توالتهای عمومی در این نزدیکی | ، از کجا می توان WC رایگان را در نیویورک پیدا کرد? ساقه

از کجا می توان WC رایگان را در نیویورک پیدا کرد

توالتهای عمومی.com اولین نقشه توزیع توالت های عمومی در فرانسه را منتشر می کند. كشف كردن.

در نزدیکی

برای دسترسی به توالتهای نزدیک به موقعیت خود ، لازم است که جغرافیایی را بپذیرید و خود را به زمین زد. اگر نمی خواهید ، می توانید از کارت برای یافتن امکانات بهداشتی در جایی که می خواهید استفاده کنید.

آخرین مقالات برای خواندن

بیش از 100 گزارش در پنج سال: خطر توالت بیش از حد “تمیز”

پیش نمایش جهانی: یک زن ادرار در حالت ایستاده در فرانسه نصب شده است

La Carte de France des توالت

توالتهای عمومی.com اولین نقشه توزیع توالت های عمومی در فرانسه را منتشر می کند. كشف كردن.

به لطف یک دستگاه گزارش دهی واحد ، امکان استفاده از سایر کاربران در صورت عدم سرویس بهداشتی (شکسته ، بسیار کثیف یا موقت غیرقابل دسترسی) یا برعکس ، هشدار می دهد که توالتهای نشان داده شده دوباره به استثنای سرویس ، هشدار دهند.
روش را ببینید.

از کجا می توان WC رایگان را در نیویورک پیدا کرد ?

WC توالت نیویورک

یافتن توالت های عمومی در نیویورک لزوما ساده ترین نیست. اکنون وقتی یک نیاز فشرده احساس می شود ، بهتر است برخی از آدرس ها را در ذهن داشته باشید ! بدیهی است که توالت های عمومی را در کلیه موزه ها ، کافه ها و رستوران های نیویورک پیدا خواهید کرد. اما اگر در خیابان های نیویورک قدم می زنید و استراحت فوری است ، در اینجا راه حل های دیگری برای یافتن توالت های رایگان در نیویورک وجود دارد:

1/ کافه های Starbucks

 • کانال آمریکایی یک راه حل خوب در مواقع اضطراری است. توالت ها به طور کلی رایگان هستند ، حتی اگر برخی از قهوه های میانه شهر به دلیل جمعیت ، توالت های خود را محکوم کرده اند. در کافه های دیگر کانال ، مشکلی نیست: توالت ها در دسترس و رایگان هستند.
 • در Starbucks ، برخلاف آنچه در کانال های دیگر انجام می شود ، نیازی به سفارش چیزی برای استفاده از توالت ها نیست ، که اغلب باید با ارائه رسید خود ، کلید را بخواهید.

2/ فروشگاه های بزرگ

فروشگاه های بزرگ فروشگاه های نیویورک هستند. و به ناچار ، همه آنها توالت عمومی رایگان برای بازدید کنندگان خود دارند ، خواه شما چیزی بخرید یا نه.
به لیست کامل فروشگاه های بخش در نیویورک بروید ، از جمله این 3 آدرس عملی و ضروری:

 • میسی ، در میدان هرالد ، پرتاب سنگ از امپراتوری ساختمان ایالتی. آدرس: خیابان 151 غربی 34 ، بین خیابان 7 و 6.
 • Bloomingdale ، با یک فروشگاه در Midtown و دیگری در Soho. آدرس ها: خیابان 59 خیابان/خیابان لکسینگتون و 504 برادوی در Soho.

3/ کتابخانه های عمومی

کتابخانه ها از بهترین برنامه ها برای یافتن توالت های رایگان در نیویورک هستند: همیشه به خوبی نگهداری می شود و صلح آمیز است زیرا تعداد کمی از افراد. من کتابخانه عمومی نیویورک را به طور خاص ، در گوشه خیابان 5 و خیابان 42 ، در قلب Midtown توصیه می کنم.
بدانید که 88 کتابخانه عمومی در نیویورک وجود دارد و بنابراین به همان اندازه توالت. برخی از آدرس ها:

 • منطقه مالی: کتابخانه باتری پارک سیتی ، در پارک باتری. 175 خیابان North End ، پرتاب سنگ از برج مرکز تجارت جهانی.
 • Midtow: کتابخانه بزرگ مرکزی. خیابان 135 خیابان 46 شرقی ، بین خیابان لکسینگتون و خیابان 3.
 • جزیره روزولت: کتابخانه جزیره روزولت. 524 خیابان اصلی ، در جزیره روزولت. پرتاب سنگ از ماشین کابل جزیره روزولت.
 • دهکده گرینویچ: کتابخانه بازار جفرسون. من دیافراگم را برای معماری مکان نیز توصیه می کنم ! 425 خیابان قاره آمریکا (خیابان ششم) ، بین خیابان های نهم و 10.
 • دهکده شرقی: کتابخانه میدان تامپکینز. 331 خیابان 10 شرقی ، بین خیابان A و خیابان B ، روبروی پارک میدان تامپکینز.

4/ لابی هتل های لوکس

 • هتل های لوکس اغلب دارای کافه ها ، رستوران ها و اتاق های کنفرانس هستند. بنابراین یافتن WC به صورت رایگان بسیار آسان است. برای استفاده از آنها ، من به شما توصیه می کنم ، با این حال ، در یک گروه در هتل فرود نزنید: از خودتان مطمئن باشید و مانند مشتری رفتار کنید.
 • من به شما توصیه می کنم کانال های بزرگ بین المللی مانند ماریوت ، هیلتون ، بین قاره ای را انتخاب کنید … هرچه هتل بزرگتر باشد ، بدون توجه به شما می روند ! با این حال ، از هتل های مغازه که یک پذیرنده از بندر پورته عبور می کند ، خودداری کنید.

5/ کلیساها

همانطور که به نظر می رسد تعجب آور است ، چندین کلیسای نیویورک دارای توالت عمومی رایگان هستند. این به ویژه در مورد این 3 کلیسای بسیار توریستی اتفاق می افتد:

 • کلیسای تثلیث بسیار زیبا ، در برادوی ، رو به وال استریت ، در منطقه مالی.
 • سد. نمازخانه پولس ، نمازخانه مورد استفاده در هنگام حمله 11 سپتامبر 2001. علاوه بر این که این نمازخانه واقعاً سزاوار بازدید است ، شما نیز توالت های رایگان پیدا خواهید کرد. آدرس: 209 برادوی ، بین خیابان Vesey و خیابان Fulton.
 • کلیسای رودخانه ، کلیسای بزرگ توسط رودخانه هادسون ، در قسمت فوقانی غربی. آدرس: 490 Riverside Drive ، بین خیابان 120 تا 122.

6/ توالت در پارک مرکزی

در نیویورک یک مکان آخر باقی مانده است که اگر نمی دانید توالت ها را از کجا پیدا کنید: پارک مرکزی به سرعت زحمت می کشید: پارک مرکزی ! مطمئن باشید: بزرگترین پارک نیویورک دارای 20 توالت عمومی است. آنها در نقشه های پارک نشان داده شده اند اما در اینجا 5 مکان برای دانستن وجود دارد:

 • خانه تنیس: در وسط پارک ، در سطح خیابان 94. در تمام سال باز.
 • کافه مدل Boathouse (Curbs): در زاویه آب هنرستان و خیابان 74. در تمام سال باز.
 • کافه علفزار گوسفند: در وسط پارک ، در سطح خیابان 69. زمستان در زمستان.
 • Bethesda Terrace: در وسط پارک ، در سطح خیابان 72. زمستان در زمستان.
 • رابرت بندیم زمین بازی: در گوشه خیابان 100 و خیابان 5. زمستان در زمستان.