شناسه VW. Buzz – اجاره ون برقی Campy Camper ، فولکس واگن از شناسه جدید ون برقی رونمایی می کند. وزوز ، با استقلال بیشتر و سقف پانوراما جادویی آن

فولکس واگن از ون برقی جدید ID رونمایی می کند. وزوز ، با استقلال بیشتر و سقف پانوراما “جادویی” آن

شناسه.Buzz برای رانندگی بسیار دلپذیر است ، البته در وهله اول برای سکوت به دلیل حرکات الکتریکی و عایق صوتی عالی. ما بلافاصله در جو ذن غوطه ور می شویم. راحتی صندلی ها و 9 بلندگو بسته infotainment باعث می شود که با لذت بردن از موسیقی مورد علاقه خود ، همیشه بخواهید بیشتر بروید. دید گسترده و کابین خلبان نوع “TGV” رفتار را کامل می کند. کمک به عقب و شعاع چرخش قابل مقایسه با کوچکترین اتومبیل های این بخش به او امکان می دهد به راحتی دزدکی کند. ترمز مدیریت شده توسط بازیابی انرژی موتور الکتریکی بسیار مؤثر است و به هیچ وجه یا اصلاً (حالت B) ترمز سنتی است ، همچنین از کاهش زیاد آلودگی اطمینان حاصل می کند. زن و شوهر فوق العاده پیشرانه برقی شایسته بهترین GTI تایمرهای قدیمی ما هستند.

شناسه VW.وزوز

 • Rental Van Electric Id Buzz
 • Van VW ID Buzz Transport
 • Rental Van Electric Id Buzz
 • داخلی طراحی Combi Electric
 • شناسه Combi. وزوز نارنجی
 • اجاره برقی Combi

شناسه. Buzz اولین ترکیب الکتریکی 100 ٪ در فولکس واگن است.

در اینجا یک ون کاملاً طراحی شده است برقی که به نگاه نسل اول ادای احترام می کند.
همانطور که با نمادین Combi Split T1 ، شناسه. Buzz با نمایش یک لبخند دائمی در زیر یک پوشش گرد با شکوه به شکل V مهر شده در آرم مارک فولکس واگن ، سرها را اجرا می کند.
در دنیای امروز ، تجسم روحیه Combi از دهه 50 و لذت بردن از تحرک محترمانه دارایی هایی هستند که یک سرمایه همدردی غیرقابل انکار غیرقابل انکار را تضمین می کنند .
در وانت برقی همچنین برای خانواده ها ، دوستان و گشت و گذارها در نظر گرفته شده است ، شناسه شناسه تمام چالش های زندگی روزمره را بر عهده می گیرد و کاملاً در قلمرو شهری دزدکی می کند.

در هیئت مدیره: 5 نفر. حداکثر.

از: بیانریتز

از 119 € تا 149 € در روز

ویژگی

علاوه بر قفسه سینه بزرگ و مفهومی از نورپردازی ، شناسه شناسه باعث می شود همه رنگها را ببینیم.
شناسنامه ما.Buzz گزینه های زیادی دارد:

 • روشنایی Ambrance 30 رنگ
 • سوکت USB-C و 220V

بسته infotainment:

 • 9 بلندگو (5 بلندگو جلو و 4 بلندگو در عقب)
 • دستور صوتی

بسته کمک
از جمله معکوس کردن Assist-Park Assist+تنظیم کننده مقاومت “Stop and Go” شارژر القایی و “

 • صندلی های جلو گرم شده
 • فرمان چند منظوره با کنترل لمسی ، گرمایش

شناسه. جعبه وزوز, کنسول مرکزی قابل جابجایی با چندین ذخیره سازی

موتوری/نسخه

 • کلاس انرژی: الف
 • Co₂ Co₂ انتشار 0 گرم در کیلومتر
 • انتقال خودکار
 • پرنعمت: 2023
 • فناوری: موتور همزمان با آهنرباهای دائمی.
 • تعداد موتورها: 1 پیشرانه
 • قدرت موتور: 150 کیلو وات (204 اسب بخار) گشتاور: 310nm
 • شتاب 0-100 کیلومتر در ساعت: 10.2 ثانیه
 • حداکثر سرعت: 145 کیلومتر
 • ظرفیت باتری: 77 کیلووات ساعت برای ظرفیت ناخالص 82 کیلووات ساعت.
 • نوع باتری: Li-Ion

