VPN بلژیک: 3 نفر برتر از بهترین تأمین کنندگان در سال 2023 ، VPN بلژیک: کدام VPN را انتخاب کنید و در سال 2023 از آن جلوگیری کنید?

VPN بلژیک: کدام VPN را انتخاب کنید و در سال 2023 از آن جلوگیری کنید 

Contents

هنگام جستجوی VPN در بلژیک ، دو مورد وجود دارد. بنابراین شما باید مراقب باشید که این دو عنصر را به خوبی متمایز کنید ، زیرا بسته به آنچه به دنبال آن هستید ، لزوماً قصد ندارید به همان تأمین کنندگان روی آورید.

VPN بلژیک: 3 برتر از بهترین تأمین کنندگان در سال 2023

بهترین VPN بلژیک

شما به دنبال بهترین VPN برای بلژیک هستید و نمی دانید کدام تأمین کننده را به شما برگرداند ? در این مقاله ، ما خواهیم دید که مزایای این ابزار چیست ، اما مهمتر.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

VPN در بلژیک: چرا این کار را انجام دهید ?

هنگام جستجوی VPN در بلژیک ، دو مورد وجود دارد. بنابراین شما باید مراقب باشید که این دو عنصر را به خوبی متمایز کنید ، زیرا بسته به آنچه به دنبال آن هستید ، لزوماً قصد ندارید به همان تأمین کنندگان روی آورید.

مورد n ° 1 است شخصی که در بلژیک ساکن است, چه کسی مایل است در اشتراک یک شبکه خصوصی مجازی مشترک باشد تا از اطلاعات شخصی خود در هنگام اینترنت محافظت کند.

مورد n ° 2 است شخصی که در خارج از قلمرو بلژیک واقع شده است, اما چه کسی به دنبال اتصال به یک سرور بلژیکی برای به دست آوردن آدرس IP واقع در کشور و باز کردن قفل محتوای Geo-Restaurant است.

در این بخش اول ، ما این دو فرصت را با جزئیات بررسی خواهیم کرد تا ببینیم مزایای استفاده از VPN در بلژیک چیست.

چرا از VPN در بلژیک استفاده کنید?

اگر بلژیکی هستید ، ممکن است به دنبال VPN برای بلژیک برای محافظت از خود در طول اتصالات اینترنتی خود باشید. بیایید ببینیم که چگونه این ابزار می تواند به طور روزانه به شما کمک کند.

شبکه خصوصی مجازی چگونه کار می کند ?

وقتی از VPN برای بلژیک استفاده می کنید ، به سرورهای تأمین کننده خود دسترسی دارید. هنگامی که به یکی از سرورها وصل شدید ، اتصال شما به طور خودکار رمزگذاری می شود تا کاملاً غیرقانونی برای اشخاص ثالث باشد و یک آدرس IP جدید جایگزین آدرس IP واقعی شما می شود. بنابراین ، شما در اینترنت کاملاً ناشناس هستید: آدرس IP و مکان شما با سرور مورد نظر مطابقت دارد ، و هیچ چیز به شما امکان نمی دهد به شما برگردید.

از VPN: محافظت اضافی استفاده کنید

به همین دلیل است که استفاده از VPN در بلژیک بسیار توصیه می شود.

در حال حاضر ، تهدیدهای زیادی در اینترنت وجود دارد ، و یافتن راهی برای محافظت از خود به طور موثر می تواند دشوار باشد. بسیاری از بازیکنان در بازار امنیت سایبری قرار دارند و انتخاب شما دشوار است.

یک VPN با این حال ضروری است که بتوانید در اینترنت گشت و گذار کنید یا بدون خطر بارگیری کنید. در واقع ، این ناشناس بودن بسیار کاربردی است ، زیرا به شما امکان می دهد از خود محافظت کنید و بتوانید به عنوان مثال بدون ترس از هک شدن به همه شبکه های WiFi عمومی متصل شوید.

کدام سرور را انتخاب کنید ?

هنگامی که در بلژیک هستید و به دنبال VPN برای دسترسی به اینترنت آن هستید ، توصیه می شود سرور را که در نزدیکی مکان واقعی ما قرار دارد انتخاب کنید. این تأخیر و بهینه سازی سرعتهای پیشنهادی را محدود می کند.

چرا از VPN با آدرس IP در بلژیک استفاده کنید?

هر کجا که در جهان هستید ، ممکن است بخواهید از VPN در بلژیک استفاده کنید تا یک آدرس IP بلژیکی دریافت کنید که آدرس IP واقعی شما را پنهان کند. توضیح کوچک.

