VPN · در فروشگاه App ، پیش نمایش تنظیمات VPN برای Apple – Apple (CA)

نمای کلی تنظیمات VPN برای دستگاه های اپل

برای کسانی که از امنیت سوگند یاد می کنند ، یک VPN است (رایگان ، با میخانه ها ، حتی قابل اعتماد تر) ، از داده های شخصی شما به هیچ وجه محافظت نمی کند. VPN به شما امکان می دهد محدودیت های خاصی را از بین ببرید/دور بزنید. آدرس IP و داده های شخصی شما به راحتی بازیابی می شوند. اگر واقعاً می خواهید از خود محافظت کنید/خود را ناشناس کنید ، از خدماتی مانند TOR استفاده کنید

VPN · 4+

VPN رایگان و سریع ، به راحتی روزانه قابل استفاده است.

برای کسانی که از امنیت سوگند یاد می کنند ، یک VPN است (رایگان ، با میخانه ها ، حتی قابل اعتماد تر) ، از داده های شخصی شما به هیچ وجه محافظت نمی کند. VPN به شما امکان می دهد محدودیت های خاصی را از بین ببرید/دور بزنید. آدرس IP و داده های شخصی شما به راحتی بازیابی می شوند. اگر واقعاً می خواهید از خود محافظت کنید/خود را ناشناس کنید ، از خدماتی مانند TOR استفاده کنید

پاسخ توسعه دهنده ,

آقا عزیز ، از بازخورد شما و برای برجسته کردن مزایای سرویس VPN رایگان و سریع ما متشکرم. ما می دانیم که امنیت اولویت اصلی کاربران است. در حالی که VPN ما رمزگذاری را فراهم می کند و به دور زدن محدودیت های خاصی کمک می کند ، ما تأیید می کنیم که ممکن است همان سطح ناشناس ماندن را به عنوان خدماتی مانند TOR ارائه ندهد. ما از بینش شما قدردانی می کنیم و کاربران را ترغیب می کنیم تا بر اساس نیازهای آنها گزینه های مختلف را کشف کنند. اگر پیشنهاد یا سؤال دیگری دارید ، لطفاً به ما اطلاع دهید. ما در اینجا هستیم تا به شما در انتخاب آگاهانه برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین خود کمک کنیم.

سرعت کار

VPN را می توان در چین استفاده کرد که نکته خوبی است. با این حال ، کمی کند است

پاسخ توسعه دهنده ,

با تشکر از شما برای وقت گذاشتن برای ما یک نظر چهار -استار. ما خوشحالیم که یاد گرفتیم که از خدمات VPN ما می توان در چین استفاده کرد و این یک نکته خوب برای شما است. متأسفیم که یاد گرفتیم که برنامه ما را کمی آهسته پیدا می کنید.

ما دائما در تلاش هستیم تا سرعت سرویس VPN خود را بهبود بخشیم و از نظرات شما در مورد این موضوع قدردانی می کنیم. اگر سوالی دارید یا به کمک نیاز دارید ، در تماس با تیم پشتیبانی مشتری ما دریغ نکنید. ما در اینجا هستیم تا در هر زمان به شما کمک کنیم و بهترین تجربه VPN را برای شما تضمین کنیم.

ما خوشحالیم که یک سرویس VPN با کیفیت را به شما ارائه می دهیم تا به شما در مرور ایمن و محرمانه در اینترنت کمک کنید. ما امیدواریم که شما به استفاده از خدمات ما ادامه دهید و به دوستان و خانواده خود توصیه خواهید کرد.

VPN عالی

بسیار خوب کار می کند ، آسان برای استفاده و روان. این کشور به بسیاری از کشورها دسترسی پیدا می کند و بنابراین در کشورهایی که محصولات مورد نظر ارزان تر هستند و بسیاری از محتوای خارجی در سایر کشورها در دسترس نیستند ، خرید می کند. قابل استفاده در کشورهایی مانند چین.

پاسخ توسعه دهنده ,

با تشکر از شما برای گذراندن وقت برای ما برای ارزیابی پنج -star و به اشتراک گذاشتن تجربه مثبت خود با سرویس VPN ما. ما خوشحالیم که یاد گرفتیم که VPN ما را عالی و آسان برای استفاده می یابید ، و از دسترسی به بسیاری از کشورها برای خرید و دسترسی به محتوای خارجی قدردانی می کنید. ما همچنین خوشحالیم که می دانیم VPN ما به خوبی در چین کار می کند. اگر سؤال یا نگرانی دارید ، از تماس با تیم پشتیبانی اختصاصی ما دریغ نکنید. ما 24 ساعت شبانه روز در دسترس هستیم تا به شما کمک کنیم و مطمئن شوید که بهترین تجربه VPN را دارید. با تشکر از شما برای انتخاب سرویس VPN ما.

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، VPN VPN VPN Proxy Master Unlimited Inc ، اظهار داشت که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل مدیریت داده ها باشد که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده ها به شما مرتبط نیستند

  • استفاده از داده ها
  • علم تشخیص

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی های شما یا سن شما متفاوت باشد. بیشتر بدانید

اطلاعات

ارائه دهنده VPN VPN VPN Proxy Master Unlimited Inc

آیفون سازگاری به iOS 11 نیاز دارد.0 بعد. iPad iPados 11.0 بعد. iPod Touch به iOS 11 نیاز دارد.0 بعد. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد از آن و یک مک با تراشه Apple M1 یا بعد از آن.

نمای کلی تنظیمات VPN برای دستگاه های اپل

شما می توانید تنظیمات VPN را برای یک آیفون ، iPad یا MAC که با یک راه حل مدیریت دستگاه های تلفن همراه (GAM) ثبت شده است ، پیکربندی کنید. برای وارد کردن تنظیمات VPN مورد نیاز برای اتصال به شبکه خود از Entity VPN استفاده کنید. تنظیماتی که در نمایه پیکربندی مشخص کرده اید توسط کاربران قابل تغییر نیست. برخی از تنظیمات VPN و Wi-Fi ، مانند 802 تنظیمات.1x ، فقط توسط یک پروفایل پیکربندی می توان پیکربندی کرد.

توجه: با تنظیمات خاص VPN هویت لازم است. بسته به پیکربندی VPN ، یک نهاد VPN ممکن است نیاز داشته باشد که نهاد گواهینامه مرتبط شامل گواهی مربوط به هویت باشد.

نهاد VPN از زیر پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به اطلاعات مربوط به موجودیت مراجعه کنید. برای دیدن لیستی از متغیرهای VPN ، به تنظیمات متغیر موجودات GAM برای دستگاه های اپل مراجعه کنید.

  • شناسه نهاد پشتیبانی شده: کم.سیب.VPN.اداره می شود
  • سیستم عامل ها و کانال های پشتیبانی شده: iOS ، iPados ، دستگاه macOS ، کاربر macOS.
  • انواع سازگار ثبت نام: ثبت نام کاربر (نقشه برداری VPN فقط لایه های برنامه و برنامه های کاربردی) ، ثبت نام دستگاه ها و ثبت نام خودکار دستگاه ها.
  • کپی های مجاز: درست: بیش از یک نهاد VPN را می توان به کاربر یا دستگاه توزیع کرد.

می توانید از تنظیمات جدول زیر با موجودیت VPN استفاده کنید.