زمان بارگیری باتری:

 1. پایانه های AC (22 کیلو وات) پر در 7:30 صبح زمان بار 100 کیلومتر 21kW: 2H
 2. پایانه های DC شارژ سریع 50 کیلو وات: پر در زمان بار 1H50MN ​​برای 100 کیلومتر یا 21 کیلو وات: 25mn
 3. پایانه های DC بار سریع 150kW: پر در زمان شارژ 28mn برای 100km یا 21kW: 8mn

استقلال ناخالص: 420 کیلومتر
استقلال در شهر 572 کیلومتر

مصرف متوسط: بین 20.8 تا 21.7 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر
رزرو شعاع 11.1 متر.
حجم قفسه سینه: 1،121 لیتر
چرخ ها: 20 اینچ.

ابعاد:

 • طول 4.712 میلی متر
 • عرض 1.985 میلی متر
 • حداکثر ارتفاع. 1.927 میلی متر

رانندگی / توصیه ها

حاکم و عملکرد

شناسه.Buzz برای رانندگی بسیار دلپذیر است ، البته در وهله اول برای سکوت به دلیل حرکات الکتریکی و عایق صوتی عالی. ما بلافاصله در جو ذن غوطه ور می شویم. راحتی صندلی ها و 9 بلندگو بسته infotainment باعث می شود که با لذت بردن از موسیقی مورد علاقه خود ، همیشه بخواهید بیشتر بروید. دید گسترده و کابین خلبان نوع “TGV” رفتار را کامل می کند. کمک به عقب و شعاع چرخش قابل مقایسه با کوچکترین اتومبیل های این بخش به او امکان می دهد به راحتی دزدکی کند. ترمز مدیریت شده توسط بازیابی انرژی موتور الکتریکی بسیار مؤثر است و به هیچ وجه یا اصلاً (حالت B) ترمز سنتی است ، همچنین از کاهش زیاد آلودگی اطمینان حاصل می کند. زن و شوهر فوق العاده پیشرانه برقی شایسته بهترین GTI تایمرهای قدیمی ما هستند.

پر کردن مجدد:

برای شارژ مجدد شناسه.Buzz شما پایانه های بار را پیدا خواهید کرد

 • سریع (> 150 کیلو وات دی سی) یا
 • استانداردهای AC 22 کیلو وات.

در یک ترمینال شارژ سریع ، زمان شارژ کامل 1/2 ساعت در برابر چند ساعت برای یک بار استاندارد است.
همچنین هزینه متفاوت است ، از 20 سنت تا 80 سنت تقریباً کیلووات.
برای مقایسه ، یک ماشین حرارتی که 7 لیتر در 100 کیلومتر مصرف می کند ، حدود 14 €/100 کیلومتر هزینه خواهد داشت و
یک وزوز برقی مصرف 20 کیلو وات در 100 کیلومتر به طور متوسط ​​8 €/100 کیلومتر هزینه خواهد داشت.
برنامه On -Board Volkswagen’s On -Board به شما امکان می دهد سفر خود را برنامه ریزی کنید ، نشانگر ایستگاه های بار و قیمت آنها است.
به همین دلیل مناسب است که مدتی را برای پیش بینی سفر خود اختصاص دهید ، یا حتی با استفاده از برنامه های کاربردی HTTPS: // FR سوم استفاده کنید.شارژ.com چه کسی به شما می گوید بهترین قیمت ها را از کجا پیدا کنید.
علاوه بر این ، باید در نظر گرفت که زمان شارژ نیز یک داده جدید مهم است که در انتخاب هزینه ها در نظر گرفته می شود. این یک سازش در مسئولیت و هزینه شارژ است.

