بهترین VPN برای Netflix ، VPN رایگان در Netflix: بهترین نرم افزار چیست? (2023)

VPN رایگان در Netflix: بهترین نرم افزار چیست ? (2023)

Contents

Netflix را با VPN در رایانه خود تماشا کنید. استفاده از این مورد در همه این دستگاه ها حتی بهتر است. از این رو علاقه به انتخاب VPN که دارای پوشش چند برابر خوب و یک برنامه است ، این مورد برای کلیه تأمین کنندگان ارائه دهنده راه حل های پرداخت شده است.

بهترین VPN برای Netflix

داشتن VPN برای محافظت از حریم خصوصی شما یا برقراری ارتباط کاملاً ایمن تقریباً ضروری است. اما ، برای تماشای فیلم یا سریال های پخش در Netflix نیز بسیار مفید است. تجهیز به VPN برای Netflix مزایای بسیاری دارد. شما واقعاً می توانید به طور کامل و بی حد و حصر جریان داشته باشید. با این حال ، برای انتخاب یک راه حل پولی فراهم شده است.

 • چرا VPN برای تماشای Netflix مفید است ?
 • مقایسه بهترین VPN ها برای Netflix
 • شمالی
 • اکسپرس
 • سایبر
 • راهرو
 • خالص
 • معیارهای انتخاب Netflix VPN چیست ?
 • نحوه استفاده از VPN برای تماشای Netflix ?
 • VPN های رایگان برای باز کردن قفل Netflix مؤثر هستند ?
 • آیا استفاده از VPN برای تماشای Netflix قانونی است ?

چرا VPN برای تماشای Netflix مفید است ?

برای پخش هواداران و طرفداران Netflix ، داشتن VPN (شبکه خصوصی مجازی) ، یک چیز ضروری است. در واقع ، یک VPN این امکان را فراهم می کند جریان کامل و بی حد و حصر, البته شما در خدمات شما می خواهید از طریق VPN دسترسی داشته باشید.

باید بدانید که فیلم ها و سریال های Netflix در معرض قوانین انتشار هستند. هنگامی که یک برنامه روی سیستم عامل موجود است ، به این دلیل است که Netflix حقوق انتشار را خریداری کرد. تمام فیلم ها و سریال های موجود توسط Netflix ، به جز فیلم های تولید شده توسط این سیستم عامل ، دارای حق چاپ هستند. با این حال ، این حقوق توزیع ، Netflix می تواند آنها را در برخی از کشورها و نه در سایر کشورها داشته باشد. به همین دلیل سرویس های ویدیویی جریان تنظیم شده است تطبیق جغرافیایی. بنابراین ، کاتالوگ نتفلیکس در همه کشورها یکسان نیست.

به عنوان مثال ، یک مشترک فرانسوی در نتفلیکس به کاتالوگ آمریکایی نتفلیکس دسترسی ندارد. به همین ترتیب ، یک مشترک فرانسوی در نتفلیکس هنگام سفر به ایالات متحده به کاتالوگ فرانسوی نتفلیکس دسترسی ندارد و برعکس. این به دلیل آدرس IP است ، این شماره شناسایی که موقعیت جغرافیایی شما را هنگام اتصال به اینترنت تعیین می کند. برای به محتوای Netflix بیشتر دسترسی داشته باشید, VPN راه حل اساسی است.

این همش نیست. برخی از محتوای Netflix قبل از حضور در اروپا در ایالات متحده موجود است. با استفاده از VPN برای تماشای Netflix و تغییر مکان خود ، بنابراین می توانید از قبل به محتوا دسترسی داشته باشید, بدون اینکه منتظر خروج آنها در کشور خود باشید.

سرانجام ، و شما ممکن است نمی دانید ، برخی از ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت به محض اینکه یک فیلم پخش کننده را در Netflix یا یک پلت فرم SVOD دیگر راه اندازی می کنند ، پهنای باند مشتریان خود را برطرف می کنند. این بدان معناست که وقتی مقدار زیادی از پهنای باند را مصرف می کنید ، داوطلبانه جریان شما را کاهش می دهند. نتیجه: طوفان حافظه بافر ، که شامل بارگیری مقدار مشخصی از داده ها قبل از خواندن یک فیلم است ، می تواند تجربه جریان شما را خراب کند.

با این حال با استفاده از VPN ، ISP شما نمی داند که شما به پخش جریان دارید. بنابراین نمی تواند اتصال شما را کند کند و بنابراین جلسه تماشای شما را خراب می کند. استفاده از VPN برای تماشای Netflix راهی است پایان محدودیت های FAI خود را پایان دهید وقتی پهنای باند زیادی را مصرف می کنید.

مقایسه بهترین VPN ها برای Netflix

شمالی

در وب سایت خود ، NordVPN ادعا می کند که “بهترین انتخاب برای پخش” است. بررسی غیرممکن است. اما واضح است که در جریان ، Nordvpn کاملاً انتظارات را برآورده می کند.

تأمین کننده سرورهای اختصاص داده شده به جریان ندارد ، اما با بیش از 5،500 سرور موجود در 60 کشور جهان ، این است شرط بندی ایمن برای دسترسی به محتوای ژئوپیوود, همانطور که در کاتالوگ آمریکایی نتفلیکس. فقط سریعترین سرور کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا قفل کاتالوگ Netflix در این کشور را باز کنید.

اگر NordVPN برای پخش نیز مؤثر است ، به این دلیل است که آنها ویژگی های پیشرفته ای مانند Switch Kill و Tunneling Split را ارائه می دهند و به خصوص به دلیل اینکه خود را توسعه داده است پروتکل ، Nordlynx ، برای سرعت بهینه شده است, و این به شما امکان می دهد بدون وقفه در هر کجا که در جهان هستید ، به Netflix نگاه کنید ، با کیفیت عالی در HD یا 4K.

سرانجام ، ارتفاع پالایش ، Nord VPN است سازگار با چوب آتش نشانی آمازون, که برای همه تأمین کنندگان VPN اینگونه نیست. و همه اینها با قیمتی که بسیار جذاب است.

اکسپرس

ExpressVPN مانند Nordvpn اطمینان می دهد که این “بهترین برای جریان” است. باز هم ، بررسی آن غیرممکن است. اما ، ادعای برعکس نیز غیرممکن است.

از آنجا که بله ، با ExpressVPN ، که در 94 کشور هزاران سرور دارد ، شما دارید دسترسی سریع و بدون محدودیت در محبوب ترین خدمات SVOD, از جمله نتفلیکس. Express VPN موفق به دور زدن جغرافیایی های تنظیم شده توسط Netflix بدون مشکل است.

این همش نیست. ExpressVPN نیز توسعه داده است پروتکل خود ، Lightway برای ارائه یک تجربه سریعتر VPN ، ایمن تر و مطمئن تر. هر چه سرور انتخاب شده باشد ، ExpressVPN سرعت چشمگیر و حداقل تأخیر را نشان می دهد. سرانجام ، ExpressVPN در تمام iOS یا Android ، Windows ، Mac ، Linux و حتی Smart TV ، Wi-Fi ، کنسول های بازی یا Stick Stick Amazon Fire TV در دسترس است. تا به امروز ، هیچ تامین کننده VPN پوشش چند برابر به اندازه گسترده ای از ExpressVPN ارائه می دهد.

فقط سایه روی صفحه: از بین همه تأمین کنندگان VPN که ما انتخاب کرده ایم ، ExpressVPN گرانترین است.

سایبر

Cyberghost همه جعبه ها را برای تماشای Netflix تیک می زند. استفاده از آن ارزان ، آسان و دلپذیر است ، با بهترین پروتکل ها سازگار است و داراییکی از بزرگترین زیرساخت های شبکه شبکه, با بیش از 7000 سرور در بیش از 90 کشور جهان وجود دارد. اما مهمتر از همه ، این شهرت را دارد که به ویژه در دور زدن جغرافیایی های جغرافیایی که خدمات ویدیویی پخش شده مانند Netflix را تنظیم می کنند ، حتی سخت ترین کارآمد باشد.

