دانلود WhatsApp – ارتباطات – دیجیتال ، بارگیری پیام رسان WhatsApp برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، APK.

پیام رسان واتساپ

اگر WhatsApp قصد داشت یک نسخه پرداخت شده را در یک مقطع ایجاد کند ، پیام رسانی بر فرمول برای متخصصان به نام WhatsApp Business متمرکز شده است ، بنابراین برای یک چارچوب حرفه ای محفوظ است.

واتساپ

WhatsApp پیام رسانی فوری فوری رایگان و ایمن است که به شما امکان می دهد با همه دوستان یا خانواده خود در تماس باشید ، می توانید آن را بارگیری کرده و آن را بر روی همه سیستم عامل ها نصب کنید.

  • ویندوز 10/11 (فروشگاه مایکروسافت)
  • اندروید
  • آیفون iOS
  • سیستم عامل مک
  • سرویس آنلاین

چرا از WhatsApp استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه WhatsApp چیست ?

با کدام سیستم عامل واتساپ سازگار است ?

بهترین گزینه های WhatsApp چیست ?

شرح

WhatsApp (همچنین WhatsApp Messenger نیز نامیده می شود) یک برنامه رایگان (بدون تبلیغات) پیام رسانی فوری است که توسط ویرایش شده است فیس بوک. برای ایجاد یک حساب کاربری به یک شماره تلفن نیاز دارد ، که به شما امکان می دهد به راحتی تمام مخاطبین دایرکتوری تلفن (دوستان ، خانواده ، همکاران) را که از قبل برنامه دارند ، پیدا کنید. برای متخصصان ، وجود یک نسخه تخصصی را یادداشت کنید: تجارت واتساپ.

WhatsApp مکالمات پایان را ارائه می دهد. برنامه به شما امکان می دهد پیام هایی را به قالب متن ، عکس ، فیلم و یادداشت های صوتی ارسال کنید. کاربران حتی می توانند بدون توجه به قالب ، هر نوع پرونده را تبادل کنند.

از طریق برنامه ، برقراری تماس های صوتی و ویدئو کنفرانس امکان پذیر است. مکالمات گروهی نیز وجود دارد ، همانطور که اساسنامه زودگذر توسط مخاطبین به مدت 24 ساعت در دسترس است.

تنوع برای رایانه های ویندوز و MACOS وجود دارد ، نیاز به هماهنگ سازی با یک حساب WhatsApp است که توسط یک تلفن هوشمند استفاده می شود. این امکان را به شما می دهد تا پیام و اسناد را مستقیماً از رایانه ارسال کنید و امکان برقراری تماس صوتی و تغییر وضعیت خود را فراهم می کند.

چرا از WhatsApp استفاده کنید ?

WhatsApp Messenger کاملاً رایگان (بدون تبلیغات) برای بارگیری و استفاده است. این سرویس نیاز دارد که شما به اینترنت وصل شوید ، زیرا موبایل اتصال را می توان توسط WiFi یا در داده های تلفن همراه انجام داد (بسته به بسته شما). بنابراین می توانید بدون استفاده از بسته پیامک خود از پیام رسانی فوری برای ارسال پیام استفاده کنید.

با توجه به محرمانه بودن و امنیت ، WhatsApp اجازه می دهد تا رمزگذاری پیام ها و تماس ها (و پشتیبان گیری از ابر) پایان یابد ، و حتی می توانید پیام های زودگذر را ارسال کنید که پس از 24 ساعت (و حداکثر 7 روز) ناپدید می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پردازش داده ها: بهره برداری از داده ها: اروپا به WhatsApp فشار می آورد

عملکرد یک بار به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر و فیلم های زودگذر را ارسال کنند که فقط می توانند یک بار قبل از حذف خودکار و به طور قطعی باز شوند. توجه داشته باشید که آنها در برابر تصویر محافظت می شوند). علاوه بر این ، ویژگی بسیار عملی به کاربران امکان می دهد تا قبل از ارسال آنها به پیام های صوتی خود گوش دهند.

