را بدون قید و شرط در بسته های خود 6 ماه یا بیشتر به طول می انجامد. برای بهره مندی از این خدمات عالی به صورت رایگان ، بنابراین برای عضویت در Cyberghost و پیشبرد هزینه ها ضروری خواهد بود. مطمئن باشید ، پس از درخواست از کمک مشتری ، شما برای خرید خود کاملاً بازپرداخت خواهید شد. این سرویس را می توان از یک گربه زنده یا از طریق ایمیل دریافت کرد.

سایبرگست-VPN-Gratuit-France

پس از ایجاد حساب شما ، می توانید تقریباً 45 روز از تمام دارایی های سایبرگست لذت ببرید. و به همان اندازه برای گفتن اینکه او چیزهای زیادی دارد. اول ، VPN به لطف رمزگذاری قدرتمند همراه با پنهان کردن آدرس IP شما ، شما را به طور مؤثر در تمام شبکه ها (در خانه ، در محل کار ، در دانشگاه یا هتل ها) محافظت می کند.

اگر Cyberghost بهترین VPN رایگان برای فرانسه (به مدت 45 روز) در نظر گرفته شود ، به لطف زیرساخت های گسترده و 900 سرور آن در فرانسه نیز به لطف آن است. دومی 3 شهر را پوشش می دهد: پاریس ، مارسی و استراسبورگ. بنابراین با یک حساب کاربری در Cyberghost VPN ، شما برای انتخاب انتخاب حضور در قلمرو فرانسه از خارج (یا از فرانسه) خراب می شوید.

برای باز کردن محتوای بین المللی ، Cyberghost VPN نیز بهینه است زیرا بیش از 9000 سرور در 91 کشور توزیع شده است. برخی حتی در جریان و بارگیری تورنت تخصص دارند. البته پهنای باند شما به صورت رایگان 45 روز و اتصال باند پهن نامحدود خواهد بود. شما نیازی به تغییر عادات ناوبری خود با این VPN نخواهید داشت ، که خبر بسیار خوبی است.

همچنین توجه داشته باشید که تمام پیشنهادات سایبرگست با 7 اتصالات همزمان همراه است. این ایده آل برای پوشاندن تمام دستگاه های خود بدون استفاده اضافی است (جدا از بارگیری و نصب نرم افزار روی تجهیزات خود). اکنون به وب سایت خود بروید تا از ضمانت بازپرداخت 45 روزه خود استفاده کنید:

بهترین VPN رایگان 100 ٪ قابل استفاده در فرانسه

اگرچه ExpressVPN واقعاً بهترین VPN برای فرانسه است ، اما ممکن است با گذشت زمان به دنبال یک راه حل کاملاً رایگان و نامحدود باشید. بنابراین ما می خواهیم بدون تأخیر بیشتر به انتخاب بهترین VPN های رایگان در فرانسه منتقل شویم.

1. اطلس VPN

اولین VPN رایگان عالی برای فرانسه در سال 2023 Atlas VPN است. اگرچه تنها چند سال در بازار حضور داشته است ، اما سرویس آن به سرعت کاربران اینترنت را به دنبال ناشناس بودن و آزادی آنلاین به دست آورد. اگر امروز بیش از 6 میلیون کاربر داشته باشد ، به لطف فرمول 100 ٪ رایگان و بسیار جذاب آن نیز به لطف فرمول بسیار جذاب آن است.

اطلس-VPN-Gratuit-France

اطلس VPN رایگان تعداد نامحدود دستگاه ها را مجاز می کند. بنابراین می توانید بدون نیاز به مشترک شدن یک بار دیگر ، تمام پشتیبانی های متصل خود (رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند و حتی تلویزیون هوشمند) را بپوشانید. علاوه بر این ، توجه داشته باشید که ثبت نام فقط به یک آدرس ایمیل و رمز عبور نیاز دارد ، چیزی بیشتر. نیازی به وارد کردن کوچکترین وسیله پرداخت نخواهید داشت. هیچ چیز به شما بدهکار نخواهد شد. مزیت پیشنهاد رایگان آن این است که می توانید حساب خود را در هر زمان حذف کنید یا آن را به همان اندازه که می خواهید نگه دارید.

نسخه رایگان Atlas VPN به سه مکان در سراسر جهان دسترسی می دهد: آمستردام در هلند و همچنین نیویورک و لس آنجلس در ایالات متحده. اگرچه سرورهای فرانسوی در دسترس نیست ، اما می توانید از فرانسه وصل شوید و یک آدرس IP آمریکایی به دست آورید تا بتوانید وب سایت های آمریکایی را باز کنید.

اگر کاربران رایگان با زیرساخت های محدود تری نسبت به اعضای حق بیمه روبرو هستند ، مهم است که مشخص کنیم که آنها از همان پارامترهای امنیتی بهره مند می شوند. و Atlas VPN در این سطح نیمی از کارها را انجام نمی دهد. با استفاده از رمزگذاری درجه نظامی AES-256 برای داده های ورودی و خروجی از دستگاه شما ، مانع از این می شود که هر کسی از آنچه شما در اینترنت انجام می دهید بداند. این همش نیست. برنامه آن همچنین با پنهان کردن آن و جایگزین کردن آن با شبکه ای متعلق به شبکه آن ، آدرس IP شما را ایجاد می کند. محرمانه بودن شما از این رو تضمین می شود ، رایگان و در همه زمان ها.

نکته آخر اینکه ، Atlas VPN Free به 5 گیگابایت پهنای باند در هر ماه محدود می شود. بنابراین اگر می خواهید از مزایای این سرویس استفاده کنید ، به مصرف خود توجه خواهید کرد. با این حال ، بدانید که سرورهای رایگان آن با P2P سازگار هستند و در مورد همه رقبای آن نیز نمی توان گفت. این تا حدی همان چیزی است که موقعیت آن از بهترین VPN رایگان برای فرانسه را توضیح می دهد.

علاوه بر نسخه خود در صفر یورو ، قیمت بسته های حق بیمه که توسط Atlas VPN شارژ می شود بسیار کم است. همانطور که در نظر خود به Atlas VPN اختصاص داده شده است ، این ارائه دهنده برای بودجه های سخت ایده آل است. در ضمن ، به وب سایت رسمی خود بروید تا به صورت رایگان در VPN ثبت نام کنید:

2. پروتون VPN

دومین VPN رایگان کارآمد برای فرانسه ، پروتون VPN است. این تأمین کننده سوئیس به دلیل شفافیت و خدمات فوق العاده قابل اعتماد خود مشهور است. مانند Atlas VPN ، همچنین یکی از کسانی است که یک پیشنهاد VPN رایگان را برای زندگی ارائه می دهد.

protonvpn رایگان

همانطور که گفتیم ، پروتون VPN برای اطمینان از محافظت آنلاین شما بهینه است. این نرم افزار پایان شما را به ترافیک وب نشان می دهد و آدرس IP شما را ماسک می کند. همچنین خوب است بدانید که پروتون VPN یک سرویس رایگان است که داده های ناوبری کاربران خود را حفظ نمی کند ، که این یک نکته خوب برای محرمانه بودن شما است.

با توجه به سرورهای ارائه شده از طریق بسته رایگان آن ، تأمین کننده متأسفانه مکان در فرانسه را شامل نمی شود. با این حال ، در هلند ، ایالات متحده و ژاپن سرورهایی دارد. مطمئناً شما قادر به داشتن یک آدرس IP فرانسوی نخواهید بود ، اما می توانید از فرانسه و هر جای دنیا به محتوای آمریکایی ، هلندی و ژاپنی دسترسی پیدا کنید. در هر صورت ، هرچه سرور انتخاب شده باشد ، به طور مؤثر محافظت می شود.

Proton VPN مزیت اندازه دیگری را برای خدمات به صفر یورو نشان می دهد: پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد. با این حال ، اگر به نظر می رسد همه اینها VPN Proton را به یک VPN بسیار خوب برای فرانسه تبدیل کرده است ، هنوز چند سایه در صفحه وجود دارد.

اول از همه ، بدانید که سرعت مشاهده شده با پروتون VPN متوسط ​​است. به خصوص در عصر و آخر هفته ، که تعجب آور نیست. از آنجا که انتخاب سرورها برای کاربران نسخه رایگان محدود است ، انتظار می رود اضافه بار. بنابراین ممکن است ناوبری شما با زمان بارگذاری طولانی تر از حد معمول تحت تأثیر قرار گیرد.

همچنین ، و این ممکن است بیش از یک نفر را خاموش کند ، VPN Proton رایگان از ترافیک P2P پشتیبانی نمی کند و محتوای خارجی را باز نمی کند ، به خصوص در سرویس های جریان. این نرم افزار هنوز یک VPN رایگان بسیار خوب در فرانسه است و پیشنهاد آن به طور دائم در دسترس است. شما فقط باید قبل از شروع از گسل های آن آگاه باشید ، در غیر این صورت خطر ناامید شدن.

3. پنهان شدن.من

برای ادامه مقایسه ما از بهترین VPN رایگان برای فرانسه ، بیایید نگاهی به پنهان بیندازیم.من. این نرم افزار در چندین سطح جذاب است. امنیت پیشنهادی توسط دومی در حال حاضر بسیار رضایت بخش است: پنهان کردن.آدرس IP و رمزگذاری اطلاعات ناوبری شما.

Hide.Me فرانسه

برای محرمانه بودن خود را پنهان کنید.همچنین یک سیاست سختگیرانه غیر مجله گذاری را اعمال می کند. پنهان شدن.من همچنین با مراقبت از P2P از Proton VPN متمایز می شود ، که علاقه مندان به تورنت را خوشحال می کند. از طرف دیگر ، پنهان کردن.من در فرانسه سرورهایی نیز ارائه نمی دهم.

مکان های موجود با این VPN رایگان ایالات متحده ، آلمان ، هلند و کانادا است. برای استفاده از آن از فرانسه ، بنابراین می توانید به هلند یا آلمان ، سرورهایی که با نزدیکی جغرافیایی آنها عملکرد صحیح را به شما ارائه می دهند ، متصل شوید. با این حال ، انتظار جریان استثنایی را ندارید. در این منطقه ، پنهان شوید.من کاملاً متوسط ​​هستم.

علاوه بر این ، این نرم افزار پهنای باند شما را فقط به 10 گیگابایت در ماه محدود می کند ، که معلوم است برای استفاده مکرر از این سرویس خیلی زیاد نیست.

علاوه بر این ، انتشار سایت های محدود یا سانسور شده با GEO ممکن است با مخفی به خطر بیفتد.من. بنابراین ، اگر به منظور دسترسی به کاتالوگ سیستم عامل های جریان در سایر کشورها یا محتوای وب جهانی ، روی این VPN رایگان برای فرانسه حساب می کنید ، به ناچار ناامید خواهید شد. اگر رایگان برای شما یک معیار مهم است ، پنهان شوید.من یک سرویس نسبتاً کیفی دارم. اکنون این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید که آیا می تواند به نیازهای شما بچسبد.

4. تونل

آخرین VPN رایگان برای فرانسه در رتبه ما TunnelBear است. و دومی نسبت به دو مورد دیگر که ما به تازگی دیده ایم ، مزیت دارد: او در فرانسه سرود دارد. این به شما امکان می دهد در صورت رفتن به خارج از کشور ، به عملکرد بهتر دسترسی پیدا کرده و در سطح جغرافیایی به شما کمک کنید.

تونلبر فرانسه

Tunnelbear همچنین در حدود بیست کشور دارای سرورهایی است که برای یک تأمین کننده رایگان نسبتاً قابل توجه است. Tunnelbear از نظر امنیت شما نیز به اندازه کافی کیفی است ، زیرا برای تعیین کمیت داده های ناوبری شما و پنهان کردن آدرس IP شما اعمال می شود.

با این حال ، اگر این عناصر بسیار خوب به نظر می رسند ، بقیه متأسفانه چیزی را به دلخواه خود می گذارند ، و به همین دلیل Tunnelbear آخرین این لیست از بهترین VPN های رایگان برای فرانسه است. در واقع ، با این نرم افزار جریان های مشاهده شده بسیار کم است. تأخیر بسته به زمان اتصال کم و بیش اهمیت دارد.

توجه داشته باشید که TunnelBear از P2P پشتیبانی نمی کند. در اینجا ، پهنای باند شما نیز فقط با 500 مگابایت در هر ماه محدود خواهد بود ، که حتی کمتر از پنهان است.من. این محدودیت که توسط Tunnelbear در پیشنهاد رایگان خود تحمیل شده است ، خطرناک شما را ناامید می کند ، زیرا خیلی سریع به آن می رسد و به نظر می رسد VPN به طور مرتب به خطر می افتد.

واضح است ، TunnelBear پارامترهای امنیتی و سرورهای رضایت بخش در فرانسه دارد ، اما این تنها دارایی های آن است.

محدودیت های استفاده از VPN رایگان در فرانسه

در طول خواندن رتبه بندی ما ، احتمالاً متوجه شده اید که این نرم افزار به اندازه VPN های حق بیمه کیفی نیست. در واقع ، VPN های رایگان در فرانسه محدودیت های زیادی دارند ، که شما باید قبل از انتخاب خود در ذهن داشته باشید.

اول از همه ، آنها از نظر سرورها و پوشش جغرافیایی بسیار محدود هستند. تعداد کشورهای موجود محدود است ، و این شامل عملکرد کمتری نیز می شود. VPN های رایگان اتصالات کمتری از اتصالات و خدمات کمتری را ارائه می دهند.

همچنین ، می بینید که در بیشتر موارد ، پهنای باند که ماهانه به شما اختصاص می یابد محدود است ، که می تواند شما را در استفاده شما از نرم افزار مسدود کند. علاوه بر این ، توجه داشته باشید که اگر بیشتر خدمات پرداخت شده به چندین اتصال همزمان اجازه می دهد تا تمام دستگاه های شما را بپوشانند و به عنوان مثال از کل خانواده خود محافظت کنند ، این اغلب با VPN رایگان امکان پذیر نیست.

اما مضرات VPN رایگان برای فرانسه می تواند جدی تر باشد. این موردی نیست که ما در اینجا به شما ارائه داده ایم ، اما می دانید که با این نوع نرم افزار ، محافظت شما می تواند تضعیف شود. برخی از تأمین کنندگان VPN رایگان ایمنی کاربر را جدی نمی گیرند. حتی ممکن است این باشد که اطلاعات شخصی شما (گزارش های اتصال و ثبت فعالیت) برای تأمین مالی این سرویس به اشخاص ثالث فروخته می شود که محرمانه بودن شما را کاملاً مهار می کند. شما موافقت خواهید کرد ، این نقص ها علاقه ای به استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی دارند.

بنابراین ، قبل از شروع با VPN رایگان در فرانسه (یا در جای دیگر) خوب فکر کنید ، با دانستن اینکه برنامه های بسیار کیفی حق بیمه مانند ExpressVPN و Cyberghost فقط برای چند یورو در ماه و حتی برای یک دوره محدود در دسترس هستند.

نتیجه

رتبه بندی ما از بهترین VPN های رایگان برای فرانسه در سال 2023 به پایان می رسد. از طریق آن ، ما می توانیم ببینیم که راه حل های رایگان دارای گسل های مختلفی است ، به خصوص از نظر سرعت ، انتخاب سرورها ، پهنای باند و ناکارآمدی در سیستم عامل های جریان. اگر می خواهید با VPN رایگان شروع کنید ، در درجه اول به Atlas VPN ، شماره 1 در انتخاب ما علاقه مند هستید. نسخه ناموفق آن موفقیت آمیز ، ایمن است و برنامه VPN آن شامل بسیاری از ویژگی ها است.

اگر مناسب شما نباشد ، می توانید Protonvpn را نیز در نظر بگیرید.من یا Tunnelbear. گفته می شود ، برای بهره مندی از خدمات بسیار بهتر به صورت رایگان با سرورهای مستقر در فرانسه ، می توانید ExpressVPN را انتخاب کنید ، بهترین ها در بازار فرانسه. اشتراک در یکی از بسته های آن به طور خودکار با یک آزمایش 30 روزه رایگان همراه است.

