پسوند VPN برای Google Chrome: بهترین چیست?, Google Chrome: بهترین VPN های رایگان و پرداخت شده

Google Chrome: بهترین VPN های رایگان و پرداخت شده

Contents

5500 سرور

پسوند VPN برای Google Chrome: بهترین چیست ?

Google Chrome بیش از 64 ٪ سهام مرورگرهای وب را نشان می دهد. شما خودتان کاربر دومی هستید ? ما از شما دعوت می کنیم بهترین VPN هایی را که می توان با Chrome استفاده کرد ، کشف کنید. ما همچنین از این فرصت استفاده خواهیم کرد تا موضوع پسوندهای VPN و همچنین مزایایی را که می توانند برطرف کنیم.

چرا از VPN در Chrome (و یک پسوند) استفاده کنید ?

قبل از حتی تلاش برای تصمیم گیری در مورد VPN در Google Chrome (و چه برنامه افزودنی) ، مزایای چنین خدماتی را کشف کنید.

داشتن یک طرف حرفهایوابسته به پمجذوب کردن نهETWORK قابل اعتماد و با کیفیت امکان را به شما ارائه می دهد:

 • ایمنی و ناشناس بودن آنلاین خود را بهبود بخشید
 • از محتوای محدود شده با GEO در سرویس های جریان استفاده کنید
 • به وب سایت های مسدود کننده بالقوه بروید
 • از کوچکترین نشت اطلاعات خودداری کنید (مکان ، DNS ، IP)

ما می خواهیم خاطرنشان کنیم که این لیست غیر اکسپرس است. بسیاری از مزایای دیگر مربوط به استفاده از VPN در Google Chrome یا هر مرورگر دستگاه / وب دیگر (Firefox ، Opera ، Safari ، Brave و غیره) وجود دارد.

می توانید جزئیات بیشتری در مورد این در راهنمای ما پیدا کنید که توضیح می دهد چرا از VPN استفاده کنید.

3 بهترین VPN برای Google Chrome (2023)

انتخاب VPN مناسب کار در Google Chrome (و به طور بالقوه ارائه یک پسوند) چیزی ساده است.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این زمینه مقایسه ای بنویسیم. در زیر لیست بهترین VPN های قابل استفاده در Google Chrome در سال 2023 پیدا خواهید کرد.

برای طبقه بندی تأمین کنندگان ، ما ویژگی های ارائه شده ، توانایی آنها در خدمات جریان ، اقدامات ایمنی اجرا شده ، قیمت ها و همچنین پاسخگویی به پشتیبانی مشتری را در نظر گرفته ایم. به طور خلاصه ، ما چیزی را برای فرصتی نگذاشته ایم تا بتوانیم عینی ترین طبقه بندی را در حد امکان به شما ارائه دهیم.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

1. ExpressVPN – بهترین برنامه افزودنی VPN برای Google Chrome

Expressvpn پسوند Google Chrome

ExpressVPN مطابق تیم های ما ، بهترین VPN و بهترین برنامه افزودنی برای Google Chrome ارائه می دهد. در سال 2023 بهتر پیدا نخواهید کرد.

آنچه باید در مورد پسوند کروم ExpressVPN شناخته شود ? خوب کاملاً نامگذاری شده است زیرا این یک پسوند VPN است که تهیه کننده ارائه می دهد. او قصد ندارد او را جایگزین کند.

نصب برنامه افزودنی ExpressVPN در Google Chrome این فرصت را به شما می دهد تا اتصال VPN خود را از مرورگر خود مدیریت کنید. شما می توانید در یکی از 94 کشور ارائه شده به سرور مورد نظر خود متصل شوید.

بعد از آزمایشات زیادی ، می توان گفت که این پسوند VPN به شما امکان می دهد تا در محتوای جریان به راحتی محتوای را باز کنید. چطور ممکنه ? این داده های جغرافیایی شما را پنهان می کند و شما را از نشت Webrtc محافظت می کند (که می تواند IP و/یا مکان واقعی شما را نشان دهد).

همچنین توجه داشته باشید که پسوند Expressvpn Chrome دارای پسوند “HTTPS در همه جا” است. دومی به طور خودکار شما را به ایمن ترین نسخه HTTPS سایتهایی که با آنها مشورت می کنید هدایت می کند.

شما اکنون بهتر می فهمید که چرا ما قضاوت می کنیم که ExpressVPN بهترین VPN در Google Chrome است ?

این تأمین کننده شما را شگفت زده نکرده است. ExpressVPN نیز هست:

 • 3000+ سرور در 94 کشور جهان
 • یک خط مشی حسابرسی نشده
 • رمزگذاری قوی ترافیک (بیت های AES-256)
 • امکان بارگیری در P2P به همه سرورهای آن
 • بهترین سرعت در بازار (پیش از Cyberghost و NordvPN)
 • سوئیچ کشتن و یک عملکرد تقسیم تونل

تنها نقص کوچکی که توانستیم او را پیدا کنیم قیمت های کمی بالاتر اوست. اکنون کیفیت و قابلیت اطمینان در آنجا ، این احساسات کلی ما را لکه دار نمی کند. شما با امتحان کردن آن چیزی را به خطر نمی اندازید زیرا تمام اشتراک های آن با 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت می شود.

با خواندن نظر دقیق ما در مورد ExpressVPN ، اطلاعات بیشتری در مورد بهترین برنامه افزودنی VPN برای Google Chrome پیدا کنید.

2. Cyberghost – واقعاً پایین قیمت

کروم پسوند Cyberghost VPN

علاوه بر ارائه یکی از بهترین خدمات در سال 2023 (به مقایسه VPN ما مراجعه کنید) ، Cyberghost به یک برنامه افزودنی رایگان قابل استفاده در Google Chrome دسترسی می دهد.

این پسوند این مزیت را دارد که بسیار ساده برای استفاده باشد و حتی نیازی به نصب برنامه Cyberghost نخواهد داشت. اکنون فقط در 4 کشور از طریق آن 8 سرور خواهید داشت.

برای استفاده کامل از این VPN در Google Chrome ، بنابراین بهتر است برنامه Cyberghost را نصب کنید. البته در ویندوز ، مکوس ، اندروید و iOS موجود است. در صورت انتخاب اشتراک طولانی مدت ، کمتر از 2 € در ماه هزینه خواهد داشت. شما از ارتکاب یک دوره بزرگ می ترسید ? وحشت نکنید زیرا Cyberghost 45 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت را ارائه می دهد.

اگر در پایان از خدمات آن ناامید شوید ، می توانید درخواست بازپرداخت کامل کنید. این بدون کوچکترین شرایط است و درخواست شما در چند دقیقه به لطف پشتیبانی قابل دسترسی 24/7 در نظر گرفته می شود.