همچنین توجه داشته باشید که حساب شما به شما امکان می دهد همه دستگاه های خود را همگام سازی کنید تا مکالمات خود را دنبال کنید ! این به شما امکان می دهد برنامه را در تمام پشتیبانی های خود بارگیری کنید. سپس راهنما را دنبال کنید: WhatsApp: نحوه استفاده از حساب خود در چندین دستگاه ?

پیام رسانی

شما می توانید گروه های بحث و گفتگو ایجاد کنید ، جایی که می توانید با چند نفر به صورت کتبی مبادله کنید. بسیار کاربردی تر از پیامک های گروهی ، گروه بحث WhatsApp به همه اجازه می دهد تا پاسخ های همه را بخوانند ، با یک روند نزولی: شما فقط می توانید پیام های نوشته شده را از زمان ورود شما در گروه مشاهده کنید ، نه قبلی ، بهتر است از فراموش کردن کاربران خودداری کنید وقتی یک گروه ایجاد می کنید. گزینه ایجاد گروه اجازه می دهد تا امکانات بی پایان: یک آخر هفته را با دوستان برنامه ریزی کنید ، با خانواده دوردست در تماس باشید ، با کارمندان خود و غیره گروه های کاری ایجاد کنید.

WhatsApp حتی به شما امکان می دهد نظرسنجی ایجاد کنید ! پیدا کردن تاریخ برای وعده غذایی بعدی ، که می خواهد چه چیزی را بخواند یا در آن رستوران به طور مستقیم به صورت پرسشنامه امکان پذیر باشد ! کاربردی. برای ایجاد یک نظرسنجی ، روی دکمه حاوی یک ترومبون واقع در کنار جعبه متن کلیک کنید و نظرسنجی را در لیست انتخاب کنید (باید در یک مکالمه گروهی باشید). شما فقط باید فرم را پر کرده و ارسال کنید !

به محض ورود پیام به یک گروه یا بحث ، شما با یک اعلان مطلع می شوید. با این حال ، بدانید که شما امکان برقراری تماس یا گروهی را در گروه خاموش (یا ویبراتور) به طور نامحدود دارید. توجه داشته باشید که اگر نمی خواهید یک پاسخ کتبی به یک پیام بدهید ، این امکان را دارید که از ماژول واکنش استفاده کنید که به شما امکان می دهد هر شکل گیری را روی پیام مورد نظر آویزان کنید.

WhatsApp همچنین به شما امکان می دهد تصویر زمینه را در هر مکالمه تغییر دهید ، می توانید هر کدام را متفاوت تزئین کنید ! دیگر با ارسال پیام در گروه بد ارسال نمی شود ، اکنون هر گروه تصویر زمینه خاص خود را خواهد داشت.

ابزار مهم دیگر: امکان بازگشت به حذف پیام. اگر به طور تصادفی پیام خود را فقط برای شما حذف کرده اید ، به جای کل گروه ، واتس اپ این فرصت را به شما می دهد تا به عقب برگردید (صخره). با این حال مراقب باشید ، زیرا این تنها در یک پنجره 5 ثانیه پس از کلیک بر روی کلید حذف امکان پذیر است. این ویژگی فقط به شما امکان می دهد به جای “حذف برای من” برای همه “حذف کنید” ، به شما امکان نمی دهد پیام های حذف شده را به اشتباه بازیابی کنید.

در مورد پیام های صوتی. شما می توانید آنها را بشکنید تا بعداً در همان مکان آنها را برگردانید ، بلکه هنگام ترک برنامه به یک پیام گوش دهید تا به طور موازی کار دیگری انجام دهد. حتی می توان خواندن را برای صرفه جویی در وقت خود سرعت بخشید.

تماس های صوتی و تصویری

علاوه بر پیام رسانی فوری ، WhatsApp به شما امکان می دهد تا تماس های صوتی برقرار کنید ، گویی تلفن ، اما از اینترنت استفاده می کنید و بنابراین بسته موبایل آرام خود را ترک می کنید. این گزینه از هر کشور جهان که کاربر در آن قرار دارد استفاده می شود ، تا زمانی که اینترنت داشته باشید ، می توانید بدون هزینه اضافی بپیوندید ! و اگر می خواهید علاوه بر شنیدن خود ، خودتان را ببینید ، تماس ویدیویی را به تماس صوتی ترجیح دهید !