چگونه کار می کند ?

بسیاری از سایت های جهان محدود به جغرافیایی هستند. این به ویژه در مورد سایت های محتوا مانند سیستم عامل های پخش ، پخش مجدد و کانال های تلویزیونی مستقیم یا سیستم عامل های آنلاین پاریس اتفاق می افتد.

برای اینکه دریابید که در کجا قرار دارید ، و بنابراین اگر حق دسترسی به مطالب را دارید, این سیستم عامل ها به آدرس IP شما نگاه می کنند, و مهمتر از همه مکان مرتبط با آن. اگر در قلمرو بلژیکی نیستید ، دسترسی مسدود شده است.

اما همانطور که دیدیم ، استفاده از VPN برای بلژیک به شما امکان می دهد آدرس IP خود را تغییر دهید و یک آدرس IP بلژیکی بدست آورید. بنابراین هیچ بستر نمی تواند بداند که واقعاً خود را در کجا قرار می دهید ، و دسترسی به سیستم عامل ها فوری خواهد بود.

با استفاده از این تکنیک می توانید به عنوان مثال به کانال های RTBF و RTBF AUVIO و همچنین سایر کانال های بلژیکی دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این ، این امر به شما امکان دسترسی به محتوای سیستم عامل های SVOD مانند Netflix را می دهد (زیرا در صورتی که نمی دانید, محتویات بسته به کشورها متفاوت است).

کدام سرور را انتخاب کنید ?

هنگامی که برای باز کردن قفل محتوا یک VPN را برای بلژیک انتخاب می کنید ، باید سعی کنیم فاصله بین مکان و محل سرور را که به آن وصل می کنیم به حداقل برسانیم. در واقع ، همیشه جالب است که سرور را به شما نزدیک کنید تا سرعت آن به دلیل فاصله محدود شود.

معیارهای انتخاب VPN برای بلژیک

شما به دنبال بهترین VPN در بلژیک هستید اما در انتخاب خود مشکل دارید ? ما شما را درک می کنیم: بسیاری از بازیکنان در بازار هستند و از ارائه همه راه حل ها برای کیفیت مشابه دور نیستند.

بنابراین ، چگونه بدانیم کدام یک کارآمدترین است ? ما 3 معیار را برای تماشای اولویت انتخاب کرده ایم.

تعداد سرورها در بلژیک

تعداد کلی سرورهای یک تأمین کننده مهم است. اما اگر به دنبال بهترین VPN برای بلژیک هستید ، باید تعداد سرورهای موجود در این کشور را در اولویت مشاهده کنید.

در واقع ، این تأثیر بسیار زیادی در کندی های احتمالی که می دانید: اگر تعداد کمی از سرورها وجود داشته باشد ، آنها به سرعت اشباع می شوند ، به خصوص هنگامی که به عنوان مثال محتوای زنده در RTBF وجود داشته باشد و هر آنچه که جهان می خواهد به آن دسترسی پیدا کند.

این نتیجه باعث کاهش سرعت ارتباط همه افراد به شدت خواهد شد … که وقتی به دنبال آن هستیم ، به عنوان مثال ، به دنبال F1 در جریان است.

امنیت

هنگامی که به دنبال بهترین VPN برای بلژیک هستید ، چندین عنصر مربوط به امنیت مورد توجه قرار می گیرد.

از نظر ویژگی های فنی ، ما باید به رمزگذاری استفاده شده (استفاده از رمزگذاری 256 -Bit AES که از کیفیت نظامی و مرجع در محیط زیست است) و پروتکل هایی که ارائه می شود (به ویژه OpenVPN) استفاده کنیم.

اما این همه چیز نیست ! همچنین می توانید به ویژگی هایی که ارائه می شود نگاه کنید: به عنوان مثال سوئیچ Kill (که به طور خودکار اتصال شما را کاهش می دهد اگر VPN شما برای چند ثانیه فاقد آن باشد ، برای محافظت از شما) ، Double VPN و غیره.

سرانجام ، مهمترین نکته را فراموش نکنید: در صورت عدم ورود به سیستم ، باید در خط مشی رازداری جستجو کنید, این بدان معنی است که هیچ یک از داده های شما را حفظ نمی کند از اتصالات هنگام استفاده از شبکه خصوصی مجازی. تو می توانی بهترین VPN No Log را در اینجا پیدا کنید.

