لیست ارائه دهندگان ارائه دهنده Wi-Fi یا حساب های ویژه به مدت 60 روز ، Wi-Fi چیست? تعریف و انواع – سیسکو

چه Wi-fi

یک نقطه دسترسی بی سیم (AP) به دستگاه های بی سیم اجازه می دهد تا به یک شبکه بی سیم متصل شوند. یک شبکه بی سیم سیسکو دستگاه های جدید را بصورت آنلاین تسهیل می کند و پشتیبانی انعطاف پذیر را برای کاربران عشایری ارائه می دهد.
یک نقطه دسترسی بی سیم مانند یک تقویت کننده در استریو شما در شبکه شما عمل می کند. پهنای باند را از روتر می برد و آن را کشش می دهد تا چندین دستگاه بتوانند در مسافت های بیشتر به شبکه وصل شوند. اما یک نقطه دسترسی بی سیم برای گسترش دامنه دسترسی Wi-Fi راضی نیست. همچنین داده های مفیدی در مورد دستگاه های شبکه ارائه می دهد ، امنیت فعال را ارائه می دهد و بسیاری از اهداف دیگر را برآورده می کند.

منابع Covvi-19 برای افراد مبتلا به ناسازگاری

لیست ارائه دهندگان ارائه دهنده Wi-Fi یا حساب های ویژه به مدت 60 روز

با هم یاس کردن

ارائه Wi-Fi عمومی رایگان به مدت 60 روز به خانواده هایی که قبلاً اشتراک ندارند.
زنگ زدن: 1-855-846-8376 برای ثبت نام انگلیسی
زنگ زدن: 1-855-765-6995 برای ثبت نام اسپانیایی
Wi-Fi عمومی Comcast رایگان

ارتباطات/طیف منشور

منشور به مدت 60 روز به خانواده های دارای K-12 و یا دانشجویان کالج که در حال حاضر اشتراک پهنای باند طیف و در هر سطح خدمات تا 100 مگابیت در ثانیه ندارند ، دسترسی به پهنای باند طیف رایگان و دسترسی به Wi-Fi را به خانواده های دارای K-12 یا دانشجویان ارائه می دهد.
زنگ زدن: 1-844-488-8395
دسترسی به Wi-Fi Communications Communications

Altice USA

برای خانوارهای دارای K-12 و/یا دانش آموزان دانشگاهی که ممکن است به دلیل تعطیلی مدرسه آواره شوند و در حال حاضر دسترسی به اینترنت در خانه ندارند ، ما به مدت 60 روز به مدت 60 روز به مدت 60 روز به صورت رایگان به هر خانواده جدید مشتری ، راه حل باند پهن 30 مگابیت در ثانیه خود را ارائه می دهیم در ردپای ما.
زنگ زدن: 866 – 200 – 9522 برای ثبت نام در منطقه بهینه
زنگ زدن: 888 – 633 – 0030 برای ثبت نام در منطقه ناگهانی لینک
اعلامیه باند پهن آلتیس ایالات متحده آمریکا

wi-fi چیست?

Wi-Fi یک فناوری شبکه بی سیم است که به لوازم جانبی مانند رایانه ها (لپ تاپ و ثابت) ، دستگاه های تلفن همراه (تلفن های هوشمند و دستگاه های قابل حمل) و سایر تجهیزات (چاپگرها و دوربین های فیلمبرداری) امکان دسترسی آنلاین را می دهد. این اجازه می دهد تا این دستگاه ها و بسیاری دیگر اطلاعات را بین آنها مبادله کنند ، که باعث ایجاد شبکه می شود. اتصال به اینترنت به لطف روتر بی سیم امکان پذیر است. هنگامی که به Wi-Fi دسترسی پیدا می کنید ، به یک روتر بی سیم وصل می شوید ، که به دستگاه های شما اجازه می دهد تا با Wi-Fi سازگار باشند تا به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

با سیسکو تماس بگیرید

با سرویس فروش تماس بگیرید:

اصطلاح wi-fi به چه معنی است?

Wi-Fi مخفف نیست. این یک نام تجاری است که توسط یک شرکت بازاریابی ایجاد شده است که قرار است امکان تعامل را داشته باشد.

Wi-Fi چگونه کار می کند?

از نظر فنی ، استاندارد IEEE 802.او پروتکل هایی را که امکان ارتباط با دستگاه هایی با Wi-Fi را فراهم می کند ، از جمله روترهای بی سیم و نقاط دسترسی بی سیم تعریف می کند. نقاط دسترسی از استانداردهای مختلف IEEE پشتیبانی می کنند. هر استاندارد اصلاحیه ای است که تصویب شده است. استانداردها بر روی فرکانسهای متغیر کار می کنند ، چندین باند ارائه می دهند و از تعداد مختلف کانال پشتیبانی می کنند.

نقطه دسترسی بی سیم چیست?

یک نقطه دسترسی بی سیم (AP) به دستگاه های بی سیم اجازه می دهد تا به یک شبکه بی سیم متصل شوند. یک شبکه بی سیم سیسکو دستگاه های جدید را بصورت آنلاین تسهیل می کند و پشتیبانی انعطاف پذیر را برای کاربران عشایری ارائه می دهد.
یک نقطه دسترسی بی سیم مانند یک تقویت کننده در استریو شما در شبکه شما عمل می کند. پهنای باند را از روتر می برد و آن را کشش می دهد تا چندین دستگاه بتوانند در مسافت های بیشتر به شبکه وصل شوند. اما یک نقطه دسترسی بی سیم برای گسترش دامنه دسترسی Wi-Fi راضی نیست. همچنین داده های مفیدی در مورد دستگاه های شبکه ارائه می دهد ، امنیت فعال را ارائه می دهد و بسیاری از اهداف دیگر را برآورده می کند.

روتر بی سیم چیست?

در بیشتر خانوارها روترهای بی سیم وجود دارد. این دستگاه های سخت افزاری توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی برای اتصال به کابل یا شبکه اینترنتی XDSL خود استفاده می شود. یک روتر بی سیم گاهی اوقات شبکه محلی بی سیم (WLAN) نامیده می شود. شبکه بی سیم نیز شبکه Wi-Fi نامیده می شود. یک روتر بی سیم عملکردهای شبکه یک نقطه دسترسی بی سیم و روتر را با هم ترکیب می کند. در مورد روترهای بی سیم بیشتر بدانید.

روتر Wi-Fi اداری چیست?

بیشتر کاربران با استفاده از روتر بی سیم (Wi-Fi) به اینترنت بی سیم وصل می شوند. این روترها شبیه جعبه های کوچک با چندین شاخه کوتاه با هدف توزیع سیگنال در سراسر خانه یا محل کار هستند. هرچه کاربر بیشتر از روتر Wi-Fi دور باشد ، سیگنال پایین تر خواهد بود. این به همین دلیل است که چندین روتر بی سیم به طور کلی در فضای کاری در دسترس هستند. تقویت کننده های سیگنال Wi-Fi در یک خلیج ، برای بهینه سازی یا گسترش پوشش اینترنتی قرار می گیرند.

نقطه دسترسی عمومی موبایل چیست?

یک نقطه دسترسی عمومی موبایل یک قابلیت مشترک در تلفن های هوشمند با اتصالات مرتبط و نامربوط است. هنگامی که نقطه دسترسی عمومی موبایل را در تلفن خود فعال می کنید ، اتصال شبکه بی سیم خود را با سایر دستگاه هایی که ممکن است به اینترنت دسترسی داشته باشند به اشتراک می گذارید.

نقطه دسترسی عمومی Wi-Fi قابل حمل چیست?

یک نقطه دسترسی عمومی Wi-Fi قابل حمل از طریق یک اپراتور تلفن همراه در دسترس است. این یک دستگاه کوچک است که از برج های تلفن همراه برای پخش سیگنال های 3G سرعت بالا یا 4G -STRIP استفاده می کند. بسیاری از دستگاه ها ، مانند iPad و لپ تاپ ، می توانند به صورت بی سیم وصل شوند ، که امکان اتصال آسان به اینترنت را در هر کجا که می خواهید امکان پذیر است. مانند تلفن های همراه ، هزینه ماهانه یک نقطه دسترسی عمومی قابل حمل بر اساس بسته داده ای است که شما انتخاب می کنید. یک نقطه دسترسی عمومی Wi-Fi قابل حمل یک روش مطمئن تر برای دسترسی به اینترنت است تا جستجوی سایر کاربردهای عمومی استاتیک.

wi-fi: چیست ?

Wi-Fi رایج ترین حالت اتصال بی سیم است. © Robsonphoto ، Fotolia

[در ویدئو] مسیر باورنکردنی ترافیک جهانی اینترنت هنگام اتصال به اینترنت ، داده های ما یک سفر بسیار طولانی است. یک ایمیل سفر می کند.

اصطلاح Wi-Fi مبتنی بر قیاس قیاس با Hi-Fi است (وفاداری بالا). این به معنای هیچ چیز خاصی نیست ، اگرچه می توانیم بخوانیم وفاداری بی سیم یا وفاداری بی سیم.

wi-fi ، چیست ?

Wi-Fi یک پروتکل ارتباطی و شبکه رایانه ای شبکه رایانه ای را به صورت بی سیم تعیین می کند. در سالهای اخیر به طور قابل توجهی توسعه یافته است. او بی تفاوت به عنوان یک مرد یا زن در نظر گرفته می شود. Wi-Fi در تمرین شبکه های بی سیم که از نقاط مهم نقاط مهم عبور می کنند .

شبکه های بی سیم

Wi-Fi یک فناوری است که در سال 1997 توسعه یافته است. این اتصال چندین دستگاه (رایانه های رایانه یا دسک تاپ ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند تلفن هوشمند ، چاپگر ، جعبه) بین آنها و اینترنت را تضمین می کند بدون اینکه از طریق سیم یا کابل عبور کنید. این فرکانس ها را بین 2.4 گیگاهرتز تا 5 گیگاهرتز منتشر می کند. این طبق استانداردهای IEEE IEEE 802 اداره می شود.11.

ترمینال های دسترسی Hospots یا Wi-Fi

در کانون اینترنت بی سیم مختصر در کانون به طور کلی توسط ترمینال یا نقطه (دسترسی) به Wi-Fi ترجمه می شود. دامنه آنها به ندرت از صد متر فراتر می رود. آنها می توانند رایگان یا پرداخت شوند. دو نوع وجود دارد:

 • نقطه دسترسی استاندارد ؛
 • نقطه دسترسی جامعه.

نقاط دسترسی به جامعه اغلب دارای یک شخصیت محلی ، چه شهری ، روستایی و چه منطقه ای هستند. در نیمه اول دهه 2000 ، آنها توسط چندین سازمان دولتی مانند مقامات محلی ، Datar (هیئت برنامه ریزی منطقه ای و اقدامات منطقه ای) یا رهبر تأمین شدند (پیوند بین اقدامات توسعه اقتصادی روستایی یارانه ای توسط اتحادیه اروپا).

wi-fi برای چیست ?

Wi-Fi انتقال داده ها را تسهیل می کند. به همین دلیل است که دولت و جوامع محلی آن را منتشر می کنند.

آرم Wi-Fi در سال 1999 توسط شرکت Interbrand ، متخصص در ارتباطات برند ایجاد شد ، که از نماد چینی یین و یانگ الهام گرفته شده است. © Wi-Fi Alliance ، Wikimedia Commons ، DP

انتقال به طور فزاینده ای آسان از داده ها

Wi-Fi کاربران خود را از سیم ها رها می کند و انتقال داده را تسهیل می کند. WiFi 6 ، آخرین ، مزایای بسیاری دارد:

 • نرخ سرعت بالا 10 گیگابایت در ثانیه ؛
 • تأخیر کمتر از یک میلی ثانیه.

این برای واقعیت مجازی ، جریان ویدیویی 4K و بازی های ویدیویی بسیار مؤثر است:

 • یک پوشش 200 متری ؛
 • ظرفیت 12 مگابیت در ثانیه در هر متر مربع ؛
 • امنیت تقویت شده.

تعمیم Wi-Fi

 • دولت آن را از طریق برنامه توسعه دیجیتال دیجیتالی خود از قلمرو که باید باند پهن را تعمیم دهد ، تشویق می کند.
 • SNCF Wi-Fi را در ایستگاه ها و قطارها در دسترس کاربران خود قرار می دهد.
 • مقامات محلی و شهرها توسعه Wi-Fi را تشویق می کنند.

پارک های عمومی و باغ ها ، موزه ها ، کتابخانه ها ، تالارهای شهر ، به طور فزاینده ای ارائه می شوند. کاربران دسترسی رایگان به آن دارند.

Wi-Fi چگونه کار می کند ?

Wi-Fi به لطف استفاده از امواج رادیویی رادیویی کار می کند . آداپتور شبکه بی سیم که رایانه شما را مجهز می کند ، اطلاعات ارائه شده در یک سیگنال رادیویی را تغییر می دهد که یک آنتن به روتر یا جعبه شما منتقل می شود ، که وظیفه رمزگشایی آنها را بر عهده دارد. یک کابل اترنت این اطلاعات را به اینترنت ارسال می کند.

کد wi-fi ، چیست ?

کد Wi-Fi به معنی دو عنصر مختلف است:

 • شناسه یا SSID که به شما در انتخاب یک شبکه Wi-Fi کمک می کند و به آن متصل می شود
 • رمز عبور ضروری برای اتصال به شبکه ای که انتخاب کرده اید.

کدها را می توان به صورت رایگان یا پرداخت ارائه داد.