توجه داشته باشید که WhatsApp به شما امکان می دهد به لطف گزینه ، تماس های ویدیویی را تا 50 نفر برقرار کنید اتاق, قبلاً برای پیام رسان فیس بوک (به یاد داشته باشید که این دو برنامه هر دو از ویرایشگر هستند فیس بوک). تماس های صوتی و تصویری از برنامه Office WhatsApp نیز در دسترس است (اما نه از وب).

همچنین می توانید پیوند اتاق ویدئو کنفرانس را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید تا آنها بتوانند به راحتی به آن برسند ، همانطور که می خواهید ملاقات گوگل, بزرگنمایی, تیم های مایکروسافت یا هر سرویس دیگری که در VideoConference تخصص دارد.

پیوست ها

در ماژول پیام رسانی ، می توانید پرونده ها را به متقابل خود ارسال کنید ، هر چه قالب ، عکس ، تصاویر ، فیلم ها و غیره آنها را به هر صورت آنها ارسال کنید.

اما این همه چیز نیست زیرا شما همچنین می توانید پیام های صوتی شخصی را ترک کنید. اما اگر دوست دارید در پشت معیار پیامی را در مورد دستگاه پاسخگو خانه بگذارید ، یا با پیوست برای بهبودی برای خود ایمیل ارسال می کنید. اکنون می توانید با ارسال پیام برای شما همه این کارها را با WhatsApp انجام دهید !

به طور پیش فرض ، توجه داشته باشید که WhatsApp پیکربندی شده است تا به طور خودکار عکس های ارسال شده به گروه ها و بحث های مختلف را که به آنها تعلق دارید بارگیری کنید. با این حال ، شما می توانید این را برعکس تنظیم کنید ، بنابراین برای دیدن یک عکس ، باید روی آن ضربه بزنید. این از حمله به فضای ذخیره سازی شما جلوگیری می کند ، علاوه بر این ، یک سیستم مدیریت فضای ذخیره سازی به شما امکان می دهد پیوست ها ، عکس ها ، فیلم ها و سایر پرونده های رسانه ای بسیار حجیم را لیست و حذف کنید. چه چیزی به سرعت فضای ذخیره سازی را در تلفن هوشمند خود به دست می آورد !

احتمال دیگر: از نسخه مرورگر در رایانه شخصی یا MAC خود استفاده کنید. در واقع ، این نسخه بدون بارگیری آنها به طور مستقیم تصاویر آنلاین را نشان می دهد.

اخبار آخرین نسخه WhatsApp چیست ?

در نوامبر 2022 ، جوامع ظاهر می شوند و به کاربران اجازه می دهند چندین مکالمه را با هم جمع کنند و در نتیجه همزمان پیام ها را برای همه به اشتراک بگذارند. جوامع نمایشگاه های عمومی نیستند زیرا شایعات توانسته اند آن را ادعا کنند ، اما بسیاری از مکالمات خصوصی و رمزگذاری شده از ابتدا تا انتها. برای دانستن بیشتر: جوامع ، نظرسنجی ها ، تماس های ویدیویی. WhatsApp پر از ویژگی های جدید است

در آغاز سال 2023 ، اساسنامه آواز وارد می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به مقاله ما مراجعه کنید: اساسنامه WhatsApp صدا می دهد.

با کدام سیستم عامل واتساپ سازگار است ?

برنامه چند برابر است ، این به کاربران امکان می دهد بدون توجه به تجهیزات خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و آن را در تمام دستگاه های خود بارگیری کنند.

