تلفن و دستگاه های تلفن همراه VPN ما را کشف کنید | nordvpn ، بهترین تلفن هوشمند VPN: نحوه انتخاب? کلوپ

کدام VPN را برای تلفن هوشمند خود انتخاب کنید

Contents

VPN ها همچنین به بارگیری های همتا (تورنت) اجازه می دهند و دیگران فقط روی چند سرور پخش می شوند. بنابراین اگر می خواهید از آنها به ویژه در زمینه این کاربردها استفاده کنید ، این موضوع را بررسی کنید.

سریعترین VPN موبایل برای محرمانه بودن و ایمنی شما

در هر کجا که از VPN برای دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنید ایمن باشید.

با برنامه موبایل NordVPN از زندگی روزمره خود محافظت کنید

شما از تلفن همراه خود برای همه چیز استفاده می کنید: کار ، اوقات فراغت ، ارتباطات ، بانک ، سفر. و شما مقدار قابل توجهی از داده های شخصی را در آنجا نگه می دارید. که بسیار کمی امن است.

یک VPN برای تلفن و قرص ، چیست ?

یک VPN موبایل ، یا شبکه خصوصی مجازی ، امنیت داده های خود را تضمین می کند ، خواه از Wi-Fi خانه خود استفاده کنید ، یک کانون قهوه محلی یا شبکه تلفن همراه خود. در اینجا به همین دلیل است که به VPN در تلفن خود نیاز دارید:

 1. هر زمان که به یک شبکه Wi-Fi ناامن وصل می شوید ، خود را در معرض مجوزهای سایبری قرار می دهید.
 2. هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت موبایل خود قابل کنترل و ضبط است.
 3. تمام وب سایت هایی که با آنها مشورت می کنید می توانید آدرس IP خود را ببینید.

چگونه VPN موبایل
او کار می کند ?

VPN با ایجاد یک “تونل” رمزگذاری شده ایمن برای فعالیت آنلاین خود از ارتباط شما محافظت می کند. ابتدا برنامه NordVPN داده های شما را شماره گذاری می کند و آن را به یکی از سرورهای امن VPN ما هدایت می کند. پس از دریافت داده های شما ، سرور را با خیال راحت به مقصد مورد نظر خود منتقل می کند و آن را منتقل می کند.

داده های رمزگذاری شده شبیه به سردرد بدون کلید رمزگشایی مناسب است ، این بدان معنی است که هرکسی که شما را تماشا می کند قادر نخواهد بود بدانید چه کاری انجام می دهید. علاوه بر این ، هر کس خارج از تونل رمزگذاری شده فقط آدرس IP سرور VPN را مشاهده می کند ، بنابراین موقعیت مجازی شما را با چشمان کنجکاو پوشانده است.

3 مرحله برای به دست آوردن و استفاده از برنامه موبایل NordVPN

برنامه NordVPN را از فروشگاه App یا Google Play بارگیری کنید.

به حساب NordVPN خود وصل شوید.

دکمه اتصال سریع را فشار دهید ، و یک الگوریتم ویژه شما را به سرور NordVPN که به بهترین وجه متناسب با نیازهای شما وصل می شود ، متصل می شود.

چرا VPN موبایل ضروری است

تلفن های همراه با اتصال بیشتر بیشتر مشخص می شوند. آنها به شما امکان می دهند با ایمیل های خود مشورت کنید ، Vlogs YouTube مورد علاقه خود را تماشا کنید ، در شبکه های اجتماعی مرور کنید ، بازی های ویدیویی انجام دهید یا هر زمان به صورت آنلاین خرید کنید. به همین دلیل است که داشتن یک موبایل امن برای داشتن یک لپ تاپ شخصی یا یک کامپیوتر دسک تاپ ایمن به همان اندازه مهم است.

در حقیقت ، اگر در نظر بگیرید که داده های خصوصی و حساس خود را در مورد شبکه های Wi-Fi عمومی محافظت نشده در فرودگاه ها ، کافه ها ، کتابخانه ها یا هتل ها به اشتراک می گذارید ، ممکن است یک VPN تلفنی حتی بیشتر ضروری باشد. برنامه های VPN موبایل به شما امکان می دهد وقتی آسیب پذیرترین باشید ، به صورت آنلاین ایمن بمانید: وقتی بعد از یک سفر طولانی استراحت می کنید ، وقتی با دوستان خود گپ می زنید یا وقتی امور مالی خود را در حین اضطراری در خارج از کشور بررسی می کنید.