با اشتراک در Cyberghost ، از بسیاری از موارد بهره مند خواهید شد. ابتدا در 90 کشور جهان به بیش از 9000 سرور دسترسی خواهید داشت. چند صد نفر از این سرورها این مزیت را دارند که برای جریان ، بازی ، بلکه تورنت بهینه سازی شده اند.

مهم نیست که دستگاهی که در این VPN نصب خواهید کرد ، برنامه آن ترافیک اینترنت شما را به طور کامل کاوش می کند (و نه فقط مرورگر Chrome شما). همچنین به یک سوئیچ قتل اتوماتیک ، مسدود کننده تبلیغاتی و همچنین ابزاری که شما را از نشت DNS احتمالی محافظت می کند ، دسترسی خواهید داشت.

Cyberghost یک سیاست به اصطلاح “No-Logs” را اعمال می کند. این بدان معنی است که هیچ روزنامه تجاری روی سرورهای آن ثبت نشده است.

اگر به دنبال دستیابی به جغرافیایی هستید ، بدانید که این VPN برای Google Chrome قادر به کمک به شما خواهد بود. همانطور که در بالا گفته شد ، سرورهای اختصاصی برای باز کردن سیستم عامل های جریان وجود دارد.

3. nordvpn – یک VPN امن برای Chrome

Nordvpn Google Chrome

با مراجعه به فروشگاه Google Play ، خواهید فهمید که گسترش NordVPN در واقع فقط یک پروکسی وب است و نه یک VPN واقعی. بنابراین نسخه بسیار سبک تری از سرویس ارائه شده توسط این تأمین کننده است.

این هنوز هم امکان شماره ترافیک HTTP اینترنت خود را به شما می دهد ، آدرس IP و مکان را به طور واقعی تغییر می دهد. گفته می شود ، ما می خواهیم به شما هشدار دهیم که این پسوند VPN فقط از فعالیت های انجام شده از طریق مرورگر وب شما محافظت می کند. برای بقیه ، شما باید از برنامه Office NordVPN استفاده کنید.

پسوند VPN آن برای Chrome همچنین تبلیغات را مسدود کرده و از هرگونه نشت DNS یا WEBRTC جلوگیری می کند. این که آیا شما از این VPN در iPad ، Mac ، Windows ، Android استفاده می کنید ، از هر کاری که در Google Chrome انجام می دهید محافظت می کند.

کاربرد آن با محافظت از تمام ترافیک اینترنت شما بیشتر می شود. بنابراین می توانید از آن برای بارگیری در P2P از طریق یک سرویس اختصاصی یا بازی های ویدیویی آنلاین و ایمن استفاده کنید.

اگر به دنبال ترکیب امنیت و عملکرد هستید ، NordvPN به نظر می رسد یک انتخاب عالی است. حتی اگر در مقایسه با ExpressVPN و Cyberghost کمی عقب باشد ، با پروتکل Nordlynx خود می توانید از سرعت خوب بهره مند شوید. بنابراین دومی برای باز کردن کاتالوگ های سکوهای بزرگ ایده آل است.

اگر NordVPN در این رتبه از بهترین VPN ها برای Chrome حضور داشته باشد ، سرانجام به این دلیل است که قیمت هایی که او انجام می دهد منطقی است. این امر به ویژه در صورتی که اشتراک 2 ساله آن را که کمتر از 3 یورو در ماه ارائه می شود ، انتخاب می کنید.

به همان روش اشتراک های دیگر ، 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت می شود.

پسوند VPN رایگان در Chrome: نظر ما

انتخاب یک پسوند VPN Chrome به صورت رایگان وسوسه انگیز است. به جز این که در واقعیت ، این یک ایده خوب کاذب است.

پس از انجام آزمایشات و مقایسه های زیادی ، این همان چیزی است که کارشناسان ما توانستند نتیجه بگیرند. در واقع ، این پسوندهای آزاد که می گویند “VPN” هستند در واقعیت نیستند. اینها در واقع پروکسی های ساده هستند.

مشکل چیه ? اول از همه ، اکثریت زیادی از این پروکسی ها رمزگذاری ترافیک را ارائه نمی دهند ، که باعث می شود سرویس آنها امنیت کمتری داشته باشد. سپس ، جریانی که قادر خواهید بود به دست آورید ، به همان روشی که تعداد مکان های تحت پوشش قرار می گیرد بسیار پایین خواهد بود.

علاوه بر این ، بیشتر این VPN های رایگان برای Chrome محدود هستند. به عنوان مثال ، شما با محدودیت پهنای باند ماهانه ارتباط برقرار خواهید کرد.

کافی است بگوییم که این تجربه ممکن است ناامید کننده باشد … و حتی اگر چیزی پرداخت نکرده اید.

بهترین اگر می خواهید به هر قیمتی دسترسی به یک پسوند قابل اعتماد و رایگان در Google Chrome داشته باشید ، امتحان کردن ExpressVPN است. این تأمین کننده در واقع 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت ارائه می دهد. با تشکر از آن ، می توانید خدمات آن را به صورت رایگان و بدون تعهد آزمایش کنید.

قبل از پایان 30 روز ، شما فقط باید از پشتیبانی مشتری آن بازپرداخت کنید. و اگر این آزمایش می دانست که چگونه شما را از مزایایی که ارائه می دهد متقاعد کند ، پس می توانید به راحتی اشتراک خود را گسترش دهید.

نتیجه

این در حال حاضر پایان این مقاله است که بهترین VPN ها و برنامه های افزودنی را ارائه می دهد که می توان از آن در Google Chrome استفاده کرد. همانطور که مشاهده می کنید ، در سال 2023 کمبود گزینه وجود ندارد.

اکنون همه آنها نیستند. به همین دلیل است ، اگر در حال حاضر به دنبال استفاده از بهترین ها هستید, ما به شما توصیه می کنیم که به سمت Expressvpn بروید.

خدمات آن بسیار کامل است و خوب است ، مهم نیست که می خواهید با VPN خود در Chrome انجام دهید (دسترسی به محتوای GEO محدود ، تقویت ایمنی آنلاین شما ، دسترسی به سایت های مسدود شده و غیره).

شما ترجیح می دهید خدمات یک VPN کمی ارزانتر را که قادر به کار در Google Chrome است ، به خودتان وصل کنید ? در این حالت ، Cyberghost احتمالاً به شما علاقه مند خواهد بود. در واقع می توانید خدمات خود را با حدود 2 یورو در ماه وصل کنید.