سرانجام ، و این باور است که سایبرگوست برای دوستداران SVOD طراحی شده است ، او ارائه می دهد سرورهای اختصاص داده شده به جریان, در بخشی با عنوان “برای جریان” ردیف شد. Cyberghost حتی نشانگر سرویس های ویدیویی است که می تواند محدودیت های جغرافیایی را دور بزند. سرورهای جریان Cyberghost به طور مرتب آزمایش می شوند. بنابراین شما مطمئن هستید که آنها برای تماشای Netflix تلاش می کنند. مثل این ، تعجب بدی نیست.

و هیچ مشکلی ایمنی وجود ندارد زیرا Cyberghost با بهترین پروتکل ها سازگار است و از ویژگی های پیشرفته ای مانند عملکرد Switch Kill برخوردار است.

راهرو

اگر می خواهید یک VPN برای تماشای Netflix داشته باشید ، ممکن است راه حل در Surfshark باشد. این جوانترین از همه تأمین کنندگان VPN است که ما انتخاب کرده ایم و این است برای اعتقاد به اینکه برای تماشای نتفلیکس طراحی شده است. زیرا در Surfshark ، “(ما) نزدیک به نتفلیکس”.

در سایت خود ، در واقع ، تأمین کننده کشورهایی را با بزرگترین کاتالوگ در Netflix یا کسانی که دارای امتیازات و برنده ترین فیلم ها و سریال های برنده جایزه در کتابخانه Netflix خود هستند ، ذکر کرده است. کمی اضافی که اگر به دنبال VPN هستید برای دسترسی به محبوب ترین جریان سیستم عامل های ویدیویی بسیار مفید است.

بنابراین ، بله ، با Surfshark ، شما یک تامین کننده VPN دارید که به لطف شبکه خود بیش از 3200 سرور در 100 کشور ، می توانید از جغرافیایی های تنظیم شده توسط Netflix استفاده کنید. اما البته ، شما همچنین می توانید فیلم ها را با خیال راحت در Amazon Prime Video ، Disney+ و بسیاری از خدمات SVOD دیگر تماشا کنید. و همه اینها بدون هیچ مشکلی. از آنجا که Surfshark پهنای باند سرور بالاتری را توسط کاربر برای مکان های محبوب ارائه می دهد ، به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، جایی که او دارد سرورها برای سرعت بهینه شده اند.

همچنین با بهترین پروتکل ها سازگار است و عملکرد سوئیچ Kill دارد.

خالص

PureVPN بهترین فروشندگان VPN نیست که در انتخاب ما ظاهر می شوند. و با این حال ، او نیز معلوم می شود برای تماشای Netflix بسیار جالب است. علاوه بر این ، در وب سایت خود ، PureVPN بهترین کاتالوگ های Netflix را در سراسر جهان لیست می کند. بهتر از این ، او به شما می گوید که چگونه می توانید به فیلم های Netflix و سری ژانر مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید (کمدی ، اکشن و ماجراجویی ، مستند ، انیمیشن ، وحشت). و برای تسهیل کار کمی بیشتر ، آن را ارائه می دهد پسوند اختصاصی برای Netflix برای نصب بر روی مرورگر Chrome خود.

اگر PureVPN بتواند محدودیت های جغرافیایی Netflix را در سراسر جهان دور بزند ، همچنین قادر به انجام این کار برای سایر خدمات SVOD است. تقریباً در تمام دستگاه های مورد علاقه خود ، PureVPN بیش از 6500 سرور در 71 کشور جهان وجود دارد ، یکی از بهترین زیرساخت های شبکه. این همش نیست.

سازگار با بهترین پروتکل های امنیتی ، VPN خالص همچنین دارای ویژگی های اضافی برای تضمین حداکثر امنیت در هنگام نگاه به Netflix است: تونل سازی تقسیم شده و سوئیچ را فقط نامگذاری کنید. از نظر سرعت ، VPN خالص چیزی برای حسادت به دیگران ندارد زیرا پهنای باند نامحدودی را نیز ارائه می دهد.

معیارهای انتخاب Netflix VPN چیست ?

هنگامی که یک VPN را برای تماشای Netflix انتخاب می کنید ، معیارهای مختلفی برای بررسی وجود دارد:

دستگاه های سازگار

Netflix را با VPN در رایانه خود تماشا کنید. استفاده از این مورد در همه این دستگاه ها حتی بهتر است. از این رو علاقه به انتخاب VPN که دارای پوشش چند برابر خوب و یک برنامه است ، این مورد برای کلیه تأمین کنندگان ارائه دهنده راه حل های پرداخت شده است.

در واقع ، تأمین کنندگان اصلی VPN یک برنامه سازگار با iOS یا Android ایجاد کرده اند. فقط کافی است آن را از فروشگاه AppStore یا Google Play بارگیری کنید تا Netflix را با VPN در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود یا Apple TV یا Google Chromecast Multimedia Player تماشا کنید. همچنین می توانید برنامه را در تلویزیون هوشمند یا کنسول بازی خود بسیار خوب بارگیری کنید. مانند این ، نیازی به استفاده از کابل HDMI برای تماشای Netflix در تلویزیون از طریق VPN خود نیست. توجه داشته باشید که برخی از تأمین کنندگان VPN همچنین یک برنامه سازگار با Stick TV Amazon Fire ایجاد کرده اند.

راه حل دیگر این است که آخرین روتر Wi-Fi Generation را داشته باشید که فقط برنامه VPN را از تأمین کننده خود بارگیری کنید. مزیت این است که تمام دستگاه های متصل به شبکه Wi-Fi شما توسط VPN شما محافظت می شوند و برای استفاده از خدمات خود مجبور نیستید هر دستگاه را به VPN خود وصل کنید.

تعداد کشورها و سرورها

هرچه VPN در تعداد زیادی از کشورها حضور داشته باشد ، تعداد کاتالوگ های Netflix که به آنها دسترسی خواهید داشت مهم خواهد بود. و حتی اگر ناگفته نماند که باید آن را به خاطر بسپارید: شما باید یک VPN را انتخاب کنید که در کشور دارای سرورهایی باشد که می خواهید برای باز کردن جغرافیایی ها برای آن باز کنید. این بدان معناست که اگر می خواهید به کاتالوگ ایالات متحده Netflix دسترسی پیدا کنید ، باید یک VPN را انتخاب کنید که در ایالات متحده دارای سرورهایی باشد.

این همچنین عقل سلیم است ، اما شما همچنین باید یک VPN را انتخاب کنید که در فرانسه سرودهایی دارد. مثل این ، حتی وقتی به خارج از کشور سفر می کنید ، به کاتالوگ فرانسوی Netflix دسترسی دارید.

تعداد سرورها نیز مهم است. هرچه بیشتر وجود داشته باشد ، تماشای نتفلیکس بهتر است. این کار شکار VPN توسط Netflix را دشوارتر می کند که تشخیص همه آنها را دشوار خواهد کرد . علاوه بر این ، اگر Netflix آدرس IP یک سرور را مسدود کند ، شما احتمالاً یک مورد جدید را پیدا خواهید کرد که کار کند.

علاوه بر این ، هرچه تعداد بیشتری از سرورها وجود داشته باشد ، خطر احتقان کمتر و بنابراین کندی یا حافظه بافر کمتر است.

سرور های اختصاصی

داشتن سرورهای زیادی در بسیاری از کشورها خوب است. داشتن سرورهای اختصاصی به جریان حتی بهتر است. این مورد چندین تأمین کننده VPN است. این سرورهای اختصاص داده شده به Netflix یا سایر سیستم عامل های ویدیویی جریان می توانند آدرس IP را پس از شناسایی تغییر دهند. این همه چیز نیست ، سرورهای اختصاص داده شده به جریان برای انتقال پهنای باند راحت برای جریان 4K بهینه می شوند.

