با VPN بلیط پرواز ارزان تر پرداخت کنید: نحوه انجام?, بلیط های ارزان تر هواپیمای: استفاده از VPN واقعاً مفید است?

بلیط های ارزان تر هواپیمای: استفاده از VPN واقعاً مفید است

Contents

برای کمک به هر کاربر اینترنتی, در اینجا لیستی از کشورهایی که در آن می توانند بهترین معاملات را در بلیط های هواپیما پیدا کنند ، آورده شده است:

با VPN بلیط هواپیما ارزان تر پرداخت کنید: نحوه انجام ?

نحوه پرداخت بلیط ارزان هواپیما خود

برای پرداخت بلیط ارزان تر هواپیمای خود ، یک نکته ساده وجود دارد: از VPN استفاده کنید. به طور واضح ، به لطف چنین نرم افزاری ، می توان افزایش قیمت ها را در مقایسه ها محدود کرد یا حتی قیمت های بهتری پیدا کرد. در عمل ، برای یافتن بلیط هواپیما ارزان ، شما باید:

 • اتصال به نرم افزار VPN (NordVPN یا Cyberghost) آن).
 • سرور را در کشور خارجی انتخاب کنید که می خواهید از آن بازدید کنید.
 • قیمت ها را با انتخاب سرور در کشوری با درآمد پایین مقایسه کنید.

در واقع ، به شدت توصیه می شود چندین مقصد را آزمایش کنید تا بهترین نکات مربوط به بلیط های ارزان قیمت هواپیمای خود را پیدا کنید.

 • به لطف یک VPN ، جغرافیایی خود را تغییر دهید تا هزینه بلیط هواپیما خود را کاهش دهد
 • مراحل دنبال کردن برای کاهش قیمت بلیط هواپیمای خود با VPN
 • به لطف VPN از افزایش قیمت بلیط هواپیما خودداری کنید
 • تحقیقات خود را از یک کشور کم درآمد انجام دهید تا بلیط هواپیما ارزان تر خود را بپردازید
 • کدام کشور را انتخاب کنید تا مکان را تغییر داده و هزینه پرواز خود را ارزان تر بپردازید ?
 • بهترین روز هفته برای خرید بلیط ارزان تر چیست ?
 • کدام VPN را انتخاب کنید تا قیمت بلیط هواپیمای خود را کاهش دهد ?
 • Cyberghost ، ابزاری بسیار کارآمد برای مسافران
 • Nordvpn ، یک VPN خوب برای یافتن بلیط هواپیما ارزان

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 04/14/2023

سفر به خارج از کشور برای چند سال برای جوانان امری عادی شده است. دومی دیگر دریغ نمی کند که همه چیز را برای رفتن و کشف جهان رها کند. با این حال ، اگر یک ماجراجویی ثروت داخلی خاصی به ارمغان آورد ، می تواند به سرعت سوراخ در کیف پول ایجاد کند ، به خصوص برای دانشجویان یا بزرگسالان در بودجه محدود. خوشبختانه راه حل هایی برای به دست آوردن وجود دارد بلیط های هواپیما ارزان تر.

یکی از اولین نکات این است که به مقایسه های پرواز نگاه کنید ، اما متأسفانه قیمت ها به طور مرتب نوسان می کنند. با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN می تواند به مسافر اجازه دهد هزینه های آن را با اصلاح موقعیت مکانی آن کاهش دهید و با رمزگذاری داده های او. اطلاعات مربوط به ناوبری وب مسافر پس از آن توسط مقایسه کنندگان یا شرکت ها قابل تشخیص نیست. اما پس از آن چگونه کار می کند ? در اینجا تمام توضیحات و مراحل دنبال کردن برای سفر با قیمت کاهش یافته به لطف VPN آورده شده است.

به لطف یک VPN ، جغرافیایی خود را تغییر دهید تا هزینه بلیط هواپیما خود را کاهش دهد

شبکه خصوصی مجازی به کاربر خود اجازه می دهد تا اینترنت را کاملاً محرمانه طی کند. VPN Crypt در واقع ارتباط آن است به طوری که هیچ کس نتواند داده های خود را بخواند یا رهگیری کند. این همچنین به او اجازه می دهد تا آدرس IP خود را اصلاح کند تا اینترنت فکر کند که وی در کشور دیگری واقع شده است.

چگونه می توان بلیط هواپیمای ارزان تر خود را با VPN پرداخت کرد؟

با تشکر از VPN می توان پس انداز کرد با قیمت بلیط هواپیما خود پس انداز کنید.

در مورد سفر به خارج از کشور ، استفاده از VPN برای خرید بلیط ارزان تر هواپیمای شما بسیار مفید است. هنگامی که در آنجا قرار دارد ، شبکه خصوصی مجازی حتی می تواند به مشترکین اجازه دهد تا به محتوای فرانسوی خود ادامه دهد.

مراحل دنبال کردن برای کاهش قیمت بلیط هواپیمای خود با VPN

برای کاهش قیمت بلیط هواپیمای خود ، می توان به سمت VPN روی آورد. برای این کار ، چندین تامین کننده جالب وجود دارد که باید در نظر بگیرند. برای کمک به هر مصرف کننده ، MonpetItVPN همچنین مقایسه بهترین تأمین کنندگان در بازار فرانسه را ارائه می دهد.

در اینجا خلاصه ای از مراحل انجام شده برای پایین آمدن قیمت بلیط هواپیمای شما آورده شده است:

 1. در اشتراک VPN مشترک شوید و آن را بارگیری کنید (با کلیک بر روی اینجا).
 2. حافظه نهان و کوکی ها را خالی کنید از مرورگر او.
 3. VPN را راه اندازی کنید و به کشور دیگری از فرانسه وصل شوید.
 4. ناوبری خصوصی را انتخاب کنید و با مراجعه به کشور کشور که قبلاً انتخاب شده بود از یک مقایسه کننده پرواز استفاده کنید.
 5. به دنبال پرواز مورد نظر باشید سپس مقایسه کنید تا ببینید قیمت ها ارزان تر هستند. اگر اینگونه نیست ، با آزمایش با سایر کشورها ادامه دهید.

مشاوره برای کاهش قیمت بلیط خود

برای کاهش قیمت بلیط هواپیما ، تکنیک های مختلفی برای دانستن وجود دارد.

این دستکاری های مختلف می تواند کمی زمان ببرد ، اما ارزشش را دارد. اختلاف قیمت بسته به کشور خرید در واقع می تواند تا 15 ٪ افزایش یابد ، که بسیار ناچیز است.

استفاده از VPN چیست؟

خواندن همچنین چرا استفاده از VPN مفید است ?

به لطف VPN از افزایش قیمت بلیط هواپیما خودداری کنید

هنگام مقایسه بلیط هواپیما در اینترنت ، انجام چندین روز از هم از هم متداول است. مشتری سپس می تواند متوجه شود که قیمت بلیط مورد علاقه وی از آخرین بازدید وی افزایش یافته است. جای تعجب نیست: وب سایت آدرس IP را در حافظه نگه دارید کاربر و از کوکی ها برای تشخیص اینکه این اولین جستجوی کاربر نیست. آنها سپس قیمت های خود را تنظیم می کنند ، که مشتری را ترغیب می کند بلیط خود را سریعتر خریداری کند.

بنابراین مهم است که حافظه نهان و کوکی های مرورگر خود را همانطور که قبلاً توضیح داده شده است تمیز کنید. استفاده از VPN بنابراین وظیفه کاربر را تسهیل می کند با پوشاندن آدرس IP خود ، که مانع از شناسایی وب سایت ها می شود و بنابراین تنظیم قیمت ها. شبکه خصوصی مجازی همچنین امکان اتصال به اینترنت خود را فراهم می کند. بیشتر VPN های ارزان قیمت برای این استفاده کافی هستند.

مراقب هزینه های مقایسه کننده پرواز باشید

از مقایسه کننده های سرقت بسیار استقبال می شود زیرا بلیط های هوای کمتری را ارائه می دهند. اما ، مراقب باشید ، خرید در این سایت ها باعث ایجاد هزینه می شود ، زیرا آنها کمیسیون خرید را می گیرند. پس از آن که به دنبال بلیط خود در مقایسه با VPN خود باشید ، به دنبال بلیط خود هستید ، سپس بلیط را مستقیماً در وب سایت هواپیمایی خریداری کنید.

تحقیقات خود را از یک کشور کم درآمد انجام دهید تا بلیط هواپیما ارزان تر بپردازید

حتی اگر ممکن است در نگاه اول تعجب آور به نظر برسد ، قیمت بلیط هواپیما بسته به کشور خرید متفاوت است. در واقع, خطوط هوایی عوامل مختلفی را برای تعیین قیمت خود در نظر می گیرند ، از جمله:

 • درآمد متوسط ​​کشور ؛
 • مشخصات خریداران ؛
 • شعار منتخب ؛
 • روند این تحقیق خاص.

مزایای قرار دادن خود در کشور دیگری برای پرداخت بلیط های شما

با قرار گرفتن در یک کشور کم درآمد ، می توان قیمت بلیط هواپیمای خود را کاهش داد.

بلیط های هواپیما ارزان تر را پیدا کنید بنابراین وقت بگذارید. لازم است بسیاری از زمین های مختلف را با VPN خود آزمایش کنید برای پیدا کردن یکی که جالب ترین قیمت را ارائه می دهد. در حقیقت ، با انتخاب یک کشور کم درآمد ، می توان از یک قیمت جذاب تر بهره مند شد و بنابراین می توانید بلیط هواپیما ارزان تر خود را بپردازید. توجه داشته باشید که هنوز هم توصیه می شود تحقیقات خود را با یک پیشنهاد پولی انجام دهید و نه یک VPN رایگان. اگر دومی به لطف رایگان خود جذاب تر باشد ، کشورهای مختلفی را ارائه می دهد ، در حالی که با برخی از VPN مشتری انتخاب بین ده ها مقصد را خواهد داشت.

خود را از کلاهبرداری در دنیای VPN محافظت کنید

برای خواندن نحوه جلوگیری از کلاهبرداری در VPN ?

کدام کشور را انتخاب کنید تا مکان را تغییر داده و هزینه پرواز خود را ارزان تر بپردازید ?

صرف نظر از کشوری که در جهان انتخاب شده است ، می توانید بلیط هواپیمای آنلاین خود را با هزینه کمتری رزرو کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، VPN ها خود را به عنوان یک راه حل بهینه قرار می دهند ، به خصوص به این دلیل که به شما امکان می دهند خود را در هر کشوری پیدا کنید. در واقع ، امکان وجود دارد از یک آدرس IP در کشوری که در آن استاندارد زندگی پایین تر از فرانسه است بهره مند شوید, و بنابراین قیمت خرید پایین تر خواهد بود.

با این حال ، روبرو با تعداد عظیم مقصد ارائه شده توسط VPN, همیشه دانستن مکان مکان یابی آسان نیست. البته کاربر می تواند در کشورهای مختلف وصل شود تا ببیند کدام یک بهترین قیمت را ارائه می دهد. با این وجود می تواند زمان قابل توجهی داشته باشد.

برای کمک به هر کاربر اینترنتی, در اینجا لیستی از کشورهایی که در آن می توانند بهترین معاملات را در بلیط های هواپیما پیدا کنند ، آورده شده است:

 • کشور مقصد هواپیما (به عنوان مثال ، این احتمال وجود دارد که پرواز به نیویورک از ایالات متحده ارزان تر باشد) ؛
 • هندوستان (طبق چندین آزمایش ، قیمت ها از این کشور ارزان تر است) ؛
 • هنگ کنگ (در بعضی از پروازها ، این مقصد می تواند بسیار سودمند باشد).

درک مفهوم سرورهای VPN

همچنین همه چیز را در مورد سرورهای VPN بخوانید

بهترین روز هفته برای خرید بلیط ارزان تر چیست ?

علاوه بر استفاده از VPN برای یافتن خود در کشور دیگری و عدم تحمل پدیده افزایش مقایسه قیمت ، مهم است که بدانید وقتی بلیط هواپیما خود را رزرو کنید. به همین ترتیب ، روز هفته ممکن است اهمیت آن را داشته باشد.

بطور کلی, شما نباید در آخرین لحظه به آن بروید, گذشته از این که از تبلیغات آخرین دقیقه استفاده می شود. با این حال ، این ممکن است محدودیت های خاصی داشته باشد زیرا بلیط های هواپیما در هنگام وجود مکان ها توسط شرکت ها فروخته می شوند. بنابراین مقصد همیشه موردی نیست که کاربر اینترنت به دنبال آن است ، و همچنین تاریخ. در واقع ، لازم است پرواز خود را برای چند هفته قبل رزرو کنید, حتی چند ماه.

در اینجا بهترین روز و ساعات ایده آل برای رزرو بلیط ارزان تر هواپیما است:

 • پنجشنبه روز هفته ایده آل برای یافتن یک پرواز ارزان تر است
 • بین ساعت 2 صبح و 6 بعد از ظهر ، قیمت پرواز به طور کلی پایین تر است.

حتی اگر این اجازه پس انداز بزرگی را نداشته باشد ، توصیه می شود بلیط هواپیمای خود را در طول شب رزرو کنید ، به طور کلی بین 2 صبح تا 6 A.M. از نظر روز هفته ، متخصصان مسافرتی استدلال می کنند که بیشترین سود برای پس انداز پول پنجشنبه است. برای اینکه مطمئن شوید بلیط هواپیمای آنلاین با قیمت پایین پیدا می کنید ، باید رزرو آخر هفته ها را فراموش کنید. در این زمان از هفته ، قیمت ها در واقع بسیار بیشتر است.

چه سودمندترین روز و زمان عزیمت است ?

روز عزیمت هواپیما نیز ممکن است اهمیت داشته باشد ، مانند برنامه. معلوم است که قیمت ها برای عزیمت روز چهارشنبه پایین تر است. برای اطمینان از صرفه جویی در هزینه بیشتر ، باید قبل از ساعت 8:00 A.M. عزیمت را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که ، حتی اگر زود بیدار شدن همیشه به سلیقه همه نباشد ، آغاز روزها نیز لحظاتی است که پروازها کمترین دیر است و کمترین خطر لغو را دارند.

کدام VPN را انتخاب کنید تا قیمت بلیط هواپیمای خود را کاهش دهد ?

با ورود به بازار تعداد زیادی از شبکه های خصوصی مجازی مختلف ، انتخاب صحیح می تواند پیچیده باشد. برای بهترین VPN را انتخاب کنید برای پرداخت بلیط ارزان تر هواپیمای ، با این وجود چندین معیار در نظر گرفته می شود. قیمت آن ، قابلیت اطمینان آن و به ویژه تعداد سرورهایی که برای پیدا کردن بهترین قیمت برای بلیط های آن امکان بیشتری دارد.

Cyberghost ، ابزاری بسیار کارآمد برای مسافران

Cyberghost یکی از کارآمدترین VPN های موجود در بازار است که بیش از 6000 سرور در 90 کشور مختلف توزیع شده است. همچنین استفاده از آن بسیار آسان است ، مناسب برای افراد تازه کار ، با پشتیبانی مشتری با کیفیت برای هر مشکلی که در آن ایجاد شده است. مشتری همچنین از 45 روز رضایت یا بازپرداخت سود می برد. بنابراین او تمام وقت برای آزمایش نرم افزار جدید خود با تلاش برای رزرو بلیط ارزان تر هواپیمای خود به عنوان مثال دارد.

علاوه بر این ، یک بار در آنجا ، مشترک می تواند از VPN خود برای تماشای فیلم های مورد علاقه خود در حساب فرانسوی خود نتفلیکس استفاده کند. او همچنین می تواند از Cyberghost VPN برای باز کردن بسیاری از فیلم ها و سریال های جدید در کاتالوگ های خارجی از نتفلیکس ، مانند ایالات متحده استفاده کند. VPN همچنین با سایر سیستم عامل ها بسیار خوب کار می کند جریان.

آیا استفاده از VPN برای یافتن بلیط های ارزان تر هواپیما قانونی است؟ ?

بله ، نگران آن نباشید. خطوط هوایی بسته به کشور محل زندگی ، قیمت های مختلفی را نشان می دهد زیرا آنها عوامل مختلفی را در نظر می گیرند ، همانطور که در بالا مشاهده می شود. با استفاده از VPN ، مشتری فقط به روشی کاملاً ناشناس از این اختلافات استفاده می کند.

Nordvpn ، یک VPN خوب برای یافتن بلیط هواپیما ارزان

NordvPN به خاطر عملکردهای خود مشهور و توسط کارآفرینان و تأثیرگذار لقب گرفته است. تأمین کننده VPN یکی از سریعترین است و ایمنی تقویت شده ناوبری را ارائه می دهد. مسافران چمن و تونک های معاملات خوب برای بلیط های ارزان تر هواپیمای علاقه مند به برقراری قرارداد در NordvPN هستند. راه حل در چندین مرورگر سازگار است و به لطف پروتکل Nordlynx سرعت اتصال بی سابقه ای را ارائه می دهد.

مانند تأمین کنندگان قبلی, مشترکین 30 روز تضمین شده رضایت یا بازپرداخت دارند. به طور کلی و به استثنای تبلیغی استثنایی ، اشتراک ماهانه حدود 3.00 یورو به استثنای مالیات/ماه است ، و آن را به یکی از ارزان ترین VPN های قابل اعتماد موجود در بازار تبدیل می کند.

برای کاربران اینترنت که به دنبال بلیط هواپیما با بهترین قیمت هستند ، NordVPN به نظر می رسد یک راه حل ایده آل برای تغییر آدرس IP است. تأمین کننده بیش از 5000 سرور در بیش از 60 کشور مختلف دارد. علاوه بر کاهش قیمت بلیط هواپیما ، کتابخانه های بین المللی و کاتالوگ از سایت های SVOD در همه جا در دسترس است. مشترکین می توانند همچنین به لطف VPN ، در خارج از فرانسه با کاتالوگ های فرانسوی خود مشورت کنید.

بلیط های ارزان تر هواپیمای: استفاده از VPN واقعاً مفید است ?

تعطیلات تابستانی به سرعت در حال نزدیک شدن است و شما به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما ممکن هستید. راه حل VPN می تواند ایده خوبی برای رسیدن به آنجا باشد ، اما آیا مؤثرترین آن است ?

همانطور که می دانیم ، وقتی به دنبال پایین ترین قیمت ممکن هستیم ، پیدا کردن بلیط هواپیما گاهی اوقات می تواند به یک دوره مانع واقعی تبدیل شود. مقایسه کننده های سرقت مطمئناً مفید هستند ، اما در پی بسیاری از عوامل ، به ویژه در هنگام سفارش با مکان آن مرتبط هستند. نکاتی برای خرید بلیط ارزان تر هواپیمای وجود دارد و استفاده از VPN بخشی از راه حل ها است.

مقایسه کننده های سرقت به طور کلی از مکان شما برای ارائه قیمت بلیط تعیین شده از بازار محلی استفاده می کنند. میانگین درآمد یک کشور و تعداد کاربران علاقه مند به همان مقصد می تواند بر قیمت نمایش داده شده تأثیر بگذارد. عملکرد اصلی یک VPN تغییر آدرس IP یک کاربر و بنابراین مکان جغرافیایی نظری آن است. به لطف یک VPN ، از این رو می توان از افزایش قیمت ها جلوگیری کرد ، یا حتی با قیمت های سودمند تری روبرو شد.

چرا قیمت بلیط هواپیما به اندازه کاربر به دیگری متفاوت است ?

خطوط هوایی به کوکی ها علاقه دارند. ما بدیهی است که در اینجا از شیرینی ها صحبت نمی کنیم ، بلکه از پرونده کوچک ایجاد شده توسط وب سایت ها برای هر یک از بازدیدهای شما و شامل اطلاعاتی مانند ترجیحات شما ، شناسه های اتصال شما ، تاریخچه مرورگر شما یا سایر داده های مربوط به تعامل شما با سایت است.