پرداخت هزینه

مقررات مربوط به ایستگاه های بار به طور کلی با کارتهای اپراتور انجام می شود و تضمین نمی شود که کارت CB شما پذیرفته شود (احتمالاً مجبور خواهید بود یک برنامه را روی تلفن هوشمند خود نصب کرده و روش پرداخت خود را وصل کنید).
برای ساده سازی عملیات بار ، وزوز شما با کارتهای اپراتور ChargEmap ارائه می شود که در صورت لزوم به شما امکان می دهد تا در هر شرایطی کامل کنید. به همین ترتیب ما با استفاده از یک نشان عرضه شده با ون ، به آژانس 22 کیلووات در دسترس 22 کیلو وات آژانس در دسترس 24/24 مجهز هستیم. اتهامات مربوط به حساب ما توسط این کارتها هنگام بازگشت به شما واگذار می شود.

آشکارا +

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منشأ آن ، مزایای رانندگی ون برقی ، تأثیر محیط زیست و بهبود دستگاه های ایمنی توسط اینجا >>.

فولکس واگن از ون برقی جدید ID رونمایی می کند. وزوز ، با استقلال بیشتر و سقف پانوراما “جادویی” آن

فولکس واگن نسخه بلند ولت را از شناسه ون برقی خود ارائه می دهد. وزوز که به مناسبت ، برخی از ویژگی های جدید جالب را در خود جای داده است ، با شروع باتری 91 کیلووات ساعت جدید که باعث افزایش در افزایش می شود ، به خصوص برای مسافران بزرگ.

بعد از نسخه پنج مورد از شناسه. Buzz ، Volkswagen ارائه می دهد مدل چرخ دستی بلند با هفت مکان از شناسه فولکس واگن آن. وزوز. این مدل فقط نسخه گسترده ای از ون برقی نیست که ما از قبل می شناسیم ، زیرا عناصری را که اخیراً در شناسه جدید فولکس واگن ارائه شده است ، شامل می شود.7.

Volkswagen-IID.-BUZZ-LWB-2023-FRANDORIOR-203

همانطور که مشاهده می کنید ، از نظر زیبایی شناسی ، از نظر منطقی هیچ تغییری بین این نسخه LWB وجود ندارد (پایه چرخدار) چرخ های چرخ بلند و مدل چرخ دستی کوتاه. همه چیز یک سوال از طول و سکونت است.

شناسه فولکس واگن. اقدامات LWB BUZZ 25 سانتیمتر بیشتر از نسخه پنج نفری, این سانتیمتر ها عمدتا در سطح چرخ های چرخ برنده می شوند. قطر سرقت اندکی افزایش می یابد و از 11.1 به 11.8 متر می رود.

با پنج ، شش یا هفت مکان

شناسه فولکس واگن. Buzz LWB در اروپا در دسترس خواهد بود در نسخه پنج ، شش و هفت مکان. این از فضای بیشتر در هیئت مدیره ، حجم بیشتری از تنه و درهای کشویی گسترده تر بهره می برد.

نیمکت سه صندلی در ردیف دوم می تواند روی 20 سانتیمتر اسلاید کند ، همانطور که دو صندلی در ردیف سوم نیز می تواند برای بهره مندی از یک تنه بزرگتر حذف شود.

هنگامی که وسیله نقلیه در پیکربندی پنج ساعته قرار دارد ، حجم قله های تنه در 1،340 لیتر (1،121 لیتر در نسخه کوتاه کلاسیک). اگر تمام صندلی ها به پایین تاشو شوند ، ظرفیت بارگذاری به آن منتقل می شود 2،469 لیتر. از طرف دیگر ، و هر چند وقت یکبار با مدلهای هفت ساعته ، وقتی تمام صندلی ها اشغال می شوند ، ظرفیت تنه به آن سقوط می کند 306 لیتر.

تازگی دیگر ادغام یک سقف بزرگ پانوراما 1.5 متر 2 است که بزرگترین آن در محدوده فولکس واگن است. او در این زمینه به فن آوری های جدید این گروه پیوست و هزاران کریستال مایع موجود در یک فیلم.

