VPN Master – VPN نامحدود در فروشگاه App ، بهترین VPN رایگان سپتامبر 2023: 5 100 ٪ ابزارهای امن

بهترین VPN رایگان سپتامبر 2023: 5 100 ٪ ابزارهای امن

Contents

سرانجام ، شما باید بدون چند ویژگی اختصاص داده شده برای کاربران پرداخت شده انجام دهید. این شامل SafeSwap ، تابعی است که با تغییر خودکار و منظم ، آدرس IP شما ، محرمانه بودن شما را به صورت آنلاین تقویت می کند. اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، باید به یکی از برنامه های پرداخت شده Atlas VPN تغییر دهید.

VPN Master – نامحدود VPN 4+

کاربر عزیز ، با تشکر از بازخورد مثبت شما. برخی از جوانب مثبت و منفی را به ما اطلاع دهید و در صورت وجود هر راهی که بتوانیم کمک کنیم. ما برای هر آنچه ممکن است شما نیاز داشته باشید اینجا هستیم و منتظر قدردانی بیشتر شما هستیم!

Sandman_Safari ، 2017-09-19

بدون استفاده در چین

آخرین نسخه هنوز هم در چین قابل استفاده نیست که VPN بیش از همه وجود دارد – نکته چیست?��

پاسخ توسعه دهنده ,

کاربر عزیز ، متأسفیم که به دلیل سیاست های سرزمین اصلی چین ، برخی از ارائه دهندگان شبکه خدمات ما را مسدود کرده اند و ما اکنون نمی توانیم خدمات خود را در آنجا تضمین کنیم. عذرخواهی از هرگونه دونوایی ایجاد شده.

عالی

صادقانه. این بهترین VPN تا کنون است. رعد و برق را سریع وصل می کند و اتصال واقعاً قوی است. برخلاف سایر VPN ها ، اگر تلفن خود را ببندید ، VPN به طور خودکار متوقف می شود و باید سعی کنید به آن متصل شوید که برای همیشه طول خواهد کشید. اگر قبلاً این برنامه شگفت انگیز را بارگیری کنید.

پاسخ توسعه دهنده ,

کاربر عزیز ، با تشکر از بازخورد مثبت شما. برخی از جوانب مثبت و منفی را به ما اطلاع دهید و در صورت وجود هر راهی که بتوانیم کمک کنیم. ما برای هر آنچه ممکن است شما نیاز داشته باشید اینجا هستیم و منتظر قدردانی بیشتر شما هستیم!

اشتراک

اشتراک ماهانه VPN
بهترین امنیت و رمزگذاری در کلاس

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده همه CO CON.,با مسئولیت محدود نشان داده است که عمل اپل از نظر محرمانه بودن ممکن است شامل پردازش داده ها باشد که در زیر شرح داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده های مورد استفاده برای اهداف ردیابی

 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید

داده ها به شما مرتبط نیستند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما با هویت شما مرتبط نیست:

 • محل
 • جزئیات تماس
 • محتوای کاربر
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا با توجه به سن شما ممکن است متفاوت باشد. بیشتر بدانید

جزئیات

فروشنده همه شرکت متصل., با مسئولیت محدود

سازگاری آیفون به iOS 12 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی. iPad به iPados 12 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی. iPod Touch به iOS 12 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی و یک مک با تراشه Apple M1 یا نسخه بعدی.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، چینی ساده ، چینی سنتی ، کره ای ، اسپانیایی ، اندونزی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، مالزی ، هلندی ، فارسی ، لهستانی ، پرتغالی ، روسی ، تایلندی ، ترکی ، اوکراینی ، ویتنامی

بهترین VPN رایگان سپتامبر 2023: 5 100 ٪ ابزارهای امن

برای تأمین اطلاعات آنلاین خود ، محتوای محدود به جغرافیایی را باز کنید یا به صورت ناشناس حرکت کنید ، کاربران اینترنت از VPN استفاده می کنند. این نرم افزار استفاده از اینترنت مزایای زیادی را ارائه می دهد. اگر می خواهید این ابزار امنیت سایبری را قبل از ارتکاب امتحان کنید ، ما به شما توصیه می کنیم با یک VPN رایگان شروع کنید.

ما بیش از ده ها مورد آزمایش قرار داده ایم و در اینجا رتبه ما است با بهترین VPN رایگان. ما همچنین به شما نکته ای می دهیم تا برای یک دوره 30 روزه بهترین گزینه جایگزین – همچنین رایگان – را بدست آورید. اگر پیشنهادات رایگان با افراد تازه کار محبوب باشد ، همیشه برای داشتن ناشناس بودن کامل کافی نیستند. این حتی در برخی موارد حتی می تواند خطرناک تر باشد.

انتخاب 8 VPN رایگان در سپتامبر 2023:

 • Expressvpn ، 30 روز رایگان
 • Cyberghost VPN ، 45 روز رایگان
 • nordvpn ، 30 روز رایگان
 • اطلس VPN
 • پروتون VPN
 • پنهان شدن.من VPN
 • WINDSCRICK VPN
 • تونل

اکنون که ما با رتبه بندی VPN رایگان شما را در لیست قرار داده ایم ، اکنون به جزئیات هر یک از آنها می رویم. به توصیه های ما تا آخر نگاه کنید ، ظرافت هایی وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید. اگر در مورد این ناشران سؤالی دارید ، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید. ما همه کارها را انجام می دهیم تا در اسرع وقت به درخواست خوانندگان خود پاسخ دهیم.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

اطلس VPN

750 سرور

47 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

10 اتصالات همزمان

نظر ما : VPN رایگان (یا ارزان)

1101 سرور

54 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

10 اتصالات همزمان

نظر ما : VPN رایگان بدون محدودیت ماهانه

مرا پنهان کن

1700 سرور

70 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

10 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN Fremium که ارزش آن را دارد

نکته به صورت رایگان و حق بیمه VPN

قبل از ارائه انتخاب تأمین کنندگان VPN رایگان (در بسیاری از نقاط) ، ابتدا می خواهیم به شما بدهیم نکته ای که بسیاری از افراد برای داشتن یک VPN حق بیمه در 0 € استفاده می کنند. این بهترین راه برای محافظت از داده های شما بدون نیاز به پرداخت است. ما می دانیم که VPN های رایگان اغلب مورد استفاده قرار می گیرند و از شما برای کسب درآمد از زیرساخت های خود استفاده می کنند.

اگر می خواهید از یک VPN حق بیمه لذت ببرید ، این طرح از شرایط انعطاف پذیر فروش آن استفاده می کند. در واقع ، برخی از تأمین کنندگان حق بیمه دوره “راضی یا بازپرداخت شده” را ارائه می دهند ، بدون هیچ شرایطی معتبر هستند. با تشکر از ضمانت بازپرداخت ، شما امکان استفاده از یک آزمایش VPN رایگان را در یک دوره خاص و سپس بازپرداخت کامل دارید.

به نظر ما ، بهترین راه حل برای داشتن VPN رایگان استفاده از ExpressVPN و استفاده از آزمایش رایگان شما است. به مدت 30 روز ، می توانید اشتراک خود را بدون توجیه از طریق گربه آنلاین خاتمه دهید. این مجلل اصلی ترین VPN در بازار است و می توانید آن را بدون محدودیت در این مدت آزمایش کنید. اگر فقط یک نیاز دقیق به تغییر آدرس IP دارید ، این یک راه حل بسیار خوب است.

