توقف اضطراری موزیلا VPN چیست (سوئیچ کشتن)? | کمک از Mozilla VPN ، Depart Energence VPN (Switch Switch) از آدرس IP شما محافظت می کند | پروتون VPN

از ارتباط خود با عملکرد توقف اضطراری ما محافظت کنید (Switch Switch)

Contents

Proton VPN توسط تیم طراحی شده است ، که منبع Mail Proton ، بزرگترین پیام رسانی رمزگذاری شده در جهان است و پروتون توسط سازمان ملل به عنوان روشی مؤثر برای دور زدن سانسور توصیه می شود.

توقف اضطراری موزیلا VPN چیست (سوئیچ کشتن) ?

ما به ورودی شما احتیاج داریم! به ما کمک کنید تا تجربه پشتیبانی موزیلا خود را ارتقا دهیم و با پیوستن به مطالعه تحقیق کاربر ما ، آینده سایت خود را شکل دهیم.

توقف اضطراری VPN ، به نام کلید کشتار در انگلیسی ، به دلایل محرمانه بودن هنگام استفاده از VPN ، یک عنصر اساسی است. اگر شما به طور فعال از VPN برای انتقال داده ها استفاده می کنید و اتصال اینترنت شما ناپایدار یا سقوط می شود ، کل اتصال شبکه دستگاه شما مسدود می شود تا از قرار گرفتن در معرض IP محلی شما در معرض دنیای خارج جلوگیری شود. توقف اضطراری به طور پیش فرض تحت Windows ، Android ، iOS ، Mac و Linux فعال می شود و هیچ پارامتر اجازه نمی دهد تا آن را غیرفعال کند.

مقالات مرتبط

برای دانستن بیشتر

این افراد به نوشتن این مقاله کمک کردند:

تصویر دستها

شرکت کردن

تخصص خود را با دیگران توسعه داده و به اشتراک بگذارید. به س questions الات پاسخ دهید و پایگاه دانش ما را بهبود بخشید.

از ارتباط خود با عملکرد توقف اضطراری ما محافظت کنید (Switch Switch)

کنترل را به طور دائم بر روی افرادی که می توانند آدرس IP شما را از طریق عملکرد اضطراری پروتون (Switch Switch) مشاهده کنند ، نگه دارید ، که حتی در صورت وقفه غیر منتظره دسترسی به اینترنت شما از شما محافظت می کند.

از آدرس IP خود به طور دائم محافظت کنید

Proton VPN به حریم خصوصی احترام می گذارد. عملکرد توقف اضطراری ما (Switch Switch) آدرس IP دستگاه شما را حتی اگر اتصال VPN شما قطع شود ، ماسک می کند ، که به شما امکان می دهد هر اتفاقی بیفتد ایمن بمانید.

در شبکه های غیرقابل اعتماد ایمن باشید

هر کجا که هستید ، عملکرد توقف اضطراری ما (Switch Switch) به طور مداوم اتصال شما به سرورهای VPN ما را کنترل می کند. اگر اتصال به طور تصادفی قطع شود ، تمام ترافیک دستگاه شما بلافاصله مسدود می شود ، که از آدرس IP و درخواست های DNS شما محافظت می کند.

توقف اضطراری (کشتن سوئیچ) از امنیت دائمی به شما اطمینان می دهد

عملکرد توقف اضطراری ما (Switch Switch) سرعت اتصال یا پیمایش شما را مختل نمی کند و یک خط دفاع نهایی گرانبها را نشان می دهد. این تضمین می کند که اگر ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما (ISP) دارای یک شکست کوتاه باشد یا شبکه WiFi را تغییر دهید ، ناوبری شما خصوصی باقی می ماند.

کنترل خود را حفظ کنید

هنگام دسترسی به اطلاعات حساس می توانید توقف اضطراری (کشتن سوئیچ) را فعال کنید یا از آن به طور دائم استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنت شما همیشه توسط Proton VPN محافظت می شود.

اتصال خود را با پروتون VPN ایمن کنید

ویژگی های ایمنی پیشرفته

معماری اصلی امن ما قبل از ترک شبکه ما ، ترافیک شما را از طریق چندین سرور قرار می دهد ، که این یک خط دفاع اضافی در برابر حملات مبتنی بر شبکه است. در ارتباط با محافظت در برابر نشت DNS و سیاست غیر مجله سازی ما (بدون سیاههها) ، محرمانه بودن تاریخ ناوبری شما را تضمین می کند.

سرورهای فوق العاده سریع

می توانید سرعت 10 گیگابایت در ثانیه دریافت کنید. با استفاده از تنها سرورهای فوق العاده سریع ، ما قادر به ارائه قوی ترین بدون سازش در مورد عملکرد هستیم.

مستقر در سوئیس

دفتر مرکزی ما در سوئیس است و ما از نظر حریم خصوصی توسط برخی از سخت ترین قوانین جهان محافظت می شویم. ما همچنین خارج از دادگاه های ایالات متحده و اتحادیه اروپا هستیم: هیچ کس نمی تواند از شما جاسوسی کند.

