VPN PS4/PS5: 3 تنظیمات 2023 – Surfhark ، از VPN در PS4 و PS5 با یا بدون PC برای Warzone استفاده کنید

نحوه استفاده از VPN در PS4 و PS5

Contents

VPN نماینده الدورادو بازیکنان آنلاین است. ما به لطف این شبکه خصوصی مجازی ، موانع جغرافیایی را دور می زنیم. گیمرهای فصلی به دلایل مختلف می خواهند سرور را تغییر دهند: استفاده از مغازه های بازی آنلاین با کاتالوگ متنوع تر و گسترده تر ، بازی با بهترین یا بر خلاف مخالفان با تجربه کمتر یا به سادگی تجربه بازی خود را بهبود بخشید.

VPN برای PS4 و PS5: بازی ها و محرمانه بودن خود را ایمن کنید

شما می خواهید بر محدودیت های پهنای باند FAI خود غلبه کنید ? یک VPN برای PlayStation دریافت کنید ! با رمزگذاری داده های خود و تغییر IP ، ایمنی خود را به میزان قابل توجهی افزایش می دهید !

با سرعت سازش نکنید

سرعت VPN به عوامل زیادی بستگی دارد: فاصله بین شما و سرور ، پیکربندی سرور ، بار سرور و پروتکل های VPN. میدونی چیه ? سرورهای Surfhark در سراسر جهان از بهترین پروتکل ها مراقبت می کنند و حداقل به یک بندر 1 گیگابایت در ثانیه مجهز شده اند.

Surfshark در مورد استفاده از VPN به روشی توصیه می کند که احتمالاً شرایط استفاده از سایر ارائه دهندگان خدمات را بشکند.

نحوه پیکربندی VPN در PS4 و PS5

یک VPN را برای PS4 و PS5 در رایانه پیکربندی کنید

از آنجا که شما نمی توانید به طور مستقیم VPN را برای PS4 و PS5 نصب کنید ، یکی از محبوب ترین وسایل پیکربندی نصب VPN بر روی رایانه شخصی است ، سپس از یک کابل برای به اشتراک گذاشتن اتصال با کنسول استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن ، استفاده از Surfshark VPN به عنوان نمونه آورده شده است:

 • مرحله 1: یک VPN تهیه کنید و آن را روی رایانه شخصی خود نصب کنید.
 • مرحله 2: PS4 و PS5 خود را با کابل اترنت به رایانه وصل کنید.
 • مرحله 3: یک اتصال اترنت را در رایانه شخصی خود پیکربندی کنید .
 • مرحله 4: به محل مورد نظر خود در برنامه VPN وصل شوید.
 • مرحله 5: منوی Dynamic را در PS4 و PS5 و تنظیمات دسترسی -> تنظیمات شبکه -> پیکربندی اتصال به اینترنت باز کنید.
 • مرحله 6: با روش اتصال که در آسان تعریف شده است ، از کابل LAN استفاده کنید. هنگام دعوت بر روی سرور پروکسی کلیک نکنید.
 • مرحله 7: تنظیمات را بپذیرید.
 • مرحله 8: تست اتصال را انتخاب کنید.
 • مرحله 9: و اینجا !

یک VPN را برای PS4 و PS5 روی روتر پیکربندی کنید

شما تعجب می کنید که چگونه از VPN در PS4 (یا PS5) بدون کامپیوتر استفاده کنید ? می توانید یکی را در روتر خود پیکربندی کنید. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است.

 • مرحله 1: VPN خود را روی روتر خود پیکربندی کنید (دستورالعمل ها را در اینجا پیدا خواهید کرد).
 • مرحله 2: منوی پویا را در PS4 یا PS5 باز کنید.
 • مرحله 3: به تنظیمات بروید -> تنظیمات شبکه -> پیکربندی اتصال به اینترنت.
 • مرحله 4: استفاده از Wi-Fi را انتخاب کرده و روش اتصال را در Easy تعریف کنید.
 • مرحله 5: وقتی دعوت می شوید ، از سرور پروکسی استفاده نکنید.
 • مرحله ششم: همه تنظیمات را بپذیرید.
 • مرحله 7: روی تست اتصال کلیک کنید.
 • مرحله 8: از آن استفاده کنید !

اگر از Surfshark به عنوان VPN برای PS4 و PS5 استفاده می کنید و با این راه حل (یا دیگری) با مشکل روبرو می شوید ، با خدمات کمک در دسترس 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته تماس بگیرید. تیم ما همیشه برای پاسخ به تمام سوالات شما در آنجاست.

سرعت و ایمنی

سرعت اتصال VPN به نزدیکی سرور بستگی دارد. هرچه نزدیک تر باشند ، سرعت بهتر می شود. خوشبختانه ، Surfshark 3200 سرور در 100 کشور جهان دارد ، بنابراین مطمئناً یک ، نزدیک به مکان فیزیکی خود را پیدا خواهید کرد. Surfshark همچنین پروتکل های VPN مانند Wireguard را ارائه می دهد ، که به همان سرعت ایمن است.

امنیت برای کل خانه شما

شما VPN خود را روی روتر خود پیکربندی می کنید ? بنابراین شما بیشتر از کنسول خود محافظت خواهید کرد. هر دستگاهی که به روتر وصل می شود ، چه از طریق کابل یا تلفن هوشمند از طریق Wi-Fi ، رایانه شخصی باشد ، از مزایای ایمنی و دسترسی Surfshark بهره مند می شود !

سوالات متداول

آیا می توانم یک VPN رایگان برای PS4 و PS5 دریافت کنم ?

اگرچه VPN های رایگان زیادی وجود دارد ، اما از نظر سرعت ، سرورها و تحقیر بسیار محدود هستند. طبق تحقیقات انجام شده در مورد VPN های Android رایگان:

 • 18 ٪ ترافیک را رقم نمی زنند ، که یکی از مهمترین خصوصیات از نظر امنیت و دسترسی به محتوای ارائه شده توسط VPN است.
 • 84 ٪ داده های کاربر را فاش کنید ، که همچنین تمام دلایل بدست آوردن VPN برای PS4 را به خطر می اندازد.
 • 38 ٪ حاوی نرم افزار مخرب هستند.

از این گذشته ، توسعه برنامه ، تحقیق و توسعه برای اطمینان از ایمنی و اسکان سرور آن ، همه به پول نیاز دارند. این پول از کجا می آید ? تبلیغات ، بدافزار ، فروش داده های شما یا ، VPN توسط سازمان های امنیتی دولتی تأمین می شود.

شرایط هر چه باشد ، یک VPN پرداخت کننده ارجح است.

آیا می توانم VPN را در PS4 و PS5 قرار دهم ?

در حال حاضر ، هیچ راهی برای نصب یک برنامه VPN به طور مستقیم در پلی استیشن 4 و 5 وجود ندارد. همه تأمین کنندگان از راه حل های دوربرد برای ارائه ویژگی های VPN یا VPN استفاده می کنند.

نحوه استفاده از VPN در PS4 و PS5 ?

این یک نسیم برای پیکربندی و استفاده از VPN در رایانه شخصی یا تلفن هوشمند است ، اما در مورد کنسول ها ، به ویژه PS4 و PS5 سونی ، نمی توان همین حرف را زد. سونی اجازه برنامه های VPN را در سیستم عامل خود نمی دهد ، به این معنی که شما نمی توانید به سادگی در فروشگاه پلی استیشن سونی حرکت کنید ، برنامه NordVPN یا ExpressVPN را پیدا کنید و یک اتصال برقرار کنید.

در واقع ، شما حتی نمی توانید برنامه های VPN را روی کنسول بارگذاری کنید ، زیرا به سادگی آنها را مسئول نمی کند. این خبر بد است ، اما خبر خوب این است که هنوز تعداد معدودی از روش های استفاده از VPN در PS4 یا PS5 برای دسترسی به مناطق دیگر و بدست آوردن SBMM با K/ D بسیار ضعیف وجود دارد. ما در اینجا تمام راه های استفاده از VPN در Warzone با PS4 یا PS5 را به شما ارائه می دهیم.

چرا باید از VPN در پلی استیشن 4 یا 5 استفاده کنم ?

قبل از توضیح روشهای مختلف ، بیایید ببینیم که چرا ممکن است بخواهید از VPN در یک کنسول بازی استفاده کنید. اول از همه ، می تواند پینگ شما را کاهش دهد ، این به معنای کاهش تاخیر هنگام بازی آنلاین است ، و همچنین اگر شما یک جریان دهنده هستید ، شما را از حملات DDOS یا جریان احتمالی محافظت می کند. اما این اولین بار است که لابی ها را با سطح بسیار پایین تری در منطقه جنگی به دست می آورند.

همانطور که اشاره کردیم ، مشکل بزرگ این است که شما نمی توانید یک سرویس VPN را پیکربندی کنید یا یک برنامه را مستقیماً روی کنسول نصب کنید. این بدان معنی است که این روند کمی پیچیده است ، اما سه گزینه اصلی در دسترس شما است.

PS4 یا PS5 VPN را از طریق روتر Wi-Fi پیکربندی کنید

از آنجا که کنسول شما اتصال اینترنتی خود را از روتر شما دریافت می کند ، این اولین دستگاه کانال است که می تواند اتصال VPN را فراهم کند.

بیشتر روترهای مدرن از اتصال VPN پشتیبانی می کنند – شما فقط باید جزئیات حساب خود را در تنظیمات روتر WI -FI خود وارد کنید.

این مراحل با توجه به مارک روتر و سرویس VPN متفاوت است ، به این معنی که توضیح چگونگی ادامه کار در اینجا برای ما تقریبا غیرممکن است. با این حال ، فرآیند کلی اتصال به روتر شما ، یافتن منوی تنظیمات و جستجوی صفحه VPN است. در اینجا از شما دعوت می شود تا جزئیات را وارد کنید ، به خصوص

 • نام این سرویس است
 • آدرس سرور
 • نام حساب/آدرس ایمیل شما
 • رمز عبور شما
 • یک کلید از پیش حزبی برای رمزگذاری.

اگر روتر شما از اتصالات VPN پشتیبانی نمی کند ، می توانید در یک روتر سرمایه گذاری کنید که این کار را انجام دهد. این ارزان ترین گزینه نیست ، اما این ساده ترین راه برای پیکربندی VPN در PS4 یا PS5 شما است.

قبل از آن ، شما باید تصمیم بگیرید که از کدام تأمین کننده استفاده کنید. Nordvpn یکی از بهترین تأمین کنندگان همه کاره است و گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند به صورت دستی جزئیات VPN را وارد کنند ، زیرا آموزش های زیادی در مورد نحوه انجام آن در انواع روترهای موجود در وب سایت شما دارد.

توجه داشته باشید که اجرای VPN روی روتر شما به این معنی است که هر دستگاهی که به اینترنت متصل می شود ، باید از اتصال VPN استفاده کند ، که می تواند برای دستگاه های خاص مشکلاتی ایجاد کند.

از طریق رایانه شخصی VPN را برای PS4 یا PS5 پیکربندی کنید

اگر نمی خواهید کل شبکه داخلی خود را از طریق روتر VPN منتقل کنید ، راهی برای به اشتراک گذاشتن اتصال از ویندوز نیز وجود دارد ، اساساً با تبدیل رایانه شخصی خود به یک روتر مجازی. رایانه شما به یک درگاه اترنت و اتصال Wi-Fi (یا درگاه دوم اترنت) نیاز دارد زیرا باید بتواند برای اتصال به اینترنت به روتر باند پهن شما متصل شود.

همچنین بررسی کنید که قبلاً با یک تامین کننده VPN ثبت نام کرده اید ، زیرا به داده های اتصال آن احتیاج خواهید داشت.

 1. نرم افزار VPN مورد نظر خود را روی رایانه شخصی خود نصب کرده و اتصال دهید.
 2. یک انتهای کابل اترنت را در پشت رایانه (یا لپ تاپ) و انتهای دیگر به PS4 یا PS5 وصل کنید.
 3. پنل پیکربندی> شبکه و اینترنت> شبکه و مرکز اشتراک گذاری را باز کنید و تنظیمات آداپتور را در سمت چپ پنجره تغییر دهید.

بر روی اتصال VPN خود راست کلیک کرده و روی Properties کلیک کنید.

برگه اشتراک را باز کنید و اطمینان حاصل کنید که “به سایر کاربران شبکه اجازه دهید از طریق این اتصال اینترنت رایانه وصل شوند” انتخاب شده است.

اتصال شبکه داخلی را انتخاب کنید و از منوی Drop -down اتصال اینترنت خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر فقط یک درگاه اترنت در رایانه شخصی خود داشته باشید باید یک اتصال Wi-Fi باشد.

و آنجا می روید! دو روش ساده برای اتصال PS4 یا PS5 خود به اینترنت با استفاده از VPN Warzone و استفاده از مزایای SBMM سطح پایین.

نحوه نصب VPN در PS4 و PS5 ?

چگونه می توان VPN را در PS4 و PS5 نصب کرد؟

VPN نماینده الدورادو بازیکنان آنلاین است. ما به لطف این شبکه خصوصی مجازی ، موانع جغرافیایی را دور می زنیم. گیمرهای فصلی به دلایل مختلف می خواهند سرور را تغییر دهند: استفاده از مغازه های بازی آنلاین با کاتالوگ متنوع تر و گسترده تر ، بازی با بهترین یا بر خلاف مخالفان با تجربه کمتر یا به سادگی تجربه بازی خود را بهبود بخشید.

اگر به نظر می رسد که آن را در تلفن هوشمند یا رایانه یک بازی کودکان به نظر می رسد ، بیش از یک گیمر در حال حاضر برای نصب VPN روی کنسول خود تلاش کرده است. آخرین نسل های پلی استیشن سونی از این قانون جدا نمی شوند. اما این قبل از خواندن این بود راهنمای VPN برای PS4 و PS5. آماده برای کشف بهترین خدمات ، مزایای آنها و حالت عملیاتی آنها ? رفتن !

VPN و سودمندی آن را درک کنید

همانطور که ترجمه فرانسوی آن نشان می دهد ، VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. دلیل بودن او ? اتصال اینترنتی ایمن و مانع را ارائه دهید. بدین ترتیب فعالیتهای انجام شده در دستگاه متصل از اینترنت را پنهان می کند تا ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما یا سایتهایی که در آن مرور می کنید نتواند به اطلاعات کم و بیش بسیار مهم دسترسی پیدا کنند. در خدمات VPN در زمینه های مختلف مداخله می کند ، اما به طور کلی ، او می تواند آدرس IP رایانه را پنهان کند زیرا پس از آن توسط VPN جایگزین می شود.

به همین ترتیب ، بازیگران فوق الذکر جزئیات فعالیت های شما را نمی بینند. این به شما امکان می دهد به سایتهایی که به طور معمول ممنوع هستند ، به یک دلیل یا دلیل دیگر دسترسی پیدا کنید. ناگفته نماند که شبیه سازی مکان خود در کشور دیگری آسان می شود. از آنجا ، تمام پورتال های موجود در وب که برای برخی از کشورها برای شما باز هستند. همچنین مبادلات داده بین متخصصانی که از راه دور همکاری می کنند ، بهبود می یابد.

اما در مورد بازی ، VPN باید علاوه بر دسترسی به تمام سرورهای مورد نظر ، کیفیت پینگ را افزایش دهد.

چرا VPN را در PS4 و PS5 نصب کنید ?

صرف نظر از پلتفرم ، VPN به شما امکان می دهد تا روی سرور مورد نظر خود بازی کنید. از آنجا که برای تطبیق آدرس اتصال استفاده شده به نیازهای شما طراحی شده است. با PS4 و PS5 هم همینطور است. به طور واضح ، این بدان معنی است که می توانید به فروشگاه پلی استیشن در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. این بدان معنی است که شما می توانید از تمام بازی هایی که منحصراً در یک کشور یا کشور دیگر بیرون می آیند لذت ببرید.

با برنامه ها و فیلم های تلویزیونی یکسان است زیرا شما می توانید به همان روش به سیستم عامل این سرویس ها متصل شوید. خطرات آن را کاهش می دهدحملات DDOS با مخفی کردن IP کنسول ، که شما را از هرگونه نظارت مخرب بصورت آنلاین محافظت می کند. و برای صعود از همه ، او از محدودیت های تحمیل شده توسط فایروال ها خلاص می شود.

مراحل دنبال کردن برای نصب VPN در PS4

چند روش برای ادامه وجود دارد ، اما ساده ترین استفاده از روتر برای نصب VPN روی PS4 شما است. باید بدانید که در صورت عدم وجود یک برنامه مناسب ، مداخله مستقیم از طریق رابط کنسول غیرممکن است. از طرف دیگر ، اگر از روتر برای نصب VPN استفاده می کنید ، تمام دستگاه های متصل به آن به طور خودکار از همان سرویس ها بهره مند می شوند. لازم است از قبل سازگاری روتر از قبل با نرم افزار اطمینان حاصل شود VPN برای پلی استیشن شما.

اولین قدم عضویت در سرویس تأمین کننده شبکه است. در این مرحله ، شما باید نام کاربری ، رمز عبور و IP VPN خود را داشته باشید. سپس با مراجعه به پانل مدیریت از مرورگر ، آدرس IP روتر را جمع کنید. به روتر وصل شوید و به دنبال سرور مربوط به VPN باشید. اکنون به کنسول بروید و برای دسترسی به گزینه Configure Internet Connection به تنظیمات بروید. اگر می خواهید VPN را از طریق رایانه نصب کنید ، استفاده از کابل اترنت ضروری است. شما فقط باید برای انجام این کار همان مراحل را دنبال کنید.

مراحل دنبال کردن برای نصب VPN در PS5

دو مدل آخر پلی استیشن وقتی صحبت از VPN می شود تقریباً به همان روش کار می کنند. بنابراین مراحل نصب VPN در PS5 به طور قابل توجهی شبیه به خواهر کوچکش است. شما می توانید این کار را نیز با عبور از روتر و از طریق یک رایانه ثابت یا قابل حمل ، بلکه با استفاده از تنظیمات DNS انجام دهید. اکثر تأمین کنندگان VPN بدون در نظر گرفتن روش مورد استفاده ، نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارند ، که به شما امکان می دهد اطلاعات اتصال را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مزایای داشتن VPN در PS4 و PS5

بیایید با وضوح بیشتری در مورد مزایای استفاده از VPN در کنسول پلی استیشن خود صحبت کنیم.

 • دسترسی نامحدود به همه بازی های سونی : غیر معمول نیست که عناوین خاص در یک کشور کمی زودتر از جاهای دیگر بیرون بروند. و از آنجا که می توانید اتصال به سرور دیگری را انتخاب کنید ، از همان امتیازات حق دارید. این بسیار سودمند است وقتی می دانید که برای برخی ، چند ماه طول می کشد تا بتوانید آن را بازی کنید.
 • بهترین پینگ : به لطف سیستم همتا به همسالان ، اتصال اینترنت شما بهینه شده است. این امر مانع از تحمل هرگونه بستن و کند شدن بیش از حد می شود.
 • دسترسی به سیستم عامل های جریان : مطمئناً ، شما به دنبال نصب VPN بر روی کنسول خود هستید تا شرایط بازی خود را بهبود بخشید ، اما چرا می توانید به محتوای جریان نیز دسترسی پیدا کنید. ما در مورد فیلم های منتشر نشده ، مانگا و سریال هایی که Geo-surned هستند صحبت می کنیم.
 • سازماندهی قطعات چند نفره خارج از خط: به عبارت دیگر شبکه. به لطف امکان داشتن یک شبکه محلی امن ، می توانید آنها را بدون نزدیک بودن به برادران خود در اسلحه سازماندهی کنید.

بهترین VPN برای PS4 و PS5 چیست ?

شمالی

شمالی

غنی از کاتالوگ بیش از 5،400 سرور در یک کشور 60, NordvPN با بزرگترین حق رای دادن از جمله افسانه های Apex ، GTA ، Fortnite ، Call of Duty ، Minecraft سازگار است .. پروتکل نوردلینکس نوید سرعت اتصال رضایت بخش و پینگ پایین تر. روی رمزگذاری بیت AES-256 آن و گزینه Kill Switch برای حداکثر محافظت حساب کنید. می توانید از 3.49 یورو در ماه در NordVPN ثبت نام کنید.

فواید
✅ سرورهای فرانسه ، کانادا ، ایالات متحده ، انگلستان ، ژاپن در میان دیگران
✅ از Nordlynx استفاده کنید
✅ 6 اتصالات در یک زمان
✅ رابط فرانسوی
خدمات مشتری واکنشی

معایب
connection اتصال آهسته با سرورهای خاص

اکسپرس

اکسپرس

VPN که یک اتصال سریع دارد ، ExpressVPN برای سرورهای توزیع شده در 94 کشور در دسترس است. سرور VPN را به 5 دستگاه همزمان برای بازی های چند نفره با دوستان وصل کنید. مانند همه VPN های بزرگ ، با عناوینی مانند کار می کند COD ، Fortnite یا Roblox. می توانید آن را به همه کنسول های نسل بعدی وصل کنید. با پروتکل Lightway ، از سرعت بهینه همراه با افزایش امنیت بهره مند خواهید شد.

فواید
✅ سرورها در 94 کشور جهان
✅ سازگار با همه سیستم عامل های بازی
✅ سرعت اتصال سریع (به طور متوسط ​​79 مگابایت در ثانیه)
✅ DNS Mediastreame
✅ برنامه قابل استفاده در روتر

معایب
❌ نسبتاً گران با حداقل اشتراک 6.39 یورو در ماه

سایبر

سایبر

Cyberghost یکی از تأمین کننده هایی است که بیشترین سرورها را دارد. او 9476 به اعتبار خود دارد. برخی از آنها به طور خاص برای گیمرها طراحی شده اند. با این گزینه های بهینه شده ، سرعت اتصال در حدود 40 مگابایت در ثانیه دریافت می کنید. سازگار با روترها ، برای همه حالت های پیکربندی مناسب است. نصب در PS4 و PS5 حتی با ساده تر است Smartdns.

فواید
✅ بیش از 9000 سرور
7 دستگاه متصل
✅ پینگ حدود 60 میلی ثانیه
✅ پیکربندی سریع

معایب
subs اشتراک ماهانه بسیار گران قیمت

نحوه پیکربندی VPN در PS4 و PS5 ?

در تنظیمات روتر ، داده های اتصال VPN (نام ، URL ، آدرس ایمیل ، رمز عبور ، کلید رمزگذاری) را در منوی مناسب که تحت عنوان هم وجود دارد ، وارد کنید شبکه خصوصی یا VPN.

اگر به طور مستقیم از DNS هوشمند از کنسول استفاده می کنید – و موافقت می کنید که در رمزگذاری داده ها صلیبی ایجاد کنید – برگه شبکه را در تنظیمات PS پیدا کنید. شما نیاز به دسترسی به گزینه “پیکربندی اتصال به اینترنت” دارید. سپس بین WiFi و اتصال اترنت انتخاب کنید. اعتبار سنجی کنید و سپس بر روی انتخاب شخصی ، سپس اتوماتیک کلیک کنید.

هنگامی که در میزبان DHCP هستید ، برای توابع DNS “Do Do Not Define” و “Manual” را انتخاب کنید. در این مرحله است که آدرس VPN مربوطه را وارد می کنید. شما به مرحله ای می روید که باید گزینه های MTU را انتخاب کنید. سپس “اتوماتیک” را بررسی کنید و از گزینه “استفاده نکنید” در سرور پروکسی استفاده کنید. اکنون می توانید PS4 یا PS5 خود را مجدداً راه اندازی کنید.

چگونه بررسی کنیم که VPN به خوبی نصب شده است ?

به طور معمول ، اگر مراحل نصب را دنبال کرده اید ، نباید مشکلی ایجاد شود. اطمینان حاصل کنید که داشبورد VPN را به درستی به عنوان تابعی از ابزار مورد استفاده بارگیری کرده اید ، خواه یک روتر ، رایانه شخصی باشد یا یک DNS هوشمند. وقتی همه چیز خوب است ، باید وضعیت را در رابط سرویس متصل کنید ، که ثابت می کند VPN به خوبی نصب و فعال شده است. پس از همراهی منبع اتصال به گزینه کنسول ، باید بتوانید روی سرور مورد نظر خود بازی کنید.

خطرات با استفاده از VPN در PS4 و PS5 چیست ?

شما از داده های شخصی خود چیزی برای ترس ندارید. از طرف دیگر ، از ابتدا باید بدانید که اگر سرور بازی آن را تشخیص دهد ، استفاده از یک شبکه خصوصی در معرض تبعید یا مسدود کردن است. با این وجود ، احتمال بسیار کمی وجود دارد که با VPN های مشهور مانند موارد ذکر شده در بالا اتفاق بیفتد.

مزایای دیگر استفاده از VPN چیست ?

جدا از مزایایی که مستقیماً با زندگی پرشور گیمر شما مرتبط است ، استفاده از VPN به شما امکان می دهد از محتوایی که در کشور شما موجود نیست استفاده کنید. اگر در اروپا هستید ، به عنوان مثال از یک سرور آمریکایی برای دیدن محبوب ترین فیلم ها یا فیلم های دیگر در ژاپن برای مانگا مورد علاقه خود استفاده کنید. کاربرانی که از کنسول خود برای حرکت در اینترنت استفاده می کنند از مزیت سرعت اتصال بهینه شده برخوردار هستند. ISP شما اتصال شما را محدود نمی کند.

نتیجه

Nordvpn ، ExpressVPN و Cyberghost بهترین VPN برای PS4 و PS5 شما هستند. اگرچه تا حدودی پیچیده است ، نصب و پیکربندی این سرویس در این کنسول ها می تواند از یک شبکه WiFi و اتصال LAN یا حتی استفاده از رایانه شخصی در زیر ویندوز و یا تحت MACOS امکان پذیر باشد.

پرسش

س: آیا می توانیم به طور همزمان از VPN در PS4/PS5 و در دستگاه دیگری استفاده کنیم ?

پاسخ: برخی از تأمین کنندگان ، به ویژه ExpressVPN ، Nordvpn و Cyberghost را مجاز می دانند. می توانید به طور همزمان 5 یا 7 دستگاه متصل شوید. این می تواند یک کنسول ، یک تلویزیون هوشمند ، رایانه شخصی یا تلفن هوشمند باشد.

س: معیارهای مناسب برای انتخاب VPN برای PS4 و PS5 چیست ?

پاسخ: بدون شک سرعت ارائه شده اولین معیار تأیید است. به این گزینه گزینه های ایمنی و پروتکل ها را اضافه می کنیم. بسیاری از بهترین VPN ها همه تعداد زیادی سرور را ارائه می دهند ، هنوز هم دیده می شود که آیا آنها برای شما جالب هستند. در کشورهای پیشنهادی مواردی را که به دنبال آن هستید ، بررسی کنید. مراحل پیکربندی به همان اندازه مهم است. هرچه آسان تر و سریعتر باشد ، بهتر. بعضی اوقات خدمات مشتری تفاوت بین VPN ها ، از جمله شرایط کمک و بازپرداخت را ایجاد می کند.

س: نحوه دسترسی به محتوای Netflix از PlayStation من ?

پاسخ: اگر VPN شما از گزینه Smart DNS پشتیبانی می کند ، از کد در این سطح برای باز کردن محتوای Netflix از سایر کشورها استفاده کنید. برای انجام این کار ، مکانی را که می خواهید در زمان پیکربندی انتخاب کنید. در هر صورت ، این اصل بدون توجه به تکنیک نصب یکسان است.

س: آیا می توانم از VPN رایگان در PS4 یا PS5 استفاده کنم ?

پاسخ: شما می توانید ، اما ما ترجیح می دهیم از توصیه آن به شما خودداری کنیم. خطرات گرفتار شدن توسط سرورهای بازی با VPN های رایگان از اهمیت بیشتری برخوردار است. این همه چیز نیست ، شما قادر نخواهید بود از آن شکایت کنید که آیا ویژگی های وعده داده شده کار نمی کنند. البته در مورد خدمات پولی اینگونه نیست. بستنی روی کیک ، آنها به احتمال زیاد سرعت اتصال شما را کاهش می دهند و بدون شمارش کاتالوگ نسبتاً محدود سرورها.