بهترین VPN آنلاین هر ماه ارائه می دهد! | Nordvpn ، نحوه خرید اشتراک Nordvpn? | خدمات مشتری NORDVPN

نحوه خرید اشتراک nordvpn

در صورت عدم دریافت ایمیل فعال سازی ، در اینجا با مقاله مشورت کنید.

بهترین پیشنهادات VPN را در تمام طول سال به صورت آنلاین پیدا کنید

مانند همه شرکت ها ، تأمین کنندگان VPN تخفیف های مهمی را ارائه می دهند یا مزایا و هدایایی را به مشتریان خود ارائه می دهند تا فروش را تحریک کرده و پایگاه کاربر خود را افزایش دهند. به طور کلی با یک تاریخ جشن یا یک دوره خاص از سال مرتبط است ، بنابراین پیشنهادات فقط برای یک دوره محدود معتبر هستند. بنابراین شما فقط باید بدانید که در کجا و چه زمانی باید نگاه کنید ، و می توانید هر بار از پیشنهادات عالی VPN لذت ببرید.

چگونه پیشنهاد VPN مناسب را انتخاب کنیم ?

شما می خواهید از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید ، اما در مقابل صفحه بارگیری صبر نکنید ? یک VPN را جستجو کنید که هم سرعت و هم به شما ارائه می دهد. تأمین کننده باید پروتکل های مختلف VPN ، از جمله انتخاب ، شبکه بزرگی از سرورها در سراسر جهان و رمزگذاری بی پروا را ارائه دهد تا از امنیت داده های شما اطمینان حاصل کند.

همه ما می خواهیم هزینه کمتری بپردازیم ، هر محصولی که خریداری می کنیم. اما گاهی اوقات گزینه رایگان ارزش ریسک کردن ندارد ، در مورد VPN نیز همین کار را می کند. آنها غالباً ناامن و آهسته هستند ، بنابراین بهتر است یک سرویس پرداخت را انتخاب کنید. شما می خواهید پس انداز کنید ? به دنبال پیشنهادات VPN آنلاین باشید. و تا آنجا که ممکن است ، طولانی ترین اشتراک را انتخاب کنید: لازم نیست مدتی نگران ایمنی آنلاین خود باشید و اغلب ارزان ترین است.

نحوه خرید اشتراک nordvpn ?

  برای خرید اشتراک NordVPN ، به این صفحه وب مراجعه کنید.
  در عوض ، می توانید روی آن کلیک کنید قیمت در بالای صفحه شما در حال حاضر هستید:


اشتراک خدمات امنیتی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند:

 • یک روش پرداخت را انتخاب کنید و مراحل را دنبال کنید ، تمام اطلاعات پرداخت را برای نهایی کردن خرید خود پر کنید و روی “کلیک کنید” ادامه هید »».
 • جعبه پذیرش سرویس الکترونیکی سرویس شمالی ثبت شده خود را بررسی کرده و ایمیل تأیید خرید را جستجو کنید.
 • در صورت عدم دریافت ایمیل فعال سازی ، در اینجا با مقاله مشورت کنید.

  اگر سوالی دارید ، از تماس با ما دریغ نکنید !

  از خود آنلاین محافظت کنید

  از تهدیدهای آنلاین خودداری کنید ، پرونده ها را به اشتراک بگذارید و به بزرگترین شبکه سرورهای جهان متصل شوید. از محرمانه بودن با Nordvpn استفاده کنید.