قابل اعتماد و سریع VPN برای همه

محرمانه بودن

ما فقط از رمزگذاری استفاده می کنیم که از محرمانه بودن مداوم پشتیبانی می کند (PFS – رازداری کامل به جلو): حتی اگر یک کلید رمزگذاری به خطر بیفتد ، تمام جلسات دیگر ایمن باقی می ماند.

VPN دائمی

اگر اتصال شما قطع شود ، عملکرد VPN دائمی ما به طور خودکار اتصال به سرور VPN را بازیابی می کند.

VPN بدون روزنامه (بدون ورود به سیستم)

خط مشی سختگیرانه ما (بدون ورود به سیستم) به این معنی است که ما به هیچ وجه نمی توانیم داده های شما را به کسی منتقل کنیم.

رمزگذاری دیسک کامل

حتی اگر شخصی از نظر جسمی به سرور دسترسی پیدا کند ، رمزگذاری کامل دیسک ها تضمین می کند که مهاجمان نمی توانند به کلیدهای رمزگذاری که در آنجا نگهداری می شوند دسترسی پیدا کنند.

متن باز

برای شفافیت کامل ، همه برنامه های ما کاملاً منبع باز هستند تا همه بتوانند کد ما را بررسی کنند. ما همچنین گزارش های حسابرسی مستقل را در وب سایت خود منتشر کرده ایم.

قابل اعتماد

Proton VPN توسط تیم طراحی شده است ، که منبع Mail Proton ، بزرگترین پیام رسانی رمزگذاری شده در جهان است و پروتون توسط سازمان ملل به عنوان روشی مؤثر برای دور زدن سانسور توصیه می شود.

شتاب دهنده VPN

VPN Accelerator مجموعه ای از فن آوری های اختصاصی به پروتون VPN است که می تواند سرعت VPN شما را بیش از 400 ٪ افزایش دهد.

بدون تبلیغات

ما هرگز تبلیغات را به شما نشان نمی دهیم و هرگز از ردیاب ها در برنامه ها یا وب سایت خود استفاده نمی کنیم. همچنین به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند.

برای کشف همه مقادیر به راست یا چپ بروید

یک VPN سریع و ایمن را انتخاب کنید

 • ناوبری ایمن در شبکه های WiFi عمومی
 • رمزگذاری قوی
 • محافظت از نشت DNS
 • سرورهای فوق العاده سریع
 • شتاب دهنده VPN

سوالات متداول

عملکرد توقف اضطراری چیست (سوئیچ کشتن) ?

عملکرد توقف اضطراری Proton VPN تمام ترافیک شبکه را در صورت اتصال به سرور VPN که انتخاب کرده اید ، قطع می کند. تا زمانی که VPN شما به هم وصل شود ، این کیفیت اتصال شما را مختل نمی کند. با مسدود کردن تمام ترافیک ، این عملکرد مانع از به خطر انداختن آدرس IP شما می شود.

چرا از عملکرد توقف اضطراری استفاده کنید (سوئیچ کشتن) ?

هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، فعالیت ناوبری شما رمزگذاری می شود ، که به شما امکان می دهد آدرس IP خود را پنهان کرده و از داده های خصوصی خود محافظت کنید. اگر ارتباط خود را با سرور VPN ما از دست دهید ، عملکرد اضطراری توقف (Switch Switch) مداخله می کند و اتصال اینترنت شما را مسدود می کند. این مانع از قرار گرفتن در معرض داده های خصوصی شما در معرض هر کسی که ارتباط شما را تماشا می کند (مانند هکرها یا ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما). استفاده از این ویژگی به شما امکان می دهد کنترل افرادی را که به داده های شما دسترسی دارند کنترل کنید.

چرا اتصال VPN قطع می شود ?

ما یک شبکه قابل اعتماد را حفظ می کنیم ، با این وجود دلایل مختلفی وجود دارد که می توان اتصال VPN شما را قطع کرد:

 • قدرت سیگنال WiFi کم
 • سرور نگهداری
 • عبور از یک شبکه به شبکه دیگر (به عنوان مثال از WiFi به شبکه تلفن همراه)

آیا عملکرد توقف اضطراری (سوئیچ کشتن) هنگام شروع دستگاه از من محافظت می کند ?

ما عملکرد توقف اضطراری (سوئیچ کشتن) را به طور دائم پیشنهاد می کنیم تا از هرگونه اتصال به خارج از رابط VPN جلوگیری کنیم ، از جمله در هنگام راه اندازی و در صورت از دست دادن اتصال VPN تحت ناوبری. اگر به صورت دستی از VPN جدا شوید ، اتصال به اینترنت شما نیز قطع می شود.

آیا می توانم از قابلیت توقف اضطراری (کشتن سوئیچ) با اشتراک پروتون رایگان VPN استفاده کنم ?

بله ، این ویژگی با کلیه اشتراک های پروتون VPN در دسترس است.

 • VPN رایگان
 • سرورهای VPN
 • VPN برای پخش
 • VPN برای Netflix
 • VPN Secure Core
 • خوب شروع کنید
 • VPN را بارگیری کنید
 • VPN برای ویندوز
 • VPN برای Mac
 • VPN برای Android
 • VPN برای iOS
 • VPN برای لینوکس
 • VPN برای Chrome
 • VPN برای Firefox