VPN ارزان: بهترین پیشنهادات ، و کسانی که برای فرار ، پرداخت در بیت کوین ، پی پال یا کارت اعتباری | اکسپرس

اشتراک خود را انتخاب کنید اشتراک خود را انتخاب کنید

Contents

بنابراین ، اگر او بخواهد ایستادگی کند ، مجبور است هر دو پیشنهاد با کیفیت بالا را ارائه دهد ، اما قیمت های رقابتی را ارائه می دهد. بنابراین ما آن را در ارزان ترین تریبون VPN در رده سوم قرار دادیم.

VPN ارزان: بهترین پیشنهادات ، و کسانی که باید فرار کنند

اگر مثل همیشه کاربران اینترنت بیشتر ، می خواهید بدون شکستن بانک VPN بخرید ، مطمئناً به دنبال VPN های ارزان قیمت هستید. کارهای بسیار خوبی وجود دارند که مأموریت خود را انجام می دهند ، اما شما هنوز هم باید هوشیار باشید. در واقع ، نگاه کردن به همه هزینه ها ارزانترین پیشنهادات بهترین رفتار برای اتخاذ نیست. مهم است که ارزانترین VPN ها را پیدا نکنید ، بلکه مواردی که ارزش بسیار خوبی برای پول دارند.

3 بهترین VPN ارزان قیمت

اگر می خواهید خود را به بهترین VPN ارزان قیمت 2023 تجهیز کنید اما هنوز هم می خواهید از تمام ویژگی های یک شبکه خصوصی مجازی بدون به خطر انداختن ایمنی خود بهره مند شوید ، در اینجا سه ​​تأمین کننده وجود دارد که باید شما را خوشحال کنند.

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

5500 سرور

60 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

6 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN بسیار خوب برای ایمنی و ناشناس بودن

3200 سرور

100 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

اتصالات نامحدود

نظر ما : بهترین قیمت بازار

Cyberghost: این طرح با قیمت 2.19 یورو در ماه

در میان VPN های ارزان قیمت مورد علاقه ما ، Cyberghost را در موقعیت اول پیدا می کنیم. این تأمین کننده مبتنی بر شبکه خصوصی مجازی مستقر در رومانی همه چیز را می توانید از یک VPN حق بیمه انتظار داشته باشید. در واقع ، اگرچه قیمت آن پایین است ، اما در توسعه خدمات خود کمرنگ نشده است.

وی ، به عنوان مثال ، بزرگترین زیرساخت ها در حال حاضر با بیش از 9000 سرور در 90 کشور جهان را ارائه می دهد. تغییر می کند VPN های رایگان که فقط 3 یا 4 کشور را در بر می گیرد و ده ها سرور را در دسترس قرار می دهد.

سودمندترین پیشنهاد چیست ?

Cyberghost با برنامه های طولانی مدت خود در بین مقرون به صرفه ترین تأمین کنندگان VPN قرار دارد. قیمت های آن به طور مرتب به روز می شود اما هنوز هم بسیار اقتصادی هستند. در حال حاضر ، بسته 2 ساله جالب ترین است. فقط با 2.19 یورو ماهانه تنظیم شده است ، با 2 ماه اشتراک رایگان بیشتر می شود.

اشتراک های Prix Cyberghost VPN

همانطور که در اکثر موارد ، اشتراک خدمات در یک پرداخت واحد تسویه می شود. در این حالت برای اشتراک خدمات به مدت 2 سال باید 56.94 یورو بپردازید. اگر مایل نیستید در چنین مدت طولانی شرکت کنید ، پیشنهادات دیگر با قیمت های رقابتی در دسترس شما است:

 • 1 ماه در 11.99 €
 • 6 ماه که 6.99 یورو در ماه هزینه دارد

گذشته از اشتراک 1 ماهه که تنها 14 روز رضایت یا بازپرداخت شده است ، سایر اشتراک های سایبرگست از ضمانت بازپرداخت 45 روزه بهره مند می شوند. بنابراین شما برای آزمایش تأمین کننده خطر زیادی ندارید. برای خودتان خواهید فهمید که در بین ارزان ترین VPN های 2023 شایسته جایگاه خود است.

قدرت او چیست ?

قیمت پایین به معنای پیشنهاد کیفیت پایین نیست. Cyberghost آن را با VPN برش و گوش دادن و کمک به مشتری بسیار کارآمد اثبات می کند. این یک برنامه VPN چند پشتیبانی ارائه می دهد که از فعالیت های آنلاین خود محافظت می کند و محرمانه بودن آن را در همه جا حفظ می کند.

برنامه Windows Cyberghost VPN

با داشتن یک زیرساخت چشمگیر که کمتر از 90 کشور جهان را پوشش نمی دهد ، سایبرگست ارزش آن را دارد. VPN همچنین سرورهای اختصاصی را برای پخش و بارگیری ارائه می دهد.

این تأمین کننده VPN مزایای بسیاری برای توجیه میلیون ها کاربر ماهانه خود دارد. ما به طور قابل توجهی می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم:

 • پوشش جهانی در 90 کشور جهان
 • سرورها برای جریان و P2P بهینه شده اند
 • 7 اتصال همزمان در هر حساب
 • کمک مشتری به زبان فرانسه
 • 45 روز راضی یا بازپرداخت

اگر از عضویت در سرویس VPN آن دریغ می کنید و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ما به جزئیات مربوط به مزایا و مضرات آن در خود باز می گردیم بررسی سایبرگوست.

Nordvpn: اشتراک کامل با قیمت 3.35 یورو در ماه

در سراسر جهان شناخته شده ، NordvPN نه تنها یک تأمین کننده بسیار خوب VPN است ، بلکه هنگام برنامه ریزی برنامه های بلند مدت آن نیز بسیار مقرون به صرفه است. اگرچه در بین ارزان ترین VPN ها در اشتراک های کوتاه مدت قرار نگرفته است ، اما هنگام بسته بندی سالانه یا دو سالانه بسیار جذاب می شود.

به لطف کیفیت ابزار VPN و ویژگی های منحصر به فرد آن ، شایسته جایگاه خود در رتبه بندی ما از بهترین VPN های اقتصادی در سال 2023 بدون کمترین است.

بهترین پیشنهاد چیست ?

اگر می خواهید از این VPN کم هزینه بهره مند شوید ، از زمان کاهش قیمت آن ، باید در دراز مدت شرکت کنید. در واقع ، اشتراک های آن به مدت 1 ماه و 1 سال نسبتاً گران است. هدف ، مانند اغلب اوقات ، شما را ترغیب می کند تا برای مدت طولانی خود را متعهد کنید. این دقیقاً همان اصل است که به عنوان مثال در اپراتورهای تلفن همراه یافت می شود.

قیمت اشتراک nordvpn

در حال حاضر ، بهترین پیشنهاد NordVPN در هر ماه 3.35 یورو هزینه دارد. این اشتراک کمتر از 85 یورو هزینه دارد که وقتی می دانید که از VPN به مدت دو سال از VPN بهره مند می شوید و یک حساب شامل 6 اتصال همزمان خواهد بود. این به شما امکان می دهد تا تمام تجهیزات خود را بدون پرداخت مکمل ها تجهیز کنید.

NordVPN مانند رقبای خود گزینه های دیگری را در مورد مدت زمان کوتاه تر ارائه می دهد:

 • 1 ماه در 12.99 €
 • 1 سال که به 4.99 یورو در ماه باز می گردد

بنابراین nordvpn یک VPN بسیار ارزان است ، به خصوص وقتی عملکرد آن را در نظر می گیرید. در اینجا به همین دلیل است که ما در مقایسه با بهترین VPN های ارزان قیمت ، شایسته موقعیت دوم است.

مزایای Nordvpn

در نکته بعدی خواهیم دید که VPN های ارزان قیمت گاهی برای امنیت شما خطرناک هستند. در اینجا ، این مورد نیست. از زمان ایجاد آن در سال 2012 ، امنیت یکی از اسب های نبرد در Nordvpn بوده است. دومی نه تنها سرورهای سازگار برای ناوبری در شبکه TOR ، سرورهای دوتایی VPN را برای محرمانه بودن تقویت شده و فیلتر در برابر ردیاب ها و نرم افزارهای مخرب ارائه می دهد. ما این نکات را در تست کامل NordVPN ما.

برنامه Windows Nordvpn

امنیت تنها کیفیت این تأمین کننده VPN نیست که بیش از 3 یورو در هر ماه هزینه خواهد داشت. در واقع ، ما همچنین می توانیم خصوصیات خود را هنگام دور زدن انسداد در اینترنت برجسته کنیم. خواه به دلیل محدودیت های جغرافیایی یا سانسور دولت ، NordVPN به کاربران امکان دسترسی به سایت های مسدود شده در کشور خود را می دهد.

سرانجام ، ما همچنین از طراحی و ارگونومی کاربرد آن قدردانی می کنیم. نکات مثبت دیگر: اتصال باند پهن آن و پروتکل Nordlynx که باعث افزایش بیشتر ترافیک وب می شود. به طور خلاصه ، علاوه بر قیمت کوچک ، NordvPN این است:

 • ده سال تخصص در امنیت سایبری
 • بیش از 5،700 سرور ، از جمله خاص (Double VPN ، P2P ، بیش از VPN …)
 • یک خط مشی بدون LOG که توسط ممیزی های مستقل تأیید شده است
 • سازگاری در سیستم عامل های جریان
 • 6 اتصال همزمان با اشتراک
 • یک دوره رضایت یا بازپرداخت 30 روزه

به همین دلایل NordvPN شماره 2 VPN های ارزان قیمت است. همانطور که مشاهده می کنید ، قیمت تنها معیار در نظر گرفتن نیست. تجربه کاربر نیز به این رتبه بسیار کمک می کند. در صورت انتخاب NordVPN ، از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. حتی اگر قانع نشوید ، همیشه می توانید از ضمانت بازپرداخت 30 روزه آن بدون شرط استفاده کنید.

Surfhark: VPN بیش از 2 یورو در ماه است

با Surfshark VPN ، قیمت گذاری کم و ایمنی را با هم ترکیب خواهید کرد. در اینجا ، هیچ سازش نیست. اگر قیمت آن بسیار پایین باشد ، مهمتر از همه است زیرا به تعویق انداختن رقبای خود به تأخیر افتاده است. و به دلایل خوب ، که در سال 2018 راه اندازی شد ، Surfshark در مقایسه با رقبای خود ارشد کمی دارد.

بنابراین ، اگر او بخواهد ایستادگی کند ، مجبور است هر دو پیشنهاد با کیفیت بالا را ارائه دهد ، اما قیمت های رقابتی را ارائه می دهد. بنابراین ما آن را در ارزان ترین تریبون VPN در رده سوم قرار دادیم.

اقتصادی ترین پیشنهاد چیست ?

در سال 2023 ، قیمت های انجام شده توسط Surfshark در مقایسه با سالهای گذشته اندکی افزایش یافته است. با وجود همه چیز ، فرمول های آن هنوز ارزش انحراف را دارند ، به خصوص بیش از 24 ماه.

قیمت اشتراک Surfhark VPN

مقرون به صرفه ترین اشتراک در حال حاضر 24 ماه است. پرداخت منحصر به فرد در حدود 59 € برای نهایی کردن اشتراک درخواست می شود. هزینه هزینه سپس 2.30 یورو در هر ماه است ، که تقریباً بی نظیر است (به لطف 2 ماه ارائه شده تا حدی امکان پذیر است).

همچنین می توانید دو پیشنهاد دیگر را انتخاب کنید:

 • 1 ماه در 12.95 €
 • 12 ماه با 3.99 یورو

قیمت ها کاهش می یابد ، می توانید تصور کنید که هیچ علاقه ای به انتخاب برنامه ماهانه وجود ندارد ، به خصوص که تمام اشتراک های ارائه شده توسط Surfshark با یک دوره رضایت یا بازپرداخت 30 روز همراه است. بنابراین خرید خطر صفر تضمین می شود.

قدرت او چیست ?

VPN هایی که تاکنون برای شما انتخاب کرده ایم عملکرد و قیمت گذاری جذاب و Surfhark را از این قاعده مستثنی نیست. با دومی ، محرمانه بودن شما به خطر نمی افتد (حتی با پرداخت کم). اخیراً حسابرسی شده ، Surfshark VPN متعهد می شود با نقاب زدن آدرس IP منبع خود و رمزگذاری داده های پایان خود ، ایمنی و ناشناس بودن کاربران خود را تضمین کند.

همچنین ، ما به ویژه از سهولت استفاده از کاربرد آن و طراحی تمیز آن قدردانی می کنیم. اتصالات همزمان نامحدود یک امتیاز واقعی است.

برای بیش از 2 یورو در هر ماه ، به مزایای زیر دسترسی خواهید داشت:

 • تعداد نامحدود اتصالات همزمان
 • سیاستی از عدم ورود به سیاههها
 • سازگاری عالی برای جریان
 • سرورهای سازگار برای P2P و MultiHop (Double VPN)
 • ضمانت بازپرداخت 30 روزه

به طور خلاصه ، شما فهمیدید ، غیرقابل انکار یکی از بهترین VPN های ارزان قیمت لحظه ای است. چرا او نیست بهترین VPN در طبقه بندی عمومی ما ? کاملاً به این دلیل که هنوز کمبود سرورها ، کشور وجود دارد ، و سرعت آن برابر با ExpressVPN نیست ، اول در رتبه ما.

چگونه تأمین کننده VPN خود را انتخاب کنیم ?

همانطور که می بینید ، هدف ما در اینجا ارائه ارزانترین VPN های موجود در بازار برای شما نبوده است ، اما کسانی که هم قیمت پایین و هم عملکرد خوبی دارند ، بدون اینکه هرگز از محافظت آنلاین شما به خطر بیاندازند.

ضروری است که بدانید بسیاری از VPN های ارزان قیمت در واقع غیرقابل اعتماد هستند ، بسیار جدی نیستند و واقعاً می توانند ایمنی شما را در معرض خطر قرار دهند. برای تعیین این رتبه از بهترین VPN های ارزان قیمت ، بنابراین ما قبل از رسیدن به تجزیه و تحلیل و مقایسه قیمت آنها ، چندین معیار را به خوبی تجزیه و تحلیل کردیم.

برای انتخاب VPN ارزان خود ، باید به نکات زیر توجه کنید:

ایمن است ?

وقتی هزینه های برخی از تأمین کنندگان VPN را می بینیم ، به سرعت می بینیم که چقدر ممکن است. چگونه یک شرکت می تواند با چنین قیمت های پایین سودآور باشد ?

پاسخ اغلب از پذیرش ناراحت است ، اما این تأمین کنندگان گاهی اوقات اطلاعات شما را دوباره فروش می کنند. ضروری است که تأیید کنیم که VPN “بدون ورود به سیستم” است ، یعنی این که هیچ اثری یا سابقه ناوبری شما در اینترنت را حفظ نمی کند. VPN های صادقانه و قابل اعتماد به طور کلی به ممیزی های مستقل ارسال می کنند. این یک روش خوب برای اطمینان از قابلیت اطمینان یک ارائه دهنده است.

همچنین ، یک VPN خوب باید عملکرد Switch Kill را داشته باشد. این دومی است که عقب شما را تضمین می کند حتی اگر اتصال VPN شما برای چند ثانیه شما را رها کند. گزینه های دیگر ادغام شده در برنامه ناشناس ماندن مانند Double VPN در NordvPN.

همه این خصوصیات ، شما بدیهی است که آنها را با 3 VPN ارزان قیمت که در بالا به شما ارائه دادیم پیدا خواهید کرد.

آیا کارآمد است ?

امنیت مهمترین نکته است ، اما تنها کسی نیست که به آن نگاه می کند. در واقع ، همچنین اطمینان از اینكه VPN ارزان قیمت شما به موازات عملکرد آن قیمت های خود را كاهش نداده است ، ضروری است.

با عملکرد ، منظور ما هم سرعت ، هم ثبات یا دسترسی به ویژگی های مختلف است. کلیه تأمین کنندگان ارائه شده در اینجا سرعت عالی ، ثبات و مزایای عالی مانند جریان ، بارگیری ، بای پس سانسور یا به سادگی ، ناوبری ناشناس را ارائه می دهند. ذکر ویژه برای Cyberghost که در برابر بدافزار و ردیاب ها محافظت می کند. Nordvpn همچنین یکی از معدود VPN هایی است که از طریق سرورهای VPN برای رفتن به TOR پیاز ارائه می دهد.

او یک شبکه بزرگ دارد ?

اندازه حساب می شود ، و بله ! هنگامی که یک تأمین کننده VPN با کمترین انتخاب را انتخاب می کنید ، باید مطمئن شوید که هنوز یک شبکه بزرگ دارد. هرچه کشور و سرورها بیشتر باشد ، تجربه شما کم بار خواهد بود.

ما در نظر داریم که یک VPN خوب باید حداقل در 50 کشور جهان (از جمله اصلی ترین فرانسه ، ایالات متحده ، سوئیس ، آلمان ، استرالیا ، انگلستان …) حضور داشته باشد.

به یاد بیاورید که Cyberghost ، اولین در رتبه بندی ما ، بیش از 9000 سرور در 90 کشور جهان دارد ! در خانه ، قیمت های پایین با پیشنهاد ضعیف قافیه نمی کنند.

پشتیبانی مشتری است ?

سرانجام ، لازم است اطمینان حاصل شود که پشتیبانی مشتری تأمین کننده خوب است. ارزانترین VPN هایی که ما در رتبه بندی خود به شما ارائه داده ایم ، همه پشتیبانی مشتری را ارائه می دهیم که می تواند 24 ساعت در روز با 7 روز در هفته به صورت آنلاین به شما برسد. این یک مزیت واقعی است که شما از روزی که سوالی دارید بسیار قدردانی خواهید کرد تا از آنها در مورد عملکرد شبکه خصوصی مجازی خود بپرسید.

سایر VPN ها ، بسیار کمتر جذاب ، فقط ایمیل را به عنوان وسیله تماس ارائه می دهند. اگر می خواهید 2 روز صبر کنید تا پاسخی به سوال خود داشته باشید ، برای آنها این است که شما مجبور به چرخش شوید !

کسانی که باید از آن جلوگیری کنند

ما هرگز آن را به اندازه کافی به یاد نمی آوریم: برای یافتن مقرون به صرفه ترین قافیه های VPN هیچ چیز را پیدا نمی کنیم. در واقع ، پس از یک سطح قیمت خاص ، ارائه یک پیشنهاد با کیفیت ، اطمینان از امنیت و عملکرد غیرممکن می شود.

VPN های ارزان تر از مواردی که به شما ارائه داده ایم وجود دارد ، اما ما فقط می توانیم از آنها در مورد شما مشاوره دهیم. و به دلایل خوب ، آنها در گذشته عدم جدی بودن و قابلیت اطمینان خود را ثابت کرده اند.

در میان بدترین VPN های ارزان (که ما به شما توصیه می کنیم از آن جلوگیری کنید) ، به طور خاص:

 • خالص (نقص ایمنی در سال 2017 با FBI)
 • ivacy vpn (سرعت وحشتناک)
 • منطقه اعتماد (ذخیره ورود به سیستم)
 • مخفیگاه (ذخیره ورود به سیستم)

اگرچه این تأمین کنندگان VPN خیلی گران نیستند ، ما واقعاً به شما توصیه می کنیم که آنها را خریداری نکنید. اگر می خواهید یک خرید خوب انجام دهید ، به جای Trust VPN مانند Cyberghost ، Nordvpn یا Surfshark انتخاب کنید. هر سه بسیار ارزان و کاملاً ایمن هستند.

سوالات متداول

ما به طور خلاصه برخی از شایع ترین سؤالات مربوط به VPN های ارزان قیمت را خلاصه خواهیم کرد.

�� ارزانترین VPN چیست ?

ارزانترین VPN در حالی که یک سرویس قابل اعتماد و جدی ارائه می دهد راهرو. پیشنهاد آن است در حال حاضر فقط با 1.79 یورو در ماه چه استثنایی است. علاوه بر این ، شما 30 روز بدون شرط رضایت یا بازپرداخت می کنید.

�� VPN های ارزان قیمت قابل اعتماد هستند ?

نگاه کردن به تمام هزینه ها برای پرداخت کمتر بهترین ایده نیست. در واقع ، برخی از تأمین کنندگان وقتی قیمت خود را پایین می آورند ، امنیت را فدا می کنند. تعداد کمی از VPN های ارزان قیمت واقعاً قابل اعتماد و جدی هستند. برای یافتن مرواریدهای نادر با مقایسه ما مشورت کنید.

�� چه تفاوت هایی بین پیشنهادات رایگان و ارزان قیمت ?

پیشنهادات رایگان در بسیاری از معیارها بسیار محدود است. ما به طور خاص به پهنای باند ، تعداد سرورها ، تعداد کشورها یا ویژگی ها فکر می کنیم. با داشتن یک VPN ارزان قیمت ، شما بسیاری از کشورها و سرورها ، پشتیبانی مشتری 24/7 ، امکان باز کردن قفل Netflix را خواهید داشت.

�� با پرداخت بیشتر چه برنده می شویم ?

بدیهی است ، اگر برخی از تأمین کنندگان قیمت های نسبتاً بالایی داشته باشند ، باید بتوانند آنها را توجیه کنند. با پرداخت بیشتر ، سرعت و دسترسی بهتری به شبکه ای از کشورها و حتی سرورهای بزرگتر خواهید داشت. اگر کرم کرم را می خواهید ، باید آماده باشید تا پول را قرار دهید.

قیمت VPN

پرداخت شما در حال پردازش است.

لطفاً روی “برگشت” کلیک نکنید و پنجره ناوبری خود را ببندید.

 • VPN را بارگیری کنید
 • mac vpn
 • PC VPN
 • آیفون VPN
 • Android VPN
 • لینوکس VPN
 • روترهای VPN
 • chrome vpn
 • امکانات
 • محاکمه VPN – خاتمه رایگان
 • VPN برای تلویزیون واقعیت
 • اشتراک و قیمت
 • 94 کشور
 • VPN USA
 • VPN UK
 • VPN کانادا
 • VPN استرالیا
 • محصولات
 • روتر ماشین هوایی
 • ابزار
 • آی پی من چیه ?
 • آزمایش نشت DNS
 • تست نشت Webrtc
 • تولید کننده رمز عبور
 • درباره ExpressVPN
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • شرایط خدمت
 • محرمانه بودن
 • ممیزی های ایمنی
 • نظر در مورد expressvpn
 • مطبوعات
 • مشاغل
 • برنامه ها
 • وابسته به شرکتهای وابسته
 • تأثیرگذار
 • شرکای
 • 5000 دلار بورس تحصیلی
 • مرکز پشتیبانی فنی
 • آموزش های نصب VPN
 • پرسش
 • با ما تماس بگیرید
 • یک VPN بخرید
 • بیشتر بدانید
 • VPN چیست ?
 • 5 نمونه از استفاده از VPN
 • وبلاگ
 • فرانسوی

© 2023 Expressvpn. کلیه حقوق محفوظ است.

کمک خواستن? گربه با ما!

قیمت VPN: VPN چقدر است که در سال 2023 کار می کند ?

VPN محرمانه بودن اتصال به اینترنت شما را تقویت می کند ، اما با چه قیمتی ? چقدر باید برای یک VPN که هم کارآمد ، قوی و قابل اعتماد است بپردازیم ? نرخ اشتراک ممکن است متفاوت باشد ، اما بدون شک فرمولی پیدا خواهید کرد که نیازهای شما را برآورده کند.

اگر VPN هنوز چیزی کاملاً محرمانه بود و برای یک عموم نسبتاً ویژه از کاربران محفوظ بود ، امروز به خدمتی تبدیل شده است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان استفاده می شود. یک VPN به بسیاری از موارد استفاده می کند: از اتصال اینترنت خود در شبکه های Wi-Fi عمومی محافظت کنید ، برای دسترسی به انتشار گازهای گلخانه ای یا فیلم ، محدودیت های خاصی را بدست آورید ، به صورت ناشناس و حتی قیمت های مشخصی پایین بروید.

از nordvpn vpn استفاده کنید !

حفاظت از حریم خصوصی و امنیت برتر عملکرد سوئیچ کشتن برای محافظت از حفاظت از حریم خصوصی شما در برابر نشت DNS تا 6 نوع مختلف دستگاه متصل

من از پیشنهاد استفاده می کنم

از Cyberghost VPN استفاده کنید !

پشتیبانی از مشتری با کیفیت 45 روز از 7 اتصال همزمان در هر حساب رضایت یا بازپرداخت شده است

من از پیشنهاد استفاده می کنم

از VPN Surfshark استفاده کنید !

همزمان ارتباطات نامحدود 65 کشور تحت پوشش بخشی از شرکت مادر NORDVPN است

من از پیشنهاد استفاده می کنم

از VPN ExpressVPN استفاده کنید !

94 کشور تحت پوشش رابط دلپذیر یا بازپرداخت پایداری واقعی

من از پیشنهاد استفاده می کنم

از VPN VPN VPN استفاده کنید !

رابط مدرن و سرورهای بصری اختصاص داده شده به شتاب دهنده جریان/P2P VPN که عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد

من از پیشنهاد استفاده می کنم

و صحبت از قیمت ها ، این دقیقاً سؤالی است که پیش می آید: چقدر VPN هزینه دارد ? و مهمتر از همه ، چقدر باید برای یک VPN خوب بپردازیم ، که ترکیبی ایده آل بین سادگی استفاده ، تعداد سرورها ، کیفیت و سرعت پروتکل ها و شفافیت خط مشی رازداری را ارائه می دهد ? این سوال چندان واضح نیست و اساساً به نیازهای شما بستگی دارد. ما هنوز هم می توانیم چنگال های خاصی را ایجاد کنیم و این هدف این راهنما است !

دامنه قیمت یک VPN چیست ?

قیمت اشتراک VPN می تواند از یک سرویس به سرویس دیگر بسیار متفاوت باشد ، بلکه در پیشنهادات مختلف همان تأمین کننده. تعیین یک قیمت خاص دشوار است ، اما بیایید بگوییم که به طور کلی ، ما در ماه و 15 یورو در هر ماه در محدوده 2 یورو هستیم. این تفاوت ممکن است نسبتاً بزرگ به نظر برسد ، و عمدتاً با بیان چندین معیار توضیح داده شده است.

اولین تعهد است. در این مورد ، یک VPN کمی به همان قوانینی پاسخ می دهد که بسیاری از خدمات موجود توسط اشتراک. به ناچار ، اگر به یک دوره ثابت متعهد هستید ، مشتری کمتری “بی ثبات” در نظر گرفته می شوید تا اگر یک ماه با امکان خاتمه در هنگام تمایل مشترک شوید. به همین دلیل قیمت های غیر اتصال همیشه بالاتر از قیمت ها با تعهد است.

متغیر دوم از حالت اول ناشی می شود: هرچه مدت زمان درگیری طولانی تر باشد ، قیمت کاهش می یابد. بنابراین همان سرویس VPN می تواند یک پیشنهاد ماهانه حدود 12 یورو ارائه دهد. اگر اشتراک 1 ساله را انتخاب کنید ، در هر ماه به 4 یا 5 یورو می روید. و اگر 2 سال را انتخاب می کنید ، می توانید از اشتراک در حدود 2 یورو در ماه لذت ببرید ، گاهی اوقات حتی با چند ماه ارائه می شود.

پیشنهاد VPN

قیمت ها همچنین بسته به خدمات می توانند متفاوت باشند. حتی اگر بازیگران مختلف در جهان VPN پیشنهادات نسبتاً نزدیک ارائه دهند ، قیمت ها لزوماً یکسان نیستند.

