بارگیری Wakanim 5.5 APK برای Android Free ، Wakanim ، این کار تمام شده است: از کجا می توانید انیمه ژاپنی مورد علاقه خود را در فرانسه تماشا کنید?

Wakanim به پایان رسیده است: از کجا باید به انیمه ژاپنی مورد علاقه خود در فرانسه نگاه کنید

این خبر خوبی برای کیف پول است. جذب شده توسط سونی ، واكانیم و كریچریرول ، دو پخش كننده بزرگ سری انیمیشن ژاپنی در فرانسه ، كاتالوگ های خود را گرد هم می آورند و محتوای اول به تدریج به دوم مهاجرت می كنند. عواقب این ادغام چیست و کجا برای تماشای انیمه ها در فرانسه بمانید ?

Wakanim Android

از بهترین انیمه ژاپنی در قالب تلفن همراه استفاده کنید

شما به انیمه علاقه دارید ? عناوین مورد علاقه خود را پیدا کنید و موارد جدیدی را در این برنامه رسمی خارق العاده کشف کنید. این یک بستر ویدیویی در مورد تقاضا است که می توانیم همه سریال ها را تماشا کنید و حتی آنها را در دستگاه Android ما بارگیری کنید تا بدون نیاز به اتصال به اینترنت ، محتوا را ببینید. این به شما علاقه مند است ? بنابراین پرونده APK را بارگیری کرده و خواندن را ادامه دهید.

حیوانات مورد علاقه شما در جریان

واکانیم کمی است انیمه نتفلیکس. برای اشتراک ماهانه با قیمت متوسط ​​، ما به طیف متنوعی از انیمه ها ، کلاسیک و ویژگی های جدید دسترسی خواهیم داشت. از آنجا که این یک سرویس رسمی است ، ما می توانیم از همه مطالب استفاده کنیم بدون اینکه از تبلیغات خجالت بکشیم.

برنامه های زنده مورد علاقه شما از ژاپن.

همانطور که توسط این نوع سیستم عامل مورد نیاز است ، ما تمام قسمت های HD را با گزینه های مختلف خواندن پیدا خواهیم کرد. علاوه بر این ، ما می توانیم مقدمه را تصویب کنیم و پیشرفت فصل هایی را که به آنها نگاه می کنیم دنبال کنیم. البته ، این امکان وجود خواهد داشت پیکربندی کردن اعلان ها برای از دست دادن هیچ سفر, به دنبال عناوین بر اساس دسته ها باشید و به بخش “جدید” برنامه دسترسی پیدا کنید.

از طرف دیگر ، در پرونده هر انیمه ، ما پیدا خواهیم کرد هر نوع اطلاعات دقیق. این بدان معناست که قبل از خیس شدن ، می توانید تمام خصوصیات این سریال مانند فتنه ، تعداد فصل ها و طبقه بندی کاربران را بدانید.

اگر انیمه ها و انیمیشن ژاپنی را دوست دارید, شما باید این برنامه را در دستگاه Android خود داشته باشید. از شما سؤال نشود و لذت ببرید !

شرایط و اطلاعات اضافی:

  • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 4.4.

المودنا گالن

من با تخصص در جرم شناسی و روزنامه نگاری فرهنگی در حقوق و روزنامه نگاری فارغ التحصیل شدم. یکی از احساسات بزرگ من برنامه های تلفن همراه ، به ویژه برنامه های Android است. بیش از شش سال ، من.

Wakanim به پایان رسیده است: از کجا باید به انیمه ژاپنی مورد علاقه خود در فرانسه نگاه کنید ?

Wakanim با Crunchyroll ادغام می شود. این جلسه از دو پخش کننده اصلی انیمه ، که توسط سونی کنترل شده است ، قصد مقابله با نتفلیکس را دارد. DNA همچنین در این بخش بازیگر تیز است. نکته ای برای لذت بردن از بهترین انیمیشن ژاپنی.

ارسال شده در 08 مارس 2022 در ساعت 4:00 بعد از ظهر

به روز شده در 31 مارس 2022 در ساعت 4:20 بعد از ظهر

  • تقسیم
  • وابسته به لینکدین
  • فیس بوک
  • توییتر
  • ارسال از طریق ایمیل
  • پیوند را کپی کنید

این خبر خوبی برای کیف پول است. جذب شده توسط سونی ، واكانیم و كریچریرول ، دو پخش كننده بزرگ سری انیمیشن ژاپنی در فرانسه ، كاتالوگ های خود را گرد هم می آورند و محتوای اول به تدریج به دوم مهاجرت می كنند. عواقب این ادغام چیست و کجا برای تماشای انیمه ها در فرانسه بمانید ?