سرعت

سرانجام ، می توانید به سرعت هایی که توسط تأمین کنندگان ارائه می شود نگاه کنید.

در واقع ، اگر به دنبال دسترسی به محتوای بلژیکی هستید ، اگر کندی مهم مانع از نگاه کردن به محتوای با کیفیت بالا شود ، شرم آور خواهد بود.

به طور کلی ، برای انجام تمام حریص ترین فعالیت ها در داده ها به سرعت خوبی نیاز خواهید داشت: جریان HD ، بارگیری و غیره.

بنابراین مراقب باشید تأمین کنندگان را با این سطح مقایسه کنید.

3 بهترین VPN بلژیک ما

در اینجا انتخاب ما از بهترین تأمین کنندگان VPN در بلژیک برای سال 2023 است. همه 3 ویژگی جالب و عملکرد بهینه را برای پشتیبانی روزانه و محافظت از داده های شخصی خود ارائه می دهند.

اکسپرس

Expressvpn بدون شک بهترین VPN در بلژیک است. این دستگاه در دستگاه های مختلف (ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، لینوکس و مسیر) موجود است که به شما امکان می دهد از تمام اتصالات اینترنتی خود محافظت کنید.

علاوه بر شرط بندی امن از نظر امنیت ، این به سادگی سریعترین VPN در بلژیک در بازار است. با داشتن یک پهنای باند نامحدود و سرورهای با کیفیت ، ممکن است مطمئن باشید که همیشه از بهترین سرعت برای بارگیری یا تماشای تلویزیون بلژیکی از هر کجا بهره مند می شوید.

سرانجام ، ما به خصوص از پشتیبانی مشتری که ارائه می شود قدردانی کرده ایم: شما می توانید با یک گربه آنلاین آنلاین به کمک 24/7 دسترسی پیدا کنید.

ما را بخوانید نظر Expressvpn برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأمین کننده قبل از ارتکاب.

ExpressVPN- رابط-ماکوس

سایبر

Cyberghost تأمین کننده ای است که بیشترین تعداد سرورهای VPN را در بلژیک دارد. و جای تعجب آور نیست ، زیرا این فقط بزرگترین شبکه سرورها در سراسر جهان است.

در واقع ، شما قادر خواهید بود بیش از صد سرور که در چندین مرکز داده از بروکسل توزیع می شوند.

بنابراین برای سرعت بهینه است: قبلاً ذکر شد که سرعت پیشنهادی بسیار جالب است ، اما این واقعیت که سرورهای مختلف زیادی وجود دارد اثبات این است که شما اشباع را نمی دانید.

علاوه بر این ، شما از رابط کاربری تهیه شده توسط تأمین کننده قدردانی خواهید کرد ، که برای همه و پیکربندی خالص بسیار کاربردی در دسترس است ، ویژگی های مختلف. تأمین کننده ای که در برنامه های خود وضوح و آموزش را نشان می دهد: این یک کل است.

Application-Cyberghost-VPN

شمالی

برای به پایان رساندن این 3 مورد برتر از بهترین تأمین کنندگان VPN برای بلژیک ، ما NordPVN را انتخاب کرده ایم.

تعداد سرورهای بلژیک ارائه شده توسط این تأمین کننده نیز جالب است ، با نزدیک به 80 سرور. سرعتی که ما آزمایش کرده ایم بیش از آن برای پخش و بارگیری است.

ایمنی نیز بهینه است ، زیرا علاوه بر رمزگذاری AES 256bit AES و یک ویژگی از ویژگی ها (کشتن سوئیچ ، تونل سازی تقسیم ، دوتایی VPN و غیره) ، شما این ضمانت را دارید که اطلاعات شما به خوبی محافظت می شود زیرا تأمین کننده به طور صحیح نیست ورود به سیستم.

بدون شک: همچنین یک VPN حق بیمه است و در صورت انتخاب این تأمین کننده ، احتمالاً ناامید نخواهید شد.

برنامه Windows Nordvpn

VPN رایگان در بلژیک: مزایا و معایب

آیا VPN های رایگان خوب در بلژیک یا با سرورهای واقع در این کشور قابل استفاده هستند ? اول ، بدانید کهدر بلژیک هیچ VPN رایگان خوبی با سرورها وجود ندارد. متأسفانه وجود ندارد.

حال اگر شما به دنبال خدمات بدون سرور در سایت نیستید (و این به شما امکان نمی دهد IP بلژیکی داشته باشید) ، پس می توانید به خوبی به Protonvpn مراجعه کنید.

