بهترین VPN رایگان برای iPad: کدام تأمین کننده را انتخاب کنید?, VPN رایگان برای iPad: 4 تأمین کننده قابل اعتماد و رایگان در سال 2023

VPN رایگان برای iPad: 4 تأمین کننده قابل اعتماد و رایگان در سال 2023

Contents

علاوه بر این ، آن را پنهان کنید.پهنای باند خود را محدود کنید. 10 گیگابایت در هر ماه به شما اختصاص می یابد ، که به نظر می رسد بسیار کم است. واضح است ، پنهان شوید.من یک VPN رایگان خوب برای iPad است ، اما مانند اکثر خدمات رایگان محدود است.

بهترین VPN رایگان برای iPad: کدام تأمین کننده را انتخاب کنید ?

مطمئناً می دانید ، VPN ها نرم افزاری هستند که چندین سال در حال افزایش است. این ابزارها ایمنی شما را در اینترنت تضمین می کنند ، و همچنین به شما امکان می دهد تا مسدود کننده های جغرافیایی و سانسور را خنثی کنید. و اگر می خواهید یک VPN را روی iPad خود نصب کنید تا از این مزایا در هر کجا که بروید بدون هزینه کردن یک پنی استفاده کنید ، باید مراقب باشید که نرم افزار با کیفیت را انتخاب کنید.

این همه هدف از این مقاله است: ارائه بهترین VPN های رایگان در iPad که وجود دارد ، به طوری که از انتخاب خود ناامید نشوید. اما قبل از لیست بهترین خدمات ، ما می خواهیم سه راه حل بسیار کیفی تر را برای شما ارائه دهیم ، همچنین در طی یک دوره معین به صورت رایگان در دسترس است.

رتبه بندی بهترین VPN رایگان برای iPad:

 • ExpressVPN (آزمایش رایگان 30 روزه)
 • Cyberghost (آزمایش 45 روزه رایگان)
 • nordvpn (آزمایش رایگان 30 روزه)
 • اطلس VPN
 • رفیق
 • پنهان شدن.من
 • تونل

نکته برای لذت بردن از یک VPN حق بیمه برای iPad … به صورت رایگان

اگر به دنبال بهترین راه حل برای داشتن VPN عالی برای iPad به صورت رایگان هستید ، ما سه گزینه برای ارائه به شما داریم.

Expressvpn – 30 روز خطر بدون خطر و بی حد و حصر

در صورتی که قبلاً تحقیق کرده اید تا یک VPN رایگان قابل استفاده در iPad را پیدا کنید ، ممکن است بدانید که ExpressVPN در واقع نرم افزار پرداخت شده است. پس چرا آن را در این مقاله به شما ارائه می دهد ? زیرا ، همانطور که خواهید دید ، یک نکته برای لذت بردن از آن به مدت 30 روز وجود دارد.

iPad expressvpn

برای انجام این کار ، فقط از ضمانت “رضایت یا بازپرداخت” تنظیم شده توسط تأمین کننده استفاده کنید. می توانید در خدمات ExpressVPN مشترک شوید ، سپس طی یک ماه درخواست لغو اشتراک خود را انجام دهید. سپس بدون نیاز به توجیه خود بازپرداخت خواهید شد.

بنابراین در صورت نیاز به VPN رایگان در iPad در یک دوره معین ، می تواند گزینه بسیار جالبی باشد ، مانند یک سفر یا یک سفر تجاری به عنوان مثال. اگر این به ویژه ارزش آن را داشته باشد ، این است که یک سرویس برتر و به ویژه ExpressVPN ، خدمات بسیار بهتری نسبت به 100 ٪ نرم افزار رایگان به شما ارائه می دهد.

در واقع ، با ExpressVPN ، ابتدا از امنیت بی عیب و نقص بهره خواهید برد. این نرم افزار ترافیک ورودی و خروجی شما را با یک الگوریتم قدرتمند رقم می زند ، به طوری که هیچ کس نمی تواند به اطلاعات حساس شما دسترسی پیدا کند. همچنین ، ExpressVPN آدرس IP خود را برای محافظت از هویت و مکان خود استتار می کند.

اما جایی که ExpressVPN فراتر از یک پیشنهاد رایگان است ، در سطح سرورهای ارائه شده است. این تأمین کننده در واقع بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان واقع شده است. این به شما امکان می دهد با به دست آوردن آدرس های IP در تعداد زیادی از کشورها در سراسر جهان ، همه مسدود کننده های جغرافیایی را خنثی کنید.

در اینجا ، هیچ محدودیتی پهنای باند (که می تواند با VPN های رایگان باشد) و پشتیبانی مشتری در دسترس 24/7 است. ExpressVPN همچنین سرعت بسیار خوبی دارد و کاربرد آن بسیار آسان است.

دومی بدون نگرانی در مورد iPad شما حل و فصل خواهد شد تا شما را در همه جا دنبال کند و شما را از امنیت و تمام ویژگی های آن بهره مند شوید. به مدت 30 روز از آن به صورت رایگان بهره مند شوید ، این جایی است که اتفاق می افتد:

Cyberghost VPN – یک آزمایش رایگان که می تواند تا 45 روز به طول انجامد

استفاده از ضمانت بازپرداخت ExpressVPN یک راه عالی برای داشتن VPN رایگان برای iPad در یک دوره خاص است. اما توجه داشته باشید که همچنین می توان با یک نرم افزار بسیار کیفی دیگر به همان روش ادامه داد: Cyberghost.