مقاله-دستورالعمل-بیان

بنابراین بله ، شما باید در ابتدا پرداخت کنید (حدود 11 € برای اشتراک ماهانه) اما در پایان این دوره ، هزینه های شما کاملاً به شما اعتبار می یابد. بنابراین ، شما از مزایای بهترین VPN که ما توانستیم آزمایش کنیم ، بدون پرداخت یک درصد ، از آن بهره مند می شوید. شما می توانید همین کار را با سایر بازیکنان پریمیوم مانند Cyberghost یا NordVPN انجام دهید.

شما از ناشناس بودن نهایی و حداکثر سطح ایمنی و همچنین سرعت اتصال عالی بهره مند خواهید شد. هیچ ارتباطی با انتخاب VPN های رایگان در زیر ، که همیشه در این 3 جنبه محدود هستند. برخی از VPN ها بدون هیچ هزینه ای در مورد فروش مجدد داده های شما بدون اطلاع خود برای سودآوری ندارند. بنابراین لازم است که هنگام انتخاب اشتراک های همراه ، هوشیار باشید.

که به خصوص با این گزینه جالب است

علاقه این روش با ویرایشگر ExpressVPN این است که شما به مدت 30 روز به مدت 30 روز به عنوان بخشی از آزمایش رایگان آن ، تمام مزایای یک VPN حق بیمه را به صورت رایگان خواهید داشت. شما به تمام ویژگی های VPN دسترسی خواهید داشت که برای داشتن یک نمای کلی از راه حل ارائه شده جالب است. شما می دانید که یک ناشر نرم افزاری قابل اعتماد و جدی به نظر می رسد.

اگر قصد دارید به طور مرتب از VPN استفاده کنید ، باید به یک پیشنهاد پرداخت شده مهاجرت کنید. این تنها راه برای محرمانه بودن و عملکرد یک سرویس ایستاده است.

با ExpressVPN ، می توانید از مزایای زیر استفاده کنید:

 • باند نامحدود
 • اتصال با سرعت بسیار بالا
 • بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان موجود است
 • در همه کشورهای جهان کار می کند
 • پشتیبانی مشتری زنده 24/7/365
 • امنیت پیشرفته
 • عدم ذخیره ورود به سیستم

ما این مزایا را در هیچ VPN رایگان دیگری پیدا نمی کنیم ، حتی مواردی که در زیر به شما ارائه خواهیم داد. آنها سرورهای کمتری ، کشورهای کمتری ، محدودیت پهنای باند ، سرعت محدود – یا حتی نقص شبکه ای دارند که می توانند به تجربه ناوبری شما تجاوز کنند. برخی از ناشران حتی داده های کاربران خود را به منظور فروش مجدد آنها برای اهداف تجاری جمع آوری می کنند.

VPN-GRATUITS-VS-EXPRESSVPN

شما خواهید فهمید ، اگر می خواهید بهترین VPN رایگان 2023 به مدت 30 روز باشد ، این Expressvpn است که باید انتخاب کنید. فراتر از این دوره ، انتخاب انتخاب لازم خواهد بود. سه گزینه به شما پیشنهاد می دهد:

 • مجوز را حذف کنید
 • تأمین کننده حق بیمه را تغییر دهید و از یک تست رایگان دیگر لذت ببرید
 • برای VPN رایگان و محدود انتخاب کنید

اگر به دنبال ناشناس ماندن واقعی هستید ، 2 گزینه اول واقعاً ضروری است. برای کشف سرویس ExpressVPN ، اینجا است:

45 روز رایگان با Cyberghost VPN

Cyberghost همچنین یکی از کارآمدترین VPN های سال است. و اگر در مورد این VPN با شما صحبت کنیم ، به این دلیل است که می توان 45 روز به صورت رایگان از آن لذت برد. این تأمین کننده مستقر در رومانی در دنیای امنیت سایبری مشهور است زیرا یک راه حل و ارزان (ارزان ترین مقایسه ما) برای حفظ زندگی خصوصی خود به صورت آنلاین ارائه می دهد. اما امروز ما از شما دعوت می کنیم بدون پرداخت کوچکترین پنی از این VPN عالی استفاده کنید.

برای انجام این کار ، به سادگی در یک اشتراک Cyberghost مشترک شوید ، VPN را نصب کرده و سپس در مدت 45 روز بازپرداخت خود را از کمک مشتری درخواست کنید. بنابراین ، پولی که قبلاً خرج کرده بود به طور کامل برای شما بازپرداخت می شود. توجه داشته باشید که بسته سالانه ، 2 سال و 3 سال جالب تر است زیرا گارانتی آنها 45 روز را در بر می گیرد در حالی که فقط با پیشنهاد ماهانه فقط 14 روز طول می کشد. و از آنجا که در هر صورت برای خرید خود بازپرداخت خواهید شد ، ممکن است از آن لذت ببرید و به یک اشتراک طولانی مدت تبدیل شوید.

سایبرگست

Cyberghost در ناوبری روزانه شما بسیار مفید خواهد بود زیرا کاربرد آن به شما امکان می دهد از محرمانه بودن و فعالیت های آنلاین خود به طور موثر محافظت کنید. علاوه بر امنیت سایبری ، Cyberghost همچنین برای دسترسی به محتوای مسدود شده به دلیل فایروال ها (به عنوان مثال در دانشگاه ها و مشاغل) یا محدودیت های جغرافیایی جالب است. این مورد در مورد کانال های تلویزیونی یا سیستم عامل های جریان است. برای دستیابی به این هدف ، Cyberghost VPN به شبکه ای از 8000 سرور قدرتمند که در 90 کشور جهان توزیع می شود ، متکی است. به این ترتیب ، می توانید تقریباً تمام مکان های ممکن را برای جلوگیری از انسداد شبیه سازی کنید.

به طور خلاصه در چند کلمه ، یک حساب در Cyberghost ، این است:

 • دسترسی نامحدود به بیش از 8،100 سرور
 • انتخاب مکان های مجازی در 91 کشور جهان
 • سرورهای اختصاص داده شده به جریان و P2P
 • پهنای باند نامحدود و سرعت خوب (باند پهن)
 • 7 اتصالات همزمان برای تجهیز چندین دستگاه خود
 • ارزش عالی برای پول با ارزانترین قیمت در بازار

اگر واقعاً می خواهید از مزایایی که VPN می تواند ارائه دهد بهره مند شوید ، ما از شما دعوت می کنیم 45 روز Cyberghost را آزمایش کنید. در پایان این دوره ، در صورت درخواست آن ، برای کل مبلغ ثبت نام بازپرداخت خواهید شد. و اگر متقاعد شده اید و می خواهید با این سرویس ادامه دهید ، هیچ کاری برای انجام دادن ندارید.

30 روز رایگان از طریق Nordvpn

اگر دوره های تست رایگان با ExpressVPN و Cyberghost برای شما کافی نباشد ، یک راه حل بسیار ساده وجود دارد: دقیقاً همان چیز را در NordvPN دوباره انجام دهید. در واقع ، NordVPN عالی ، که یک VPN برتر و بسیار کامل است ، همچنین ضمانت بازپرداخت 30 روزه را بدون هیچ شرط ارائه می دهد. بنابراین ، شما قادر خواهید بود به مدت 30 روز بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنید.

NordvPN واقعاً یکی از بهترین VPN های موجود در بازار است و دوره آزمایشی رایگان 30 روزه آن به شما امکان می دهد بدون تعهد آن را آزمایش کنید.

همچنین ، توجه داشته باشید که در حال حاضر این یک تبلیغ بسیار جذاب است که قیمت ماهانه خود را تحت 3 یورو کاهش می دهد. وقتی همه مزایایی را که او می تواند به شما ارائه دهد ، می بینیم ، ما به سرعت می خواهیم هزینه خدمات او را بپردازیم و پیشنهاد ویژه خود را در آن لحظه وارد کنیم.