با این حال ، توجه داشته باشید که حتی اگر چنین باشد یکی از محبوب ترین خدمات VPN رایگان, با این وجود محدود است. شما واقعاً باید با سرورهای موجود فقط در سه کشور (ایالات متحده ، ژاپن و هلند) و غیرممکن بودن کار در خدمات جریان (دائماً شناسایی و مسدود شود) مقابله کنید. علاوه بر این ، طبق آزمایشات ما ، Protonvpn نسبتاً کند است.

با توجه به تعداد معدود سرورهای موجود و تعداد زیادی از کاربران ، ما باید با قطع ارتباط منظم و جریان های بسیار پایین تر از اتصال اینترنتی شما تشکیل دهیم. ما توانستیم قطره های 80 تا 90 ٪ را مشاهده کنیم که بسیار زیاد است. کافی است بگوییم که این تجربه به دور از خوب نخواهد بود.

حال اگر فقط می خواهید دست خود را بگیرید و برای اولین بار از VPN در بلژیک استفاده کنید ، می تواند این ترفند را انجام دهد. به خصوص از آنجا که از دیدگاه امنیتی ، Protonvpn از شهرت خوبی برخوردار است (جزئیات بیشتری یافت می شود در نظر کامل ما در مورد آن).

شما نمی خواهید سازش کنید و می خواهید از یک VPN با کیفیت و با سرورهای بلژیک لذت ببرید ، همه به صورت رایگان ? با انتخاب … یک VPN پرداخت می شود. شما به درستی می خوانید. همانطور که به نظر می رسد تعجب آور است ، ترفند این است که از ضمانت رضایت بخش یا بازپرداخت ارائه شده توسط خدماتی مانند ExpressVPN ، Cyberghost یا NordVPN استفاده کنید. به طور کلی 30 روز معتبر ، این ضمانت به شما این فرصت را می دهد تا در دوره معین از این سرویس استفاده کنید. با نزدیک شدن به پایان گارانتی ، فقط بخواهید بازپرداخت شود و نوبت بازی می شود.

با بهره گیری از ضمانت سه گانه ذکر شده ، می توانید تا 105 روز خدمات رایگان بهره مند شوید. بهینه نیست ، اما بسیار بدتر است ، شما پیدا نمی کنید ?

خلاصه

ما اکنون در پایان این مقاله در بهترین VPN برای بلژیک در سال 2023 می رسیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تأمین کنندگان داشته باشید ، بدانید که ما در مورد این موارد کامل انجام داده ایم و همچنین مقایسه VPN, که می توانید در این سایت پیدا کنید. ما کیفیت عناصر مختلف (رابط ، سرعت ، امنیت ، پشتیبانی مشتری ، قیمت گذاری و غیره) را ارزیابی می کنیم تا تعیین کنیم بهترین تأمین کنندگان VPN در سال 2023 چیست. دریغ نکنید که بیشتر این اطلاعات را به تفصیل نگاه کنید تا شما را در انتخاب خود تأیید کنید.

علاوه بر این ، توجه داشته باشید که در تأمین کنندگان امکان پذیر است که ما امروز به شما ارائه داده ایم تا از یک دوره راضی یا بازپرداخت استفاده کنید. 30 روز در ExpressVPN و Nordvpn و 45 روز برای سایبرغوست طول می کشد. این یک فرصت رویایی برای ایجاد نظر خود در مورد راه حل قبل از تعهد به طولانی مدت است ، زیرا قیمت اشتراک های 1 یا 2 سال همیشه از نظر مالی بسیار سودمندتر است !

شما از طریق توضیحات ما درک خواهید کرد, بهتر است یک VPN پرداخت شده نسبتاً رایگان انتخاب کنید, و آنچه در بلژیک هستید یا به دنبال دسترسی به سرورها در سایت هستید (برای به دست آوردن آدرس IP بلژیکی).

VPN بلژیک: کدام VPN را انتخاب کنید و در سال 2023 از آن جلوگیری کنید ?

VPN-Belgium

شما در بلژیک زندگی می کنید یا گهگاه در آنجا می مانند ? در این حالت ، شما ممکن است یکی از کاربران اینترنت باشید که به دنبال VPN برای بلژیک است. و همانطور که در سال 2023 پیدا کردن یک شبکه خصوصی مجازی که در همه جا کار می کند آسان نیست ، ما آزمایش کردیم و سپس مناسب ترین برای بلژیک ، بلکه در خارج از مرزهای بلژیکی نیز ذکر کردیم.