با داده های تلفن همراه خود تماس بگیرید

Nordvpn از پروتکل های ایمنی استفاده می کند که رمزگذاری قوی برای تلفن های همراه ارائه می دهد.

OpenVPN nordlynx ikev2/ipsec

دستگاه های iOS خود را به لطف رمزگذاری نسل جدید ایمن کنید. از سرعت و ثبات با کارایی بالا استفاده کنید. پروتکل های VPN موجود Nordlynx و OpenVPN هستند. IKEV2/IPSEC می تواند به صورت دستی پیکربندی شود.

OpenVPN nordlynx ikev2/ipsec

در هر زمان از یک تجربه VPN قابل اعتماد ، سریع و ایمن در دستگاه های Android لذت ببرید. رمزگذاری پیشرفته با Nordlynx و OpenVPN موجود است. IKEV2/IPSEC می تواند به صورت دستی پیکربندی شود.

امنیت سایبری سازگار با تلفن هوشمند شما

VPN های موبایل همان سطح امنیت و محرمانه بودن را به عنوان خدمات سنتی VPN ارائه می دهند ، اما آنها با محدودیت های دنیای بی سیم سازگار هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که هنگام حرکت بین شبکه های مختلف Wi-Fi یا خارج از منطقه پوشش ، به طور خودکار سازگار شوند ، که به شما امکان می دهد حتی اگر اتصال شما قطع شود ، در امان بمانید.

یک لپ تاپ ایمن و محافظت شده توسط NordVPN به شما امکان می دهد بدون نگرانی در مورد کنجکاو ، محافظت از آدرس IP خود در برابر کنجکاو چشمان کنجکاو ، در هنگام حضور در خانه ، به شبکه های Wi-Fi عمومی غیر رسمی متصل شوید و در خارج از کشور به محتوای خود دسترسی پیدا کنید.

از 6 دستگاه همزمان محافظت کنید

علاوه بر برنامه های کاربردی برای iOS و Android ، NordVPN محافظت از MACOS ، Windows و Linux را ارائه می دهد. شما می توانید به طور همزمان با همان قیمت به 6 دستگاه متصل شوید. یک حساب واحد مترادف است ، از جمله موارد دیگر ، لپ تاپ ایمن ، لپ تاپ ایمن ، تلویزیون هوشمند ایمن.

هزاران سرور فوق العاده سریع VPN

سرعت اتصال VPN شما به نزدیکی شما با سرور VPN بستگی دارد. NordVPN بیش از 5،800 سرور بهینه شده در بیش از 60 کشور جهان فعالیت می کند. اگر نمی خواهید آنها را به صورت دستی انتخاب کنید ، کافی است اتصال سریع را فشار دهید و الگوریتم هوشمند ما با توجه به نیاز خود بهترین سرور را برای شما انتخاب می کند.

سرورهای تخصصی ویژگی های منحصر به فردی را به شما ارائه می دهند

پیاز بر روی VPN. ناشناس بودن شبکه TOR را با ایمنی یک تونل VPN اندازه گیری می کند.

P2P. سرورهای تخصصی روشی سریع و عملی برای فعالیتهای همسالان خود ارائه می دهند.

مورد علاقه. سرورهای مورد علاقه خود را با یک کلیک به لیست موارد دلخواه اضافه کنید.

برای ایمنی و محرمانه بودن در دستگاه Android خود ، NordVPN گزینه Double VPN را برای رمزگذاری داده ها ارائه می دهد.

با NordVPN ، ایمنی تلفن همراه خود را جدی بگیرید

سوالات متداول

آیا می توانم از VPN در داده های تلفن همراه استفاده کنم ?

بله ، خواه به یک شبکه Wi-Fi متصل باشید یا از داده های تلفن همراه خود استفاده کنید ، می توانید از VPN استفاده کنید. VPN های موبایل به سادگی اتصال شما را رمزگذاری کرده و داده های خود را از طریق یک سرور VPN ایمن هدایت می کنند. در بیشتر موارد ، VPN برای تلفن ها اتصال موبایل شما را به میزان قابل توجهی کند نمی کند و به شما امکان می دهد بدون از دست دادن راحتی از ایمنی آنلاین استفاده کنید.

استفاده از VPN خطرناک تلفن شما است ?