سایبرگوست-اتی

Cyberghost به دلیل سطح حریم خصوصی و کاربرد فوق العاده شهودی مشهور ، به سرعت VPN مرجع کاربران اپل و به ویژه iPad شد. کاربرد آن برای محافظت از اتصال شما به لطف رمزگذاری AES-256 همراه با پنهان کردن آدرس IP رایانه لوحی شما تحت iOS طراحی شده است.

Cyberghost علاوه بر تضمین ناشناس ماندن در همه زمان ها و در همه جا ، تجربه ناوبری بهینه را به شما ارائه می دهد ، بدون کند شدن (که بیشتر VPN های رایگان انجام نمی دهند). در واقع ، با این سرویس ، شما هیچ پهنای باند یا قطع اتصال را پشت سر نمی گذارید. همانطور که در طول آزمایش VPN Cyberghost خود تجربه کردیم ، قطع ارتباط بسیار نادر است. و هنگام ورود ، توقف اضطراری Switch Switch کار خود را به درستی انجام می دهد.

اگر آن را توصیه کنیم ، به این دلیل است که این تامین کننده دارای ویژگی ارائه کمتر از 9000 سرور واقع در 90 کشور است. با تشکر از این پوشش شبکه غول پیکر ، به شما امکان می دهد به سایت های مسدود شده در بسیاری از سرزمین ها دسترسی پیدا کنید. شما حتی می توانید با اتصال به سرورهای بهینه شده آن ، کانال های تلویزیونی فرانسوی را از رایانه لوحی خود مشاهده کنید.

نکته مهم دیگر سایبرگست پشتیبانی مشتری آن است که می تواند روز و شب و با مشاورانی که به زبان فرانسه صحبت می کنند به دست بیاید. برای استفاده از تمام مزایای Cyberghost بدون محدودیت ، کافی است به دوره آزمایشی 45 روزه رایگان خود مراجعه کرده و سپس درخواست بازپرداخت از پشتیبانی کنید.

توجه داشته باشید که برای دریافت 45 روز آزمایش رایگان ، باید به اشتراک 1 سال ، 2 یا 3 ساله بروید. با انتخاب اشتراک 1 ماهه ، فقط 14 روز برای آزمایش خدمات به صورت رایگان خواهید داشت.

Nordvpn – محاکمه 30 روزه بدون تعهد

آخرین گزینه برای گسترش استفاده از VPN خوب در رایانه لوحی اپل خود ، انتخاب NordVPN است. او همچنین یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد.

iPad nordvpn

اگر این تأمین کننده را نمی شناسید ، بدانید که NordVPN یکی دیگر از بازیگران اصلی صحنه VPN است. او همچنین پرداخت می کند ، اما بسیار ارزان تر از ExpressVPN است. بنابراین پیشبرد قیمت اشتراک برای شما ارزان تر خواهد بود (حتی اگر مهم نباشد ، زیرا در پایان بازپرداخت خواهید شد).

با این حال ، اگر تصمیم دارید از NordVPN در مدت زمان طولانی استفاده کنید ، این می تواند جالب باشد. از آنجا که بله ، اگر ما NordvPN را به عنوان جایگزینی برای ExpressVPN و Cyberghost ارائه دهیم ، به این دلیل است که به عنوان یک VPN برای iPad کیفی است.

برای محافظت از شما ، NordVPN داده های ناوبری شما را نشان می دهد و آدرس IP شما را در همه شبکه ها اعم از عمومی یا خصوصی ماسک می کند. Nordvpn همچنین در رأس شبکه بزرگی از سرورها قرار دارد: بیش از 5،700 سرور در 60 کشور جهان.

با استفاده از این نرم افزار ، بنابراین می توانید Geo-Blockages و Censures تنظیم شده در وب را خنثی کنید تا به محتوا از سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. با توجه به سرعت ، nordvpn کمی کندتر از ExpressVPN است ، اما بسیار قابل قبول است.

با NordVPN نیز به پهنای باند نامحدود دسترسی خواهید داشت و خدمات مشتری قابل دسترسی 24/7 است. خدمات ارائه شده توسط NordVPN از این رو بسیار عالی است ، و برنامه آن نسخه ای برای iPad دارد.

به لطف ضمانت بازپرداخت ارائه شده توسط نرم افزار می توانید طی یک دوره 30 روزه از آن لذت ببرید. رویکردی که باید دنبال شود همانند تأمین کنندگان قبلاً ذکر شده است. بنابراین ، بلافاصله فقط در اینجا شروع کنید:

بهترین VPN های 100 ٪ رایگان و قابل استفاده در iPad

شما می خواهید یک VPN رایگان برای iPad پیدا کنید که می توانید به طور دائم از آن لذت ببرید ? بهترین خدماتی را که می توانیم به شما توصیه کنیم ، پیدا کنید ، اگرچه نسبتاً محدود و بسیار کارآمد نیست.

1) اطلس VPN

اولین VPN رایگان برای iPad که می خواهیم به شما ارائه دهیم Atlas VPN است. این به سادگی بهترین سرویس قابل استفاده در دستگاه های کار شده تحت iOS است (به رتبه بندی رایگان VPN ما برای آیفون مراجعه کنید).