صرف نظر از موقعیت جغرافیایی ، چه در قلمرو بلژیکی و چه در خارج از کشور ، VPN های منتخب برای بسیاری از انواع فعالیت های آنلاین کمک های گرانبهایی خواهند داشت. قبل از اینکه شما را برای استفاده از یک VPN بلژیک ، قانونی بودن آنها در این کشور و دستورالعمل های آنها برای استفاده اول از همه رتبه ما استفاده کند.

رتبه بندی بهترین VPN برای بلژیک در سال 2023:

انتخاب 3 بهترین VPN برای بلژیک

اگر یک چیز وجود داشته باشد که ما در طول تست های خود آموخته ایم ، این است که انتخاب یک VPN با کیفیت در بلژیک با کیفیت مهم است که بتوانید بدون تغییر عادات ناوبری خود حرکت کنید. پس از چندین آزمایش ، ما توانستیم با توجه به معیارهای مختلف (ایمنی ، عملکرد ، سرورها ، خدمات جهانی ، کمک به مشتری و غیره) رتبه سه بهترین VPN بلژیک را در سال 2023 تعیین کنیم. در اینجا ارائه های دقیق هر ارائه دهنده ارائه شده است.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

1) ExpressVPN

ExpressVPN یک تأمین کننده VPN از سال 2009 است. بنابراین او به ویژه در بازار امنیت سایبری متخصص است.

ExpressVPN به لطف رمزگذاری AES-256 که بر اساس آن مستقر است ، امنیت پیشرفته ای را ارائه می دهد تا ارتباط بین دستگاه شما و سرورهای آن برقرار شود. خط مشی بدون ورود به آن ارائه می شود تا از حفاظت بیشتری برخوردار شود. اصطلاح NO-LOG به این معنی است که هیچ مجله اتصال یا ثبت فعالیت کاربران خود را جمع نمی کند. بنابراین پیش نیاز برای بهترین VPN بلژیک است.

پس از فعال سازی ، ExpressVPN آدرس IP واقعی خود را کاملاً استتار می کند و دیگری را در بلژیک به شما می دهد. شما می توانید وب سایت ها را باور کنید که در بلژیک واقع شده اید. ExpressVPN موفق به خنثی کردن بسیاری از انسداد در اینترنت و سانسور. حتی در Netflix کار می کند و بسیار ساده است زیرا این سیستم عامل فایروال هایی را تنظیم کرده است که قادر به تشخیص VPN هستند.

با تشکر از رابط بصری کاربرد آن ، اتصال به ExpressVPN خیلی پیچیده نیست. فقط یک کشور را از آن موجود انتخاب کنید و روی دکمه فعال سازی در وسط کلیک کنید. در مثال زیر بلژیک است.

اتصال VPN-Belgium

اتصال در بلژیک با Expressvpn © iphon

ExpressVPN چندین سرور در بلژیک دارد و الگوریتم آن مسئول انتخاب مناسب ترین است. البته همچنین می توان ارتباطی از بلژیک به یک سرور خارجی ایجاد کرد. شما باید به راحتی قلمرو مورد نظر خود را پیدا کنید زیرا بیش از 3000 سرور ExpressVPN در 94 کشور جهان وجود دارند.

از طرف عملکرد ، ExpressVPN اتصال با سرعت بالا و پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد. بنابراین می توانید از بلژیک و جدا از مرزهای بلژیکی با این VPN کاملاً عادی حرکت کنید ، بدون تأثیر عمده بر سرعت اساسی خود. این تا حدی همان چیزی است که توضیح می دهد نظر ما در مورد ExpressVPN بسیار خوب است. این برنامه همچنین در MacOS ، iOS ، Android ، Windows ، Linux و Fire TV سازگار است.

با تشکر از خدمات با کیفیت ، هزاران سرور در سراسر جهان و یک برنامه بسیار سریع برای رسیدگی ، ExpressVPN به یک خطای بی عیب و نقص دست می یابد. بنابراین به عنوان بهترین VPN برای بلژیک است. برای داشتن یک قلب روشن ، آگاه باشید که با بازی ضمانت بازپرداخت خود می توانید 30 روز آن را به صورت رایگان آزمایش کنید.

2) Cyberghost VPN

بیایید رتبه خود را از بهترین VPN های بلژیک با Cyberghost VPN ادامه دهیم.