این محتوا توسط تیمی مستقل از کارمندان سرمقاله 01NET به شما ارائه می شود. کارمندان تحریریه در تولید این راهنما در VPN شرکت نکردند. 01NET احتمالاً هنگام خرید از طریق لینک های یکپارچه پاداش دریافت می کند.

Google Chrome: بهترین VPN های رایگان و پرداخت شده

شبکه خصوصی مجازی (VPN) چند دهه پیش در اینترنت ظاهر شد. در دنیای متصل که در آن زندگی می کنیم ، تعجب آور نیست که میلیون ها کاربر اینترنت از این شبکه های مجازی خصوصی استفاده کنند. VPN دارای چندین ویژگی در زندگی روزمره بسیار مفید است. به عنوان مثال ، آنها اجازه می دهند تا آدرس IP خود را پنهان کند ، اتصال به اینترنت خود را تضمین کند و به سایت ها و محتوای غیرقابل دسترسی از کشور خود دسترسی پیدا کند.

برای بهبود تجربه آنلاین ، به کاربران اینترنت توصیه می شود از پسوندهای VPN در مرورگر استفاده کنند. برخی از شبکه های خصوصی مجازی ، در واقع ، برنامه های کاربردی خود را در مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox یا Safari در دسترس دارند. در این مقاله ، ما در حال خطاب به کاربران Google Chrome هستیم که مایل به نصب یک برنامه افزودنی در مرورگر رایانه خود هستند.

بعد از آزمایش چندین تأمین کننده VPN, ما با توجه به نیاز و بودجه خود ، بهترین برنامه های افزودنی Chrome 2023 VPN را با شما در میان می گذاریم. ما قبل از ارائه سه پیشنهاد واقعاً رایگان برای Chrome با بهترین تأمین کنندگان پرداخت شده (که خدمات بهتری دارند) شروع خواهیم کرد.

پسوندهای Google Chrome VPN

3 بهترین افزونه VPN برای Chrome در سال 2023:

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

3200 سرور

100 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

اتصالات نامحدود

نظر ما : بهترین قیمت بازار

چرا از VPN در Google Chrome استفاده می کنید ?

اگر قبلاً اشتراک VPN دارید ، کاملاً حق دارید از خود بپرسید که چرا استفاده از یک برنامه افزودنی اضافی VPN خود در Google Chrome جالب است ? در واقع ، برنامه VPN که در ابتدا در ویندوز ، MACOS ، iOS یا Android بارگیری می کنیم به شما امکان می دهد تمام ترافیک اینترنت خود را بدون استثنا ایمن کنید.

با استفاده از پسوند VPN در Google Chrome ، شما قادر خواهید بود اتصال VPN خود را بهتر کنترل کنید و آن را مستقیماً از مرورگر خود فعال کنید. امنیت به حداکثر رساندن و همچنین محرمانه بودن به لطف مسدود کردن پروتکل WEBRTC ، در میان دیگران.

عملکرد VPN Chrome دقیقاً یکسان است با این تفاوت که می توانید آن را از پسوند روی مرورگر یا از برنامه نصب شده روی رایانه خود فعال کنید. همچنین می توانید سرور و مکان آن را انتخاب کنید ، آدرس IP واقعی شما پنهان خواهد شد و از رمزگذاری داده های آنلاین بهره مند خواهید شد.

3 بهترین برنامه افزودنی VPN برای Chrome

اکنون که می دانید پسوند VPN روی Chrome چیست ، ما باید نصب کنیم. در مواجهه با انتخاب متنوع در دسترس شما و برای کمک به شما ، ما رتبه بندی از 3 برنامه افزودنی VPN با پرداخت Google Chrome را رتبه بندی کرده ایم.

بهترین ولتاژ

Expressvpn ، بهترین VPN برای Chrome

به لطف قابلیت اطمینان و عملکرد عالی ، ExpressVPN بدون شک بهترین VPN در بازار است. بدیهی است که پسوند آن در Chrome از این قاعده مستثنی نیست. در سال 2023 ، پسوند ExpressVPN Chrome و رابط فرانسوی آن یکی از موفق ترین بود.

این دسترسی به همه سرورهای خود را ارائه می دهد و از آنجا که بیش از 3000 وجود دارد ناامید نخواهید شد. این مقدار از سرورها به شما امکان می دهد با جلوگیری از تحمل تأخیر به دلیل سرورهای بیش از حد ، در بهترین شرایط جریان پیدا کنید. سرورها در 94 کشور قرار دارند که انتخاب مکان را برای شبیه سازی می کند.

علاوه بر این ، در صورت استفاده از پسوند Chrome ExpressVPN بسیار توصیه می شود VPN برای پخش از آنجا که دارای یک سیستم قدرتمند است که امکان دور زدن دستگاه های مسدود کننده تنظیم شده توسط مرورگرها و سیستم عامل ها را فراهم می کند.

در پسوند Chrome خود ، ExpressVPN همچنین توقف اضطراری قفل شبکه را در اختیار کاربران قرار می دهد (Switch Switch). این مسدود کردن به شما امکان می دهد در صورت قطع ارتباط VPN با متوقف کردن ترافیک اینترنت خود از شما محافظت کنید تا آدرس IP خود را فاش نکنید. برای امنیت بیشتر ، شما به طور خودکار به نسخه ها هدایت خواهید شد https وب سایت ها.

شبکه Expressvpn-chrome

و برای راحتی بیشتر ، ExpressVPN حالت تاریک را ارائه می دهد ، منحصراً بر روی پسوند آن. اگر به چراغ های سبک حساس هستید ، می توانید آن را از تنظیمات موجود در برگه “نمایش تنظیمات” فعال کنید. به طور کلی ، Dark Mode دید بهتری را ارائه می دهد.

قبل از افزودن پسوند ExpressVPN ، ابتدا برای ایجاد یک حساب کاربری لازم است. اگر قبلاً انجام نشده است ، ما به شما توصیه می کنیم اشتراک طولانی مدت را انتخاب کنید 12 ماه + 3 ماه رایگان با 5.35 یورو در ماه. سپس به فروشگاه وب Chrome بروید ، “ExpressVPN” را جستجو کنید و سپس روی “افزودن پسوند” کلیک کنید. آرم در نوار ابزار شما ظاهر می شود و فقط باید با شناسه های خود وارد شوید.

به محض اینکه در ExpressVPN مشترک شدید ، بدانید که 30 روز فرصت دارید به لطف ضمانت رضایت یا بازپرداخت آن ، ماشین برگشت را بسازید. برای درخواست بازپرداخت خود ، از طریق وب سایت رسمی ExpressVPN ، از طریق گربه آنلاین بروید ، ساده و سریع است.

nordvpn ، پسوند سریع و ایمن

NordVPN یک شبکه خصوصی مجازی است که در بین کاربران اینترنت محبوب است. علاوه بر این کاربرد بسیار آسان آن ، NordVPN به لطف 5،800 سرور امن خود که در 59 کشور جهان واقع شده است ، از تقویت شده محافظت می کند. حتی اگر NordVPN کمی کندتر از ExpressVPN باشد ، پسوند کروم آن سبک و بسیار خوب طراحی شده است.

