بهترین VPN برای Apple TV: راهنمای ما برای کمک به شما ، پیکربندی Apple TV VPN فقط در 3 مرحله آسان | pia vpn

محتوای مورد علاقه خود را به روش شخصی خود با Apple TV VPN تماشا کنید

Contents

تنها کاری که برای به دست آوردن بازپرداخت باید انجام دهید تماس با پشتیبانی مشتری ExpressVPN است. هیچ توجیهی پرسیده نمی شود.

بهترین VPN برای Apple TV: راهنمای ما برای کمک به شما

Apple TV برای تماشای مطالب رایانه شما به طور مستقیم در تلویزیون شما بسیار کاربردی است. اما تعداد کمی از افراد از VPN برای Apple TV استفاده می کنند در حالی که این ابزار یک دارایی بزرگ روزانه برای محافظت از شما است و به شما امکان می دهد به محتوای اختصاصی دسترسی پیدا کنید. مزایای استفاده از VPN برای این فعالیت ها چیست ? نحوه استفاده از آن ? رایگان است ? این همان چیزی است که امروز می خواهیم ببینیم.

لیست بهترین VPN ها در Apple TV در سال 2023:

 • اکسپرس
 • Cyberghost VPN
 • شمالی
 • راهرو
 • دسترسی به اینترنت خصوصی

Apple TV چیست ?

اگر هرگز از تلویزیون اپل نشنیده اید ، این موردی است که به عنوان واسطه بین رایانه Mac و تلویزیون شما عمل می کند. این به شما امکان می دهد به طور خودکار آنچه را که در MAC خود در صفحه تلویزیون مشاهده می کنید ، پخش کنید و بنابراین اندازه صفحه نمایش خود را برای مشاهده بهتر محتوا افزایش دهید. خواه عکس ، فیلم یا موسیقی باشد … همه چیز را می توان به راحتی پخش کرد. همچنین می توان به عنوان مثال پخش فیلم های پخش شده.

برای کار ، Apple TV از شبکه اینترنتی (Wi-Fi یا اترنت) استفاده می کند. بنابراین به طور طبیعی به مسکن اینترنتی شما متصل می شود. اما اگر از VPN برای Apple TV استفاده نکنید ، قادر نخواهید بود از هویت خود یک بار به اینترنت متصل شوید.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

چرا از VPN برای Apple TV استفاده کنید ?

استفاده از VPN در بسیاری موارد توصیه می شود ، زیرا این ابزار امکان محافظت از اتصالات شما را بسیار مؤثر می کند. اما استفاده از VPN برای Apple TV به دو دلیل اصلی از اهمیت بیشتری برخوردار است:

در طول اتصالات خود از خود محافظت کنید

این به شما امکان می دهد تا در طول اتصالات خود خود را ناشناس کنید و بنابراین از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید. هیچ کس نمی تواند به شما برگردد.

آدرس IP ، موقعیت مکانی و تاریخچه ناوبری شما هرگز در دسترس نخواهد بود ، زیرا شما توسط اتصال VPN رمزگذاری شده خود محافظت خواهید شد. بنابراین ، شما در طول تحقیق یا جریان خود با بدافزار یا ویروس های دیگر روبرو نخواهید شد.

به محتوای جدید دسترسی پیدا کنید

این همچنین به شما امکان می دهد به محتوای اختصاصی که به طور معمول در منطقه شما مسدود شده است دسترسی پیدا کنید. برخی از سیستم عامل ها با اجرای Geo-Restrictions ، محتوا را با توجه به موقعیت آدرس IP شما مسدود می کنند. با اتصال به یکی از سرورهای تأمین کننده خود ، می توانید مکان خود را همانطور که می خواهید تغییر دهید و بنابراین محتواهایی را که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ضرب کنید.

Apple TV VPN

به عنوان مثال ، از VPN برای Apple TV استفاده کنید به شما امکان دسترسی به Netflix Us را می دهد و در فهرست بزرگ محتوای انحصاری ، مستقیماً در تلویزیون خود.

نحوه استفاده از VPN در Apple TV ?

امکانات چندگانه برای محافظت از ارتباط Apple TV شما با VPN است:

 1. از رایانه ای که قبلاً با یک شبکه خصوصی مجازی در ارتباط است به عنوان یک نقطه دسترسی Apple TV استفاده کنید.
 2. از این راه حل مشابه استفاده کنید اما در اتصال سیمی ، یعنی با اتصال رایانه ، شبکه اترنت و تلویزیون اپل با استفاده از کابل ها می گویند.
 3. VPN را مستقیماً روی روتر خود نصب کرده و تمام دستگاه های متصل خود را وصل کنید.
 4. اتصال DNS را به صورت دستی تغییر دهید. این امکان برای متخصصان این زمینه محفوظ است ، زیرا یک خطا می تواند بسیار مشکل ساز باشد. در صورت علاقه به این راه حل ، از دنبال کردن یک آموزش دریغ نکنید.

معیارهای انتخاب بهترین VPN برای Apple TV چیست ?

برای انتخاب یک تأمین کننده ، باید معیارها را بررسی کنید:

1) ایمنی

امنیت نکته شماره 1 است که می توانید به دنبال بهترین VPN برای Apple TV باشید. در واقع ، هیچ نکته ای برای ارائه راه حل وجود ندارد اگر کارآمد باشد که روزانه از شما محافظت کند و شما را در اینترنت ناشناس کند. روش رمزگذاری مورد استفاده ، ویژگی های توسعه یافته ، خط مشی رازداری … همه این عناصر باید در نظر گرفته شوند !

2) شبکه سرور

برای اطلاع از اینکه آیا یک تأمین کننده شبکه خوبی از سرورها دارد ، باید بررسی کنید که چه تعداد سرورها در دسترس هستند و در چه تعداد کشورهای مختلف (این بستگی به تعداد کاتالوگ های ملی دارد که به آنها دسترسی خواهید داشت).

3) سرعت

ما نمی توانیم از VPN بهینه صحبت کنیم اگر اتصال رمزگذاری شده شما باعث می شود سرعت قابل توجهی از دست دهید و مانع از پخش محتوای با کیفیت بالا به روش سیال می شود. بنابراین ما باید توجه کنیم که سرعتهای پیشنهادی قانع کننده هستند. این برای VPN در Apple TV بسیار مهم است ، زیرا به طور کلی یک سوال از پخش محتوای ویدیویی است.

بهترین VPN برای Apple TV: مقایسه و 3 نفر برتر

در اینجا انتخاب ما و راهنمای ما برای بهترین VPN برای Apple TV در سال 2023 است. 3 تأمین کننده زیر به طور طبیعی با تمام نسل های Apple TV سازگار هستند و پیشنهادات جالبی را ارائه می دهند ، چه در مورد عملکرد ، خدمات و چه قیمت گذاری. اینها بهترین تأمین کننده هایی هستند که می توانند روزانه از خود محافظت کنند و به شما امکان می دهند تمام محتوای خارجی مورد نظر خود را باز کنید.

1) ExpressVPN

تأمین کننده عملکرد بسیار خوبی در زمینه ایمنی دارد. با رمزگذاری آن با یک کلید AES 256 -Bit ، سیاست حفظ حریم خصوصی و ویژگی های آن ، می توانید مطمئن باشید که در طول اتصالات خود محافظت خواهید شد و همچنین ممکن است.

اما امنیت به دور از تنها کیفیت تأمین کننده نیست. در واقع, همچنین سریعترین VPN است – این تضمین می کند که جریان HD به طور روزانه جریان مایع شما را انجام دهید. این بسیار مهم است وقتی می خواهید فیلم ها را تجسم کنید – و بنابراین برای VPN در تلویزیون اپل بسیار مهم است.

و با بیش از 3000 سرور در 94 کشور مختلف ، می توانید به راحتی به تمام محتوایی که می خواهید دسترسی پیدا کنید ! اکسپرس به نظر ما بهترین VPN برای Apple TV است. شما در سایت آن یک ویدیوی عالی پیدا خواهید کرد که نحوه نصب VPN خود را مستقیماً در Apple TV با دومی توضیح می دهد. شما فقط باید از Mediastreame استفاده کنید – برای همه قابل دسترسی است.

ExpressVPN Apple TV

همچنین توجه داشته باشید که با انتخاب نصب ExpressVPN در Apple TV خود (یا هر دستگاه دیگری در جای دیگر) ، می توانید 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت لذت ببرید. با تشکر از دومی ، اگر از خدمات ارائه شده راضی نیستید ، می توانید در هر زمان در 30 روز اول اشتراک از هم جدا شوید.

تنها کاری که برای به دست آوردن بازپرداخت باید انجام دهید تماس با پشتیبانی مشتری ExpressVPN است. هیچ توجیهی پرسیده نمی شود.

2) سایبرگست

قدرت این تأمین کننده VPN شبکه سرور آن چیست. با بیش از 9000 سرور در 90 کشور جهان ، این صرفاً وسیع ترین شبکه در بازار است. اما اگر Cyberghost بخشی از انتخاب ما از بهترین VPN های Apple TV است ، به این دلیل است که یک سرویس جهانی بسیار کارآمد را ارائه می دهد:

 • امنیت به لطف رمزگذاری کیفیت نظامی ، یک سیاست حفظ حریم خصوصی است که حریم خصوصی شما و به ویژه یک سوئیچ کشتار را تضمین می کند.
 • بدون توجه به کشور مورد نظر ، سرعت برای جریان مناسب است.
 • سرورهای اختصاص داده شده به جریان ، بهینه سازی شده برای این نوع فعالیت.

Cyberghost VPN Apple TV

3) nordvpn

اگر ما NordVPN را در این 3 مورد برتر از بهترین VPN های Apple TV انتخاب کرده ایم ، مخصوصاً برای ویژگی های آن ، که اتصالات روزانه را ساده می کند. علاوه بر رمزگذاری با کیفیت و این واقعیت که سیاههها را حفظ نمی کند ، تأمین کننده ارائه می دهد:

 • سرورهای اختصاصی برای پخش و بارگیری
 • یک VPN دوتایی ، برای بهتر محافظت بهتر از دستگاه های خود
 • سوئیچ Kill ، برای کاهش خودکار اتصال اینترنت خود در صورت مشکل VPN شما

علاوه بر این ، می توانید به راحتی آن را روی روتر خود نصب کنید تا از تمام مزایای آن استفاده کنید ! بنابراین دریغ نکنید انتخاب Nordvpn اگر می خواهید از تمام ویژگی های تلویزیون اپل خود استفاده کنید.

nordvpn vpn appletv

این تأمین کنندگان همه 3 دوره رضایت یا بازپرداخت را ارائه می دهند تا بتوانند راه حل را آزمایش کنند: آنها 30 روز برای NordVPN و ExpressVPN و 45 روز برای Cyberghost طول می کشند. به طور خلاصه ، بسیاری از دوره های آزمایشی که به شما امکان می دهد وضعیت آنها را به عنوان بهترین VPN برای Apple TV تأیید کنید.

VPN رایگان در Apple TV: آیا انتخاب خوبی است ?

آیا VPN های رایگان وجود دارد که در Apple TV کار می کنند ? نه واقعا. پس از آزمایش خدمات رایگان زیادی ، ما توانستیم بدانیم که آنها چیزی مناسب برای استفاده در مورد اپل هستند.

برای چی ? خوب اول از همه زیرا بسیاری برای انجام خدمات خود در Apple TV لازم را ارائه نمی دهند. از آنجا که نمی توان به یک برنامه VPN بومی اعتماد کرد (Apple TV نمی تواند از این پشتیبانی کند) ، شما باید از DNS هوشمند استفاده کنید یا شبکه خصوصی مجازی را در روتر پیکربندی کنید.

به جز این که در اینجا ، هیچ VPN رایگان آن را ارائه نمی دهد. حتی بهترین ها نیست (Atlas VPN ، Protonvpn ، Windscrib ، Hide.من ، و غیره).

حتی اگر یک سرویس رایگان چنین چیزی را ارائه می داد ، بدانید که هنوز باید با محدودیت های تحمیل شده مقابله کنید. دومی به طور کلی نگران کننده است: مصرف داده ها (محدود به چند گیگا در ماه) ، تعداد سرورها و کشورهای تحت پوشش و همچنین سرعت ناامید کننده تر.

به دلایلی که اخیراً ذکر کردیم ، به نظر می رسد که از استفاده از VPN رایگان در Apple TV جلوگیری کنیم. اما پس از آن چه باید کرد ? خوب اگر واقعاً نمی خواهید بپردازید ، یا نمی توانید آن را تحمل کنید ، توصیه ای که می توانیم به شما ارائه دهیم این است که از ضمانت رضایت یا بازپرداخت ExpressVPN ، Cyberghost و NordVPN استفاده کنید. بنابراین می توانید از خدمات عالی ، همه به صورت رایگان به مدت 30 تا 45 روز لذت ببرید.

بهینه نیست اما به نظر ما بهتر از هیچ چیز است. شما نمی توانید پیدا کنید ?

سؤالات متداول در VPN و Apple TV

Apple TV یک مورد بسیار محبوب است که به شما امکان می دهد یک رابط کاربری خاصی در تلویزیون خود داشته باشید. اگر UX به اندازه iOS یا MACOS پیشرفته نباشد ، این محصول بسیار محبوب است. شما سوالات زیادی در مورد Apple TV و VPN از ما پرسیدید ، و ما در زیر به آن پاسخ خواهیم داد. ما سعی خواهیم کرد با گذشت زمان پاسخ ها را اضافه کنیم.

نحوه استفاده از VPN در Apple TV آن ?

چندین راه حل برای استفاده از VPN در Apple TV وجود دارد. به عنوان مثال در ExpressVPN ، استفاده از سرویس MediaStreame توصیه می شود. دومی اجازه می دهد تا محتوای رایانه خود مستقیماً از طریق Apple TV پخش شود. اگر دومی مجهز به VPN باشد ، Apple TV نیز سود خواهد برد. احتمال دیگر: یک VPN را روی روتر خود نصب کنید – به طوری که Apple TV که به آن وصل شده است محافظت می شود.

بهترین VPN در Apple TV چیست ?

نصب VPN در Apple TV بسیار ساده است و همه ارائه دهندگان خدماتی دارند که می توانند این کار را انجام دهند. اگر به دنبال بهترین VPN برای Apple TV هستید ، به سادگی باید به بهترین ناشران این محصول مراجعه کنید. در میان آنها ، ما می توانیم ExpressVPN ، Cyberghost یا NordVPN را ذکر کنیم.

آیا این راه حل پرداخت شده است ?

اگر تصمیم دارید برای یک VPN رایگان بروید (که ما به دلیل عدم ایمنی توصیه نمی کنیم) ، راه حل می تواند رایگان باشد. گفته می شود ، ما فقط می توانیم توصیه کنیم که یک VPN پرداخت شده برای محافظت از تلویزیون اپل خود استفاده کنید.

چرا از VPN در Apple TV استفاده کنید ?

یک VPN به شما امکان می دهد آدرس IP خود را تغییر دهید تا به مکان دیگری متصل شود. وقتی می خواهید به برنامه هایی که در کشور شما در دسترس نیستند ، مفید است. این یک روش خوب برای دور زدن سانسور جغرافیایی و دسترسی به اینترنت بزرگتر است. این همان اصل در تلویزیون اپل است ، جایی که ما می توانیم برنامه هایی را تماشا کنیم که در منطقه اتصال معمول موجود نیست.

محتوای مورد علاقه خود را به روش شخصی خود با Apple TV VPN تماشا کنید

عملکرد DNS Smart Smart Pia’s Ultra -Fast آن را به بهترین VPN برای Apple TV تبدیل می کند.

 • مکان مجازی خود را در Apple TV تغییر دهید.
 • از جریان سیال و بدون حافظه تامپون در HD و UHD لذت ببرید.
 • به همان اندازه که می خواهید ، بدون پهنای باند یا محدودیت داده ها جریان دهید.

محتوای مورد علاقه خود را به روش شخصی خود با Apple TV VPN تماشا کنید

جریان سریع در تلویزیون اپل شما

Apple TV با برنامه های VPN سازگار نیست ، اما می توانید از DNS هوشمند PIA برای تغییر مکان مجازی خود استفاده کنید. Smart DNS رمزگذاری نمی کند و به ترافیک شما نمی رسد ، که به هیچ وجه بر سرعت اتصال شما تأثیر نمی گذارد. از Apple TV در UHD بدون حافظه بافر لذت ببرید.

جریان سریع در تلویزیون اپل شما

باند نامحدود

باند نامحدود

چه از DNS SMART یا برنامه VPN ما استفاده کنید ، ما هرگز داده های پهنای باند یا VPN شما را در Apple TV یا هر دستگاه دیگری محدود نمی کنیم. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید ، تورنت ها یا پرونده های دیگر را به همان اندازه که می خواهید پخش کنید ، بازی کنید ، بارگیری کنید ،.

نحوه پیکربندی پیا VPN در تلویزیون اپل خود ?

Smart DNS به شما امکان می دهد اجاره مجازی را مستقیماً از تلویزیون Apple خود تغییر دهید بدون اینکه دانش فنی لازم باشد. مراحل زیر را دنبال کنید تا IP Smart DNS خود را بدست آورید ، سپس آن را در تنظیمات شبکه Apple TV خود وارد کنید.

مرحله 1

انتخاب کنید تلویزیون اپل در لیست لوازم جانبی.

مرحله 2

مکان سرور خود را انتخاب کنید

مرحله 3

آدرس IP هوشمند DNS خود را دریافت کنید

بهترین ویژگی های PIA VPN برای Apple TV

از محرمانه بودن و امنیت بی نظیر در Apple TV با PIA استفاده کنید. تمام ویژگی های مورد نیاز خود را برای محافظت از فعالیت های نظارت ، سانسور و محدودیت های شبکه خود بدست آورید.

سیاست بدون ورود به سیستم

شفافیت منبع باز

پروتکل های VPN ایمن

PIA هیچ یک از اطلاعات کاربر شما را دنبال نمی کند یا ثبت نمی کند ، به این معنی که در صورت درخواست مقامات هرگز نمی توانیم داده های شما را پس بگیریم. سیاست “بدون سیاههها” ما چندین بار آزمایش و اثبات شده است.

رمزگذاری سطح بالا

PIA VPN انتخاب بین دو الگوریتم رمزگذاری ناگسستنی را به شما ارائه می دهد. برای پخش و بازی های سریعتر AES 128 BIT LIGHT را انتخاب کنید. برای دسترسی به حسابهای حساس مانند حساب های بانکی یا ایمیل ، AE 256 بیتی امنیت بی نظیری را ارائه می دهد.

شفافیت منبع باز

برنامه های VPN ما 100 ٪ منبع باز هستند ، تا زمان استفاده از پروتکل های OpenVPN و WireGuard®. ما کد منبع خود را در دسترس عموم قرار می دهیم ، بنابراین هر کسی که دارای دانش لازم باشد می تواند کد برنامه های ما را بررسی کند. خودتان را ببینید – ما چیزی برای پنهان کردن نداریم.

سرعت سریع

خداحافظی از سهام بافر خسته کننده و دوباره از محتوای مورد علاقه Apple TV خود لذت ببرید. برنامه VPN ما سرعت اتصال بسیار سریع را برای پخش بی عیب و نقص ارائه می دهد. اگر از DNS هوشمند استفاده کنید ، سرعت اتصال شما به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

پایان دادن به تبلیغات پاپ آپ و ردیاب های کودکان را با PIA MACE پایان دهید. MACE در سطح DNS کار می کند تا حتی قبل از رسیدن به دستگاه شما ، تبلیغات ، ردیاب ها و بدافزار را مسدود کند. همچنین از باز کردن URL های شناخته شده برای اسکان بدافزار جلوگیری می کند.

اگر در مورد استفاده از DNS هوشمند در Apple TV خود سؤالی دارید ، تیم کارشناسان کمک به مشتری ما 24 ساعت شبانه روز توسط Cat Live یا از طریق ایمیل در دسترس است. همچنین می توانید راهنماهای نصب و عیب یابی مفصلی را در پایگاه دانش ما پیدا کنید.