Cyberghost ویژگی ارائه بیش از 9000 سرور در 90 کشور جهان را دارد. یک زیرساخت چشمگیر وقتی می دانید که فقط در بلژیک دارای 200 سرور است. بنابراین شما در ایجاد ارتباط در این قلمرو مشکلی نخواهید داشت. علاوه بر این ، می توان میزان شارژ هر سرور را مشاهده کرد تا از بهترین عملکرد در لحظه t استفاده کند.

سایبرگست-VPN-server-belgium

سرورهای بلژیکی VPN Cyberghost © iphon

Cyberghost از ترافیک وب و اطلاعات کاربر خصوصی بر اساس رمزگذاری قوی و پنهان کردن کامل آدرس IP آنها محافظت می کند. سایر ویژگی ها برای تقویت دستگاه نیز در دسترس است (مسدود کننده ردیابی ، بدافزار و تغییر مسیر HTTPS). ایده آل است اگر می خواهید به شکلی امن در بلژیک قایقرانی کنید.

در طول فعالیت های جریان و بارگیری در P2P می توان از Cyberghost استفاده کرد. در این حالت ، شما باید از سرورهای اختصاصی آن که از برگه “برای بارگیری” یا “جریان” قابل دسترسی است استفاده کنید.

برای استفاده از مزایای Cyberghost VPN در هر کجا که هستید ، برنامه در چندین پشتیبانی (رایانه ، تبلت ، تلفن هوشمند ، تلویزیون متصل و جعبه تلویزیون) سازگار است و هفت اتصال همزمان ارائه می شود. این در مورد است یکی از بهترین VPN ها در آیفون بنابراین اگر یکی دارید دریغ نکنید.

اگر به دنبال یک VPN ارزان قیمت بلژیک هستید که عملکرد خوبی را ارائه می دهد ، بدون شک Cyberghost بهترین انتخاب است. علاوه بر این ، اشتراک در اشتراک بیش از شش ماه با یک ضمانت بازپرداخت 45 روزه همراه است.

3) nordvpn

nordvpn جایگزینی برای دو رقبای ارائه شده در بالا است. مانند آنها ، این امنیت پیشرفته را در هنگام مرور وب خود به شما ارائه می دهد و در بلژیک یا بلژیک ارتباطی برقرار می کند.

شبکه NordVPN بیش از 5،800 سرور در 60 کشور جهان واقع شده است ، از جمله 56 سرور در بلژیک. این خیلی شما را ترک می کند.

نوردوپن-سرور

اتصال در بلژیک با nordvpn © iphon

به لطف یک IP جدید و یک اتصال انتهایی -به پایان می توانید با خیال راحت به اینترنت بروید. nordvpn هیچ ورود به سیستم را حفظ نمی کند. سرورهای NordVPN اجازه P2P و برخی از عملکرد اختصاصی Double VPN و IP را پشتیبانی می کنند. ارائه دهنده می تواند بسیاری از مطالب را در جریان (بلژیکی یا خارجی) باز کند. شما به سادگی باید کشور اقتباس شده را از لیست انتخاب کنید.

اتصال ارائه شده توسط NordVPN کمی کندتر از ExpressVPN و Cyberghost است. این همان چیزی است که موقعیت سوم او را توضیح می دهد. گفته می شود ، سرعت منطقی باقی مانده و ناوبری به خطر نمی افتد.

استفاده از nordvpn را می توان در شش دستگاه متصل به طور همزمان انجام داد.

چرا از VPN در بلژیک استفاده کنید ?

بین امنیت ، ناشناس بودن ، آزادی در اینترنت و لغو محدودیت های دیجیتال ، یک VPN بلژیک به شما امکان می دهد از مزایای زیادی لذت ببرید. در اینجا دلایل استفاده از این ابزار آورده شده است.

ایمنی و محرمانه بودن

کاربرانی که در بلژیک زندگی می کنند و یا در آنجا می گذرانند ، دستگاه های خود را که با VPN متصل هستند به منظور حفظ محرمانه بودن خود در قلمرو بلژیک مجهز می کنند. در واقع ، حتی اگر بلژیک کشوری نسبتاً ایمن در اینترنت باشد ، ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت می توانند فعالیت ها و رفتار آنلاین افراد خاص را رصد کنند. افراد مالینتیت نیز می توانند داده های شما را بدون اطلاع شما بگیرند.

