نحوه نصب VPN? راهنمای همه دستگاه های خود ، VPN رایگان: 5 VPN رایگان برای حرکت در سال 2023 پیشنهاد می دهد

VPN رایگان: بهترین نرم افزار VPN 100 ٪ رایگان (مقایسه)

Contents

این به شما امکان می دهد به سرورهای بازی دسترسی پیدا کنید که در منطقه خود در دسترس نباشد ، یا به عنوان مثال ، برای بهبود عملکرد خود ، پینگ خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

نحوه نصب VPN ? راهنمای همه دستگاه های خود

اگر به VPN ها علاقه دارید ، مطمئناً می دانید که امکان نصب آنها بر روی تعداد بسیار زیادی از دستگاه ها وجود دارد. هر دستگاه برنامه نصب متفاوتی دارد ، گاهی اوقات مراحل را کمی پیچیده می کند. ما به شما راهنمایی می کنیم تا به تمام سوالات شما پاسخ دهیم. نحوه نصب VPN ? مشخصات هر برنامه چیست؟ ? ما همه اینها را با هم خواهیم دید.

مقدمه: اشتراک در پیشنهاد

قبل از حمله به راهنمای ما نصب VPN ها در دستگاه های مختلف ، لازم است که کمی چارچوب این آموزش را متناسب کنید. در واقع ، غیرممکن است که راهنمایی کنید که دقیقاً نحوه نصب همه VPN ها را در تمام دستگاه های خود توضیح دهد. بیش از 300 تأمین کننده شبکه خصوصی مجازی وجود دارد و بنابراین هر چیزی را قافیه می کند.

برای تهیه این راهنمای نصب برای VPN های شفاف ، بنابراین ما یک تأمین کننده واحد را انتخاب کردیم: ExpressVPN.

ما هر دو را انتخاب کردیم زیرا نصب بسیار ساده است ، بلکه به این دلیل که مورد علاقه ما است. سرعت و ثبات بی نظیر آن باعث می شود انتخاب شماره 1 ما همانطور که در آن مشاهده می کنید مقایسه VPN ما.

علاوه بر خصوصیات مهم خود ، ExpressVPN مطمئناً تأمین کننده موجود در وسیع ترین محدوده دستگاه ها است. بنابراین یک VPN بسیار کاربردی برای تهیه یک راهنمای نصب کامل است.

به طور کلی ، اگر برای تهیه کننده دیگری انتخاب کنید ، اختلافات در فرآیندهای پیکربندی حداقل خواهد بود. اگر با مشکل روبرو شدید ، همیشه می توانید با پشتیبانی مشتری که قادر به کمک به شما هستند تماس بگیرید.

ناگهان ، قبل از شروع توضیح برای نحوه نصب VPN ، ما به شما توصیه می کنیم برای رفتن و اشتراک (در حالت ایده آل) برای بیان VPN یا یک تأمین کننده دیگر.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

نصب VPN در همه دستگاه ها

در اینجا شما مجهز هستید ! همانطور که به یاد می آوریم ، این راهنمای نصب VPN مبتنی بر استفاده از ExpressVPN است. با این حال ، مراحل باید بسیار مشابه باشد (مشروط بر اینکه در صورت انتخاب سرویس دیگری ، تأمین کننده به خوبی روی دستگاه انتخاب شده کار کند).

رایانه (macOS و Windows)

بیایید این آموزش نصب VPN را با رایانه شروع کنیم. از حساب خود ، در سمت راست بالای صفحه خود به “نصب” خواهید رفت. سپس صفحه ای با تمام برنامه های موجود خواهید داشت. اگر در Mac هستید ، روی “Mac” کلیک کنید ، اگر در ویندوز هستید ، روی “ویندوز” کلیک کنید. تا آن زمان ، بسیار ساده است. از آنجا می توانید آخرین نسخه برنامه را بارگیری کنید.

سپس به سادگی مراحل مختلف نصب را دنبال کنید (این حداکثر 30 ثانیه به شما طول می کشد). تصویر زیر نصب VPN را در Mac به شما نشان می دهد اما در ویندوز واقعاً بسیار شبیه است.

نصب Expressvpn 1

بنابراین شما با مقدمه ، انتخاب پوشه نصب ، نوع نصب ، انتخاب بین یک حساب جدید یا استفاده از یک حساب موجود (اگر به عنوان مثال به روز کنید) ، نصب ، یک نصب 6 مرحله ای خواهید داشت. سپس تأیید.

پس از اتمام روند ، پیام زیر را خواهید داشت:

نصب Expressvpn

سپس برنامه را باز کنید ، خود را با کد فعال سازی (موجود از فضای شخصی خود) یا با ایمیل و رمز عبور خود شناسایی کنید. و به آنجا می روید ، نحوه نصب VPN بر روی رایانه Mac یا Windows.

توجه داشته باشید که بیشتر نرم افزار VPN نیز با سیستم توزیع لینوکس سازگار است. برای پیکربندی آن ، دریغ نکنید که به مرکز راهنمای ارائه دهنده بروید.

تلفن هوشمند و رایانه لوحی (iOS و Android)

با بیش از نیمی از ترافیک اینترنت که امروزه از طریق تلفن همراه و رایانه لوحی انجام می شود ، محافظت از این دستگاه ها نیز ضروری می شود. بنابراین جای تعجب آور نیست که بهترین VPN ها همچنین برنامه های اختصاصی برای تلفن های هوشمند و تبلت ها ، اعم از iOS یا Android ایجاد کرده اند. Expressvpn نیز هست بهترین VPN پرداخت شده در Android.

فرآیند نصب در اینجا حتی ساده تر است. در واقع ، شما VPN خود را مانند هر برنامه دیگر نصب خواهید کرد (فیس بوک ، Angry Birds ، Snapchat یا موارد دیگر).

اگرچه شما امکان عبور از وب سایت تأمین کننده VPN را دارید ، ساده ترین کار صرفاً رفتن به فروشگاه App (iOS) یا فروشگاه Google Play (Android) است. از آنجا ، برنامه تأمین کننده خود را پیدا کنید ، سپس در آنجا بارگیری و نصب کنید. در زیر ، تصویری از فروشگاه Google Play که در آن در صفحه ExpressVPN قرار داریم (که قبلاً در تلفن هوشمند ما نصب شده است).

نصب VPN در Android

این کارهای انجام شده ، شما فقط باید خود را شناسایی کنید (این بار ، فقط ایمیل و رمز عبور کار می کند ، کد فعال سازی برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس نیست). اکنون می توانید با ورود به بیش از 3000 سرور از VPN خود استفاده کرده و آدرس IP خود را مخفی کنید (اگر تصمیم به ExpressVPN گرفتید).

روتر

نصب VPN روی روتر مزایای زیادی دارد زیرا از تمام دستگاه های خانه متصل به آنجا محافظت می کند. فرآیند نصب کمی پیچیده تر از آنچه تاکنون با رایانه ، تبلت و موبایل دیده ایم. همچنین تأکید بر این نکته مهم است که همه روترها به شما امکان نصب مستقیم VPN را نمی دهند.

بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که به روترهای ASUS یا Linksys مراجعه کنید ، اینها کارآمدترین هستند ، اما همچنین مواردی که با VPN بهترین کار را می کنند.

برای این راهنما ، پرونده روتر ایسوس را در نظر خواهیم گرفت. مراقب باشید ، رویکردها با توجه به مدل شما متفاوت است. برای نصب VPN بر روی روتر ، ما اکیداً توصیه می کنیم از پشتیبانی مشتری یا راهنماهای نصب موجود در سایت های تأمین کننده کمک کنید.

نصب روتر VPN

مرحله اول: بارگیری سیستم عامل

برای شروع ، باید سیستم عامل مربوط به روتر خود را از منطقه مشتری ExpressVPN خود بارگیری کنید. با این کار به شما امکان می دهد این سیستم عامل را مستقیماً روی روتر نصب کنید.

مرحله دوم: پیکربندی روتر

مرحله دوم برای نصب VPN روی روتر این است که به رابط مدیر روتر خود بروید. برای انجام این کار ، Https پیوندها: // روتر.ایس.com و این باید شما را مستقیماً در فضای سرپرست آن سوق دهد. در غیر این صورت ، از طریق آدرس IP آن به آن بپیوندید. سپس با شناسه های اداری خود ارتباط برقرار کنید.

سپس VPN (از طریق سیستم عامل بارگیری شده در مرحله 1) را مستقیماً روی روتر از برگه “VPN” قرار دهید.

پیکربندی روتر VPN

مرحله سوم: VPN را روی روتر پیکربندی کنید

ما در انتهای این راهنمای نصب VPN در روتر می رسیم. پس از قرار دادن برنامه به صورت آنلاین روی روتر خود ، باید آن را نصب کنید. به طور معمول ، تغییر مسیر به طور خودکار انجام می شود.

شما به سادگی باید مراحل نصب را با استفاده از شناسه های اتصال ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود ، یا با کلیک بر روی “FAI من شناسه اتصال ندارد” دنبال کنید.

از کد فعال سازی که می توانید از منطقه مشتری ExpressVPN خود پیدا کنید استفاده کنید و به آن متصل شوید.

سپس یک نام Wi-Fi و همچنین یک رمز عبور ایجاد کنید تا کاربران روتر بتوانند به آنجا وصل شوند.

مرحله چهارم: VPN را فعال کنید

اکنون که همه چیز به خوبی پیکربندی شده است ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با انتخاب یک کشور/سرور به VPN وصل شوید. توجه داشته باشید که می توان برخی از دستگاه های متصل به روتر را حذف کرد تا آنها بدون گذشته توسط تونل امن VPN به اینترنت دسترسی پیدا کنند. انتخاب شماست و همه چیز مستقیماً از فضای مدیر برنامه VPN شما برای روتر تنظیم می شود.

SmartTV (سامسونگ)

بسیاری از افراد به دنبال این هستند که بدانند چگونه VPN را در SmartTV خود نصب کنند.

برای این راهنما ، ما به عنوان مثال یک تلویزیون سامسونگ را گرفته ایم که به طور پیش فرض برنامه VPN ندارد. توجه داشته باشید که ExpressVPN به لطف برنامه بومی می تواند به راحتی در Android SmartTV مستقر شود. بنابراین ما تهیه یک راهنمای نصب برای این کار مفید نیستیم.

ما ترجیح می دهیم برای شما توضیح دهیم که چگونه این کار را برای SmartTV های سامسونگ انجام دهید که این گزینه را ندارند (متأسفانه). نگران نباشید ، خواهید دید که اگر مراحل زیر را دنبال کنید خیلی پیچیده نیست.

مرحله اول: یک میزبان DDNS ایجاد کنید

برای اینکه DNS VPN خود را بر روی SmartTV سامسونگ خود قرار دهید ، در ابتدا باید یک نام میزبان DDNS ایجاد کنید. برای این کار ، به عنوان مثال می توانید از سرویس Dyny رایگان استفاده کنید.کم. خدمات DDNS را انتخاب کنید و گزینه 1 را انتخاب کنید که در آن شما یک “میزبان” مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نام Hote Ddns

مرحله دوم: نام میزبان خود را در ExpressVPN ذخیره کنید

پس از ایجاد نام میزبان شما ، باید آن را ضبط کنید اکسپرس. به منطقه مشتری خود بروید ، بر روی “تنظیمات DNS” کلیک کنید و سپس در “ثبت نام DNS DYNAM” ، نام میزبان خود را وارد کنید و ذخیره کنید.

مرحله سوم: آدرس Mediastreame را پیدا کنید

سپس به قسمت مشتری ExpressVPN برگردید ، سپس روی نصب کلیک کنید ، سپس روی MediaStreame برای یافتن آدرس سرور. آدرس شماره 1 را در زیر MediaStreame IP شماره 1 کپی کنید.

مرحله چهارم: SmartTV خود را پیکربندی کنید

هنگامی که تمام این تنظیمات ساخته شده است ، باید به تلویزیون خود بروید و به منو بروید ، سپس شبکه ، سپس وضعیت شبکه ، سپس تنظیمات IP ، DNS را به صورت دستی تنظیم کنید و آدرس MediaStreame را در مرحله 3 وارد کنید.

تنظیم SmartTV VPN

ضبط و نزدیک.

و اکنون ، اکنون می دانید که چگونه VPN را در SmartTV خود نصب کنید که برنامه بومی ندارد. مراقب باشید ، به خاطر داشته باشید که DNS هوشمند ExpressVPN به شما امکان می دهد تا محتوای موجود در منطقه خود را باز کنید اما داده های خود را تبدیل نمی کنید. بنابراین ناشناس ماندن مانند برنامه “کلاسیک” VPN را ارائه نمی دهد.

پلی استیشن

اکنون که ما دیده ایم که چگونه VPN را روی روتر و SmartTV نصب کنیم ، باید نحوه نصب آن را بر روی یک کنسول بازی و به ویژه در پلی استیشن توضیح دهید.

این به شما امکان می دهد به سرورهای بازی دسترسی پیدا کنید که در منطقه خود در دسترس نباشد ، یا به عنوان مثال ، برای بهبود عملکرد خود ، پینگ خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

بیایید ببینیم چگونه VPN را در PlayStation نصب کنید.

ایده در اینجا دوباره استفاده از Mediastreame است. بنابراین همه نکات با مواردی که ما فقط برای SmartTV در مراحل 1 تا 3 دیده ایم یکسان است. فقط مرحله 4 تغییر می کند.

Expressvpn PS4

برای پیکربندی DN های VPN خود در پلی استیشن ، باید به تنظیمات بروید ، سپس شبکه را تنظیم کنید ، سپس اتصال اینترنت را تنظیم کنید ، Wi-Fi یا کابل را انتخاب کنید و سپس “کتابچه راهنمای کاربر ، سپس آدرس IP را به طور خودکار بگذارید و” اطلاع ندهید “به نام میزبان DHCP.

سپس ، برای تنظیمات DNS ، مانوئل ، سپس DNS اولیه را قرار داده و IP منطقه مشتری ExpressVPN خود را در “PlayStation” کپی کنید. سپس بر روی Next کلیک کرده و به صورت خودکار برای تنظیمات MTU قرار دهید و در نهایت از سرورهای پروکسی استفاده نکنید.

سرانجام پیامی خواهید داشت که به شما اطلاع می دهد که تنظیمات اینترنت اصلاح شده است و می توانید آزمایش کنید که همه چیز به درستی کار می کند. اگر مشکلی وجود ندارد ، شما موفق به نصب VPN خود در PlayStation خود شده اید.

کنسول خود را مجدداً راه اندازی کنید تا یک بار برای همه تنظیمات خود ضبط کنید.

پسوند مرورگر (کروم و فایرفاکس)

برای پایان دادن به این راهنمای کامل نصب VPN ، ما می خواستیم نحوه نصب پسوندهای مرورگر را برای شما توضیح دهیم ، چه تحت کروم یا فایرفاکس.

در آنجا ، همه چیز بسیار ساده تر از آن است که ما فقط برای دستگاه های “پیچیده” دیده ایم.

پسوند مرورگر Chrome VPN

در واقع ، شما فقط باید در مرورگر خود “برنامه افزودنی مرورگر Chrome (یا Firefox) [نام تأمین کننده VPN خود]” تایپ کنید و روی لینک اول کلیک کنید. سپس در صفحه ای که از شما سؤال می کند ، فقط باید روی “نصب اکنون” کلیک کنید.

پسوند مرورگر شما در سمت راست بالای صفحه ناوبری شما ظاهر می شود. و اکنون ، voila ! اکنون می دانید که چگونه می توانید یک برنامه افزودنی مرورگر VPN را روی رایانه خود نصب کنید ، چه برای Chrome یا Firefox.

سؤالات متداول – VPN را نصب و پیکربندی کنید

شما هنوز سؤالاتی دارید که در مورد نصب یا پیکربندی یک شبکه خصوصی مجازی باقی مانده است ? اگر این مورد شما است ، ما به شما توصیه می کنیم سؤالات متداول زیر را با دقت بخوانید. برخی از سوالات/پاسخ های مؤلفه را پیدا خواهید کرد.

هزینه پیکربندی VPN چقدر است ?

هزینه پیکربندی VPN به جنبه های زیادی بستگی دارد: مدت زمان درگیری ، تعداد سرورهای موجود ، تعداد دستگاه هایی که امکان نصب آن وجود دارد ، ظرفیت های مربوط به بارگیری P2P ، جریان یا در دسترس بودن و پاسخگویی دیگر پشتیبانی مشتری.

بسته به آنچه شما به دنبال آن هستید و آنچه را که طرفداری می کنید ، می توانید انتظار داشته باشید بین 2 تا 7 یورو در هر ماه برای یک سرویس شبکه خصوصی مجازی بپردازید.

آیا امکان نصب VPN به صورت رایگان وجود دارد؟ ?

بله ، نصب و پیکربندی VPN به صورت رایگان در دستگاه های خود کاملاً امکان پذیر است.

اکنون باید بدانید که یک سرویس کاملاً رایگان دارای اشکالاتی و محدودیت های زیادی است. سرعت هر چیزی به جز خوب خواهد بود ، شما به بسیاری از سرورها و کشورهای تحت پوشش دسترسی نخواهید داشت ، VPN های رایگان نمی توانند برای بارگیری در P2P یا تماشای محتوا در جریان استفاده شوند.

به تمام این دلایل ، انتخاب VPN پرداخت کننده تر به نظر می رسد. این کار از سردردهای زیادی جلوگیری می کند.

VPN رایگان: بهترین نرم افزار VPN 100 ٪ رایگان (مقایسه)

بهترین VPN رایگان

در سال 2023 بیش از هر زمان دیگری ، VPN یا شبکه های خصوصی مجازی رو به افزایش هستند. این برنامه ها ، که به شما امکان می دهد آدرس IP را تغییر داده و داده های رمزگذاری شده را از دستگاه متصل خود تغییر دهید ، مزایای بسیاری را ارائه می دهند. این مزایا ، شما مطمئناً آنها را می شناسید (و به همین دلیل اینجا هستید) به دنبال بهترین VPN رایگان هستید.

در این مقاله ، ما 5 VPN ارائه خواهیم داد که کاملاً رایگان هستند (اگرچه آنها گزینه های پرداخت شده را نیز ارائه می دهند) و ایمن هستند. اما قبل از معرفی آنها به شما ، باید دلایل عدم رضایت آنها را توضیح داده و محدودیت های آنها را به شما ارائه دهید.

سپس می توانید یک انتخاب در بین یکی از بهترین VPN های رایگان 2023 یا انتخاب VPN پرداخت شده ، با دوره رضایت یا بازپرداخت ، همانطور که در مورد ExpressVPN ، بهترین VPN در بازار (همه بازیگران ترکیب شده).

اگر می خواهید در بهترین شرایط شروع کنید ، بهترین VPN رایگان ExpressVPN خواهد بود. با این حال ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که در دسترس است. آنها 100 ٪ رایگان هستند اما محدودیت های خاصی را نیز گاهی شرم آور تحمیل می کنند. اگر به دنبال حفاظت از داده های واقعی ، محرمانه بودن بهینه و آزادی در وب هستید ، برای دسترسی به این نوع خدمات چند یورو در ماه پرداخت می شود.

لیست رایگان و مقایسه VPN ها:

 • Expressvpn رایگان
 • VPN Cyberghost رایگان
 • شمالی
 • اطلس VPN
 • پروتون VPN
 • پنهان شدن.من
 • بادی
 • تونل

اکنون که لیست را می شناسید ، ما به جزئیات زیر همه این خدمات خواهیم رسید. قبل از ارائه تجزیه و تحلیل از هر ناشر VPN (چه 100 ٪ رایگان یا نه) ، ما به خطرات و مزایای این نرم افزار که بدون هزینه است باز می گردیم. به این ترتیب ، شما به خوبی روشن خواهید شد تا مناسب ترین انتخاب را برای نیازهای خود انجام دهید.

VPN رایگان: خطرات و محدودیت های آنها

اگر به شما گفته شد که هر خدمتی هزینه دارد ، این باعث تعجب شما نخواهد شد. توسعه یک شبکه VPN به مراتب رایگان نیست و هر تأمین کننده باید راهی برای تأمین مالی هزینه های مهم ، مرتبط با تیم و شبکه سرورها پیدا کند – به ذکر هزینه توسعه و روز برنامه.

اگرچه در ابتدا جذاب است ، VPN های رایگان می توانند بسیاری از سوالات را نگران کرده و برانگیخته شوند. آیا آنها قابل اعتماد هستند ? آیا آنها امن هستند ? آیا می توانیم به آنها اعتماد کنیم ? الگوی اقتصادی آنها چیست ? ما شما را در مورد این موضوعات روشن خواهیم کرد تا شما درک کنید که چگونه بهترین VPN رایگان را انتخاب کنید و در چه سطحی از یک VPN پرداخت شده متمایز می شود.

داده های شما فروخته می شود

در سال 2023 ، صدها ، حتی هزاران VPN رایگان در سراسر جهان وجود دارد. فقط “VPN رایگان” را در فروشگاه Apple یا فروشگاه Google Play تایپ کنید و صدها نتیجه را مشاهده خواهید کرد. در مواجهه با این انتخاب بیش از حد ، به هیچ وجه پیدا کردن بهترین VPN رایگان آسان نیست. از همه بدتر ، اکثر این پیشنهادات برای داده های شما خطرناک است.

در این حالت ، بیش از 80 ٪ از این VPN های رایگان متعلق به شرکت هایی هستند که فقط یک هدف دارند: برای بازیابی اطلاعات ناوبری خود. ما پس از آن از VPN NO NO NO NO NO SORITH و امنیتی که از VPN با کیفیت انتظار می رود ، فاصله داریم.

مهمترین خطر ، با انتخاب VPN رایگان, این است که تمام داده های شما نگهداری و فروخته می شود. هدف VPN ، که در ابتدا شما را ناشناس کرده و از خود محافظت می کند ، سپس تمام معنی خود را از دست می دهد. شما همچنین ممکن است بدون VPN قایقرانی کنید و به ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود اجازه دهید “جاسوسی” شود نه اینکه اطلاعات خود را به یک تأمین کننده VPN مشکوک ارائه دهید که نمی داند داده های شما چیست.

هیچ چیز بدتر از تصور امنیت نیست … که می تواند به سرعت در برابر شما قرار بگیرد. اما نگران نباشید ، این مورد با بهترین VPN های رایگان که ما به شما ارائه خواهیم داد ، اینگونه نخواهد بود. اگر برخی از آنها 100 ٪ نسخه رایگان ارائه می دهند ، به این دلیل است که آنها همچنین زیرساخت های خود را با فرمول های پرداخت شده در کنار آن تأمین می کنند. گفته می شود ، نسخه های رایگان بسیار محدود هستند ، که برای ناوبری روزانه محدود کننده است.

خدمات با کیفیت محدود

از ابتدا ، ممنوعیت کلیه VPN های رایگان که هیچ گزینه پرداختی ارائه نمی دهند ، کاملاً ضروری است. در واقع ، همانطور که کمی بعد خواهیم دید ، بهترین VPN های رایگان 100 ٪ رایگان که ما به شما ارائه خواهیم داد همه گزینه پرداختی را ارائه می دهند. بدیهی است که شما نیازی به استفاده از آن ندارید ، اما برای کاربرانی که دوست دارند ویژگی های بیشتری را باز کنند وجود دارد. اینگونه است که VPN های رایگان که ما “کیفیت” را واجد شرایط می کنیم ، می توانند خودمان را تأمین مالی کنیم … و نه با فروش مجدد داده های ناوبری شما.

محدودیت های VPN های رایگان (و با کیفیت) در چندین سطح احساس می شوند. هدف بدیهی است که به شما امکان می دهد کشف کنید که یک VPN چیست ، سپس شما را ترغیب می کند تا به نسخه پرداخت شده آنها برای دسترسی به همه ویژگی ها و بالا بردن محدودیت ها ارتقا دهید.

از بین متداول ترین محدودیت های VPN های رایگان ، به ویژه می یابیم:

 • محدودیتی در پهنای باند (به طور متوسط ​​بین 2 تا 10 گیگابایت حداکثر در ماه)
 • یک جریان نسبتاً کند (شما در سرعت ناوبری ، جریان ، بارگیری ، قطره های قوی خواهید داشت)
 • تعداد محدودی از کشورها و سرورها (به طور متوسط ​​، 3 تا 5 کشور تحت پوشش ، در برابر 94 برای ExpressVPN ، VPN مورد علاقه ما)
 • غیر عملکردی برای باز کردن قفل سیستم عامل های جریان مشهور
 • بدون پشتیبانی مشتری قابل دسترسی 24/7/365 در هر گربه بصورت آنلاین
 • هیچ سازگاری در همه دستگاه ها وجود ندارد

کاری که ما نمی توانیم با یک VPN 100 ٪ رایگان انجام دهیم

به طور خلاصه ، کارهای بسیاری وجود دارد که با VPN رایگان انجام نمی شود. اول ، سیالیت و سرعت ناوبری به دلیل عدم قدرت و بهینه سازی سرورها به شدت تحت تأثیر قرار می گیرد. این مطمئناً جای تعجب ندارد اما اگر می خواهید یک VPN سریع و مؤثر در اجرای کارهای روزانه خود داشته باشید ، گزینه های رایگان ایده خوبی نیست.

تجربه شما در اینترنت نیز ممکن است به دلیل امتناع از دسترسی به وب سایت های خاصی که اتصال VPN را تشخیص می دهند و آن را مسدود می کنند ، تغییر یابد. به یاد داشته باشید که سرورهای VPN رایگان به اندازه کافی کارآمد نیستند تا بتوانند فایروال ها را بدست آورند و اغلب در لیست سیاه قرار می گیرند. علاوه بر این ، انتخاب مکان ها بسیار محدود است.

استفاده از VPN رایگان همچنین شامل عدم امکان تماس با کمک مشتری در صورت بروز مشکل از زمان اجرای یک تیم فنی اختصاصی با هزینه است. شما در هر زمان توانایی کمک به شما نخواهید داشت.

بنابراین مطمئناً ، استفاده از VPN رایگان و خارج شدن از آن برای استفاده اساسی امکان پذیر است ، اما شما باید با این همه مشکلات روبرو شوید. به همین دلیل است که قبل از ارائه VPN های رایگان مورد علاقه ما برای سال 2023 ، ما یک نکته کوچک را به شما می دهیم که به شما امکان می دهد همه این محدودیت ها را به مدت 30 روز بلند کنید ، از دوره “رضایت یا بازپرداخت” از بهترین VPN بازار ، ExpressVPN لذت ببرید.

vpn expressvpn رایگان

همچنین می توانید این ترفند را با سایر VPN های پرداخت کننده با دوره بازپرداخت مانند Cyberghost ، NordvPN یا Surfshark پاسخ دهید. بنابراین ، شما بیش از 3 ماه VPN را به صورت رایگان و بدون داشتن کمترین حد مجاز خواهید داشت. و مهمتر از همه ، شما از حفاظت و بهره وری شدید اثبات شده اید. این امر از عدم امنیت و خطرات پیشنهادات بدون هیچ هزینه ای جلوگیری می کند.

بهترین VPN رایگان به مدت 30 روز

شما می فهمید ، داشتن یک VPN رایگان که به همان اندازه یک VPN با پرداخت و با کیفیت باشد ، کاملاً غیرممکن است. بنابراین ، بهترین کار برای انجام ، اگر می خواهید مزایای پرداخت را داشته باشید … بدون پرداخت هزینه ، فریب دادن است. بهترین VPN ها همه ضمانت بازپرداخت را بدون هیچ شرط ارائه می دهند. وقتی می گوییم “بدون شرط” ، واقعاً بدون قید و شرط است. هیچ خطری برای آزمایش این VPN ها وجود ندارد زیرا می توانید بازپرداخت خود را به شرط درخواست شما دریافت کنید ظرف 30 روز از سفارش شما.

با دنبال کردن این نکته کوچک که شما می توانید به مدت 30 روز از بهترین VPN رایگان لذت ببرید ، ExpressVPN.

بر خلاف VPN های رایگان که محدودیت های زیادی را تحمیل می کنند ، ExpressVPN به شما پیشنهاد می دهد:

Expressvpn رایگان

 • پهنای باند نامحدود
 • بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان
 • پشتیبانی مشتری 24/7/365
 • کلید کشتار
 • 0 ذخیره ورود به سیستم (حسابرسی شده توسط KPMG)
 • بهترین سرعت در بازار
 • سازگاری اندرویدی Mac ، iOS ، Android ، Windows ، Smart TV Android ، روتر
 • 30 روز بازپرداخت بدون شرط

بنابراین مطمئناً ، برای استفاده از آن ، باید با پرداخت شروع کنیم. با این حال ، بدانید که بازپرداخت در تمام اشتراک های آن ، اعم از 1 ماه ، 6 ماه یا 12 ماه کار می کند, که در آن نیز 49 ٪ کاهش و 3 ماه رایگان خواهید داشت. اگر می خواهید به مدت 30 روز بهترین VPN رایگان را داشته باشید ، این راه حل برای اتخاذ است. مسلماً ، نیاز به بیرون کشیدن کارت پرداخت شما دارد ، اما به نظر ما واقعاً ارزش آن را دارد.

یک آزمایش رایگان تا 45 روز در Cyberghost

نکته جالب دیگر انتخاب Cyberghost است. این تأمین کننده VPN تمایز ارائه قیمت های بسیار ارزان را دارد ، اما مهمتر از همه یک آزمایش رایگان تا 45 روز ، که بسیار بیشتر از اکثر رقبا است. با تشکر از این تست ، شما زمان زیادی برای لذت بردن از یک VPN عالی و بدون هیچ گونه خطری برای کیف پول خود خواهید داشت. این ناشر است که طولانی ترین مدت آزمون را بدون تعهد ارائه می دهد.

سایبرگست

در واقع ، Cyberghost VPN فقط با دو یا سه کلیک محرمانه آنلاین شما را افزایش می دهد. این برنامه ویژگی های بسیار جالبی را به خود می گیرد که ما در همه تأمین کنندگان نمی بینیم (سرورهای اختصاص داده شده به P2P ، جریان و بازی). این VPN همچنین به دلیل سهولت در استفاده و زیرساخت های عظیم آن قدردانی می شود. از ارزش پول ، این یکی از بهترین ابزارها در حال حاضر است.

ایجاد آن در سال 2009 نیز ضمانت اعتماد است. به طور خلاصه ، یک حساب کاربری در Cyberghost VPN به:

 • شبکه ای از 9000 سرور
 • مکان در 91 کشور جهان
 • محافظت در مورد ترافیک وب و استتار IP
 • اتصال با سرعت بالا
 • سوئیچ کشتن به طور خودکار یکپارچه شده است
 • سرورهای با توجه به فعالیتهای مختلف (از جمله جریان) بهینه می شوند
 • یک بسته 3 ساله با کمتر از 2 یورو در ماه

برای کسب اطلاعات ، این بسته هایی است که 6 ماه یا بیشتر از آن است که شامل ضمانت بازپرداخت 45 روزه است. برای اشتراک ماهانه ، ضمانت 14 روز است. به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم بسته های طولانی مدت آن را انتخاب کنید تا 45 روز رایگان لذت ببرید. علاوه بر این اگر در نهایت می خواهید با این VPN ادامه دهید ، هزینه آن کمتر از 2 یورو در ماه خواهد بود (در برابر 11.99 یورو با پیشنهاد ماهانه). این ارزان ترین بازار است ، و یکی از قابل اطمینان ترین است. او چیزی برای حسادت به Nordvpn ندارد ، که ما در زیر ارائه خواهیم داد.

محاکمه 30 روزه رایگان در Nordvpn

از طرف دیگر ، اگر نمی خواهید Cyberghost یا ExpressVPN را انتخاب کنید ، می توانید NordVPN را انتخاب کنید که یک دوره آزمایش را نیز ارائه می دهد. در واقع ، به لطف دوره آزمایشی 30 روزه رایگان ، NordVPN نیز جزو بهترین VPN های رایگان در سال 2023 است. با این وجود بهتر از ExpressVPN ارزان تر است ، به خصوص با ارتقاء فعلی آن بیش از 60 ٪. در کمتر از 3 € در ماه ، این یک پیشنهاد بسیار جالب است که به شما امکان می دهد به مدت 30 روز از یکی از بهترین VPN ها لذت ببرید.

nordvpn در چند شکل این است:

محاکمه VPN رایگان Nordvpn

 • بدون محدودیت پهنای باند
 • بیش از 5،800 سرور در 60 کشور جهان
 • 6 اتصالات همزمان (رایانه شخصی ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و غیره)
 • بدون سیاهه
 • امکان رزرو یک IP اختصاصی
 • پشتیبانی مشتری 24/7/365
 • ضمانت بازپرداخت 30 روزه
 • 60 ٪ کاهش در پیشنهاد 2 ساله

مانند ExpressVPN ، شما قادر خواهید بود به مدت 30 روز از NordVPN استفاده کنید ، و در صورت تمایل ، بازپرداخت کامل خود را در پایان دوره درخواست کنید. بنابراین ، شما یک VPN رایگان عالی خواهید داشت اما بدون هیچ محدودیتی در پهنای باند ، تعداد کشورهای تحت پوشش ، امنیت و سایر جنبه های دیگر که مرتباً با پیشنهادات VPN رایگان مورد انتقاد قرار می گیرند.

لیست VPN های رایگان اما بسیار محدود

اکنون که نکته کوچک ما را برای لذت بردن از بهترین VPN رایگان به مدت 30 روز می دانید ، همانطور که قول داده می شود ، انتخاب خود را از 5 بهترین VPN های واقعاً رایگان ارائه می دهیم ، که نیازی به کارت پرداخت یا حتی آدرس ایمیل برای شروع استفاده از خدمات آنها نیست.

هر بار که مزایای آنها را به شما ارائه خواهیم داد ، بلکه محدودیت های آنها را نیز ارائه می دهیم تا بدانید که VPN رایگان را انتخاب کنید و کدام یک را برای شما ایجاد می کند. به این ترتیب ، از خطرات پیرامون این نرم افزار هشدار داده می شود. به طور کلی ، اگر می خواهید به طور مرتب از VPN استفاده کنید ، باید نسخه پرداخت شده را تهیه کنید. پیشنهادات رایگان همیشه یک بانک کوچک است.

1) اطلس VPN: بهترین پیشنهاد رایگان 2023

بهترین VPN کاملاً رایگان که ما در سال 2023 فرصتی برای آزمایش داشتیم ، ATLAS VPN نام دارد.

چه چیزی بیشتر از دیگران ? خوب اول از همه ، این سرویس با 0 € است که بهترین سرعت را ارائه می دهد. با انتخاب او ، می توانید از یک VPN نسبتاً سریع بهره مند شوید. اکنون نسبی باقی مانده است زیرا ما از سرعت ارائه شده توسط خدماتی مانند ExpressVPN یا Cyberghost بسیار دور هستیم.

گفته می شود ، با فعال کردن اطلس VPN ، می توانید اینترنت را بدون از دست دادن سرعت زیاد مرور کنید ، که بسیار خوشایند است. این تنها مزیت پیشنهاد رایگان آن نیست.

این همان چیزی است که ما در طول تست های خود دوست داشتیم:

اطلس VPN رایگان

 • کاربرد آن بسیار دوستانه و ساده است
 • سازگاری چند پلتفرم
 • محدودیت سرعت
 • محافظت از تعداد نامحدود دستگاه ها
 • پروتکل های Wireguard و IPSec/IKEV2 پشتیبانی می کنند
 • خط مشی غیر حفاظت

دارایی دیگر که ما توانسته ایم توجه داشته باشیم این واقعیت است که بارگیری در P2P از طریق پیشنهاد اطلس VPN رایگان امکان پذیر است. حال مراقب باشید ، باید با مصرف داده های محدود به 5 گیگابایت در هر ماه مقابله کنید. کافی است بگوییم که اگر شروع به بارگیری پرونده های بزرگ کنید ، همه اینها به سرعت پیش می رود.

از طریق پیشنهاد رایگان اطلس VPN ، شما همچنین باید در 3 مکان با سرورها سر و کار داشته باشید. آنها چه هستند ? هلند و ایالات متحده (لس آنجلس و نیویورک). این همه چیز است. ما پشیمان می شویم که سرور در فرانسه پیدا نکردیم اما چندان تعجب آور نیست. از این گذشته ، ما در مورد VPN 100 ٪ رایگان در اینجا صحبت می کنیم.

در پایان ، اگر برای اولین بار سعی کنید یک شبکه خصوصی مجازی بدون پرداخت هزینه داشته باشید ، Atlas VPN یک انتخاب عالی است. کاربرد آن باعث می شود که این تجربه واقعاً دلپذیر و در دسترس هر کسی باشد. اتصال/قطع ارتباط با سرورهای آن نمی تواند ساده تر باشد. به راحتی می توانید از آن برای بهبود ایمنی آنلاین خود استفاده کنید. اکنون برای بارگیری پرونده های بزرگ یا استفاده از کاتالوگ های خارجی سیستم عامل های جریان ، روی او حساب نکنید.

اگر این فعالیتهایی است که شما را وسوسه می کند ، بهتر است از نکته ارائه شده در بالا در مقایسه ما استفاده کنید.

برای آزمایش Atlas VPN رایگان ، فقط باید روی دکمه زیر کلیک کنید و بارگیری برنامه را شروع کنید. ساده است.

اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بررسی های Atlas VPN ما پیدا کنید (توجه داشته باشید که با این حال به پیشنهاد پرداخت شده آن اختصاص یافته است).

2) پروتون VPN: VPN رایگان بدون محدودیت پهنای باند

اگر به دنبال یک VPN رایگان قابل اعتماد ، ایمن و پهنای باند هستید ، VPN پروتون برای شما ساخته شده است. در واقع ، این تأمین کننده VPN مبتنی بر سوئیسی معیار بازار VPN رایگان است. او که در ابتدا به دلیل سرویس ایمیل ایمن ProtonMail شناخته شده بود ، از آن زمان خود را به عنوان رقیب اصلی در بازار VPN تأسیس کرده است … رایگان !

باید گفت که پیشنهاد آن چیزی برای اغوا است:

 • بدون محدودیت پهنای باند
 • بدون ذخیره سازی
 • یک برنامه ارگونومیک و کامل در iOS ، Android ، Mac و Windows

همچنین لازم به ذکر است که در طول 7 روز اول اشتراک خود ، دسترسی رایگان به Proton VPN Plus خواهید داشت. این پیشنهاد به شما امکان می دهد به کل شبکه خدمات تأمین کنندگان دسترسی پیدا کرده و از بهترین سرعت بهره مند شوید. متأسفانه ، این مزایا حداکثر 7 روز طول می کشد. هنوز هم جالب است اگر نیاز بسیار “کوتاه مدت” برای این VPN رایگان دارید.

اگر نظر ما در مورد Proton VPN نسبتاً مثبت باشد ، این تأمین کننده با این وجود محدودیت های بسیاری دارد – مانند هر VPN با صفر یورو. در این حالت ، انتقاد بزرگی که می توانیم به او در شبکه کشور خود داشته باشیم. در نسخه رایگان ، شما فقط می توانید به 3 کشور ایالات متحده ، هلند و ژاپن دسترسی پیدا کنید. به عبارت دیگر ، داشتن یک آدرس IP در فرانسه غیرممکن است … و بنابراین دسترسی به محتوای فرانسوی هنگام خارج از کشور غیرممکن است.

پروون-ویپن

همچنین ، هنگامی که از Proton VPN رایگان استفاده می کنید ، سرعت شدید خواهید داشت. سرورهای رایگان که بیش از حد بارگیری می شوند ، جریان شما ممکن است جهنمی از آن داشته باشد.

از جمله نقاط ضعف این VPN رایگان ، ما همچنین می توانیم عدم وجود پشتیبانی مشتری را از طریق چت آنلاین استناد کنیم (حداقل 24 تا 48 ساعت برای پاسخ دادن به آن حساب کنید … در برابر حدود 15s در ExpressVPN) یا این واقعیت که این کار را انجام نمی دهد باز کردن سایت های خاص.

3) پنهان کردن.من: یک جایگزین با کیفیت رایگان

سومین بازیگر در این رده بندی بهترین VPN های رایگان 2023 ، ما می خواستیم شما را پنهان کنیم.من. این ارائه دهنده منشاء آلمانی خدمات خود را کاملاً رایگان ارائه می دهد و سزاوار توجه کامل شما است. این یک انتخاب خوب برای یک نسخه رایگان است. اما پس از آن دوباره ، نسخه پرداخت شده بسیار دور از مشهورترین ناشران است.

در واقع ، پنهان کردن.من مزایای زیر را دارم:

 • 4 کشور تحت پوشش
 • خط مشی بدون ثبت فعالیت (NO-LOG)
 • پشتیبانی گربه آنلاین

با مخفی کردن رایگان vpn.من ، شما قادر خواهید بود به 4 کشور مختلف که ایالات متحده آمریکا ، هلند ، آلمان و کانادا هستند متصل شوید. باز هم ، پشیمان می شویم که فرانسه بخشی از این لیست نیست. اگر به دنبال یک VPN رایگان برای داشتن یک IP فرانسوی هستید ، این راه حل مناسب نخواهد بود. علاوه بر این ، در بین 5 VPN های برتر برتر ما برای سال 2023 ، فقط WindScribe به شما امکان می دهد یک IP فرانسوی داشته باشید.

در حالی که ما می توانیم در 2 رقیب بالاتر از عدم حضور چت آنلاین انتقاد کنیم ، این گزینه تماس به خوبی در پنهان است.من. بنابراین می توانید در هر زمان و توسط گربه آنلاین به آنها برسید تا فقط در چند ثانیه پاسخی داشته باشید.

سرانجام ، برای پایان دادن به مزایای آن ، ما بدیهی بود که می خواستیم آن پنهان را مشخص کنیم.در واقع ایمن است و در صورت انتخاب این تامین کننده VPN ، داده های شما به احتمالاً به اشخاص ثالث فروخته نمی شود. هیچ ورود به سیستم مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی آن حفظ نمی شود. اعتماد به آنها دشوار است ، هیچ حسابرس خارجی درخواست نشده است.

VPN رایگان من را پنهان کنید

از طرف دیگر ، در سطح محدودیت ها ، پنهان کردن.من را به شکل رنگ پریده می کند. در واقع ، محدودیت پهنای باند 10 گیگابایت است و سرورهای رایگان کار نمی کنند. به عبارت دیگر ، پنهان شوید.من را برای مخفی کردن IP شما (به طور موقت) انجام می دهم اما در اینجا متوقف می شود.

4) WindScrib: یک VPN رایگان صحیح

چهارمین VPN رایگان مقایسه ما کسی نیست جز Windscriber. این تأمین کننده VPN از کانادا نیز به لطف یک سرویس با کیفیت بالا که به صورت رایگان قابل دسترسی است ، در این بازار فوق العاده رقابتی جایی ساخته شده است. همه ، بدون نیاز به وارد کردن آدرس ایمیل خود.

نظر ما در مورد Windscrib VPN ویژگی های دقیق تر راه حل آن را ذکر می کند ، اما مزایای اصلی آن را حفظ می کند:

 • 10 کشور تحت پوشش نسخه رایگان
 • ثبت نام ناشناس ممکن است (آدرس ایمیل اختیاری)

لیست مزایا متأسفانه طولانی تر از این نیست … اما برای VPN رایگان کاملاً قابل قبول است. ما به ویژه از این واقعیت که در 10 کشور در نسخه آزمایشی خود از جمله ایالات متحده ، فرانسه ، ژاپن یا انگلستان وجود دارد ، قدردانی می کنیم.

شما یک بار دیگر تصور کردید که این VPN رایگان محدودیت هایی را اعمال می کند که ما بدون تأخیر بیشتر برای ارائه آنها به شما می رویم.

اولین حد آن ، و کمترین چیز این است که WindScribet فقط 2 گیگابایت پهنای باند ماهانه به شما امکان می دهد. اگر آدرس ایمیل خود را وارد کرده و به 10 گیگابایت برسید ، می توانید این شماره را افزایش دهید. برای ایده به شما ، 10 گیگابایت حدود 2 ساعت جریان HD است. مطمئناً از 2 گیگابایت بهتر است ، اما استفاده از “کلاسیک” خالص نیست. این برای هر کسی که به طور مرتب به اینترنت متصل باشد کافی نیست. پس از آن خیلی سریع مسدود می شوید و از فرمول پرداخت شده آنها دعوت می شوید. ما بعداً به علاقه (یا نه) باز خواهیم گشت تا از یک VPN رایگان به یک پیشنهاد رایگان برویم.

WINDSCRICT رایگان VPN

علاوه بر این بیش از حد پهنای باند محدود کننده ، WindScribe هیچ پشتیبانی مشتری ندارد. از “گربه زنده” فرض شده آنها فریب نخورید که در واقعیت فقط یک روبات است که هرگز قادر به پاسخگویی به سوالات ما نیست. خسارت.

در میان نقاط ضعف این VPN رایگان ، ما حتی با اتصال به نزدیکترین سرور (در فرانسه) بیش از سرعت ناامید کننده ای را که به دست می آوریم برجسته خواهیم کرد.

سرانجام ، موقعیت مکانی آن در کانادا می تواند ترمز برخی از کاربران اینترنت باشد زیرا به یاد داشته باشید ، این قلمرو بخشی از پنج چشم است. این یک اتحاد اطلاعاتی پنج کشور است. بنابراین شرکت های واقع در کانادا از نظر تئوری موظفند اطلاعات را به مقامات ارائه دهند. اگرچه Windscriber بدون هیچ گونه محدودیتی تضمین شده است ، یعنی شرکت هیچ فعالیت کاربر را ثبت نمی کند.

به طور خلاصه ، Windscriber یک VPN رایگان خوب است زیرا از امنیت برخوردار است و دارای 10 کشور است اما محدودیت پهنای باند آن ، عدم پشتیبانی مشتری و سرعت کم آن ، آن را به دور از یک VPN حق بیمه قرار می دهد, مانند Expressvpn.

5) Tunnelbear: یک VPN خوب ، اما محدود

Tunnelbear همچنین بخشی از انتخاب ما از بهترین VPN های رایگان در سال 2023 است. این VPN کانادایی که به دلیل طرف “خوب” شناخته شده است ، استفاده رایگان به شما ارائه می دهد اما ما دیگر نمی توانیم محدود کنیم.

مزیت منحصر به فرد آن در این واقعیت باقی مانده است که بسیار خوب کار می کند و به همه کشورهای جهان دسترسی می دهد.

با این حال ، بزرگترین ضعف آن محدودیت پهنای باند آن است. در این حالت ، با این VPN رایگان ، فقط می توانید از 500 مگابایت در هر ماه استفاده کنید ! این مسخره است وقتی می دانید سرعتی که داده ها از امروز شروع می شود ، با فیلم های بزرگتر. توهم نکنید ، با 500 مگابایت ، واقعاً از بین نخواهید رفت.

در اینجا ، هدف از پیشنهاد تونل رایگان صرفاً تشویق شما برای کشف محصول برای خیلی سریع یک پیشنهاد پولی است. چیز زیادی وجود ندارد که بتوانید هر ماه فقط 500 مگابایت پهنای باند را انجام دهید. تماشای پخش فیلم با این جلد یا بارگیری هر چیزی غیرممکن است. به طور خلاصه ، این یک VPN رایگان است که برای استفاده کلاسیک بسیار محدود است.

تونل VPN رایگان

با وجود همه چیز ، ما از این VPN رایگان برای تعداد زیادی از کشورهای خود قدردانی می کنیم و این واقعیت که از آن به روشی بسیار ساده استفاده می شود ، اما برای مدت زمان نسبتاً محدودی. مگر اینکه مصرف اینترنت شما بسیار کاهش یافته و گاه به گاه باشد.

چه چیزی باید از پیشنهادات پرداخت شده از این VPN های رایگان فکر کنید ?

شما یکی از این VPN های رایگان را آزمایش کرده اید و از این سرویس راضی هستید ? شما اکنون می خواهید برای باز کردن ویژگی ها و دسترسی به انعطاف پذیری بیشتر به یک پیشنهاد پولی بپردازید ? آنها شما را گرفتند ! در واقع ، این استراتژی این تأمین کنندگان VPN رایگان است. هدف این است که شما را با یک پیشنهاد رایگان جذاب جذب کنید و سپس باعث شود که در یک زمان یا دیگری به پیشنهاد پرداخت شده آنها به شما تغییر دهید. در واقعیت ، پیشنهاد آنها اغلب گران تر و بسیار کیفی تر از ناشران فقط VPN پرداخت شده است. این گفت ، آنها می دانند که با راحتی ، شما به طور طبیعی در خانه خواهید ماند.

نظر ما در مورد این موضوع چیست ?

بدیهی است ، پیشنهادات پرداخت شده VPN رایگان جالب نیست. آنها از این واقعیت استفاده می کنند که شما در حال حاضر مشتری در خانه هستید تا امیدوار باشید که نمی خواهید به آنچه در جای دیگر انجام می شود نگاه کنید ، با تأمین کنندگان VPN فقط پرداخت می کنند. این یک تکنیک کلاسیک است که ما در همه جا پیدا می کنیم ، نه تنها در بازار VPN. باید گفت که وقتی مدتی از یک سرویس رایگان استفاده کرده اید و از آن راضی هستید ، لزوماً نمی خواهید آن را تغییر دهید … و پس از آن ما آماده پرداخت برای باز کردن ویژگی های بیشتر هستیم.

این جایی است که شما باید یک قدم عقب بردارید و به آنچه در جای دیگر انجام می شود نگاه کنید. VPN های پرداخت شده یک استراتژی دارند که از همان ابتدا با هدف ارائه بهترین خدمات پرداخت شده و شما را با یک پیشنهاد رایگان اغوا نمی کند. بنابراین ، چه برای کیفیت خدمات و چه حتی برای قیمت گذاری ، تقریباً همیشه پیشنهادات بسیار بهتری را در بین ناشران حق بیمه نسبت به بازیگران رایگان با پیشنهادات پرداخت شده خود خواهید داشت.

به سادگی شبکه سرور ، پشتیبانی مشتری ، سیستم عامل هایی که آنها را باز می کنند مقایسه کنید و به سرعت خواهید دید که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

در پایان ، اگر می توان از پیشنهادات رایگان VPN از اطلس ، پروتون VPN ، Windscriber و پنهان کردن استفاده کرد ، جالب باشد.من ، ما به شدت پیشنهادات پرداخت شده آنها را توصیه می کنیم. اگر آماده پرداخت هستید ، ممکن است مستقیماً برای تهیه کننده حق بیمه مانند ExpressVPN انتخاب کنید, و از 30 روز رضایت یا بازپرداخت استفاده کنید تا نظر خود را در مورد خدمات خود به شما ارائه دهد. علاوه بر این ، شما با مراجعه به سایت آنها از طریق لینک زیر 49 ٪ تخفیف و 3 ماه ارائه می دهید ::

از چه VPN های رایگان باید به هر قیمتی اجتناب شود ?

احتمالاً شما این حرف را می دانید “وقتی رایگان است ، این محصول هستید”. همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد ، استفاده از VPN رایگان بدون خطر برای ایمنی و حریم خصوصی شما نیست. اگر ما برخی از ارائه دهندگان رایگان ایمن را در اینجا انتخاب کرده ایم ، بدانید که برخی از VPN ها خطری را برای شما نشان می دهند. ما به تازگی سه تأمین کننده غیر سازنده را ذکر کرده ایم تا بتوانید نام آنها را بشناسید و تا حد امکان دور شوید.

Hola VPN

Hola یک سرویس اسرائیلی است که یک برنامه VPN را در تمام سیستم عامل های متصل ارائه می دهد. در مدت کوتاهی ، او موفق شد خود را بشناسد و بسیاری از کاربران اینترنت را متقاعد کند. باید گفت که با پوشش در 190 کشور جهان ، پهنای باند نامحدود ، دسترسی به محتوای مسدود شده و اشتراک 100 ٪ رایگان ، پیشنهاد آن بسیار جذاب است. با این حال ، مدتی است که این تأمین کننده در مورد آن صحبت شده است ، اما به دلایل مناسب نه.

ابتدا باید بدانید که هلا واقعاً VPN به معنای واقعی کلمه این اصطلاح نیست. در واقع ، این سرویس در واقع بر روی مدل همتا (P2P یا Peer-to-Peer) کار می کند. به عبارت ساده ، Hola VPN به ماشین های کاربر متصل می شود و از آدرس IP خود برای اختصاص آن به سایر کاربران استفاده می کند. با چنین شبکه ای ، آدرس IP منبع شما بی خطر نیست ، زیرا این یک گشت و گذار دیگر است که آن را اداره می کند. اکنون می فهمید که چگونه Hola VPN قادر به ارائه بسیاری از کشورها است. در واقعیت ، زیرساخت های خاص خود یا سرورهای فیزیکی خود را ندارد.

Hola VPN همچنین در مورد رسوایی در مورد فروش پهنای باند کاربران خود در قلب رسوایی قرار داشت. علاوه بر این ، سایر نقص های امنیتی در مورد کاربرد آن در سالهای اخیر مطرح شده است ، به طوری که به راحتی می توان نتیجه گرفت که این یک VPN در دسترس نیست. حتی اگر می خواهید از VPN گاه به گاه استفاده کنید ، بهتر است از Hola VPN انتخاب نکنید. ایمنی و محرمانه بودن آنلاین شما فقط بهتر خواهد بود.

اپرا VPN

Opera VPN به صورت رایگان با مرورگر وب با همین نام ، اپرا ارائه می شود. اگر به شما توصیه کنیم که از آن جلوگیری کنید این است که این تأمین کننده در واقع یک سرویس پروکسی است. بر خلاف یک شبکه خصوصی مجازی ، یک پروکسی رمزگذاری را اعمال نمی کند. بنابراین داده های وب کاربر همیشه توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قابل مشاهده است. Opera VPN فقط ماسک ها را تغییر داده و آدرس IP خود را تغییر دهید. علاوه بر این ، تأمین کننده فقط سه مکان را ارائه می دهد. کافی است که بگوییم بسیار محدود است.

عنصر دیگری که مشکل ساز است مربوط به شرکت است. مسلماً ، اپرا VPN در نروژ مستقر است ، اما معلوم می شود که این سهام بین چندین شرکت از جمله یک چینی تقسیم شده است. و وقتی می دانید که چین دسترسی به اینترنت را از ساکنان خود کنترل و کنترل می کند ، ما حق داریم این مسئله را پیدا کنیم.

BetterNet VPN

BetterNet VPN سرویس دیگری برای جلوگیری از آن است. این VPN ، گرچه رایگان و جمع آوری میلیون ها کاربر است ، اما برای اطمینان از ایمنی آنلاین شما بسیار کاربردی نخواهد داشت. این حتی برعکس است که ممکن است اتفاق بیفتد. در واقع ، تحقیقات این واقعیت را نشان می دهد که BetterNet VPN داده های مشتریان خود را جمع آوری کرده است (از جمله آدرس IP ، زمان اتصالات و سایت های بازدید شده) ، هنگام استفاده از این سرویس برای فروش مجدد آنها. علاوه بر این نگرانی های ناشناس ماندن ، برنامه بهتر شامل بدافزار بود که باعث آسیب به برخی از کاربران شد.

همچنین باید بدانید که جریان VPN BetterNet بسیار کند است. سرورهای آن به شدت از قدرت برخوردار نیستند ، به طوری که پیمایش عادی تقریباً غیرممکن است (بدون زمان بارگیری طولانی) یا تماشای یک فیلم بدون وقفه. ما از برنامه های ارگونومیک و سریع NordVPN یا ExpressVPN فاصله داریم. توجه داشته باشید که نسخه رایگان BetterNet VPN فقط به مکانهای آمریکایی دسترسی می دهد ، که تعداد محتوا را برای باز کردن قفل به هر حال محدود می کند.

سرانجام ، ما همچنین می توانیم به کمک مشتری غیر موجود در آن اشاره کنیم ، که شما را به یک سؤالات متداول ناقص یا پشتیبانی از طریق ایمیل هدایت می کند. به طور خلاصه ، حتی برای کاربرانی که واقعاً نمی خواهند یک پنی برای VPN بگذرانند ، BetterNet ایده خوبی نیست.

نتیجه گیری: کدام VPN رایگان را در سال 2023 انتخاب کنید ?

VPN ها امروز ابزارهای بسیار مفیدی هستند ، چه رایگان و چه رایگان. اگرچه نسخه های رایگان بسیار محدود هستند ، اما آنها هنوز هم به شما امکان می دهند خود را با این ابزار با مزایای بسیاری آشنا کنید. باز هم ، حتی اگر نسخه رایگان شما را متقاعد کند ، در پیشنهادات پرداخت شده این بازیکنان با کیفیت متوسط ​​مشترک نشوید.

اگر کمی از اینترنت استفاده کنید ، یک VPN رایگان مانند Atlas VPN ممکن است برای شما کافی باشد. از طرف دیگر ، اگر به مدت 30 روز بهترین VPN رایگان را می خواهید ، بهترین کار این است که برای ExpressVPN انتخاب کنید و از دوره بازپرداخت خود و بدون هیچ شرط استفاده کنید. بنابراین ، شما محدودیتی نخواهید داشت و قادر خواهید بود به طور کامل از یک تأمین کننده VPN با کیفیت ، قابل اعتماد ، سریع و ایمن لذت ببرید.

اگر اطلس VPN ، Proton VPN ، Windscrib و سایر مخفی را آزمایش کنید.من ، می دانم که پیشنهاد رایگان صحیح است اما بسیار محدود است. پیشنهادات پرداخت شده این بازیگران (که سعی می کنند شما را متقاعد کنند که بمانند) در مقابل غول های مستقر مانند ExpressVPN ، Cyberghost یا NordVPN کاملاً رقابتی نیستند. شما علاقه دارید که مستقیماً در خانه درگیر شوید.

اگر هنوز در مورد مقایسه ما از بهترین VPN های رایگان سؤالی دارید ، برای یافتن اطلاعات بیشتر برای ما ایمیل ارسال نکنید.