نحوه استفاده از VPN? راهنمای کاربر ، چگونه یک VPN کار می کند و برای چیست?

نحوه کار VPN و آنچه برای آن وجود دارد

Contents

با وجود برخی از ایده های محبوب ، نصب و استفاده از VPN بر روی رایانه نسبتاً ساده است. شما فقط باید چند دقیقه از وقت خود را بگیرید.

نحوه استفاده از VPN ? راهنمای کاربری

بیشتر و بیشتر کاربران اینترنت هنگام اتصال به اینترنت به برنامه های VPN مراجعه می کنند. اگر این شوق چنین باشد ، به این دلیل است که VPN مزایا و معایب کمی دارد ، اما به لطف سهولت استفاده آنها نیز مهمتر است. شما به آن شک دارید ? در این مقاله ، ما برای شما توضیح می دهیم که چگونه از VPN استفاده کنید و خواهید دید که این سلام ساده است.

نحوه استفاده موثر از VPN ?

شما با فن آوری های جدید راحت نیستید و از انجام اشتباه با VPN خود می ترسید ? استفاده از VPN مطمئناً ساده تر از آنچه تصور می کنید است. برخلاف آنچه می توانید باور کنید ، لازم نیست که یک رایانه شخصی برای رسیدن به آنجا باشید. به خاطر وضوح ، ما هر مرحله را شرح خواهیم داد تا بتوانید به درستی از VPN استفاده کنید.

1 – VPN را انتخاب کنید

اولین چیز انتخاب یک تأمین کننده است. از آنجا که بسیاری از پیشنهادات در بازار وجود دارد ، کار آسانی نیست. در واقع معیارهای زیادی در نظر گرفته شده است: ایمنی ، سرعت ، ویژگی ها ، ارگونومی ، قیمت و غیره.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

پس از انجام چندین تست خدمات VPN ، ما به شما توصیه می کنیم خود را به سمت ابزارهای معتبر و کارآمد مانند ExpressVPN ، Cyberghost یا NordVPN سوق دهید. ما بعد از توضیح برای شما نحوه استفاده از VPN ، بعداً به ویژگی های پیشنهادات آنها باز خواهیم گشت. در هر صورت ، توجه داشته باشید که این ابزارها اولین قدم های شما را به طور قابل توجهی تسهیل می کنند زیرا استفاده از آنها بسیار آسان است.

2 – مشترک در یک طرح

بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN چندین اشتراک را ارائه می دهند. به طور کلی ، خصوصیات بسته ها یکسان است. این دوره پیمانکاری است که متفاوت است و بنابراین ، قیمت ها. VPNS بیشتر به مشتریانی که در طی یک دوره طولانی تر درگیر می شوند. بنابراین بسته ماهانه گرانتر از بسته سالانه است.

این وظیفه شماست که اشتراک را با توجه به مدت زمان درگیری و نرخ مرتبط با شما انتخاب کنید. با دانستن اینکه ارائه دهندگان VPN که در اینجا ذکر شده اند ، ضمانت “رضایت یا بازپرداخت” را ارائه می دهند که امکان آزمایش برنامه خود را فراهم می کند ، هنگام عضویت خطرات زیادی نخواهید داشت.

قیمت اشتراک ExpressVPN

3 – برنامه را در دستگاه های آن بارگیری کنید

هنگامی که جنبه های مربوط به اشتراک تنظیم شده است ، می توانید نرم افزار VPN را برای شروع استفاده از آن بارگیری کنید. توجه داشته باشید که VPN ها با بسیاری از پشتیبانی ها سازگار هستند و یک حساب کاربری اغلب امکان نصب و اتصال همزمان را امکان پذیر می کند.

برای رایانه ها ، ساده ترین راه این است که به وب سایت رسمی تأمین کننده خود و سپس در بخش مربوط به سیستم عامل خود بروید (MacOS ، Windows یا Linux). بارگیری رایگان و فوری است. با توجه به نصب در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی ، تلویزیون هوشمند و مورد متصل ، می توانید مستقیماً به فروشگاه برنامه مربوط به پلت فرم خود (App Store یا Google Play Store) بروید و نام VPN خود را جستجو کنید. روی “بدست آمده” کلیک کنید و چند ثانیه صبر کنید تا بارگیری شود. سرانجام ، صرف نظر از دستگاه ، این فرایند شبیه به سایر نرم افزارها است.

4 – برنامه را پیکربندی کنید

پس از اتمام بارگیری ، شما قادر خواهید بود پرونده را در رایانه شخصی باز کنید یا در صورت عدم استفاده از آن ، برنامه تلفن همراه. پیکربندی رایانه بسیار سریع است. با تشکر از مراحل هدایت شده ، این کار شما را کمتر از یک دقیقه می برد.

نصب-ابراز فشار

در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا تلویزیون متصل ، این روند حتی ساده تر است. شما فقط باید علاوه بر پیکربندی VPN را بپذیرید و اعلان ها را مجاز یا مجاز کنید. پس از اتمام پیکربندی ، فقط باید شناسه حساب و رمز عبور خود را وارد کنید تا بتوانید به رابط پذیرش VPN دسترسی پیدا کنید.

5 – لیست کشورها را مرور کنید و یکی از علاقه مندان به شما را انتخاب کنید

پس از این مراحل کاملاً فنی اما لازم ، می توانید خود را با برنامه VPN آشنا کنید. آنهایی که توصیه می کنیم از این کار بسیار ساده برای رسیدگی هستند. تأمین کنندگان تلاش هایی را برای طراحی برنامه انجام داده اند تا رابط کاربری خالص و دلپذیر باشد.

ما در هر VPN کم و بیش همان سفارشات را پیدا می کنیم ، اما متفاوت ترتیب داده می شود. این روش شبیه به فعال کردن VPN است. شما به سادگی باید لیست مکان های موجود را مرور کنید و انتخاب کنید که به نظر می رسد مناسب ترین فعالیت های آنلاین خود است.

به عنوان مثال ، برای باز کردن محتوای آمریکایی در خانه ، باید سرور را در ایالات متحده انتخاب کنید. برعکس ، اگر می خواهید از یک کشور خارجی به سایت های فرانسوی دسترسی پیدا کنید ، یک سرور در فرانسه است که باید انتخاب شود. اگر هیچ قلمرو هدف در ذهن ندارید که فقط می خواهید یک اتصال ایمن داشته باشید ، پس از آن عملکرد اتصال خودکار VPN خود را انتخاب کنید. ExpressVPN در مورد اجاره هوشمند ، سایبرگست بهترین سرور و nordvpn سریع اتصال صحبت می کند.

6 – چند ثانیه صبر کنید و سپس به طور عادی اینترنت را مرور کنید

هنگامی که کشور اقتباسی را انتخاب کرده اید یا در صورت عدم موفقیت ، یک مکان اتوماتیک را انتخاب کرده اید ، چند لحظه صبر کنید که اتصال برقرار شود. توجه داشته باشید که در سه تأمین کننده توصیه شده ، فعال سازی تقریباً فوری است (به طور متوسط ​​در کمتر از 5 ثانیه). در ExpressVPN و NordVPN ، یک شاخص سبز آن را اثبات می کند. در Cyberghost ، دکمه فعال سازی را با ذکر “اتصال برقرار شده” زرد می کنید.

اتصال-ابراز شده

از این لحظه ، شما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید ، مگر اینکه به طور عادی حرکت کنید. VPN بدون تحقق آن در پس زمینه روی دستگاه شما اجرا می شود. به برخی از تنظیمات توصیه می شود که از مشکلات محرمانه مانند فعال شدن توقف اضطراری Switch Switch جلوگیری کنند. مطمئن باشید ، اکثریت VPN های حق بیمه مهمترین ویژگی ها را خودکار می کنند و گاهی اوقات آنها را مستقیماً برای ساده کردن زندگی کاربران اینترنت ادغام می کنند و امنیت آنها را به خطر نمی اندازند.

اگر به این راهنما سفر کرده اید ، اکنون می دانید که چگونه به درستی از VPN برای مبتدیان استفاده کنید. همچنین می فهمید که هیچ قدم به دانش فشار در علوم کامپیوتر نیاز ندارد.

آیا می توانم در هر دستگاه از VPN استفاده کنم ?

تقریبا. با استفاده از یکی از VPN هایی که می خواهیم به شما ارائه دهیم ، مطمئناً می توانید از خدمات آن در دستگاه های مختلف خود استفاده کنید.

در اینجا یک لیست غیر اکتشافی از سیستم عامل های اصلی پشتیبانی شده است:

 • رایانه (ویندوز ، مکوس ، لینوکس)
 • تلفن هوشمند و رایانه لوحی (Android و iOS)
 • جعبه تلویزیون و جریان (Android TV ، Apple TV ، Nvidia Shield TV ، Firestick)
 • کنسول بازی (Xbox و PlayStation)
 • روتر

از VPN در رایانه خود استفاده کنید (ویندوز و مک)

با وجود برخی از ایده های محبوب ، نصب و استفاده از VPN بر روی رایانه نسبتاً ساده است. شما فقط باید چند دقیقه از وقت خود را بگیرید.

در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است:

 1. VPN را برای ویندوز یا MACOS مورد علاقه خود انتخاب کنید. در رایانه ، مورد علاقه ما ExpressVPN است
 2. برنامه را در وب سایت تأمین کننده بارگیری کنید
 3. دومی را با پیروی از دستورالعمل های داده شده از طریق برنامه نصب نصب کنید
 4. برنامه را باز کنید و با ورود به سرور ، بدون تأخیر بیشتر از آن استفاده کنید.

از VPN در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود استفاده کنید (iOS و Android)

شما تعجب می کنید که چگونه از VPN در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی استفاده کنید ? خوب حتی راحت تر از رایانه است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک VPN یا VPN سازگار با iOS را در Android انتخاب کنید ، سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در خدماتی که مورد علاقه شما است مشترک شوید. توصیه ما Expressvpn است.
 2. به فروشگاه برنامه های دستگاه خود بروید (فروشگاه App در iOS یا Google Play Store در Android)
 3. برای یافتن برنامه از نوار جستجو استفاده کنید
 4. دکمه بارگیری را فشار داده و صبر کنید. نصب به صورت خودکار انجام می شود.
 5. پس از دسترسی به برنامه ، می توانید از آن استفاده کنید !

از VPN در تلویزیون یا یک مورد جریان استفاده کنید

قبل از شروع (و مشترک شدن در اشتراک) ، در وب سایت تأمین کننده VPN بررسی کنید که واقعاً قادر خواهید بود از برنامه آن در تلویزیون متصل یا جعبه پخش IPTV خود استفاده کنید.

در واقع ، تمام مدل های تلویزیون یا جعبه پشتیبانی نمی شوند. در بعضی موارد (Android TV ، Nvidia Shield و غیره) می توانید مستقیماً برنامه را در کاتالوگ برنامه پیدا کنید. این مورد شما است ? سپس این رویکرد همان روشی خواهد بود که در بخش قبلی در مورد تلفن های هوشمند و تبلت ها توضیح داده شده است.

اگر از طرف دیگر امکان استفاده از برنامه VPN را مستقیماً در تلویزیون یا مسکن متصل خود ندارید ، باید نصب شبکه خصوصی مجازی را در روتر Wi-Fi خود در نظر بگیرید. اطلاعات بیشتر را می توان در مقاله ما اختصاص داده شده به استفاده از VPN در روتر یافت.

ساده ترین VPN هایی که در سال 2023 استفاده می شود

برای نشان دادن مراحل استفاده قبلی ، ما به سه نام VPN ، یعنی ExpressVPN ، Cyberghost و NordvPN اشاره کردیم. تصادفی نیست که ما در مورد این تأمین کنندگان صحبت می کنیم. در واقع ، آنها به دلیل سطح ایمنی گسترده و ناشناس بودن کامل آنها به کاربران خود مشهور هستند. قیمت آنها معقول است و برنامه های آنها به ویژه سریع انجام می شود. علاوه بر این ، آنها یک تیم فنی اختصاصی برای کمک به مشتریان هر لحظه دارند.

در اینجا برخی از خصوصیات برای یادآوری هر یک از آنها آورده شده است:

ExpressVPN: متنوع ترین و کارآمدترین VPN

او پیشگام در دنیای VPN است. از سال 2009 حضور داشته و در صنعت امنیت سایبری شهرت بسیار خوبی دارد. No-Log که توسط حسابرسی های مستقل تأیید شده است ، هیچ گونه اطلاعات سازنده ای برای محرمانه بودن کاربران خود حفظ نمی کند. این تأمین کننده دارای 3000 سرور است که در 94 کشور جهان واقع شده است.

علاوه بر پوشش بزرگ شبکه ، ExpressVPN اتصال سرعت بالایی را ارائه می دهد ، بسیار پایدار. این VPN متنوع ترین است زیرا هم برای فعالیت های روزمره و هم برای مشاهده محتوای جریان یا بارگیری P2P سازگار است. کاربرد آن بسیار هوشیار است و به فرانسوی ترجمه شده است که استفاده را تسهیل می کند. یک حساب کاربری در ExpressVPN 5 اتصال همزمان را در چندین دستگاه مجاز می کند.

Cyberghost: بزرگترین زیرساخت VPN

Cyberghost یکی دیگر از VPN با کیفیت بالا است که ارزش بسیار خوبی را برای پول ارائه می دهد. این امر به دلیل میزان چشمگیر سرورهای آن (بیش از 9000 در 91 کشور) و سهولت استفاده از آن قدردانی می شود. با تشکر از چند سرور اختصاصی ، کاربران قادر خواهند بود در هر شرایطی از یک اتصال بهینه بهره مند شوند. اشتراک در Cyberghost شامل 7 اتصال همزمان است. برنامه بر روی سیستم عامل های اصلی و حتی بر روی برخی روترها سازگار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات آن ، می توانید گزارش نظر ما را در مورد Cyberghost VPN بخوانید.

Nordvpn: VPN مشهور و کامل

Nordvpn یکی دیگر از رهبران جهان در VPN است. با یک برنامه بسیار موفق و گزینه های امنیتی پیشرفته ، برای همه کاربران اینترنت ، به ویژه آنهایی که مربوط به زندگی خصوصی خود به صورت آنلاین هستند ، مناسب است. NordvPN که قادر به دور زدن-دفاع و سانسور با 5،800 سرور خود در 60 کشور توزیع شده است ، انسداد آنلاین را لغو می کند. او ارائه یک راه حل فوق العاده ساده ، که هنگام استفاده از VPN برای اولین بار احساس می شود ، به افتخار این افتخار می شود. این تأمین کننده دائماً خدمات خود را بهبود می بخشد.

با استفاده از این VPN ها ، اطمینان دارید که به یک سرویس با کیفیت دسترسی داشته باشید ، کارآمد و ساده برای استفاده.

3 موردی که باید در مورد شبکه خصوصی مجازی (VPN) بدانید

قبل از نتیجه گیری ، بگذارید به طور خلاصه به یاد بیاوریم که VPN چیست. اینها نرم افزاری هستند که به محافظت از حریم خصوصی کاربران اینترنت و تقویت آزادی آنلاین آنها کمک می کند. فناوری اساسی ممکن است کاملاً پیچیده به نظر برسد ، زیرا مبتنی بر اتصال به یک سرور میانی (VPN) است ، اما استفاده بیشتر از آنها ساده است. در اینجا چیزی است که شما باید در مورد این ابزارها بدانید.

vpns برای ناشناس بودن در اینترنت

این یک قاشق غذاخوری نیست ، بهترین راه برای ناشناس بودن در اینترنت نصب و فعال کردن VPN در پشتیبانی های متصل آن است. در واقع ، این برنامه ها امکان پنهان کردن آدرس IP واقعی شما را به نفع دیگری که بین هزاران کاربر دیگر مشترک است ، امکان پذیر است. آدرس IP یک شماره منحصر به فرد برای شناسایی هر کاربر اینترنت است ، اگر می خواهید به صورت ناشناس در وب حرکت کنید ، پنهان کردن آن ضروری است. استتار IP با استفاده از یک VPN بلافاصله به محض فعال شدن ، به محض فعال شدن اثر می یابد. از آن به بعد ، هیچ کس نمی تواند به شما برگردد و بداند شما کی هستید.

نمایشگاه های بیان شده

VPN برای محافظت از داده های خصوصی خود

شبکه های خصوصی مجازی همچنین برنامه های بسیار مفیدی برای افشای اطلاعات شخصی و فعالیت های آنلاین شما نیستند. از آنجا که این ابزارها قادر به رمزگذاری ترافیک شروع کار شما هستند ، به طور کلی از طریق یک الگوریتم قدرتمند ، هیچ کس نمی تواند بداند که شما به صورت آنلاین چه کاری انجام می دهید. رمزگذاری داده ها آنها را محو می کند ، به طوری که آنها برای هکرها ، ارائه دهنده دسترسی به اینترنت یا هر شخص دیگری کنجکاو مانند Charabia به نظر می رسند. بنابراین وقتی در خانه هستید یا به شبکه های Wi-Fi عمومی وصل می شوید ، یک مزیت قابل توجه است.

VPN برای باز کردن وب سایت ها

علاوه بر مخفی کردن آدرس IP خود ، VPN ها دیگری را به شما اختصاص می دهند. سرور مورد نظر برای اتصال را انتخاب خواهید کرد. و از آنجا که هر سرور یک آدرس IP تمیز دارد که در یک کشور خاص واقع شده است ، بنابراین یک راه عالی برای تغییر مکان شما بصورت آنلاین است. VPN به شما امکان می دهد تا مسدود کردن های Geo ، شبکه ها و سانسور دیجیتال را دور بزنید. به محض سفر به یک سایت مسدود شده قادر به باز کردن یک سایت مسدود شده بسیار کاربردی است ، اما همچنین وقتی در خانه خود هستید تا به محتوای بین المللی دسترسی پیدا کنید. بنابراین VPN اینترنت بدون مرز ارائه می دهد.

نتیجه گیری: با استفاده از VPN خوب ، از VPN به طور مؤثر استفاده کنید

در سال 2023 ، بیشتر VPN ها برای عموم مردم یک برنامه ارگونومیک و یک رابط دوستانه ارائه می دهند. بنابراین استفاده از VPN حتی برای کسانی که شروع می کنند مشکلی ایجاد نمی کند. با استفاده از یک VPN به درستی ، بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد نظارت ، سانسور و نظارت آنلاین ، در صلح ، حتی در شبکه های Wi-Fi عمومی گشت و گذار کنید.

VPN ها در رایانه ، موبایل ، تبلت ، تلویزیون هوشمند و سایر رسانه های متصل کمتر معمولی مانند روترها یا کنسول ها سازگار هستند. اشتراک اغلب برای تجهیز تمام دستگاه های خود کافی است زیرا او به تنهایی چندین اتصالات همزمان را مجاز می کند. این مورد ExpressVPN ، بهترین VPN در سال 2023 و ساده ترین استفاده است که 5 اتصال هر دو در هر حساب را ارائه می دهد. همچنین ، بدانید که پیشنهادات آن منوط به ضمانت بازپرداخت 30 روزه است.

بنابراین می توانید این VPN را بدون هیچ گونه خطری آزمایش کنید:

این محتوا توسط تیمی مستقل از کارمندان سرمقاله 01NET به شما ارائه می شود. کارمندان تحریریه در تولید این راهنما در VPN شرکت نکردند. 01NET احتمالاً هنگام خرید از طریق لینک های یکپارچه پاداش دریافت می کند.

نحوه کار VPN و آنچه برای آن وجود دارد ?

نقشه خوب هدف اصلی VPN ها برای تقویت ایمنی شما. آنها همچنین برای ناشناس سازی اتصال به اینترنت شما در آنجا هستند و به شما امکان می دهند به لطف سرورهای پراکنده در سراسر جهان به محتوای جغرافیایی محدود دسترسی پیدا کنید

20 دقیقه راهنمای خریدار
ارسال شده در تاریخ 09/12/22 در 07:02 – به روز شده در تاریخ 09/23/22 در 3:51 بعد از ظهر

 • اشتراک در مسنجر
 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاری در Flipboard
 • در Pinterest به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک در LinkedIn
 • چاپ
 • پست الکترونیک
 • ذخیره مقاله

چگونه یک VPN کار می کند و برای آن چیست؟

نوشتن 20 دقیقه ای در تحقق این مقاله شرکت نکرد.

NordvPN مطمئناً شناخته شده ترین بازیگر در بخش VPN است. همچنین یکی از کامل ترین ، داشتن نسبت کیفیت/قیمت است که نمی تواند جذاب تر باشد. اما پشت این نام ، که قبلاً از آن شنیده اید ، مطمئناً ویژگی هایی را که از وجود آن نادیده گرفته اید پنهان کنید.

VPN چگونه کار می کند ?

VPN به معنای واقعی کلمه یک شبکه خصوصی مجازی است. این یک محافظت بین رایانه شما و تمام شبکه های جهانی است که برای مرور اینترنت وارد سیستم می شوید. VPN ها ، مانند NordvPN ، به عنوان سپر ایمنی عمل می کنند ، اما همچنین برای پنهان کردن آدرس IP خود در نگاه همه ، حتی تأمین کننده اینترنت خود ، برای احترام به ناشناس بودن خود عمل می کنند.

برای استفاده از آنها ، بسیار ساده است: پس از اشتراک مشترک شدن ، فقط با شناسه های حساب خود در VPN ارتباط برقرار کرده و گزینه های ایمنی را فعال کنید. به عنوان مثال ، با NordVPN ، به سادگی با محافظت گسترده از تمام داده های شخصی شما شروع می شود. و همچنین افزایش نظارت بر داده های منتقل شده از طریق اتصال شما.

کلمه کلیدی یک VPN محرمانه است. با تشکر از آدرس IP خود به لطف NordVPN ، ردیابی با مجرمان سایبری یا هکرهایی که مایل به استخراج اطلاعات خود هستند ، دشوارتر خواهید شد. اما محبوب ترین عملکرد مطمئناً تغییر IP است.

عملکرد آن بسیار ساده است: شما می خواهید به محتوای محافظت شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید ? از تبلیغات موجود در یک کشور خارجی استفاده کنید ? به کاتالوگ Netflix مناطق دیگر دسترسی پیدا کنید ? فقط کشور خود را از لیست موجود انتخاب کنید و برای اتصال چند ثانیه صبر کنید. با NordvPN ، شما در بین 5،483 سرور توزیع شده در 59 کشور در سراسر جهان این انتخاب را دارید.

پس از اتمام کار ، سایتهایی که در آن می روید و اطلاعاتی را که در کشور مورد نظر هستید دریافت می کنید. به عنوان مثال: شما می خواهید فیلم ها و سریال ها را منحصراً در یک پلت فرم جریان آمریکایی مشاهده کنید ? سرور را در ایالات متحده انتخاب کنید ، اتصال را راه اندازی کنید و به سایت مورد نظر بروید.

با این حال ، شما هنوز هم مجبور خواهید بود که اشتراک در سکو مورد نظر را بپردازید. VPN ها دسترسی رایگان و نامحدودی به همه جریان یا سایر خدمات را تضمین نمی کنند. این یک ابزار کاملاً حقوقی به هیچ وجه اعطای نوعی مصونیت از مجازات نیست. هنگامی که استفاده از VPN گنجانده و کنترل می شود ، درهای زیادی را در اینترنت جهان باز خواهید کرد.

یکی از نمونه های ناشناخته اما بسیار جالب نیز برای سفر و تعطیلات است. با مقایسه قیمت پروازها ، هتل ها یا اجاره اتومبیل از کشورهای مختلف از طریق تغییر IP ، اختلاف قیمت می تواند بسیار زیاد باشد.

عملکردهای ایمنی یک VPN چیست ?

عملکرد اصلی یک VPN ، مانند Nordvpn ، امنیت است. برای این کار ، او در چندین سطح مداخله می کند. شما می توانید آن را به عنوان یک آنتی ویروس بسیار پیشرفته مشاهده کنید. او نه تنها بدافزار ، اسب های تروا و سایر تلاش ها را برای پخت در رایانه شما ردیابی می کند ، بلکه علاوه بر این او به شما در بالادست از خطرات سایت های بازدید شده هشدار می دهد.

Nordvpn حتی توانایی رفتن و بررسی دقیق و بررسی وب تاریک را دارد ، این بخش از اینترنت غیرقابل دسترسی بدون دانستن دسترسی ، برای تأیید اینکه آیا داده های شخصی شما فاش شده است. در بین تمام استانداردهای ایمنی VPN ، می توانید عملکرد Switch Kill را پیدا کنید. این امر از هرگونه اتصال ناامن از طریق نظارت بر اتصال شما به سرور از راه دور جلوگیری می کند. با کمترین برش ، Switch Kill هرگونه دسترسی به اینترنت را کاهش می دهد.

یکی دیگر از عملکردهای جالب برای VPN ، مانند Nordvpn: تونل سازی تقسیم. این به شما امکان می دهد اتصال خود را به دو قسمت تقسیم کنید: از یک طرف یک اتصال محلی به منظور تبادل داده ها با سرعت بسیار بالا به روشی معمولی. از سوی دیگر ، ارتباطی که توسط VPN برای حرکت به صورت ایمن انجام شده است. این می تواند به عنوان مثال برای بازی مفید باشد تا در بازی های آنلاین تأخیر زیادی نداشته باشد.

nordvpn همچنین شما را به دستیابی به یک IP اختصاصی دعوت می کند. این فقط به شما تعلق دارد و به شما امکان می دهد یک مکان بسیار ایمن داشته باشید و مهمتر از همه با سایر کاربران به اشتراک گذاشته نشده است. زیرا ، اگر NordVPN به شما امکان می دهد خود را تقریباً در سراسر جهان قرار دهید ، آدرس IP شما همچنان در دسترس خواهد بود. بنابراین ، اگر قبل از رزرو هتلی از ژاپن در یک اشتراک Netflix در ایالات متحده مشترک شوید ، بانک شما می تواند به فعالیت کلاهبرداری مشکوک باشد.

برای غلبه بر این مشکل ، آدرس IP اختصاصی به شما امکان می دهد یک آدرس ثابت داشته باشید که از طریق آن حرکت می کنید تا اتصال خود را تضمین کنید. این همچنین سیستم تأیید Captcha را که می تواند در صورت IP مشترک رخ دهد ، منفجر می کند.

Nordvpn همچنین دسترسی به NordPass را ارائه می دهد. این نرم افزار کمکی است که با امنیت رمزهای عبور شما سروکار دارد. همه آنها در آنجا نگهداری می شوند و در پشت رمزگذاری نظامی نگهداری می شوند. و هنگامی که شما یک حساب در یک سایت جدید ایجاد می کنید ، پیشنهاد می کند که یک تولید تصادفی و کاملاً غیرقابل تحمل آن را ایجاد کنید.

سرانجام ، NordvPN تا 6 هواپیما با یک حساب واحد محافظت می کند. همچنین بر روی رایانه شخصی شما ، کنسول شما ، روتر ، جعبه تلویزیون ، تلفن هوشمند یا به سادگی مرورگر از طریق پسوند نصب شده است. بنابراین شما در هر زمان محافظت می شوید.

چه چیزی را در مورد استفاده از VPN به خاطر بسپار:

 • VPN به شما امکان می دهد اتصال اینترنت خود را ایمن و ناشناس کنید
 • این امر با مقایسه قیمت کشور توسط کشور موجب صرفه جویی در هزینه می شود
 • با VPN ، تمام اقدامات و معاملات شما در اینترنت محافظت می شود

دستیابی به VPN در انتخاب امنیت و آرامش است. علاوه بر اینکه می تواند به برخی از کارکردهای کمی سرگرم کننده مانند دسترسی به محتوای سیستم عامل های جریان خارجی دسترسی پیدا کند. در اکثر موارد ، شما همچنین یک دوره آزمایشی رایگان 30 یا 45 روز دارید ، تا VPN را از تمام درزهای آن آزمایش کنید. و کمک های موجود در 24/7 ، برای پاسخ به کمترین سوالات خود. برای اینکه نظر خود را در مورد این خدمات بیان کنید ، از مشورت در بالای بهترین VPN ها برای استفاده در سال 2022 دریغ نکنید.

nordvpn: این چیست و آیا این قانونی است ?
Nordvpn: 4 ماه رایگان + 68 ٪ کاهش برای شروع سال تحصیلی 2022

محتوای ارائه شده توسط متخصصان معاملات خوب ما ، شرکای 20 دقیقه ای. کارمندان تحریریه در تحقق آن شرکت نکردند. قیمت های ذکر شده در این مقاله نشانگر است و احتمالاً تکامل می یابد.
برخی از پیوندهای این مقاله پیوندهای وابستگی هستند که احتمالاً از ردیاب ها استفاده می کنند تا بتوانند در صورت خرید در سایت شریک ، 20 دقیقه برای جمع آوری کمیسیون جمع آوری کنند.

 • راهنمای خرید
 • نکات
 • راهنمای خرید فناوری پیشرفته
 • اشتراک در مسنجر
 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاری در Flipboard
 • به اشتراک در LinkedIn
 • ذخیره مقاله