بارگیری Wetransfer – اینترنت – دیجیتال ، Wetransfer Pro | من 4 نکته جدید به شما می دهم

Wetransfer Pro در سال 2020 – 4 نکته برای استفاده از آن به عنوان یک حرفه ای. مقاله تضمین شده بدون شرکت

ابتدا گزینه اشتراک را ثبت کرده و انتخاب می کنید . صادقانه بگویم اشتراک 120 یورو واقعاً ارزش آن را دارد ! ما در ابتدا دریغ کردیم اما پشیمان نیستیم.

محرک

Wetransfer یک سرویس انتقال فایل بزرگ است که نسخه رایگان را برای همه کاربران برای محموله های محدود ارائه می دهد. نسخه Pro شما را تا 20 گیگابایت و فضای ذخیره سازی به شما ارائه می دهد.

 • سرویس آنلاین
 • MacOS (فروشگاه App Mac)
 • اندروید
 • iOS iPhone / iPad

چرا از wetransfer استفاده کنید ?

ویژگی های جدید آخرین نسخه Wetransfer چیست ?

که با آن wetransfer os سازگار است ?

بهترین گزینه برای wetransfer چیست ?

شرح

Wetransfer یک سرویس آنلاین برای ارسال پرونده های بزرگ برای پرونده های آنلاین رایگان است. بدون ایجاد یک حساب کاربری ، می توان در سرورهای Wetransfer یک پرونده با حداکثر اندازه تا 2 گیگابایت ذخیره کرد. پس از آن می توان با ارسال لینک از طریق ایمیل ، آن را به راحتی با هر مخاطب به اشتراک گذاشت.

هیچ محدودیتی در تعداد پرونده های ارسال شده هر روز وجود ندارد ، همه می توانند از این سرویس استفاده کنند. با این حال ، پرونده ها فقط برای مدت هفت روز قابل بازیابی هستند ، پس از آن به طور خودکار حذف می شوند.

با استفاده از یک حساب پرداخت شده ، مجوز Wetransfer به شما امکان می دهد پرونده هایی با اندازه 20 گیگابایت ارسال کرده و یک فضای ذخیره سازی ابری 1 را مدیریت کنید. سپس نقل و انتقالات را می توان با گذرواژه محافظت کرد و شما می توانید تاریخ انقضا آنها را تنظیم کنید.

علاوه بر وب سایت ، می توانید یکی از برنامه های تلفن همراه (برای Android ، iPhone ، iPad) یا برنامه افزودنی رایگان برای Google Chrome نیز بارگیری کنید.

چرا از wetransfer استفاده کنید ?

Wetransfer یک سرویس رایگان برای استفاده شخصی ارائه می دهد که به کاربران گاه به گاه اجازه می دهد تا در صورت تمایل از این سرویس استفاده کنند. این مجوز رایگان به شما امکان می دهد پرونده هایی را ارسال کنید که اندازه آنها تا 2 گیگابایت باشد بدون نیاز به ایجاد حساب.

مشکل پرونده های بزرگ این است که ارائه دهندگان خدمات ایمیل همه آنها را به همان روش مدیریت نمی کنند. بنابراین ، به طور کلی پیوست های بیش از اندازه مشخصی امتناع می ورزند و شما نمی توانید آنها را به همبستگی های خود ارسال کنید. کاملاً کسل کننده است ، به خصوص وقتی می خواهید تعداد زیادی عکس با کیفیت بالا یا یک پرونده بزرگ PDF یا چندین سند سنگین به طور هم زمان ارسال کنید.

Wetransfer به روشی بسیار ساده کار می کند: شما انتقال (های) انتقال و روش انتقال را انتخاب می کنید (با ارسال مستقیم پیوند پست الکترونیکی تا 20 نفر یا کپی از پیوندی که به عنوان مناسب مشاهده می کنید) و در اینجا. پرونده ها به طور موقت در یک فضای ابری روی سرورهای Wetransfer ذخیره می شوند و برای هر کسی که دارای پیوند (برای 7 روز) برای بارگیری در دسترس است.

انتقال wetransfer

این سیستم رایگان همچنین می تواند با ایجاد یک حساب Wetransfer کار کند. تفاوت در دسترسی به آمار محموله های شما نهفته است. در واقع ، از حساب خود ، می توانید لیست محموله هایی را که تولید کرده اید مشاهده کنید ، می توانید لینک بارگیری را برای بازگشت آن بازیابی کنید ، می توانید مقدار زیادی حذف کنید و غیره. برای هر دسته ، می توانید ببینید که از زمان ایجاد آن چند بار بارگیری شده است.

مدیریت انتقال wetransfer

همانطور که فهمیدید ، Wetransfer همچنین یک نسخه حرفه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پرونده های بزرگتر را ارسال کرده و از فضای دیسک بسیار مهم تری بهره مند شوید. با یک حساب حرفه ای ، می توانید نمایه خود را به روشی بسیار پیشرفته تر ، به ویژه با پیکربندی URL که منجر به پروفایل خود می شود ، مدیریت کنید (که می توانید با کسانی که می خواهید به اشتراک بگذارید). در این صفحه ، کاربران (چه حساب Wetransfer داشته باشند یا نه) قادر خواهند بود پرونده ها را تا 20 گیگابایت برای شما ارسال کنند.

همچنین می توانید تصویر زمینه نمایه خود را ، یا با تهیه یک تصویر یا یک فیلم (JPEG ، PNG ، MP4) پیکربندی کنید. می توانید چندین پرونده را بارگیری کنید ، زیرا تصویر زمینه در حالت نمایش اسلاید (مانند خانه Wetransfer) با تغییر تصویر هر 30 ثانیه کار می کند. این به شما امکان می دهد با اضافه کردن تبلیغات به عنوان مثال با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. به همین ترتیب ، Wetransfer Pro به شما امکان می دهد بودجه ای برای ایمیل های خود ایجاد کنید (مقاله نامه).

علاوه بر این سفارشی سازی ها ، که برای مشاغل جالب است ، Wetransfer Pro به شما 20 گیگابایت انتقال به طور همزمان ، یک فضای ذخیره سازی 1 سل و مهمتر از همه ، امکان محافظت از نقل و انتقالات خود را با گذرواژه ارائه می دهد. اشتراک را می توان به مدت یک سال (ارزان تر) یا در هر ماه انجام داد.

ویژگی های جدید آخرین نسخه Wetransfer چیست ?

Wetransfer در تلاش است تا شرایط استفاده از کاربران خود را بهبود بخشد. آخرین تکامل بزرگ از نسخه حرفه ای است که ذخیره بیشتری نسبت به گذشته ارائه می دهد.

که با آن wetransfer os سازگار است ?

سرویس آنلاین Wetransfer از هر مرورگر اینترنتی و هر رایانه ای (ویندوز ، مک ، لینوکس) یا دستگاه تلفن همراه (Android ، iOS) قابل دسترسی است.

کاربران MACOS همچنین می توانند برنامه ای را برای MAC خود بارگیری کنند که به آنها امکان می دهد انتقال مستقیم خود را مدیریت کنند.

همچنین یک کاربرد موبایل از Wetransfer برای Android (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی) و برای iOS (iPhone ، iPad) وجود دارد. همچنین می توانید پسوند مرورگر Google Chrome را بارگیری کنید.

بهترین گزینه برای wetransfer چیست ?

بسیاری از خدمات انتقال پرونده وجود دارد. در اینجا یک انتخاب کوچک وجود دارد.

منبع باز کاملاً رایگان و نیاز به ثبت نام ، در اینجا سرویس انتقال فایل آنلاین ایجاد شده توسط Framasoft است: قمار. سیستم از آدرس IP شما برای تشخیص شما از یک بار از طرف دیگر استفاده می کند. بنابراین می توانید با کلیک بر روی پرونده های من ، لیست محموله های خود را مشاهده کنید. درست مانند Wetransfer ، Framadrop ، از این لیست ، برای حذف انتقال و دیدن چند بار منتقل شده است. می توانید طول عمر پرونده ها را انتخاب کنید: از 24 ساعت تا 60 روز یا بعد از اولین بارگیری حذف شده است. نقل و انتقالات رمزگذاری می شوند.

پرونده های بزرگ همچنین یک سرویس رایگان است. با استفاده از این سرویس می توانید پرونده ها را تا 10 گیگابایت ارسال کنید. اگر این برای شما کافی نباشد ، چندین نوع اشتراک وجود دارد که امکان افزایش اندازه محموله ها را فراهم می کند و تبلیغات را حذف می کند. می توانید لینک بارگیری پست الکترونیکی را مستقیماً از رابط ارسال کنید ، یا آن را بازیابی کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

انتقال سوئیس همچنین یک سرویس رایگان با پسوند پرداخت شده است. مستقر در سوئیس ، انتقال پرونده های بزرگ تا 50 گیگابایت را ارائه می دهد. پرونده ها به مدت 30 روز برای بارگیری در دسترس هستند. اشتراک گذاری می تواند از طریق لینک یا با ایمیل انجام شود. رمزگذاری از طریق رمزگذاری پایان- به پایان می رسد ، فقط در نسخه ممتاز.

درست مثل دیگران, در حال انتقال یک سرویس رایگان برای حمل و نقل به 4 گیگابایت است. داده ها به مدت 7 روز در دسترس است. TransferNow همچنین با یک رمز عبور از محموله های شما محافظت می کند. یک پیشنهاد پرداخت شده وجود دارد که به شما امکان می دهد در هر ارسال به 20 گیگابایت تغییر دهید ، حمل و نقل را مدیریت کنید و یک کتاب آدرس ایجاد کنید.

Wetransfer Pro در سال 2020 – 4 نکته برای استفاده از آن به عنوان یک حرفه ای. مقاله تضمین شده بدون شرکت !

فرانسیس ماهوت

Wetransfer Pro در سال 2020 - 4 نکته برای

ما به علاوه انتقال به یک حرفه ای تبدیل شده است. چه تغییر می کند ? wetransfer pro ! 4 نکته برای دانستن [بروزرسانی 09/15/2021]

مزایای عالی نسخه حرفه ای:

 • یک صفحه تجارت و به خصوص الف نام دامنه به شما به عنوان eficiens.محرک.کم
 • تا زمان 50 ایمیل در هر ارسال. چه چیزی توزیع های بزرگ را ایجاد می کند
 • 1 به (یا یک اکتبر) برای ارسال پرونده های خود در فضای ذخیره سازی. خیلی زیاد است. معادل 1.538 CD-ROM .
 • آ کنترل خوب در انقضاء پیوندها : چند روز برای همیشه. نکته: ما شخصاً انقضاء “برای همیشه” را قرار داده ایم. هیچ چیز ناامید کننده تر برای یک شریک برای دریافت یک لینک مرده (یا برای شما حتی در هنگام جستجو در ایمیل های قدیمی خود ارسال شده است.
 • حداکثر 200 گیگابایت در هر ارسال. هر یک 300 CD-ROM به طور ناگهانی ! آخ ! در اتصال فیبر 1Gbps متقارن ، این مدت زمان کمتر از 40 دقیقه بارگذاری را نشان می دهد
 • امکان محافظت توسط کلمه عبور محموله های شما

و در eficiens ? نظر ما در مورد Wetransfer Pro

ما تقریباً 5 سال است که از آژانس Wetransferpro به زبان فرانسه استفاده می کنیم (نسخه پرداخت Wetransfert – بارگیری از وب سایت ناشر). در واقع ، سیستم انتقال ، بدون انقلابی کار خود را بسیار خوب انجام می دهد. قابلیت اطمینان ، عملکرد ، جهانی بودن. اما ، می توان فراتر رفت.

در سال 2021 ، این بهترین ابزار بزرگ انتقال فایل با هزینه بسیار مناسب است.

ابتدا گزینه اشتراک را ثبت کرده و انتخاب می کنید . صادقانه بگویم اشتراک 120 یورو واقعاً ارزش آن را دارد ! ما در ابتدا دریغ کردیم اما پشیمان نیستیم.