چرا به جای یک سرویس دیگر ، Atlas VPN را انتخاب کنید ? کاملاً به این دلیل که او کسی است که بهترین ایمنی ، عملکرد و سهولت استفاده را ترکیب می کند.

صحبت از سادگی ، خوب است توجه داشته باشید که از هیچ وسیله پرداختی خواسته نمی شود از پیشنهاد رایگان آن استفاده کنند.

اطلس VPN رایگان

همانطور که در بالا گفته شد ، Atlas VPN ، مهمتر از همه ضمانت ایمنی آنلاین خوب است. این شرکت از سیاست عدم مدیریت سیاههها پیروی می کند (به این معنی که پیروی نمی کند و اطلاعات مربوط به فعالیتهای شما را ثبت نمی کند) و ترافیک اینترنت شما را نشان می دهد. از طریق کاربرد آن ، شما همچنین یک سوئیچ Kill را پیدا خواهید کرد تا خود را از نشت احتمالی و دو پروتکل VPN (WireGuard و IKEV2) محافظت کنید).

با وجود این سطح بالای امنیت ، ما دیده ایم که Atlas VPN قادر به تضمین سرعت صحیح است. ما از مواردی که توسط ExpressVPN یا Cyberghost ارائه می شود دور هستیم ، اما کل آن نسبتاً خوب است.

به عنوان مثال ، شما در مرور اینترنت از iPad خود ، تماشای فیلم ها و غیره مشکلی نخواهید داشت. گفته می شود ، برای باز کردن کاتالوگ های خارجی سیستم عامل های جریان ، روی این VPN حساب نکنید. اگر این چیزی است که مورد علاقه شما است ، باید به یکی از تأمین کنندگان ارائه شده در این مقایسه مراجعه کنید.

برنامه iPad Atlas VPN رضایت بخش است. استفاده ساده ، دلپذیر و کاربردی ، این امکان را به شما می دهد تا با یک کلیک محافظت کنید. پاداش کوچک: یک حالت تاریک برای کسانی که از آن قدردانی می کنند در دسترس است.

آنچه باید در مورد این سرویس به خاطر بسپارد ? اگرچه این بهترین VPN رایگان در iPad در سال 2023 است ، Atlas VPN دارای نقایص غیر قابل اغماض است. آنها چه هستند ? به طور عمده محدودیت پهنای باند هر ماه (5 گیگابایت) و تعداد کمی از کشورها تحت پوشش سرورهای آن. در واقع ، شما باید در 3 مکان ، لس آنجلس ، نیویورک و هلند برای سرورها مستقر شوید.

برای پایان دادن به یک یادداشت مثبت ، پیشنهاد Atlas VPN رایگان نیز وجود دارد: اتصالات نامحدود همزمان ، امکان بارگیری در P2P یا سازگاری چند پلتفرمی کاربرد آن. به عنوان مثال ، شما در استفاده از آن در دستگاه های کار شده در ویندوز ، لینوکس ، اندروید ، تلویزیون اندروید و Amazon Fire TV مشکلی نخواهید داشت.

همه اینها شما را متقاعد کرد که آن را آزمایش کنید ? این جایی است که برای بارگیری برنامه خود در iPad شما اتفاق می افتد:

2) protonvpn

سرویس دیگری که اگر کاربر iPad باشید ، می تواند جالب باشد Protonvpn. این نرم افزار رایگان مزایایی برای ادعا دارد ، اگرچه در واقع بسیار محدودتر از یک سرویس پرداخت است. در مورد ایمنی خود ، بدانید که protonvpn بسیار رضایت بخش است.

protonvpn رایگان

این سرویس رایگان یک تونل VPN کمی برای محافظت از داده های ناوبری شما (مانند رمزهای عبور ، جزئیات بانکی یا فعالیت آنلاین شما) ایجاد می کند و از آدرس IP شما محافظت می کند. همچنین ، توجه داشته باشید که پروتون در سوئیس مستقر است ، که نکته خوبی برای محرمانه بودن شما است زیرا این کشور به حریم خصوصی کاربران اینترنت احترام می گذارد. Protonvpn همچنین یک خط مشی به اصطلاح “No-Logs” را اعمال می کند ، که به شما اطمینان می دهد که هیچ داده ای مربوط به استفاده شما از سرویس را حفظ نمی کند.

این یک نکته مهم برای تأکید است ، زیرا می تواند اتفاق بیفتد که برخی از VPN های رایگان با فروش داده های شما پاداش می گیرند: این مورد در اینجا نخواهد بود. برای اطلاعات ، بدانید که سیاست حفظ حریم خصوصی پروتون توسط شرکتهای مستقل حسابرسی شده است. علاوه بر این ، این سرویس به لطف فروش بسته های حق بیمه ، خدمات خود را تأمین می کند ، بنابراین شما چیزی برای ترس ندارید.

برای ادامه ، Protonvpn یک برنامه سازگار با هرچه بیشتر دستگاه ها را به شما ارائه می دهد. به همین دلیل ما معتقدیم که این بهترین VPN رایگان در iPad است ، زیرا بدون نگرانی در دستگاه شما حل و فصل می شود. توجه داشته باشید که ProtonVPN پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد ، که با توجه به رایگان آن بسیار جالب است.

با این حال ، اگر ممکن است این کافی به نظر برسد ، به خاطر داشته باشید که protonvpn محدودتر از یک سرویس ممتاز است. از نظر کشورهای تحت پوشش به ویژه ، بسیار محدود است. در کشورهای زیر سرورهایی پیدا خواهید کرد: ایالات متحده ، ژاپن و هلند. برای دور زدن جغرافیایی ، بنابراین بسیار محدود خواهید بود.

علاوه بر این ، سرعت (نرخ جریان) مشاهده شده در پیشنهاد رایگان کاملاً ناامید کننده است و ترافیک P2P پشتیبانی نمی شود (بر خلاف Atlas VPN). بنابراین ، اگر می خواهید تورنت را بارگیری کنید یا فیلم های پخش را تماشا کنید ، ممکن است مسدود شود. اگر این ممکن است برای شما کافی باشد ، شکی نیست که Protonvpn یکی از بهترین VPN های رایگان برای iPad است.

3) پنهان کردن.من

خدماتی که در رتبه بندی بهترین VPN های رایگان برای iPad سوم می شود ، پنهان کردن است.من. این نرم افزار با توجه به رایگان خود از ویژگی های رضایت بخش برخوردار است. ابتدا بدانید که برای اطمینان از ایمنی خود ، پنهان کردن.خیلی خوب به من نشان بده.

Hide.me iPad

این VPN اطلاعات ناوبری شما را وارد می کند و آدرس IP شما را استتار می کند. این باعث می شود محرمانه بودن و حمایت آنلاین شما جهانی تر شود. در همین ایده ، توجه به این که پنهان است نیز بسیار جالب است.من اطلاعاتی را در مورد شما یا فعالیت آنلاین شما نگه نمی دارد.

مانند Atlas VPN و Protonvpn ، پنهان شوید.من به لطف فروش بسته های پولی خود را تأمین می کنم ، بنابراین به فروش مجدد اطلاعات ادامه نمی یابد. بنابراین هیچ ترسی از این سطح وجود ندارد. اما پنهان کردن.من یک مزیت نادر دیگر برای یک سرویس رایگان دارم: این پشتیبانی از گربه زنده زنده و صالح را ارائه می دهد ، که بیش از آن قابل توجه است.

با این حال ، اگر می خواهید از این VPN در iPad خود برای خنثی کردن مسدود کردن های Geo استفاده کنید ، به عنوان مثال ، خطر ناامیدی بسیار زیاد است. در واقع ، پنهان کردن.من در نسخه رایگان آن فقط چهار مکان ارائه می دهد: ایالات متحده ، آلمان ، هلند و کانادا.

بنابراین ما با تأمین کنندگان حق بیمه که در بالا در این مقاله به شما اشاره کردیم ، از آنچه در دسترس شما است دور نیستیم. همچنین ، سرعتی که ما قادر به یادآوری آن بودیم کاملاً محدود است ، که ناوبری شما را به خطر می اندازد ، به خصوص اگر می خواهید فیلم های جریان را تماشا کنید یا به عنوان مثال به صورت آنلاین بازی کنید.

علاوه بر این ، آن را پنهان کنید.پهنای باند خود را محدود کنید. 10 گیگابایت در هر ماه به شما اختصاص می یابد ، که به نظر می رسد بسیار کم است. واضح است ، پنهان شوید.من یک VPN رایگان خوب برای iPad است ، اما مانند اکثر خدمات رایگان محدود است.

4) Tunnelbear

قبل از نتیجه گیری ، چهارمین VPN رایگان در iPad وجود دارد که می خواهیم شما را به شما ارائه دهیم. اینها تونل هستند. اگر آن را به عنوان بخشی از این مقایسه به شما ارائه دهیم ، این است که کاربرد آن به سادگی انجام می شود و بدون نگرانی در iPad تسویه می شود. در سطح امنیت ، بدانید که Tunnelbear هیچ چیزی برای حسادت به سایر نرم افزارهای ارائه شده ندارد.

iPad Tunnelbear

برای محافظت از آنلاین ، اطلاعات ناوبری شما را نشان می دهد و آدرس IP شما را برای حفظ مکان و هویت شما استتار می کند. اما اگر از TunnelBear قدردانی شود ، به این دلیل است که از مزیت نادر برخوردار است: پیشنهاد رایگان آن به شما امکان دسترسی به همه سرورهای تأمین کننده را می دهد.

بنابراین تقریباً 50 مکان در سراسر جهان خواهید داشت که باید شما را خوشحال کند. همچنین ، بدانید که این نرم افزار ، مانند سایر VPN های رایگان که ما در مورد آنها صحبت کرده ایم ، اطلاعاتی در مورد شما حفظ نمی کند و بنابراین فروش مجدد نمی کند. Tunnelbear با ارائه فروش اشتراک های پرداخت شده ، به سادگی درآمد خود را ایجاد می کند.

بدانید که اگر TunnelBear در بالای بهترین VPN های رایگان ما در iPad بسیار کم است ، این است که باید با این ارائه دهنده خدمات چندین کاستی را ذکر کرد. اول از همه ، بدانید که سرعت نشان داده شده در Tunnelbear از طریق پیشنهاد رایگان آن بیش از حد متوسط ​​است.

