Wakanim (فرانسه) ، Wakanim: این واقعاً پایان سکوی اساسی است

Wakanim: این برای سکوی ضروری پر از انیمه تمام شده است

واجد شرایط کاربران در روسیه و اوکراین

اشتراک واکانیم

1. نمایشنامه در خانه پیشنهاد پلی استیشن چیست ?

PlayStation®4 صاحبان فرانسه ، بلژیک ، سوئیس ، آلمان ، اتریش ، سوئد ، نروژ ، دانمارک ، روسیه و اوکراین که هنوز واکنیم را نمی شناسند می تواند از یک دوره آزمایشی 90 روزه برای اشتراک ماهانه و سه ماهه در مورد برنامه واکانیم استفاده کند ( “90 روز واكانیم”)).

2. که می تواند از بازی در خانه پیشنهاد پلی استیشن استفاده کند ?

پیشنهاد بازی در Home de PlayStation برای صاحبان PlayStation®4 در فرانسه ، بلژیک ، سوئیس ، روسیه ، اوکراین ، آلمان ، اتریش ، سوئد ، نروژ و دانمارک در دسترس است.

3. چگونه می توان از بازی در خانه پلی استیشن بهره برد ?

برای اینکه بتوانید از پیشنهاد تست 90 روزه Wakanim استفاده کنید ، باید برنامه Wakanim را در کنسول PS4 answord بارگیری کنید ، یک حساب Wakanim ایجاد کنید و برای پیشنهاد آزمایشی 90 روزه Wakanim ثبت نام کنید.

4. آیا من واجد شرایط پیشنهاد Wakanim برای بازی در خانه PlayStation هستم اگر قبلاً اشتراک Wakanim را داشته باشم یا اینکه قبلاً از یک پیشنهاد یا کد تبلیغاتی برای اشتراک در Wakanim استفاده کرده ام ?

فقط کاربران جدید برنامه Wakanim می توانند از پیشنهاد Wakanim استفاده کنند.

5. چه اشتراک ها با پیشنهاد Wakanim برای بازی در Home de playstation سازگار است ?

صاحبان کنسول PS4 ™ باید یک اشتراک ماهانه یا سه ماهه را در برنامه Wakanim انتخاب کنند تا از پیشنهاد آزمایش 90 روزه Wakanim استفاده کنند.

6. از چه روشهای پرداخت می توانم استفاده کنم تا از پیشنهاد Wakanim برای بازی در Home de playstation استفاده کنم ?

می توانید هنگام ثبت نام در کنسول PS4 خود ، از پیشنهاد Wakanim برای بازی در خانه PlayStation با استفاده از کارت اعتباری استفاده کنید. پی پال قابل استفاده نیست.

7. شرایط دیگری که باید برای استفاده از این نمایشنامه پلی استیشن در پیشنهاد خانه مورد احترام قرار بگیرند چیست؟ ?

● می توانید از 26 مارس 2021 ساعت 4:00 صبح و 23 آوریل 2021 ساعت 8:59 بامداد از این پیشنهاد استفاده کنید (زمان پاریس).

● داده های کارت اعتباری شما برای ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری لازم است.

● این پیشنهاد فقط برای مشترکان جدید در Wakanim با یک کنسول PS4 in معتبر است.

8. هنگامی که من به دنبال استفاده از پیشنهاد Wakanim برای بازی در Home de Playstation از اشتراک خود گرفته می شوم ?

واجد شرایط کاربران در فرانسه و ادارات و سرزمین های خارج از کشور آن ، بلژیک ، سوئیس ، سوئد ، نروژ ، فنلاند ، آلمان ، اتریش و دانمارک و دانمارک.

اگر از این پیشنهاد استفاده کنید ، اشتراک ماهانه یا سه ماهه شما برای Wakanim پس از پیشنهاد 90 روزه آزمون Wakanim ادامه خواهد یافت (به جز در صورت خاتمه اشتراک) و به شما 5 €/ماه یا 13 ، 99 €/پرداخت می شود. سه ماهه تا پایان اشتراک خود.

برای روسیه و اوکراین

واجد شرایط کاربران در روسیه و اوکراین

اگر از این پیشنهاد استفاده کنید ، اشتراک ماهانه یا سه ماهه شما برای Wakanim پس از پیشنهاد آزمایش 90 روزه Wakanim ادامه خواهد یافت (به جز در صورت خاتمه اشتراک) و شما 399 مالش در ماه یا 1099 مالش /چهارم تا زمانی خاتمه اشتراک شما.

شما می توانید دوره آزمایشی رایگان در Wakanim را در هر زمان لغو کنید. برای انجام این کار ، به: https: // www بروید.واکانیم.TV/SC/V2/SVOD/HaunesUbscriptions

لطفاً توجه داشته باشید که لغو این آزمایش رایگان ، بلافاصله دسترسی به پیشنهاد را از دست خواهید داد.

حساب شما به حالت “اشتراک رایگان” تغییر می یابد و بعداً صورتحساب شما صورت نمی گیرد.

9. آیا می توانم از پیشنهاد Wakanim برای بازی در Home de Playstation از سایت Wakanim استفاده کنم ?

هیچ. شما قادر نخواهید بود از پیشنهاد Wakanim برای بازی در Home de de Playstation از Wakanim استفاده کنید.تلویزیون ? این پیشنهاد فقط از کنسول PS4 in موجود است.

10. چه زمانی می توانم از پیشنهاد Wakanim برای بازی در Home de Playstation از سایت Wakanim استفاده کنم ?

پیشنهاد Wakanim بین 26 مارس 2021 ساعت 4:00 صبح و 23 آوریل 2021 ساعت 8:59 بامداد (زمان پاریس) در دسترس است.

11. اگر در دسترسی به پیشنهاد Wakanim مشکل داشته باشم با چه کسی باید تماس بگیرم ?

Wakanim: این برای سکوی ضروری پر از انیمه تمام شده است

Wakanim: C

پس از ادغام با Crunchyroll ، سکوی انیمه Wakanim رسماً بیرون می آید. در مورد اشتراک و خریدهای فعلی شما چه می شود ?

خلاصه

در چند سال ، گروه سونی با سرگرمی و کسب در سال 2021 Crunchyroll با قیمت 1.175 میلیارد دلار ، در دنیای انیمیشن ژاپنی گسترش یافته است. در سال 2022 ، شرکت تازه به دست آمده Wakanim را جذب می کند. که در هفته های آینده درهای خود را می بندد.

پایان رسمی واكانیم

از زمان ادغام ، Wakanim کاتالوگ انیمه خود را در Crunchyroll منتقل کرده است. ایده این است که تمام مطالب را در یک سیستم عامل واحد پیدا کنید. “این بدان معنی است که تمام انیمه های شما در یک سیستم عامل واحد در دسترس خواهند بود. از امروز ، سریال ها و فیلم های موجود در Wakanim و Funimation شروع به ورود به Crunchyroll می کنند. بنابراین شما VF بیشتری خواهید داشت ، بیشتر VOSTFR ، بیشتر از همه چیز ! »» سال گذشته این شرکت را از طریق سایت خود توضیح داد.

این ادغام از 3 نوامبر با تعطیلی کل سرویس پایان جدیدی خواهد گرفت. “پس از پانزده سال در خدمت طرفداران انیمه و پس از مراقبت ، ما تصمیم گرفتیم که واکانیم را در 3 نوامبر 2023 ببندیم” این شرکت را در بیانیه مطبوعاتی اعلام می کند (از طریق مانگا اخبار). ترک فعالیت که عواقب آن را برای مشترکین خواهد داشت. تا این تاریخ ، می توانید تمام قسمت ها و همچنین سریال نامحدود را در جریان مشاهده کنید. اما پس از آن ، تنها راه حل تهیه نسخه پشتیبان از رایانه شخصی است. “هنگامی که این پلتفرم بسته می شود ، قسمت ها و سری های خریداری شده نمی توانند به Crunchyroll منتقل شوند و باید به رایانه محلی خود بارگیری شود تا همچنان به عنوان یک نسخه شخصی آنها را مشاهده کند”.

اگر روزهای اشتراک Wakanim را پس از 3 نوامبر 2023 داشته باشید ، آنها با درخواست خدمات به مشتری بازپرداخت می شوند. Ditto برای اعتبار خود همانطور که می توانیم در سؤالات متداول بخوانیم. “شما می توانید از اعتبار باقیمانده خود تا تاریخ انقضا استفاده کنید. پس از تاریخ انقضا ، شما از طریق ارتباطات اضافی حق بازپرداخت اعتبار باقیمانده روی سکو را خواهید داشت. “ پورتال وب را مشخص می کند.

انیمه خود را از کجا ببینید ? Crunchyroll ، Netflix ، Amazon Prime Video.

این بسته شدن Wakanim ، ادامه منطقی ادغام با Crunchyroll است. اما هنوز مشخص است که چگونه مشترکین از این خبر استقبال می کنند و اگر راه خود را از طریق این داستان پیدا کنند. حداقل به نظر می رسد این شرکت برای انتقال صاف انتخاب کرده است ، و طرفداران انیمه اکنون می دانند به کجا بروند. علاوه بر Crunchyroll ، سیستم عامل های SVOD مانند Netflix و Prime Video نیز دارای یک انیمه موفق هستند.

با این وجود ، در مقایسه با Crunchyroll محدودیت هایی وجود دارد. برای شروع ، انتظار نداشته باشید که به عنوان سرویس ویژه در برنامه های انیمیشن ، کاتالوگ ارائه دهید. سپس ، حتی وقتی برخی از نام های بزرگ مانند Demon Slayer در Amazon Prime Video در دسترس هستند ، ناقص است. به عنوان مثال ، تماشای فصل 2 به طور کامل بدون مراجعه به پرداخت غیرممکن است. یک قسمت در جایزه و دیگری در OCS است.