در هر صورت ، صرف نظر از اشتراک که انتخاب می کنید ، می توانید آن را ظرف 30 روز لغو کرده و کاملاً بازپرداخت کنید. بنابراین ، شما به مدت 30 روز از VPN رایگان دیگری استفاده خواهید کرد که در کل بیش از 3 ماه منتهی می شود.

محاکمه VPN رایگان Nordvpn

در اینجا برخی از اطلاعات در مورد پیشنهاد NORDVPN آورده شده است:

 • 5،800 سرور در 60 کشور جهان
 • در تمام دستگاه ها کار می کند (مک ، ویندوز ، آیفون ، اندروید ، تلویزیون هوشمند اندروید ، تبلت ها و غیره)
 • باند نامحدود
 • هیچ ورود به سیستم را حفظ نمی کند
 • پشتیبانی مشتری قابل دسترسی 24/7/365
 • بارگیری P2P را می پذیرد
 • 30 روز راضی یا بازپرداخت

اگر می خواهید پیشنهاد VPN رایگان NordVPN را آزمایش کنید ، به وب سایت رسمی آن بروید:

رتبه رایگان VPN در سال 2023

اکنون که می دانید نکته ما برای داشتن بهترین VPN رایگان ، ما 5 پیشنهاد ارائه خواهیم داد که کاملاً به کارت اعتباری صفر نیاز دارند. این 100 ٪ رایگان است اما در عوض شما در چندین جنبه محدود خواهید شد. گفته می شود ، اگر می خواهید از این نرم افزار گهگاه و بدون نیاز استفاده کنید ، می تواند کافی باشد. از طرف دیگر ، به خصوص با گذشت زمان انتظار عملکرد خوبی را ندارید.

1. اطلس VPN

مرجع رایگان VPN در سال 2023 همان چیزی است که توسط Atlas VPN ارائه شده است. پیشنهاد آن بسیار جالب است و به شما امکان دسترسی به سطح عالی از ایمنی و عملکرد صحیح را می دهد.

Atlas VPN همچنین این مزیت را دارد که از خود برای کوچکترین وسیله پرداخت درخواست نکند. هر آنچه شما برای لذت بردن از خدمات خود به صورت رایگان نیاز دارید یک آدرس ایمیل است. تأمین کننده یک پیشنهاد پولی ارائه می دهد ، اما با وجود قیمت های بسیار پایین ، هنوز هم از Cadors Market فاصله دارد (ExpressVPN ، Cyberghost بلکه NordvPN).

از این نظر ، جالب است که می دانید Atlas VPN توسط Nord Security ، شرکت پشت NordVPN خریداری شده است. چرا این را مشخص می کنیم ? زیرا به نظر ما مربوط می شود و به نفع پیشنهاد رایگان Atlas VPN بازی می کند. این اثبات جدی بودن و قابلیت اطمینان خدمات آن است.

اطلس VPN اکسپرس
دوره رایگان نامحدود 30 روز
سرعت درست سریع ترین
پهنای باند 5 گیگابایت نامحدود
کشور تحت پوشش 2 94
سرور اعلام نشده 3000+
پشتیبانی مشتری پست الکترونیک گربه آنلاین 24/7
بدون حسابرسی ورود به سیستم آره آره
تورنت آره آره
تونل زنی آره آره
انتخاب شما ? اطلس VPN اکسپرس

چرا اطلس VPN را انتخاب کنید ?

چرا به نفع سرویس رایگان Atlas VPN جالب است ? اول ، و همانطور که در مقدمه به سرعت اشاره کردیم ، با کمال تعجب ، تأمین کننده قادر به ارائه سرعت خوب است. اتصال اینترنت شما با استفاده از این شبکه خصوصی مجازی خیلی کند نخواهد شد.

جنبه دیگری که ما در نظر می گیریم مربوط به امنیت و ناشناس بودن است. Atlas VPN با داشتن سیاست عدم مدیریت سیاههها ، تهیه سوئیچ کشتن بلکه استفاده از بیت های رمزگذاری AES-256 ، از این روش کم نمی کند.

توجه داشته باشید که حتی از طریق نسخه رایگان آن ، می توان از پروتکل های WireGuard و IPSEC/IKEV2 استفاده کرد (دقیقاً مانند کاربران پرداخت شده).

با توجه به تمام این اطلاعات ، واضح است که اگر به دنبال محافظت از خود به صورت آنلاین و یا به دست آوردن مسدود کردن سایتهای خاص ، Atlas VPN بسیار خوب VPN است.

در مورد بارگیری P2P چیست ? هنوز هم در این سطح تعجب خوبی است. Atlas VPN این عمل را در سرورهای خود مجاز می کند.

قبل از نزدیک شدن به نکات منفی برنامه رایگان آن ، ما هنوز هم باید در مورد پشتیبانی مشتری برای شما بگوییم. اگرچه تماس با یک نماینده توسط LiveChat امکان پذیر نیست ، می توانید پاسخ های سریع و سریع را برای خدماتی که هزینه ای ندارد (چند ساعت – برای چشم انداز) حساب کنید. برای این کار ، یک فرم تماس در سایت آن ارائه می شود. پس از آن ، مبادله از طریق ایمیل انجام می شود.

اطلس VPN رایگان

تقصیر پیشنهاد رایگان آن چیست؟ ?

چه کسی می گوید VPN رایگان لزوماً خطاهای خود را می گوید ، و حتی اگر ما در مورد بهترین خدمتی که در حال حاضر ارائه شده صحبت می کنیم.

برای ما غیرممکن است که به انتخاب کم کشورها اشاره نکنیم. در کل و برای همه چیز ، شما باید با سرورهای هلند و ایالات متحده (در لس آنجلس و نیویورک) راضی باشید. کافی است بگوییم که لازم نیست قبل از انتخاب سرور ، سر خود را حفر کنید. شما باید یک IP بالقوه فرانسوی ، آلمانی ، کانادایی یا ژاپنی را صلیب کنید.

جنبه منفی دیگر مربوط به محدودیت پهنای باند بدون تعجب است. با پیشنهاد رایگان اطلس VPN ، شما باید با 5 گیگابایت در هر ماه راضی شوید. برای مرور اینترنت می توانید روی او حساب کنید ، اما واقعاً تماشای مطالب جریان با کیفیت بالا نیست.

صحبت از جریان ، این شرم آور است که نتوانید از سرورهای بهینه شده برای این عمل استفاده کنید. همانطور که ما توانسته ایم در نظر اطلس VPN ما ببینیم ، آنها اجازه می دهند تا ژئو-دفاع از سیستم های معروف معروف فراتر از آن تحمیل شود.

سرانجام ، شما باید بدون چند ویژگی اختصاص داده شده برای کاربران پرداخت شده انجام دهید. این شامل SafeSwap ، تابعی است که با تغییر خودکار و منظم ، آدرس IP شما ، محرمانه بودن شما را به صورت آنلاین تقویت می کند. اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، باید به یکی از برنامه های پرداخت شده Atlas VPN تغییر دهید.

2. پروتون VPN

ناشر دوم رتبه بندی VPN رایگان ما کسی نیست جز Proton VPN. این به وضوح شایسته جایگاه خود در این مقایسه بهترین شبکه خصوصی مجازی سال 2023 است. در واقع ، یک فرمول رایگان صحیح ارائه می دهد. و نیازی به وارد کردن اطلاعات بانکی خود نیست ، که بسیار خوشایند است. گفته می شود ، ما از خدمات نامحدود دور هستیم همانطور که در مورد ExpressVPN وجود دارد. توجه داشته باشید که پیشنهاد پرداخت شده آن به هیچ وجه رقابتی نیست.