اما در جایی که Tunnelbear Pishe واقعاً هلو است ، در پهنای باند قرار دارد که در پیشنهاد رایگان به شما اختصاص می یابد: فقط 500 مگابایت در ماه است. کافی است که بگوییم ، اصلاً زیاد نیست. برای اینکه ایده ای به شما بدهد ، در کمتر از یک ساعت برای ناوبری عادی می گذرد.

البته در اینجا ، این مسئله نیست که در مورد فعالیت هایی مانند جریان ، بازی یا بارگیری صحبت کنیم. بنابراین Tunnelbear می تواند یک VPN رایگان خوب برای iPad باشد ، اما شما باید خطاهای آن را بدانید تا ناامید نشوید.

نتیجه

اکنون که ما در پایان این راهنما به ارائه بهترین VPN رایگان در iPad رسیده ایم ، تمام راه حل های موجود در اختیار شما را می دانید.

بنابراین بهترین VPN های رایگان برای iPad ، به ترتیب ، Atlas VPN ، Protonvpn ، پنهان کردن.من و تونل. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که این راه حل ها نسبت به خدمات حق بیمه کمتر کیفی هستند ، حتی اگر راه حل های پرداخت شده آنها را انتخاب کنید. ما همچنین مقاله ای را منتشر کرده ایم که به شما در انتخاب بین رایگان یا پرداخت VPN کمک می کند.

VPN رایگان برای iPad: 4 تأمین کننده قابل اعتماد و رایگان در سال 2023

امروزه ، VPN ها بیشتر و بیشتر نرم افزار استفاده می شوند ، و این از کاربران iPad فرار نمی کند. در واقع ، دقیقاً همانطور که یکی از VPN را بر روی رایانه یا رایانه لوحی نصب و استفاده می کند ، بسیاری نیز از آن در iPad استفاده می کنند. این امر باعث می شود تا آدرس IP را نقاب بزنید ، بلکه برای باز کردن محتوای GEO محدود شود.

در این مقاله ، ما 4 VPN واقعاً رایگان برای iPad ارائه خواهیم داد که (برخلاف اکثریت قریب به اتفاق VPN های رایگان) قابل اعتماد ، جدی هستند و واقعاً جاده خدمات را با 0 € نگه می دارند. از ابتدا توجه داشته باشید که اگر به دنبال بهترین VPN رایگان برای iPad هستید ، از فروشگاه App در iPad خود به “VPN رایگان” ضربه نزنید. این فقط VPN های بسیار بدی را به شما نشان می دهد که امنیت شما را تضعیف می کند.

بهترین-VPN-GRATUIT-IPAD

بهترین VPN های رایگان در iPad در سال 2023:

 • ExpressVPN (به مدت 30 روز رایگان)
 • Cyberghost VPN (به مدت 45 روز رایگان)
 • اطلس VPN
 • پروتون VPN
 • پنهان شدن.من
 • تونل
 • بادی

قبل از ارائه سه تأمین کننده VPN به صفر یورو برای iPad ، ما می خواهیم راه حلی را برای شما ارائه دهیم که به شما امکان می دهد از بهترین VPN در بازار بدون محدودیت به مدت 30 روز استفاده کنید.

بهترین VPN های رایگان برای iPad برای بیش از 2 ماه

وقتی به یک VPN رایگان روی می آورید ، اولین چیزی که باید در ذهن داشته باشید این است که هرگز نمی تواند تمام مزایای VPN پرداخت شده را داشته باشد. در واقع ، چه کسی می گوید رایگان می گوید کمبود درآمد برای تأمین کننده ، و در واقع ، دومی یا باید پیشنهاد خود را محدود کند ، باید گزینه های حق بیمه (راه حل Freemium) را ارائه دهد ، یا داده های شخصی خود را بدون اطلاع خود بفروشد. نگران نباشید ، VPN های رایگان برای iPad که ما به شما ارائه خواهیم داد ، داده های خود را نمی فروشید و گزینه محدودیت را انتخاب کرده ایم + مدل Freemium.

Expressvpn رایگان به مدت 30 روز

با این حال ، یک راه حل وجود دارد که به شما امکان می دهد از بهترین VPN برای iPad به صورت رایگان لذت ببرید. این راه حل استفاده از دوره رضایت یا بازپرداخت 30 روز از ExpressVPN خواهد بود.

ExpressVPN بهترین VPN در بازار است و یک دوره ضمانت بازپرداخت 30 روزه دارد که به شما امکان می دهد ضمن لذت بردن از مزایای آن ، از آن به صورت رایگان استفاده کنید. بنابراین ، بله ، برای استفاده از آن ، باید با پرداخت (اوه ، گفتیم که این رایگان است …) اما پس از آن شما فقط باید برای پشتیبانی مشتری پیام ارسال کنید تا بازپرداخت خود را در مدت 30 روز دریافت کنید.

expressvpn-connexions-aparements

چرا برای داشتن بهترین VPN رایگان برای iPad ، این راه حل را انتخاب کنید ? دلایل بسیاری وجود دارد ! در واقع ، همانطور که کمی زودتر به شما گفتیم ، VPN های رایگان همیشه محدود به یک سطح خواهند بود. غالباً این مربوط به پهنای باند ، تعداد کشورها ، ویژگی ها و غیره است.

با ExpressVPN ، شما هیچ یک از این محدودیت ها را نخواهید داشت و بنابراین می توانید از این موارد استفاده کنید:

 • 3000 سرور در 94 کشور جهان
 • بدون محدودیت پهنای باند
 • بهترین سرعت در بازار
 • کمک مشتری 24/7 توسط گربه آنلاین
 • بدون سیاهه
 • 49 ٪ تخفیف و 3 ماه رایگان در اشتراک 1 ساله

اگر کرم کرم را می خواهید ، در حالی که از VPN خود در iPad به صورت رایگان لذت می برید ، ExpressVPN راه حل انتخاب است. تنها محدودیت این است که شما فقط می توانید به مدت 30 روز از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

Cyberghost رایگان VPN به مدت 45 روز

برای استفاده بیشتر از مزایای بهترین VPN در iPad برای صفر یورو ، ما از شما دعوت می کنیم تا از آزمایش 45 روزه رایگان Cyberghost استفاده کنید. این VPN به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان یک راه حل کامل امنیت سایبری با دسترسی به بیش از 9000 سرور در 90 کشور جهان ارائه می دهد. کاربرد آن در iPad به خوبی فکر شده و به طور کامل به فرانسوی ترجمه شده است.

سایبرگست

Cyberghost VPN به طور خلاصه ، این است:

 • بزرگترین زیرساخت (بیش از 9000 سرور)
 • 90 کشور تحت پوشش
 • یک اتصال انتهایی کمی
 • محافظت از حریم خصوصی آنلاین وی
 • جریان نامحدود
 • 7 اتصال همزمان با یک حساب واحد
 • یک برنامه چند پشتیبانی بسیار آسان برای استفاده

با تشکر از Cyberghost ، شما می توانید بدون نیاز به پرداخت ، تمام پشتیبانی های اپل خود را به طور محرمانه حرکت کنید. در واقع ، ترفند این است که یک بسته را برای یک سال یا بیشتر انتخاب کنید و ضمانت بازپرداخت 45 روزه خود را بازی کنید تا در پایان چیزی پرداخت نکنید. برای اطلاعات ، پیشنهاد ماهانه آن شامل یک آزمایش رایگان تنها 14 روز است. به همین دلیل است که ما شما را به عضویت در یک بسته طولانی مدت تشویق می کنیم.

علاوه بر این ، اگر بالاخره توسط Cyberghost متقاعد شوید ، از سودمندترین قیمت ها بهره مند خواهید شد. در حال حاضر ، به عنوان مثال ، بسته 2 ساله آن فقط 2.19 یورو در هر ماه است.

بهترین 4 VPN رایگان برای iPad … اما محدود

اکنون که نکته کوچک ما را برای لذت بردن از بهترین VPN رایگان برای iPad به مدت 30 روز می دانید ، ما 4 تأمین کننده را که واقعاً رایگان هستند به شما ارائه می دهیم (به هیچ وجه نیازی به کارت بانکی خود نخواهید داشت) و می توانید بدون خطر استفاده کنید.

تعداد کمی از VPN های رایگان برای iPad که ما واقعاً می توانیم به دلایل امنیتی توصیه کنیم. اکثریت قریب به اتفاق سیاهههای مربوط را حفظ می کند و کاملاً از مأموریت هایی که انتظار می رود VPN با کیفیت باشد اطمینان نمی دهد.

با 4 iPad VPN های رایگان که در زیر کشف خواهید کرد ، با آرامش قایقرانی خواهید کرد اما با محدودیت های زیادی که هر بار جزئیات آن را شرح خواهیم داد ، ملاقات خواهید کرد.

1. اطلس VPN

Atlas VPN بسیار سزاوار موقعیت خود به عنوان یک رهبر و بهترین VPN رایگان برای iPad است. دلایل بی شمار است اما آنها عمدتاً نگران هستند: سطح امنیت ارائه شده ، سرعت و کیفیت کاربرد آن.

اطلس VPN رایگان

بیایید با نزدیک شدن به موضوع امنیت و ناشناس بودن شروع کنیم. از این گذشته ، این جوهر استفاده از VPN در iPad یا هر دستگاه دیگر است. Atlas VPN یک سوئیچ Kill ، یک رمزگذاری بیت AES-256 ، دو پروتکل (از جمله Wireguard) ارائه می دهد.

با این وجود بهتر است ، شرکت یک سیاست “بدون log” را اعمال می کند. این بدان معنی است که هیچ اطلاعاتی مربوط به فعالیت آنلاین شما در سرورهای آن ثبت نشده است. هدف ? شما را به طور ناشناس بودن به شما تضمین می کند.

اگر Atlas VPN را به عنوان یک سرویس رایگان عالی برای iPad در نظر بگیریم ، به این دلیل است که به اتصالات همزمان ، سرعت رضایت بخش و یک برنامه خوب فکر می کند. مورد دوم برای استفاده ساده است و حتی یک حالت تاریک نیز دارد. در یک کلیک می توانید از سرور وصل یا خارج شوید.

حالا همه گلگون نیست. اگرچه این بهترین VPN در iPad است ، ما باید با چند محدودیت آهنگسازی کنیم. این شامل پهنای باند 5 گیگابایتی در هر ماه و تعداد محدودی از کشورهای تحت پوشش است. درمجموع ، اطلس رایگان VPN فقط در 3 مکان و 2 کشور (ایالات متحده و هلند) دسترسی به سرورها را فراهم می کند.