دلیل دیگر ، بدون شک سوال برانگیزترین ، مربوط به استفاده از شرکت های پروفایل کاربر برای انجام قیمت های پویا با توجه به تقاضا و در دسترس بودن بلیط است. جدا از این واقعیت که بلیط هواپیما در دوره های اوج گران تر است ، مانند تعطیلات تابستانی ، به عنوان مثال ، پروفایل کاربر نیز امکان تجزیه و تحلیل رفتار مشتری و ترجیحات مربوط به مقایسه های پرواز یا برنامه های هواپیمایی را فراهم می کند تا به آنها پیشنهادات شخصی ارائه دهد. قابل توجه مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند:

 • مکان دقیق کاربر یا کاربر.
 • تجهیزات رایانه ای وی.
 • درآمد فرضی او.
 • تحقیقات قبلی او.
 • روند خرید آن.
 • خطوط هوایی ممتاز آن.

برخی از مسافران می گویند که نسخه بین المللی یک سایت مسافرتی ، به عنوان مثال (.fr) برای فرانسه یا (.هم.انگلستان) برای انگلیس ، قیمت های مختلفی را به کاربران ارائه می دهد. باز هم ، این تکنیک می تواند جالب باشد ، اما پس انداز را تضمین نمی کند. توجه داشته باشید که همچنین زمان صرف شده در یک صفحه را در نظر گرفته می شود: یک قیمت فقط در چند دقیقه می تواند با چند ده یورو افزایش یابد.

چرا یک VPN می تواند برای صرفه جویی در هزینه در بلیط هواپیما مفید باشد ?

همانطور که در بالا دیدیم ، اطلاعات جمع آوری شده توسط شرکت های هواپیمایی برای تطبیق قیمت گذاری آنها عمدتاً از کوکی ها ، بلکه از آدرس IP کاربر است. با استفاده از VPN عملکرد تغییر موقعیت جغرافیایی خود و رمزگذاری داده های اتصال آن به منظور فریب سایت یا مقایسه کننده خواهد بود.

قبل از هرگونه دستکاری از VPN ، توصیه می شود تمام داده های اتصال را از مرورگر خود حذف کنید یا حرکت در اتصال خصوصی. این به منظور اطمینان از اینکه سایت رزرو دیگر نمی تواند با توجه به اطلاعات شما که در کوکی ها ذخیره شده است ، پروفایل ایجاد کند. اگر این مرحله پر نشود ، ممکن است که استفاده از VPN هیچ تاثیری نداشته باشد.

قبل از شروع هرگونه دستکاری ، توجه به این نکته حائز اهمیت است این راه حل از طریق VPN ضمانت مطلق نیست برای گرفتن بلیط های ارزان تر. علاوه بر این ، می تواند مدتی در جستجوی اختلاف قیمت واقعی طول بکشد. عناصر دیگر باید مانند:

 • تاریخ پرواز : پرواز از دوشنبه تا پنجشنبه به طور کلی 5 ٪ ارزان تر است.
 • وقت پرواز : پرواز در ساعتهای خاموش اغلب ارزان تر است.
 • زمان رزرو پرواز : زمان ایده آل برای رزرو سه شنبه حدود ساعت 3 بعد از ظهر است.

پس از نصب VPN آن (از طریق برنامه یا افزونه بر روی مرورگر) و به منظور به حداکثر رساندن احتمال کاهش قیمت ها ، توصیه می شود به سرور مستقر در کشوری متصل شوید که متوسط ​​درآمد آن کم باشد. این به ویژه در مورد هند ، مقدونیه شمالی یا مالزی اتفاق می افتد. ما همچنین باید خودمان را بر اساس یک ابزار تبدیل ارز برای قیمت های نمایش داده شده به ارز محلی قرار دهیم ، که Google این مورد را به طور کامل انجام می دهد.

با این نکته و بسته به پروازها. صرفه جویی در چند ده یا حتی صدها یورو با بلیط امکان پذیر است. بنابراین توصیه می شود یک سرویس VPN با حداکثر سرورها و کشورهای موجود را انتخاب کنید تا به حداکثر رساندن شانس مشاهده قیمت آن حداکثر شود. همچنین تا حدودی به همین دلیل ممکن است یک VPN رایگان بی فایده باشد.

نکته دیگر این است که به سرور متناسب با کشور مبدا هواپیمایی متصل شوید. آدرس IP خود را از طریق VPN تغییر دهید تا آن را با کشور شرکت هواپیمایی مطابقت دهید به شما امکان می دهد قیمت های مختلف را نمایش دهید: از یک سرور فنلاندی برای پرواز استفاده کنید فنر مثلا.

کدام VPN را انتخاب کنید تا بلیط های ارزان تر هواپیما را بدست آورید ?

همانطور که در بالا دیدیم ، لازم است از خدمات VPN که پایه سرورها و کشورهای موجود بالاترین آنها برای به حداکثر رساندن شانس آن هستند ، حمایت کنیم. ما سه VPN را انتخاب کرده ایم که کاملاً در این گروه قرار می گیرند.

اکسپرس

اولین سرویس VPN که به نفع بلیط هواپیما خود است ExpressVPN است. این شبکه بزرگی از سرورها در بسیاری از کشورها توزیع شده است: بیش از 3000 سرور در 94 کشور توزیع شده است. یک روش خوب برای بهینه سازی تحقیقات خود و به دست آوردن محدودیت های جغرافیایی تنظیم شده توسط شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی.

شمالی

Nordvpn بدون شک مشهورترین VPN در جهان است. در مورد رزرو پرواز ، انتخاب گسترده ای از سرورها در سراسر جهان را ارائه می دهد ، یعنی 5،200 سرور در 61 کشور جهان تاریخ. اگر می خواهید قیمت بلیط هواپیما را در مناطق مختلف مقایسه کنید ، این تعداد سرورها بسیار مفید هستند. NordvPN همچنین عملکردی به نام ” دوتایی »، که ارتباط را با ایجاد مرور دو سرور جداگانه نشان می دهد ، بنابراین یک لایه اضافی از محرمانه بودن بسیار کاربردی هنگام رزرو آنلاین بلیط هواپیما ارائه می دهد.

سایبر

در همان خط NORDVPN ، Cyberghost نیز در یک پارک سرور و کشورهای موجود قرار گرفت: 6000 سرور در 88 کشور مختلف. چه چیزی بسته به کشور اطمینان حاصل می کند که کمترین نرخ را پیدا کنید. عنصر دیگری که اهمیت آن را نیز دارد: دارای یک مسدود کننده تبلیغاتی و ردیاب برای جلوگیری از رزرو سایت ها برای ایجاد یک پروفایل خاص و تطبیق قیمت ها است.

اگر می خواهید در مورد سایر خدمات VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، از مشاوره دریغ نکنید مقایسه کننده اختصاصی ما. همچنین می توانید با VPN ما در مقابل:

 • Expressvpn vs protonvpn: که بهترین VPN است ?
 • nordvpn vs surfhark: که بهترین VPN است ?
 • Cyberghost vs Surfhark: که بهترین VPN است ?
 • nordvpn یا expressvpn: که بهترین VPN است ?

بهترین VPN های لحظه

با استفاده از VPN برای بلیط های ارزان تر هواپیمای ذخیره و پرواز کنید

با استفاده از VPN برای پروازهای ارزان تر ، پس انداز و صعود کنید

شما احتمالاً این فرصت را داشته اید که بدانید که جستجوی پرواز می تواند دردناک باشد. با این حال ، شما قبلاً تعجب کرده اید که چرا هرچه بیشتر به دنبال آن هستید ، قیمت ها بیشتر می شود ? در واقع ، قیمت ها با توجه به آدرس IP شما ، سابقه پیمایش یا خرید ، کد پستی شما و حتی شبکه Wi-Fi که به آن متصل شده اند تغییر می کنند.

این همچنین به عنوان شناخته شده است قیمت گذاری پویا . با این حال ، با یک VPN ، می توانید از همه اینها جلوگیری کنید. در اینجا نحوه انجام این پروازهای ارزان تر آورده شده است !

نحوه دسترسی به بهترین پیشنهادات با VPN

برای بلیط های ارزان تر هواپیمای ، به سادگی آدرس IP خود را با VPN تغییر دهید. فقط این مراحل را دنبال کنید و می توانید از تعطیلات بعدی خود لذت ببرید و بدانید که برای دستیابی به نوسانات قیمت در بلیط های هواپیما ، یک روش هوشمندانه انتخاب کرده اید !

مرحله 1: اگر قبلاً انجام نشده است ، VPN را بارگیری و نصب کنید.

مرحله 2: VPN خود را باز کنید و یک سرور را انتخاب کنید.

مرحله 3: به دنبال پروازهای مورد نظر یا بلیط هواپیما در جستجوی Surfshark (ابزاری که به شما نتایج ارگانیک بدون تبلیغات یا دنبال کردن می دهد).

مرحله 4: به قیمت پرواز و بلیط هواپیما توجه داشته باشید.

شرکت هواپیمایی: لوفت هانزا (از نیویورک تا لندن)

سرور VPN: ایالات متحده (BEND)

تاریخ ها: از 18 تا 21 دسامبر 2022

مرحله 5: پاک کردن کوکی ها (نمونه هایی برای چندین مرورگرها).

مرحله 6: مراحل 2 تا 5 را تکرار کنید و قیمت پرواز را با استفاده از مکان های مختلف سرور توجه کنید.

شرکت هواپیمایی: لوفت هانزا (از نیویورک تا لندن)

سرور VPN: انگلستان (لندن)

تاریخ ها: از 18 تا 21 دسامبر 2022

قیمت: 1،064 پوند (1430 دلار)

در این مثال می بینید که استفاده از VPN آمریکایی در مقایسه با VPN در لندن تفاوت 570 دلار در بلیط هواپیما دارد ! با تشکر از VPN برای بلیط هواپیما ، ما به اندازه کافی برای رفتن به تایلند تابستان آینده خواهیم داشت !

شما می توانید از این روش نه تنها برای به دست آوردن پروازهای ارزان تر و بلیط هواپیما ، بلکه برای انواع دیگر خریدهای آنلاین نیز استفاده کنید و به لطف VPN صرفه جویی کنید.

شما احتمالاً تعجب می کنید که آیا راه دیگری برای پرواز ارزان تر بدون VPN وجود ندارد. بیایید آن را ببینیم.

پرواز در حالت خصوصی: نوک برای پرواز ارزان تر یا یک فریب ساده ?

این می تواند دومی باشد. حداقل آزمایشاتی که انجام داده ایم قطعی نبودند.

شایعه ای در اینترنت در مورد تکنیکی برای صرفه جویی در هزینه در بلیط هواپیما منتشر می شود. این نکته رزرو پرواز به ویژه “هک رزرو پرواز” نامیده می شود.

شما قرار است حالت ناوبری خصوصی را فعال کنید و قرار است قیمت همان بلیط هواپیما پایین تر باشد (حتی در پروازهای Google). به نظر می رسد که درست نیست. ما چندین آزمایش انجام دادیم و هنگام رفتن به حالت ناوبری خصوصی ، قیمت تغییر نکرده است.

در واقع ، قیمت ها به بازار بستگی دارد: مکان شما بازاری را که در آن هستید نشان می دهد. با این حال حالت ناوبری خصوصی IP شما را نقاب نمی کند . هرکسی که در اینترنت با دانستن موقعیت مکانی شما نیز بسته به این موضوع می تواند قیمت ها را تغییر دهد. در مورد بلیط هواپیما نیز همین کار را می کند.

حالت ناوبری خصوصی فقط دسترسی به پرونده ها را محدود می کند پنهان و از بیسکویت ها از رایانه شما و پس از آن هیچ داده ای از جلسه ناوبری ثبت نمی کند.

با این حال ، درست است که مقداری ارائه دهندگان خدمات داده ها را دنبال کنید و پیشنهادات آنها را مطابق با خود تغییر دهید بیسکویت ها . از آنجا که این تحت حوزه عمومی قرار نمی گیرد ، ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم که آیا این مورد برای همه کسانی که بلیط هواپیما را می فروشند ، این مورد است.

در حال حاضر ، می توانید از VPN برای کاهش قیمت استفاده کنید. مثل همیشه ، ..

راه های دیگر برای لذت بردن از پیشنهادات استثنایی

اگر وقت دارید کمی بیشتر آزمایش کنید ، این روش ها را نیز امتحان کنید و خودتان را ببینید که آیا می توانید پروازهای ارزان تری داشته باشید:

 • آدرس IP خود را برای یکی در یک کشور در حال توسعه تغییر دهید
 • آدرس IP خود را برای یکی از کشور مقصد تغییر دهید
 • آدرس IP خود را برای یکی از کشور مبدا شرکت هواپیمایی تغییر دهید
 • آدرس IP خود را برای یکی از کشور خود تغییر دهید

*فراموش نکنید که کوکی های خود را هر بار که هستید پاک کنید مکان خود را با VPN تغییر دهید !

همچنین باید بهترین روشها را برای جستجوی بلیط های ارزان تر بدانید:

 1. تاریخ های انعطاف پذیر را انتخاب کنید: اگر می خواهید همزمان با همه (مانند کریسمس) سفر کنید ، شانس پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما بسیار ضعیف است.
 2. در انتخاب مقصد خود انعطاف پذیر باشید: اگر می خواهید ، به عنوان مثال ، از طریق یک تفرجگاه خاص ساحلی مکزیک به مکزیک بروید ، طیف گسترده تری از پروازهای مربوط به پروازها دارید.
 3. به پروازهای مستقیم نچسبید: گاهی اوقات پروازهای مستقیم می توانند گرانتر از آنهایی باشند که مکاتبات دارند ، همه به دلیل جادوی قیمت.
 4. چندین شرکت هواپیمایی را با هم ترکیب کنید: اگر پرواز مستقیم ندارید ، ممکن است از یک شرکت هواپیمایی برای مرحله ای در سفر خود و دیگری برای مرحله بعدی نیز استفاده کنید.
 5. کتاب از قبل: 2 تا 3 ماه قبل از عزیمت ایده خوبی است ، اما اگر می خواهید در طول فصل عالی سفر کنید ، ممکن است 5 ماه قبل این کار را انجام دهید.
 6. از مقایسه کننده های پرواز استفاده کنید: اگر تعیین کنید که کدام شرکت هواپیمایی ارزانترین پرواز را ارائه می دهد ، می توانید در هنگام استفاده از VPN ، قیمت را تغییر دهید.

دلایل تغییر قیمت بلیط چیست ?

با مقایسه پیشنهادات در اینترنت ، اغلب می توانید ببینید که قیمت پرواز برای همان شرکت در چند دقیقه در حال افزایش است. این به دلیل تکنیک های مختلف مورد استفاده ، به ویژه:

 • پیگیری مکان خود را دنبال کنید.
 • استفاده از کوکی ها برای ثبت علاقه خود به شرکت هواپیمایی.

سایت ها چگونه مکان شما را تعیین می کنند ?

از آنجا که ما به تازگی مشخص کرده ایم که مکان شما به میزان قابل توجهی بر قیمت پروازهایی که می بینید تأثیر می گذارد ، ممکن است تعجب کنید که سایت ها چگونه می دانند شما کجا هستید. در اینجا برخی از راه های تعیین مکان شما و تنظیم قیمت بلیط ها آورده شده است:

آدرس آی پی

هر دستگاه آدرس IP خاص خود را دارد تا داده های آنلاین بدانند که کجا باید بروند.

از آنجا که آدرس IP شما در یک مکان خاص تعریف شده است ، این امکان وجود دارد که مطابق آن نتیجه بگیرید ، به این معنی که ما شاهد افزایش مداوم قیمت ها به دنبال همان پرواز هستیم.

نظارت

آیا اخیراً از Google Maps استفاده کرده اید؟ ? آیا تا به حال متوجه شده اید که این برنامه هنوز مکان دقیق شما را می داند ? این نکته کوچک اغلب توسط سایت ها و برنامه ها استفاده می شود تا به راحتی دستگاه شما را دنبال کنید.

برای بسیاری از کاربران تلفن های هوشمند ناشناخته است ، این یک روش ساده برای شناسایی محل قایقرانی است. هنگامی که عملکرد GPS را فعال می کنید ، سایت ها با توجه به موقعیت مکانی شما قیمت ها را نشان می دهند.

جغرافیایی HTML5 مرورگر

به همان روشی که یک آدرس IP می تواند مکان شما را نشان دهد ، جغرافیایی HTML5 به یک سیستم اجازه می دهد تا اطلاعات دقیق تری را حتی (منطقه ، خیابان و حتی مختصات عرض جغرافیایی و طول جغرافیایی شما) بشناسد. همه مرورگرهای مدرن از این ویژگی استفاده می کنند ، اما استفاده از VPN به شما امکان می دهد تا آن را بدست آورید.

بیسکویت ها

بیسکویت ها

کوکی ها انواع و اقسام اطلاعات (از آدرس IP خود را در تاریخ و زمان) برای یک دوره زمانی کوتاه به نمایندگی از سایت ذخیره می کنند. سایت ها از این داده های ردیابی استفاده می کنند (دکمه های کلیک شده ، موارد سبد ، تنظیمات کاربر و غیره.) برای نمایش بعداً اطلاعات شخصی که نیازهای شما را برآورده می کند. این می تواند هنگام به روزرسانی یک صفحه وب به تغییر قیمت کمک کند.

بي سيم

می توان مکان خود را از یک نقطه دسترسی Wi-Fi که استفاده می کنید تخمین بزنید. به عنوان مثال ، Google می تواند مکان یک نقطه دسترسی Wi-Fi را از کاربران Android که به آنجا وصل می شوند و دارای یک GPS هستند ، مثلث بندی کند. این به آنها اجازه می دهد تا SSID روتر Wi-Fi را با یک مکان جغرافیایی مرتبط کنند و اینگونه شما را پیدا می کنند.

آیا استفاده از VPN برای خرید پرواز ارزان تر قانونی است؟ ?

بله ، استفاده از VPN برای انجام هر نوع خرید بصورت آنلاین ، از جمله پروازهای ارزان تر قانونی است. برای اطمینان از اینكه با سرویس كمك كایاك تماس گرفتیم.com و AA.com برای تأیید آن:

این دو می گویند ، تا زمانی که اتصال به شما امکان خرید بلیط را می دهد ، هیچ اعلامیه خاصی وجود ندارد که بر خلاف استفاده از VPN باشد. بنابراین ، دفعه بعد که برنامه ریزی برای تعطیلات دارید ، از VPN برای صرفه جویی و لذت بردن از بهترین قیمت بلیط خود استفاده کنید.

برای نتیجه گیری: پرواز بعدی خود را با VPN رزرو کنید

خرید بلیط برای تعطیلات شما نباید به کیف پول شما آسیب برساند. اولین قدم برای ذخیره بارگیری VPN است.. به سادگی مکان خود را تغییر دهید تا از جمع آوری اطلاعات سایت ها جلوگیری کنید و از پروازهای ارزان تر لذت ببرید !

پس از پیدا کردن این پروازهای ارزان ، VPN همچنین به شما کمک می کند تا هنگام مسافرت ، در شبکه های Wi-Fi عمومی ایمن بمانید. شما در کل خط برنده هستید !

از خالی کردن کیف پول خودداری کنید

با انتخاب یک VPN قابل اعتماد

سوالات متداول

آیا استفاده از VPN پرواز ارزان تر می شود ?

بله ، یک VPN آدرس IP شما را ماسک می کند و متفاوت به شما می دهد. شما می توانید با انتخاب سرور VPN در کشوری که قیمت پرواز پایین ترین آنها است ، پروازهای ارزان تر انجام دهید.

نحوه استفاده از VPN برای خرید بلیط هواپیما ?

یک VPN دریافت کنید ، سپس در بهترین کشور برای رزرو پرواز به سرور وارد شوید. با تغییر سرور و بررسی قیمت ها می توانید دریابید که کدام کشور است.

کدام VPN به شما امکان می دهد ارزان ترین بلیط هواپیما را دریافت کنید ?

کسی که به شما امکان می دهد از طریق سرورهای VPN خود به بیشترین تعداد کشورها دسترسی پیدا کنید. Surfshark یک گزینه عالی است زیرا بیش از 3200 سرور در 100 کشور جهان دارد.

آیا خطوط هوایی آدرس های IP شما را دنبال می کنند ?

بله ، آنها این کار را می کنند تا اطلاعات خاصی را در رابطه با موقعیت مکانی خود ، مانند زبان و ارز در اختیار شما قرار دهند.