پروتون VPN اکسپرس
دوره رایگان نامحدود 30 روز
سرعت آهسته. تدریجی سریع ترین
پهنای باند نامحدود نامحدود
کشور تحت پوشش 3 94
سرور 100 3000+
پشتیبانی مشتری پست الکترونیک گربه آنلاین 24/7
بدون حسابرسی ورود به سیستم آره آره
تورنت هیچ آره
تونل زنی هیچ آره
انتخاب شما ? پروتون VPN اکسپرس

چرا Proton VPN را انتخاب کنید ?

اولین دلیلی که شما باید این VPN رایگان را انتخاب کنید این است که این تنها در رتبه بندی ما است که محدودیت انتقال ندارد. این بدان معنی است که شما می توانید Proton VPN را بدون شمارش استفاده از داده ها فعال کنید. پهنای باند نامحدود این ناشر نرم افزار او را در صدر طبقه بندی راه حل های ما بدون هیچ هزینه ای قرار می دهد. باید گفت که این یک دارایی اصلی برای نرم افزار رایگان است.

علاوه بر آن ، ما باید رابط زیبایی این VPN را برجسته کنیم ، چه در Mac ، Windows ، iOS یا Android. این ارگونومیک است و همه چیز کاملاً به فرانسوی ترجمه شده است. این مزیت اضافی ، بیشترین مبتدیان در علوم کامپیوتر را ساده می کند. به همین دلایل ، در اولین مرحله از مقایسه ما از بهترین VPN رایگان است.

چرا پروتون VPN خیلی خوب نیست ?

می توانید تصور کنید که نسخه تست آن دارای برخی از نقاط ضعف است. بر خلاف پیشنهادات پرداخت شده او (کامل تر اما بسیار گرانتر در خانه) ، محدودیت ها با نسخه “رایگان” وی ، با 0 € بسیار زیاد خواهد بود.

ما ابتدا می توانیم از تعداد محدودی از سرزمین های تحت پوشش پروتون VPN انتقاد کنیم. در این حالت ، شما فقط بین 100 سرور در 3 کشور انتخاب خواهید کرد. به یاد بیاورید که یکی از اهداف VPN این است که با اتصال به کشور انتخاب شده ، IP و مکان خود را تغییر دهید.

پروون-ویپن

با انتخاب این راه حل ، فقط سه کشور شما را به شما ارائه می دهند و ایالات متحده ، هلند و ژاپن است. کافی است بگوییم اگر می خواهید یک آدرس IP فرانسوی در طول سفر به خارج از کشور داشته باشید ، این امکان پذیر نخواهد بود. از طرف دیگر ، نرم افزار رایگان VPN VPN ممکن است متناسب با کسانی باشد که به دنبال VPN در ایالات متحده هستند.

ما در این مقاله در مورد VPN های رایگان به شما گفتیم که به نظر ما ، ExpressVPN بهترین VPN رایگان به مدت 30 روز به لطف دوره “راضی یا بازپرداخت شده” است. این تأمین کننده VPN به لطف عملکرد خود از نظر سرعت اتصال متمایز است. در مورد فرمول VPN پروتون VPN نیز همین حرف را نمی توان گفت. در واقع ، جریان ها به دلیل فراوانی مشتریان رایگان و تعداد محدودی از سرورها بد هستند. تأمین کننده با نشان دادن سرعت متوسط ​​در توضیحات بسته رایگان ، آن را پنهان نمی کند.

بنابراین شما باید در زمان های عادی زمان تأخیر بالاتری داشته باشید و در نتیجه ، یک ناوبری تا حدودی به خطر بیفتد. این شرم آور است که باید عادت های آنلاین خود را تغییر دهید وقتی می دانید که برخی از ارائه دهندگان به شما امکان می دهند به طور عادی حرکت کنید همانطور که از طریق ExpressVPN وجود دارد.

سومین انتقاد که می تواند برای او ارسال شود در سطح حمایت مشتری وی است. چه کسی می گوید VPN رایگان ، می گوید کمتر به معنای توسعه خدمات شما است. در حالی که ExpressVPN از طریق نامه مستقیم خود – با Proton VPN ، کمک فوری ارائه می دهد ، از طریق ایمیل خواهد بود. بعضی اوقات برای دریافت یک پاسخ تقریبی باید تا 24 ساعت صبر کنید ، که می تواند شما را در استفاده شما مسدود کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، از مشورت نظر ما در مورد پروتون VPN دریغ نکنید.

3. پنهان شدن.من VPN

در تریبون رتبه بندی VPN رایگان ما ، ما را مخفی می یابیم.من. این ارائه دهنده منشاء آلمانی می تواند شما را با 5 مکان و پشتیبانی فنی خود از طریق گربه آنلاین در سایت خود خوشحال کند. با این حال ، پیشنهاد آن در پهنای باند محدود است: فقط 10 گیگابایت ماهانه. اگر می خواهید فیلم ها را بارگیری یا تماشا کنید ، باید راه خود را طی کنید.

پنهان شدن.من اکسپرس
دوره رایگان نامحدود 30 روز
سرعت آهسته. تدریجی سریع ترین
پهنای باند 10 گیگابایت نامحدود
کشور تحت پوشش 4 94
سرور 5 3000+
پشتیبانی مشتری گربه آنلاین 24/7 گربه آنلاین 24/7
بدون حسابرسی ورود به سیستم هیچ آره
تورنت هیچ آره
تونل زنی هیچ آره
انتخاب شما ? پنهان شدن.من اکسپرس

چرا پنهان را انتخاب کنید.من ?

اگرچه او واقعاً نامحدود نیست ، پنهان است.من چیزی برای اغوا کردن کاربران با پیشنهاد رایگان آن برای زندگی و 10 گیگابایت پهنای باند آن هر ماه دارم. ما قرار نیست دروغ بگوییم ، شما نمی خواهید یک ماه کامل با آن دوام بیاورید ، اما می تواند در مواقع اضطراری به شما کمک کند. اگر با این حال می خواهید فیلم های پخش کننده را تماشا کنید ، ممکن است این کار را انجام دهد.

بر خلاف Atlas VPN و Proton VPN که به 2 و 3 کشور محدود شده بودند ، در اینجا امکان قرار دادن آدرس IP خود را در 4 کشور مختلف خواهید داشت: آلمان ، کانادا ، هلند و ایالات متحده (ساحل شرقی و غربی). حتی اگر در حال حاضر کمی بهتر است ، به یاد داشته باشید که Giant ExpressVPN ، که با 30 روز “رضایت یا بازپرداخت” همراه است ، در 94 کشور جهان وجود دارد. اگر یک VPN رایگان و نامحدود می خواهید ، در آدرس مناسب نیستید.

آنچه ما به خصوص در تهیه کننده مخفی از آن قدردانی می کنیم.این واقعیت است که او یک گربه آنلاین دارد ، از جمله برای کاربران رایگان. این آن را از Atlas VPN و Proton VPN متمایز می کند که بحث را از طریق ایمیل به تأخیر می اندازد. علاوه بر این ، تیم ها واکنشی و حرفه ای هستند. این نکته خوبی برای ویرایشگر فناوری آلمانی است.

مقایسه-برنامه مخفی

چرا کامل نیست ?

شما نمی توانید از یک VPN رایگان انتظار داشته باشید که در همه نقاط بی عیب و نقص است. طبیعی است ، پس از همه شما پرداخت نمی کنید. بنابراین نمی توانید امیدوار باشید که استانداردهای یک VPN حق بیمه مانند ExpressVPN را داشته باشید. برخی از کاستی های این ناشر در هنگام انتخاب هنوز در نظر گرفته می شود.

ما فقط می توانیم به پهنای باند 10 گیگابایتی برگردیم. برای ایده دادن به شما ، فقط یک قسمت کامل را در یک سری HD مشاهده کنید و از سهمیه خود برای ماه استفاده کرده اید.

همچنین تأکید خواهد شد که این نرم افزار VPN خوب برای فرانسه نیست. در واقع ، برنامه رایگان به سرور فرانسوی دسترسی نمی دهد. کافی است بگوییم که اگر می خواستید با این VPN یک آدرس IP فرانسوی دریافت کنید ، امکان پذیر نخواهد بود. همین مسئله برای افرادی که به دنبال VPN رایگان برای بلژیک یا سوئیس هستند. این مکان ها فقط در صورت مراجعه به نسخه Premium در دسترس خواهند بود. و به جای انتخاب Windscribe Premium ، ما به شما توصیه می کنیم که یکی از بهترین VPN های برتر مانند ExpressVPN یا Cyberghost Giants بروید.

ما می توانیم به عدم سازگاری با همسالان به همسالان پایان دهیم ، و در هنگام فعال شدن نرم افزار شما از بارگیری و به اشتراک گذاری تورنتهای خود جلوگیری می کنیم. باز هم ، VPN نمی خواهد پهنای باند خود را اضافه کند. بنابراین او موظف است این عمل را به سادگی منع کند.

4. WINDSCRICK VPN

Windscriber همچنین یکی از VPN های رایگان است که بازخورد بسیار خوبی از کاربران می داند. برای چی ? از آنجا که یک پیشنهاد 100 ٪ رایگان و با کیفیت خوب ، با پهنای باند نسبتاً مناسب و 10 کشور در دسترس ارائه می دهد. بنابراین برای تعداد سرزمین های موجود بهتر از رقبای اصلی خود است ، اما بسیار کمتر در بقیه. بسته به استفاده شما ، این ممکن است مفید باشد.

بادی اکسپرس
دوره رایگان نامحدود 30 روز
سرعت آهسته. تدریجی سریع ترین
پهنای باند 10 گیگابایت نامحدود
کشور تحت پوشش 10 94
سرور 30 3000+
پشتیبانی مشتری نامه/ربات گربه آنلاین 24/7
بدون حسابرسی ورود به سیستم هیچ آره
تورنت آره آره
تونل زنی هیچ آره
انتخاب شما ? بادی اکسپرس

رابط WindScrib

چرا آن را انتخاب کنید ?

اگر می خواهید یک VPN رایگان که نیازی به بیرون کشیدن کارت بانکی شما ندارد ، WindScrib VPN گزینه ای عالی است. در واقع ، ناشر هر ماه 10 گیگابایت پهنای باند را برای کاربران خود با 0 € ارائه می دهد. اما اگر این تنها این بود ، در مقایسه ما به اندازه بالایی نخواهد بود.

آنچه برای او قابل توجه است ، انتخاب “گسترده” کشورها است. ما فقط با 3 کشور موجود ، از بالای پروتون VPN انتقاد کردیم که حتی فرانسه را شامل نمی شد. با پیشنهاد رایگان Windscriber ، شما می توانید از طریق 10 کشور زیر ارتباط برقرار کنید: فرانسه ، ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، هنگ کنگ ، آلمان ، هلند ، سوئیس ، نروژ یا رومانی. از بین همه ناشران رایگان که آزمایش شده اند ، هیچ یک از آنها چنین انتخاب گسترده ای از سرورها را ارائه نمی دهند ، بنابراین اگر به مسافرت هدایت شوید یا به محض اینکه می خواهید محتوای خارجی را از خانه تماشا کنید ، بسیار قابل توجه است.

مطمئناً شما هر ماه در سطح پهنای باند خود محدود خواهید شد ، اما نسخه رایگان -بسته بندی رایگان می تواند یک بار به موقع کمک کند. اگر به طور روزانه از اینترنت استفاده نمی کنید ، بنابراین 10 GB رایگان باید برای شما بسیار کافی باشد.

دارایی دیگری که می تواند شما را متقاعد کند که در این VPN رایگان مشترک شوید ، مربوط به تجربه کاربر آن است. برنامه های کاربردی در Mac ، Windows ، iOS و Android واقعاً دلپذیر و آسان برای استفاده هستند. اگر تازه کار هستید که در دنیای VPN (و فناوری) شروع می شود ، رابط بصری WindScriber خوب است. گفته می شود ، Nordvpn ، Cyberghost VPN یا ExpressVPN بهتر عمل می کنند.

چرا Windscriber خوب نیست ?

اگر نرم افزار WindScribe عالی بود ، در اولین مرحله از مقایسه ما از بهترین VPN های رایگان برای سال 2023 ایستاده است. متأسفانه ، و همانطور که می توانید تصور کنید ، او چند نکته ضعیف دارد.

ما بیش از همه با پشتیبانی مشتری آن شروع می کنیم. در اینجا ، هیچ انسانی برای پاسخ به شما. این یک روبات است که اراده می کند و شما اغلب ناامید خواهید شد که پاسخی به سوالات خود نداشته باشید. یک بار دیگر ، این با بودجه محدود توضیح داده شده است که اجازه نمی دهد مشاوران خوبی برای خدمات به مشتری پرداخت کنند ، همانطور که پیشنهاد شده است.

دومین انتقادی که می توانیم در مورد زیرساخت های آن مطرح کنیم. با فرمول رایگان آن ، شما فقط به 10 کشور با سرورهای بسیار کمی در دسترس خواهید بود. یک بار دیگر ، از نظر سرعت و ثبات منجر به عملکرد پایین می شود. از طریق مقایسه ، Cyberghost VPN لیستی از بیش از 9000 سرور پخش شده در 90 کشور را نشان می دهد.

علاوه بر این ، شرکت Windscriber در کانادا مستقر است. این قلمرو بخشی از اتحاد 14 چشم است (به همان روشی که ایالات متحده ، انگلستان یا نیوزیلند). این بدان معنی است که تمام شرکتهای موجود در این 14 قلمرو که بخشی از این توافق نامه هستند ، در صورت درخواست دولت ، اطلاعاتی از کاربران خود ارائه می دهند. بنابراین حتی اگر WindScribe می گوید او سیاست عدم ورود به سیاههها را ارائه داده است ، پرسیدن سؤال مشروع است.

سرانجام ، نرم افزار VPN رایگان آن نتواند برخی از خدمات را به طور موثر باز کند. برای انجام این کار ، شما باید به تهیه کنندگان حق بیمه مانند نوک در ExpressVPN که در بالا ارائه شده است ، مراجعه کنید. البته ، شما همچنین می توانید NordVPN یا Cyberghost VPN را انتخاب کنید. این بازیگران امنیت سایبری نه تنها قدیمی ترین بلکه قابل اطمینان ترین هستند.

5. Tunnelbear VPN

برای به پایان رساندن رتبه ما از بهترین VPN رایگان ، مکان در Tunnelbear. در سراسر جهان شناخته شده ، این تأمین کننده VPN بدون پرداخت بدون ثبت نام و بدون کارت بانکی را ارائه می دهد. این یک روش خوب برای امتحان کردن نرم افزار و فناوری خود بدون ریسک است.

تونل اکسپرس
دوره رایگان نامحدود 30 روز
سرعت آهسته. تدریجی سریع ترین
پهنای باند 0.5 گیگابایت نامحدود
کشور تحت پوشش 41 94
سرور ناشناخته 3000+
پشتیبانی مشتری نامه/ربات گربه آنلاین 24/7
بدون حسابرسی ورود به سیستم آره آره
تورنت هیچ آره
تونل زنی هیچ آره
انتخاب شما ? تونل اکسپرس

چرا TunnelBear VPN را انتخاب کنید ?