تا کنون ، توزیع انیمیشن ژاپنی به سه مکان اصلی تقسیم شده است ، همه از “simulcasts” لذت می برند: هر قسمت از یک انیمه در دسترس است ، تقریباً بلافاصله پس از پخش تلویزیونی خود در ژاپن ترجمه شده است. با نرخ یک قسمت در هفته ، آثار از منطق تحت اللفظی فصول پیروی می کنند: هر چرخه گروهی از قسمت ها دوباره در حدود آوریل ، ژوئیه ، اکتبر و ژانویه آغاز می شود. اینها “دوره ها” هستند ، و اگر بسیاری از سریال ها فقط 12 قسمت هستند ، برخی از آنها در تمام طول سال با 50 نفر برگزار می شوند. منطقی گاهی اوقات کمی مستقل از مفهوم “فصل” که به خوبی با ما لنگر زده شده است. این سایت ها به طور کلی در آخرین قسمت های برخی از مجوزهای اصلی انحصاری دارند: ما می توانیم بخشی از آن را تماشا کنیم حمله تایتان ها در نتفلیکس ، اما منتشر نشده سپس در Wakanim منتشر شد. همه این سایت ها دارای یک مدل یکسان هستند: داشتن کل کاتالوگ و بدون تبلیغات ، اشتراک لازم است.

نقاط قوت هر سیستم عامل چیست ?

تا آن زمان ، Wakanim سایت Alpha Simulcast در فرانسه بود: اخبار و کاتالوگ اساسی از کیفیت بالایی برخوردار بودند. کار ترجمه زیرنویس در آنجا ضرب المثل بود.

Crunchyroll ، سایتی که پس از این ادغام باقی مانده است ، در حال حاضر سایتی بوده است که به دلیل اگزوز بودن آن شناخته شده است. مقدار قبل از کیفیت مانترا پنهان او ، برخی از بلوک های غیرقابل قبول و شانه های سریال با غیرممکن ترین انیمه طاقچه. نقص او ? برنامه های کمتر شهودی و سایت.

چه چیزی در نسخه ادغام شده از این سایت ها پیدا خواهیم کرد ? حمله تایتان ها ، Jujutsu Kaisen ، آکادمی قهرمان من ، جاسوسی×خانواده ، رتبه بندی پادشاهان ، نیروی آتش نشانی ..

سرانجام ، DNA سومین شبکه است که باید در نظر بگیرد. Half -detainee توسط سونی ، سرنوشت او هنوز آشکارا شناخته نشده است. کاتالوگ آن ، جایی که آخرین ناگت ها وجود دارد ، به دلیل حضور انیمه های قدیمی تر ، معمولی برای کسانی که در دهه 90 و قبلاً از تلویزیون پخش می شدند ، مشهور است. به طور خلاصه ، انیمه های کودکی شما روی DNA است.

چه چیزی در DNA پیدا خواهیم کرد ? Digimon ، Naruto وت بوروتو ، کارآگاه کانن ، گلدوراک ، کن بازمانده ، دوران کریستال ها ..

آیا قیمت اشتراک تغییر می کند ?

سونی تصمیم گرفته است همه چیز را به سمت قوی ترین مارک خود ، Crunchyroll همگرا کند. ادغام کاتالوگ ها و ویژگی های جدید فصل بهار اکنون در آنجا منتشر شده است.

سه سناریو از نظر اشتراک اعمال می شود. اگر در هر دو سایت مرسوم نیستید ، دیگر مفید نیست که به Wakanim مراجعه کنید ، و اگر مشتری این دو بودید می توانید گابل خود را لغو کنید. از طرف دیگر ، Crunchyroll قول می دهد که مشترکین Wakanim یک پیشنهاد تست 60 روزه را برای ایجاد حساب در خانه دریافت کنند. اشتراک Crunchyroll 5 یورو در هر ماه است ، به 6.50 یورو افزایش می یابد تا بتواند از چهار صفحه به طور همزمان در همان حساب استفاده کند.

جای Netflix و سایر سیستم عامل ها چیست؟ ?

هدف از این ادغام ایجاد یک سوپراتاتالوگ است که با Netflix رقابت خواهد کرد. چندین سال است که سایت معروف VOD در تولید و توزیع انیمه سرمایه گذاری شده است و در عین حال برخی از موارد خاص معتبر را هر از گاهی بازیابی می کند ، یک صندوق ، فیلم و سریال قابل توجه است. معتاد ترین همیشه برای لذت بردن از بهترین اخبار باید دو اشتراک بپردازد.

در Netflix ، همه چیز کمی متفاوت است: مجوزها بی ثبات هستند و برخی از ستاره ها مانند کابوی Bebop ناپدید می شود و به طور مرتب ظاهر می شود. همچنین ، Netflix برای حمایت از دوبله آن به زبان فرانسوی استفاده می شود ، اما به طور سیستماتیک زیرنویس هایی با کیفیت کمتر ارائه می دهد. سرانجام ، Prime Video نیز عناوین جالبی دارد ، همچنین گاهی اوقات از عدم مراقبت از ترجمه رنج می برد. و شبکه دیزنی+ شروع به قرار دادن چند تیله در این صنعت می کند ، به عنوان مثال ، گلچینی را شهادت می دهد چشم انداز جنگ ستارگان, مجموعه ای از پاستیل ها به استودیوهای مختلف انیمیشن معتبر ژاپنی سفارش داده شده است. ما باید به انتخاب خود ادامه دهیم ، اما Crunchyroll در واقع به مرجع در این موضوع تبدیل می شود.

چه چیزی را می توانیم در Netflix بررسی کنیم ? به عنوان مثال فصل گذشته ماجراجویی عجیب جوجو, اما همچنین Preterder Great ، Neon Genesis Evangelion ، Academia Witch Little ، Carole و سه شنبه ، Devilman Crybaby…