با تشکر از این پسوند ، شما از تمام مزایای NordvPN و موارد دیگر بهره مند خواهید شد. علاوه بر رمزگذاری داده ها از Google Chrome ، به دلیل جغرافیایی یا فیلتر شدن به شبکه به وب سایت های مسدود شده دسترسی خواهید داشت. و مهمتر از همه ، ایمنی شما از یک سطح بالا می رود. در واقع ، پسوند VPN Chrome Nordvpn و مسدود کردن خودکار آن از ماژول Webrtc به شما تضمین می کند که صفر آدرس IP خود را. هویت شما از هر اتفاقی بیفتد زیرا هیچ کس (حتی ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما) قادر به پیشبرد شما نخواهد بود.

اگر این پسوند بخشی از این رتبه بندی بهترین برنامه های افزودنی VPN Chrome باشد ، به این دلیل است که گزینه Cyberec را ارائه می دهد. این ویژگی به شما امکان می دهد تبلیغات تهاجمی و سایت هایی را که احتمالاً خطرناک هستند مسدود کنید. شما می توانید از اینترنت به طور کامل و بدون ترس لذت ببرید.

برای افزودن پسوند nordvpn به مرورگر خود ، بسیار ساده است. اصل همانند سایر برنامه های افزودنی است ، شما باید آن را از فروشگاه وب Chrome به مرورگر خود اضافه کنید.

برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، باید در تأمین کننده NordVPN یک حساب کاربری داشته باشید و در اشتراک مشترک شوید. ما شما را به شدت توصیه می کنیم برای مراجعه به پیشنهاد 1 سال یا 2 سال با کمتر از 4 یورو که برای بودجه شما بسیار سودمندتر است.

پس از ایجاد حساب شما ، اگر این اولین اتصال شما به پسوند NordVPN است ، باید شناسه های خود را وارد کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که VPN را از پسوند فعال کنید که با کلیک بر روی “اتصال سریع” یا با انتخاب دستی سرور ، آن را قضاوت کنید.

Nordvpn 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت ارائه می دهد. اگر این دوره را رعایت کنید ، می توانید پس از درخواست آن از پشتیبانی مشتری ، بازپرداخت کامل خود را دریافت کنید.

Surfhark ، پسوند VPN ساده و کارآمد

Surfshark یک VPN نسبتاً اخیر است در مقایسه با ExpressVPN و NordVPN, به ترتیب در سال 2009 و 2012 ایجاد شده است. سن جوانی او مانع از سوءاستفاده و ارائه خدمات کامل و با کیفیت نمی شود ، همه از یک برنامه بسیار ساده برای رسیدگی. اگر پسوند VPN خود را در این انتخاب از بهترین برنامه های افزودنی برای Chrome توصیه کنیم ، به این دلیل است که همه چیز را برای خوشحال کردن دارد.

کروم سوررفارک

مانند برنامه Surfshark ، پسوند پرداخت شده آن برای Google Chrome بسیار ساده است ، از جمله مبتدیان. فقط در دو کلیک ، می توانید در کل ناشناس بودن حرکت کنید ، آدرس IP را تغییر دهید و محتوای آن را باز کنید که با اتصال به یکی از سرورهای آن قابل دسترسی نیست. با بیش از 1000 سرور در حدود 60 کشور جهان ، Surfshark کمی پایین تر از رقبای قبلی خود است اما به لطف عملکرد سرعت عالی به سرعت گرفتار می شود.

گسترش Surfshark در Chrome به لطف سیاهههای مربوط به تهیه کننده (اتصال روزنامه ها) محرمانه بی عیب و نقص شما را تضمین می کند.

از زمان گسترش ، شما همچنین می توانید عملکرد CleanWeb را که مسئولیت شما را بر عهده دارد ، فعال کنید از تبلیغات به موقع خلاص شوید, برای مسدود کردن ردیاب ها و نرم افزار مخرب. با ترکیب آن با مسدود کردن اضطراری Switch Switch ، شما در Google Chrome چیزی خطر نخواهید داشت ، مشروط بر اینکه Surfshark فعال شود.

اگر می خواهید مرورگر خود را به این پسوند تجهیز کنید ، ابتدا باید ثبت نام کنید. خوشبختانه ، اشتراک Surfshark تقریباً هیچ هزینه ای ندارد و برای کمتر از 2 یورو در هر ماه, شما می توانید به مدت 2 سال مجهز باشید. علاوه بر این ، یک حساب واحد می تواند تعداد نامحدودی از دستگاه ها (رایانه ، تبلت ، تلفن های هوشمند ، کنسول های بازی ، روتر و غیره) را پوشش دهد.

پس از ثبت نام ، به فروشگاه وب Chrome بروید تا پسوند Surfshark را اضافه کنید. روی “افزودن به Chrome” کلیک کنید و سپس آرم Surfshark بلافاصله در نوار ابزار ظاهر می شود. پس از شناسایی خود با آدرس ایمیل و رمز عبور خود ، می توانید با انتخاب سرور خود به Surfshark متصل شوید.

Surfshark یک ضمانت رضایت یا بازپرداخت 30 روزه را برای افرادی که از این سرویس راضی نیستند ارائه می دهد. اگر این مورد شما است ، باید پشتیبانی مشتری را ضمیمه کنید تا در مورد درخواست خود به آنها بگویید.

3 گزینه VPN رایگان برای Chrome

شما مطمئناً آن را با لیست قبلی ما متوجه شده اید ، تا از بهترین برنامه های افزودنی VPN برای Chrome و پیشرفته ترین ویژگی ها بهره مند شوید ، باید در یک اشتراک پرداخت شده مشترک شوید.

گفته می شود ، VPN هایی نیز برای Chrome وجود دارند که پسوند خود را به صورت رایگان ارائه می دهند. این مورد برای تأمین کنندگان زیر است. اگر نمی خواهید پرداخت کنید ، انتخاب ما از 3 بهترین برنامه افزودنی VPN رایگان برای Chrome باید به شما علاقه مند شود.

بهترین پسوندهای رایگان

Cyberghost ، یکی از VPN های مورد علاقه ما

Cyberghost یک VPN پرداخت شده است به دلیل نسبت کیفیت / قیمت بسیار خوب آن شناخته شده است. اما اگر ما آن را به عنوان یک جایگزین ارائه دهیم ، به این دلیل است که پسوند کروم آن واقعاً رایگان است. فقط آن را از فروشگاه وب Chrome اضافه کرده و سپس VPN را از رابط بسیار بصری فعال کنید. نیازی به ایجاد یک حساب کاربری یا عضویت در اشتراک Cyberghost نخواهید داشت.