این سرورها به طور مرتب مورد آزمایش قرار می گیرند تا مشترکان را به دسترسی پایدار و مداوم به خدمات SVOD سرویس هایی که محدودیت های جغرافیایی را تنظیم کرده اند ، تضمین کنند.

پروتکل های

اولین مزیت VPN اطمینان از اتصال ایمن است. اما ، برای تماشای Netflix با VPN ، سرعت نیز مهم است. به همین ترتیب ، انتخاب پروتکل نباید به صورت شانس باقی بماند.

اگر از پروتکل OpenVPN ، یک استاندارد استفاده می کنید ، پروتکل UDP را به جای پروتکل TCP انتخاب کنید. دومی این مزیت را دارد که تمام داده های وارد و خارج را کنترل می کند. اما اتصال شما را کند می کند. با پروتکل TCP ، بنابراین اتصال سریع تری خواهید داشت. پروتکل IKEV2 نیز وجود دارد که به دلیل سرعت آن مشهور است. اما همچنین این شهرت را دارد که به راحتی قابل ترك است.

یک راه حل باقی مانده است ، که باعث می شود همه موافق باشند: پروتکل محافظ سیم. همچنین بسیار ایمن است ، اما هرچه در خط کد سبک تر است ، سریعتر است. این اجماع کامل است.

Preicion مهم: Express VPN و Nord VPN پروتکل خود را توسعه داده اند: Lightway برای اولین و Nordlynx برای دوم. مانند Wireguard ، این دو در خط کد خیلی حریص نیستند و بنابراین خیلی سریع هستند.

پهنای باند نامحدود

اگر از VPN برای تماشای Netflix استفاده می کنید ، این است که بتوانید به طور کامل و بی حد و حصر جریان پیدا کنید ، بلکه محدودیت های پهنای باند را که گاهی اوقات توسط ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت تنظیم می شود ، دور می زنید. بنابراین ، ناگفته نماند ، اگر VPN را برای Netflix انتخاب می کنید ، یک تأمین کننده را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد پهنای باند نامحدودی داشته باشید. این مورد برای کلیه VPN های پرداخت شده در این صفحه است.

خصوصیات پیشرفته

بیشتر VPN های پرداخت شده ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهند که برای پخش جریان بسیار بی فایده است ، با شروع “تونل سازی تقسیم “. این عملکرد امکان تعریف برنامه ها و سایت هایی را که به محافظت از VPN نیاز دارند و مواردی که از رمزگذاری بهره مند نمی شوند امکان پذیر است. بنابراین می توانید از VPN برای تماشای Netflix استفاده کنید و از آن برای سایر برنامه های کاربردی استفاده نکنید ، که این مزیت عدم بارگذاری بیش از حد اتصال شما را دارد ، با افزایش کلید در کلید.

گزینه اساسی دیگر برای پخش عملکرد “کلید کشتار “. اگر VPN شما قابل ذخیره باشد ، که گاهی اوقات می تواند اتفاق بیفتد ، اتصال اینترنت به طور خودکار مسدود می شود تا اینکه سرویس VPN از سر گرفته شود. بدون این توقف اضطراری ، این آدرس IP شماست و دیگر از VPN نیست که ظاهر می شود و می توانید توسط Netflix مسدود شوید. از این رو علاقه به داشتن VPN با این عملکرد.

نحوه استفاده از VPN برای تماشای Netflix ?

با VPN می توانید به همه دسترسی پیدا کنید سری Netflix مورد علاقه شما در ایمنی کامل و هر کجا که هستید. برای انجام این کار ، بسیار ساده است. به سادگی :

 • اشتراک مشترک در یک تأمین کننده VPN
 • VPN خود را راه اندازی کنید
 • انتخاب سرور VPN در کشوری که محتوای Netflix که می خواهید تماشا کنید در دسترس است
 • جلسه Netflix را شروع کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید به کاتالوگ ایالات متحده Netflix دسترسی پیدا کنید ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد: شما فقط باید VPN خود را فعال کنید و سرور را در ایالات متحده انتخاب کنید. پس از اتمام این کار ، بدون هیچ گونه کار اضافی به کاتالوگ آمریکایی نتفلیکس دسترسی خواهید داشت.

VPN های رایگان برای باز کردن قفل Netflix مؤثر هستند ?

وسوسه بسیار عالی است که یک VPN را برای تماشای Netflix بگیرید. این بیشتر از این است که تأمین کنندگان VPN رایگان به شما قول می دهند که بتوانید کاتالوگ Netflix را در خارج از کشور باز کنید. اما واقعاً چطور ? VPN های رایگان برای باز کردن قفل Netflix مؤثر هستند ? از دیدگاه فن آوری ، تمام VPN ها ، رایگان و با پرداخت ، قادر به باز کردن درها به کاتالوگ های خارجی از Netflix هستند. اما واقعیت کاملاً متفاوت است.

متخصصان وقت خود را برای آزمایش بسیاری از تأمین کنندگان رایگان VPN گرفته اند. و هر بار که مشاهده یکسان است: آنها نتوانستند نتفلیکس را باز کنند. یا این پیام خطا است که ظاهر می شود: “به نظر می رسد که شما از طریق VPN ، یک پروکسی یا یک قفل وصل می شوید. برای تماشای Netflix ، لطفاً این خدمات را غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید “، شما فقط به سری و فیلم های تولید شده توسط Netflix دسترسی دارید و بنابراین در همه کاتالوگ ها در دسترس است.

که همه چیز واضح است: VPN های رایگان در تماشای Netflix مؤثر نیستند. و این به دلایل زیادی. اول از همه ، آنها تعداد محدودی از مکان ها دارند تعداد بسیار کمی از کشورهای تحت پوشش. در واقع احتمال کمی وجود دارد که یک VPN رایگان در کانادا یا ژاپن سرود داشته باشد. بنابراین دسترسی به کاتالوگ Netflix در این کشورها غیرممکن است.

سپس VPN های رایگان دارای یک سرور محدود, شناسایی آنها بسیار ساده و سریع است. به طور خلاصه ، VPN های رایگان سلاح های کافی برای پیروزی در جنگ بین آنها به جریان سیستم عامل های ویدیویی ندارند.

و حتی اگر آنها موفق به دور زدن جغرافیایی های جغرافیایی اجرا شده توسط خدمات SVOD شوند ، تجربه شما قطعی نخواهد بود. زیرا در ساعات بحرانی ، عصر یا آخر هفته ، وقتی بیشتر افراد نتفلیکس را تماشا می کنند ، معدود سرورهایی که VPN های رایگان دارند اشباع می شوند.

بدون فراموش کردن آن با VPN های رایگان, پهنای باند محدود است ، سرعت محدود می شود. از آنجا که آنها وسیله ای برای داشتن زیرساخت سرور بزرگ ندارند ، VPN های رایگان مجبور به محدود کردن مصرف داده ها از مشترکان خود هستند.

در نتیجه ، نتیجه گیری ضروری است: هیچ VPN رایگان برای تماشای Netflix مؤثر نیست.

آیا استفاده از VPN برای تماشای Netflix قانونی است ?

استفاده از VPN برای تماشای نتفلیکس غیرقانونی نیست. از طرف دیگر ، دور زدن جغرافیای جغرافیایی تنظیم شده توسط خدمات SVOD مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا Disney+ برای دسترسی به کاتالوگ هایی که معمولاً در کشور خود دسترسی ندارید ، دور زدن است. علاوه بر این ، تأمین کنندگان VPN به یاد می آورند که این عمل احتمالاً شرایط استفاده از خدمات پخش سیستم عامل های ویدیویی را خراب می کند و استفاده از VPN برای استفاده با هدف نقض حق چاپ در نظر گرفته نشده است.