مزیت بزرگ Tunnelbear VPN این است که هیچ ثبت نام در بالادست لازم نیست. فقط برنامه را در رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود بارگیری کرده و با ایجاد یک حساب به صورت رایگان نصب را نهایی کنید. سپس می توانید به یکی از سرورهای آن متصل شوید. همه چیز کمتر از دو دقیقه طول می کشد.

همچنین ، شما حتی با فرمول Tunnelbear VPN ، به همه کشورهای موجود دسترسی خواهید داشت. در این حالت ، شما به 41 کشور از جمله فرانسه ، ایالات متحده ، سوئیس ، ایتالیا ، کانادا ، آلمان یا مکزیک دسترسی خواهید داشت. این برای افرادی که به آدرس IP در این مناطق نیاز دارند مفید است. برای دیگران ، راه خود را طی کنید.

متأسفانه ، از نظر مزایای تونلبر … ما در آنجا متوقف خواهیم شد !

تونل VPN رایگان

چرا TunnelBear کامل نیست ?

Tunnelbear ممکن است یک VPN رایگان شناخته شده باشد ، او سالهاست که خدمات خود را بهبود نیافته است. همچنین ، پهنای باند وی که هر ماه به کاربران خود اختصاص می یابد فقط مسخره است. شما فقط 500 مگابایت (0.5 گیگابایت) برای هر ماه استفاده خواهید کرد. در حالی که هنوز هم می تواند 10 سال پیش برود ، در سال 2023 غیرقابل تصور بود.

در طول تست TunnelBear VPN و نسخه رایگان آن ، 500 مگابایت بیش از 20 دقیقه دوام نیاورد (تحت شرایط ناوبری معمول ما). کافی است بگوییم که شما واقعاً با این شبکه خصوصی مجازی دور نخواهید شد. ما همچنین می توانیم پشتیبانی مشتری آهسته را برای پاسخگویی اضافه کنیم. باز هم ، هیچ گربه ای برای کمک به شما کمک می کند ، شما بین یک ربات یا تماس از طریق ایمیل انتخابی دارید.

بنابراین این VPN رایگان محدود است و به سرعت شما را تحت فشار قرار می دهد تا پیشنهادات پرداخت شده آن را منتقل کنید ، که برای یک بار بیش از حد گران است. در این حالت ، بهتر است بدون هدر رفتن به طور مستقیم در یک VPN حق بیمه مشترک شوید. پیشنهادات آنها در طی یک دوره 30 تا 45 روز ارزش آن را دارد.

چرا VPN های رایگان (بد) خطرناک هستند ?

با توجه به بسیاری از شهادت ها و تجربه خودمان ، ما به شما توصیه می کنیم که از VPN 100 ٪ رایگان جلوگیری کنید. اگر برخی از ناشران حق بیمه VPN نمی توانند خدمات خود را بدون هیچ هزینه ای ارائه دهند ، می توانید تصور کنید که دلایلی وجود دارد. در واقع ، توسعه و حفظ یک VPN با کیفیت برای ناشرانی که در یک نبرد سخت در یک بازار بسیار رقابتی شرکت می کنند ، گران است. به عنوان مثال ، Cyberghost VPN باید شبکه ای از 7،500 سرور در سراسر جهان را حفظ کند ، که به بسیاری از تکنسین ها و هزینه های قابل توجهی نیاز دارد.

بنابراین شما باید از خطرات VPN های رایگان آگاه باشید. منظور ما از “بد” چیست ? ما به کسانی فکر می کنیم که اطلاعات شما را برای تأمین مالی خدمات خود فروش می کنند ، اما این همه چیز نیست. ما همچنین به همه کسانی که به دلیل نقص در راه حل خود از شما محافظت نمی کنند ، فکر می کنیم. توجه داشته باشید که ناشران فناوری ارائه شده در بالا به این معنا که ایمنی شما به خطر نمی افتد بد نیست.

به طور خلاصه ، بیایید خطرات این VPN های رایگان “بد” را با هم ببینیم.

آنها داده های شما را بدون اطلاع شما می فروشند

این بالاترین خطر با VPN های غیر پرداخت کننده است (نگاه کنید به مقایسه VPN رایگان ما در مقابل پرداخت). در واقع ، برای تأمین مالی خود ، بسیاری از تأمین کنندگان رایگان اطلاعات را به شخص ثالث ارائه می دهند. این بدترین چیزی است که می تواند برای شما اتفاق بیفتد – و متأسفانه این اتفاق می افتد.

به خود بگویید که هزینه های مدیریت یک شبکه بزرگ از سرورها و تیم های توسعه دهنده بسیار عظیم است. هیچ توضیحی منطقی وجود ندارد که ارائه خدمات رایگان برای داشتن منبع درآمد از طرف دیگر – به ویژه هنگامی که هیچ تبلیغی برای کسب درآمد وجود ندارد.

در واقع ، حتی اگر آنها ادعا می کنند “بدون قفل” هستند ، برخی از VPN رایگان داده ها را نگه می دارند و سپس آنها را به شرکت های شخص ثالث می فروشند (یا حتی از آنها برای اهداف مشکوک استفاده می کنند …).

آنها امن نیستند

بالای بهترین VPN رایگان که ما در بالا ارائه کردیم به لطف گزینه های پرداخت شده ارائه شده ، موفق شدیم خود را تأمین مالی کنیم. آیا Atlas VPN ، Proton VPN ، Windscriber ، پنهان کردن.من یا Tunnelbear ، همه به شما گزینه ای برای پرداخت باز کردن خدمات بیشتر به شما ارائه می دهند. بنابراین ، آنها موفق به استفاده از این منابع برای به روزرسانی VPN خود و مبارزه با خطر نقص می شوند. بنابراین راه حل رایگان این موارد امن است. اما باز هم ، آنها به اندازه بازیگران پولی کارآمد نیستند.

این با VPN های رایگان و بد متفاوت است که نمی توانند به مرور زمان نرم افزار خود را توسعه دهند و بهبود بخشند. آنها غالباً پر از نقص و نشت هستند (Webrtc ، DNS ، IPv6 و غیره) که واقعاً به امنیت شما در وب آسیب می رساند.

تصور کنید ، اگر در کشوری هستید که VPN ها غیرقانونی هستند ، مانند چین یا روسیه ، و شبکه خصوصی مجازی شما رسالت خود را انجام نمی دهد ? عواقب می تواند جدی باشد و خود را در معرض خطرات قرار می دهید. بنابراین بهتر است هر ماه چند یورو هزینه کنید تا از امنیت خود اطمینان حاصل شود.

آنها می توانند از فعالیتهای شما به صورت آنلاین جاسوسی کنند

در موارد نادر ، برخی از VPN های رایگان می توانند به طور غیرقانونی از شما جاسوسی کنند. اگر به فروشگاه اپل یا فروشگاه Google Play بروید و کلمه “VPN” را تایپ کنید ، خواهید دید که صدها VPN به شما ارائه می شود. اما از برخی از آنها مراقب باشید.

بسیاری از دزدان دریایی در حال گشت و گذار در محبوبیت VPN هستند تا نرم افزارهای مشکوک را ارائه دهند که برای محافظت از داده های شما وجود ندارد ، بلکه برای سرقت آن است. بنابراین ما فقط می توانیم از خطرات مربوط به برنامه های VPN رایگان در فروشگاه Google Play یا فروشگاه App App که هیچ تخصص یا قابلیت اطمینان ندارند ، به شما هشدار دهیم.

حتی VPN رایگان فیس بوک ، Onavo “Protect” ثابت کرده است که نرم افزار مخرب است و داده های خود را بازیابی می کند تا آن را به شبکه اجتماعی شماره 1 منتقل کند. این بدان معناست که اهمیت سؤال در مورد تأمین کنندگان VPN هنگام انتخاب شما.