احتمال دیگر انتخاب Cyberghost ، یکی دیگر از VPN های بسیار مشهور است که یک ضمانت بازپرداخت معتبر برای 45 روز ارائه می دهد. شما حتی می توانید این دو نکته را برای لذت بردن از کارآمدترین VPN برای فرانسه برای بیش از 2 ماه ترکیب کنید.

VPN France Free به شما امکان می دهد در هر جایی حرکت کنید

به عنوان یک کاربر UrbanVPN در فرانسه ، شما قدردانی خواهید کرد

ناشناس

آزادی برای حرکت در همه جا

محافظت از وای فای عمومی

هنگام گشت و گذار در اینترنت در فرانسه ناشناس بمانید

بدون ترس از مسدود شدن یا شناسایی با VPN ما در فرانسه ، اینترنت را آزادانه گشت و گذار کنید. شهری VPN در سراسر جهان سرودهایی دارد و به شما یک اتصال سریع مانند رعد و برق و هزاران IP را برای انتخاب تضمین می کند ، تا بتوانید به راحتی در هنگام حضور در فرانسه از چیزهای خود به طور ناشناس و ایمن مراقبت کنید.

چگونه VPN ما در فرانسه آزادی و حریم خصوصی شما را در اینترنت تضمین می کند ?

اگرچه آزادی اینترنت در فرانسه به خوبی محافظت می شود ، اما دسترسی به وب سایت های خاص می تواند توسط سازمان نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی ، موقعیت ها و توزیع مطبوعات دولت فرانسه محدود شود. می توانید از VPN شهری برای دسترسی به همه وب سایت ها ، جریان های پخش یا یوتیوب استفاده کنید که می توانند در منطقه محدود شوند.

VPN شهری به یک خط مشی کامل ثبت نام احترام می گذارد و به شما امکان می دهد بدون محدودیت و قابلیت ردیابی فعالیت خود به همه وب سایت ها و مطالب دسترسی پیدا کنید. شهری VPN اتصال خود را گریه کنید و به شما امکان می دهد آدرس IP خود را با یک آدرس IP از جغرافیایی مورد نظر خود جایگزین کنید ، تا بتوانید بدون ترس از اینکه دولت ، ارائه دهنده دسترسی به اینترنت یا هر شخص ثالث بتوانید نظارت کنید ، با خیال راحت از طریق اینترنت قایقرانی کنید. فعالیت آنلاین.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید
با VPN شهری

VPN Urban را بارگیری کنید تا از امنیت کامل و محرمانه بودن در هنگام پنهان کردن آدرس IP خود استفاده کنید.

محصولات

 • سپر کانون رایگان
 • VPN رایگان برای Hulu
 • VPN رایگان برای تلگرام
 • VPN رایگان برای آیفون
 • VPN رایگان برای رایانه شخصی/موبایل
 • VPN رایگان برای سفر
 • قفل پروکسی رایگان
 • VPN رایگان برای Mac
 • VPN رایگان برای ویندوز
 • adblocker رایگان برای YouTube
 • IP من را پنهان کنید
 • مکان IP
 • تولید کننده رمز عبور تصادفی
 • VPN رایگان برای Reddit
 • VPN رایگان برای Roblox
 • روتر رایگان IP VPN
 • VPN رایگان برای Craigslist
 • VPN رایگان برای Netflix
 • VPN رایگان برای tumblr
 • پسوند مرورگر رایگان
 • نشت DNS
 • VPN رایگان برای دیزنی
 • نشت Webrtc

شهری-VPN برای شرکت

 • جریان رایگان ورزش VPN
  • جریان F1 VPN
  • IPL جریان VPN
  • جریان MLB VPN
  • جریان MMA VPN
  • Motogp Streaming VPN
  • NBA جریان VPN
  • NFL جریان VPN
  • NHL جریان VPN
  • جریان فوتبال VPN