تماس وای فای چیست – هر آنچه شما باید بدانید | شبکه های من ، با استفاده از تماس های Wi -Fi تماس بگیرید – Apple Assister (FR)

با استفاده از قابلیت های Wi-Fi تماس بگیرید

شرکت های دیگر مانند نارنجی حتی اگر پوشش تلفن همراه ندارید ، خدمات تماس با WiFi Access را ارائه می دهند. بنابراین اگر بیش از 2600 متر از سطح دریا هستید ، تحسین کلیسای جامع تحمیل شده سالتین کلمبیا ، هنوز هم می توانید تماس بگیرید. واقعا عالی است !

تماس وای فای چیست ?

تماس وای فای مانند یک تماس معمولی است اما کانال مورد استفاده اینترنت به جای خط تلفن است. وقتی از تماس های WiFi استفاده می کنید ، از اتصال شبکه اپراتور خود استفاده نمی کنید. در عوض ، شما از طریق شبکه WiFi تماس های صوتی برقرار خواهید کرد. شما می توانید از اتصال WiFi به هتل ، در خانه ، در دفتر یا حتی در یک نقطه WiFi رایگان یا پولی استفاده کنید. بنابراین ، اولین چیزی که شما باید از این سرویس استفاده کنید ، دسترسی به WiFi است.

نحوه پیکربندی تماس های WiFi در تلفن هوشمند خود ?

باید بدانید که تماس های WiFi یک برنامه کاربردی نیست. این تابعی است که روی تلفن شما نصب شده است. می توانید از مناطق غیر پوشیده شده تماس بگیرید و دریافت کنید. از هر شبکه WiFi می توان برای تماس های WiFi استفاده کرد ، خواه اتصال WiFi رایگان و یا پولی. اگر از داده های تلفن خود استفاده می کنید ، فقط باید تماس های WiFi را فعال کنید.

در هر صورت ، باید به یاد داشته باشید که وقتی در منطقه ای هستید که پوشش اپراتورها کم است ، تماس های WiFi بسیار مفید هستند. شما می توانید این عملکرد را به عنوان یک حالت تماس پیش فرض تعریف کنید یا فقط در صورت از دست دادن سیگنال تلفن.

گزینه های تماس با WiFi چیست ?

با این حال ، اگر تلفن شما این عملکرد را ندارد ، همیشه می توانید یک برنامه را بارگیری کنید. پس از نصب آن ، لازم است که شخصی که می خواهید با آن تماس بگیرید دارای همان برنامه باشد. بنابراین ، تا زمانی که داده در تلفن خود داشته باشید ، می توانید یک تماس WiFi برقرار کنید.

از طرف دیگر ، اگر اطلاعاتی در تلفن هوشمند خود ندارید ، همیشه می توانید موتور جستجوی WiFi خود را فعال کنید. به یاد داشته باشید که شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس یا پاریس دارای وای فای عمومی هستند ، بنابراین یافتن اینترنت به صورت رایگان مشکلی نخواهد داشت. به همین ترتیب ، برنامه های کارت WiFi مانند WiFi Map LLC از Google وجود دارد. اگر بخواهید می خواهید هر کجا که در جهان هستید آنلاین شوید.

ممکن است اکنون از خود بپرسید: “علاقه تماس های WiFi چیست ?””. بزرگترین مزیت این است که شما دیگر به شبکه سلولی وابسته نیستید ! مناطق روستایی وجود دارد که در آن شبکه های تلفن همراه ممکن است بهترین پذیرایی را به شما ارائه ندهند ، اما شبکه WiFi خانگی شما کاملاً خوب کار می کند. عملکرد برقراری تماس های WiFi در این شرایط بسیار عالی است.

نحوه برقراری تماس WiFi با اندروید ?

اگر تلفن شما Android است ، باید برنامه های سازگار با این کار را بارگیری کنید. اگرچه برنامه هایی وجود دارد که می توانید از طریق تلفن خود پیکربندی کنید ، هر چه سیستم عامل آن باشد. Facebook ، WhatsApp و Skypeare بخشی از آن هستند. بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است ، شما فقط برنامه مربوطه را باز می کنید. سپس روی نماد تماس (یا تماس ویدیویی) کلیک کنید و آماده صحبت خواهید بود. برخی از شرکت ها مانند Google حتی برنامه های اختصاصی خود را مانند Google Talk دارند.

با این حال ، این برنامه ها از Voice on Internet Protocol (VOIP) استفاده می کنند که با سیستم مورد استفاده توسط WiFi متفاوت است. شما باید عملکرد WiFi Call را در تلفن هوشمند خود پیکربندی کنید ، بنابراین نیازی به اتصال به یک سرویس یا شروع یک برنامه برای استفاده از آن نیست. به این معنا ، ممکن است بخواهید بدانید که گزینه های زیادی برای انتخاب برنامه مناسب وجود دارد. اگر از حضور در دوبلین با شکوه لذت می برید و برای رزرو یک تور گینس باید تماس بگیرید ، شرکتی وجود دارد که می تواند در این مورد به شما کمک کند.

Vopium شما را به یک شماره دسترسی محلی در نزدیکی و بعداً به مقصد بین المللی شما متصل می کند. سپس برای یک تماس محلی برای ارائه دهنده خدمات تلفن همراه خود پرداخت می کنید و برای قسمت بین المللی تماس وپیوم پرداخت می کنید. اگر تلفن هوشمند شما به پایگاه داده WiFi یا 3G وصل شده است ، Vopium تماس شما را تقریباً به کشور مقصد نگه می دارد. وقتی شاکی و گیرنده هر دو کاربر وپیوم هستند ، تماس رایگان است.

نحوه برقراری تماس با WiFi با آیفون ?

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید: برای برقراری تماس WiFi از یک سیستم تلفن iOS ، به آیفون 5C یا نسخه های بعدی نیاز دارید. عملکرد تماس WiFi را در تنظیمات فعال کنید -> تلفن -> تماس WiFi. برخی از تلفن های هوشمند از شما می خواهند آدرس خود را برای خدمات اضطراری وارد یا تأیید کنید.

هنگامی که تماس های WiFi در دسترس است ، WiFi را پس از نام اپراتور خود در نوار وضعیت مشاهده خواهید کرد ، بعداً تماسهای شما از این عملکرد استفاده می کنند. همچنین می توانید از عملکرد تماس WiFi در سایر دستگاه های اپل مانند iPad ، iPod Touch ، Apple Watchor Mac استفاده کنید. برای اطلاع از اینکه آیا دستگاه شما از تماس های WiFi پشتیبانی می کند ، با وب سایت رسمی مشورت کنید.

از طرف دیگر ، هر برنامه نسخه iOS و Android خود را دارد. بنابراین اگر شما یک Appleguy هستید ، چند برنامه وجود دارد که می توانید از آنها برای برقراری تماس WiFi استفاده کنید. شرکت هایی مانند Tango یک سرویس پیام رسانی موبایل را برای اتصال میلیون ها نفر در سراسر جهان ارائه می دهند.

تماس های Tangooffers ، تماس های ویدیویی و موارد دیگر. چندین بازی وجود دارد که می توانید با دوستان خود یا توسط خودتان بازی کنید. استفاده از این برنامه آسان است و برقراری تماس WiFi نیز از این قاعده مستثنی نیست. Viber یکی دیگر از برنامه های تماس و پیام رسانی است که توسط سیستم امنیتی آن متمایز است. تمام تماس ها و متون توسط رمزگذاری یکپارچه که آخرین مکانیسم پیشرفته ایمنی است محافظت می شود.

شرکت های دیگر مانند نارنجی حتی اگر پوشش تلفن همراه ندارید ، خدمات تماس با WiFi Access را ارائه می دهند. بنابراین اگر بیش از 2600 متر از سطح دریا هستید ، تحسین کلیسای جامع تحمیل شده سالتین کلمبیا ، هنوز هم می توانید تماس بگیرید. واقعا عالی است !

علاوه بر همه اینها ، باید بدانید که یکی از مزایای تماس های WiFi این است که نیازی به اضافه کردن مخاطبین خود به این سرویس نیست که با اسکایپ و فیس بوک انجام می دهید. شما به فهرست تلفن خود دسترسی خواهید داشت و مخاطبین شما نیازی به بارگیری یک برنامه ندارند.

مضرات تماس های وای فای چیست؟ ?

علم و فناوری رشد نمایی را تجربه می کنند. در همین حال ، در دنیای سرمایه داری که تجارت آزاد نوعی مانترا لازم است ، میلیون ها مقاله وجود دارد که برای رفتن به شما می جنگند. سپس تجهیزات زیادی برای کاوش و انتخاب دارید ، اما در عین حال ، باید مضرات تماس های WiFi را در نظر بگیرید.

اول از همه ، فقط چند تلفن با این عملکرد وجود دارد. اپل فقط آن را در آیفون 5C یا نسخه های بعدی ارائه می دهد. با این حال ، بسیاری از Androidswhichs وجود دارد که آن را دارند. به طور کلی ، تماس های وای فای رایگان است ، اما اگر مجبور هستید یک تماس بین المللی برقرار کنید ، باید هزینه آن را بپردازید.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید قیمت است. تماس های WiFi به طور کلی در مقایسه با بسته تلفن کاهش می یابد ، به طوری که ارزان تر از یک اسکایپال نیست. ممکن است فکر کنید که تماس های وای فای برای شما نیست ، ما می توانیم راه حل دیگری را به شما ارائه دهیم. شما می توانید یک جیبی بین المللی را انتخاب کنید.