با این وجود ، یکی از اصلی ترین مزایای VPN ها ، دقیقاً باز کردن وب سایت ها با دور زدن مسدود کننده های جغرافیایی است و تأمین کنندگان نتوانند آن را مطرح کنند. برخی حتی بیشتر می روند و آن را به یک استدلال تجاری تبدیل می کنند. در سؤالات متداول آنها ، مقالاتی در مورد استفاده از VPN برای تماشای Netflix وجود ندارد.

بین سیستم عامل های SVOD و تأمین کنندگان VPN ، این است بازی گربه و موش. Netflix ، مانند سایر خدمات ویدیویی جریان ، Hoves VPN. و هنگامی که او آدرس IP یک سرور VPN را تشخیص داد ، به طور سیستماتیک آن را مسدود می کند. در این حالت ، یک پیام خطا در صفحه کاربر نمایش داده می شود که برای یافتن یک جدید مفید است.

در مورد تأمین کنندگان VPN ، آنها پیام های خطا را دوست ندارند و با ارائه سرورهای جدید و آدرس های جدید IP تلاش می کنند تا مشکل را دور بزنند. همانطور که دیدیم ، برخی از تأمین کنندگان VPN حتی سرورهای اختصاص داده شده به جریان دارند.

س questions ال در VPN های Netflix

Netflix می تواند VPN را تشخیص دهد ? Netflix کاملاً قادر به تشخیص VPN ها و شبکه سرورهای آنها در سراسر جهان است. اما ، تعداد زیادی وجود دارد که نتفلیکس نمی تواند همه آنها را مسدود کند. با این وجود ، نتفلیکس ، مانند سایر خدمات ویدیویی جریان ، نبرد با VPN به همراه آورد. و او مرتباً سرورهای VPN را تشخیص می دهد ، در این صورت آنها را مسدود می کند. علاوه بر این ، در وب سایت خود ، این پلتفرم نشان می دهد: “اگر از Netflix از طریق VPN استفاده می کنید ، ما فقط فیلم ها و سریال هایی را که حقوق بین الملل ما داریم به شما نشان خواهیم داد ، بنابراین استفاده از VPN بی فایده است. بنابراین ، اگر یک VPN را برای تماشای Netflix انتخاب می کنید ، یک تأمین کننده را انتخاب کنید که هنوز هم می تواند انسداد جغرافیایی تنظیم شده توسط سرویس SVOD را دور بزند.

اگر از VPN استفاده کنیم ، می توانیم از Netflix تبعید کنیم ? خیلی واضح نیست. اما برای اعتقاد به شرایط استفاده از آن ، این پلتفرم حق را برای مسدود کردن حساب مشترک در صورت استفاده از VPN برای دسترسی به کاتالوگ Netflix که به آن دسترسی از منطقه خود ندارد ، محفوظ می دارد. اما ، تا به امروز ، طبق اطلاعات ما ، هیچ مشترکی در Netflix به دلیل استفاده از VPN به حالت تعلیق در نیامده است. به طور کلی ، هنگامی که Netflix استفاده از VPN را تشخیص می دهد ، این پیام خطا بر روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود: “به نظر می رسد که شما از VPN یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً این خدمات را غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید “.

چه می شود اگر VPN شما دیگر با Netflix کار نکند ? همه تأمین کنندگان VPN که در این صفحه ارائه شده اند با Netflix کار می کنند. پس از آن ، حتی در بهترین VPN ها ، Netflix می تواند استفاده از VPN را شناسایی کند و تصمیم می گیرد آدرس IP یک سرور VPN را مسدود کند. در این حالت ، قبل از افتتاح یک جلسه جدید در Netflix ، سرور دیگری را که در کشور وصل شده اید ، انتخاب کنید ، کوکی های مرورگر وب خود را خالی کنید تا آدرس IP و محل قبلی خود از پلت فرم پایگاه داده را حذف کنید. در صورت لزوم ، همچنین می توانید با تأمین کننده VPN خود تماس بگیرید. پشتیبانی فنی می تواند شما را به سمت بهترین سرورها سوق دهد تا به کاتالوگ Netflix دسترسی پیدا کنید که مایل به دسترسی به آنها هستید.

کاتالوگ های Netflix با VPN قابل دسترسی هستند ? به طور معمول ، با یک VPN ، امکان دسترسی کم و بیش به کلیه کاتالوگ های خارجی Netflix که نمی توانید از آن به منطقه خود دسترسی پیدا کنید ، امکان پذیر است. این به سادگی لازم است که تأمین کننده VPN شما در کشور مورد نظر سرود داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به کاتالوگ Netflix US دسترسی پیدا کنید ، تأمین کننده VPN شما باید در ایالات متحده سرود داشته باشد. با این وجود ، تمام کاتالوگ های نتفلیکس برابر نیستند. برای اطلاعات ، کاتالوگ های نتفلیکس در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، هند ، استرالیا ، ایرلند ، ژاپن ، اسلواکی ، جمهوری چک و مجارستان از نظر محتوا ثروتمندترین آنها هستند.

آیا یک Netflix VPN می تواند با سایر خدمات SVOD کار کند ? اگر VPN برای Netflix کار کند ، می تواند با سایر خدمات SVOD مانند Amazon Prime Video یا Disney بسیار خوب کار کند+. همه تأمین کنندگان VPN ارائه شده در این صفحه به شما امکان می دهند Netflix را مانند سایر خدمات ویدیویی پخش کنید.

آیا VPN شامل یک حساب Netflix است ? نه ، به هیچ وجه. VPN شامل یک حساب یا اشتراک در Netflix نیست. علاقه یک VPN این است که به شما امکان دسترسی به کاتالوگ های Netflix را که به دلیل محدودیت های جغرافیایی به منطقه خود دسترسی ندارید ، دسترسی پیدا کنید. علاقه یک VPN همچنین این است که به شما امکان دسترسی در سراسر جهان در کاتالوگ Netflix در منطقه خود را داشته باشید. اما ، هرچه هست ، برای نگاه کردن به Netflix با VPN ، باید در Netflix مشترک شوید.

راهنماهای خرید دیگر ما در همین موضوع

 • بهترین VPN های رایگان
 • بهترین VPN برای Mac
 • بهترین VPN برای YouTube Premium

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Degrouptest را در Google News دنبال کنید.

VPN رایگان در Netflix: بهترین نرم افزار چیست ? (2023)

استفاده از VPN در Netflix می تواند به شما امکان دهد تا در برخی از کاتالوگ های خارجی پلت فرم جریان ، به محتوای منحصر به فرد نگاه کنید. هنوز پیدا کردن این سرویس قادر به باز کردن قفل کاتالوگ آمریکایی ، فرانسوی ، کانادایی یا ژاپنی است. در زیر ما در مورد VPN های رایگان زندگی خواهیم کرد: آیا آنها قادر به کار در Netflix هستند ? آیا آنها شرایط جریان خوبی را به شما ارائه می دهند ? و مهمتر از همه ، بهترین سرویس VPN رایگان قابل استفاده در Netflix در سال 2023 چیست ?

ما همه این سؤالات و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد. بنابراین تا آخر با ما بمانید. پشیمان نخواهی شد.

VPN-GRATUIT-NETFLIX

No VPN رایگان در Netflix ایالات متحده ، ژاپن ، فرانسه (آزمایشات انجام شده در سال 2023)

تهیه عنوان بیشتر صحبت کردن دشوار بود. ما ساعتهای زیادی را صرف آزمایش چندین ده VPN رایگان در بین بهترین های موجود در بازار کرده ایم. نتیجه واضح است: هیچ کس نتوانسته است به ما دسترسی به محتوای اختصاصی در Netflix بدهد. این در مورد کاتالوگ آمریکایی ، کانادایی ، ژاپنی یا فرانسوی از سکوی جریان است.