در صورت انتخاب سرویس جدی ، استفاده از VPN در تلفن شما کاملاً بی خطر است. با این حال ، برخی از برنامه های VPN ، به ویژه خدمات VPN رایگان ، ممکن است به دلیل سیاست های ضبط داده یا آسیب پذیری های امنیتی آنها بی خطر نباشند. اطمینان حاصل کنید که همیشه نظرات مربوط به سایتهای ارزیابی VPN Mobile را در اعتماد به نفس می خوانید تا مشخص کنید آیا VPN برای تلفن مورد نظر شما را انتخاب کرده است.

آنچه VPN برای تلفن ها مؤثرترین است ?

بهترین برنامه های تلفن همراه VPN باید بدون تأثیر بیش از حد بر کیفیت زندگی شما بتوانند از محافظت اطمینان حاصل کنند. اگر مجبور هستید سرعت اتصال را برای ایمنی قربانی کنید ، ممکن است به سادگی وسوسه شوید که VPN تلفن هوشمند منقرض شده خود را حفظ کنید. بنابراین ، شما باید پروتکل های رمزگذاری استفاده شده توسط سرویس VPN ، تعداد سرورهای موجود و نوع برنامه VPN موبایل را که ارائه می دهد ، در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، برنامه موبایل NordVPN سبک و ساده برای استفاده است و ایمنی آنلاین را با کلیک بر روی یک دکمه آسان می کند. با بیش از 5،800 سرور VPN فوق العاده سریع در سراسر جهان و پروتکل انقلابی Nordlynx بر اساس WireGuard® ، ما قادر به حفظ اتصال سریع ، پایدار و ایمن VPN هستیم.

کدام VPN را برای تلفن هوشمند خود انتخاب کنید ?

ما با حرکت از تلفن های هوشمند خود در همه جا استفاده می کنیم. سپس می توانیم از اتصالات Wi-Fi استفاده کنیم که همیشه ایمن نیستند. در این حالت ، از a استفاده کنید VPN می تواند یک راه حل باشد. اما کدام یک را برای تلفن خود انتخاب کنید ?

 • رابط گرافیکی سیال
 • عملکرد و ارزش پول
 • سرورها برای جریان و P2P بهینه شده اند
 • اجرای فوق العاده
 • جریان (از جمله Netflix US) و دسترسی به تلویزیون بسیار مؤثر
 • تعداد بسیار زیادی از سرورها
 • سرعت اتصال بسیار بالا و خطی
 • پوشش جغرافیایی گسترده
 • قفل کاتالوگ های جریان خارجی از جمله Netflix US و Amazon Prime Video را باز کنید

در همین موضوع:

VPN چیست ?

برای برخی از کاربران ، یک VPN چیزی مبهم است. اگر بیشتر و اخیراً در مورد آن بشنویم به لطف پذیرش فزاینده ای از عموم مردم ، گاهی اوقات درک علاقه به استفاده از یک دشوار است.

در واقعیت ، VPN به معنای “شبکه خصوصی مجازی” است. سپس این یک تونل اتصال است که بین تلفن هوشمند شما و وب سایت مورد نظر برای دسترسی به آن قرار خواهد گرفت. هر آنچه در این تونل عبور می کند ، رمزگذاری می شود ، یعنی نمی توان گفت هیچ کس نمی تواند اطلاعاتی را که حمل می کند و از هویت شما محافظت می کند ، بداند.

واضح است که شما در اینترنت ناشناس هستید و آدرس IP شما پنهان است ، زیرا جایگزین سرور VPN است. شما دیگر مستقیماً به وب سایت های مورد نظر خود نمی پذیرید ، اما این سرور است که قبل از بازگشت آن به شما ، همه اطلاعات را بارگیری می کند ، همه به روشی رمزگذاری شده.

بنابراین با استفاده از VPN می تواند چندین علاقه داشته باشد. اول از همه ، این باعث می شود شما همیشه ناشناس تر باشید. شما بدون ردیابی مرور می کنید و هیچ کس نمی تواند بداند که در اینترنت چه کاری انجام می دهید. از نظر ISP و همچنین وب سایتی که به آن دسترسی پیدا می کنید ، بنابراین شما واقعاً محلی و قابل شناسایی نیستید.

آدرس IP شما راهی برای شناسایی شما در اینترنت است. هر کاربر یک فرد متفاوت دارد و به شما امکان می دهد ضمن پیدا کردن شما به شما برگردید. به لطف VPN ، IP شما پنهان می شود و جایگزین سرور می شود. به این ترتیب ، بنابراین می توانید مکان خود را تحریف کنید.

هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، واقعاً می توانید در اکثریت قریب به اتفاق کدام سرور را که می خواهید وصل کنید انتخاب کنید. لیستی از کشورها در دسترس شما هستند ، بنابراین حرکت از یک قلمرو به منطقه دیگر بسیار آسان می شود. از نظر سایتهایی که به آنها دسترسی دارید: بنابراین می توانید با چند کلیک در فرانسه ، ایالات متحده یا ژاپن باشید !

نکته دیگر: VPN همچنین باعث می شود اتصال شما امنیت داشته باشد. چه کسی می گوید تونل خصوصی و ایمن ، می گوید که هیچ کس نمی تواند اطلاعات احتمالی شما را که در آنجا گردش می کند ، بدست آورد. اتصال به یک شبکه WiFi عمومی می تواند خطرناک باشد ، زیرا افراد مخرب احتمالاً می توانند داده هایی را که در آنجا گردش می کنند رهگیری کنند. با تشکر از VPN: شما از خود محافظت می کنید و غیرممکن می شود.

سرانجام ، یک VPN به شما امکان می دهد سانسور را دور بزنید. در برخی از کشورها مانند چین ، بسیاری از وب سایت ها واقعاً مسدود شده اند. در این حالت دشوار است که بتوانید از طریق تلفن هوشمند خود برای سفر به شهر به Google Maps دسترسی پیدا کنید. پس از آن بدانید که با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، می توانید این انسداد ها را بدست آورید و بدون مشکل به Google یا حتی خدمات فیس بوک دسترسی پیدا کنید.

چرا استفاده از VPN در تلفن هوشمند جالب است ?

استفاده از VPN برای رایانه ها محفوظ نیست. امروزه در تلفن هوشمند شما بسیار آسان است که آنها را نصب کرده و روزانه از آنها استفاده کنید. چه در اتصال WiFi یا 4G ، فقط چند لحظه طول می کشد.

برنامه های رایگان و سایر برنامه های پرداخت شده وجود دارد. در هر دو مورد ، این ابزارها به دلایل مختلف می توانند جالب باشند. اول از همه ، ما امروز فیلم های زیادی را در تلفن های هوشمند خود مصرف می کنیم ، اما آیا می دانید که پخش مجدد کانال های تلویزیونی خاص در خارج از کشور مسدود شده است ?

در واقع ، اگر می خواهید آخرین انتشار TF1 یا M6 را در پخش مجدد در سفر به ژاپن تماشا کنید: این به سادگی امکان پذیر نخواهد بود. یک پیام خطا به شما می گوید که شما نمی توانید از قلمرو خود به این محتوا دسترسی پیدا کنید. با تشکر از VPN ، می توانید به شما اعتقاد داشته باشید که از فرانسه در حال اتصال هستید و دسترسی به برنامه های مورد علاقه خود را در Catch -up پیدا می کنید.

این همه چیز نیست ، شما همچنین می توانید از این تکنیک برای دور زدن فیلتر جغرافیایی Netflix استفاده کنید. هر کشور دارای کاتالوگ خاص خود با کم و بیش ویژگی های جدید اخیر است. به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، کاتالوگ فیلم های اخیر بسیار بیشتر از آن در فرانسه ارائه شده است. به لطف یک VPN ، شبیه سازی اتصال از ایالات متحده و در نتیجه دسترسی به یک کاتالوگ بسیار گسترده تر امکان پذیر می شود.

اگر دلیلی برای استفاده از VPN در تلفن هوشمند وجود داشته باشد ، احتمالاً با توجه به اتصالات WiFi عمومی است. ما با چند کلیک از دستگاه های تلفن همراه خود تحت iOS و Android به راحتی به آن وصل می شویم ، اما دومی می تواند خطرناک باشد. بنابراین به یاد داشته باشید که از این سرویس ها برای رمزگذاری داده های خود و حرکت در ذهن ساکت تر استفاده کنید.

معیارهایی که باید برای انتخاب یک تلفن هوشمند VPN در نظر بگیرید ?

وقتی VPN را برای تلفن هوشمند خود انتخاب می کنید ، باید چندین معیار مهم را در نظر بگیرید. این به استفاده ای که می خواهید از آن استفاده کنید بستگی دارد. با این وجود ، عناصر خاصی برای داشتن یک ناوبری دلپذیر به صورت روزانه ضروری هستند.

VPN برای اولین بار ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد. این می تواند به عنوان مثال رمزگذاری مضاعف یا مسدود کننده ردیاب باشد. به هر حال ، این اضافات کوچک که به طور روزانه تجربه شما را بهتر می کند نیز به خدمات مختلف اجازه می دهد تا خود را متمایز کنند. آنها می توانند در مقیاس بازی کنند.

معیار مهم دیگر: انتخاب سرورها. هرچه VPN بیشتر در بسیاری از سرزمین ها سرودهای ارائه دهد و بیشتر به شما امکان می دهد باور کنید که از مکان های مختلف وصل می شوید. برای دور زدن سانسور یا جغرافیایی برخی از خدمات ، انتخاب گسترده ای مهم است.

سادگی استفاده از این سرورها و سطح امنیت آنها به وضوح ضروری است. احترام به حریم خصوصی شما باید توسط این خدمات ارائه شود و پس از آن باید به خصوص در مورد این موضوع هوشیار باشید. برای این ، هیچ چیز بهتر از خواندن شرایط عمومی استفاده از این ابزارها نیست.

VPN ها همچنین به بارگیری های همتا (تورنت) اجازه می دهند و دیگران فقط روی چند سرور پخش می شوند. بنابراین اگر می خواهید از آنها به ویژه در زمینه این کاربردها استفاده کنید ، این موضوع را بررسی کنید.

آخرین نکته اساسی: سهمیه داده ای که حق دارید. برخی از VPN ها شما را در استفاده از باند Gang خود محدود می کنند و به عنوان مثال می توانید فقط به 500 مگابایت محدود شوید. پس از مصرف این داده ها ، به عنوان مثال باید به صندوقدار بروید. برخی از VPN ها همچنین جریان اعطا شده به شما را محدود می کنند.

برخی می گویند که قیمت VPN بدیهی است یک معیار مهم است. این یک واقعیت است ، اما در واقع ، یک سرویس از این نوع پرداخت همیشه مؤثرتر خواهد بود و به حریم شخصی شما به روشی مهم تر احترام می گذارد.

تفاوت بین VPN های رایگان و پرداخت شده در تلفن ها چیست ?

VPN های رایگان در تلفن های هوشمند بیشمار هستند. آنها بیشتر به لطف تبلیغات یا فروش داده های کاربر بر اساس یک مدل اقتصادی یا مدل اقتصادی تأمین شده ساخته شده اند. در واقع ، کار با VPN یک هزینه را نشان می دهد و برخی از این VPN ها پس از جمع آوری داده های خود برای فروش مجدد آنها به آژانس های تبلیغاتی دریغ نمی کنند.

که می گوید رایگان اغلب می گوید محدود است. این یک واقعیت است ، زیرا هزینه این خدمات بسیار زیاد است تا بتوانید تعداد زیادی سرور یا حتی یک پهنای باند نامحدود به عنوان مثال ارائه دهید. یک VPN پرداخت شده ممکن است در مورد خود وسایل بیشتری برای ارائه خدمات کیفی تر در مورد این نکات داشته باشد.

خدمات VPN پرداخت شده اغلب ویژگی های اضافی جالب و همچنین افزایش ایمنی را ارائه می دهند. به آن یک سرویس مشتری بسیار واکنش پذیر و حریم خصوصی مهمتر از کاربران اضافه کنید و خواهید فهمید که رفتن به پرداخت می تواند جالب باشد.

برخی از این VPN های رایگان نیز در کشورهایی مانند چین واقع شده اند. به همان اندازه که به شما بگوییم ، ما واقعاً نمی دانیم داده های برداشت شده به کجا می روند. این واقعیت را ذکر نمی کند که در صورت درخواست عدالت ، برخی از قوانین در این کشورها به خدمات VPN نیاز دارند که تمام اطلاعات شما را به آنها ارتباط دهند. ما از حمایت مثال از حریم خصوصی شما دور هستیم.

شما به دنبال اطلاعات بیشتر برای درک نحوه استفاده از VPN هستید ? با مقالات ما مشورت کنید:

 • VPN چگونه کار می کند ?
 • نحوه ایجاد VPN ?
 • آیا استفاده از VPN خطرناک است ?
 • آیا استفاده از VPN قانونی است ?
 • نحوه حذف VPN ?