پسوند سایبرگست رایگان در Chrome حق یک باند نامحدود را می دهد. شما نیازی به کنترل مصرف داده های ماهانه خود ندارید ، که برای یک سرویس رایگان بسیار نادر است.

شما از یک ناوبری کاملاً ناشناس بهره مند می شوید زیرا برنامه ریزی رایگان Cyberghost آدرس IP و رمزگذاری شما را ماسک می کند تا هیچ کس نتواند فعالیت های شما را بصورت آنلاین ردیابی کند. Cyberghost همچنین می تواند شما را در برابر Webrtc و هرگونه نشت آدرس IP محافظت کند.

از طرف دیگر ، شما به سرورهای Cyberghost که برای پخش و بارگیری تخصص دارند دسترسی نخواهید داشت. شما از نظر تعداد سرورها محدود خواهید شد زیرا ما حساب می کنیم 8 در 4 کشور, یعنی ایالات متحده ، آلمان ، رومانی و هلند. ما قصد نداریم آن را از شما پنهان کنیم ، این رقم نسبتاً کم اقدامات آنلاین شما را محدود می کند ، به خصوص هنگامی که شما در خارج از کشور هستید. فرانسه تحت پوشش سرورها نیست, شما قادر نخواهید بود به محتوای فرانسوی کانال های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید.

متأسفانه ، این پسوند رایگان سوئیچ کشتن را ارائه نمی دهد. اگر VPN شما قطع شود ، فعالیت های شما در Google Chrome مسدود نمی شود و ممکن است آدرس IP شما قابل مشاهده باشد.

پسوند فقط فقط یک پروتکل VPN را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته بهتر از هیچ چیز نیست ، اما شما هنوز هم در این مورد محدود خواهید بود.

این برنامه افزودنی رایگان که فقط در مرورگر Chrome موجود است گزینه خوبی است اگر نمی خواهید چیزی بپردازید. با این حال ، شما باید درک کنید که این نسخه جایگزین نسخه پرداخت شده Cyberghost را ندارد که ویژگی های بسیار کمتری را ارائه می دهد و 9000 سرور موجود در 90 کشور جهان.

پنهان شدن.من ، یک پسوند VPN در 0 €

پنهان شدن.من یک VPN است که چندین بسته از جمله یک رایگان ارائه می دهد. او همچنین بخشی از VPN های رایگان مورد علاقه ما. این یک انتخاب عالی است اگر می خواهید بدون نیاز به پرداخت از ویژگی های VPN ها بهره مند شوید و همین مورد در مورد پسوند Google Chrome آن نیز هست. حتی اگر رابط به زبان انگلیسی باشد ، دومی یکی از بهترین برنامه های افزودنی رایگان برای مرورگر Google Chrome است.

همانطور که پرداخت نمی شود ، فقط باید پسوند را از فروشگاه وب Chrome اضافه کنید. پنهان شدن.مراحل را بسیار ساده می کند زیرا هیچ ایجاد حساب لازم نیست. در چند کلیک ، می توانید از تمام گزینه های رایگان ارائه شده توسط Hide بهره مند شوید.من.

Hide.me پسوند Chrome

شما به چندین سرور واقع در 3 مکان (کانادا ، آلمان و هلند) دسترسی خواهید داشت. همانطور که مشاهده می کنید ، مکان های بسیار کمی وجود دارد و بسته به استفاده شما ، می توانید به سرعت از نظر امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد محدود شوید.

در 10 گیگابایت ماهانه یک محدودیت اضافی است تو باید بدانی. این حد داده لزوماً در استفاده شما تأثیر خواهد گذاشت زیرا هر ماه باید مراقب باشید که از این رقم فراتر نرود. اگر فراتر بروید ، دیگر قادر به استفاده از پسوند مخفی VPN نخواهید بود.من برای Google Chrome. برای کاربران روزانه ، ممکن است بهترین انتخاب نباشد.

به یاد داشته باشید که برای بهره مندی از محافظت از رمزگذاری شده ، باید جوراب را فعال کنید. اگر این کار را نکنید ، پسوند مخفی.من مانند یک پروکسی کار می کنم و فقط آدرس IP شما را پنهان می کند. فعالیت های آنلاین شما همیشه قابل مشاهده خواهد بود.

پسوند کروم مخفی.مهم نیست که چگونه بخشی از بهترین پسوندهای رایگان ، اشکالاتی خاص دارد که ما ذکر کرده ایم. در هر صورت ، اگر می خواهید خدمات آن را آزمایش کنید ، چیزی برای از دست دادن و همه چیز برای پیروزی ندارید.

Windscriber ، یک پسوند VPN رایگان اما محدود

ما این رتبه بندی بهترین VPN ها را برای Chrome به پایان می رسانیم با Windscriber. این VPN با پیشنهادات حق بیمه و پیشنهاد رایگان خود ، میلیون ها کاربر را گرد هم می آورد. اگر می خواهید مرورگر خود را به صورت رایگان VPN تجهیز کنید ، WindScrib می تواند شما را اغوا کند.

برای شروع ، ما باید پسوند را از فروشگاه وب Chrome به Google Chrome اضافه کنیم. پس از اتمام کار ، آرم و رابط WindScrib در نوار ابزار در سمت راست صفحه نمایش شما ظاهر می شوند. سپس باید با انتخاب نام کاربری ، رمز عبور و ایمیل خود (اختیاری) از پسوند VPN به صورت رایگان استفاده کنید.

درست مثل پنهان کردن.من ، اگر نمی خواهید هنگام ایجاد حساب خود وارد ایمیل خود شوید (فقط 2 گیگابایت) به 10 گیگابایت داده در هر ماه محدود خواهید شد و حتی کمتر خواهید بود (فقط 2 گیگابایت). برای ایده دادن به شما ، 10 گیگابایت حدود 10 ساعت مشاهده HD در یک سکوی جریان (هنوز هم مجبور به باز کردن آن) یا 300 ساعت پخش موسیقی است. برای برخی از افراد ، این می تواند کاملاً کافی باشد.

رابط کاربری واضح است و عملکرد “autopilot” مناسب ترین سرور را با توجه به موقعیت جغرافیایی شما انتخاب می کند تا سرعت اتصال شما را به حداکثر برساند. این حالت همچنین برای قایقرانی بدون سردرد بسیار کاربردی است. در واقع ، در صورت مسدود کردن مرتبط با Geo-Restriction ، قادر است به طور خودکار مکان خود را تغییر دهد تا به شما امکان دسترسی به سایت مورد نظر را بدهد.

Windscriber سرورهایی را در 10 مکان از جمله فرانسه ارائه می دهد ، که بهتر از سایبرگست و پنهان است.من. سرانجام ، جایی که مشکل ساز در سطح سرعت است. سرورها ممکن است اتصال باند پهن داشته باشند ، اگر تعداد کمی از آنها وجود داشته باشد و میلیون ها نفر همزمان به آن متصل شوند ، سرعت بارگذاری شما لزوماً رنج می برد. بنابراین نیازی به انتظار عملکرد عالی نخواهید داشت ، اما این همتای یک سرویس رایگان است.

VPN رایگان در Chrome: آیا واقعاً جالب است ?

بنابراین, VPN رایگان یا پرداخت شده ? اولین چیزی که باید بدانید ، و همانطور که قبلاً در مقایسه ما دیده اید ، این است که راه حل های رایگان وجود دارد.

اکنون ، همانطور که می بینید ، این در واقع پروکسی های ساده هستند. این بدان معنی است که ترافیک اینترنت شما رمزگذاری نمی شود همانطور که ممکن است در مورد استفاده از VPN پرداخت شده در Chrome اتفاق بیفتد. علاوه بر این ، این راه حل ها بیش از حد محدود هستند زیرا فقط به شما امکان دسترسی به چند سرور ، مکان و همچنین مصرف محدود داده ها را می دهد.

شما خواهید فهمید ، پاسخ ما به سؤال “آیا استفاده از VPN رایگان در Google Chrome واقعاً جالب است ?”نه. خوب است که به سرعت با ابزار آشنا شوید اما در اینجا متوقف می شود. اگر می خواهید از تجربه ای که شایسته نام است لذت ببرید ، باید از یکی از راه حل های پرداخت شده در بالا حمایت کنید.

نتیجه

شما اکنون بهترین برنامه های افزودنی VPN را برای Google Chrome ، چه پرداخت شده و چه رایگان می دانید. شما فقط باید انتخاب خود را انجام دهید !

اگر بهترین پیشنهادات را می خواهید ، باید با ExpressVPN ، NordVPN یا Surfshark پرداخت کنید. اگر از طرف دیگر ، شما نمی خواهید چیزی بپردازید ، می توانید یک پسوند VPN رایگان برای Chrome با Cyberghost داشته باشید ، مخفی کردن.من یا Windscriber.

ما به شما یادآوری می کنیم که 3 فرمول پرداخت شده یک دوره 30 روزه رضایت یا بازپرداخت ارائه می دهند ، به شما امکان می دهد در این دوره به صورت رایگان از آنها استفاده کنید.

سوالات متداول

آیا Chrome یک VPN یکپارچه ارائه می دهد ?

نه ، Google Chrome برخلاف مرورگر وب مانند اپرا ، VPN یکپارچه را ارائه نمی دهد. با این حال ، شما امکان نصب یک پسوند VPN از تأمین کننده مورد نظر خود را خواهید داشت. در مقایسه ما ، ما بهترین راه حل های رایگان و پرداخت شده را برای شما ارائه می دهیم.

بهترین پسوند VPN برای Chrome چیست ?

پس از آزمایش بسیاری از پسوندهای VPN رایگان و پرداخت شده در Chrome ، به این نتیجه رسیدیم که بهترین مواردی است که توسط ExpressVPN ارائه می شود. این بسیار کامل است و به عنوان یک پسوند واقعی برنامه VPN خود عمل می کند. این امکان را به شما می دهد تا تنظیمات سرویس و سرور وصل شوید ، همه بدون ترک Google Chrome.

به عنوان یک جایزه ، برنامه افزودنی ExpressVPN VPN با یک تابع درخواست WebRTC همراه است و HTTPS را در همه جا گنجانده است ، پسوند که به طور خودکار شما را به سمت امن ترین نسخه HTTPS سایت هایی که با آنها مشورت می کنید هدایت می کند ، و حتی در صورت عدم اتصال به ExpressVPN. حتی می توان از یک حالت تاریک از پسوند ExpressVPN Chrome لذت برد.

بهترین VPN های رایگان برای Chrome در سال 2023

اگرچه Google Chrome اقدامات مختلفی برای اطمینان از ایمنی کاربران خود دارد ، اما قادر به اطمینان از محرمانه بودن کل داده های شما در اینترنت نیست. بهترین راه برای حفظ ناشناس بودن آنلاین و بهبود ایمنی خود استفاده از VPN رایگان در Chrome است. با توجه به این موضوع ، می توان از یک برنامه اداری و/یا یک برنامه افزودنی برای مرورگر استفاده کرد.

اگر قبلاً فرصتی برای مرور کاتالوگ های برنامه های Google Play Store داشته اید ، توانسته اید متوجه شوید که انتخاب پسوندهای VPN رایگان فاقد. بله اما در اینجا ، همه آنها مطمئن و قابل اعتماد نیستند. به همین دلیل ما مقایسه و رتبه بندی بهترین گزینه های 2023 را ارائه می دهیم.

VPN رایگان یا پرداخت شده در Chrome: چه چیزی را انتخاب کنید ?

این سوالی است که به طور مرتب در وب مطرح می شود. آیا بهتر است VPN رایگان یا پرداخت شده را در Chrome انتخاب کنید؟ ?

100 ٪ VPN های رایگان برای Chrome منبع درآمد پایدار ندارند ، که آنها را مجبور می کند با تبلیغ کنندگان همکاری کنند و بنابراین داده ها و عادت های ناوبری کاربران خود را دوباره فروش می کنند. برای احترام به حریم خصوصی ، ما آهن خواهیم کرد.

و متأسفانه ، این تنها اشکال در خدمات رایگان نیست. به دلیل کم بودن آنها ، آنها ویژگی های امنیتی را که شایسته نام هستند ارائه نمی دهند. بنابراین ممکن است خود را در معرض نشت آدرس IP یا DNS بالقوه قرار دهید ، که ناشناس بودن شما را بصورت آنلاین به خطر می اندازد.

VPN های رایگان همچنین با محدودیت های زیادی مانند تعداد کمی از سرورها ، فقط چند کشور تحت پوشش و محدودیت میزان داده هایی که می توانید هر ماه مصرف کنید (به طور کلی چند گیگابایت) همراه هستند.

شما درک خواهید کرد ، ما واقعاً استفاده از VPN رایگان در Chrome را توصیه نمی کنیم زیرا قضاوت می کنیم که این ضد تولید است.

اما پس از آن ، چه کاری باید انجام شود ? گزینه های موجود چیست ?

یافتن VPN با قیمت های پایین و اطمینان از کیفیت خدمات عالی امکان پذیر است. ما در حال فکر کردن به خدماتی مانند ExpressVPN ، Cyberghost یا NordVPN هستیم که در صورتی که واقعاً بخواهید هر چیزی را بپردازید با یک آزمایش رایگان و/یا ضمانت بازپرداخت همراه هستند.

بهترین برنامه افزودنی VPN رایگان برای Google Chrome: مقایسه 2023

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم ، هیچ کمبودی در فروشگاه Google Play وجود ندارد. تا جایی که حرکت در آن پیچیده می شود. برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح ، ما وقت خود را برای آزمایش چندین ده سرویس به طول انجام داده ایم.

برای انجام این رتبه بندی ، ما جنبه هایی از قبیل: کیفیت برنامه و پسوند Chrome ، تعداد سرورها و کشورهای تحت پوشش ، امنیت ارائه شده ، امکان فعالیت برای فعالیت هایی مانند جریان و موارد دیگر را در نظر گرفته ایم.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، بهترین VPN های قابل استفاده را به صورت رایگان در Chrome کشف کنید.

1. Expressvpn – بهترین VPN رایگان در Chrome

ExpressVPN پسوند Google Chrome رایگان

ExpressVPN به دلایل زیادی بهترین VPN رایگان قابل استفاده در Chrome است. خدمات آن به شما امکان دسترسی به سرعت عالی ، سطح بالایی از امنیت را می دهد و سهمیه ای را برای مصرف داده های شما تحمیل نمی کند (این نامحدود است).

اگرچه ExpressVPN نسخه کاملاً رایگان را ارائه نمی دهد ، می توان از طریق ضمانت خود رضایت یا بازپرداخت به مدت 30 روز یا آزمایش 7 روزه رایگان آن (در iOS و Android) از آن استفاده رایگان از آن استفاده کرد. اگر می خواهید از این VPN Chrome در رایانه خود یا هر سیستم عامل دیگر (به استثنای iOS و Android) استفاده کنید ، باید به ضمانت 30 روزه روی آورید. بر خلاف آزمایش رایگان 7 روزه ، می توان از تمام دستگاه های خود با آن محافظت کرد.

پسوند رایگان Expressvpn Chrome علاوه بر کاربرد آن برای دسک تاپ/تلفن هوشمند/تبلت مورد استفاده قرار می گیرد. این امکان را به شما می دهد تا VPN را مستقیماً از مرورگر اینترنت خود مدیریت کنید ، که بسیار کاربردی است.

اما چرا علاوه بر برنامه “کلاسیک” از آن استفاده کنید ? از آنجا که به لطف پسوند Chrome ، شما از مسدود کردن نشت WebRTC (برای جلوگیری از سایت های بازدید شده ، IP و مکان واقعی شما را می شناسید) و ادغام پسوند “HTTPS در همه جا” استفاده خواهید کرد. با تشکر از این ادغام ، شما به طور خودکار به وب سایت های HTTPS (ایمن) وب سایت ها هدایت می شوید.

همچنین خوب است که توجه داشته باشید که پسوند ExpressVPN می تواند در مرورگرهای مبتنی بر Chrome (به ویژه شجاع و ویوالدی) استفاده شود.

آنچه ExpressVPN را به بهترین VPN رایگان در Chrome تبدیل می کند:

 • 3000 سرور در 94 کشور جهان
 • توانایی دور زدن وب سایت ها
 • عملکرد مناسب آن در محبوب ترین سیستم عامل های جریان
 • پاسخگویی به پشتیبانی مشتری خود که می تواند به 24/7 برسد
 • ضمانت ایمنی و ناشناس بودن شما (چندین پروتکل VPN پشتیبانی شده ، رمزگذاری قوی ترافیک اینترنت ، سوئیچ کشتن ، خط مشی بدون ورود به سیستم).

2. Cyberghost – VPN قابل اعتماد و ارزان با Chrome سازگار است

Cyberghost VPN پسوند رایگان Chrome

Cyberghost پسوند VPN رایگان سازگار با Google Chrome را ارائه می دهد. شما واقعاً چیزی برای پرداخت آن برای استفاده از آن در مرورگر اینترنت خود ندارید. اکنون بدانید که این پسوند فقط یک مرور کلی از سرویس Cyberghost است.

در واقع ، با انتخاب این یکی ، شما امکان اتصال به 8 سرور واقع در 4 کشور (آلمان ، هلند ، رومانی و ایالات متحده) نخواهید داشت. پسوند رایگان برای Cyberghost Chrome به شما امکان نمی دهد از سوئیچ کشتن لذت ببرید و پروتکل مورد استفاده را انتخاب کنید ، زیرا در واقع یک پروکسی ساده است و نه VPN.

اگر می خواهید بدون پرداخت هزینه از تمام ویژگی های Cyberghost استفاده کنید ، بهترین استفاده از محاکمه رایگان خود یا ضمانت رضایت یا بازپرداخت خود تا 45 روز است. برای بهره مندی از دومی ، به سادگی در سرویس Cyberghost مشترک شوید.

برای بیش از 2 یورو در هر ماه ، شما قادر خواهید بود از 9000 سرور در تقریبا 100 کشور ، 7 اتصال همزمان ، پشتیبانی مشتری قابل دسترسی به 24/7 و همچنین سرورهای بهینه شده برای پخش (به عنوان مثال باز کردن کانال های تلویزیونی فرانسوی در خارج از کشور ، لذت ببرید. ) ، P2P یا بازی.

امنیت چیست ? Cyberghost آنچه را برای اطمینان از ایمنی خود در اینترنت انجام می دهد انجام می دهد. این شامل رمزگذاری ترافیک اینترنت شما ، پشتیبانی از پروتکل های VPN مانند Wireguard و OpenVPN ، تهیه سوئیچ کشتن و مسدود کننده تبلیغات و بدافزار است.

با توجه به احترام به حریم خصوصی خود (و ناشناس بودن شما) ، Cyberghost یک سیاست دقیق برای عدم انجام نقشه ها را اعمال می کند (ثبت فعالیتهایی که از طریق خدمات آن بصورت آنلاین انجام می دهید). این سیاست همچنین توسط یک کابینه مستقل ، Deloitte ، حسابرسی شده است ، و ثابت می کند که سایبرگوست در واقع تعهدات خود را بر عهده دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، آزمایش Cyberghost ما را بخوانید.