برای دارندگان تلفن هوشمند تحت Google Android (فروشگاه Play) ابتدا می توانید WhatsApp را از Android 4 بارگیری کنید.0.3. برای iOS (فروشگاه اپل) ، لازم به ذکر است که برنامه فقط با آیفون و نسخه iOS از 9 سازگار است.0. توجه داشته باشید که اگر سیستم خود را تغییر دهید و می خواهید تاریخ خود را بازیابی کنید ، می توانید بین iOS و Android انتقال دهید.

برای دسترسی به پیام های خود در رایانه شخصی یا MAC ، می توانید نرم افزار Desktop را بارگیری کنید یا به وب سایت متصل شوید. در هر دو مورد ، برای اتصال حساب خود باید یک کد QR را در برنامه تلفن همراه خود اسکن کنید.

شما نسبتاً لینوکس هستید ، یا می خواهید نرم افزاری را روی رایانه خود نصب نکنید ? بنابراین ، نسخه سرویس آنلاین را انتخاب کنید که می تواند از هر مرورگر باز شود (همانطور که در بالا ذکر شد ، شما فقط باید یک کد QR را در برنامه خود اسکن کنید تا به مکالمات خود دسترسی پیدا کنید).

نحوه استفاده از دسک تاپ WhatsApp ?

برای کاربران Microsoft Windows ، شما باید حداقل ویندوز 8 نصب کنید. و برای کسانی که کامپیوتر اپل را ترجیح می دهند ، از MacOS 10 حساب کنید.10 به طوری که نرم افزار روی MAC شما کار کند.

اگرچه رابط کاربری موبایل واتس اپ به ویژه عملی است ، اما وقتی روی رایانه خود کار می کنید ، پاسخ دادن به پیام ها و شرکت در یک مکالمه گروهی همیشه آسان نیست. هر دقیقه از شما سؤال می شود و باید همیشه چشم خود را روی صفحه نمایش خود بلند کنید. اینجاست که نرم افزار دسک تاپ WhatsApp برای ویندوز و MacOS خوش آمدید. در واقع ، شما یک پنجره اختصاص داده شده به مکالمات خود به طور مستقیم در صفحه رایانه خود دارید ، که به طور خودکار با برنامه تلفن همراه شما هماهنگ می شوند. شما هیچ یک از مبادلات خود را با عزیزان یا با همکاران کار خود از دست نمی دهید.

رابط دسک تاپ WhatsApp روان و دلپذیر است و شما تمام گزینه های نسخه موبایل و همچنین سیستم رمزگذاری پایان -به پایان را دارید تا مکالمات خود را ایمن کنید. مخاطبین شما نیز هماهنگ هستند و می توانید تماس های صوتی و تصویری خود را مستقیماً از طریق رایانه خود انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به مقاله آموزش ما مراجعه کنید: چرا و چگونه می توان از WhatsApp در رایانه استفاده کرد ?

بهترین گزینه های WhatsApp چیست ?

بسیاری از نرم افزار و برنامه های ارتباطی برای بارگیری رایگان در دسترس هستند. بیشتر آنها همچنین به شما امکان می دهند از طریق پیام رسانی فوری (با انتقال پرونده ها و تصاویر) ، از طریق تماس صوتی یا تصویری (VideoConferencing) و مکالمات گروهی مبادله کنید. همه به اتصال به اینترنت نیاز دارند.

مایکروسافت همچنین یک سیستم ارتباطی ارائه می دهد ، به آن گفته می شود اسکایپ. این سرویس در کلیه سیستم عامل های رایانه ای ، در نسخه وب و در دستگاه های تلفن همراه (Android ، iPhone) ، بلکه در Xbox و Amazon Echo در دسترس است.

در زمینه های پیام رسانی ، باید به حضور آن اشاره کرد تلگرام, پیام رسانی فوق العاده ایمن (با رمزگذاری) ، کاملاً چندگانه که گزینه ای برای حذف پیام هایی که قبلاً خوانده شده است ارائه می دهد. بدون شک شما را به خاطر محرمانه بودن و ایمنی آن مورد علاقه خود قرار می دهد.

مانند تلگرام مبتنی بر امنیت و در این دوره بسیار بارگیری شده است که WhatsApp همچنان به فیس بوک پیوند می دهد ، ما به شما توصیه می کنیم علامت. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را بخوانید: سیگنال ، پیام رسانی به واتساپ ناامید

برای پیشبرد ، ما پیشنهاد می کنیم مقالات ما را بخوانید:

  • از برنامه های ویدئو کنفرانس رایگان استفاده می کند تا با عزیزانتان در تماس باشد ?
  • تلگرام ، سیگنال ، اولوید. پیام رقیب واتس اپ دارای کارت بازی است
  • برنامه های WhatsApp ، Discord و VideoConference در رئیس بارگیری
  • WhatsApp چقدر برای مصرف کنندگان ضروری است

پیام رسان واتساپ

پیام رسان واتساپ

ارائه پیام رسان WhatsApp با بارگیری.کم

پیام رسان واتساپ یک پیام فوری است که متعلق به گروه متا است (فیس بوک ، اینستاگرام. ). این امکان را به شما می دهد تا با پیام به صورت محتوای متن چندرسانه ای (فیلم ها ، آواز) مبادله کنید و همچنین امکان فراخوانی با گزینه ویدیویی را ارائه می دهد یا خیر. برای چندین سال ، این محبوب ترین پیام رسانی در جهان با بیش از دو میلیارد کاربر فعال بوده است.

برنامه WhatsApp در سال 2009 متولد شد ، توسط دو کارمند سابق شرکت یاهو به نام برایان آکتون و جان کوم ایجاد شد. اگر هدف اولیه آن جایگزینی پیامک بود ، می توان گفت که در بسیاری از کشورهای جهان موفق به ایجاد یک مکان اساسی شده است. او در سال 2014 ، سالی که توسط گروه متا با 22 میلیارد دلار خریداری شد ، یک نقطه عطف بسیار قوی را به دست آورد. از آن زمان ، او هنوز هم از آن درآمد ندارد و برای همه آزاد است.

اگر WhatsApp Messenger را بارگیری کنید ، به سرعت خواهید دید که این برنامه پیام رسانی فوری برای رسیدن به هدف اصلی آن در بسیاری از استدلال ها حساب می شود: جایگزین کردن پیامک. اول ، به شما این امکان را می دهد تا ببینید که آیا کاربر آنلاین است ، اگر پیام را خوانده است ، اگر در حال نوشتن است. اینها گزینه هایی هستند که می توانید در تنظیمات اصلاح کنید. سپس ، این سرویس به طور گسترده ای برای ایجاد گروه ها استفاده می شود: دوست ، خانواده ، کار … چندین میلیون نفر در گروه هایی با عزیزان خود در این سکو مکالمه می کنند.

بارگیری واتس اپ همچنین از خدماتی که روزانه توسط افرادی که در یک کشور زندگی نمی کنند استفاده می شود ، زیرا همه می توانند برای برقراری ارتباط با دیگری به شبکه یا اتصال WiFi خود اعتماد کنند و چه چیزی برای پرداخت پیامک باید به شبکه خود اعتماد کنند. و تماس. به این ترتیب ، این پلتفرم از سرویس Imessage که منحصراً برای دارندگان آیفون محفوظ است ، متمایز است.

سرانجام ، پیام رسان WhatsApp از رمزگذاری پایان -به لطف آن بهره می برد سیگنال پروتکل, یک پروتکل رمزگذاری که هنگام ارسال پیام یا برقراری تماس ، محافظت از بحث های شما را تضمین می کند. با توجه به این ، هیچ کس به جز فرستنده و گیرنده به صرافی های مربوطه دسترسی ندارد ، بنابراین متا نمی تواند محتوای مشترک را ببیند.

عملکرد پیام رسان واتس اپ

بارگیری WhatsApp Messenger را در تلفن هوشمند یا رایانه (نسخه وب) ساده و رایگان است. به محض انجام این کار ، فقط باید شماره تلفن خود را اضافه کنید و رویه ای را که خیلی سریع انجام می شود دنبال کنید ، به طوری که ایجاد یک حساب کاربری کمتر از چند دقیقه طول می کشد.

به محض اینکه یک حساب مسنجر WhatsApp دارید ، به یک رابط بسیار ساده دسترسی پیدا می کنید که در اطراف منوی واقع در پایین صفحه روی موبایل ساخته شده است. از آن زمان ، می توانید بین تماس ها ، بحث ها ، تنظیمات یا دوربین و وضعیت حرکت کنید.

دسته بحث بیشترین استفاده در پیام رسان WhatsApp است ، زیرا به تمام مکالمات شما در حال انجام روی سیستم عامل دسترسی می یابد. به این ترتیب ، مبادلات خصوصی خود را پیدا خواهید کرد ، بلکه گروه های خود را از یک رابط بسیار تصفیه شده نیز پیدا خواهید کرد. هنگامی که در یکی از بحث های خود قرار دارید ، می توانید یک متن یا پیام صوتی ، یک عکس ، یک فیلم ، پیوند ، یک GIF ارسال کنید … به طور خلاصه ، شما این انتخاب را دارید.

بارگیری WhatsApp به شما امکان می دهد تا با دو گروه یا گروهی تماس بگیرید ، ویژگی ای که در طول کانتینرهای پی در پی بحران سلامت در سال 2020 به طور گسترده در جهان مورد استفاده قرار گرفته است. و به دلایل خوب ، تماس ها فقط می توانند آواز باشند ، بلکه فیلم نیز هستند.

لازم به ذکر است که واتس اپ از موج داستانهایی که از همه برنامه های ایمیل یا تقریباً شبکه های اجتماعی در چند سال پیش فرا گرفته اند ، فرار نکرده است. بنابراین این ویژگی به شما امکان می دهد فیلم های کوتاهی را ارسال کنید که 24 ساعت قبل از ناپدید شدن در این سرویس در دسترس هستند. از گروه وضعیت ، می توانید به راحتی فیلم ها یا تصاویر مورد نظر خود را اضافه کرده و با مخاطبین خود مشورت کنید.

از تنظیمات ، WhatsApp به شما امکان می دهد محرمانه بودن و امنیت حساب خود را مدیریت کنید ، تا بتوانید به عنوان مثال از دسترسی به برنامه تلفن همراه توسط یک حساب (یا TouchID و FaceID در iOS) محافظت کنید. همچنین می توان تأیید دو مرحله را اجرا کرد.

با تنظیمات WhatsApp ، می توانید اعلان ها را نیز مدیریت کرده و هنگام دریافت پیام ، نمایش کلی را انتخاب کنید یا خیر. همانطور که قبلاً گفتیم ، گزینه های مربوط به تأیید خواندن یا وضعیت آنلاین است که می توانید پنهان کنید.

با گذشت زمان ، WhatsApp Messenger همچنان به ویژگی های جدیدی برای ایجاد موقعیت خود به عنوان رهبر جهان ادامه می دهد. از بهار سال 2023 ، گزینه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد پیام ارسال کنید و ظرف 15 دقیقه آن را اصلاح کنید ، در صورت خطا عالی است.

در غیر این صورت ، WhatsApp اکنون قفل بحث ها را ارائه می دهد تا بتوانید با این گزینه ایمنی اضافی ، مبادلات خصوصی خود را نقاب بزنید.

سازگاری

در اصل ، بارگیری WhatsApp Messenger فقط در تلفن های هوشمند امکان پذیر بود ، زیرا این سرویس در iOS و Android در دسترس بود. در این حالت ، توجه داشته باشید که باید نسخه 4 Android را داشته باشید.0.3 و iOS 9.0 یا به روزرسانی های اخیر سیستم عامل.

با گذشت زمان ، برنامه با سیستم عامل های بیشتر و بیشتر سازگار شده است ، به طوری که در رایانه هایی با MACOS از نسخه 10 یافت می شود.10 (یوسمیت) و ویندوز از نسخه 8.0.

رابط WhatsApp در رایانه شبیه به برنامه تلفن همراه است: به شما امکان می دهد تمام مکالمات خود را دنبال کرده و تماس برقرار کنید. این با تلفن هوشمند شما هماهنگ می شود به طوری که همیشه به روز هستید حتی اگر از چندین دستگاه استفاده کنید.

در یک مرورگر می توانید از WhatsApp Web استفاده کنید. این یک راه حل ساده است که باید از طریق کد QR به برنامه تلفن هوشمند شما مرتبط شود. هنگامی که در نسخه وب هستید ، ابتدا یک کد QR نمایش داده می شود و باید آن را از طریق کاربرد موبایل سرویس پیام رسانی اسکن کنید.

اگر می خواهید از WhatsApp از برنامه Office یا از نسخه وب استفاده کنید ، باید برنامه تلفن همراه را در تلفن هوشمند خود داشته باشید.

یک برنامه رایگان

شما می توانید WhatsApp Messenger را بارگیری کنید و از آن به طور کامل و بدون محدودیت زمانی استفاده کنید ، فقط به این دلیل که برنامه تلفن همراه کاملاً رایگان است. نیازی به اشتراک یا پرداخت از طرف شما ندارد. همچنین نیازی به ایجاد یک حساب در فیس بوک ندارید تا بتوانید از آن استفاده کنید.

اگر WhatsApp قصد داشت یک نسخه پرداخت شده را در یک مقطع ایجاد کند ، پیام رسانی بر فرمول برای متخصصان به نام WhatsApp Business متمرکز شده است ، بنابراین برای یک چارچوب حرفه ای محفوظ است.

گزینه های دیگر

دانلود WhatsApp برای پیوستن به جامعه ای با بیش از دو میلیارد کاربر فعال در هر ماه است و به راحتی با همه دوستان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند. با این حال ، این مانع شما نمی شود که به دنبال جایگزینی برای این برنامه موبایل که توسط گروه متا برگزار می شود (فیس بوک ، اینستاگرام. ). گزینه اول انتخاب سرویس سیگنال است.

سیگنال نیز در iOS ، Android ، Mac و Windows موجود است ، همچنین یک پیام فوری است که به دلیل محرمانه بودن در جهان به طور گسترده در جهان استفاده می شود. علاوه بر این ، این سرویس نیز کاملاً رایگان است.

با جزئیات ، این منشأ پروتکل رمزگذاری است سیگنال پروتکل که ما در چندین برنامه پیام رسانی – از جمله WhatsApp ، بلکه Facebook Messenger (در حالت “مکالمه مخفی”) و Allo Google (در “حالت ناشناس”). به طور موازی ، پیام رسانی ضمن حفظ یک رابط ساده و آسان برای استفاده از پیام ها برای مبادله توسط پیام ها یا نامگذاری شده (صدا یا فیلم) ، سایر ویژگی های مرتبط با امنیت را ارائه می دهد.

برنامه پیام رسانی دیگر که جایگزینی برای WhatsApp است ، پیام رسان فیس بوک است: این به سادگی دومین مورد استفاده در جهان است. بنابراین این سرویس متعلق به گروه متا است ، می خواهد با دستگاه های تحت ویندوز ، MacOS یا Android و iOS سازگار باشد. با بیش از 1.3 میلیارد کاربر در سراسر جهان ، بسیار محبوب است. در غیر این صورت ، می توانید خود را به سمت برنامه هایی مانند تلگرام سوق دهید.

تبادل پیام های خصوصی

پیام ها و تماس های خصوصی ساده ، قابل اعتماد و رایگان*، در سراسر جهان.

* هزینه های داده ممکن است اعمال شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با اپراتور خود تماس بگیرید.

پیام ها و تماس های خصوصی به شما این امکان را می دهد که خودتان باشید ، آزادانه بحث کنید و به افرادی که بیشتر برای شما حساب می کنند ، هر کجا که در جهان هستند ، احساس نزدیکی کنید.

به لطف تماس های صوتی و تصویری چیزی را از دست ندهید

چه در حین تماس گروهی با همکلاسی ها و چه از طریق تلفن با مادر خود ، تماس های صوتی و ویدئویی این احساس را به شما می دهد که در یک اتاق قرار داشته باشید.