بنابراین یک VPN به شما امکان می دهد داده های خود را از یک طرف رمزگذاری کرده و ناشناس بودن را از طرف دیگر تقویت کنید. رمزگذاری فرایندی است که باعث می شود ترافیک وب کاربر قابل خواندن باشد. این امر از رمزهای عبور و شناسه ، تا پرونده های بارگیری شده و سایت های مشورت شده می رود. این عناصر توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت بلژیکی به طور عادی قابل دسترسی هستند. دزدان دریایی نیز می تواند آنها را بدزدد.

بنابراین یک VPN در بلژیک تمام این اطلاعات را به همان روشی که آدرس IP منبع کاربران اینترنت است ، ماسک می کند. بنابراین ، هیچ کس نمی تواند به آنها برگردد و هویت آنها را بشناسد. چه چیزی باعث افزایش حریم خصوصی افراد واقع در بلژیک می شود.

باز کردن محتوای بلژیکی

اگر بسیاری از کاربران از VPN بلژیک استفاده می کنند ، فقط تأمین اطلاعات شخصی آنها نیست. حتی اگر محافظت از اطلاعات خصوصی و فعالیت های آنلاین یکی از مهمترین مزایای این ابزار باشد ، این تنها دلیل نیست.

علاقه عمده استفاده از VPN برای بلژیک وقتی از نظر جسمی نیستید ، می توانید به محتوای بلژیکی دسترسی پیدا کنید. برای دستیابی به این هدف ، تغییر مکان مجازی خود با استفاده از یک آدرس IP جدید ضروری است.

باید بدانید که بسیاری از سایت ها به دلیل محدودیت های جغرافیایی مسدود شده اند. بسته به موقعیت مکانی کاربران اینترنت (تعیین شده توسط IP) ، بنابراین محتوای مجاز و ممنوع متغیر خواهد بود. بیشتر اوقات این مسئله از حق چاپ است اما گاهی اوقات به دلیل قوانین یا شبکه های دولت است. بنابراین ، برخی از محتوای بلژیکی در جای دیگری از بلژیک غیرقابل دسترسی خواهند بود.

VPN-BELGIUM

VPN به شما امکان می دهد یک جغرافیایی مجازی بلژیکی را بدست آورید که به تمام خدمات آنلاین که در بلژیک هستید نشانگر آن است. سایت های بازدید شده چیزی متوجه نمی شوند و به شما امکان دسترسی به شما را می دهند. شما قادر خواهید بود به رویدادهای ورزشی رونویسی شده در RTBF ، کانال های تلویزیونی بلژیکی ، به کاتالوگ معمول Netflix و سایر سایت های خود دسترسی پیدا کنید بدون اینکه مسدود شود.

دسترسی به سایت های مسدود شده در بلژیک

بلژیک ممکن است از نظر دیجیتالی درجه خاصی از آزادی را ارائه دهد ، برخی از سایت ها به همان دلایلی که ما اخیراً از آن یاد کرده ایم ، سانسور در این سرزمین مسدود شده است. بنابراین یک VPN در بلژیک با اختصاص دادن آدرس IP در یک کشور دیگر که مجاز به دسترسی به سایت مورد نظر است ، امکان عبور از این انسداد ها را فراهم می کند.

به لطف یک مکان مجازی در خارج از کشور ، بنابراین می توانید به هر سایتی بروید که به طور معمول در خاک بلژیکی ممنوع است. به عنوان مثال ، شما می توانید برنامه های بین المللی تلویزیون را تماشا کنید یا تغییر کشورها در نتفلیکس و کاتالوگ آمریکایی را که شامل فیلم ها و سریال های بیشتری است باز کنید. بنابراین این می تواند برای بلژیکی هایی که می خواهند محتوای دیگری را کشف کنند ، اما همچنین مهاجران ساکن بلژیک که مایل به دسترسی به خدمات کشور مبدا هستند ، استفاده کنند.

آیا VPN در بلژیک قانونی هستند ?

بلژیک با توجه به اینترنت نسبتاً باز است. بنابراین استفاده از شبکه خصوصی مجازی مجاز است (راهنمای ما در مورد قانونی بودن VPN ها را ببینید). کاربران اینترنت می توانند بدون شکستن قانون به آن متصل شوند.

از طرف دیگر ، بدیهی است که مجاز به فعالیت های غیرقانونی با VPN نیست. در این حالت ، این ابزاری نیست که ممنوع باشد و استفاده از دومی مشکل ساز است.

مراحل اتصال به VPN برای بلژیک

اگر برای بهره مندی از مزایای ذکر شده در بالا به یک VPN بلژیک نیاز دارید ، باید بالاتر از همه بدانید نحوه استفاده از VPN. دو مورد سپس بوجود می آیند: فعال سازی VPN در بلژیک یا خارج از کشور. این روش کمی متفاوت است اما روش بسیار ساده و سریع است.

از بلژیک

اگر در بلژیک هستید و می خواهید VPN خود را فعال کنید تا یک جغرافیایی دیگر را بدست آورید ، به سادگی کشور با ارزش را از لیست سرورهای موجود انتخاب کرده و روی دکمه اتصال کلیک کنید. اگر یکی از بهترین VPN بلژیک را انتخاب کنید ، این اطلاعات به طور معمول از برنامه قابل شناسایی است. پس از چند ثانیه ، اصطلاح “متصل” ظاهر می شود. بنابراین IP و مکان شما بر این اساس اصلاح شده است. از نظر اینترنت ، شما دیگر در بلژیک قرار ندارید و می توانید به محتوای دیگر دسترسی پیدا کنید.

در صورتی که بخواهید از VPN در بلژیک برای تأمین اتصال به اینترنت و حفظ محرمانه خود استفاده کنید ، نیازی به انتخاب سرور در یک کشور خارجی ندارید. شما فقط می توانید از سرور بلژیکی به VPN متصل شوید. از استفاده از نوار جستجو دریغ نکنید تا کشور را راحت تر پیدا کنید. بنابراین ، شما بدون تغییر عادات ناوبری خود با دسترسی بدون تغییر به سایت ها و خدمات بلژیکی ، از رمزگذاری داده و ناشناس بودن بهره مند خواهید شد.

از خارج از کشور

وقتی در خارج از کشور هستید و می خواهید به محتوای بلژیکی دسترسی پیدا کنید ، فعال سازی VPN در بلژیک ضروری است. برای انجام این کار ، شما باید سرور را در بلژیک انتخاب کنید. سپس یک IP و مکانی بلژیکی دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد حرکت کنید که گویی در بلژیک هستید.

همانطور که می بینید ، صرف نظر از شرایط ، اتصال به یک VPN بلژیک به سرورهای بلژیک نیاز دارد ، اما نه تنها. برای دسترسی به محتوای خارجی از بلژیک ، ضروری است که ارائه دهنده VPN حداکثر کشورها را در جهان پوشش دهد. برای اطلاعات ، می توان گفت که این کار فراتر از 55 کشور است. البته لازم است تأیید کنیم که کدام کشورها هستند.

چرا یک VPN رایگان در بلژیک انتخاب نکنید ?

وسوسه انتخاب یک ارائه دهنده VPN رایگان در هنگام نیاز به این ابزار برای بلژیک بسیار عالی است. با این حال ، جدا از این واقعیت که این اشتراک هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت ، VPN های رایگان فقط اشکالاتی دارند.

اول ، آنها هرگز به شما سطح محافظت فقط بهترین VPN ها برای بلژیک را به شما پیشنهاد نمی دهند. آنها حتی خطرناک خواهند بود. در واقع ، برخی از ارائه دهندگان بی پروا از فروش مجدد داده های کاربر به تبلیغ کنندگان یا مقامات دولتی دریغ نمی کنند. اینگونه درآمد کسب می کند. بنابراین امنیت زیر سوال می رود.

علاوه بر این ، VPN های رایگان اغلب یک پارک سرور بسیار کوچک دارند. بنابراین شما یک انتخاب محدود برای باز کردن محتوای بین المللی از بلژیک خواهید داشت. بعضی اوقات آنها حتی بلژیک را پوشش نمی دهند که مانع از دریافت آدرس IP بلژیکی می شود.

همچنین ، کمک به مشتری اغلب بسیار خلاصه است و ضمیمه پشتیبانی فنی در صورت بروز یک سوال یا مشکل اتصال دشوار است. همه این دلایل تا حدی توضیح می دهد که چرا انتخاب VPN رایگان برای بلژیک توصیه نمی شود.

اگر قیمت معیاری است که در انتخاب شما در نظر گرفته می شود و بودجه تنگ دارید ، می توانید از تست رایگان 30 روز ExpressVPN استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا در این دوره و بدون ریسک از VPN نامحدود استفاده کنید زیرا می توانید بازپرداخت خود را از خدمات مشتری درخواست کنید. مشاوران را می توان در هر زمان از گربه زنده در وب سایت رسمی ExpressVPN به دست آورد.