نقاط ضعف VPN رایگان

اگر به شما توصیه می کنیم از روز “رضایت یا بازپرداخت” ExpressVPN استفاده کنید ، به این دلیل است که سطح بهینه محافظت را ارائه می دهد. با ناشران فناوری رایگان ، کاربران در برابر نقص های امنیتی ، هک شدن داده ها یا سرقت هویت مصون نیستند.

چند سرور و انتخاب مکان محدود

در انتخاب ما از بهترین VPN های رایگان ، تعداد کشورها و سرورها محدود است.

به عنوان یک یادآوری ، شما فقط خواهید داشت:

 • 2 کشور و 3 مکان در Atlas VPN
 • 3 کشور و 100 سرور در پروتون VPN
 • 10 کشور و کمتر از 100 سرور در Wandscribe
 • 4 کشور و 5 سرور پنهان.من
 • 41 کشور در Tunnelbear

برای مقایسه ، می توانید به:

 • 94 کشور و 3000 سرور در ExpressVPN
 • 90 کشور و 8000 سرور در Cyberghost VPN
 • 60 کشور و 5،400 سرور در NordvPN

برای کشف ExpressVPN ، اینجا است:

شما بلافاصله می فهمید که چرا اشتراک پرداخت می کنید. این تأمین کنندگان همه مدت 30 روز (و حتی 45 روز در Cyberghost) یک دوره رضایت دارند که به شما امکان می دهد بدون خطر آنها را آزمایش کنید. شما می توانید بدون هیچ محدودیتی در همه کشورهای جهان وصل شوید. این یک دارایی واقعی است که به شما امکان می دهد بسیاری از وب سایت ها را با سهولت باز کنید.

یک پهنای باند محدود

گذشته از Proton VPN که یک استثنا در لیست است ، ناشران VPN رایگان تعداد داده های منتقل شده را محدود می کنند.

به طور خلاصه ، شما:

 • 10 گیگابایت در ماه در WindScribe VPN
 • 10 برو / ماه در مخفی.من VPN
 • 5 برو / ماه در Atlas VPN
 • 0.5 برو / ماه در Tunnelbear

در اینجا ، همه چیز در VPN های پریمیوم نامحدود است ، حتی اگر از تست آنها استفاده کنید.

سرعت اتصال بد

ما در این مقاله در بالا به آن اشاره کردیم. اگر برای تعدادی از سرور محدود کاربران زیادی دارید ، این بیش از حد آنها را که نمی توانند سرعت خوبی را ارائه دهند ، اضافه می کند. بنابراین انتظار نداشته باشید که بتوانید با یک VPN رایگان از جریان HD لذت ببرید. در واقع ، آنها به دلیل زیرساخت های محدود قادر به ارائه جریان کافی نیستند.

برخی حتی ممکن است تا آنجا پیش بروند که جریان را در طی برخی از فعالیتهای پهنای باند لذیذ مانند بارگیری محدود کنند.

پشتیبانی مشتری وجود ندارد

از 5 تأمین کننده VPN واقعاً رایگان که ما به شما ارائه داده ایم ، فقط پنهان می شوند.یک گربه آنلاین به من پیشنهاد دهید. دیگران برای اطمینان از پشتیبانی مشتری یک روبات ، متداول یا فرم نامه الکترونیکی ارائه می دهند. کافی است بگوییم که برای حل یک مشکل ایده آل نیست. ما بسیار عقب مانده از خدماتی مانند ExpressVPN ، Cyberghost VPN و NordVPN که دارای یک تیم فنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته هستند.

سایت ها و خدمات غیرقابل دسترسی

با VPN های رایگان ، حتی بهترین این مقایسه ، ممکن است در اقدامات روزانه خود محدود باشید. در واقع ، به یاد داشته باشید که VPN ها تا حد زیادی برای تغییر آدرس IP استفاده می شوند. اگر تعداد کمی از کشورها در دسترس باشد ، شما قادر به اتصال در مناطق جغرافیایی خاصی نخواهید بود.

همچنین ، اگر هدف شما تغییر کشورها در سیستم عامل های جریان برای باز کردن همه کاتالوگ های خارجی است ، این امر با پیشنهادات رایگان امکان پذیر نخواهد بود. علاوه بر این که آدرس های IP آنها در لیست سیاه قرار دارد ، سرورهای آنها به اندازه کافی قدرتمند نیستند. همین مورد برای بارگیری در P2P ناسازگار با اکثر VPN های رایگان است. پهنای باند بیش از حد طول می کشد ، VPN منبع را مسدود می کند.

طبقه بندی VPN های رایگان رایگان

شما فهمیدید ، برخی از VPN های رایگان برای یکپارچگی زندگی دیجیتال شما خطرناک هستند. این مورد سه تأمین کننده است که در زیر استناد خواهیم کرد. اگر می خواهید با آرامش پناه ببرید و قایقرانی کنید ، بهترین کار این است که از این موارد دور شوید.

Hola VPN

برای شروع ، ما به کاربران اینترنت که مربوط به حریم خصوصی خود در اینترنت هستند توصیه می کنیم تا از Hola VPN دوری کنند. اگرچه این VPN رایگان توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود ، اما این تأمین کننده از نظر محرمانه بودن به دور از بی عیب و نقص است. این تا حدودی با این واقعیت مرتبط است که Hola VPN برخلاف VPN های برتر مانند ExpressVPN ، زیرساخت های خاص خود را ندارد.

فناوری آن در واقع مبتنی بر همتا به همسالان (همسالان به فرانسه) است که چندین دستگاه را از دوردست بین آنها متصل می کند. با Hola VPN ، بنابراین دسترسی به اینترنت توسط یک سرور فیزیکی ارائه نمی شود ، بلکه توسط سایر کاربران – از این رو 190 مکان در دسترس است. بنابراین خود آدرس IP سایر مشتریان را خواهید دید. البته IP شما نیز با کاربر اینترنتی دیگری به اشتراک گذاشته می شود. و اگر دومی درگیر فعالیت های غیرقانونی در شبکه باشد ، این شما هستید که ما سرزنش خواهیم کرد.

فقدان قابلیت اطمینان این شرکت که دارای Hola VPN است نیز نکته مهمی برای مطرح کردن است. بسیاری از حوادث در سالهای اخیر رخ داده است: اتهام Botnet ، فروش مجدد داده های کاربر بدون اطلاع آنها … دلایل زیادی برای مراجعه به Hola VPN.

BetterNet VPN

BetterNet VPN یکی دیگر از خدمات رایگان است که باید محتاط باشد. اول ، باید بدانید که این سرویس بخشی از یک شرکت تابعه است (مانند VPN Hotspot Shield). بنابراین می توانیم از شیوه های مشابه در زمینه حفظ سیاهههای کاربر در نسخه رایگان انتظار داشته باشیم. این اطلاعات سپس به شرکت ها فروخته می شود تا این سرویس با وجود همه چیز سودآور باشد.

BetterNet VPN همچنین از آنجا که برنامه خود را بدافزارها مانند بدافزار میزبانی کرده است بحث برانگیز بوده است. مشتریان همچنین هنگام استفاده از VPN ، نشت IP و DNS را گزارش کردند. برای محرمانه بودن ، ما برمی گردیم.

با توجه به این سرویس ، لازم به ذکر است که استفاده بیش از حد محدود است زیرا اعضای نسخه رایگان فقط 500 مگابایت پهنای باند در روز ، مکان های مستقر در ایالات متحده و بنرها دارند. ما دور از ارگونومی برنامه های سایبرگست یا ExpressVPN هستیم.