ما دو نوع رفتار را در نتفلیکس با استفاده از VPN رایگان متمایز کرده ایم:

 • خدمات VPN که کاملاً مسدود شده اند. بنابراین ، برای مشاهده یک فیلم یا یک سری ، یک پیام خطا ظاهر می شود و فقط شما را از نگاه کردن به مطالب مورد نظر منع می کند (به تصویر زیر مراجعه کنید).
 • VPN های رایگان که به نظر می رسد در Netflix US ، UK ، FR … کار می کنند ، اما در واقع تشخیص داده می شوند زیرا شما فقط این فرصت را خواهید داشت که به برنامه های اصلی Netflix (که به هر حال در کشور شما در دسترس هستند) جستجو کنید و هیچ گونه انحصاری خاصی برای آن وجود ندارد یک کاتالوگ.

در هر دو مورد ، مشاهدات یکسان است: شما نمی توانید به هر VPN 100 ٪ رایگان اعتماد کنید تا از کاتالوگ آمریکایی ، فرانسوی ، کانادایی یا ژاپنی Netflix استفاده کنید (این لیست آشکارا غیر مجوز است ). این قابل پیش بینی بود زیرا ما هنوز در مورد یک سرویس رایگان صحبت می کنیم.

با این حال ، ما دیدیم که بسیاری از سایت ها برعکس ادعا می کنند و بنابراین می خواستیم حقیقت را بازیابی کنیم. از آنجا که بله ، قادر به دسترسی به سریال Stranger Things با اتصال به ایالات متحده از طریق VPN رایگان خود کاملاً به این معنی است که شما قادر به باز کردن کاتالوگ آمریکایی هستید. این سریال در همه جا در دسترس است !

اگر قصد دارید از VPN رایگان در Netflix استفاده کنید ، ما لیست تمام خدماتی را که ما فرصتی برای آزمایش در شرایط واقعی داشته ایم (و این ، با تمام سرورهایی که آنها به صورت رایگان ارائه می دهند) را برای شما رها می کنیم:

 • بادی
 • رفیق
 • پنهان شدن.من
 • تونل
 • Hola VPN
 • هات اسپات شیلد
 • اپرا VPN
 • بهتر نت

به عنوان یک یادآوری ، تمام خدمات ذکر شده در معروف ترین سیستم عامل های جریان کاربردی نیستند.

اما پس از آن به چه کسی دقیقاً به دسترسی به محتوای اختصاصی در کاتالوگ های خارجی از Netflix مراجعه می کند ? نسبت به برخی از VPN های پرداخت شده ، که علاوه بر تضمین دسترسی شما به تعداد زیادی از کاتالوگ ها (ایالات متحده ، انگلیس ، FR ، استرالیا ، کانادا و غیره) ، به شما امکان می دهد خدمات خود را برای یک دوره معین امتحان کنید. همه ، بدون هیچ شرایطی.

VPN هایی که برای تماشای کاتالوگ Netflix استفاده می کنند

از آنجا که هیچ VPN رایگان قادر به کار صحیح در Netflix بدون شناسایی یا مسدود شدن نیست ، ما دو راه حل بهترین پرداخت VPN را برای Netflix ارائه خواهیم داد که استفاده از آن برای چند هفته امکان پذیر خواهد بود.

ExpressVPN (به مدت 30 روز رایگان)

در حال حاضر ، ExpressVPN بدون شک کارآمدترین VPN برای تغییر کشورها در Netflix است. با 3000 سرور خود در 94 کشور جهان ، هیچ مشکلی در باز کردن قفل کاتالوگ و فیلم یا سریال که باعث چشم شما می شود ، مشکلی نخواهید داشت.

علاوه بر عملکرد فوق العاده با پلت فرم جریان آمریکایی ، ExpressVPN قادر خواهد بود جریان های عالی را به شما تضمین کند. این برای شما چه معنی دارد ? خوب ، پس از محافظت فعال VPN ، می توانید هر محتوای با کیفیت بالا را در Netflix تماشا کنید. همه بدون برش ، کاهش کیفیت یا بارگذاری نامحدود.

ما واقعاً از ExpressVPN قدردانی می کنیم زیرا یک راه حل با کیفیت ارائه می دهد ، همراه با یک برنامه کاربردی ساده برای استفاده. دومی بسیار موفق است و به هر کسی اجازه می دهد تا آن را درک کند و از آن استفاده کند. در چند کلیک شما به سرور در ایالات متحده ، فرانسه یا در هر کشور دیگری که دارای کاتالوگ و محتوایی است که به شما علاقه مند است ، به سرور متصل خواهید شد.

expressvpn-nonexion-netflix

برنامه ExpressVPN همچنین این مزیت را دارد که با بسیاری از سیستم عامل ها سازگار باشد. از طریق رایانه ، به تلویزیون هوشمند … از طریق تلفن های هوشمند و تبلت ها (iOS و Android) می رود.

ما قادر نخواهیم بود خدمات شما را با کمترین جزئیات به شما ارائه دهیم اما می دانیم که شما نیز به آن دسترسی خواهید داشت: یک خط مشی بدون برنامه ، امکان بارگیری در P2P ، حداکثر امنیت و همچنین 5 اتصال همزمان برای محافظت از همه دستگاه های موجود در محل شما.

چگونه می توان از سرویس ExpressVPN به صورت رایگان در Netflix بهره مند شد ?

برای هر اشتراک جدید (1 ماه ، 6 ماه یا 1 سال) ، ExpressVPN 30 روز ضمانت بازپرداخت را ارائه می دهد. به لطف او است که شما قادر خواهید بود از VPN او به صورت رایگان در Netflix استفاده کنید. برای بهره مندی از آن ، و هرچه به نظر می رسد عجیب است ، ما باید یک اشتراک بپردازیم (برای 1 ماه انتخاب کنید تا فقط چند یورو پیش برویم).

به دنبال این ، شما می توانید از ExpressVPN در سکوی جریان استفاده کنید ، همه به روشی نامحدود. به محض نزدیک شدن به پایان ضمانت رضایت یا بازپرداخت ، شما فقط با تماس با پشتیبانی مشتری ، آن را باید ادعا کنید. نماینده ای که در مقابل شما خواهید داشت از شما درخواست توجیهی نمی کند و به درخواست خود دسترسی پیدا می کند. بدیهی است ، اگر می خواهید با ExpressVPN ادامه دهید ، فقط باید اشتراک را از سر بگیرید. در حال حاضر -49 ٪ و 3 ماه در برنامه خود 1 سال ارائه شده است.

Cyberghost (به مدت 45 روز رایگان)

Cyberghost یکی دیگر از VPN های بسیار خوب است که در Netflix کار می کند و می توان برای یک دوره معین به صورت رایگان استفاده کرد.

این امکان را به شما می دهد تا به بیش از 9000 سرور در 90 کشور جهان و به ویژه بسیاری از سرورهای تخصصی و بهینه شده برای استفاده در Netflix USA ، فرانسه ، انگلستان و دیگران دسترسی پیدا کنید. با تشکر از این سرورهای شناسایی شده ، پیدا کردن آن مورد نیاز بسیار آسان خواهد بود.

Cyberghost فقط همین نیست. این همچنین: یک برنامه Multiplatform موجود در iOS ، Smart TV ، Windows ، Mac ، Android ، حداکثر 7 اتصال همزمان مجاز است تا عزیزان شما بتوانند از آن ، امنیت تضمین شده و همچنین پشتیبانی مشتری واکنش پذیر استفاده کنند.

مورد دوم نیز به زبان فرانسوی موجود است و می تواند شما را به سمت پروتکل مناسب (IKEV2 ، WireGuard ، OpenVPN …) و سرور قادر به باز کردن قفل کاتالوگ Netflix که باعث چشم شما می شود ، راهنمایی کند.

مزیت دیگری که Cyberghost دارد این است که به نظر می رسد یک VPN بسیار ارزان است. ما از VPN رایگان دور نیستیم … به جز این که او قادر است به شما دسترسی به محتوای اختصاصی در Netflix بدهد. به عنوان مثال از اشتراک 3 ساله خود ، فقط باید 2 یورو در هر ماه بپردازید.

چگونه می توان از Cyberghost VPN به صورت رایگان در Netflix استفاده کرد ?

برای دسترسی به 45 روز “آزمایش رایگان” ، باید 1 سال یا بیشتر به اشتراک آن بروید. پس از مشترک شدن (بله ، دقیقاً مانند ExpressVPN ، باید پول خود را پیش ببرید) ، حق 45 روز ضمانت را برآورده یا بازپرداخت خواهید کرد – در صورت مشترک شدن به مدت 1 ماه فقط 14 روز در برابر 14 روز.

پس از آن ، می توانید برای تماشای محتوای ارائه شده در Netflix فرانسه ، کانادا ، ایالات متحده ، ژاپن و موارد دیگر به سرور مورد نظر خود متصل شوید. به محض ورود به پایان دوره گارانتی (با این حال روز آخر صبر نکنید) ، درخواست بازپرداخت را به پشتیبانی Cyberghost انجام دهید. بنابراین پول خود را به طور کامل بازیابی خواهید کرد. اگر برنده شوید ، می توانید اشتراک خود را به خوبی ادامه دهید. شما انتخاب می کنید.

چرا از VPN های رایگان در Netflix خودداری کنید و از یک پیشنهاد پرداخت شده حمایت کنید ?

بارزترین دلیل این است که هیچ VPN رایگان در سال 2023 قادر به باز کردن مؤثر کاتالوگ های خارجی از Netflix نیست تا بتوانید فیلم ها ، سریال ها یا مستندهای اختصاصی را تماشا کنید. این مشاهدات بدیهی است که حتی اگر شما برای انتخاب یکی از بهترین VPN های رایگان در آیفون انتخاب کنید.

حال ، اگر هنوز می خواهید آن را امتحان کنید ، هیچ چیز مانع شما نمی شود. از این گذشته ، اگر وقت آن نباشد ، هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

بله اما در اینجا ، با انتخاب یک شبکه خصوصی مجازی و بدون هیچ هزینه ای ، شما نمی خواهید با این یک محدودیت روبرو شوید. این نوعی راه حل است که اشکال بسیار بیشتری نسبت به مزایا دارد.

برای اثبات آن برای شما ، در اینجا خلاصه ای از تمام مضراتی که با آن روبرو خواهید شد با تلاش برای نگاه کردن به نتفلیکس با یک VPN رایگان:

 • جریان های واقعاً ضعیف که شما را از دیدن محتوا با کیفیت بالا و بدون کوچکترین برش جلوگیری می کند.
 • سهمیه تحمیل شده به مصرف داده های شما (هر ماه یا هفته ، فقط می توانید X Gigas/Mega را مصرف کنید). پس از آن ، برنامه VPN شما غیرقابل استفاده خواهد بود. خیلی اوقات ، سهمیه های کاربردی فقط به شما امکان می دهد یک فیلم یا چند قسمت از یک سریال را تماشا کنید.
 • امنیت ناکام (کشتن سوئیچ وجود ندارد یا کاربردی نیست ، نشت منظم درخواست های IP و DNS شما و غیره).
 • حریم خصوصی همیشه مورد احترام نیست (سابقه ناوبری شما را می توان ثبت ، بهره برداری کرد ، یا حتی به شرکتهای سوم شرکت کرد).
 • برنامه موجود در چند سیستم عامل.

همانطور که مشاهده می کنید ، مثالهایی که در مورد استفاده از VPN رایگان (در Netflix یا برای اطمینان از ایمنی خود ، بارگیری در P2P) صحبت می کنند.

به همین دلایل ، ما اکیداً به شما توصیه می کنیم از ضمانت های رضایت بخش یا بازپرداخت شده توسط ExpressVPN (30 روز آزمایش رایگان) و Cyberghost (45 روز در صورت اشتراک 1 یا بیشتر) استفاده کنید.

بنابراین شما می توانید واقعاً از کاتالوگ آمریکایی ، کانادایی یا ژاپنی Netflix استفاده کنید ، همه بدون برش ، کیفیت را کاهش می دهد … مهمتر از همه ، شما نیازی به نگرانی در مورد محدودیت های احتمالی نخواهید داشت. خدمات آنها نامحدود است.

اگر هنوز شک دارید ، از خواندن نظرات ما در مورد ExpressVPN و Cyberghost دریغ نکنید. این به شما این امکان را می دهد تا در مورد آنها ، کاربرد آنها و خدمات به طور کلی اطلاعات بیشتری کسب کنید. علاوه بر این ، ما می توانیم مقایسه VPN های رایگان و پرداخت شده را به شما توصیه کنیم. در این مقاله ، ما تمام نقاط قوت و ضعف هر نوع خدمات را مرور می کنیم.

سوالات متداول

کدام VPN رایگان برای دسترسی به Netflix France استفاده می کند ?

پس از آزمایش بسیاری از VPN های رایگان ، معلوم می شود که هیچ کس قادر به باز کردن کاتالوگ فرانسوی Netflix نیست. اگر می خواهید فرصتی برای دسترسی به آن داشته باشید ، باید به یک VPN پرداخت شده مراجعه کنید. گفته می شود ، بدانید که بدون پرداخت چیزی می توانید از آن خارج شوید. در واقع بهترین VPN برای باز کردن Netflix France ، ExpressVPN ، 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت ارائه می دهد. او بدون هیچ شرایطی است.

آیا VPN رایگان Netflix Us را باز می کند ?

متأسفانه نه ، این به دلیل عدم تلاش نیست ، اما ما یک VPN رایگان پیدا نکردیم که بتواند به ما دسترسی به کاتالوگ آمریکایی Netflix بدهد. با این حال ما چندین ده سرویس مختلف را آزمایش کرده ایم. اما پس از آن چه راه حلی برای باز کردن Netflix ما بدون پرداخت بیش از حد یا حتی هیچ چیز به هیچ وجه نیست ? اگر 2-3 € برای قرار دادن هر ماه در یک VPN دارید ، ما به شما توصیه می کنیم که Cyberghost را انتخاب کنید. این تعداد زیادی از کاتالوگ های Netflix ، از جمله کاتالوگ معروف آمریکایی را باز می کند.

نحوه تغییر کشورها در نتفلیکس با VPN رایگان ?

برای تغییر کشورها در Netflix و بنابراین به محتوای اختصاصی دسترسی پیدا کنید ، فقط باید به یک سرور VPN واقع در کشور مورد نظر خود وصل شوید. این می تواند ایالات متحده ، کانادا ، ژاپن ، فرانسه باشد … اکنون بدانید که با استفاده از یک VPN رایگان ، بعید به نظر می رسد که به اهداف خود برسید … و به خصوص برای یافتن سرور در کشوری که آرزو می کنید.

استفاده از VPN در Netflix چیست ?

VPN به شما امکان می دهد آدرس IP و بنابراین موقعیت بالقوه را تغییر دهید ، همه بدون حرکت از خانه. با استفاده از چنین خدماتی در Netflix ، به خودتان این فرصت را می دهید تا به کاتالوگ های خارجی سرویس جریان دسترسی پیدا کنید. از آنجا که کاتالوگ ها با یک کشور به کشور دیگر متفاوت است ، تغییر مکان با VPN به شما امکان می دهد محتوای اختصاصی را مشاهده کنید.

آیا می توانم نتفلیکس را به صورت رایگان تماشا کنم ?

نه ، تماشای Netflix به صورت رایگان امکان پذیر نیست. و این حتی با استفاده از VPN. در هر صورت ، لازم است که یک اشتراک معتبر در بستر جریان داشته باشید. بدون آن ، شما قادر به تماشای فیلم ها ، سریال ها و مستندهای مورد علاقه خود نخواهید بود. به عنوان یادآوری ، سرویس پخش 3 اشتراک ارائه می دهد: ضروری ، استاندارد و حق بیمه.