این اصل به طور کلی بسیار ساده است: می توان Opacify یا ایجاد سقف پانوراما را در کسری از ثانیه شفاف کرد. تمام توضیحات در پرونده توضیحی ما یافت می شود.

برای پایان دادن به فضای داخلی ، بیایید به طور خلاصه به داشبورد اشاره کنیم ، که یک نسخه و چسباندن نسخه ای است که قبلاً با یک ابزار دقیق 5.3 اینچی و یک صفحه لمسی 12.9 اینچی می شناسیم. توجه داشته باشید ، با این حال ، ورود یک صفحه نمایش سر و دستور آواز IDA ، که از شناسه وام گرفته شده است.7. یک مورد دیگر: اکنون امکان باز کردن ویندوزهای عقب وجود دارد.

قسمت زیرین شناسه فولکس واگن.7

شناسه فولکس واگن. Buzz LWB باتری جدید را از 91 کیلووات ساعت (85 کیلووات ساعت) افتتاح در شناسه.7 ، با حرکتی پشتیبانی می شود 286 اسب بخار و 560 نانومتر. از نظر عملکرد ، فولکس واگن از شلیک 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در فضای 7.9 ثانیه و حداکثر سرعت محدود به صورت الکترونیکی به 160 کیلومتر در ساعت خبر داد.

باتری دوم ، 77 کیلووات ساعت ، که ما قبلاً در مورد نسخه کلاسیک شناسه می دانیم. وزوز نیز وجود دارد ، اما هنوز هم با موتور 286 اسب بخار در برابر 204 اسب بخار برای نسخه کوتاه که قبلاً به بازار عرضه شده است.

سال آینده ، Volkswagen نسخه GTX را با دو موتور الکتریکی ، باتری 91 کیلووات ساعت و 340 اسب بخار مانند Cupra Tavascan جدید ارائه می دهد ، با 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 6.4 ثانیه مطابق سازنده آلمانی ساخته شده است.

استقلال و شارژ کردن

مزایای باتری 91 کیلووات ساعت از حداکثر قدرت بار 200 کیلو وات, در برابر 170 کیلو وات برای باتری 77 کیلووات ساعت. با این قدرت ، باتری در 25 دقیقه از 10 تا 80 ٪ شارژ می شود.

اگر هیچ چهره ای مربوط به استقلال نسخه های مختلف شناسه را ندیده اید. Buzz LWB ، طبیعی است ، زیرا فولکس واگن هنوز آنها را ابلاغ نکرده است. انتظار داریم نسخه با باتری 77 کیلووات ساعت و بین 450 تا 500 کیلومتر برای 91 کیلووات ساعت در حدود 400 کیلومتر انتظار داشته باشیم.

مثل شناسه.7 ، شناسه. Buzz LWB دارای پیش واحد باتری است که هنگام ورود به ایستگاه شارژ سریع در سیستم ناوبری خود به طور خودکار شروع می شود. این ماشین همچنین با پمپ حرارتی تهیه می شود.

قیمت و در دسترس بودن

شناسه فولکس واگن. Buzz LWB مانند بقیه محدوده در هانوفر ساخته می شود و تحویل ها از سال 2024 آغاز می شود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت ها داده نشده است. برای اطلاعات ، شناسه فولکس واگن. وزوز کلاسیک در فرانسه از 59450 یورو در نسخه Pro با باتری 77 کیلووات ساعت برای 416 کیلومتر استقلال مطابق با چرخه WLTP آغاز می شود.

عکس: جیمز لیپمن

عکس: جیمز لیپمن

عکس: جیمز لیپمن

عکس: جیمز لیپمن

نسخه کالیفرنیا (متناسب) شناسه ون برقی. وزوز باید در سال 2025 وارد شود. ما تصور می کنیم که او سپس این پایگاه LWB جدید را از سر خواهد گرفت.

از کجا بخریم
شناسه فولکس واگن. وزوز (طولانی) 2023 با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید