شناسه VW.2 ، “ماشین برقی مردم” با کمتر از 25،000 یورو | اتومبیل ، ID2 ، ماشین برقی با کمتر از 20،000 یورو: نقشه راه فولکس واگن رونمایی شد

ID2 ، ماشین برقی با کمتر از 20،000 یورو: نقشه راه فولکس واگن رونمایی شد

توجه داشته باشید که هیچ چیز به موقع غیرممکن نیست ، به خصوص در زمینه ای که فولکس واگن یک کارخانه باتری را در انتاریو برپا می کند ، کارخانه ای که نیاز به تهیه وسایل نقلیه ای دارد که در این نزدیکی مونتاژ شوند.

شناسه VW.2 ، “ماشین برقی مردم” با کمتر از 25،000 یورو

جمع و جور مانند پیراهن چوگان اما به اندازه یک گلف جادار ، شناسه VW.2 در سال 2025 با استقلال تا 450 کیلومتر به نمایندگی ها می رسد.

سبک

نقطه خودکار با AFP

زمان خواندن: 3 دقیقه

خواندن صوتی برای مشترکین رزرو شده است

غول اتومبیل آلمانی فولکس واگن می خواهد دموکراتیک ماشین برقی را دموکراتیک کند و آن را با شناسه نشان دهد.2 تمام ، مفهومی به سبک بسیار الهام گرفته از یک زمین گلف که یک ماشین برقی را که برای سال 2025 انتظار می رود پیش بینی می کند و قیمت آن باید کمتر از 25،000 یورو به استثنای پاداش باقی بماند ، با استقلال تا 450 کیلومتر. وسایل نقلیه برقی طی چند سال 12 ٪ از بازار اروپا را به دست آورده اند. اما آنها با توجه به قیمت خرید خود ، از 35،000 یا 40،000 یورو برای مدل هایی مانند VW ID محدود به بخش های بالاتر باقی می مانند.3 یا مدل تسلا 3 (به استثنای پاداش). بنابراین تولید کنندگان هنوز باید وسایل نقلیه را به طبقه متوسط ​​ارائه دهند.

افزایش هزینه

vw id.2 © ingo barenschee

“شناسه” جدید به یک بازار در حال ظهور می رسد که در آن ارزان ترین اتومبیل های برقی ، و یکی از محبوب ترین ، بهار Dacia ، حدود 22،000 یورو ، بدون پاداش ، با یک استقلال اعلام شده 230 کیلومتر می چرخد. “ماشین مردم” جدید فولکس واگن ، اولین تولید کننده اروپایی ، مهمتر از همه باید خود را در مقابل رنو 5 قرار دهد ، که قرار است در سال 2024 با قیمت مشابه منتشر شود. فولکس واگن تعلیق را از آخرین نمایشگاه اتومبیل مونیخ افزایش داده بود ، جایی که مدلی بین 20،000 تا 25،000 یورو اعلام شده بود. اما افزایش هزینه های مواد اولیه و انرژی ، مشکلات عرضه ناشی از همه گیر Covid-19 و تورم این پروژه را پیچیده کرده است. توماس اشمل ، عضو هیئت مدیره فولکس واگن ، در کنفرانس سالانه این برند روز چهارشنبه گفت: “ارائه وسیله نقلیه برای کمتر از 25،000 یورو آسان نیست.”. اما حجم فروش برای دستیابی به “اقتصاد مقیاس و احترام به این محدوده قیمت” باید امکان پذیر باشد.

عملکرد GTI

VW ID.2 © Volkswagen

شناسه.2 اولین کشش فولکس واگن در سکوی MEB خواهد بود. چرخ های جلوی آن توسط یک موتور الکتریکی 226 اسب بخار رانده می شود که اجازه می دهد در 7 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت برود ، زمانی که ارزش یک GOLF GTI را دارد. استقلال اعلام شده آن از 450 کیلومتر به ظرفیت باتری پنجاه کیلووات ساعت نیاز دارد که 11 کیلو وات آن روی شارژر تخته آن باید در حدود پنج ساعت و نیم شارژ کامل شود. شناسه.2 همچنین می تواند در طی ده دقیقه اتصال به ترمینال فوق العاده (125 کیلو وات) ، صد کیلومتر بخش اقدام را بازیابی کند. فقط 4.05 متر طول ، شناسه.2 از پیراهن چوگان کوتاه تر است ، اما مانند یک زمین گلف جادار است و دارای یک صندوق عقب بزرگ برای این گروه با حجم بارگذاری 490 تا 1330 لیتر است.

جاه طلبی های عالی

vw id.2 © ingo barenschee

شماره دو جهان می گوید که در فروش جهانی خود در سال جاری و 20 ٪ از سال 2025 ، در برابر 7 ٪ در سال 2022 سهم 11 ٪ از وسایل نقلیه برقی را هدف قرار داده است. این گروه آلمانی سال گذشته بر بازار خودروهای الکتریکی اروپا مسلط شد اما پیش از آن در سراسر جهان توسط تسلا آمریکایی پیشی گرفته است. برای برند فولکس واگن ، اتومبیل های باتری باید تا سال 2030 80 ٪ از فروش ها را در اروپا نشان دهند ، با ارائه در هامبورگ یک شناسه نمونه اولیه ، رئیس خود ، توماس شفر را به یاد آورد.2 آبی برقی. اگر اتحادیه اروپا در این تاریخ ممنوعیت فروش وسایل نقلیه جدید بنزین را تأیید کند ، بازار خودروسازی اروپا باید در سال 2035 به همه برقی تغییر دهد. با قیمت مناسب تر آن ، این مدل “کلید ورود به بازارهای اروپایی و اروپای اروپایی” و توسعه در کشورهای اروپای شمالی است ، جایی که رانندگان در حال رانندگی بیشتر رانندگی اتومبیل های برقی هستند. بخش به AFP.

به زودی یک VW برقی با 20،000 یورو

vw id.2 © ingo barenschee

مارک های چینی مانند MG یا DR قبلاً با مدل های جذاب کمتر از 30،000 یورو راه اندازی شده اند. در MG ، “بسیاری از مشتریان از ماشین حرارتی آمده اند ، اما لزوماً وسیله ای برای رفتن به برقی تاکنون ندارند.”. به طور موازی ، فولکس واگن نیز تأیید کرد که روی یک مدل با کمتر از 20،000 یورو کار می کند. او با بهار داسیا بلکه مدل های آینده هیوندای ، استلانتیس و تولید کنندگان چینی نیز روبرو خواهد شد.

vw id.2 © ingo barenschee

هر جمعه بهترین اخبار خودرو را دریافت کنید (تست ها ، استراتژی تولید کنندگان ، رویدادها. ) ، و در پیش نمایش موارد منحصر به فرد نکته را دریافت کنید.

کارمندان تحریریه به شما توصیه می کنند

ID2 ، ماشین برقی با کمتر از 20،000 یورو: نقشه راه فولکس واگن رونمایی شد

برای رئیس فولکس واگن ، توماس شفر ، ID2 آینده با 25،000 یورو سودآور خواهد بود. در مورد برق کوچک با 20،000 یورو ، باید در سه یا چهار سال نور روز را ببیند. دوره ای که برند آلمانی عمدتاً در ماشین باتری سنگ می زند ، اما در سوخت الکترونیکی که در آن رهبر آن اعتقاد ندارد.

سعادت

مرد خیلی صحبت کننده نیست. توماس شفر از زمان رسیدن به مدیرعامل برند فولکس واگن در تابستان گذشته بهتر بود انجام دهد ? در هر صورت ، از آنجا که او اولین تولید کننده را از سراسر راین کارگردانی کرد ، او با Diktat که می خواهد یک ماشین برقی گران باشد و در یک خط تقسیم کننده ترسیم شود ، شکست. در زمان ارائه اولین نوزاد خود ، ID2 بود که او در پایان به روزنامه نگاران اعتماد کردخودروی و D ‘اخبار خودرو. و اگر خیلی صحبت کننده نباشد ، با این وجود پیروان ناگفته و زبان چوب نیست.

“id2 با 25،000 یورو سودآور خواهد بود”

البته سؤالی که بلافاصله پیش می آید ، کشف ID2 ، که گفته می شود 25،000 یورو است ، سودآوری آن است. در این مرحله ، Shäfer طبقه بندی شده است. “ما یک سازمان خیریه نیستیم. ما قصد کسب درآمد داریم. ما نمی توانیم اتاق کمتر از 6 ٪ داشته باشیم. »» واضح است. برای دستیابی به این هدف ، رئیس VW روی همکارانش از Cupra و Skoda حساب می کند ، که نیز از پلت فرم ورود MEB استفاده می کنند. اما او همچنین به برند خود متکی است ، زیرا یک برقی دوم بر اساس همان ساخته می شود.

آیا این یک ماشین حتی کوتاه تر از ID2 است ? به هیچ وجه. Shäfer یک SUV را بیرون می کشد ، و از گفتن اینکه با Skoda یکسان خواهد بود دریغ نمی کند. در مورد Cupra مبتنی بر همان پلتفرم ، این دوباره یک متقاطع است ، شورشی شهری که قبلاً در قالب یک مفهوم دیده می شود. “اما آنها کمتر از 25000 یورو نخواهند بود”, که به نظر می رسد حداقل آستانه مرد در نوار برند فولکس واگن است.

توماس شفر ، رئیس VWET پدر پدر

اما پس از آن ، در مورد ماشین برقی واقعاً در دسترس است ، و احتمالاً به برنامه LOA اجتماعی با 100 یورو در ماه می پیوندد ? در مورد برق با 20،000 یورو چه می شود ?. رئیس VW خیلی فکر می کند ، و نه فقط اصلاح. یک شرط دشوار ? “این قهرمان لیگ است”, گریلی که همه می خواهند به آن برسند. او آرزو می کند برای دستیابی به این هدف برای سالهای 2026-2027. توماس شفر اعتراف می کند ، اما پیمانکار اصلی این توسعه مشترک بین VW و Skoda برند چک است.

Skoda مسئول اتومبیل برقی با 20،000 یورو

اما به هر حال ، این مینی برقی و شاید کمی هزینه کم ، Skoda-VW ظاهری مانند ID2 خواهد داشت ? ممکن است. در مورد این موضوع ، رئیس به یکی از همکاران خود می رسد: مدیر طراحی VW ، آندریاس میندت ، که کار خود را به سه کلمه خلاصه کرد: “ثبات ، همدردی و اشتیاق”. بنابراین مسئله تحریک همدردی و اشتیاق از طریق ثبات ، به طور خلاصه از یک سبک تغییر ناپذیر است.

فولکس واگن از مفهوم ID رونمایی می کند. 2 همه ، ماشین برقی مردمش

فولکس واگن از مفهوم ID رونمایی می کند. 2 همه ، ماشین برقی مردمش

این کار انجام شد ، فولکس واگن سرانجام از پیشنهاد برق خود با 25،000 یورو ، نوعی ماشین مدرن مردم رونمایی کرد. این برند به لطف یک اتومبیل در نظر گرفته شده برای توده ها ، سوسک شناخته شد.

او وقتی به دوران برقی می رویم ، به دنبال تولید همان چیز است. اگر او بخواهد تسلا را که این مأموریت اوست ، به چنین مدلی احتیاج داشته باشد … و قبل از رسیدن تسلا با مدل 2 ممکن خود.

Volkswagen Id.2 All - عقب

شناسه فولکس واگن.2 همه – عقب

بنابراین ، شناسه. 2 (نام نهایی که باید اتخاذ کند) هنگامی که از نسخه مفهومی به نوع تولید می رود به دامنه اضافه می شود. این قیمت آن است که همه تفاوت ها را ایجاد می کند. به دلار کانادا تبدیل شده ، به ما یک اتومبیل با قیمت 36000 دلار می دهد ، قیمتی که پس از تعدیل ، می تواند به 30،000 دلار نزدیکتر باشد.

با این حال ، حقیقت این است که ما در اینجا انتظار این ماشین را نداریم. شناسه. 3 ، که در اروپا پیشنهاد شده است ، و عمدتاً نسبت های زمین گلف را از سر می گیرد ، برای بازار آمریکا بسیار کوچک تلقی می شد. یک ماشین جمع و جور تر را تصور کنید. و برای ارائه قیمتی حدود 30،000 دلار ، شناسه باید. 2 در قاره ما ساخته شود. در غیر این صورت ، نزدیک به 40،000 دلار خواهد بود.

توجه داشته باشید که هیچ چیز به موقع غیرممکن نیست ، به خصوص در زمینه ای که فولکس واگن یک کارخانه باتری را در انتاریو برپا می کند ، کارخانه ای که نیاز به تهیه وسایل نقلیه ای دارد که در این نزدیکی مونتاژ شوند.

بگذارید به موقع. بیایید بگوییم که در کبک ، با قیمت مناسب ، تلخ ضربه ای به وجود می آورد.

شناسه احتمالی. 2 در یک نسخه اصلاح شده از پلت فرم MEB که از سایر محصولات Family ID استقبال می کند ، واریز می شود. برخلاف شناسه. 3 و شناسه. 4 ، پیکربندی کشش را ارائه می دهد. این مفهوم دارای یک موتور الکتریکی است که 223 اسب بخار نیرو دارد ، کمی بیشتر از 201 اسب بخار شناسه. 4 پیشرانه اساسی.

این استقلال 450 کیلومتر در چرخه سخاوتمندانه اروپا WLTP اعلام شده است ، که منجر به چیزی در حدود 350-375 کیلومتر از ما خواهد شد. باید مشاهده شد که آیا نسخه اصلی چنین ارقامی را تضمین می کند یا اینکه فولکس واگن با پیشنهاد تماس با 25000 یورو راه حل های کمی مؤثر خواهد داشت.

در مورد ابعاد مدل ، 10 اینچ از گلف فعلی حذف کنید. با این حال ، پایه چرخ آن فقط یک اینچ کوتاه تر است ، به این معنی که چرخ ها واقعاً به انتها منتقل می شوند. این منجر به مانور قابل توجهی خواهد شد ، مینی کوپر است.

Volkswagen Id.2 All - داخلی

شناسه فولکس واگن.2 همه – داخلی

و به دلیل پیکربندی برقی ، فولکس واگن نوید پیله به اندازه جادار گلف را می دهد. در هیئت مدیره ، یک محیط فوق العاده مدرن اما بسیار ساده با دو صفحه وجود دارد ، یک کنسول مرکزی تصفیه شده و روشنایی اتاق که زیبا ترین اثر را ارائه می دهد.

برای بقیه ، لازم است که تاریخ این مدل را دنبال کنید ، به خصوص هنگامی که نسخه تولید ارائه شده است.

و ما همیشه می توانیم امید زندگی کنیم ..