بهترین VPN رایگان برای Netflix (2023): کدام یک کار می کند ?

Netflix vpn رایگان

شما به دنبال یک VPN رایگان هستید که در Netflix کار کند اما نمی خواهید چندین ده سرویس مختلف را آزمایش کنید تا بتوانید یکی از آنها را پیدا کنید که رضایت شما را به همراه داشته باشد ? شما نمی توانید بهتر شوید. ما وقت خود را برای آزمایش محبوب ترین VPN های رایگان به منظور دانستن اینکه چه کسی اجازه می دهد (یا نه) را برای باز کردن کاتالوگ Netflix اجازه داده ایم ، استفاده کرده ایم.

VPN رایگان در Netflix: نتایج و مشاهده

همانطور که در مقدمه ذکر شد ، تیم های ما وقت خود را برای آزمایش بیش از ده ها VPN رایگان برای دیدن نحوه رفتار آنها در نتفلیکس گرفتند.

برخی از خدمات قادر به باز کردن کاتالوگ آمریکایی ، فرانسوی ، کانادایی یا ژاپنی از سکوی جریان بودند ? جواب نه.

صرف نظر از تأمین کننده آزمایش شده, مشاهده هر بار یکسان بود: کار نمی کند. پلت فرم جریان Netflix بازی خود را در ماه های اخیر محکم کرده و دیده می شود. تمام VPN های رایگان به محض تلاش برای حرکت با Netflix شناسایی و مسدود می شوند.

شما با کد خطا F7037-1111 و پیام روبرو خواهید شد “به نظر می رسد که شما از طریق VPN ، یک پروکسی یا قفل کننده (برنامه قفل جغرافیایی) وصل می شوید. برای تماشای Netflix ، لطفاً این خدمات را غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید “.

در غیر این صورت ، شما گاهی اوقات این تصور را خواهید داشت که VPN رایگان شما در Netflix کار می کند (هیچ پیام خطایی که در هنگام پیمایش در سرویس جریان وجود ندارد) … به جز این که در واقعیت اینگونه نیست.

چگونه تحقق می یابد ? شما فقط به محتوای تولید شده توسط Netflix (و در همه کاتالوگ ها موجود است) دسترسی خواهید داشت و محتوای انحصاری یک کاتالوگ خاص را پیدا نخواهید کرد (به عنوان مثال در صورت اتصال به سرور VPN در ایالات متحده).

VPN Windscribe Netflix رایگان

خدمات مربوط به این ادعا چیست؟ ?

ما از شما دعوت می کنیم لیست VPN های اصلی رایگان را که به شما امکان نمی دهد به محتوای Netflix نگاه کنید ، کشف کنید:

 • رفیق
 • بادی
 • هات اسپات شیلد
 • پنهان شدن.من
 • Hola VPN
 • تونل
 • بهتر نت
 • اپرا
 • VPN Kaspersky

این لیست غیر اکسپرس است و در صورت وجود تغییراتی یا اکتشافات جدید (در مورد خدمات غایب از لیست) در حال تحول خواهد بود. بنابراین هر از گاهی از آهن دریغ نکنید تا ببینید آیا چیزی تغییر کرده است.

VPN رایگان: محدودیت های مرتبط با استفاده از آنها

شما هنگام خواندن بخش قبلی این مقاله خواهید فهمید ، هیچ VPN رایگان در Netflix در سال 2023 کار نمی کند.

از همه بدتر ، همه این خدمات ، حتی اگر آنها در نتفلیکس کار کنند ، با سهم محدودیت ها همراه هستند.

همانطور که در مقایسه VPN های رایگان خود ذکر کردیم ، این نوع سرویس با تعداد محدودی از سرورها همراه است. علاوه بر این ، آنها اغلب 1 تا 5 کشور را شامل می شوند ، حداکثر حداکثر.

تأثیراتی که برای شما کاربر خواهد داشت ، احتقان خدمات در ساعات کلیدی (عصر ، آخر هفته) است اما همچنین عدم امکان یافتن سرور در کشور که مورد علاقه شما است. به عنوان مثال ، VPN بسیار کم یا حتی بدون VPN سرور در فرانسه یا حتی در کانادا در ژاپن ارائه می دهد. اگر هدف شما دسترسی به کاتالوگ Netflix یکی از این کشورها بودید ، باید روی آن صلیب کنید.

محدودیت مهم دیگر مربوط به بستن پهنای باند مصرفی و جریان های ارائه شده است. از آنجا که این خدماتی هستند که هیچ هزینه ای ندارند ، تأمین کنندگان نمی توانند زیرساخت های قابل توجهی را حفظ کنند. این بسیار گران خواهد بود و آنها پول زیادی را از دست می دهند. بنابراین آنها باید استفاده ای را که همه می توانند از خدمات خود داشته باشند محدود کنند.

به همین دلیل بسیاری از VPN های رایگان مصرف داده ها را به 500 مگابایت ، 1 گیگابایت یا 2 گیگابایت در مدت یک ماه محدود می کنند. با چنین سهمیه ای ، حتی فرصتی برای تماشای چندین فیلم یا یک سریال کامل نخواهید داشت. همانطور که قبلاً تصریح شد ، این اظهار نظر در مورد جریان نیز صدق می کند. انتظار ندارید که بتوانید از یک جریان ویدیویی با کیفیت بالا و بدون کوچکترین برش لذت ببرید.

با استفاده از VPN رایگان در Netflix ، شما باید با کاهش مداوم و همچنین قطرات کیفیت تصویر منظم مقابله کنید.

اما پس از آن چه باید کرد ? آیا برای این مشکل راه حلی هست ? ما به شما گزینه دیگری را پیشنهاد می کنیم که احتمالاً مورد علاقه شما باشد.

چگونه از یک VPN رایگان که در Netflix کار می کند لذت ببریم ? (آموزش)

برای استفاده از VPN که قادر به کار در Netflix است ، همه به صورت رایگان ، ما به شما توصیه می کنیم که یک سرویس پرداخت شده را انتخاب کنید.

این جمله ممکن است برای شما شگفت آور به نظر برسد. با این حال ، او کاملاً جدی است. در واقع ، برخی از تأمین کنندگان ضمانت نامه ای را ارائه می دهند یا برای هرگونه اشتراک در خدمات خود بازپرداخت می شوند.

به لطف دومی ، می توان طی 30 روز از اشتراک جدید ، بازپرداخت کامل دریافت کرد و در نتیجه می توان از VPN آنها به صورت رایگان استفاده کرد. سوالی که اکنون مطرح می شود این است که چه خدماتی را در این زمینه به نفع خود قرار دهید ? ما قصد داریم در مورد آنها طولانی تر بگوییم ، اما می دانید که توصیه های ما عبارتند از: ExpressVPN و NordVPN.

تست ExpressVPN بدون خطر

در اینجا رویکردی است که برای لذت بردن از VPN خود به صورت رایگان به منظور باز کردن فهرست کاتالوگ های Netflix دنبال می شود:

 • مشترک شدن در یکی از پیشنهادات پرداخت شده آنها (برای پیشبرد هرچه بیشتر بودجه ، از اشتراک آنها 1 ماه حمایت کنید)
 • برنامه را در دستگاه مورد نظر خود بارگیری و نصب کنید
 • برنامه را باز کنید و به سرور در کشور که مورد علاقه شما است به سرور متصل شوید (اگر می خواهید از یک فیلم اختصاصی در کاتالوگ ایالات متحده در Netflix لذت ببرید ، باید وارد یک سرور VPN واقع در ایالات متحده شوید)
 • صفحه Netflix را تازه کنید و سپس محتوایی را که مورد علاقه شما است جستجو کنید
 • قبل از پایان 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت ، به یاد داشته باشید که با پشتیبانی مشتری تأمین کننده VPN خود تماس بگیرید. بدون نیاز به کوچکترین توجیه ، بازپرداخت کامل به شما داده می شود.

