WI -FI در هیئت مدیره: Air France پیشنهادات جدید خود را ارائه می دهد – دیجیتال ، Air France تا سال 2020 WiFi رایگان را در همه هواپیماها ارائه می دهد

وای فای ایر فرانسه

اتصال به اینترنت در پروازهای هوایی فرانسه دیگر مشکلی نخواهد بود. تا سال 2020 تمام هواپیماهای هواپیمایی دسترسی به WiFi را ارائه می دهند. Air France Connect 3 فرمول اشتراک زمانی را ارائه می دهد. اولین مورد رایگان است و به شما امکان می دهد فقط با پیام رسانی ارتباط برقرار کنید ، در Facebook Messenger ، WhatsApp ، Imessage … استفاده از خدمات خود در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی امکان پذیر است.

Wi-Fi در هیئت مدیره: Air France پیشنهادات جدید خود را ارائه می دهد

Air France با توجه به خدمات متصل شده در هواپیماهای خود شتاب می گیرد ، راه اندازی Air France Connect ، پیشنهاد جدید Wi-Fi آن در هیئت مدیره ، مشهود است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

Air France Connect ، این نام جدیدی است که پیشنهادات دسترسی به Wi-Fi را در هواپیماهای مجهز به شرکت مجهز به شرکت تعیین می کند. در حقیقت ، سه بسته جدید به مسافران ارائه می شود ، از جمله یک رایگان. در واقع ، “پیام پیام” به همه ارائه می شود. از طرف دیگر ، محدود به ارسال پیام های متنی است. با این حال مشخص شده است که مشتریان قادر خواهند بود با دوستان ، همکاران و خانواده خود “از برنامه های مورد علاقه خود” به تعویض پرواز خود ادامه دهند. بنابراین ما می دانیم که برنامه های بسیار محبوب پیام رسانی فوری مانند مسنجر ، واتس اپ و دیگران پشتیبانی می شوند.

دو فرمول دیگر پرداخت می شود. “Surf Pass” به پیام فوری امکان استفاده از صندوق پستی خود و گشت و گذار در اینترنت می افزاید. یک پاس برای کل پرواز برنامه درسی کوتاه ، از 5 یورو برای پر از پرواز متوسط ​​و 8 یورو به مدت یک ساعت در یک پرواز با مسافت طولانی یا 16 یورو برای استفاده از آن در طول سفر ،. دارندگان کارت آبی پرواز قادر خواهند بود این گزینه را در “مایل” (2700 مایل به مدت یک ساعت ، 6000 مایل برای کل پرواز) تنظیم کنند.

در مورد “جریان عبور” ، که فقط در پروازهای مسافت طولانی در دسترس است ، دارای مزایای دو فرمول دیگر با سرعت بهبود یافته است (Air France باند پهن را بیرون می کشد ، بدون جزئیات بیشتر) و اجازه می دهد پرونده ها بارگیری و همچنین پخش محتوای چندرسانه ای. این آخرین پاس برای مدت زمان کامل پرواز یا 10،000 مایل در 30 یورو صورتحساب می شود.

آخرین اطلاعات ، و مهمترین چیز ، Air France از این فرصت استفاده می کند تا اعلام کند که 100 ٪ هواپیماها در ناوگان خود مجهز به ارائه Wi-Fi تا سال 2020 هستند. در پایان سال 2018 ، Air France قول می دهد که 22 هواپیمای مسافت طولانی و 8 هواپیمای کوتاه و متوسط ​​با آن مجهز شوند. در زیر ، ویدئویی که در آن Air France نشان می دهد چگونه هواپیمای خود را برای ارائه Wi-Fi در هیئت مدیره مجهز می کند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

Air France تا سال 2020 وای فای رایگان را در همه هواپیماها ارائه می دهد

Air France تا سال 2020 WiFi را به صورت رایگان در همه هواپیماها ارائه می دهد. سه فرمول اشتراک ارائه می شود ، یکی رایگان برای پیام ها و دو مورد پرداخت برای گشت و گذار در اینترنت و جریان. پایانه ها برای اتصال در هواپیماها قرار دارند ، فقط به مرورگر وب خود دسترسی پیدا کنید. پرداخت توسط کارت بانکی و پی پال امکان پذیر است.

Free Wifi Airfrance 2020

اتصال به اینترنت در پروازهای هوایی فرانسه دیگر مشکلی نخواهد بود. تا سال 2020 تمام هواپیماهای هواپیمایی دسترسی به WiFi را ارائه می دهند. Air France Connect 3 فرمول اشتراک زمانی را ارائه می دهد. اولین مورد رایگان است و به شما امکان می دهد فقط با پیام رسانی ارتباط برقرار کنید ، در Facebook Messenger ، WhatsApp ، Imessage … استفاده از خدمات خود در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی امکان پذیر است.

Air France تا سال 2020 3 فرمول اشتراک اینترنتی را در تمام هواپیماهای خود ارائه می دهد ، از جمله یک رایگان

دومین پیشنهاد “گشت و گذار” از 3 یورو در پرواز در فرانسه ، از 5 یورو در پرواز در اروپا ، از 8 یورو در پروازهای بین المللی به مدت یک ساعت یا 18 یورو برای پرواز کامل ارائه می شود. با توجه به پاس “جریان” ، 30 یورو هزینه دارد و به شما امکان می دهد فیلم های پخش را در سیستم عامل های SVOD و همچنین بارگیری تماشا کنید. سایت Air France بدون در نظر گرفتن اشتراک انتخاب شده همیشه در دسترس است. این توسط Air France مشخص نشده است ، اما ما می دانیم که شبکه هواپیمایی هواپیمایی اروپا به لطف 4G جریان سفارش 60 تا 75 مگابیت در ثانیه مجاز است.

مسافران فقط باید به ترمینال WiFi “Air France Connect” موجود در هواپیما وصل شوند. چندین آیین نامه توسط کارت بانکی از جمله American Express ، Visa و MasterCard یا PayPal ارائه شده است. مسافران ، نظر شما در مورد این فرمول های اشتراک چیست ? آیا می خواهید برای یکی از این بسته ها دست خود را در جیب خود قرار دهید؟ ? نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست