Walkabout Mini Golf ™ آمدن به PSVR2! – نارگیل توانا ، PSVR 2: وعده های سونی نگهداری نمی شود و اغوا کننده بازیکنان تشدید می شوند!

PSVR 2: وعده های سونی برگزار نمی شود و تعجب بازیکنان شدت می یابد

بر قله های عظیم تسلط ، از بین بردن ماشین های ترسناک و از بین بردن یک راز خطرناک به لطف PlayStation®VR2 Horizon Call of the Mountain ™ Pack.

Walkabout Mini Golf ™ آمدن به PSVR2!

نارگیل

صبر یک فضیلت است و پاداش می گیرد. Walkabout Mini Golf در تاریخ 11 مه به همراه همه DLC به PSVR2 می آید. اکنون آن را لیست کنید!

سؤالات متداول PSVR2

CrossBuy: هیچ سازگاری متقابل بین نسخه ای که از فروشگاه پلی استیشن و هر بستر دیگری خریداری شده است وجود ندارد. بازیکنان PSVR2 برای دسترسی به Multiplayer Online WalkAbouts که شامل Crossplay است ، به PlayStation Plus نیاز دارند. غیرفعال کردن CrossPlay: Crossplay قادر به جابجایی است تا بازیکنان فقط در بازی سریع با بازیکنان PSVR2 جفت شوند. متن نابودی متن: نام های نمایشگر Player WalkAbout و نام های اتاق مسابقه خصوصی برای کراهت ثبت شده است.

کیفیت بصری بهبود یافته به دلیل هدست برتر و استفاده کامل از PS5 قدرتمند.

فعالیت های سیستم PS5: تنظیم سریع و تنظیم فعالیت های PS5 PS5 که به شما امکان می دهد به سرعت از داشبورد و مرکز کنترل به آن مناطق پرش کنید. لیست اخیراً بازی شده: لیست بازیکنانی را که اخیراً در مسابقات سریع و مسابقات خصوصی با آنها بازی کرده اید لیست کنید. لیست بازیکنان مسدود شده: سیستم پخش کننده بلوک در بازی و لیست نمایش کسانی که مسدود کرده اید. توجه: مسدود کردن کاربران شما را از جفت شدن با آنها در مسابقات سریع سوق می دهد. اگر به یک مسابقه خصوصی بپیوندید که شامل بازیکنی است که نام Walkabout آنها را مسدود کرده اید ، روی “پخش کننده مسدود شده” قرار خواهد گرفت و سیستم آنها را صدا می کند و از شنیدن آنها جلوگیری می کند.

ما از مسئله ای که بازیکنان دست چپ در هنگام تلاش برای خاموش کردن کنترلر سمت راست خود در حال اجرا هستند آگاه هستیم. به طور خاص ، آنها پس از خاموش کردن کنترل دست راست خود غیرقابل استفاده هستند ، دکمه صلیب برای بازگشایی بازی که فقط در کنترلر سمت راست است ، لازم است. ما در حال کار با سونی هستیم تا بهترین راه حل را برای پشتیبانی از یک بازی VR یک دست پیدا کنیم. در ضمن توصیه می کنیم یکی از راه حل های زیر را انجام دهید: 1.) گزینه Easset (الزامات کنترل کننده DualSense): از کنترلر DualSense خود استفاده کنید تا پس از خاموش کردن کنترلر دست راست خود ، دوباره وارد بازی شوید. 2.) گزینه کنترل کننده مخالف: کنترلر سمت چپ خود را خاموش کرده و با کنترلر راست خود با گزینه معکوس دست (تنظیمات-> putter-> دستهای معکوس) فعال و کالیبره (تنظیمات-> putter-> کالیبرات) خود را کنترل کنید تا کنترلر سمت راست داشته باشید. 90 درجه به سمت چپ چرخید تا بتوانید دست چپ خود را از طریق آن قرار دهید و دست راست خود را در اطراف آن بپیچید. ما می دانیم که این یک راه حل ایده آل نیست و دوباره در حال پیگیری نهایی هستیم

PSVR 2: وعده های سونی برگزار نمی شود و تعجب بازیکنان شدت می یابد !

PSVR 2 ناامید کننده

سونی در مورد هدست جدید واقعیت مجازی خود وعده های زیادی داده بود. واقعا چی ?

مدتها قبل از آزادی PSVR 2 (2021), سونی پیش بینی کرده بود ، به دلیل راه اندازی کلاه ایمنی VR آینده خود ، که او انتظار داشت عناوین ترکیبی را ارائه دهد: هر دو قابل پخش در یک صفحه مسطح بلکه در VR. همان شرکت اعلام کرده بود که تمام تلاش ها به گونه ای انجام می شود که بازی های PlayStation VR 2 به کیفیت گرافیکی بازی های PS5 نزدیکتر باشند. به یاد داشته باشید ، کسانی که هنوز رایانه ای نداشتند گیمر امید داشتبا سادگی دنیای کنسول ، در حال حمل و نقل کیفی بازی های PCVR باشید. این روزها, اکثر صاحبان PSVR 2 واقعاً از این پیشنهاد راضی نیستند سونی, و ما دلایل شما را توضیح می دهیم.

PSVR 2 ناامید کننده

یک آپارتمان ناامیدکننده برای VR

در واقعیت ها, موفقیت بسیار کمی در بازی های موفق VR در کاتالوگ PlayStation VR 2 در دسترس است. اگر کپکوم با نسخه های VR از Resident Evil: Village وت بازسازی کردن آمدن از بازی Resident Evil 4, در گروه “Triple Portage A از PS5 در بازی های VR” ، مشخص است که جدا از Gran Turismo 7 و بازی های فوق الذکر ، چیزی برای قرار دادن دندان وجود ندارد. Horizon: Zero Dawn ، God of War ، Ratchet & Clank ، Hogwarts Legacy … بسیاری از عناوین که سفر در VR بسیار خوشایند است !

هیچ تخت برای VR PSVR 2

چرا استودیوها Portage VR را برابر نمی کنند ? به دلیل کمبود علاقه ، وقت ، پول و مهارت. فراموش نکنیم که این تیم هایی هستند که همیشه عادت کرده اند روی صفحه تخت کار کنند. یک چیز قطعی است, اگر کلاه ایمنی را هنگام انتشار خریداری کرده بودید ، و آن را به دلیل عدم وجود درگاه های مذکور ، که در کمد باقی مانده است ، خوب ، شما یک راه حل دارید: انتخاب یک کامپیوتر VR آماده. شما قادر خواهید بود از بسیاری از VR – غیر رسمی – که برای شما مهم است بهره مند شوید (مجوزها پلی استیشن مشمول): GTA V ، Red Dead Redemption 2 ، Horizon: Zero Dawn ، Uncharted 4 ، Hogwarts Legacy ، Resident Evil 2 ، 3 ، 4…

با این حال ، خیلی سریع تسلیم نشوید, از آنجا که کنسول PCVR دریچه بعدی ممکن است به خوبی آرزو کند کسانی که می خواستند ، در پایگاه ، به راحتی خود را در مجوزهای مورد علاقه خود غوطه ور می کنند.

بازی های زشت و تکه های بیل


روز خرید در حال عقب نشینی است ?

اگر کمی کنجکاو تر هستید و این باعث نمی شود که به همان اندازه بازی های مستقل و همچنین “عناوین بزرگ” بازی کنید, PSVR 2 بیشتر می تواند شما را دوست داشته باشد. اما وجود دارد عیاش, هر عنوان (یا تقریبا) بهینه سازی و تعریف متفاوتی دارد (برای ذکر مجدد). بنابراین لازم است که قبل از هر خرید و از هرگونه ناامیدی ، تلاش کنید تا پیدا کنید. بله بله, تدارکات روز یک, مانند PC ، یک شرط واقعی می شود ، که می تواند به بسیاری آسیب برساند !

لیست بازی های قطعنامه PSVR 2

بهینه سازی کمتر ، تکه های بیشتر ?

خاموش کردن مطبوعات راه اندازی مجدد VR ارسال

No Man’s Sky and The Dark Pictures: Switchback VR راه را برای بازی هایی که گرافیکی را ارائه می دهند بدون ارزش PSVR 2 ، در حالی که قول می دهند ، هموار کرد پچ بعداً قرار بود همه چیز را تنظیم کنم. این یک مشکل بزرگ است: کسانی که بازی های خود را از همه جهات برگردانده اند و می خواهند تجربیات جدیدی را تحمل کنند, اگر فقط بخواهید آن را به درستی بازی کنید. در طول این زمان, اولین ناامید به دومی اطلاع خواهد داد ، که به نوبه خود منتظر خواهد ماند تا بازی قبل از خرید آماده شود. این رفتار ، که کاملاً قابل درک است ، منجر به به روزرسانی رفع می شود ، زیرا هرچه سرمایه گذاری کمتر باشد ، بهینه سازی بیشتری زمان می برد. این بی حوصلگی حتی می تواند بسیاری از بازیکنان را متقاعد کند که می خواهند کلاه ایمنی خود را دوباره بفروشند ، با این اعتقاد ناچیز که چند سال بعد ، آنها قادر خواهند بود بازی های خود را به درستی خرد کرده و خود را بازخرید کنند ، احتمالاً یک PSVR 2 استفاده شده برای استفاده از آن.

نقص بازی های خودمختار به جای نسخه های PCVR و نسخه های PCVR که در تلاش برای دستیابی به نسخه های خودمختار خود هستند.

Green Hell VR راه را به درگاه های بازی های خودمختار در PSVR 2 باز کرده است ، حتی اگر نسخه PCVR با کیفیت گرافیکی بسیار بالاتری وجود داشته باشد ! بازی Survival ، پر از باتلاق ها به عنوان یک جایزه ، بنابراین به خود این امکان را می دهد تا به مچ پا نسخه نرسد متا تلاش 2. از همه بدتر ، استودیو قصد ندارد بازی خود را بهبود بخشد. در مورد جدید FPS سریع Hellsweeper VR, این یکی ، اگرچه بر اساس نسخه PCVR است ، اما موفق می شود زشت باشد متا تلاش 2, ناشناخته از (یا بزرگ بودن GU **** برخی از آنها را می گویند) ! علاوه بر این ، در اینجا با هشدار بازیکنان روبرو است که استودیو به تازگی اعلام کرده است:

جامعه عزیز Hallsweeper VR,

اول از همه ، ما می خواهیم اولین انتقاداتی را که در مورد کیفیت گرافیکی Hellsweeper VR در PSVR2 دریافت کردیم ، برآورده کنیم. ما صمیمانه از نظرات صمیمانه شما قدردانی می کنیم و نگرانی های مطرح شده را درک می کنیم. قبل از جزئیات ، بدانید که ما حتی قبل از شروع بازی ، شروع به حل این مشکلات کرده ایم. سه سال پیش ، ما در مورد خط لوله توسعه خود تصمیمی گرفتیم. در آن زمان پایدار بود ، اما سرعت ابزارهای پیشرفته امروز را دنبال نکرد. این یک نقص در یک سکو نیست ، بلکه نتیجه زمان بد و تصمیماتی است که ما به عنوان استودیو گرفته ایم.

انتخاب ما برای انتشار بازی در PSVR2 ، با وجود نگرانی های گرافیکی ، تحت تأثیر چندین عامل قرار گرفت: تعهدات ، تصمیمات گیم پلی و چالش های مربوط به مراقبت از بازی در دستگاه های مختلف. خوش بینی اولیه ما با واقعیت بسیار نزدیک به پرتاب روبرو شد ، که منجر به سازش برای حفظ دیدگاه ما شد. ما با تعهد به پیشرفتهای گرافیکی پس از پرتاب ، ابتدا تجربه اصلی رزمی را ارائه داده ایم.

ما با یک انتخاب کرنلی روبرو شدیم: ما راضی هستیم که گرافیک های Quest 2 را بپوشیم یا تلاش کنیم تا وفاداری مدل PCVR را بدست آوریم. ما این گزینه آخر را انتخاب کرده ایم ، حتی اگر این امر به طور موقت وضوح ارائه را به خطر بیندازد. مطمئن باشید ، ما در به روزرسانی های بعدی به این مشکل خواهیم پرداخت.

برای کسانی که از اولین بازی ما ما را می شناسند ، گفتند VR ، ما به جامعه خود گوش می دهیم و ما در بازی های خود کاملاً سرمایه گذاری می کنیم. ما قول می دهیم همین کار را برای Hellsweeper VR انجام دهیم و ما متعهد به بهبود گرافیک برای PSVR2 در ماه های آینده هستیم.

برای یک نمای کلی از چالش ها و پروژه های ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا به Discord خود بروید تا با اعلامیه کامل خود مشورت کنید. به عنوان یک استودیوی کوچک که شروع خود را مدیون جامعه است که به ما اعتماد کرده است ، شهرت ما و یکپارچگی ما به عنوان یک توسعه دهندگان بازی برای ما بسیار مهم است.

نقشه راه Hellsweeper

ما به همان مشکل رسیدیم ، باید منتظر بمانیم تا بازی به درستی از آن لذت ببریم. اگر این کار را برای چند روز ، حتی چند هفته انجام داد ، این مشکل (تقریباً) نخواهد بود. در واقع ، ما باید اغلب چند ماه (به طور کلی 4 تا 6) صبر کنیم تا بتوانیم به عناوینی که خریداری کردیم برگردیم. قد ، به ویژه برای کسانی که نمی توانند محتوای سطح خود را در PSVR 2 پیدا کنند.

چه فکر کنیم ?

از دیدگاه خارجی, این جذابیت کل VR است که رنج می برد, با بازیکنانی که ممکن است فکر کنند که کاملاً از شیاطین قدیمی خود خلاص نشده است (گرافیک تخفیف ، بهینه سازی در وانت …). به همان ترتیب ایده, این همان دموکراتیک سازی VR است که می تواند از آن رنج ببرد, زیرا با چنین عملی در ارائه بازی ها ، ارائه PSVR 2 به عنوان کلاه ایمنی به طور کلی دشوار است تا چشم خود را به آن بکشیم. مطمئناً ، شما باید قبل از اینکه بخواهید “دموکراتیک کردن VR” را انتخاب کنید ، باید انتخاب کمی خود را انجام دهید. این همچنین سوالی است که در کنسول های قدیمی خوب ما بوجود نمی آید نسل بعدی, هنوز شواهدی مبنی بر اینکه VR هنوز از اولویت دور است سونی, دومی به نظر نمی رسد کنترل کیفیت را شایسته نام داشته باشد.

به نظر می رسد سونی در نظر گرفته شده است PSVR 2 به عنوان یک لوازم جانبی ، به عنوان یک پیشنهاد ، نه به عنوان یک اولویت.

برخی از آنها قادر به تعجب خواهند بود که آیا واقعاً ارزش آن را دارد که نزدیک به 600 یورو برای PSVR 2 باشد به جای ماندن در آنها Meta Quest 2 یا Pico 4. در حال حاضر به خودمان اطمینان دهید, نیمی از بازی های موجود و برای آمدن نابینا از Meta Quest Systems ، که نیمی دیگر را به بازیکنان PSVR 2 واگذار می کند. افسوس ، این دقیقاً همان جایی است که مالش دارد, هیچ چیز نمی گوید که این نیمه دوم به خوبی بهینه شده است ! از این رو اهمیت بحث در شبکه های اجتماعی, در اینجا در نظرات یا در هر بازی ، برای دانستن اینکه واقعاً چیست و برای جلوگیری از ناامیدی بزرگ از آن جلوگیری می کند.

برای کنجکاوتر از شما ، PlayStation VR 2 باقی مانده و یک پیشنهاد واقعی را به روز می کند, حتی اگر با بسیاری از مشکلات توسعه و بهینه سازی انگل باقی بماند. بسیاری از عناوین به شما این احساس را می دهند که در هیچ کجای دیگر پیدا نخواهید کرد و اگر قبل از خرید این یا آن بازی تلاش کنید ، به وضوح چه کاری انجام دهید. اگر PS5 دارید و فقط می خواهید PSVR 2 را از بین ببرید, بدانید که همیشه می توانید کلاه ایمنی را به مدت 100 روز آزمایش کنید ، آن را برگردانید و آن را بازپرداخت کنید. و برای بیشترین شایعات در مورد شما, شما حتی می توانید از دوستی که صاحب PSVR 2 است بخواهید حساب خود را به اشتراک بگذارد تا مجبور نباشد بازی هایی را که در این مدت مورد علاقه شما است پرداخت کند. چه بیشتر مردم می پرسند ?

در PlayStation VR 2 از قبل در دسترس است ، و می توانید کتابخانه اسباب بازی خود را از طریق کارتهای هدیه بزرگ کنید پلی استیشن موجود در وابسته به آمازون.خط.

PSVR 2

شما در فرانسه هستید

سبد شما خالی است.

 • تحویل استاندارد رایگان برای همه سفارشات. شرایط اعمال می شود. بیشتر بدانید.
 • تجربه پلی استیشن.همیشه دلایل بیشتری برای خرید از ما پیدا کنید.
 • طی 30 روز رایگان برگردید.بیشتر بدانید.

اکنون PS VR2 را بخرید

نماد عضو PS Plus

انحصار پیش از حد وصل ، PS5 اختصاصی PS5 را تقریباً فرسوده تقریباً خسته شده ارائه می دهد

به خرید متصل شوید

نماد عضو PS Plus

انحصار پیش از حد وصل ، PS5 اختصاصی PS5 را تقریباً فرسوده تقریباً خسته شده ارائه می دهد

PlayStation®VR2 Horizon Call of the Mountain ™ Pack

به خرید متصل شوید

نماد عضو PS Plus

انحصار پیش از حد وصل ، PS5 اختصاصی PS5 را تقریباً فرسوده تقریباً خسته شده ارائه می دهد

ایستگاه شارژ کنترلر PlayStation VR2 Sense

به خرید متصل شوید
مرورگر شما از ویدیوی HTML5 پشتیبانی نمی کند.

PlayStation VR2

به تریلر نگاه کنید
مرورگر شما از ویدیوی HTML5 پشتیبانی نمی کند.

انحصار پیش از حد وصل ، PS5 اختصاصی PS5 را تقریباً فرسوده تقریباً خسته شده ارائه می دهد

PlayStation®VR2

تجربیات زنده که توسط فناوری PlayStation VR2 Sense انقلابی ، سفارشات بصری و گرافیک آن در 4K HDR ، متعالی است و نسل جدیدی از بازی ها را کشف می کند.

انحصار پیش از حد وصل ، PS5 اختصاصی PS5 را تقریباً فرسوده تقریباً خسته شده ارائه می دهد

PlayStation®VR2 Horizon Call of the Mountain ™ Paket

بر قله های عظیم تسلط ، از بین بردن ماشین های ترسناک و از بین بردن یک راز خطرناک به لطف PlayStation®VR2 Horizon Call of the Mountain ™ Pack.

انحصار پیش از حد وصل ، PS5 اختصاصی PS5 را تقریباً فرسوده تقریباً خسته شده ارائه می دهد

ایستگاه شارژ کنترلر PlayStation VR2 Sense

همیشه برای زندگی ماجراجویی بعدی خود در دنیای هیجان انگیز در واقعیت مجازی با ایستگاه شارژ جوی استیک VR2 Sense آماده باشید.

Feel a New Real ™ (احساسات جدید)

تجربه جدید حتی واقع بینانه تر

پیگیری حرکت چشم

به لطف کلاه ایمنی PS VR2 که حرکت چشمان شما را برای تقویت احساسات و عبارات خود در هنگام دیدار با بازیکنان آنلاین تشخیص می دهد ، خود را در بازی ها و تجربیات باورنکردنی در واقعیت مجازی غوطه ور کنید.

ارتعاشات کلاه ایمنی ظریف و حساس را احساس کنید

احساس کلاه ایمنی

ارتعاشات کلاه ایمنی ظریف و حساس را در لحظه های کلیدی بازی ها احساس کنید. این ارتعاشات که توسط یک موتور یکپارچه ایجاد شده است ، یک عنصر لمسی هوشمند را به غوطه وری حسی شما اضافه می کند.

تعامل با دنیای مجازی

کنترل کننده های حس PlayStation VR2

به لطف بازگشت هاپتیک ، محرک های تطبیقی ​​، نظارت دقیق و تشخیص لمسی ، همه در یک طراحی منحصر به فرد در یک طراحی طراحی منحصر به فرد از روشهای جدیدی برای تعامل با دنیای مجازی استفاده کنید.

همیشه جزئیات پیشرفته تر

4K HDR

به لطف دو صفحه نمایش OLED 2000×2040 ، از تصاویر HDR در 4K تا 120 تصویر در ثانیه حداکثر استفاده کنید ، به خودتان اسیر شوید ، برای یک وضوح چهار برابر واضح تر از کلاه ایمنی اصلی PlayStation®VR ، از گرافیک HDR استفاده کنید.

بازی های پلی استیشن VR2

تصاویر تاریک: Switchback VR

Resident Evil Village

تیپ سبک

Crossfire: Sierra Squad

انحصار پیش از حد وصل ، PS5 اختصاصی PS5 را تقریباً فرسوده تقریباً خسته شده ارائه می دهد

ConsolePlayStation®5 مورد نیاز است

PlayStation VR2 فقط می تواند با یک کنسول PS5 یا Digital PS5 Edition کار کند. اکنون خود را بخرید تا به محض راه اندازی PS VR2 آماده بازی باشید.

درباره ما

شرایط و سیاست ها

 • شرایط خرید مستقیم PS
 • شرایط استفاده از وب سایت
 • شرایط استفاده از نرم افزار
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • خط مشی کوکی
 • سیاست بازگشت و بازپرداخت PS مستقیم
 • هشدارهای سلامتی
 • در مورد طبقه بندی

کمک و کمک

وب سایت © 2023 Sony Interactive Entertainment Europe Limited. کلیه محتوا ، و همچنین تمام عناوین بازی ، نام تجاری و/یا پانسمان تجاری ، تصاویر و تصاویر مرتبط با آنها علائم تجاری و/یا محتوا است که توسط حق چاپ که متعلق به صاحبان مربوطه هستند محافظت می شود. کلیه حقوق محفوظ است.