سرانجام ، خدمات بیشتر و بیشتر VPN ارائه می دهد VPN خود را با سایر خدمات مانند آنتی ویروس ، یک مدیر رمز عبور یا حتی یک فضای ذخیره آنلاین ایمن ارائه می دهد. این همچنین می تواند قیمت اشتراک را به شدت متفاوت کند.

آیا باید یک VPN رایگان انتخاب کنیم ?

ما بدیهی است می توانیم از خودمان سؤال دیگری بپرسیم: چرا هزینه VPN را پرداخت می کنیم ? زیرا در مورد همه چیز ، VPN های رایگان در بازار وجود دارد. این بدیهی است که یک امکان است ، و VPN رایگان لزوماً به معنای “VPN است که داده های شما را به فروش می رساند”. خدماتی مانند ProTONVPN برای کاربرانی که فقط مایل هستند مرور اینترنت خود را به دلایلی که خودشان هستند و لزوماً به سریعترین اتصال نیاز ندارند ، پیشنهاد رایگان ارائه می دهند.

VPN رایگان: مزایا و مضرات 0 نرم افزار یورو

زیرا اساساً بر کیفیت سرویس است که تفاوت خواهد داشت. غالباً ، یک VPN رایگان هنگامی که به طور خودکار شما را به نزدیکترین سرور متصل نمی کند ، بدون هیچ انتخاب دیگری ، به شما انتخابی کاهش می دهد. سرعت این سرورها را نیز می توان زیر سوال برد ، همانطور که میزان داده هایی که می توانید در هر ماه یا در هفته مبادله کنید. سرانجام ، برای خدمات کمتر شناخته شده مراقب باشید: برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند ، شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید.

ارزان ترین VPN چیست ?

در اینجا سؤال دیگری وجود دارد که هیچ پاسخ نهایی وجود ندارد: ارزانترین VPN در بازار چیست ? و دلیل پاسخگویی به آن دشوار است در سمت بسیار رقابتی این دسته از خدمات. با ده ها بازیگر که خودشان رقابت سختی می کنند ، پیشنهادات همیشه در حال حرکت است و یک VPN اغلب می تواند با یک پیشنهاد سودمند تر به خصوص در طولانی ترین اشتراک (2 یا 3 سال) که اغلب موضوع بسیار بسیار است ، به دیگری پاسخ دهند تبلیغات تهاجمی.

VPN

بنابراین ، اگر در یک VPN مانند Cyberghost یا NordVPN مشترک شویم ، اگر قیمت اشتراک را با توجه به تعداد ماه تقسیم کنیم ، اغلب می توان با آن حدود 2 یا 3 یورو در ماه به مدت 2 یا 3 سال از آن دور شد. بنابراین ما می توانیم با یک اشتراک بسیار ارزان فاصله بگیریم ، و این بدون شمارش پیشنهادات اضافی است. از آنجا که ناشران به طور کلی در آنجا متوقف نمی شوند و اغلب 2 ، 3 یا حتی 4 ماه اشتراک رایگان را می کشند ، به طوری که محافظت از اتصال به اینترنت شما فقط بخشی از آنچه را که برای دسترسی خود می پردازید هزینه می کند.

چگونه بدانیم کدام VPN ارزان برای انتخاب است ?

شما احتمالاً قبلاً توانسته اید آن را تحقق بخشید ، پیشنهاد از نظر VPN بسیار زیاد است و بسیاری از بازیکنان در بازار در بازار هستند. و بر این اساس ، دانستن اینکه کدام یک را از بین پیشنهادات انتخاب کنید بسیار دشوار است. مشاوره خوب: فقط با کمترین قیمت در دسترس نباشید و نیازهای خود را تعیین کنید. اگر بیش از همه به دنبال یک اتصال ناشناس هستید ، انتخاب شما لزوماً در همان سرویس VPN قرار نخواهد گرفت که گویی به دنبال حداکثر سرعت اتصال ، ویژگی های ایمنی اضافی یا بیشترین میزان ممکن از سرورها در بیشترین تعداد کشور هستید. بنابراین از طریق پیشنهادات VPN های مختلف در وب سایت های خود را بررسی کنید و مقایسه ما را بخوانید تا انتخاب خود را انجام دهید.

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.