چگونه تاریخ WhatsApp خود را از اندرویدی به آیفون منتقل کنیم?, چگونه حساب WhatsApp خود را از تلفن Android به آیفون منتقل کنیم? Zdnet

چگونه حساب WhatsApp خود را از تلفن Android به آیفون منتقل کنیم

Contents

توسط جیسون سیپریانی | چهارشنبه 10 اوت 2022

چگونه تاریخ WhatsApp خود را از اندرویدی به آیفون منتقل کنیم ?

شما می خواهید مکالمات ، تاریخچه خود ، Android Whatsapp Media خود را به آیفون منتقل کنید ? در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است.

شما به تازگی تلفن هوشمند Android خود را برای آیفون یا برعکس تغییر داده اید ، و زمان آن رسیده است که داده های WhatsApp خود را به دستگاه جدید خود منتقل کنید ، اما شما نمی دانید چگونه انجام دهید ? تو در جای درستی هستی ! در این مقاله ، چگونه می توانید تاریخچه WhatsApp خود را به آیفون خود منتقل کنید.

مکالمات Android WhatsApp را به آیفون منتقل کنید

شما احتمالاً می دانید که سیستم عامل های Android و Apple هنگام سازگاری به خصوص یکدیگر را دوست ندارند. برای جلوگیری از ربودن موهای خود در طی این کار خسته کننده ، ما شما را با این مقاله راهنمایی خواهیم کرد ، با به اشتراک گذاشتن راه حل هایی برای انتقال آسان و سریع عکس ها ، عکس ها و فیلم های WhatsApp خود بدون خطر شروع از ابتدا.

دسترسی سریع (خلاصه):

2 روش برای انتقال تاریخچه WhatsApp خود به آیفون خود

1. Android خود را به صورت رایگان به آیفون WhatsApp Media منتقل کنید

اول از همه ، برای انتقال داده های خود به صورت رایگان ، باید اطمینان حاصل کنید که دو دستگاه شما (آیفون و اندرویدی) به خوبی به WhatsApp شما متصل هستند. به عنوان یک احتیاط ، بنابراین می توانید با صرفه جویی در داده های خود به صورت رایگان شروع کنید. برای انجام این :

 • از تلفن هوشمند قدیمی خود به حساب WhatsApp خود بروید
 • به گزینه های بیشتر> تنظیمات> بحث> بحث های پشتیبان بروید
 • Selem Save را انتخاب کنید

انتقال داده WhatsApp

 • پس از اتمام نسخه پشتیبان تهیه ، برنامه WhatsApp را در دستگاه جدید خود بارگیری کنید. در هنگام اتصال ، برنامه برای بازگرداندن داده های خود به شما پیشنهاد می دهد: برای تکمیل نسخه پشتیبان بر روی آن کلیک کنید.

اکنون مشخصات و مخاطبین شما در آیفون شما ذخیره می شوند ، اما مکالمات و پیوست های شما منتقل نمی شود.

برای حفظ تاریخ بحث و گفتگوهای خود و رسانه های مرتبط ، لازم است با یک برنامه اختصاصی مانند ICAREFONE ادامه دهید.

2. Android WhatsApp را با استفاده از ICAREFONE به آیفون منتقل کنید (آموزش)

این که آیا مکالمات و رسانه های اندرویدی خود را به آیفون منتقل کنید یا برعکس ، می توانید از نرم افزار ICAREFONE برای انتقال WhatsApp استفاده کنید. این نرم افزار اختصاص داده شده به انتقال داده ها با استفاده از یک رابط کاربری و استفاده از آن بدون پیش نیازهای خاص ، قابل استفاده است. برنامه دارای ویژگی های بسیاری برای کمک به شما در این موارد است:

 • ترمیم پشتیبان WhatsApp در دستگاه iOS یا Android
 • نسخه پشتیبان و ترمیم مکالمات KIK / LINE / VIBER / WECHAT IOS در MAC

این با تمام مارک های تلفن های هوشمند با استفاده از سیستم عامل Android (سامسونگ ، هواوی ، شیائومی …) و همچنین به آخرین آیفون با iOS (12 ، 12 Pro ، 11 Pro Max …) سازگار است.

ICAREFONE بدون امکان ذخیره داده های شما به صورت رایگان در دسترس است و در یک نسخه پرداخت شده به شما امکان می دهد ویژگی های بیشتری را در دسترس خود داشته باشید (با نسخه آزمایشی رایگان ، انتقال داده ها امکان پذیر نخواهد بود).

برای شروع انتقال ، به سادگی برنامه را روی رایانه خود بارگیری و نصب کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:

 • نرم افزار ICAREFONE را باز کنید ، دو دستگاه را به رایانه خود وصل کنید و روی “انتقال” کلیک کنید

ICAREFONE داده انتقال WhatsApp iPhone Android

 • با اجرای دستورالعمل های زیر تمام داده های خود را ذخیره کنید:

ICAREFONE انتقال داده WhatsApp

 • سپس حساب پشتیبان برای ایمنی بررسی می شود

داده های انتقال icarefone WhatsApp: تأیید

 • بررسی کنید که دستگاه مقصد (iPhone) به خوبی به حساب WhatsApp شما متصل شده و “متصل” را فشار دهید

داده های انتقال icarefone WhatsApp: اتصال WhatsApp

 • اگر تمام مراحل دنبال شده باشد ، انتقال با موفقیت انجام می شود ! سپس می توانید دو دستگاه خود را جدا کرده و از آیفون جدید خود استفاده کنید !

ICAREFONE انتقال داده WhatsApp: انتقال کامل

با این حال ، icarefone متوقف نمی شود و فراتر می رود ! در واقع ، این نرم افزار همچنین به شما امکان می دهد داده های خود را از آیفون به اندروید و آیفون به آیفون منتقل کنید.

نحوه انتقال مکالمات WhatsApp به تلفن دیگر ?

با استفاده از این آموزش و این ابزار ، شما می توانید از هر تلفن هوشمند مکالمه هایی را که قبلاً در تلفن هوشمند قدیمی خود داشته اید به جدید که می خواهید پیکربندی کنید ، منتقل کنید.

چند مرحله ساده برای اطمینان از انتقال موفقیت آمیز تنها در چند دقیقه بسته به تعداد مکالمه هایی که می خواهید انتقال دهید ، قدم به قدم دنبال می شود.

سؤالات متداول در مورد انتقال داده بین اندروید و آیفون

تهیه نسخه پشتیبان از داده ها هنگام رفتن از اندرویدی به آیفون خودکار است ? و بالعکس ?

تهیه نسخه پشتیبان از داده ها نیست اتوماتیک نیست هنگام رفتن از اندرویدی به آیفون ، و برعکس. دو سیستم عامل ، Android و iOS ، از سیستم عامل های مختلف پشتیبان استفاده می کنند.

هنگامی که تلفن خود را تغییر می دهید ، باید از داده های خود در دستگاه قدیمی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، سپس این داده ها را در تلفن جدید خود بازیابی کنید.

در Android ، می توانید داده های خود را در Google Drive ذخیره کنید و در iPhone می توانید از ICloud برای ذخیره داده های خود استفاده کنید.

WhatsApp به همان روش در Android و iOS چه کار می کند ?

WhatsApp به طور مشابه در Android و iOS کار می کند ، اما ممکن است وجود داشته باشد برخی از اختلافات جزئی از نظر رابط کاربری و ویژگی های خاص برای هر سیستم عامل.

بیشتر ویژگی ها (ارسال پیام ، تماس صوتی و تصویری ، اشتراک فایل و غیره.) ، در دو سیستم عامل موجود است.

بازیابی مکالمه WhatsApp حذف شده در Android

انتقال داده ها (برنامه ها ، بحث ها ، عکس ها ، پیام ها و غیره) از تلفن خود به دیگری ، رایگان است ?

انتقال داده از یک تلفن به تلفن دیگر می تواند رایگان یا پرداخت شود, بسته به روشی که استفاده می کنید.

برخی از روش های انتقال داده ، مانند استفاده از خدمات ابری یا پشتیبان گیری محلی ، می توانند رایگان باشند. به عنوان مثال ، اگر از Google Drive برای ذخیره داده های Android خود و بازگرداندن این داده ها در دستگاه Android دیگر استفاده می کنید ، این می تواند رایگان باشد.

اما برخی از روش های انتقال داده ، مانند استفاده از ابزارهای حزبی سوم یا خدمات مهاجرت حرفه ای ، ممکن است هزینه های اضافی را شامل شود.

نحوه بازگرداندن مکالمات WhatsApp من از Google Drive در سامسونگ ?

برای بازگرداندن مکالمات WhatsApp خود از Google Drive در تلفن سامسونگ ، این مراحل را دنبال کنید:

 • اطمینان حاصل کنید که از تلفن قدیمی خود از داده های WhatsApp خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید.
 • در تلفن جدید سامسونگ خود ، برنامه WhatsApp را از فروشگاه Google Play نصب کنید.
 • وقتی برای اولین بار WhatsApp را باز می کنید ، باید از شما دعوت شود تا شماره تلفن خود را بررسی کنید. برای انجام آن دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 • پس از اتمام تأیید ، WhatsApp به طور خودکار نسخه پشتیبان تهیه شده در Google Drive را تشخیص می دهد و به شما پیشنهاد می دهد تا آن را بازیابی کنید. برای بازیابی مکالمات ، عکس ها و داده های دیگر WhatsApp ، روی “بازیابی” کلیک کنید.

لطفا توجه داشته باشید که شما باید از همان شماره تلفن استفاده شده در هنگام ذخیره داده استفاده کنید در Google Drive قادر به بازگرداندن مکالمات با موفقیت است.

در نتیجه

هنگامی که تلفن هوشمند خود را تغییر می دهید و به خصوص یک سیستم عامل (Android یا iOS) ، مهاجرت رسانه WhatsApp ساده ترین نیست.

با انتخاب ICAREFONE ، می توانید به راحتی و بدون هیچگونه سردرد ، تمام بحث ها و پیوست ها را از تلفن هوشمند اندرویدی خود به آیفون خود یا برعکس سریع و بدون از دست دادن داده های داده منتقل کنید.

این مقاله به عنوان بخشی از همکاری حمایت شده با Tenorshare نوشته شده است

قبل از ترک ..

اگر این مقاله روشن باشد انتقال مکالمات WhatsApp شما از اندرویدی به آیفون شما آن را دوست داشتید ، از به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی و به در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما.

همچنین می توانید بهترین موارد ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: https: // www.وابسته به لپتیدیگالی.fr/tag/newsletter-digital/feed/(فقط باید آن را در خواننده خوراک RSS مورد علاقه خود وارد کنید (مثال: فیدلی))).

ما همچنین در LinkedIn ، Twitter ، Facebook و YouTube فعال هستیم.

برای هر سؤالی که با این مقاله مرتبط است ، از استفاده از بخش “نظرات” دریغ نکنید تا اظهارات خود را به ما اطلاع دهید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد (با لذت).

چگونه حساب WhatsApp خود را از تلفن Android به آیفون منتقل کنیم ?

فناوری: برنامه مهاجر به اپل iOS به شما امکان می دهد حساب WhatsApp خود را به راحتی به آیفون جدید خود منتقل کنید. با این حال ، برخی از جزئیات برای دانستن وجود دارد.

توسط جیسون سیپریانی | چهارشنبه 10 اوت 2022

چگونه WhatsApp خود را منتقل کنیم

WhatsApp اخیراً برای انتقال حساب خود و تقریباً تمام سابقه مکالمه خود ، از یک تلفن هوشمند اندرویدی به آیفون ، به روزرسانی کرده است.

اپل و واتس اپ برای استقرار این قابلیت در برنامه MIGRE به iOS دست به دست هم دادند.

مهاجرت به iOS برنامه ای برای Android است که توسط Apple ساخته شده است و به کاربران تلفن های هوشمند Android اجازه می دهد تا در صورت تمایل به راحتی به آیفون مهاجرت کنند.

 • بارگیری ها: 19
 • تاریخ انتشار : 09/18/2023
 • نویسنده : شرکت اپل.
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:سودمندی
 • سیستم عامل : اندروید

در اینجا فرایندی برای انتقال حساب خود و همچنین برخی از جزئیات اضافی برای دانستن قبل از رفتن از دستگاه Android به آیفون وجود دارد.

پیش نیازها و محدودیت ها

قبل از انتقال حساب خود ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز را برای شروع روند کار دارید. عملیات نیاز دارد:

 • یک تلفن اندرویدی حداقل در Android 5.0. ؛
 • آیفون جدید مجهز به iOS 15.5 یا برتر ؛
 • آیفون جدید قبل از پیکربندی اولیه آن – هنگام روشن کردن آن باید “سلام” را در همه زبان ها نمایش دهد
 • برنامه مهاجر به iOS که بر روی تلفن Android نصب شده است
 • آخرین نسخه WhatsApp نصب شده در تلفن Android.

سرانجام ، دو تلفن باید همان تعداد را به اشتراک بگذارند (و بنابراین همان سیم کارت). این محافظت برای اطمینان از دسترسی به داده های رمزگذاری شده اجرا می شود. بنابراین باید در هر دو دستگاه از همان شناسه (شماره تلفن خود) استفاده کنید.

چگونه حساب Android WhatsApp خود را به iOS منتقل کنیم ?

در حین انتقال حساب ها ، برنامه مهاجر به iOS همچنین بقیه اطلاعاتی را که در اختیار دارید انتقال می دهد. یعنی مکالمه های خود ، عکس ها و فیلم های خود را بگویید. حتی یک نماد WhatsApp را در صفحه اصلی آیفون شما قرار می دهد. بنابراین شما فقط برای نصب برنامه باید روی آن کلیک کنید ، بدون اینکه حتی مجبور شوید فروشگاه App را باز کنید.

و البته ، برنامه همچنین اطلاعات را از حساب WhatsApp شما منتقل می کند: عکس پروفایل شما ، بحث های گروهی ، تاریخ مکالمه و تنظیمات خاص.

با این حال ، تاریخچه تماس های شما یا نامی را که برای نمایش در WhatsApp انتخاب کرده اید منتقل نمی کند.

1. آخرین نسخه WhatsApp را نصب کرده و به iOS مهاجرت کنید

مهمتر از همه ، مطمئن شوید که به خوبی نصب کرده اید ، در Android Mobile ، آخرین نسخه WhatsApp و همچنین برنامه مهاجر به iOS.

2. دو دستگاه را به یک شارژر و به همان شبکه Wi-Fi وصل کنید

تصویر: جیسون سیپریانی/ZDNET.

تلفن اندرویدی و آیفون خود را به همان شبکه Wi-Fi وصل کنید و هر دو آنها را به بخش وصل کنید. این امر انتقال اطلاعات بین دستگاه ها را تسهیل می کند و تضمین می کند که هیچ یک از این دو دستگاه در طی فرآیند انتقال از باتری کم نخواهند شد.

3. روند انتقال را راه اندازی کنید

تصویر: سیب.

برنامه مهاجر را به iOS در تلفن Android خود باز کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید تا زمانی که روی صفحه ای وارد نشوید و از شما بخواهید کد دسترسی را از شما بخواهد. در آیفون خود ، با انتخاب زبان و کشور خود ، صفحه های پیکربندی اولیه را طی کنید. هنگام ورود به صفحه سریع شروع ، انتخاب کنید پیکربندی دستی. آیفون را به همان شبکه Wi-Fi به عنوان تلفن Android خود وصل کنید. با پیکربندی در شناسه خاص و با ایجاد کد دسترسی در هنگام درخواست ، دستورالعمل های موجود در صفحه را دنبال کنید.

وقتی وارد صفحه می شوید برنامه ها و داده ها, انتخاب کنید داده های Android را مهاجرت کنید. مجدداً دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. شما یک کد واحد استفاده خواهید کرد. این شماره را روی تلفن Android خود وارد کنید ، سپس اتصال را تأیید کنید.

در صفحه داده های انتقال, از شما خواسته می شود اطلاعاتی را که می خواهید به آیفون خود منتقل کنید انتخاب کنید. WhatsApp باید به عنوان یکی از گزینه ها ذکر شود. مطمئن شوید که آن را انتخاب کرده اید.

وقتی آماده شروع فرآیند انتقال هستید ، دکمه را فشار دهید برای راه اندازی. انتقال می تواند از چند دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. همه اینها به میزان داده هایی که برای انتقال نیاز دارید بستگی دارد.

پس از اتمام انتقال ، حساب WhatsApp شما و بقیه اطلاعاتی که انتخاب کرده اید در آیفون شما خواهد بود. اگر تلفن Android قدیمی خود را می فروشید یا تبادل می کنید ، پس از بررسی اینکه تمام اطلاعات و داده های شما اکنون در آیفون شما است ، آن را به خوبی تنظیم مجدد کرده اید.

آخرین ساعت هوشمند اپل برای دوندگان ، کاشفان و حتی غواصان در نظر گرفته شده است. چگونه او از خود دفاع می کند.

تمام اخبار Zdnet را در مورد دنبال کنید اخبار گوگل.

توسط جیسون سیپریانی | چهارشنبه 10 اوت 2022

محتوای شریک
مطالب حمایت شده
به مقاله واکنش نشان می دهد
وصل کردن یا رکورد برای پیوستن به بحث

اولین پیش نیاز این است که وسیله ای برای پرداخت یک سیب بپردازید!
آیا پرداخت 1100 یورو برای تلفن طبیعی است?
به همان اندازه عادی پرداخت 1 یورو برای 500 میلی لیتر آب!

yveslegault: هنگامی که شما نمی توانید یک آیفون را با بیش از 1100 € تحمل کنید ، شاید مجبور شوید یک تلفن هوشمند سامسونگ را بپردازید . همچنین در بیش از 1100 € !? بنابراین ، نیازی به رفع سیب با متهم کردن سیستماتیک آن به همه شرارت ها نیست. در جای دیگر ، چمن آشکارا سبزتر نیست.

علاوه بر این ، قیمت بالای این پایانه های موبایل یک شر ، از نظر زیست محیطی و دموکراتیک نیست. با توجه به تأثیر آنها بر روی سیاره و حریم خصوصی و سلامت روان کاربران ، کاهش تولید آنها ، تجدید و استفاده از آنها مورد توجه عمومی خواهد بود. بنابراین من فکر می کنم آنها هنوز به اندازه کافی گران نیستند.

سرانجام ، هنگامی که شما نیاز به تماس دارید ، به تلفن هوشمند بلکه یک تلفن احتیاج ندارید ، که می تواند فقط برای چند ده یورو به دست آورد و سالها نگه دارید.