VPN رایگان – بارگیری ، نصب VPN رایگان | VPN 100 ٪ رایگان برای Windows PC – ITOP VPN

itop vpn برای ویندوز 10

ITOP VPN یک PC رایگان VPN است که تمام نیازهای فعلی را برآورده می کند. ITOP VPN پروتکل های رمزگذاری با سطح بالا را با سرعت انتقال داده های بسیار سریع و محدودیت های جغرافیایی بازشده عملیاتی به کاربران ارائه می دهد. ITOP VPN با گروه بندی همه خطوط ، خود را در بین رقبای خود به عنوان یک محصول قابل اعتماد تحمیل کرده است.

VPN رایگان برای ویندوز

سرور برای گشت و گذار ناشناس و ایمن

در زمان نقص های جیب سایبری و نقص های امنیتی از همه نوع ، کاربر اینترنت می تواند به طور مشروعیت ترجیح دهد به طور ناشناس گشت و گذار کند. این امر باعث می شود اطلاعات خصوصی خاص ، از جمله در مورد ارائه دهنده دسترسی آن ، حفظ شود. علاوه بر این ، ما این امکان را داریم که سایت های باز کردن استفاده از آنها را با توجه به موقعیت جغرافیایی محدود کنند. در همه این موارد ، برنامه رایگان VPN رایگان باعث می شود ضمن احترام به حریم شخصی کاربر ، دسترسی به اینترنت را امکان پذیر کند.

با سایت های محدودیت مورد علاقه و جغرافیایی مورد علاقه و ناشناس مشورت کنید

به طور مشخص ، یک VPN (یک شبکه مجازی خصوصی) یک تونل ، بین دو یا چند رایانه ، یا بین یک یا چند رایانه و اینترنت ایجاد می کند. علاقه این که اطلاعاتی که به این ترتیب رد و بدل می شوند در مقایسه با خارج از کشور ایمن و محافظت می شوند – چه وب سایت ، ارائه دهنده دسترسی آن یا هر متجاوز باشد. مزیت دیگر این است که بتوانید با توجه به منبع کاربر اینترنت ، به سایتهایی دسترسی داشته باشید که بازدیدها را محدود می کنند. YouTube نمونه ای بدون شک توسط همه تجربه شده است ، با انسداد جغرافیایی آن که مطابق با کپی رایت در ارتباط است. بنابراین VPN رایگان از این محدودیت ها دور می شود ، اما همچنین ایمنی کاربر را با رمزگذاری نظامی افزایش می دهد.

برنامه ساده و کارآمد

استفاده از VPN رایگان بسیار آسان است ، فقط کافی است به سرور وصل شوید تا به طور ناشناس و ایمن حرکت کنید. توجه داشته باشید که سرعت گشت و گذار بسیار خوب است.

 • گشت و گذار ناشناس و ایمن
 • رایگان

itop vpn برای ویندوز 10

در موارد زیر ITOP VPN را برای ویندوز رایگان بارگیری کنید

ویندوز 10 VPN رایگان تقریباً تمام شرایط فعلی را به لطف دسترسی سریع برای ارائه بهترین تجربه کاربر ممکن پوشش می دهد. این ماژول میانبر را شامل می شود که به شما امکان می دهد به سرعت به سناریوهای استفاده مشخص شده در یک کلیک دسترسی پیدا کنید. بنابراین چگونه می توانید از این رایانه شخصی نامحدود VPN در ویندوز استفاده کنید?

 • بازی ها
 • جریان
 • جهت یابی
 • کار
 • شبکه های اجتماعی
 • بازی ها
 • جریان
 • جهت یابی
 • کار
 • شبکه های اجتماعی
 • VPN فرانسهITOP VPN برای ویندوز امکان بازی در هر منطقه را با دور زدن محدودیت ها ارائه می دهد. در بسیاری از کشورها و مناطق چندین سرور ارائه می دهد. می توانید این سرورها را برای پنهان کردن وصل کنید آدرس آی پی مکان اصلی و تغییر مکان IP با مسدود کردن جغرافیایی به منظور بازی موفقیت آمیز بازی های آنلاین ممنوع در منطقه شما. این بهترین جنگی VPN است. علاوه بر این ، ITOP VPN برای بازی ها به طور قابل توجهی پینگ شما را کاهش می دهد در صورت تأخیر در هر از گاهی اتفاق می افتد.
 • VPN آنلاین رایگانخدمات جریان با تعداد نامحدود فیلم ، برنامه های تلویزیونی و سایر مطالب عالی محبوبیت پیدا می کنند. با این حال ، خدمات غول پیکر مانند Netflix VPN رایگان ، Hulu ، بسته به مناطق برای جلوگیری از دسترسی عمومی در مناطق خاص ، محدودیت هایی را تعیین کرده است. ITOP VPN برای ویندوز موانع استفاده از کتابخانه های خدمات جریان اصلی را با اتصال به مناطق موجود از بین می برد. مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، با Itop VPN ، می توانید به همه چیز YouTube در فرانسوی رایگان ، دیزنی به علاوه اتصال بدون آزار و اذیت نگاه کنید.
 • ویندوز رایگان VPNITOP VPN برای ویندوز ساده ترین راه برای دسترسی به وب سایت های موجود در دسترس توسط مدرسه ، دفتر یا منطقه را پیدا می کند ، حاوی سایت هایی با محتوای سرگرمی مورد نظر شما (برای کسانی که اکثریت سن دارند). پس از اتصال به سرور ارائه شده توسط این بهترین VPN برای ویندوز و با عبور از سانسور اینترنت ، یک آدرس IP جدید به شما اختصاص می یابد. حریم خصوصی شما توسط ابزار تمیز کردن خودکار تضمین می شود. پس از فعال شدن گزینه ، تاریخچه ناوبری و کوکی ها به طور خودکار حذف می شوند.
 • VPN آنلاین رایگانitop vpn برای ویندوز وقتی مجبور به مقابله با کارهای محرمانه هستید ، یک سرویس عالی انجام می دهد. او ترافیک را رمزگذاری می کند و IP های انعطاف پذیر را تعریف می کند تا فعالیت های آنلاین شما قابل پیگیری یا نظارت نباشد. هر مکانی که کار می کنید ، در خانه یا دفتر ، محافظت بی وقفه ای را ارائه می دهد. علاوه بر این ، با استفاده از ITOP VPN برای ویندوز ، می توانید بدون نگرانی در مورد مشکل جغرافیایی مسدود کردن در هر منطقه کار کنید.
 • VPN Cاگر شما حرکت می کنید یا در یک سفر تجاری طولانی به کشوری هستید که در آن شبکه های اجتماعی مانند WhatsApp ، Twitter ، Facebook ، HBO Max در فرانسه توسط دولت سانسور می شوند ، پس ویندوز VPN به شما کمک می کند – ITOP VPN برای دسترسی به ترافیک اینترنت رفتار می کند خدمات ممنوع (مسنجر Devactivate ، Snapchat Unclog) و به شما کمک می کند تا با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشید. ITOP VPN یک وسیله امن و سطح بالا برای حذف افشای حریم خصوصی ارائه می دهد. علاوه بر این ، این بهترین سرویس تورنت VPN است که سطح بالایی از پایداری اتصال را ارائه می دهد.با استفاده از ITOP VPN ، می توانید بدون مشکل به صورت آنلاین بحث کنید ، مهم نیست که کجا هستید.

itop vpn برای ویندوز – رایگان ، سریع و ایمن

ITOP VPN یک PC رایگان VPN است که تمام نیازهای فعلی را برآورده می کند. ITOP VPN پروتکل های رمزگذاری با سطح بالا را با سرعت انتقال داده های بسیار سریع و محدودیت های جغرافیایی بازشده عملیاتی به کاربران ارائه می دهد. ITOP VPN با گروه بندی همه خطوط ، خود را در بین رقبای خود به عنوان یک محصول قابل اعتماد تحمیل کرده است.

باز کردن محتوای به صورت رایگان

ITOP VPN برای ویندوز قادر به حل مشکلات مسدود کننده جغرافیایی است. با استفاده از itop vpn ، به راحتی می توانید F1 را به صورت رایگان تماشا کنید و قفل فیس بوک را باز کنید و به سایر خدمات قطع شده کشور خود دسترسی پیدا کنید. چه کاربردی تر است ، زیرا می توانید مستقیماً به سیستم عامل های مختلف ، به سیستم عامل های ارائه دهنده پخش ویدیو (Netflix ، Hulu ، BBC IPlayer) ، به مارک های بازی مشهور (PUBG ، Roblox) ، به ابزارهای CAT (وصل شوید (وصل شویدواتس اپ ، تلگرام, اسکایپ) یا شبکه های اجتماعی (توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام). یک کلیک برای رسیدن به جایی که می خواهید کافی است.

رمزگذاری مرتبه اول

ITOP VPN هنگام ارسال در اینترنت از داده های شما محافظت می کند و از رهگیری آنها توسط ISP ، دولت ، تبلیغ کنندگان و کلیه خدمات شخص ثالث جلوگیری می کند. برای دولت های شما ، تونل رمزگذاری که از طریق ITOP VPN برای شما ایجاد شده است از پروتکل هایی که در حال حاضر توسط تمام خدمات اصلی VPN استفاده می شود ، استفاده می کند ، که باعث می شود آن را از همیشه ایمن تر کند ، به عنوان مثال اتصال به Wi-Fi عمومی یا به خدمات بانکی در خط. به ITOP VPN اعتماد کنید و اجازه دهید رمزگذاری قوی آن ایمنی فوق العاده ای را برای شما فراهم کند !

سرعت خیره کننده

ITOP VPN یک تونل امن برای به خطر انداختن سرعت انتقال داده ایجاد می کند. سرعت شبکه شما محدود نخواهد بود و بهتر است – سرعت و کیفیت اتصال رایانه شخصی شما افزایش می یابد تا هنگام اتصال به ITOP VPN از سرعت اصلی فراتر رود. آمار نشان می دهد که سرعت بالا به شما امکان می دهد فیلم های با کیفیت SD ، HD و Ultra HD را در تمام سیستم عامل های ارائه دهندگان ویدیو پخش کنید.

VPN DLA Windows Z Dedykowanym Adresem IP

آدرس IP اختصاصی اختصاصی

آدرس IP اختصاصی به شما امکان می دهد از یک آدرس IP واحد استفاده کنید که منحصر به فرد شما باشد. ITOP VPN آدرس های IP اختصاص داده شده به ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا و آلمان را ارائه می دهد. هر بار ، بدون نگرانی از ایمنی و سرعت ، با همان آدرس IP منحصر به فرد ارتباط برقرار می کنید.

سرویس پروکسی HTTP

ITOP VPN یک راه حل کامل VPN برای دستگاه های داخلی ارائه داده است. پس از فعال کردن سرویس پروکسی HTTP و دستگاه های شما در همان شبکه محلی قرار دارند ، تمام دستگاه های شما می توانند به VPN متصل شوند ، از جمله ویندوز/MAC/iOS/Android/Xbox/Linux/PS/Nintendo Switch.

VPN برای ویندوز با پروکسی HTTP

باند نامحدود

ارتباط جهانی

تقویت ایمنی

تبلیغات

محرمانه بودن مرورگر

ITOP VPN به کاربران امکان می دهد تاریخ ناوبری را در مرورگرها پاک کنند. در حال حاضر ، این ویژگی از تمام مرورگرهای اصلی از جمله کروم ، فایرفاکس ، لبه ، سافاری ، یعنی و واترفاکس پشتیبانی می کند.