جزئیات بیشتری در مورد این موضوع در راهنمای ما در مورد آزمایش رایگان یک VPN پیدا کنید.

بهترین VPN های رایگان قابل استفاده در Netflix در سال 2023

پس از ارائه نکته ای برای استفاده از VPN (که کار می کند) در Netflix به صورت رایگان ، ما در مورد این دو تأمین کننده که در این مورد جالب می دانیم بیشتر به شما خواهیم گفت.

1. اکسپرس

Expressvpn netflix vpn

ExpressVPN بهترین VPN برای Netflix است. با ضمیمه خدمات خود ، به شما تضمین می شود که بتوانید از آن برای دسترسی به بیش از دوجین کاتالوگ در بستر جریان استفاده کنید.

در کل شما در 94 کشور به 3000 سرور دسترسی خواهید داشت. کافی است بگوییم که واقعاً عکسی بین ExpressVPN و یک شبکه مجازی رایگان وجود ندارد.

این اظهار نظر برای جریان های پیشنهادی نیز معتبر است. اتصال به اینترنت شما فقط با استفاده از این سرویس بسیار تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. بنابراین ، شما در تماشای فیلم و سریال با کیفیت بالا مشکلی نخواهید داشت. البته همه ، بدون برش.

برنامه ExpressVPN این مزیت را دارد که استفاده از آن ساده است. در تعداد زیادی سیستم عامل موجود است: iOS ، MacOS ، Windows ، Android و حتی برخی از تلویزیون های متصل.

در اینجا اطلاعات اضافی در مورد آن آورده شده است:

 • امکان باز کردن بسیاری از سیستم عامل های جریان دیگر
 • پشتیبانی دانلود P2P
 • ناشناس بودن کامل با سیاست غیر حفاظت از خانه خود
 • پشتیبانی مشتری از طریق چت آنلاین 24/7 در دسترس است
 • 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت

به عنوان یک یادآوری ، برای استفاده از این VPN به صورت رایگان در Netflix ، قبل از پایان 30 روز ضمانت باید با پشتیبانی از آن تماس بگیرید.

2. شمالی

جریان Nordvpn

پس از اینکه توانستیم بسیاری از سرورهای خود را آزمایش کنیم ، ما توانستیم بدانیم که او روی کاتالوگ های کمتر Netflix کار می کند. اکنون این بیش از درست است. شما قادر خواهید بود از محتوای موجود در ایالات متحده ، کانادا یا حتی در ژاپن بهره مند شوید.

مانند ExpressVPN ، NordVPN به شبکه قابل توجهی از سرورها متکی است (بیش از 5800). با این حال ، کمی کشورهای کمتری تحت پوشش دومی قرار دارند (60).

در مورد سرعت چیست ? آیا جریان ها پس از محافظت فعال رضایت بخش هستند ? پاسخ بله است. این امر به ویژه در صورت انتخاب پروتکل Nordlynx صادق است. این گزینه ای است که بهترین سرعت را به شما تضمین می کند … و بنابراین بهترین تجربه جریان در Netflix.

برای استفاده از 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت ، می توانید به خوبی برای اشتراک 1 ماهه NordVPN انتخاب کنید.

چند روز قبل از پایان این دوره ، لازم است با پشتیبانی تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که یک اتاق کوچک برای جلوگیری از هرگونه شگفتی ناخوشایند بگذارید و واقعاً از یک VPN رایگان در Netflix استفاده کنید. و اگر تا به حال با خدمات ارائه شده متقاعد شوید ، همیشه این فرصت را خواهید داشت که اشتراک خود را ادامه دهید.

در این رابطه ، توجه داشته باشید که هرچه بیشتر با NordvPN موافق باشید ، قیمت ماهانه اشتراک آن کاهش می یابد. جزئیات بیشتر را در زیر بیابید:

نکاتی برای کار با VPN رایگان در Netflix

مطمئناً می دانید ، نتفلیکس با VPN و Proxys جنگ کرد. در نتیجه ، پلت فرم جریان منجر به مسدود کردن آدرس های IP به اشتراک گذاشته شده توسط ده ها یا حتی صدها کاربر اینترنت می شود.

و متأسفانه ، VPN های رایگان وسیله لازم برای مبارزه مؤثر با اقدامات انجام شده را ندارند. ما به ویژه در مورد تهیه سرورهای تاریک (به زبان انگلیسی) فکر می کنیم و اجازه می دهیم این واقعیت را پنهان کنید که از VPN استفاده می کنید.

بسیاری از کاربران Netflix با استفاده از پیام خطا هنگام مشاهده محتوا ، ایده استفاده از VPN رایگان را رها می کنند.

این مورد شما است ? قبل از تسلیم چند نکته را امتحان کنید:

 • به سرور VPN دیگر وصل شوید: ساده ترین راه این است که سعی کنید به سرور دیگری از تأمین کننده VPN خود متصل شوید. مشکل ? VPN های رایگان به طور کلی امکان انتخاب سرور خاص را نمی دهند. این مورد در مورد شما است ? بنابراین فقط سعی کنید از سیستم خارج شوید و سپس به مکانی که مورد علاقه شما است دوباره وصل شوید. اگر آدرس IP اعطا شده متفاوت باشد ، اثبات این است که شما به سرور دیگری وصل شده اید.
 • پروتکل VPN مورد استفاده را تغییر دهید: اگر از طریق برنامه خود امکان دارید ، سعی کنید از پروتکل VPN دیگری استفاده کنید. این واقعاً می تواند مشکل شما را حل کند.
 • حافظه نهان و کوکی ها را از مرورگر خود خارج کنید: اگر دو نکته ارائه شده در بالا به شما امکان استفاده از VPN رایگان خود را در Netflix نمی دهد ، می توانید سعی کنید پوشش مرورگر خود را خالی کنید و کوکی ها را حذف کنید. داده ها در واقع می توانند به پلت فرم جریان اجازه دهند مکان واقعی شما را بشناسد (و بنابراین ثابت می کند که از VPN استفاده می کنید).
 • به سمت پشتیبانی مشتری بروید: بسیار نادر است ، اما شاید شما از طرف خدمات مشتری کمک پیدا کنید. برخی از خدمات رایگان آموزش ها و منابعی را ارائه می دهند که می توانند مشکلی را که با آن روبرو هستید را حل کنید (و به ویژه برای یافتن سرور که در Netflix بهترین کار را می کند).

تمام آنچه گفته شد ، بهترین راه حل استفاده از نوک ارائه شده در بالا است. این بدان معنی است که از یک VPN پرداخت کننده قادر به کار در Netflix لذت ببرید. بنابراین بله ، شما فقط می توانید بین 30 تا 45 روز به صورت رایگان از آن لذت ببرید ، اما این بهتر از این نیست که نه ، نه ?

نتیجه

ما امیدواریم که این مقاله به شما اجازه داده باشد تا با توجه به استفاده از VPN های رایگان در Netflix ، واضح تر ببینید.

از آنجا که ما این فرصت را داشتیم که اشاره کنیم ، 100 ٪ پیشنهادات رایگان در این مورد قابل دوام نیست. آنها بیش از حد محدود ، ناکارآمد و قادر به رفتن به زیر رادار از اقدامات انجام شده توسط پلت فرم جریان آمریکا نیستند.

برای غلبه بر این بدون پرداخت هر چیزی ، بنابراین به شما توصیه می کنیم به ExpressVPN یا NordVPN اعتماد کنید. با ضمانت رضایت یا بازپرداخت آنها ، می توانید به مدت 30 روز از خدمات آنها به صورت رایگان استفاده کنید تا از آن در Netflix استفاده کنید.

شما یک VPN رایگان پیدا کرده اید که در Netflix کار می کند ? در به اشتراک گذاشتن بازخورد خود دریغ نکنید.