Wetransfer Pro Munctaines

 • تاریخ انقضا بارگیری که به یک سال رفته است
 • یک برنامه iOS /Android همیشه آسان برای استفاده نیست
 • مسدود کردن wetransfer در برخی از حسابهای بزرگ (به ویژه بخش بانکی)

Wetransfer Plus

1⃣ نکته 1: فکر کردن صفحه اصلی را سفارشی کنید Wetransfer-Pro فرانسوی. این صفحه که بازدید کنندگان شما برای بارگیری (طولانی) در مقابل چشمان شما خواهند داشت یک بردار ارتباطی. بنابراین شما باید مرتباً بصری و پیوند را تغییر دهید. می توانید یک تصویر ثابت ، یک فیلم ، یک انیمیشن را ادغام کنید.

2⃣ نکته 2 : مخصوصاً استفاده کنید تبادل از طریق پیوند ساده. (برای این کار شما باید به تنظیمات بروید). در دنیای شبکه های اجتماعی ، استفاده از یک پیوند بسیار بصری تر از ارسال ایمیل است. سپس این پیوند به یک پیام فوری ، پیام کوتاه ، واتساپ کپی/چسبانده می شود.

Wetransfer Plus Setup Alt

شما می توانید حداکثر 5 تصویر زمینه از جمله یک تصویر زمینه ویدیویی نسبتاً موفق داشته باشید. شما فقط باید معیارهای اندازه و وزن / وزن ویدیویی را احترام بگذارید:

 • JPEG ، PNG یا MP4
 • حداکثر 5 ماه. توسط فیلم یا تصویر
 • 1920 x 1200 پیکسل برای تصاویر
 • 1920 x 1080 پیکسل برای فیلم ها
 • تصاویر پس زمینه هر 30 ثانیه تغییر می کند ، فیلم های طولانی تر از 30 بریده می شوند

کاغذ دیواری

3⃣ نکته 3: به قرار دادن زمان انقضا “هرگز”. هیچ چیز ناامید کننده تر برای گیرنده لینک شما از پیدا کردن آن در 3 یا 6 ماه و داشتن پیوندی که دیگر کار نمی کند وجود ندارد. البته ممکن است دلایل بسیار خوبی برای افشای اشتراک خود داشته باشید. در این حالت ، آن را به وضوح به متقابل خود بگویید (به تصویری در بالا مراجعه کنید).

4⃣ نکته 4: از برنامه Wetransfer استفاده کنید. در آیفون یا اندروید می توان از آن استفاده کرد. این امکان را به شما می دهد تا با چند کلیک ده ها عکس یا فیلم به اشتراک بگذارید. از نسخه آیفون اخیر ، حتی می توانید تقریباً تمام مطالب را پیش نمایش دهید.

توجه: در مورد املا اشتباه نگیرید. نام رسمی است wetransfer pro. تجزیه و تحلیل درخواست های تحلیلی ما نشان داد که برخی آن را نوشتیم که ما طرفدار ، آخر هفته ، آخر هفته ، Ouitransfert را منتقل می کنیم (!) ، wetranfer ، ما Tranfer ، ما Trasfner یا Wetrasfner. قطعاً ، ممکن است لازم باشد که به تغییر نام فکر کنیم !

جایزه: انتقال ماشین حساب انتقال ما در Wetransfer (یا جای دیگر)

شما اغلب تعجب کرده اید که چرا برخی از نقل و انتقالات اینقدر طولانی است ? KO ، MO یا GO ، GBIT/S لزوماً با شما صحبت نمی کنند ? برای درک همه چیز از شبیه ساز کوچک ما استفاده کنید

شما یک پروژه وب دارید و می خواهید یک ایده بودجه داشته باشید ?

امتحان کنید بسیار ساده است. با تنظیم کننده قیمت ما ، می توانید نیاز خود را (حجم ، کاری که انجام می دهید و چه کاری انجام می دهیم ، نوع دستاوردها را تعریف کنید …) و در 15 ثانیه, شما دریافت خواهید کرد یک قیمت شخصی. و برخلاف بسیاری از شبیه سازها ، قبل از اینکه قیمت و بودجه را به شما بدهد ، از شما خواسته نمی شود. شما آن را مستقیماً خواهید داشت. همچنین می توانید با صفحه آژانس وب و صفحه ایجاد وب سایت ما مشورت کنید.