توربو VPN

Turbo VPN این لیست از VPN های رایگان را تکمیل می کند که بهتر است در سال 2023 از آن جلوگیری شود. اگرچه این یکی از محبوب ترین و بارگیری ترین خدمات رایگان (در فروشگاه App و فروشگاه Google Play) است ، اما به دور از قابل اعتماد و ایمن است.

پس از تحقیقات زیادی ، ما واقعاً توانسته ایم ببینیم که کاربرد رایگان آن پر از نرم افزار تبلیغاتی است و به طور خاص ، برنامه اندرویدی آن می تواند دستگاه شما را با بدافزار آلوده کند.

ما نمی توانیم پیوندهای مشکوک را که توسط شرکت در پشت توربو VPN و چین ، عدم وجود پروتکل Wireguard یا حتی سیاست حفظ حریم خصوصی همیشه بسیار ناامید کننده است ، از دست ندهیم ، با وجود پیشرفت های اخیر.

چه چیز دیگری باید در مورد Turbo VPN شناخته شود ? علاوه بر به خطر انداختن شما ، این VPN رایگان نمی تواند برای همه چیز مربوط به بارگیری P2P ، علاوه بر شناسایی و مسدود شدن در 99 ٪ موارد توسط محبوب ترین خدمات پخش (Netflix ، Cannels French ، American TV و غیره) استفاده شود.

اگر قصد نصب سرویس رایگان VPN Turbo را خواهید داشت ، بهتر است که از آن خودداری کنید. این باعث می شود بسیاری از شگفتی های ناخوشایند شما را نجات دهند.

اپرا VPN

بیایید با Opera VPN ، یک سرویس موضوعی بحث برانگیز به پایان برسیم زیرا داده های کاربر را رقم نمی زند و هیچ پارامتر امنیتی پیشرفته را شامل نمی شود. از آنجا که نسخه رایگان آن فقط در قالب برنامه افزودنی وب در اپرا موجود است ، بنابراین می توانیم بیشتر در مورد یک پروکسی مرورگر صحبت کنیم تا یک VPN.

علاوه بر این ، یک شرکت چینی در Opera VPN سهام دارد. از آنجا که چین می توان با زنگ هشدار به صدا در آمد. دشمن شماره یک حقوق در اینترنت است. سانسور دیجیتال هنوز در آنجا حاکم است و دستگاه های کنترل در سال 2023 بیشتر تقویت می شوند. بنابراین می توانیم آینده استفاده از سیاهههای مربوط به مشتریان آن را زیر سوال ببریم.

سرانجام ، اگرچه پهنای باند نامحدود است ، Opera VPN فقط به سه مکان دسترسی می دهد (در برابر 90 برای Cyberghost VPN). بنابراین شما در جلسات ناوبری خود محدود خواهید شد زیرا نمی توانید مطالب زیادی را باز کنید.

سؤالات متداول در VPN

در اینجا سؤالاتی وجود دارد که اغلب در مورد VPN رایگان پرسیده می شود. با گذشت زمان ، ما باید این بخش سؤالات متداول را گسترش دهیم تا به همه سؤالات خوانندگان خود پاسخ دهیم. دریغ نکنید که از ما (از طریق شبکه های اجتماعی ، از طریق ایمیل و غیره) از ما بخواهید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

�� یک امنیت رایگان VPN است ?

در بیشتر موارد ، جواب نه. برای کمبود وسایل ، VPN های رایگان همیشه قادر به مقابله با نقص ایمنی نیستند. همچنین ، بدترین آنها گاهی اوقات داده های شما را به سمت اشخاص ثالث برای تأمین مالی خدمات خود می پردازند.

�� آیا می توان Netflix را با VPN رایگان تماشا کرد ?

هیچ. از آنجا که آنها سرور کمی دارند ، Netflix خیلی سریع موفق به شناسایی آنها و مسدود کردن آنها می شود. بنابراین شما قادر به تماشای Netflix با VPN رایگان نخواهید بود.

v VPN های رایگان در همه جا کار می کنند ?

باز هم پاسخ منفی است. در واقع ، در سانسور ترین کشورها ، تعداد محدود پروتکل آنها به شما امکان نمی دهد که انسداد آنها را دور بزنید. ما به ویژه در مورد چین ، امارات متحده عربی ، روسیه ، ترکیه یا ایران فکر می کنیم. برای دستیابی به انسداد در این کشورهای بسیار سانسور به یک VPN حق بیمه نیاز خواهید داشت.

�� آیا پیشنهادات حق بیمه واقعاً توجیه شده است ?

همانطور که در طول مقاله ما مشاهده می کنید ، VPN های حق بیمه بسیار واضح از نسخه های رایگان هستند. آنها نه تنها ایمن تر هستند ، بلکه از شبکه بسیار بهتری برخوردار هستند که به شما امکان می دهد از خدمات خود کامل استفاده کنید.

�� چقدر باید برای یک VPN حق بیمه بپردازم ?

اگر آماده رفتن به پیشنهاد حق بیمه هستید ، می توانید از 3 یورو در هر ماه پیشنهادات بسیار خوبی پیدا کنید. با این حال ، شما در طی یک دوره طولانی (2 یا 3 سال) برای رسیدن به قیمت ماهانه پایین انجام خواهید شد.

❓ بهترین VPN رایگان نامحدود چیست ?

برای پاسخ به این سوال همانطور که باید ، ابتدا باید وقت خود را برای تعریف VPN نامحدود رایگان تعریف کنید. آنچه باید دقیقاً نامحدود باشد ? به طور کلی ، اصطلاح “نامحدود” به مصرف پهنای باند اشاره دارد ، زیرا اکثریت قریب به اتفاق خدمات رایگان میزان داده هایی را که می توان از طریق تونل VPN خود گردش کرد ، پل می زند (این می تواند از 500 ماه تا چند گیگ در ماه باشد).

بهترین VPN رایگان و نامحدود 2023 Protonvpn است. شرکت سوئیسی در واقع هیچ محدودیتی با توجه به مصرف پهنای باند اعمال نمی کند. از طرف دیگر شما باید با محدودیت های دیگری مانند: 3 کشور تحت پوشش ، تعداد کمی از سرورهای موجود ، که قادر به بارگیری در P2P و غیره نیستند ، مقابله کنید. اگر می خواهید به یک VPN نامحدود واقعی ، همه به صورت رایگان دسترسی داشته باشید ، همیشه می توانید ExpressVPN یا Cyberghost را انتخاب کنید ، دو سرویس پولی که یک ضمانت رضایت یا بازپرداخت ارائه می دهند و به شما امکان می دهد پس از چند روز استفاده ، پول خود را بازیابی کنید.

نکته نهایی: چگونه VPN رایگان خود را انتخاب کنیم ?

چه فایده ای دارد که بخواهید در هنگام به خطر انداختن ایمنی خود و از دست دادن علاقه VPN ، هیچ هزینه ای بپردازید ? اگر بتوانیم به شما توصیه های عملی ارائه دهیم ، بیشتر از استفاده از VPN به جای استفاده از کیفیت رایگان و از کیفیت پایین استفاده نمی شود. شما یک تجربه ایمنی بد خواهید داشت که می تواند به سرعت در برابر شما قرار بگیرد.

این طرح شامل استفاده از فرمول آزمون یک ExpressVPN برای مدت 30 روز است. در آنجا ، شما چیزی را به خطر نمی اندازید ، از همه مزایا به صورت نامحدود بهره مند می شوید و بازپرداخت خود را در پایان دوره انجام می دهید. اگر به خودتان اجازه می دهید در طولانی مدت وسوسه شوید ، همیشه می توانید از تخفیف 49 ٪ و 3 ماه ارائه شده برای هر اشتراک 12 ماهه استفاده کنید.

برای کشف ExpressVPN ، اینجا است: