VPN از طریق تلفن: چگونه کار می کند?, بهترین VPN های Android: پیشنهادات مرجع رایگان و پرداخت شده

بهترین VPN های Android: پیشنهادات مرجع رایگان و پرداخت شده

Contents

در سرورهای دور افتاده به عنوان مقصدی برای تونل داده کمی خود خدمت کنید. داده های شما در سایر کشورها به سرورهای VPN ارسال می شود تا هویت شما ناشناس شود. هنگامی که داده ها ارسال می شوند و به هدف نهایی خود منتقل می شوند ، تمام داده های محلی سازی از سرور از راه دور تهیه می شوند و نه از شما. این سرورهای VPN “واسطه” شما هستند که از شما محافظت می کند و داده های شما را در برابر تداخل استتار می کند.

VPN از طریق تلفن: چگونه کار می کند ?

استفاده از VPN از طریق تلفن به شما امکان می دهد به روشی رمزگذاری شده و ایمن به اینترنت دسترسی پیدا کنید. اکثریت قریب به اتفاق VPN های تلفنی برنامه های قابل بارگیری رایگان هستند اما دارای ویژگی های پرداخت شده هستند. بنابراین چگونه یک VPN برای تلفن کار می کند ، و این برای چیست ? چگونه بدانیم بهترین VPN Android یا بهترین آیفون VPN چیست ? بلافاصله پاسخ می دهد !

شما به دنبال یک برنامه موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ?

 • ضروری:
 • آ VPN برای تلفن به شما امکان می دهد به روشی رمزگذاری شده ، ایمن و ناشناس به اینترنت دسترسی پیدا کنید.
 • با بارگیری یک می توانید از VPN از طریق تلفن استفاده کنید برنامه VPN امن است.
 • در VPN رایگان همیشه 100 ٪ ایمن نیستند و ویژگی های کاهش یافته را ارائه می دهند.
 • لازم است یک بسته موبایل با داده های تلفن همراه کافی, برای اینکه بتوانیم از یک VPN استفاده کامل کنیم.

VPN چیست ?

اینترنت در جهان

VPN یک است شبکه مجازی خصوصی (شبکه خصوصی مجازی به زبان انگلیسی) که به عبارت دیگر یک تونل اتصال اینترنتی رمزگذاری شده است.

در VPN براساس آدرس IP رایانه یا تلفن شما برای رفتن به اینترنت نیست. او دیگری را ایجاد می کند آدرس آی پی بنابراین به شما امکان می دهد تا اطلاعات را به صورت ناشناس و ایمن به داده ها مبادله کنید یا به داده ها دسترسی پیدا کنید.

VPN چیست ?

یکی از کارکردهایی که در آن VPN اغلب استفاده می شود قدرت است جغرافیایی را تغییر دهید آدرس IP استفاده شد. بسیار مشخص این امکان را به شما می دهد تا به اینترنت دسترسی پیدا کنید که گویی در کشور دیگری هستید. بدون جابجایی از شما می توانید به وب سایت های موجود در خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

در استفاده حرفه ای تر ، از VPN استفاده می شود تبادل اطلاعات ایمن (به عنوان مثال اتصال به حساب های بانکی) ، یا برای محافظت از هویت یک شخص. روزنامه نگاران می توانند به عنوان مثال از آن برای انجام تحقیقات در مورد موضوعات سانسور شده توسط موتورهای جستجوی برخی کشورها استفاده کنند.

به طور مشخص ، الف VPN استفاده میشه برای :

 • هنگام ورود به سیستم از مرور اینترنت خود محافظت کنید Wi-Fi عمومی,
 • سایت های دسترسی یا سایت های سایت موجود در کشورهای دیگر,
 • از جمع آوری وب سایت ها جلوگیری کنید آدرس آی پی, و داده های شخصی شما.

برای استفاده از VPN خود بدون محدودیت ، یک بسته موبایل جدید را دوست دارید ? برای عضویت در پیشنهادی که با نیازهای شما با یکی از شرکای ما تطبیق داده شده است با یکی از مشاوران Selectra ما تماس بگیرید.

استفاده از یک VPN قانونی است ?

استفاده از a VPN در فرانسه کاملاً قانونی است و مزایای بسیاری به همراه دارد. با این حال ، از آنجا که قابلیت ردیابی هویت شما با VPN غیرممکن است ، برخی از کاربران برای پنهان کردن اقدامات جنایی از آن استفاده می کنند و این است این استفاده که طبق قانون مجازات می شود.

آ VPN ابزاری است ، بنابراین خنثی است و هدف ندارد. فقط کاربر ابزار قادر به تعریف هدف آن خواهد بود ، زیرا ما می توانیم از همان ابزار استفاده کنیم چند روش مختلف. مثال یک کامپیوتر را بگیرید ، این یک ابزار خنثی است که می تواند برای کار ، تماشای فیلم و غیره استفاده شود. اما همچنین می توان از آن برای رفتن به سایت های غیرقانونی استفاده کرد و بنابراین برای عدم تردید استفاده می شود ، همان اصل برای VPN.

مراقب باشید اگر VPN یک ابزار قانونی است ، کاربردهای شما با آن همیشه نیست. بنابراین حتماً با مقررات فعلی در کشوری که در آن هستید ، قبل از استفاده از VPN.

نحوه استفاده از VPN از طریق تلفن ?

از لحظه ای که داده های تلفن همراه را روی تلفن خود فعال می کنید ، به طور خودکار با استفاده از اینترنت متصل می شود یک آدرس IP که خودش است. این آدرس IP بی نظیر است و توسط CNIL به عنوان یک در نظر گرفته می شود اطلاعات شخصی زیرا شامل اطلاعات برای شناسایی شما است.

تلفن هوشمند در VPN متصل می شود

اگر می خواهید از a استفاده کنید VPN در تلفن شما برای مرور اینترنت به طور ناشناس ، یا دسترسی به کاتالوگ فیلم های Netflix در کشور دیگر ، به عنوان مثال ، باید نصب کنید برنامه تلفن همراه VPN.

آ VPN به طور کلی بین ابزاری است که برای اتصال به اینترنت (تلفن شما در این مورد) و خود شبکه اینترنتی استفاده می شود. اگر به دنبال استفاده از VPN آنلاین با تلفن هوشمند خود هستید ، موفق نخواهید شد که آدرس IP خود را به طور کامل پوشانده باشید ، زیرا VPN نخواهد بود بین تلفن و اینترنت شما, او قبلاً در اینترنت خواهد بود.

بنابراین فقط با نصب a است برنامه VPN که می توانید در تنظیمات تلفن خود عمل کنید و واقعاً آدرس IP خود را پنهان کنید.

تعداد زیادی وجود دارد برنامه های Android یا iPhone VPN, که می توانید مستقیماً در Google Play Store (Android) یا App Store (iPhone) پیدا کنید. بیایید سهام را بگیریم بهترین Android و iPhone VPN.

بهترین Android و iPhone VPN چیست ?

nordvpn: بهترین Android VPN

با بیش از 10 میلیون کاربر NordVPN در Android ، می توان گفت که این است بهترین Android VPN از بازار.

nordvpn یک VPN ممتاز است که ارائه می دهد دوره آزمایشی 30 روزه اگر راضی نیستید پس از آن می توانید بازپرداخت کنید. بنابراین این به شما فرصت می دهد تا از این استفاده کنید VPN به صورت رایگان و ایده بگیرید.

خبر خوب با nordvpn این است که می توانید از آن در خود استفاده کنید تلفن هوشمند اندرویدی, بلکه در آیفون ، رایانه ویندوز یا مک نیز. حتی می توانید از آن استفاده کنید 6 دستگاه همزمان و بنابراین چرا هزینه ها را با شخصی که از این ابزار نیز برخوردار است تقسیم نمی کنیم.

شرح Nordvpn
تعداد کشورها 59
اتصالات همزمان 6
پهنای باند نامحدود
نرخ 10.64 یورو در ماه با اشتراک 1 ماهه
8.01 یورو/ماه با اشتراک 6 ماه

ما نباید این را فراموش کنیم ، حتی اگر Nordvpn باشد بهترین Android VPN به نظر ما ، شما به یک بسته موبایل با پاکت داده های سیار برای اینکه بتوانید از هرجای دیگر از آن استفاده کنید.

برای استفاده از VPN خود بدون محدودیت ، یک بسته موبایل جدید را دوست دارید ? برای عضویت در پیشنهادی که با نیازهای شما با یکی از شرکای ما تطبیق داده شده است با یکی از مشاوران Selectra ما تماس بگیرید.

ExpressVPN: بهترین آیفون VPN

مانند nordvpn ، Express vpn است سازگار با آیفون شما اما همچنین با یک تلفن هوشمند Android ، یک رایانه Mac یا Windows ، بسته به دستگاه مورد استفاده برای اتصال محدود نخواهید شد.

اگر ExpressVPN برای ما باشد بهترین آیفون VPN, این از جمله موارد دیگر برای دوره آزمایشی 30 روزه خود ، تضمین شده یا بازپرداخت شده است. همچنین به این دلیل است که خدمات مشتری زنده 24/7 را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

نکته مهم دیگر این آیفون VPN رابط روان و بصری آن است که به شما امکان می دهد تا چند ثانیه آن را در دست بگیرید ، بدون اینکه توسط ویژگی های لوازم جانبی یا تبلیغات انگل شود ، زیرا این یک است حق بیمه VPN.

توضیحات ExpressVPN
تعداد کشورها 94
اتصالات همزمان 5
پهنای باند نامحدود
نرخ 11.25 €/ماه با اشتراک 1 ماه
8.68 یورو/ماه با اشتراک 6 ماه

سایبری VPN

سایبری VPN همچنین بخشی از محبوب ترین VPN های موجود در بازار است.

او ارائه می دهد آزمایش رایگان 45 روزه و با تمام دستگاه های Windows ، Mac ، iOS ، Android و Linux و همچنین کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند و روترها سازگار است.

این یک حق بیمه VPN که عملکرد مؤثر تا زمانی را تضمین می کند 7 دستگاه همزمان.

توضیحات ExpressVPN
تعداد کشورها 91
اتصالات همزمان 7
پهنای باند نامحدود
نرخ 11.99 €/ماه با اشتراک 1 ماهه
3.79 یورو در ماه با اشتراک 1 ساله

از VPN رایگان استفاده کنید: هر آنچه را که باید بدانید

امنیت VPN رایگان

شما ممکن است قبلاً آن را بدانید اما رایگان گاهی اوقات ضمانت کیفیت پایین در هنگام ورود به اینترنت است. اگر از ابزاری رایگان استفاده می کنید ، باید بدانید که سازندگان این ابزار باید بروند به دنبال بودجه در جای دیگر باشید که در کیف پول شما است ، و این جایی است که می تواند کمتر دلپذیر شود.

شخصی با تلفن هوشمند

در اکثر موارد ، سایت ها و ابزارهای آنلاین رایگان تبلیغات را به شما ارائه می دهند (یا شما را سیل می کنند) قادر به پاداش دادن باشید. منطقی به نظر می رسد ، شرکت باید باعث شود ابزاری بتواند گردش مالی را برای ادامه فعالیت خود انجام دهد. اما در موارد دیگر ، آنها می توانند داده های شخصی خود را دوباره فروش کنید به شرکت های دیگر برای تولید درآمد ، و بنابراین ناشناس بودن خود را به خطر بیاندازید و ایمنی آنلاین شما.

در VPN رایگان بنابراین از یک یا دیگری از راه حل های خود استفاده خواهد کرد تا بتواند به وجود خود ادامه دهد. این عنصری است که باید قبل از بارگیری VPN یا iPhone رایگان Android.

شما به دنبال یک اپراتور تلفن همراه متناسب با نیازهای خود هستید ?

عملکرد VPN رایگان

علاوه بر خطر مربوط به محافظت از داده های شخصی ، باید آن را بدانید VPN رایگان عملکرد محدودی داشته باشید:

 • سرعت ناوبری محدود در اینترنت,
 • حد مجاز تعداد کشورها در دسترس است که می توانید به آن متصل شوید,
 • مسدود کردن دسترسی به سایتهای خاص,
 • محافظت ناقص از آدرس IP شما ، و بنابراین ناشناس بودن شما.

بهترین راه حل اگر می خواهید به طور دقیق از VPN استفاده کنید ، یا به دنبال یک VPN رایگان فقط برای آزمایش ویژگی ها ، بارگیری یک VPN حق بیمه با a است رایگان. فقط با انجام این کار می توانید لذت ببرید رایگان VPN ایمن.

بسته به سیستم عامل تلفن خود (Android یا iOS) ، می توانید برای یافتن موارد به قسمت های قبلی این مقاله مراجعه کنید بهترین Android و iPhone VPN و در دوره آزمایشی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

سوالات متداول

VPN در تلفن چیست ?

آ VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک شبکه مجازی خصوصی است که یک تونل رمزگذاری شده برای داده های شما ایجاد می کند و آدرس IP شما را ماسک می کند.

نحوه فعال کردن VPN تلفن من ?

برای VPN خود را فعال کنید تو نیاز داری :

 • منو را برای VPN خود باز کنید.
 • برگه تنظیمات را انتخاب کنید.
 • برگه شبکه ها را انتخاب کنید.
 • پیکربندی VPN را تایپ کنید.
 • سرور VPN را پیکربندی کنید.
 • انتخاب را تأیید کنید.

چه علاقه ای به داشتن VPN ?

داشتن VPN به شما امکان می دهد 3 کار را انجام دهید. اول از همه آدرس IP خود را پنهان کنید, سپس از مرور اینترنت خود محافظت کنید و در نهایت به محتوای موجود دسترسی پیدا کنید فقط خارج از کشور.

به روز شده در 10/15/2022

پائولین بین سالهای 2020 تا 2022 در Echos du Net کار کرد و به طور خاص تحت نظارت تیم تحریریه بود.

بهترین VPN های Android: پیشنهادات مرجع رایگان و پرداخت شده

در سال 2023 ، اندروید سیستم عامل برای پرکاربردترین تلفن های هوشمند و تبلت های جهان بود ، اما این بدان معنی نیست که 100 ٪ قابل اعتماد است. در واقع ، تلفن های هوشمند یا تبلت های Android از خطرات وب پناه نمی برند. علاوه بر این ، پس از اتصال به اینترنت ، هیچ کس واقعاً جدا از کاربران اینترنت با استفاده از VPN نیست.

در حال حاضر بسیار در Vogues ، این شبکه های خصوصی مجازی به شما امکان می دهند از Android محافظت کامل کنید. در این مقاله ، ما شما را به بهترین VPN های رایگان و پرداخت شده برای Android در سال 2023 کشف خواهیم کرد.

بهترین VPN برای Android

بهترین VPN برای اندروید در سال 2023:

 • اکسپرس
 • سایبر
 • شمالی
 • VPN Atlas (پیشنهاد رایگان)
 • protonvpn (پیشنهاد رایگان)
 • پنهان شدن.من (پیشنهاد رایگان)
 • Windscriber (پیشنهاد رایگان)

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

چرا VPN در تلفن Android ?

در مواجهه با بزرگی نقاط ضعف امنیتی و جمع آوری داده های آنلاین ، محافظت از خود به طور فزاینده ای مهم است. در این جهان متصل ، تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی آشکارا از بین نمی روند. بنابراین ما برای شما توضیح خواهیم داد که چرا استفاده از VPN در Android (رایگان یا پرداخت شده) این روزها ضروری است.

اتصال آن را در همه جا تضمین کنید

ما بیشتر و بیشتر افراد برای استفاده از تلفن های هوشمند اندرویدی خود برای مرور اینترنت هستیم. هکرها این موضوع را درک کرده اند و حملات در دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها چند برابر می شوند. چه از طریق یک نقطه دسترسی در فضاهای عمومی و چه حتی از خانه خود ، شما پناه نمی گیرید.

برای اطمینان از اتصال آن در تمام مدت و هر کجا که هستید ، فقط یک راه حل در دسترس شما قرار دارد: نصب VPN در دستگاه های Android شما (و به طور کلی همه دستگاه ها). این ابزار قادر است داده های شما را رمزگذاری کند ، یعنی اینکه آن را به یک رمزنگاری تبدیل کنید تا تمام ناوبری خود را به صورت آنلاین غیرقانونی کند. این فقط به این صورت است که می توانید به اینترنت بروید و در مواجهه با ناامنی شبکه های Wi-Fi عمومی و حتی با اپراتور شخصی خود که می تواند به راحتی داده ها را بازیابی کند ، از اینترنت بروید و از آن محافظت کنید.

ناشناس را بصورت آنلاین نگه دارید

زندگی خصوصی آنلاین مطمئناً یکی از مهمترین مشکلات زمان ما است. در Android و سایر سیستم عامل ها ، اطلاعات مربوط به شما دائماً جمع آوری می شود. در اینترنت ، دولت و تبلیغ کنندگان می دانند شما کی هستید.

برای حفظ هویت دیجیتالی خود ، VPN در Android یک بار دیگر ابزار ایده آل است زیرا قادر به پنهان کردن آدرس IP شما خواهد بود. سرور که به آن متصل شده اید ، امنیت تقویت شده و آدرس IP خود را به آن تبدیل کرده است. پنهان کردن آدرس IP خود تنها فرایندی است که به شما امکان می دهد کاملاً ناشناس باشید و بنابراین حریم شخصی خود را در وب نگه دارید.

سایت ها و برنامه های فیلتر را باز کنید

گاهی اوقات با تلاش برای دسترسی به یک سایت یا برنامه از دستگاه Android خود مسدود شده اید. برخی از سایت ها به دلیل برخی از شبکه ها (دانشگاه ها ، شرکت ها و غیره) یا دولت هایی که به طور داوطلبانه دسترسی را محدود می کنند ، در واقع قابل دسترسی نیستند.

در همه موارد ، بهترین VPN در Android شما را نجات می دهد. در محل کار ، در دانشگاه یا حتی در کشوری که اینترنت را مجازات می کند ، اتصال به VPN داده های شما را رمزگذاری می کند و شبکه قادر به کنترل فعالیت های شما نخواهد بود. بنابراین ، او همچنین قادر به ممنوعیت دسترسی به شما نخواهد بود. شما سایت مورد نظر خود را باز می کنید و می توانید بدون اینکه مسدود شود ، برنامه مورد نظر خود را بارگیری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را در مورد نحوه باز کردن یک سایت بخوانید.

باز کردن برنامه VPN Android

محتوای جریان را گسترش دهید

اگر شما یکی از بسیاری از کاربران اینترنت هستید که از رایانه لوحی یا حتی تلفن هوشمند اندرویدی خود برای تماشای فیلم ، سریال و کانال های تلویزیونی استفاده می کنید ، خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که یک شبکه خصوصی مجازی نیز می تواند مفید باشد.

سیستم عامل های ویدیویی روی تقاضا بسته به کشور محتوای مختلفی را ارائه می دهند و ممکن است دسترسی به آن ناامید کننده باشد. در مورد برنامه های تلویزیونی که به دلیل موقعیت جغرافیایی به دلیل موقعیت جغرافیایی شما ، مشاهده از خارج از کشور نیز غیرممکن است.

با استفاده از یکی از بهترین VPN های Android که ما توصیه می کنیم ، به راحتی می توانید به لطف سرورهای آن در سراسر جهان ، تغییر آدرس IP و بنابراین جغرافیایی ایجاد کنید. بنابراین ، شما به یک محتوای اغلب گسترده تر و کامل که در خانه یا مسافرت هستید دسترسی خواهید داشت.

بهترین پرداخت شده Android VPN

اکنون که دلایل انتخاب VPN را بررسی کرده ایم ، بیایید روی انتخاب دومی تمرکز کنیم. همچنین می توانید در این مقاله سه پیشنهاد رایگان را در پایین کشف کنید ، اگرچه این مورد علاقه ما نیست.

یافتن VPN که با Android کار می کند همیشه آسان نیست. رتبه بندی VPN پرداخت شده ما هدف این است که به شما کمک کند بهترین VPN را برای دستگاه Android خود پیدا کنید.

پس از مطالعه پیشنهادات آنها با کوچکترین جزئیات و آزمایش اشتراک نامحدود آنها ، توضیح می دهیم که چرا آنها را توصیه می کنیم. در میان 3 تأمین کننده زیر ، شما باید خوشبختی خود را پیدا کنید ، شکی نیست !

1) ExpressVPN

در صدر این رتبه از بهترین VPN های پرداخت شده برای Android ، ما ExpressVPN را پیدا می کنیم.

به لطف سرعت ، سهولت در استفاده و عملکرد فوق العاده ، بدون شک شماره 1 است. ما تنها کسانی نیستیم که از آن قدردانی می کنیم زیرا این VPN را نشان می دهد بیشترین بارگیری از Android و میلیون ها کاربر را تا به امروز لیست می کند.

رهبر در بازار خود ، ExpressVPN هر آنچه را که از VPN انتظار دارید دارد. باید گفت که از زمان ایجاد آن در سال 2009 ، او وقت خود را برای به دست آوردن تجربه و بهبود خدمات خود داشت. اشتراک آن از نظر سرعت و حفاظت بسیار ایمن از ویژگی های نامحدود شما سود خواهد برد.

Expressvpn برای Android

نقاط قوت او

سرعت این شبکه خصوصی مجازی نیز یکی از جنبه هایی است که ما می خواستیم آن را برجسته کنیم و این باعث می شود او بهترین و مورد علاقه ما باشد.

تست های سرعتی که ما در Android با و بدون ExpressVPN انجام داده ایم ، آن را ثابت می کند: به سختی اتصال اینترنت را کند می کند. تفاوت آنقدر حداقل است که متوجه آن نخواهید شد. بنابراین برای همه فعالیتهای پخش و مشاهده ویدیویی شما به صورت آنلاین ایده آل است.

اگر ExpressVPN مورد علاقه این رتبه بندی بهترین VPN ها در Android باشد ، به لطف حضور در جهان نیز به لطف حضور در جهان است. بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان در دسترس کاربران آن قرار گرفته است. برای باز کردن محتوای GEO محدود شده ، برای انتخاب فاسد خواهید شد ! برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما نظر Expressvpn شما را روشن می کند.

حتی اگر برخی از رقبا سرورهای بیشتری را ارائه دهند ، با این حال ، توجه می کنیم که این بالاتر از همه کیفیت و جریان دومی است. با ExpressVPN ، شما ناامید نخواهید شد زیرا ، همانطور که گفتیم ، سرعت اتصال به لطف یک پهنای باند نامحدود بسیار عالی است. آنها حتی قادر به فعالیت در چین هستند ، یک ویژگی بسیار نادر است که بار دیگر آن را از دیگران متمایز می کند.

استفاده از آن در Android و حتی Android TV از جمله مبتدیان بسیار آسان است. ExpressVPN بهترین VPN برای سپر Nvidia است که ما فرصتی برای آزمایش داشتیم. تنظیمات پیش فرض به شما امکان می دهد از پروتکل متناسب با نمایه خود بهره مند شوید. اگر در مورد نحوه عملکرد آن سؤالی دارید ، می توانید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. بسیار در دسترس است ، تیم ها می توانند 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته از گربه آنلاین در وب سایت رسمی خود قابل دسترسی باشند.

ExpressVPN همچنین ضمانت رضایت یا بازپرداخت 30 روزه ، زمان کشف برنامه اندرویدی و قدردانی از آن را ارائه می دهد. اگر نمی تواند شما را متقاعد کند ، بازپرداخت پشتیبانی مشتری را بدون شرط درخواست کنید.

برای همه این خصوصیات ، ExpressVPN بهترین VPN Android در سال 2023 است.

نقاط ضعف آن

حتی اگر به شما توصیه کنیم ExpressVPN را بارگیری کنید ، سازگار با نسخه های Android 10 ، Pie ، Oreo ، Nougat ، Marshmallow و Lollipop ، هنوز هم برخی از گسلهایی را ارائه می دهد که شما باید آنها را به عنوان حداقل بدانید-.

این مربوط به قیمت های اعمال شده توسط ExpressVPN است. این در مورد شما نیست که نگران نباشید ، اما هنوز هم باید برای خرج کردن پول آماده باشید. البته ، این قیمت با کیفیت خدمات حق بیمه آن توجیه می شود و ما به سرعت متوجه می شویم که ارزش آن را دارد.

پرانتز کوچک: بدانید که در حال حاضر و برای یک دوره محدود ، تأمین کننده کاهش می یابد 49 ٪ در اشتراک 12 ماهه خود که 3 ماه رایگان به شما می دهد. نرخ ماهانه بلافاصله بسیار مقرون به صرفه تر می شود.

سرانجام ، نزولی کوچک دیگر که در ExpressVPN یافت می شود ، تعداد اتصالات همزمان آن است. او “فقط” 5 را ارائه می دهد. این بدان معنی است که تنها حساب شما امکان نصب آن را در 4 دستگاه Android یا Apple دیگر به شما ارائه می دهد. حتی اگر این رقم برای اکثر افراد کاملاً مناسب و کاملاً کافی باشد ، باید بدانید که برخی از رقبا بیشتر ارائه می دهند. این مورد به عنوان مثال از سایبرگوزیت (7) یا NordVPN (6) است.

2) سایبرگست

در موقعیت دوم این مقایسه VPN های پرداخت شده اندروید ، Cyberghost را پیدا می کنیم. این تأمین کننده VPN مبتنی بر رومانیایی مزایای بسیاری برای Android دارد و بسیاری از کاربران آن را از نظر ارزش پول به عنوان جالب ترین VPN می دانند. بدیهی است که در تمام تلفن های هوشمند و تبلت های تحت Android مانند سامسونگ ، هواوی ، HTC ، سونی ، ال جی و غیره سازگار است.

سایبرگست برای اندروید

نقاط قوت او

Cyberghost اتصال امن و سریع خود را برجسته می کند که شما را در وب ناشناس می کند. در مورد این نکات ، ما واقعاً موافق هستیم و این همان چیزی است که توضیح می دهد که در لیست بهترین VPN ها برای Android قرار گرفته است.

آگاه باشید که محرمانه بودن اینترنت یک چالش واقعی در سال 2023 است ، این VPN با ارائه قیمت های بسیار در دسترس ، ناشناس بودن آنلاین حداکثر کاربران اینترنت را تضمین می کند. برای کمتر از 3 یورو در هر ماه ، می توانید به طور موثری از یک سرویس با کیفیت و محافظت کامل از هویت خود بهره مند شوید. این یک قیمت بسیار صحیح است ، به خصوص وقتی می دانید که می توانید آن را در 7 دستگاه نصب کرده و همزمان از آن استفاده کنید.

اگر ما عاشق سایبرگست به همان اندازه در اندروید باشیم ، این نیز به خاطر تعداد باورنکردنی سرورهای آن است. با نزدیک به 9000 سرور در 90 کشور جهان ، هیچ سخنران قادر به رقابت نیست. اگر اغلب در یک سفر هستید ، می توانید در همه جا روی او حساب کنید و محتویات بسیاری از کشورها را باز کنید.

ما همچنین می خواهیم در مورد گزینه های بسیار جالب Cyberghost مانند دکمه توقف اتوماتیک (سوئیچ کشتن) یا مسدود کننده تبلیغات برای شما تعریف کنیم. این ویژگی ها به شما امکان می دهد از مزایای اینترنت بدون معایب استفاده کنید.

سریع و آسان برای استفاده ، برنامه Cyberghost در Android به مهارت های رایانه ای احتیاج ندارد. بارگیری مانند هر برنامه دیگر از فروشگاه Google انجام می شود. پس از اشتراک خود ، اگر از این سرویس راضی نیستید ، 45 روز برای عقب نشینی خواهید داشت. در حالی که بیشتر ذینفعان 30 روز ارائه می دهند ، در اینجا Cyberghost بیش از یک ماه به شما می دهد تا نظر خود را تغییر داده و بازپرداخت خود را دریافت کنید !

نقاط ضعف آن

Cyberghost تقریباً می توانست به اولین مرحله از تریبون بهترین برنامه های VNP برای Android صعود کند. با این حال ، در حال حاضر برخی از نقص های کوچک از آن جلوگیری می کنند.

به عنوان مثال می توانیم ناتوانی او را در همه جا عملکردی کنیم. و بله ، در نگاه چهره نجومی سرورها ، می توانیم انتظار داشته باشیم که Cyberghost در همه جا کار کند. با این حال ، این مورد نیست زیرا در چین ، ترکیه و روسیه کار نمی کند. اگر قصد داشتید به یکی از این سرزمین ها بروید ، به سمت ExpressVPN (بهترین Android VPN) است که باید چرخانده باشید.

سرانجام ، این شبکه خصوصی مجازی گاهی اوقات می تواند کمی ثبات داشته باشد. در طول آزمایش ، ما هر از گاهی قطع ارتباط را مشاهده می کردیم. مطمئن باشید ، این اتفاق بسیار نادر اتفاق می افتد و عملکرد Switch Kill فعال است و هر اتفاقی را از شما محافظت می کند. علاوه بر این ، Cyberghost از رضایت مشتریان خود بسیار نگران است و دائماً تمام تلاش خود را برای بهبود ثبات کاربرد خود انجام می دهد. با وجود این نقاط ضعف کوچک می توانید به Cyberghost اعتماد کنید ! این چیزی نیست که یکی از گزینه های مورد علاقه کاربران Android باشد.

3) nordvpn

Nordvpn در سال 2012 تأسیس شد و اگرچه حتی 10 سال سن ندارد ، اما این برند قبلاً 12 میلیون نفر را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. ما می توانیم مزایای بسیاری را به NordvPN مانند سطح بالای امنیت آن و کاربرد هوشمندانه آن اختصاص دهیم. همچنین به لطف دومی است که او موفق به کسب مقام بهترین گزینه های VPN پرداخت شده برای Android می شود.

nordvpn برای Android

نقاط قوت او

اگر ما به شما توصیه می کنیم NordVPN را برای محافظت از دستگاه های Android خود انتخاب کنید ، به ویژه برای ایمنی که تضمین می کند. Nordvpn مستقر در پاناما ، از عدم قانون این کشور از نظر حفاظت از داده ها سود می برد. بنابراین ، حتی تحت فشار دولت ها ، داده های شما نمی توانند منتقل شوند زیرا به سادگی جمع آوری نشده است. در وب سایت رسمی خود ، شما حتی می توانید در خط مشی رازداری خود سیاه را در مورد White بخوانید که NordVPN هیچ اطلاعاتی در مورد فعالیت های آنلاین کاربران یا سیاهههای آن حفظ نمی کند (روزنامه های اتصال).

در صورتی که برای شما کافی نباشد ، NordVPN گزینه Double VPN را ارائه می دهد (به ما مراجعه کنید بررسی های Nordvpn). این پیکربندی به لطف رمزگذاری مضاعف ساخته شده توسط دو پروتکل در دو سرور مختلف ، می توانید محافظت خود را تقویت کنید. داده های شما دو برابر برای رمزگشایی پیچیده است. از آنجا که این تکنیک می تواند اتصال شما را کند کند ، باید فقط در صورت ضرورت واقعی استفاده شود ، یعنی در خارج از ناوبری روزانه شما.

اگر تعداد زیادی سرور نداشته باشد ، نمی توانستیم آن را به عنوان بهترین VPN برای اندروید تعریف کنیم. بنابراین ، شما با بیش از 5،600 سرور در 59 کشور جهان برای انتخاب خراب خواهید شد. و اگر نمی توانید سرور متناسب با این انتخاب گسترده را انتخاب کنید ، NordVPN این کار را برای شما انجام می دهد با انتخاب یکی از مواردی که به نظر می رسد مناسب ترین نیازها و مکان شما باشد.

اگر هنوز تردید دارید ، با لذت بردن از ضمانت رضایت یا بازپرداخت 30 روز ، خودتان را امتحان کنید. برنامه Android NordVPN را می توان از این لینک بارگیری کرد:

نقاط ضعف آن

اگر در موقعیت سوم این 3 نفر برتر از بهترین VPN های Android قرار داشته باشد ، به دلیل چند نقص است.

اول از همه ، کاربرد آن ، گرچه بسیار ارگونومیک است ، اما در همه جا کار نمی کند. به عنوان مثال می توانیم چین و امارات متحده عربی را ذکر کنیم. این ایالت ها بیشتر و بیشتر مورد بازدید گردشگران قرار می گیرند و مهاجران حتی هر روز در آنجا زندگی می کنند. بنابراین ما از VPN انتظار داریم که سرورهای آن قادر به کار در آنجا باشند. به همین دلیل ExpressVPN برنده بزرگ این مقایسه است و در این مورد از NordVPN پیشی می گیرد.

اکنون در مورد قیمت صحبت خواهیم کرد. تأمین کننده چندین پیشنهاد ارائه می دهد: 1 ماه ، 1 سال ، 2 سال و 3 سال ، اقتصادی ترین گزینه. حتی اگر ارزانترین اشتراک آن با قیمت 3.10 یورو در ماه ممکن است در نگاه اول جذاب به نظر برسد ، تا با دقت بیشتری به نظر برسیم که واقعاً اینگونه نیست. در واقع ، برای این قیمت ، شما باید طی یک دوره 3 ساله درگیر شوید. برای برخی ، این تعهد ممکن است طولانی به نظر برسد ، به ویژه در مقایسه با اشتراک بیش از 15 ماه ExpressVPN. برای دیگران ، این بیانگر آرامش و محافظت کامل به مدت 3 سال است.

سرانجام ، ما هنوز می خواهیم خطاهای امنیتی اخیر یکی از دیتاسنسترهایی را که در آن سرور اجاره می کند ، برانگیزد. حتی اگر نتوانیم این خطا را مستقیماً به او تحمیل کنیم ، واقعیت ها در آنجا وجود دارد.

این نقاط ضعف ناچیز است و مطمئناً شما را از انتخاب NordVPN که انتخاب بسیار مناسبی برای Android است ، جلوگیری نمی کند.

بهترین VPN Android رایگان

اگرچه پیشنهادهای پرداخت شده مواردی هستند که پیشرفته ترین عملکرد را ارائه می دهند و از نظر مصرف داده ها محدودیتی ندارند ، VPN های رایگان در اندروید نیز باید بیش از یک نفر را مورد علاقه خود قرار دهند. به همین دلیل ، ما یک لیست صادقانه از بهترین برنامه های VPN رایگان برای همه دستگاه های Android ارائه می دهیم. و ما در مورد پیشنهادات واقعاً رایگان صحبت می کنیم ، هیچ کلاهبرداری وجود ندارد ! به هیچ وجه نباید هنگام بارگیری برنامه در فروشگاه Google Play یا بعد از آن از کارت بانکی خود استفاده کنید.

با این حال ، توجه داشته باشید که شبکه های خصوصی مجازی زیر نیز اشتراک های پرداخت شده را ارائه می دهند. در اینجا ما فقط می خواهیم پیشنهادات رایگان را ارائه دهیم که جالب ترین و مناسب ترین آنها را برای Android در نظر می گیریم.

برای توصیف این پیشنهادات رایگان در بیشترین شفافیت ، ما در مورد دارایی ها و همچنین خرابی هایی که در طول آزمایشات خود توانستیم به آن توجه کنیم ، بحث خواهیم کرد.

1) اطلس VPN

بهترین VPN رایگان که ما در سال 2023 فرصتی برای آزمایش داشتیم ، موردی است که توسط Atlas VPN ارائه شده است. این سرویس اخیراً توسط Nord Security (شرکت پشت NordVPN) خریداری شده است ، ورود به بازار را به بازار عرضه می کند.

در واقع ، این فقط از سال 2020 خدمات خود را ارائه می دهد. اما با وجود این جوانان نسبی ، ما می توانیم در طول آزمایشات خود ببینیم که او سطح بالایی از امنیت و سرعت بسیار رضایت بخش را ارائه می دهد. علاوه بر این ، کاربرد Android آن علاوه بر اینکه از نظر بصری خوشایند است ، بسیار ساده است.

اطلس Android VPN

نقاط قوت او

چه چیزی Atlas VPN را به بهترین سرویس رایگان برای Android تبدیل می کند ? خوب اول از همه ، همانطور که اشاره کردیم ، قادر به تضمین جریان خوب است.

این ساده است ، در طول تست های ما ، ما هیچ تأمین کننده ای را پیدا نکردیم که سرعت بهتری نسبت به او ارائه دهد (در بین پیشنهادات رایگان ، Atlas VPN در زیر پیشنهادات پرداخت شده ارائه شده در بالا باقی مانده است). سرعتی که قادر خواهید بود از آن لذت ببرید خیلی از ارتباطات اینترنتی شما دور نخواهد بود. و حتی با اتصال به سرور به دور از موقعیت جغرافیایی فعلی شما.

دارایی دیگر پیشنهاد آن در کیفیت کاربرد آن نهفته است. مورد دوم دلپذیر و ساده است. همه چیز با یک کلیک انجام می شود. علاوه بر این ، علاوه بر سازگاری آن با Android ، می توانید آن را بر روی ویندوز ، iOS ، Linux ، Fire TV یا Android TV نصب کنید.

برای استفاده از پیشنهاد رایگان اطلس VPN ، فقط باید آدرس ایمیل بدهید. این همه چیز است. به هیچ وجه تأمین کننده از شما کارت بانکی یا سایر وسایل پرداخت خود را از شما نمی خواهد.

سرانجام ، آخرین مزیتی که برای او پیدا می کنیم ، پاسخگویی و کیفیت پشتیبانی مشتری آن است. برای تماس با یک نماینده ، فقط باید از فرم تماس موجود در سایت آن استفاده کنید. در پی آن ، یک ایمیل دریافت خواهید کرد و می توانید با نماینده مسئول پرونده خود گپ بزنید. به طور کلی ، شما می توانید امیدوار باشید که فقط در چند ساعت پاسخی دریافت کنید ، و حتی اگر فقط یک کاربر ساده ساده باشید.

نقاط ضعف آن

حتی اگر Atlas VPN بهترین VPN رایگان در Android باشد ، بسیار مناسب است. در نگرانی از شفافیت ، نقاط ضعف پیشنهاد آن را به شما ارائه خواهیم داد.

اولین چیزی که خوب است توجه داشته باشید محدودیت پهنای باند است که هر ماه اعمال می شود. شما واقعاً باید از 5 گیگابایت پهنای باند راضی باشید. بدتر وجود دارد ، اما بهتر است.

گفته می شود ، اگر هدف شما صرفاً مرور ایمن اینترنت است ، این مقدار بیش از حد کافی خواهد بود. جایی که کمی گیر می شود این است که اگر روی اطلس VPN حساب کنید تا محتوای با کیفیت بالا را تماشا کنید یا پرونده های حجیم را بارگیری کنید (Atlas VPN همچنین از بارگیری P2P پشتیبانی می کند).

نقص کوچک دیگری که در این VPN رایگان برای Android پیدا می کنیم فقدان کشور آن است. در کل و برای همه چیز ، سرورهای آن 2 کشور و 3 مکان را پوشش می دهند (1 در هلند ، 2 در ایالات متحده). ما دوست داریم به کشورهای اضافی از جمله فرانسه دسترسی داشته باشیم.

با وجود همه اینها ، این بهترین VPN 100 ٪ رایگان با یک برنامه Android برای ما باقی مانده است.

2) protonvpn

در رده بهترین VPN های واقعاً رایگان برای Android در سال 2023 ، Protonvpn وجود دارد. این VPN مستقر در سوئیس ، در ژنو ، با افتخار در رده دوم این لیست قرار دارد. اگر در سال 2023 به خوبی طبقه بندی شد ، به لطف عملکرد گسترده بسته رایگان و کاربرد سبک آن بسیار خوب در Android بهینه شده است.

android protonvpn

نقاط قوت او

دوم این مقایسه ، Protonvpn به دلایل مختلف به عنوان یک VPN رایگان Android بسیار خوب نشان داده شده است. در حال حاضر ، Protonvpn این شایستگی ارائه یک پیشنهاد نامحدود رایگان به کاربران Android را دارد.

در واقع ، بر خلاف سایر تأمین کنندگان رایگان ، Protonvpn داده های ماهانه را محدود نمی کند. بنابراین می توانید بدون در نظر گرفتن مصرف داده های خود ، از عملکرد و ایمنی Protonvpn استفاده کنید. امروزه همه ما زمان زیادی را در پشت صفحه نمایش می گذرانیم و مصرف ما به سرعت منفجر می شود. بنابراین این یک جنبه بسیار مهم است که این تأمین کننده موفق به تمایز خود با درخشان است.

Protonvpn Free به شما امکان می دهد تبلیغات را مخفی کنید. بیشتر اوقات ، این گزینه فقط برای بسته حق بیمه معتبر است. بنابراین ما می خواستیم تلاش تأمین کننده را در این مورد برجسته کنیم. مسدود کننده تبلیغات یک موبایل و رایانه لوحی بسیار دلپذیر را به شما تضمین می کند.

Protonvpn تصمیم گرفته است نسخه حق بیمه خود را تبلیغ کند و به کاربران اینترنت که در پیشنهاد رایگان 7 روز “به علاوه” مشترک هستند ، ارائه می دهد. این یک روش خوب برای دسترسی به تعداد بیشتری از کشورها ، سرعت بهتر و تورنت است. از طرف دیگر ، این نیز دو برابر است زیرا در پایان این هفته آزمایش ، عملکرد نسبتاً محدودی پیدا خواهید کرد و ممکن است شکاف به نظر برسد.

این خصوصیات بسیاری به وضوح Protonvpn را به عنوان VPN مورد علاقه ما در Android قرار می دهد. با وجود همه چیز ، کامل نیست.

نقاط ضعف آن

Protonvpn ممکن است در انتخاب VPN های رایگان مورد علاقه ما در Android نسبتاً زیاد به نظر برسد ، هنوز هم چند نقطه ضعف دارد و تعداد مکان های جغرافیایی محدود شده است.

در واقع ، سرورهای آن فقط در دسترس هستند 3 کشور ، یعنی ایالات متحده ، ژاپن و هلند. این واقعاً تعداد کمی از مکان های جغرافیایی موجود را نشان می دهد. کافی است بگوییم که از نظر محتوای وب و آدرس IP ، شما به سرعت محدود خواهید شد. به عنوان مثال ، شما قادر نخواهید بود کانال های تلویزیونی فرانسوی ، سوئیسی یا حتی بلژیکی را در طی یک سفر به خارج از کشور تماشا کنید.

با برنامه رایگان Protonvpn ، شما فقط یک ارتباط همزمان با حساب خود دریافت خواهید کرد. کافی است بگوییم که ما از 7 هواپیمای ارائه شده توسط Cyberghost فاصله داریم ، اما پیشنهادات پرداخت شده را با رایگان مقایسه نمی کنیم. به یاد داشته باشید که همه می توانند با بارگیری رایگان آن از Google Store ، Protonvpn را به راحتی دریافت کنند.

سرانجام ، برای پایان دادن به نقاط ضعف این تأمین کننده ، توجه داشته باشید که برنامه رایگان اجازه P2P یا دسترسی به شبکه TOR را نمی دهد.

با وجود این چند اشکال ، فراموش نکنید که مهمتر از همه یک بسته رایگان است و مزایای آن غیرقابل انکار است. Protonvpn قادر خواهد بود از داده های شما محافظت کند و ناشناس بودن شما را در شبکه تضمین کند.

این در حال حاضر تنها VPN واقعاً رایگان و نامحدود در Android است. از آن استفاده کنید !

3) پنهان کردن.من (جایزه)

شما تعجب می کنید که چرا پنهان می شوید.من یکی از VPN های غیر پرداخت شده برای Android هستم ? ما به شما ثابت خواهیم کرد که او جای خود را در این رده بندی دارد. این حتی می تواند نیازهای شما را برآورده کند و شما را مورد علاقه خود قرار دهد. بنابراین قبل از بارگیری به صورت رایگان و بدون کارت بانکی مخفی.من در نوکیا ، سونی ، ال جی یا سامسونگ کهکشان شما ، پیشنهاد آن را مرور خواهیم کرد.

Hide.me Android

نقاط قوت او

ارائه بسته مخفی رایگان.با تغییر اخیر تأمین کننده در سطح محدودیت داده های خود ، من را از یک نکته عالی شروع می کند. در ابتدا ، VPN فقط 2 گیگابایت کاربران خود را به کاربران خود پیشنهاد داد (و به همان اندازه که به شما می گوید که آنها به سرعت به آنها رسیده اند) ، امروز به 10 گیگابایت می رود. البته پیشنهاد آن رایگان است. مسلماً ، بسیار کمتر از اشتراک های بیشتر و حق بیمه آن است ، اما بسیار خوب است. شما فقط باید نسبت به مصرف اینترنت خود کمی هوشیار باشید.

بسته مخفی رایگان.همچنین رمزگذاری پیشرفته داده های 256 بیتی و مسدود کننده تبلیغات را به من پیشنهاد می دهد. بنابراین VPN بدون نیاز به پرداخت چیزی ، می تواند به طور موثر از دستگاه Android شما محافظت کند !

پنهان کردن سرورها.در 5 کشور واقع شده اند. دو مکان در ایالات متحده آمریکا وجود دارد ، یکی در سنگاپور ، دیگری در هلند و کانادا. این رقم ممکن است ضعیف به نظر برسد اما هنوز هم بهتر از اطلس و Protonvpn است. این به شما بستگی دارد که مناطقی از جهان را که کاملاً به آن احتیاج دارید ببینید.

بالاخره ، پنهان کردن.من یک گربه آنلاین در وب سایت رسمی خود قابل دسترسی 24/7 است. این یک چیز نادر در یک تأمین کننده VPN رایگان است و ما واقعاً می خواهیم این نکته را برجسته کنیم. بنابراین ، اگر در مورد برنامه سؤالی دارید ، می توانید در هر زمان به تیم ها بپیوندید.

نقاط ضعف آن

اگر تصمیم به بارگیری مخفی گرفتید.و اشتراک رایگان خود را انتخاب کنید ، در پایان شما چیزی برای از دست دادن ندارید. با این حال ، او هنوز برخی از تقصیرها را دارد که شما باید برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند آگاه باشید.

10 گیگابایت ماهانه توسط مخفیگاه ارائه می شود.من می توانم بخشی از جمعیت را برآورده کنم. از طرف دیگر ، این محدودیت همچنین نشان دهنده ضعف برای افراد متصل به مدت چند ساعت است که هر روز خیلی سریع به این رقم می رسند.

خوشبختانه ، قبل از رها کردن VPN فراتر از 10 گیگابایت ، یک راه حل دیگر در دسترس شما است تا همیشه از محافظت از دستگاه های اندرویدی خود لذت ببرید. به عنوان مثال می توان به طور موازی در VPN رایگان دیگر مشترک شد. این امر از محدود کردن جلسات اینترنتی شما یا نادیده گرفتن محافظت جلوگیری می کند.

پس پنهان.من بهتر طبقه بندی نمی شوم ، مطمئناً به دلیل این نکته است: سرورهای فرانسوی با این VPN رایگان Android وجود ندارند. این به دلایل مختلف مشکل ساز است. افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند و می خواهند به کانال های تلویزیونی فرانسه دسترسی پیدا کنند. به همین ترتیب ، مهاجران فرانسوی یا مسافرت امکان دستیابی به آدرس IP فرانسه را ندارند.

ما به شما یادآوری می کنیم که سرویس کاملاً رایگان و بسیار ساده است ! آن را بارگیری کنید و در هر زمان آن را حذف نصب کنید. شما در انتخاب گزینه پرداخت شده برای افزایش عملکرد و کشف تمام مزایای این شبکه خصوصی مجازی آزاد هستید.

این سرویس به لطف Android VPN رایگان که 10 گیگابایت پهنای باند ماهانه را با 5 سرور که شما را به آن متصل می کند ، در رتبه بندی ما سزاوار جایگاه خود است.

4) Windscrib (جایزه)

در آخرین موقعیت این VPN Top برای Android ، Windscriber را پیدا می کنیم. در بازار VPN رایگان همانطور که با آنها دیدیم شناخته شده است VPN رایگان برای آیفون. او با مکانهای جغرافیایی پیشنهادی بیشتر ، او موفق به انجام بهتر از رقیب خود می شود و می تواند مناسب شما باشد. برای پیدا کردن ، ادامه را با دقت بخوانید.

Windscribs Android

نقاط قوت او

پیشنهاد Windscriber رایگان راه حل ایده آل کوتاه مدت را برای داشتن تمام مزایای اصلی یک VPN نشان می دهد. در واقع ، پس از بارگیری به صورت رایگان ، از محافظت در دستگاه Android خود بهره مند می شوید. و به دلایل خوب ، اتصال به سرور رمزگذاری شده و فعالیت های آنلاین شما کدگذاری شده است که باعث می شود آنها توسط اشخاص ثالث کاملاً غیرقابل توصیف باشند. این در هنگام اتصال تلفن هوشمند شما به Wi-Fi عمومی ، از این همه ضروری است.

اگر در این مقایسه وجود داشته باشد ، به لطف مکان های جغرافیایی سرورهای آن نیز به لطف آن است. این سرورها را در 10 کشور از جمله فرانسه و ایالات متحده ارائه می دهد. این بیشتر از رقبای خود Atlas VPN و Protonvpn است. بنابراین این انتخاب گسترده تر از نظر محتوای اینترنت امکانات بیشتری را برای شما باز خواهد کرد زیرا می توانید آدرس IP را در کشورهای مختلف دریافت کنید. اگر به سفر و سفر به یک سفر کاری عادت کرده اید ، بسیار قدردانی خواهید کرد که بتوانید به برنامه های مورد علاقه خود دسترسی خود را ادامه دهید.

اگر مصرف کنید Windscriber برای شما بهینه است کمتر از 10 گیگابایت در هر ماه از زمان محدود کردن داده ها. پس از رسیدن به این رقم ، بنابراین دیگر قادر به دسترسی به VPN آن نخواهید بود. برای ایده به شما ، 10 گیگابایت حدود 7 تا 10 ساعت جریان را نشان می دهد (بسته به کیفیت 720p یا 1080p که انتخاب می کنید). اگر می خواهید حتماً از WindScriber با عاقلانه استفاده کنید و داده ها را ذخیره کنید ، می توانید هنگام قضاوت در مورد اتصال خود کمتر در معرض خطر (به عنوان مثال در خانه خود) آن را غیرفعال کنید.

دارایی های برنامه Windscribe رایگان در آنجا متوقف نمی شوند. با انتخاب این تأمین کننده ، از تبلیغات و مسدود کننده بدافزار بهره مند خواهید شد. این ویژگی ها امروز ضروری هستند. از یک طرف ، این عملکرد مانع از حمله شما توسط تبلیغات از همه طرف می شود و از طرف دیگر ، در صورت نرم افزار مخرب (ویروس ، اسب تروجان ، …) به شما اطلاع می دهد و دسترسی به سایت را مسدود می کند. این رمپارت امن فقط نقاط قوت پیشنهاد Windscrib را تقویت می کند.

نقاط ضعف آن

اگر ما نتوانیم مدال طلا را برای بهترین VPN بدون هیچ هزینه ای به او اعطا کنیم ، به این دلیل است که Windscriber ضعف هایی را ارائه می دهد که به نظر ما بسیار مهم است که از بین بروند. بدون تأخیر بیشتر نکاتی را که تخمین می زنیم که WindScribe می تواند خدمات خود را بهبود بخشد ، کشف کنید.

اول از همه ، پس از استفاده از اشتراک Windsribe در دستگاه های Android ما ، متوجه شدیم که سرعت ایده آل نیست و به نظر می رسد اتصال به VPN باعث کاهش سرعت اتصال اینترنت ما می شود (تقریباً کمتر از 20 ٪). برای پیشنهاد رایگان ، تعداد سرورهایی که به آن دسترسی دارید بسیار کمتر است. بنابراین این کندی مطمئناً با اضافه بار سرورهای آنها توضیح داده شده است. علاوه بر این ، در چین و امارات متحده عربی کار نمی کند.

ما همچنین در طول اتصال برخی از ناپایداری ها را تشخیص دادیم. اما خوشبختانه ، در حین قطع ارتباط غیرقانونی VPN (پس از همه ، می تواند اتفاق بیفتد) ، دکمه توقف اضطراری یا سوئیچ Kill در همه موارد از ما محافظت می کند. لازم نیست آن را بسازید.

سرانجام ، حتی اگر این سرویس از کیفیت برخوردار باشد و Windscriber عدم حفاظت از سیاهههای مربوط را برجسته می کند ، این VPN در کانادا مستقر است. این کشور متعلق به اتحاد خدمات اطلاعاتی است (5 چشم). این چیزی نیست که اطمینان بخش ترین باشد.

با وجود همه چیز ، او موقعیت بسیار خوبی را در این مورد اشغال می کند مقایسه VPN واقعاً رایگان (اما محدود) برای اندروید.

VPN رایگان یا پرداخت شده در Android: مقایسه

شما نمی دانید کدام راه حل را برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android خود به نفع خود قرار دهید ? خوب است ، ما شما را روشن خواهیم کرد. نقاط قوت و ضعف یک VPN رایگان در مقایسه با یک سرویس پرداخت شده چیست ?

از نظر قدرت ، یک VPN رایگان برای اندروید چیز زیادی ندارد. تنها مزیت واقعی آن این است که خدمات آن به صورت رایگان در دسترس است. این فقط در مورد همه چیز است.

برای هر چیز دیگری ، استفاده از یک سرویس رایگان در دستگاه Android شما چیزهای زیادی دارد. این شامل موارد زیر است: کاهش جریان ، تعداد کمی از سرورها و کشورهای تحت پوشش ، امنیت محدود و اغلب پشتیبانی مشتری وجود ندارد. اگر قصد دسترسی به محتوای GEO را دارید ، باید از استفاده از VPN رایگان نیز جلوگیری کنید. آنها صرف نظر از بستر جریان که به شما علاقه مند است ، بی اثر هستند.

شما خواهید فهمید ، با انتخاب یک سرویس پرداخت شده ، به طور گسترده برنده خواهید شد. توجه داشته باشید که برای لذت بردن از چنین راه حلی ، لزوماً نیازی به خراب کردن خود ندارید. در واقع بسیاری از VPN های ارزان قیمت سازگار با دستگاه های Android وجود دارند.

به این ترتیب ، شما به جریانهای رضایت بخش ، بدون محدودیت (مصرف داده ها) دسترسی خواهید داشت ، امکان باز کردن قفل محتوای پخش ، بارگیری در P2P به صورت ایمن و همه اینها در حالی که از حداکثر ایمنی برخوردار هستید.

نتیجه گیری: ExpressVPN بهترین VPN در Android است

اگر این صفحه را به طور کامل خوانده اید ، این دیگر راز برای شما نیست: Android VPN های پرداخت شده عملکرد بسیار بهتری نسبت به رایگان ارائه می دهند. حتی اگر مجبور به پرداخت آن باشید ، مزایای آن هنوز نسبت به پیشنهادات رایگان بسیار برتر است.

علاوه بر این منطقی است زیرا هدف شبکه های خصوصی مجازی این است که شما را بخواهید از خدمات حق بیمه آنها استفاده کنید. بنابراین پیشنهادات پرداخت شده از نظر گزینه ها بسیار جذاب تر از اشتراک هزینه هستند. آنها همچنین کاملاً نامحدود هستند. بنابراین ExpressVPN جالب ترین VPN است که ما در Android توصیه می کنیم. Cyberghost و Nordvpn نیز گزینه های بسیار خوبی را تشکیل می دهند.

اگر نمی خواهید پرداخت کنید و از مزایای آن به صورت رایگان استفاده کنید, ترفند این است که از ضمانت نامه های رضایت یا بازپرداخت VPN های پرداخت شده بهره مند شوید. پس از ایجاد درخواست در محدوده زمانی برای Android VPN خود ، بسته به تأمین کننده ، پس از 30 روز یا 45 روز بازپرداخت خود را دریافت خواهید کرد. تا زمانی که تمام پیشنهادات آزمون را برای خدمات پرداخت شده خسته نکنید ، ادامه دهید. این تکنیک اخلاقی ترین اخلاقی نیست اما رویکرد کاملاً قانونی است.

سوالات مکرر در مورد VPN برای Android

برای به پایان رساندن این مقاله ، ما به برخی از سؤالاتی که بیشتر از آنها پرسیده می شود پاسخ خواهیم داد.

�� پرداخت VPN بهتر از رایگان است ?

بله ، به دلایل زیادی ، توصیه می شود یک VPN پرداخت شده به جای رایگان برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android خود را تهیه کنید. بنابراین شما از امنیت بهتر ، سرعت بهتر ، سرورهای بیشتر و کشورهای تحت پوشش یا حتی پشتیبانی بهتر مشتری و ویژگی های بیشتر برخوردار خواهید بود.

�� باید برای بارگیری VPN خود به فروشگاه بازی بروم ?

لازم نیست. اگرچه این روش اغلب توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد ، اما می توان نرم افزار را در APK بارگیری کرده و مستقیماً روی تلفن هوشمند خود نصب کرد. با این حال ، ساده ترین روش هنوز هم به نظر ما از طریق فروشگاه بازی عبور می کند.

�� آیا VPN های Android یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهند ?

بهترین تأمین کنندگان پرداخت شده همه یک دوره راضی یا بازپرداخت شده 30 (یا حتی 45) روز را برای آزمایش خدمات خود بدون خطر ارائه می دهند. شما می توانید چندین ماه از ExpressVPN ، CyberGhost یا NordVPN استفاده کنید تا نرم افزار آنها را به صورت رایگان کشف کنید تا نرم افزار خود را کشف کنید.

�� آیا می توانیم با VPN در Android به Netflix نگاه کنیم ?

بله کاملاً. با این حال ، حتماً یک تأمین کننده VPN را انتخاب کنید که با Netflix سازگار باشد. شما قادر خواهید بود به تماشای فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود در سکوی جریان مورد علاقه خود ادامه دهید.

VPN برای تلفن های هوشمند: راهنما

خدمات VPN برای تلفن های هوشمند یک روش قابل اعتماد برای تأمین فعالیت های شما در اینترنت است. همانطور که تعداد زیادی از اطلاعات شخصی هنگام استفاده از تلفن شما ارسال می شود ، هکرهای رایانه دوست دارند این داده ها را هدف قرار دهند. چه از اتصال تلفن همراه خود یا شبکه Wi-Fi استفاده کنید ، تلفن هوشمند شما را در معرض سرقت هویت و سایر سایبرهای سایبر قرار می دهد. برای جلوگیری از این امر ، توصیه می شود در مورد کاربردها و مزایای VPN به منظور محافظت از خود اطلاعاتی کسب کنید.

هر زمان که از اینترنت استفاده می کنید ، خود را در معرض انواع سایبری های سایبری قرار می دهید. امنیت می تواند ارعاب کننده باشد ، اما خوشبختانه خدمات ، مانند VPN ، حفظ امنیت را تا حد زیادی تسهیل می کند.

VPN چیست ?

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) داده های اینترنتی را که به دستگاه شما منتقل می شود و از آن ماسک می کند.

نرم افزار VPN در دستگاه های شما قرار دارد ، خواه یک کامپیوتر ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند باشد. این داده های شما را به صورت مبهم ارسال می کند (این رمزگذاری نامیده می شود) که برای هر کسی که می خواهد آنها را رهگیری کند غیرقانونی است.

چرا رمزگذاری ضروری است ? خوب ، زیرا شما اطلاعات شخصی شخصی را از طریق اینترنت ارسال می کنید ، خواه آن را بدانید یا نه. این داده ها ممکن است شامل شود ، اما بدون محدود کردن خود:

 • ایمیل با محتوای بسیار حساس.
 • شناسه ها و پیام های رسانه های اجتماعی.
 • اطلاعات بانکی ، مانند شماره کارت های اعتباری و شماره حساب.
 • رمزهای عبور مختلف.

علاوه بر این ، جزئیات به داده هایی که می توانند اطلاعات دقیق تری در مورد شما بدست آورند ضمیمه شده اند. این می تواند شناسه منحصر به فرد دستگاه شما ، موقعیت جغرافیایی شما و غیره باشد.

VPN ها مهم هستند ، زیرا ارتباطات اینترنتی را می توان به راحتی توسط هر کسی گوش کرد ، حتی توسط افرادی که فقط در علوم کامپیوتر فقط چند مفهوم دارند. بنابراین ، چه از اتصالات بی سیم یا بی سیم استفاده کنید ، داده های شما توسط افراد دیگری که می توانند به شبکه دسترسی پیدا کنند قابل مشاهده است. این بدان معنی است که حتی یک شبکه Wi-Fi که توسط یک رمز عبور محافظت می شود ، یک خطر بالقوه برای شما و اطلاعات خصوصی شما است. در نتیجه ، مخفی کردن این داده ها به حفظ حریم خصوصی شما ، به هر روشی که در وب مرور می کنید کمک می کند.

VPN چگونه کار می کند ?

VPN ها از برخی روش ها برای اطمینان از ایمنی داده های ناشناس استفاده می کنند:

در رمز داده های خود را به صورت فرمی که فقط گیرنده می تواند آن را بخواند ، محو می کند. پروتکل های تونل سازی سپس برای ایجاد رمزگذاری “تونل” در شبکه Wi-Fi یا تلفن همراه شما استفاده می شود. اینها با جداسازی و پوشش داده های شما به سایر کاربران شبکه ، محافظت می کنند. این روش در هر شبکه اینترنتی ، چه امنیت یا نه ، مفید است.

در سرورهای دور افتاده به عنوان مقصدی برای تونل داده کمی خود خدمت کنید. داده های شما در سایر کشورها به سرورهای VPN ارسال می شود تا هویت شما ناشناس شود. هنگامی که داده ها ارسال می شوند و به هدف نهایی خود منتقل می شوند ، تمام داده های محلی سازی از سرور از راه دور تهیه می شوند و نه از شما. این سرورهای VPN “واسطه” شما هستند که از شما محافظت می کند و داده های شما را در برابر تداخل استتار می کند.

با هم ، این روشهای اصلی این امکان را فراهم می آورد تا از فریاد زدن و سرقت اطلاعات خصوصی شما جلوگیری شود. نتیجه به دست آمده ، سطح امنیت سایبری و محرمانه بودن است که صلح بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

چگونه VPN از دستگاه های شما در اینترنت محافظت می کند

H2> مزایای استفاده از VPN

مزایای VPN عمدتا مربوط به محافظت از حریم خصوصی است ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد.

ترافیک اینترنت شما در برابر هرگونه رهگیری محافظت می شود. داده های بدون رمزگذاری شده توسط هرکسی که به شبکه دسترسی داشته باشد و مایل به دیدن آنها باشد قابل مشاهده است. اگر VPN تنظیم شده باشد ، هکرهای رایانه ای و مجرمان سایبری نمی توانند به درها گوش دهند. آنها برای معنای آن به “کلید رمزگذاری” نیاز دارند و میلیاردها سال طول می کشد تا یک کامپیوتر پیدا کند تا کد را به عنوان بخشی از حمله بی رحمانه پیدا کند. بنابراین ، مجرمان سایبری قادر به رهگیری داده های شما نیستند ، و فعالیت شما با اعتماد به نفس ، حتی در شبکه های عمومی استتار است.

آنجا محرمانه بودن مکان نتیجه این واقعیت است که سرورهای VPN شما را در اینترنت نشان می دهند. از آنجا که داده های جمعیتی در این موقعیت از سرور کشور دیگر آمده است ، موقعیت واقعی شما یافت نمی شود. علاوه بر این ، بیشتر خدمات VPN روزنامه ها را در فعالیت شما در خدمات خود ذخیره نمی کنند. بنابراین ، هر اثری از استفاده شما قطعاً پنهان است.

در محتوای وب محدود به مناطق خاص باز می شود, و می توانید به هر کجا دسترسی پیدا کنید. خدمات و وب سایت ها گاهی اوقات محتوایی را ارائه می دهند که فقط از مناطق خاصی از جهان قابل دسترسی است. اتصالات پیش فرض از سرورهای محلی در کشور برای تعیین موقعیت شما استفاده می کنند. این بدان معناست که اگر در حال مسافرت هستید ، نمی توانید به محتوای ارائه شده توسط کشور محل اقامت خود دسترسی پیدا کنید و این که در کشور شما نمی توانید به محتوای بین المللی دسترسی پیدا کنید. با تشکر از اصلاح موقعیت توسط VPN ، می توانید از یک سرور به سرور دیگر بروید ، که به شما امکان می دهد موقعیت خود را تغییر دهید.

خطرات آسیب به حفاظت از داده های شرکت در زمینه کار از راه دور کاهش می یابد. هنگامی که خارج از شبکه داخلی تجارت خود کار می کنید ، ممکن است نیاز به دسترسی به اطلاعات مهم داشته باشید. این پرونده ها به دلایل امنیتی شرکت نیاز به استفاده از یک ارتباط ایمن دارند و بسیاری از سازمان ها به شما امکان نمی دهند بدون این اتصال به این داده ها دسترسی پیدا کنید. خدمات VPN به سرورهای خصوصی متصل می شوند و از روشهای رمزگذاری برای رد هرگونه خطر نشت داده استفاده می کنند.

چه موقع از VPN استفاده کنید

VPN ها به سایر موارد خاص اجازه می دهند که زندگی شما را آسانتر کند و آن را ایمن تر کند. اینجا چندتایی هستند :

این ممکن است کهدسترسی به کتابخانه های سرویس پخش ویدیوی جغرافیایی محدود اگر از سرور VPN استفاده می کنید. با اصلاح موقعیت خود ، سرویس های جریان در نظر می گیرند که شما در کشور دیگری هستید ، که به شما امکان می دهد فیلم ها و محتوای تلویزیونی را که در خانه ارائه نمی شود مشاهده کنید.

می توانید هنگام رزرو محل اقامت ، قیمت های “واقعی” را بدانید. خطوط هوایی و هتل ها از ردیاب هایی به نام کوکی ها برای تعیین محل اقامت مورد نظر خود استفاده می کنند. این شرکت ها با ارتباط منافع خود با هویت خود ، به دلیل تورم مصنوعی مشهور هستند. این نکته ای است که شما را برای خرید سریعتر به شما تشویق می کند ، که به شرکت ها اجازه می دهد تا پول بیشتری کسب کنند. VPN شما می تواند شما را ناشناس کند و این افزایش ها را ذخیره کند ، که به شما امکان می دهد از قیمت های بهتری لذت ببرید.

از ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنتی) و سایر شرکت ها خودداری کنید. شرکت ها شناخته شده اند که از داده های جمعیتی شما برای بهبود بازاریابی و خدمات خود استفاده می کنند. این روش لزوماً مخرب نیست ، اما ممکن است همیشه بخواهید این اطلاعات افشا شود. برخی از خدمات این داده ها را به شرکت های شخص ثالث جمع آوری و می فروشند که ممکن است نگران پیروی از داده های شما نباشند. هرچه اطلاعات شما در چندین مکان بیشتر توزیع شود ، بیشتر در برابر نشت داده ها آسیب پذیر خواهید بود. یک VPN داده های جمعیتی را که به عنوان بخشی از فعالیت شما در اینترنت ارسال شده است ، ماسک می کند ، به طوری که نمی توان آن را دنبال کرد.

مزایای آن

VPN برای تلفن هوشمند

امروزه تلفن های هوشمند به طور کلی دستگاه هایی هستند که ما برای دسترسی به اینترنت از آنها استفاده می کنیم ، به خصوص وقتی که در حال حرکت هستیم. بنابراین ، عاقلانه است که از یک VPN بر روی تلفن و همچنین در لپ تاپ یا روی رایانه شخصی خود استفاده کنید.

در اینجا چند نمونه از حمایت هایی که در صورت استفاده از VPN برای تلفن هوشمند خود از آنها بهره مند می شوید ، آورده شده است:

آ استفاده ایمن از شبکه های Wi-Fi عمومی. تلفن های هوشمند اغلب برای دسترسی به شبکه های Wi-Fi عمومی استفاده می شوند. حتی اگر از اتصال محافظت شده با رمز عبور استفاده می کنید ، برای سایر کاربران شبکه قابل مشاهده هستید. یک هکر رایانه می تواند از همان رمز عبور برای دسترسی به شبکه قهوه استفاده کند ، دقیقاً مثل شما. استفاده از VPN به شما امکان می دهد از طریق رمزگذاری و ناشناس سازی داده ها از خود محافظت کنید.

رمزگذاری داده های مالی. برنامه های بانکی آنلاین در تلفن های هوشمند محبوب هستند ، اما با استفاده از این ابزارها ، اطلاعات مالی خود را در اینترنت ارسال می کنید. خریدهای آنلاین همچنین می تواند هنگام استفاده از برنامه های خرید مانند آمازون و گروهتون ، تهدیدی را نشان دهد. اگرچه این برنامه ها ممکن است از سیستم های رمزگذاری خود استفاده کنند ، اما یک VPN می تواند به شما اطمینان دهد که هیچ کس داده های شما را سرقت نمی کند.

رمزگذاری داده های مکالمه صوتی و تصویری. تمام مکالمات شما از طریق Apple ، Skype و Google Hangouts Application Apple و حتی تماس های Wi-Fi ، به طور بالقوه می توانند “شنوندگان” ناخواسته را جذب کنند. رمزگذاری امکان جلوگیری از هکرهای رایانه ای یا سازمان های دیگر را فراهم می کند که بدون مجوز شما نمی توانند مکالمات شما را به هم وصل و ضبط کنند.

نحوه استفاده از VPN برای تلفن های هوشمند

خواه به دنبال VPN برای Android یا دستگاه دیگری باشید ، باید یاد بگیرید که از آن استفاده کنید. خوشبختانه استفاده از خدمات VPN برای تلفن های هوشمند بسیار ساده است و به طور کلی به موارد زیر منتهی می شود:

منامکانات معمولاً شامل بارگیری برنامه از فروشگاه برنامه iOS یا فروشگاه Google Play Store است. برای بهره مندی از مشهورترین خدمات ، باید اشتراک فعال و پرداخت کننده داشته باشید.

آنجا پیکربندی به همین سادگی ، تنظیمات پیش فرض کاملاً مناسب برای کاربر متوسط ​​است. فقط حتماً به حساب خود وصل شوید و بیشتر برنامه ها شما را از طریق مراحل اصلی راهنمایی می کنند.

در بیشتر برنامه های VPN برای دستگاه های تلفن همراه ،فعال سازی VPN به معنای واقعی کلمه برای فعال کردن سوئیچ است. احتمالاً سوئیچ را مستقیماً روی صفحه اصلی پیدا خواهید کرد.

در تغییر سرور اگر می خواهید موقعیت خود را تغییر دهید ، می تواند به صورت دستی انجام شود. می توانید منو را مرور کرده و به راحتی کشوری را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. فقط کشور را انتخاب کنید و voila.

آ پیکربندی پیشرفته می توان به کاربران آگاه تر در حفاظت از حریم خصوصی ارائه داد. بسته به VPN خود ، ممکن است بتوانید پروتکل های دیگری را برای استفاده از روش رمزگذاری خود انتخاب کنید. برنامه شما همچنین ممکن است تشخیص و سایر ویژگی ها را ارائه دهد. برای یافتن VPN که مطابق با نیازهای شما است ، قبل از اشتراک مشترک ، حتماً در مورد این ویژگی ها اطلاعات کسب کنید.

پس از استفاده از برنامه ، عادت داشته باشید هر زمان که از داده های سلولی استفاده می کنید ، آن را فعال کنید.

علاوه بر اصول اساسی فوق الذکر ، حتماً هنگام استفاده از VPN خود از این شیوه های ایمنی پیروی کنید:

به یاد داشته باشید که فقط داده های اینترنتی رمزگذاری شده اند. داده هایی که از هیچ اتصال سلولی یا Wi-Fi استفاده نمی کنند در اینترنت گردش نمی کنند. بنابراین ، VPN شما تماس های صوتی یا پیام های معمول شما را کم نمی کند. برای اطمینان از رمزگذاری ارتباطات صوتی ، از خدمات رای در IP (VoIP) استفاده کنید. ویژگی های تلفنی مانند تماس های Wi-Fi و خدمات مانند Skype و Line از اینترنت برای برقراری تماس استفاده می کنند. با پیام های خود با استفاده از ویژگی هایی مانند برنامه Imessage اپل یا پیام رسانی Android RCS تماس بگیرید. همچنین می توانید از سایر خدمات شخص ثالث مانند WhatsApp یا Facebook Messenger استفاده کنید.

حتماً به سرویس VPN خود اعتماد کنید. امنیت VPN از نظر استفاده و ذخیره داده ها به سیاست آن بستگی دارد. فراموش نکنید که VPN داده های شما را به سرورهای خود هدایت می کند و این سرورها از طرف شما به اینترنت وصل می شوند. اگر آنها روزنامه ها را نگه می دارند ، حتماً درک کنید که چه کاری انجام می دهند. تأمین کنندگان VPN به طور کلی حریم شخصی خود را در پیش زمینه قرار می دهند ، بنابراین یک تأمین کننده خودآموزی مانند Kaspersky VPN Secure Connection را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط :

 • امنیت وب سایت: تجارت شما تهدید می شود ?
 • امنیت تبلت شما را از افزایش تهدیدات محافظت می کند
 • امنیت تلفن همراه برای تلفن هوشمند شما
 • خطرات مربوط به عدم محافظت از دستگاه متصل به اینترنت

VPN برای تلفن های هوشمند: راهنما

VPN برای تلفن هوشمند چیست ? چرا از VPN در دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید ? از خود محافظت کنید. دریابید که چگونه یک VPN می تواند افراد ناخواسته را از دیدن حساس ترین داده های شما جلوگیری کند.