با وجود همه چیز ، این مرجع در سال 2023 برای ما باقی مانده است. اگر آماده انجام چنین محدودیت هایی هستید ، بدانید که می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر از پیشنهاد آن با 0 € استفاده کنید:

مالی Atlas VPN چگونه است ?

این سوالی است که باید قبل از انتخاب کوچکترین VPN رایگان برای iPad پرسیده شود. در واقع ، بسته به جواب ، ممکن است اشتباه جدی کنید.

با انتخاب پیشنهاد رایگان اطلس VPN ، اطمینان حاصل کنید زیرا تعجب ناخوشایند نخواهید داشت. این شرکت برنامه رایگان خود را از طریق برنامه پرداخت شده خود تأمین می کند. ما در مورد یک مدل freemium صحبت می کنیم. در اینجا ، هیچ مشکلی در مورد فروش مجدد داده های شخصی وجود ندارد.

هدف Atlas VPN ساده است: شما را با برنامه رایگان خود جذب می کند و باعث می شود که پس از آن بخواهید به پیشنهاد پرداخت شده خود تغییر دهید. چگونه ? به سادگی با دسترسی به سرورها و کشورهای بیشتر ، سرورهای اختصاص داده شده برای پخش ، ویژگی های اضافی و غیره.

اگر می خواهید در مورد برنامه پرداخت آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به تست اطلس VPN ما نگاهی بیندازید. آیا پیشنهاد پرداخت شده آن را توصیه می کنیم ? نه واقعا. اگرچه بسیار مقرون به صرفه است ، طبق آزمایشات ما از کادورهای بازار خارج می شود (ExpressVPN ، Cyberghost و حتی NordvPN).

2. پروتون VPN

Proton VPN یک سرویس خوب دیگر را بصورت رایگان و iPad سازگار نشان می دهد. برای چی ? از آنجا که واقعاً رایگان ، ایمن ، بسیار آسان است و محدودیت پهنای باند ندارد. به عبارت دیگر ، شما نمی خواهید از نوع “2 گیگابایت پهنای باند در هر ماه” با پروتون VPN محدودیتی داشته باشید. اگر می خواهید از آن برای انتقال 1000 گیگابایت در هر ماه استفاده کنید ، مشکلی نیست ، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

پروون-ویپن

از دیدگاه امنیتی ، پروتون VPN یکی از بهترین VPN های رایگان برای iPad است. این تأمین کننده مستقر در سوئیس ، هیچگونه ورود به سیستم را حفظ نمی کند و برای هر کسی که نگران حفظ زندگی خصوصی خود باشد ، سیاست حفظ حریم خصوصی بسیار قابل توجهی دارد.

بدیهی است که پروتون VPN کامل نیست ، و اگرچه یک VPN عالی برای iPad رایگان است ، اما دارای نقاط ضعف قابل توجهی است.

در واقع ، شما فقط به 3 کشور که ایالات متحده ، ژاپن و هلند هستند دسترسی خواهید داشت. بله ، شما به درستی خوانده اید ، اتصال به یک سرور فرانسوی با پیشنهاد پروتون VPN رایگان امکان پذیر نیست.

همچنین ، بارگیری در P2P با پیشنهاد رایگان تأمین کننده امکان پذیر نیست.

سرانجام ، سرعت در سرورهای رایگان بیش از آن ناامید کننده است و بنابراین تجربه جریان یا ناوبری بسیار خوبی را به شما ارائه نمی دهد.

چگونه پروتون VPN خود را تأمین می کند ?

یک سوال خوب برای پرسیدن از خود هنگام انتخاب VPN رایگان برای iPad این است “چگونه تأمین کننده درآمد کسب می کند ?». همانطور که در این مقاله در بالا به شما گفتیم ، VPN های رایگان که به شما ارائه می دهیم قابل اعتماد و ایمن هستند. به عبارت دیگر ، آنها با فروش مجدد داده های شما خود را تأمین نمی کنند.

بنابراین سیستم اقتصادی VPN اقتصادی به سادگی مبتنی بر فروش بسته پولی است. علاوه بر پیشنهاد رایگان خود ، تأمین کننده پیشنهادات پرداختی مختلفی را ارائه می دهد که امکان دسترسی به همه کشورهای تحت پوشش (بیش از 50) را فراهم می کند ، در P2P بارگیری می شود یا سرعت بهتری دارد.

آیا ما این پیشنهادات پرداخت شده را توصیه می کنیم ? هیچ. برای چی ? زیرا آنها به هیچ وجه تا 100 ٪ VPN پرداخت نمی کنند ، مانند ExpressVPN ، که مزایای بسیار بیشتری برای قیمت پایین تر دارد.

3. پنهان شدن.من

سومین VPN رایگان برای iPad که می خواهیم به شما ارائه دهیم ، Hide نامگذاری شده است.من. این یک ارائه دهنده VPN آلمانی است که به صورت رایگان در حد 10 گیگابایت در هر ماه در دسترس است.

این بدان معنی است که شما می توانید هر ماه 10 گیگابایت داده با استفاده از VPN انتقال دهید. مراقب باشید ، خیلی سریع پیش می رود. 5 فیلم HD در iPad شما و سهمیه ماهانه شما خسته می شود.

Hide.Me-Gratuit-IPAD

به عنوان یک VPN رایگان برای iPad ، پنهان کردن.بدیهی است که محدودیت هایی دارد و دومی خیلی سریع احساس می شود. در این حالت ، شما فقط به 4 کشور (ایالات متحده ، آلمان ، کانادا و هلند) محدود خواهید شد.