یک گزینه خوب برای استفاده از تماس های WiFi

WebSpot من یک دستگاه کوچک به نام WiFi Pocket یا MiFi ارائه می دهد. این یک شبکه WiFi ، حداکثر 15 متر در اطراف آن را پخش می کند ، که می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه WiFi (تلفن های هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ) وصل شوید. اجاره یک جیب WiFi یا MIFI به شما امکان می دهد در طول سفر بین المللی داده های 4G LTE و نامحدود را به دست آورید.

این تنها گزینه اینترنت اینترنت است که به شما امکان می دهد خیلی سریع و طولانی اینترنت را مرور کنید. آماده است ، بنابراین شما شگفتی نخواهید داشت و می توانید آن را در هر کجا که می خواهید دریافت کنید.

انتخاب شما برای برقراری ارتباط هر چه باشد ، باید چیزی را به خاطر بسپارید. شما حق دارید از تمام نوآوری ها برای بهبود زندگی و تجربیات خود استفاده کنید تا زمانی که برده نشوید.

با استفاده از قابلیت های Wi-Fi تماس بگیرید

عملکرد Wi-Fi به شما امکان می دهد در صورت اتصال Wi-Fi در یک منطقه کوچک یا تحت پوشش شبکه ای از داده های تلفن همراه ، تماس برقرار یا دریافت کنید. این مقاله را بخوانید تا نحوه ادامه کار را پیدا کنید.

آیفون که صفحه نمایش تماس های Wi-Fi را نشان می دهد ، Wi-Fi با این تلفن فعال می شود

تماس های Wi-Fi را در آیفون خود برقرار کنید

برای فعال کردن تماس های Wi-Fi ، تنظیمات دسترسی> تلفن> تماس های Wi-Fi. ممکن است لازم باشد آدرس خود را برای خدمات اضطراری وارد یا تأیید کنید. هنگامی که مرکز کنترل نمایش داده می شود ، ذکر “Wi-Fi” در نوار وضعیت ظاهر می شود اگر ویژگی تماس Wi-Fi در دسترس باشد. تماسهای شما سپس از طریق شبکه Wi-Fi انجام می شود. تماس های اضطراری انجام شده از آیفون شما در صورت وجود شبکه تلفن همراه را بگیرید. در موارد دیگر ، در صورت فعال شدن ، از قابلیت تماس Wi-Fi استفاده می شود. از موقعیت مکانی دستگاه شما می توان برای تسهیل در هنگام تماس اضطراری ، چه فعال کنید یا خیر ، آیا سرویس موقعیت مکانی را فعال می کنید یا خیر.

آیفون که با سایر دستگاه های روی صفحه نمایش می دهد. تماس های سایر دستگاه ها فعال شده و به جان اجازه می دهد تا با iPad و MacBook Pro خود تماس بگیرید

دستگاهی را برای استفاده از آن با قابلیت تماس های Wi-Fi اضافه کنید

 1. بررسی کنید که دستگاهی که می خواهید اضافه کنید آخرین نسخه نرم افزار خود را دارد.
 2. در آیفون خود ، به تنظیمات> تلفن> تماس های Wi-Fi بروید.
 3. روی تماسهای Wi-Fi روی سایر دستگاه ها ضربه بزنید.
 4. به صفحه قبلی برگردید ، سپس به دستگاه های دیگر تماس بگیرید.
 5. اگر این گزینه از قبل فعال نشده باشد ، تماس های سایر دستگاه ها را فعال کنید. لیستی از دستگاه های واجد شرایط شما به نظر می رسد که تماس با آنها امکان پذیر است.
 6. هر دستگاه مورد نظر خود را با تماس های Wi-Fi فعال کنید.

سپس اطمینان حاصل کنید که سایر دستگاه های شما تماس های آیفون شما را می پذیرند:

 • در iPad خود به تنظیمات> FaceTime بروید ، سپس گزینه تماس را از آیفون فعال کنید.
 • در MAC خود ، برنامه AppTtime را باز کنید و FaceTime> Settings (یا ترجیحات) را انتخاب کنید. سپس تماس های آیفون را فعال کنید.

گزینه تماس Wi-Fi هنگام فعال کردن تماس با دستگاه های دیگر به طور خودکار برای Apple Watch فعال می شود.

آیفون که صفحه تلفن را با گزینه تماس فعال Wi-Fi نمایش می دهد

اگر نمی توانید دستگاهی اضافه کنید:

 • در آیفون خود ، اطمینان حاصل کنید که تماس های Wi-Fi با دستگاه های دیگر فعال شده است ، و دستگاه شما در لیست قرار دارد و در تماس با تماس های تماس با تماس با تماس با تماس ها تماس می گیرد.
 • اطمینان حاصل کنید که با همان شناسه اپل در هر دو دستگاه به FaceTime و iCloud متصل هستید.

تماس های Wi-Fi را با دستگاه دیگری برقرار و دریافت کنید

اگر اپراتور شما از تماس های Wi-Fi در دستگاه های متصل به iCloud پشتیبانی می کند ، می توانید تماس های Wi-Fi را در دستگاه های دیگر برقرار و دریافت کنید.

حتماً با شناسه اپل که در آیفون خود استفاده می کنید به iCloud و FaceTime متصل شوید. همچنین بررسی کنید که دستگاه های شما جدیدترین نسخه از نرم افزار خود را دارند.

به شرح زیر بروید تا یک تماس Wi-Fi در iPad ، Apple Watch یا Mac خود برقرار کنید.

با iPad خود تماس بگیرید

 1. شما باید دستگاه خود را اضافه کنید تا به آن اجازه دهید از عملکرد تماس های Wi-Fi استفاده کند. اگر هنوز این کار را نکرده اید ، آن را اضافه کنید.
 2. برنامه FACETIME را باز کنید.
 3. تماس یا شماره تلفن را وارد کنید ، سپس آن را لمس کنید.
 4. روی دکمه صوتی ضربه بزنید .

همچنین می توانید با لمس شماره تلفن در برخی از برنامه ها مانند مخاطبین ، ایمیل ، پیام ، سافاری یا موارد دیگر تماس بگیرید.

با مک خود تماس بگیرید

 1. برنامه FACETIME را باز کنید.
 2. FaceTime> تنظیمات (یا تنظیمات برگزیده) را انتخاب کنید.
 3. گزینه تماس را از آیفون فعال کنید.
 4. تماس تلفنی را در FaceTime برقرار و دریافت کنید.

با Apple Watch خود تماس بگیرید

 1. برنامه تلفن را باز کنید.
 2. یک مخاطب را انتخاب کنید.
 3. روی دکمه تلفن ضربه بزنید .
 4. شماره یا آدرس ایمیل را که می خواهید با آنها تماس بگیرید انتخاب کنید.

دستگاه را حذف کنید

اگر نمی خواهید از تماس های Wi-Fi در یکی از دستگاه های خود استفاده کنید:

 1. در آیفون خود ، به تنظیمات> تلفن> تماس با دستگاه های دیگر بروید.
 2. در لیست دستگاه های نمایش داده شده ، تماس های Wi-Fi را برای دستگاه مورد نظر غیرفعال کنید.

اگر تماس های wi-fi کار نمی کنند

اگر نمی توانید از تماس های Wi-Fi استفاده کنید یا از آن استفاده کنید ، بررسی کنید که اپراتور شما تماس های Wi-Fi را ارائه می دهد و دستگاه های شما جدیدترین نسخه از نرم افزار خود را دارند. سپس با انتظار دو دقیقه بین هر مرحله ، به شرح زیر ادامه دهید.

 1. تنظیمات دسترسی> تلفن> Wi-Fi ، و اطمینان حاصل کنید که ویژگی تماس های Wi-Fi فعال شده است.
 2. آیفون خود را مجدداً راه اندازی کنید.
 3. به یک شبکه Wi-Fi متفاوت متصل شوید. تماس های Wi-Fi با همه شبکه های Wi-Fi سازگار نیستند.
 4. ویژگی تماس های Wi-Fi را غیرفعال کنید ، سپس آن را دوباره فعال کنید.
 5. تنظیمات دسترسی> عمومی> انتقال یا تنظیم مجدد آیفون> تنظیم مجدد.
 6. تنظیمات شبکه تنظیم مجدد را لمس کنید.

FaceTime در برخی از کشورها یا مناطق خاص در دسترس نیست.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نشده اند ، یا به وب سایت های مستقل که توسط اپل بررسی نشده و مورد آزمایش قرار نمی گیرند ، فقط به عنوان یک نشانه ارائه شده است و هیچ توصیه ای را تشکیل نمی دهد. اپل نمی تواند مسئولیت استفاده از چنین سایت ها یا محصولات شخص ثالث یا عملکرد آنها را بر عهده بگیرد. اپل به هیچ وجه قابلیت اطمینان یک وب سایت شخص سوم یا صحت اطلاعاتی را که دومی ارائه می دهد تضمین نمی کند. برای اطلاعات بیشتر با تامین کننده تماس بگیرید.