3. Nordvpn – بیش از همه امنیت

پسوند کروم رایگان Nordvpn

nordvpn انتخاب بسیار خوبی برای Chrome است. اکنون بر خلاف ExpressVPN یا Cyberghost ، یک آزمایش VPN رایگان فقط در Android (به مدت 7 روز) ارائه می دهد. خوشبختانه ، به لطف ضمانت خود رضایت یا بازپرداخت ، می توان 30 روز به مدت 30 روز از آن استفاده کرد. حالت دوم بدون هیچ شرط است و در صورت لزوم اجازه می دهد تا بازپرداخت کل را بدست آورید.

نیروهای Nordvpn چیست ? از آنجا که ما در تجزیه و تحلیل NordVPN فرصتی برای ذکر آن داشتیم ، این یک سرویس بسیار امن است.

همه چیز برای تضمین ناشناس بودن شما در اینترنت تنظیم شده است. رمزگذاری AES-256 بیت ، پشتیبانی از چندین VPN ، پروتکل های سوئیچ کشتن ، سرورهای دوتایی VPN … NordvPN اعمال می شود ، دقیقاً مانند ExpressVPN و Cyberghost ، یک سیاست سختگیرانه برای غیر مجله سازی فعالیت هایی که بصورت آنلاین توسط مشتریان انجام می شود. زیرساخت های آن می تواند توسط بنگاه های مختلف مستقل برای اثبات صحت اعلامیه های ارائه شده توسط شرکت حسابرسی شود.

NordVPN با بیش از 5،800 سرور در حدود شصت کشور ، می تواند به شما کمک کند تا Netflix را باور کند که در کشور دیگری هستید ، پرونده های P2P را در ایمنی بارگیری کنید ، یا سانسور تنظیم شده در شبکه ها و کشورهای خاص را طی کنید.

توجه داشته باشید که با استفاده از پسوند VPN رایگان خود در Chrome ، شما فقط از ترافیک مرورگر وب خود محافظت خواهید کرد. اگر با بارگیری P2P موافقت می کنید یا نیاز به محافظت از برخی از برنامه های متصل دارید ، پس مجبور خواهید بود که از Office/Mobile از NordVPN نصب و استفاده کنید. دومی بدون کوچکترین استثناء ، از تمام ترافیک توسط دستگاه شما محافظت می کند.

آیا ارزش ترک خوردگی برای یک VPN 100 ٪ رایگان در Chrome را دارد؟ ?

با تمام صداقت ، نه.

از آنجا که ما این فرصت را داشتیم که به طور مکرر به آن اشاره کنیم ، پسوند 100 ٪ رایگان VPN موجود در Chrome یک راه حل مناسب را نشان نمی دهد.

اول از همه ، بیشتر آنها در واقع یک پروکسی ساده هستند ، نه یک VPN. تفاوت این است که با یک پروکسی ، ترافیک اینترنت شما از ابتدا تا انتها رمزگذاری نمی شود.

بیشتر VPN های رایگان ارائه شده در فروشگاه Google Play برای ایمنی و ناشناس بودن شما به صورت آنلاین خطرناک هستند. به دلیل رضایت خود ، بسیاری از خدمات در فروش داده های مشتریان (و عادات ناوبری آنها) به بیشترین پیشنهاد دریغ نمی کنند.

برخی دیگر اقدامات لازم را برای جلوگیری از نشت آدرس های IP یا DNS انجام نمی دهند ، که این به معنای پیمایش در اینترنت بدون کوچکترین محافظت است.

با انتخاب 100 ٪ پسوند VPN رایگان در Chrome ، شما نیز باید با محدودیت های زیادی تهیه کنید.

به عنوان مثال ، ما می توانیم نقل قول کنیم:

 • تعداد کم سرورها
 • چند کشور تحت پوشش
 • کمبود ویژگی ها
 • محدودیت داده های مصرفی (برخی از گیگ ها در هر ماه)

برای جلوگیری از همه اینها ، ما فکر می کنیم که بهتر است یک VPN پرداخت شده در Chrome را انتخاب کنید.

و اگر واقعاً نمی خواهید چیزی بپردازید ، با خدمات پولی مانند ExpressVPN ، CyberGhost و NordVPN امکان پذیر است. همه آنها با ضمانت رضایت یا بازپرداخت همراه هستند که به آنها امکان می دهد به مدت 30 روز تا 45 روز به صورت رایگان استفاده شوند.

نحوه نصب و پیکربندی VPN رایگان در Chrome: آموزش

شما تعجب می کنید که چگونه یک پسوند VPN رایگان را در Google Chrome نصب کنید ? برای پاسخ به بهترین سوال ، ما یک راهنمای کامل به شما ارائه می دهیم.

ما می خواهیم ذکر کنیم که این رویکرد بسیار ساده است و بیش از چند دقیقه شما را نخواهد برد.

 1. مشترک شدن در پیشنهاد VPN مورد نظر خود (توصیه ما: ExpressVPN)
 2. فروشگاه Google Play را از مرورگر خود باز کنید دسترسی به فروشگاه Google Play
 3. به دنبال خدمتی باشید که انتخاب کرده اید
 4. روی “افزودن به Chrome” کلیک کنید و سپس “افزودن پسوند” نصب پسوند Google Chrome VPN
 5. به برنامه افزودنی بروید و به حساب مشتری خود متصل شوید
 6. با اتصال به سرور مورد نظر خود ، استفاده از پسوند را شروع کنید. VPN رایگان از Chrome استفاده کنید

با کمال تعجب ، این رویکرد نمی توانست ساده تر باشد و برای همه خدمات VPN یکسان است.

خلاصه

همانطور که با خواندن این مقاله مشاهده می کنید ، استفاده از یک VPN رایگان (Freemium در واقعیت) تصمیم بسیار بهتری نسبت به عدم VPN است. البته شما انتخاب درستی را انجام می دهید.

در واقع ، بسیاری از پسوندهای VPN رایگان برای Chrome قابل اعتماد نیستند و ممکن است ایمنی و ناشناس بودن شما را در وب به خطر بیندازد. دیگران ، گرچه امن هستند ، اما برای آنها بسیار محدود هستند.

اگر تصمیم دارید یکی از خدمات ارائه شده در رتبه بندی ما را انتخاب کنید ، حتماً ایمنی خود را در اینترنت بهبود می بخشید ، از بسیاری از ویژگی ها ، عملکرد عالی استفاده می کنید و می توانید سایت های غیرقابل دسترسی را باز کرده و از Geo-Resttions دور بزنید تحمیل شده توسط برخی از خدمات جریان.

در طول آزمایشات ما ، کسی که رضایت کامل به ما داد ExpressVPN است. به لطف ضمانت بازپرداخت 30 روزه خود ، می توان از آن به صورت رایگان استفاده کرد ، از بیش از 3000 سرور در 94 کشور ، داده های نامحدود و امنیت بی پروا بهره مند شود.