یک بار دیگر ، بنابراین داشتن یک آدرس IP فرانسوی با پیشنهاد مخفی رایگان غیرممکن است.من ، که از نظر ما کمی شرم آور است.

مثل پروتون VPN ، پنهان شود.من به شما اجازه نمی دهم P2P را با بسته رایگان خود درست کنید و همچنین امکان باز کردن قفل کاتالوگ های خارجی از سیستم عامل های SVOD را ندارید.

توجه داشته باشید ، با این حال ، در دسترس بودن یک گربه زنده ، چیزی که برای یک تأمین کننده VPN رایگان برای iPad بسیار نادر است. اگر سوالی دارید ، از طریق پشتیبانی آنها توسط CAT با آنها تماس بگیرید ، زمان پاسخ بسیار کوتاه است.

نحوه پنهان کردن.او من را تأمین مالی کرد ?

همان سؤال که برای Atlas VPN و Proton VPN ، منبع درآمد مخفی چیست.من ? نه ، این فروش داده های شما نیست. تأمین کننده 100 ٪ بدون ورود به سیستم است و بنابراین هیچ اثری از فعالیت های آنلاین شما ، مانند هر VPN رایگان خوب برای iPad که ما می توانیم توصیه کنیم ، حفظ نمی کند.

با کمال تعجب ، بنابراین ، تأمین کننده با ارائه اشتراک های پرداخت شده برای کاربرانی که مایل به باز کردن ویژگی های بیشتر هستند ، مسیر Freemium را انتخاب کرد.

در این حالت ، پرداخت مخفی.من ، شما می توانید بیش از 50 کشور در دسترس داشته باشید ، بدون محدودیت پهنای باند ، امکان بارگیری در P2P یا 10 اتصال همزمان.

یک بار دیگر ، پرداخت این پیشنهادات به روزرسانی ، به نظر ما ، در مقایسه با انتخاب 100 ٪ VPN پرداخت شده مانند ExpressVPN یا Cyberghost ارزش ندارد.

4. تونل

سرانجام ، چهارمین VPN رایگان برای iPad که ما می خواستیم به شما ارائه دهیم Tunnelbear است. این تأمین کننده از کانادا چیزی برای اغوا کردن دارد زیرا پیشنهاد رایگان آن به همه کشورهای تأمین کننده دسترسی می دهد (حدود سی ، از جمله فرانسه).

تونلی

از طرف دیگر ، جایی که احتمالاً Tunnelbear شما را ناامید خواهد کرد ، در محدوده پهنای باند ماهانه خود قرار دارد. در واقع ، با TunnelBear ، شما فقط در هر ماه از 0.5 گیگابایت پهنای باند برخورد خواهید کرد. کافی است بگوییم که این حد خیلی سریع به دست خواهد آمد.

اگر این VPN رایگان برای iPad برای کمک به اضطراری برای چند دقیقه مفید باشد ، در دراز مدت قابل استفاده نخواهد بود. 500 مگابایت ، حدود نیم ساعت با پیمایش عادی در اینترنت می گذرد.

با وجود همه چیز ، ما از حضور شبکه بزرگی از کشورها قدردانی می کنیم تا به شما امکان دهد آدرس IP را به راحتی تغییر داده و برای مدت کوتاهی شما را در خارج از کشور قرار دهید.

چگونه Tunnelbear Minance است ?

اگر به شما گفته شود که الگوی اقتصادی Tunnelbear نیز مبتنی بر Freemium است ، دیگر شما را تعجب نخواهیم کرد. علاوه بر اشتراک رایگان برای iPad ، این VPN اشتراک های پرداخت شده را ارائه می دهد ، محدودیت پهنای باند را افزایش می دهد و اتصالات همزمان بیشتری را ارائه می دهد.

متأسفانه ، یک بار دیگر ، ما معتقدیم که اگر ما نسبت کیفیت/قیمت را با سایر تأمین کنندگان VPN که برای یک مدل 100 ٪ پرداخت شده انتخاب کرده اند ، ارزش آن را ندارد.

با وجود همه چیز ، برای استفاده رایگان ، Tunnelbear هنوز هم ارزش آن را دارد و سزاوار جایگاه خود در رتبه بندی ما از بهترین VPN های رایگان برای iPad است.

نتیجه گیری: کدام VPN رایگان را برای iPad انتخاب کنید ?

شما می فهمید ، انتخاب VPN رایگان برای iPad آسان نیست. اگرچه گزینه های زیادی وجود دارد ، اما بیشتر تأمین کنندگان مؤثر نیستند ، اما خطرناک را ببینید.

اگر بهترین VPN رایگان را برای iPad می خواهید و آماده قربانی کردن مدت زمان استفاده هستید ، برای ExpressVPN ، بهترین VPN پرداخت شده در آن لحظه ، انتخاب کنید و از 30 روز رضایت یا بازپرداخت هوشمندانه لذت ببرید.

اگر از طرف دیگر ، شما آماده هستید تا تعداد کشورها و ویژگی های اساسی خاص خود را محدود کنید ، اما واقعاً نمی خواهید کارت پرداخت خود را بیرون بیاورید ، از اطلس VPN انتخاب کنید ، که بهترین VPN رایگان برای iPad شما است.