Waze سرانجام یک ویژگی اساسی برای اتومبیل های برقی ، نحوه نمایش ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه برقی در Waze – Numerama

نحوه نمایش ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه برقی در Waze

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

سرانجام Waze یک ویژگی اساسی برای اتومبیل های برقی دارد

این همان است ، Waze سرانجام ایستگاه های شارژ اتومبیل های برقی را در کاربرد راهنمایی خود درج می کند. استقرار مترقی است ، کشور به کشور. Waze به یک برنامه ریز مسیر تبدیل نمی شود ، اما به شما امکان می دهد پایانه های سازگار را با ماشین برقی خود پیدا کنید.

مقاله به روز شده در 15 مارس 2023 : در یک مقاله وبلاگ ، Google عملکرد جدید Waze را که به اتومبیل های برقی اختصاص داده شده است ارائه می دهد. برنامه راهنمای GPS اکنون یک بانک اطلاعاتی عظیم را در بر می گیرد و مشخصات و مکان ترمینال های شارژ برای خودروهای برقی را ذکر می کند.

در این صورت کافی است که اطلاعات مربوط به برنامه را در مورد موتور سازی اتومبیل خود و نوع سوکت (CCCS ، Type 2 ، Chademo و غیره ارائه دهید.). Waze سپس ایستگاه های شارژ موجود در سفر را لیست می کند ، همانطور که در حال حاضر برای ایستگاه های خدماتی وجود دارد.

در حال حاضر ، عملکرد در فرانسه به نظر نمی رسد ، و گوگل اعلام می کند که استقرار مترقی خواهد بود. دلیل آن ساده است: بانک اطلاعاتی عظیم توسط Google وارد شده است ، و انجمن Waze زمان و وظیفه تأیید این داده ها را به روز می کند.

مقاله اصلی 2 فوریه 2023 : اگر برخی از رانندگان هنوز در مقابل برقی در حال خنثی کردن هستند ، به ویژه به دلیل استقلال که کافی نیست ، اما شارژ مجدد ماشین شما به طور فزاینده ای آسان است. در واقع ، اگر ما هنوز از هدف 100000 ترمینال نصب شده در فرانسه دور هستیم ، این شبکه در حال پیشرفت مداوم است ، با پایانه های بیشتر و قدرتمندتر مانند Lidl یا Electra ، در میان دیگران.

یک ویژگی جدید

علاوه بر این ، امروزه مجموعه ای از برنامه ها برای کمک به شما در یافتن یک صید در جایی که می توانید ماشین خود را دوباره شارژ کنید وجود دارد. ما بدیهی است که به Chargemap فکر می کنیم ، که مرجع این زمینه باقی مانده است ، اما بسیاری از اپراتورهای دیگر نیز خدمات خود را مانند NextBare یا Plugshare ارائه می دهند. به مدت چهار سال ، Google Maps همچنین ایستگاه های شارژ را روی کارت خود به نمایش گذاشته است.

و با این حال یک شرکت کمی عقب مانده بود. این Waze است ، که منتظر 2021 بود تا این سرویس را به کاربران خود ارائه دهد. برنامه Communionaire ، که در سال 2010 تأسیس شد و در سال 2013 توسط Google خریداری شد ، این عملکرد را یک سال و نیم پیش راه اندازی کرد ، اما فقط در ایالات متحده آمریکا.

غوغا

مسلماً ، تابستان گذشته ، همچنین می توان یک ترمینال را برای اتصال ماشین برقی خود به نسخه فرانسوی برنامه پیدا کرد. اما پس از آن فقط 13،000 ذکر شده است ، از 82،107 که در حال حاضر طبق وب سایت Avere-France واقع شده اند. این یک همکاری با Norauto بود که فقط در ماه ژوئیه و آگوست فقط چند هفته به طول انجامید تا از تعطیلات حمایت کند.

کمی ناامید کننده ، که خوشبختانه می توان گرفتار شد. در واقع ، Waze ممکن است روی آن کار کند ادغام یک برنامه ریز مسیر واقعی, به عنوان یک کاربر در گروه فیس بوک “سوپر شارژرها را برای همه فرانسه (یونیت ، سریع ، الکترا و شرکت …) فاش می کند” . خبرهای بسیار خوبی که به بسیاری از ویژگی هایی که قبلاً توسط برنامه ارائه شده است اضافه شده است.

یک سرویس کامل

در واقع ، Waze در حال حاضر قیمت سوخت و عوارض و همچنین امکان گوش دادن به رادیو را در میان دیگران شامل می شود. اما اکنون او در مورد همه ایستگاه های شارژ کشور را لیست کنید. همانطور که کاربر اینترنت ارسال شده توسط عکس مشخص می کند ، این ویژگی هنوز هم در ادغام است و بنابراین هنوز برای همه در دسترس نیست. با این وجود ، برخی از ایستگاه ها در حال حاضر قابل مشاهده هستند ، مانند یونیت تاول-سد.

بنابراین ، بسیاری از اطلاعات توسط کاربران قابل مشاهده است ، که تنها در فرانسه حدود 14 میلیون نفر خواهند بود. در واقع می توان انواع سوکت های موجود و همچنین تعداد آنها و قدرت آنها را مشاهده کرد. اطلاعات مربوط به ساعات کار ایستگاه نیز نشان داده شده است ، همچنین مکان و شماره تلفن.

این همه نیست ، زیرا روش پرداخت و احراز هویت به معنای (نشان RFID ، برنامه یا کد QR) همچنین در پرونده ایستگاه شارژ ذکر شده است. در حال حاضر ، Waze هیچ اعلامیه رسمی در مورد این ویژگی جدید ارائه نداده است ، اما نباید خیلی طولانی باشد.

از طرف دیگر ، به نظر می رسد که ادغام یک برنامه ریز مسیر واقعی (که مصرف خودرو و استقلال آن را برای ارائه توقف های شارژ در نظر می گیرد) هنوز در دستور کار قرار نگرفته است.

در واقع ، این شرکت قصد دارد در 19 فوریه کنفرانسی در مورد ویژگی های جدید اختصاص داده شده به اتومبیل های برقی ارائه دهد. ما نتوانیم شما را مطلع کنیم !

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

نحوه نمایش ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه برقی در Waze

ایستگاه شارژ اتومبیل برقی. // منبع: Canva

Waze اکنون ویژگی ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد ایستگاه های شارژ در نزدیکی وسیله نقلیه الکتریکی خود را نمایش دهید. در اینجا نحوه دسترسی به آن آورده شده است.

در اواسط ماه مارس 2023 اعلام شد ، نمایش ایستگاه های شارژ در Waze اکنون در تاریخ 16 مه 2023 مؤثر است. اگر یک ماشین برقی دارید ، اکنون می توانید برنامه را پیکربندی کنید تا ایستگاه های بار در این نزدیکی را پیدا کنید. این نرم افزار بر اساس موقعیت مکانی شما برای ارائه لیستی از چندین ورودی خواهد بود. هفت سوکت برای فیلتر کردن نتایج در نظر گرفته می شود.

ایستگاه های شارژ در Waze را ببینید

غوغا

  • برنامه Waze را روی تلفن خود راه اندازی کنید
  • “Waze My Waze” را در پایین صفحه فشار دهید تا صفحه جانبی نمایش داده شود
  • بر روی چرخ شکاف در سمت چپ بالای منو کلیک کنید
  • به خط “اطلاعات مربوط به وسیله نقلیه” بروید
  • “وسایل نقلیه برقی” را انتخاب کنید
  • “طرفداری از بار VE” را فعال کنید
  • سوکت هایی را که سازگار هستند انتخاب کنید
  • بازگشت به خوش آمدید و فشار دهید “کجا می روید ? »؛

سپس خط جدیدی به نام “ایستگاه های بار” را مشاهده خواهید کرد که جایگزین آن “ایستگاه های سرویس” می شود. این برنامه تمام ایستگاه هایی را که در این نزدیکی هستند ، بر اساس سوکت هایی که به آن داده اید نشان می دهد (مدیریت می شوند: CCS1 ، CCS2 ، CHADEMO ، GB/T ، تسلا (آمریکای شمالی) ، J1772 ، نوع 2 – Mennekes).

Waze براساس جغرافیایی شما برای نمایش ایستگاه های بار نزدیک به مکان شما ساخته شده است. در مورد نمایشگر در پاریس ، برنامه چندین نتیجه را در شعاع کمتر از 3 کیلومتر بازگرداند. این شعاع با این حال می تواند متفاوت باشد: اگر در حومه شهر باز هستید ، Waze باید نتایج خود را به ایستگاه های واقع در ایستگاه های بسیار بیشتر گسترش دهد.

براساس حساب های دولت ، 100000 پایانه الکتریکی در سراسر کشور وجود دارد – عینی که دو سال با تأخیر به دست می آید. اگر شبکه امروز به خوبی گسترش یابد ، اتومبیل های برقی در ناوگان اتومبیل تا حد زیادی در اقلیت باقی می مانند: 1 ٪ ناوگان اتومبیل در 1 ژانویه 2021. با این حال ، یک پارک در حال رشد است.

خبرنامه وات دیگر

شما مایل به دریافت خبرنامه هستید وات دیگر در صندوق پستی خود ?