از یک حساب WhatsApp در چندین تلفن یا با چندین شماره استفاده کنید | صفحات راهنما WhatsApp ، نحوه بررسی شماره تلفن خود | صفحات راهنما WhatsApp

چگونه شماره تلفن خود را بررسی کنیم

اگر می خواهید حساب WhatsApp خود را از یک دستگاه به دستگاه دیگر تغییر دهید ، ممکن است در هنگام بازگشت مسدود شود. لطفاً چندین بار از تغییر از یک دستگاه به دستگاه دیگر یا از یک شماره به شماره دیگر خودداری کنید.

از یک حساب WhatsApp در چندین تلفن یا با چندین شماره استفاده کنید

حساب WhatsApp شما فقط با شماره تلفن ذخیره شده قابل بررسی است. اگر تلفن دو سیم کارت (سیم کارت دوگانه) دارید ، لطفاً توجه داشته باشید که برای تأیید WhatsApp باید یک شماره واحد را انتخاب کنید. غیرممکن است که حساب WhatsApp در دو شماره تلفن مختلف بررسی شود.

می توانید بدون دریافت کد پیام کوتاه ، حساب WhatsApp خود را بر روی تلفن جدید خود تغییر دهید.

اگر شماره تلفن شما واجد شرایط است ، می توانید شماره خود را با استفاده از دستگاه قدیمی خود بررسی کنید. WhatsApp برای وارد کردن دستگاه جدید شما ، یک اعلان فشار را روی دستگاه قدیمی حاوی یک کد 6 دیجیتال ارسال می کند.

اگر این روش تأیید را انتخاب نکنید ، از شما دعوت می شود تا شماره تلفن خود را با پیامک بررسی کنید.

اگر می خواهید حساب WhatsApp خود را از یک دستگاه به دستگاه دیگر تغییر دهید ، ممکن است در هنگام بازگشت مسدود شود. لطفاً چندین بار از تغییر از یک دستگاه به دستگاه دیگر یا از یک شماره به شماره دیگر خودداری کنید.

چگونه شماره تلفن خود را بررسی کنیم

برای ایجاد یک حساب WhatsApp باید یک شماره تلفن فعال داشته باشید. اگر با روش تأیید با مشکل روبرو شدید ، لطفاً نکات زیر را رعایت کنید:

 • شما نصب کرده اید آخرین نسخه واتس اپ موجود در فروشگاه App.
 • شما با استفاده از نشانگر این کشور (یا با انتخاب کشور خود در لیست کشورها) شماره تلفن خود را با فرمت کامل بین المللی وارد کرده اید.
  • در اینجا نمونه ای از شماره تلفن فرانسوی آورده شده است: + 33 6 xx xx xx.

  پس از وارد کردن شماره خود ، پیامکی را از طریق تلفن خود دریافت خواهید کرد. پیام کوتاه حاوی یک کد تأیید 6 دیجیتالی است که می توانید در صفحه چک WhatsApp وارد کنید. کد تأیید بی نظیر است و هر بار که شماره تلفن جدید یا دستگاه جدید را بررسی می کنید تغییر می کند. سعی نکنید کد تأیید را حدس بزنید. این می تواند مدتی روند را مسدود کند.

  مورد توجه : اگر Icloud Trousseau فعال شده است و شما این شماره را قبلاً بررسی کرده اید ، ممکن است بدون دریافت کد جدید توسط پیام کوتاه به طور خودکار تأیید شود.

  اگر کد پیامکی دریافت نکردید ، سیستم خودکار ما می تواند از طریق تماس با شما ارتباط برقرار کند. پنج دقیقه صبر کنید و در ضمن شماره تلفن خود را تغییر ندهید. بعد از پنج دقیقه ، فشار دهید با من تماس بگیر.

  مورد توجه : بسته به اپراتوری که استفاده می کنید ، هزینه پیامک و تماس تلفنی ممکن است صورتحساب شود.

  اگر بعد از بررسی این نکات ، هنوز کد خود را دریافت نکرده اید ، مراحل زیر را امتحان کنید:

  1. WhatsApp از آیفون خود را حذف نصب کنید.
  2. آیفون خود را مجدداً راه اندازی کنید: دستگاه را خاموش کنید ، سپس دوباره آن را روشن کنید.
  3. آخرین نسخه WhatsApp موجود در فروشگاه App را بارگیری کنید.