نحوه تغییر رمز عبور Wi-Fi Bbox? | bbox actus ، چگونه رمز عبور WiFi را از bbox خود تغییر دهیم?

نحوه تغییر رمز عبور WiFi از Bbox خود

Contents

شما به تازگی یک پیشنهاد اینترنتی Bbox Fit ، Bbox Must یا Bbox Ultym را بیرون آورده اید ?

نحوه تغییر رمز عبور Wi-Fi Bbox ?

شما مشتری Bouygues هستید و می خواهید به مدیریت Bbox دسترسی پیدا کنید تا رمز عبور Wi-Fi را تغییر دهید ? از طریق این راهنما ، رویه هایی را برای پیگیری در مورد پیکربندی رمز عبور Bbox و نحوه انتخاب یک کد Wi-Fi Bbox مناسب برای تضمین امنیت آنلاین بهتر پیدا کنید.

شما هنوز مشتری Bouygues نیستید ?

 • ضروری
 • برای تغییر حالت Wi-Fi Bbox ، لازم است بهرابط مدیریت Bbox از طریق کابل اترنت.
 • توصیه می شود به طور مرتب تغییر دهید رمز عبور Wi-Fi Bouygues آن برای محافظت از شبکه خود از آن اتصالات و هک های کلاهبرداری.
 • یک رمز عبور Wi-Fi Bbox باید به طور ایده آل حاوی یک باشد حداقل 8 حرف. این باید از چهره ها ، شخصیت های خاص و حروف در حروف کوچک و سرمایه تشکیل شود.

چرا رمز عبور Wi-Fi Bbox را تغییر دهید ?

زن گیج کننده

در رمز عبور Wi-Fi Bbox به شما امکان می دهد اتصال اینترنت خود را تضمین کنید تا فقط افراد دارای کد بتوانند به آن وصل شوند. همچنین توصیه می شود رمز عبور Wi-Fi Bbox را تغییر دهید به طور مرتب برای جلوگیری از اتصالات کلاهبرداری و هرگونه هک.

اتصال کلاهبرداری اتصال را انگلی می کند و سرعت اینترنت را کند می کند. هک رایانه می تواند عواقب مضر تری داشته باشد ، خواه این باشد جمع آوری داده های شخصی یا حتی اتصال به سایتهای غیرقانونی از شبکه Wi-Fi آن.

با عضویت در اشتراک اینترنتی ، Bouygues Telecom اجازه می دهد کد Wi-Fi Bbox را تغییر دهید برای بسیاری از خدمات (Wi-Fi ، منطقه مشتری ، رابط مدیریت) ، به منظور تأمین اتصال به اینترنت و جلوگیری از نفوذ احتمالی و هک های ناخواسته توسط کاربران خارجی.

تغییر رمز عبور Wi-Fi که اغلب Wi-Fi را می توان از امنیت شبکه Wi-Fi خود اطمینان داد ، هر تغییر رمز عبور همچنین به شما امکان می دهد یک دستگاه تمیز از دستگاه ها (تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، رایانه ها. ) که به شبکه خود متصل می شود. در کد Wi-Fi Bbox بنابراین باید دوباره مشخص شود تا آنها دوباره به شبکه دسترسی پیدا کنند.

کد Wi-Fi Bbox را انتخاب کنید ?

قفل بسته

انتخاب رمز عبور Wi-Fi برای اطمینان از ایمنی شبکه اینترنتی خود در خانه ضروری است. این کد مخفی ، همچنین نامیده می شود کلید امنیتی یا کلید رمزگذاری WPA, به طور پیش فرض در همه bboxes پیکربندی شده است. به طور کلی از آن ساخته شده است 10 تا 63 نویسه, ترکیبی از اعداد و حروف (در حروف بزرگ و حروف کوچک).

این رمز عبور Bbox به طور کلی به یاد آوردن و بسیار طولانی برای اطلاع رسانی برای هر دستگاه بسیار پیچیده است. این کد Wi-Fi Bouygues را تغییر دهید به شما امکان می دهد اتصالات جدید را تسهیل کرده و یک کد Wi-Fi Bbox را آسان تر برای همه اعضای خانه خود تعریف کنید.

با این حال مراقب باشید ، توصیه می شود برخی از آنها را دنبال کنید توصیه های ایمنی برای انتخاب یک رمز عبور Wi-Fi که به درستی محافظت می شود. رمز عبور Bouygues باید حاوی باشد حداقل 8 شخصیتS از ترکیبی از اعداد و حروف (حروف کوچک و بزرگ) و همچنین شخصیت های خاص ( ! $ *،). Bouygues همچنین توصیه می کند از حداکثر حداکثر حداکثر روی صفحه کلید استفاده کنید و نه تنها رایج ترین شخصیت ها.

برخی از قوانین ایمنی برای گذرواژه Wi-Fi هرگز رمز ورود خود را به شخص ثالث منتقل نکنید ، متمایز کردن رمز عبور خود را مطابق حساب ها و تغییر منظم کلید Wi-Fi اقدامات اساسی مهم برای احترام است. همچنین ترجیح داده می شود رمزهای عبور خود را با مرورگر ذخیره نکنید و از طریق ایمیل آنها را نیز ارسال نکنید.

نحوه تغییر کد Wi-Fi Bbox ?

نحوه دسترسی به رابط Bbox?

برای اینکه بتوانیم هرگونه تغییر در تنظیمات Wi-Fi Bouygues را انجام دهیم ، لازم است به رابط مدیریت Bbox متصل شوید. برای اتصال ، فقط وارد شوید قاب.دارایی.خط یا 192.168.1.254 در نوار جستجوی مرورگر آن (با اطمینان از اتصال به اینترنت از طریق Wi-Fi یا کابل اترنت).

این بستر مدیریتی به بسیاری از ویژگی ها مانند رمز عبور جعبه Bouygues را تغییر دهید بلکه به شما امکان می دهد تنظیمات Wi-Fi دیگر را اصلاح کنید:

 1. بنابراین ممکن است Wi-Fi را برش دهید با توجه به جدول زمانی از پیش ساخته شده. به برگه “Wi-Fi Time Slots” بروید تا زمانی که می خواهید سیگنال Wi-Fi خود را حذف کنید (به عنوان مثال در شب) برنامه ریزی کنید.
 2. چگونه کیفیت اتصال Wi-Fi خود را بررسی کنید در هر یک از دستگاه های او ? سرعت اینترنت را می توان با بسیاری از عوامل خارجی کند کرد. اول از همه لازم است که چندین پارامتر را برای افزایش عملکرد اتصال اینترنتی خود بررسی کنید (Bbox بهینه شده ، ایمنی شبکه ، استفاده از Wi-Fi CPL و غیره). همچنین می توان با لیست دستگاههای متصل به شبکه Wi-Fi خود مشورت کرد.

شما می خواهید یک پیشنهاد bbox را بیرون بیاورید ?

رمز عبور Bbox را از رابط قدیمی تغییر دهید

Bouygues این امکان را فراهم می کند رمز عبور Bbox را تغییر دهید برای جلوگیری از هک های خارجی احتمالی در هنگام اتصال به اینترنت. Bouygues توصیه می کند رمز عبور Wi-Fi را اصلاح کنید از اولین اتصال آن و بعد از هر تنظیم مجدد از جعبه اینترنت آن. روشی که باید دنبال شود رمز عبور Wi-Fi Bouygues را تغییر دهید ?

اول از همه ضروری است که به شبکه bbox متصل شوید کابل اترنت. برای کسانی که از آنها بهره مند می شوند رابط مدیریت قدیمی, روند کار به صورت زیر است:

 1. MABBOX را تایپ کنید.دارایی.FR یا 192.168.1.254 در نوار جستجوی مرورگر و اعتبارسنجی.
 2. رمز عبور Bbox را از رابط مدیریت وارد کرده و با کلیک روی “اتصال” اعتبار دهید.
 3. “پیکربندی Wi-Fi” را در بخش “پیکربندی پیشرفته” انتخاب کنید. با وارد کردن “مدیر” در دو جعبه ، زمینه ها را پر کنید.
 4. در بخش “امنیت” ، کلید WPA جدید (رمز عبور Bbox) را وارد کنید که باید از 10 تا 63 کاراکتر تشکیل شود. گزینه جایگزین “تولید یک کلید” به شما امکان می دهد یک رمز عبور Wi-Fi تصادفی جدید را تعریف کنید.
 5. سپس رمز عبور Wi-Fi را تغییر داده و اعتبار دهید. کلید امنیتی Wi-Fi اکنون ایمن است !

رابط قدیمی مربوط به کسانی است که دارای احساس Bbox ، Bbox Miami و Bbox Miami هستند+.

رمز عبور Bbox را از رابط جدید تغییر دهید

برای رمز عبور Wi-Fi Bbox را از رابط جدید تغییر دهید, این روش تا حدودی متفاوت است. با این حال ، مانند رابط کاربری قدیمی ، لازم است که توسط کابل اترنت قبل از پیروی از مراحل زیر به شبکه:

 1. آدرس MABBOX را پیدا کنید.دارایی.FR یا 192.168.1.254 در نوار جستجوی مرورگر و اعتبارسنجی.
 2. کد Wi-Fi Bouygues را از رابط مدیریت وارد کنید و با کلیک روی “اتصال” اعتبار دهید.
 3. در بخش “WiFi” ، “WiFi Network” را انتخاب کنید و روی Arrow در سمت راست کلیک کنید.
 4. از پنجره “WiFi پیکربندی” ، “WPA/WPA2” را انتخاب کنید و سپس “AES” را به عنوان یک حالت رمزگذاری انتخاب کنید.
 5. رمز عبور Wi-Fi را تغییر داده و برای تأیید اعتبار بر روی “اعمال” کلیک کنید.

Bbox Fit ، Bbox Must و Bbox Ultym مشترکین رابط کاربری جدید Bbox دارند.

چگونه می توان نام شبکه Wi-Fi خود را تغییر داد ?

شما به دلایل امنیتی دوست دارید, نام شبکه Wi-Fi Bouygues را تغییر دهید (همچنین SSID نامیده می شود) ? این اصلاح همچنین در رابط مدیریت Bbox امکان پذیر است.

برای نام Bouygues Wi-Fi را تغییر دهید, فقط به تنظیمات پیشرفته بروید. یک بار در این بخش ، به “پیکربندی Wi-Fi” و “General” بروید تا سپس اصلاح را در “نام شبکه SSID” انجام دهید.

نحوه تغییر رمز عبور WiFi از Bbox خود ?

شما می خواهید رمز عبور WiFi Bbox Bouygues Telecom خود را تغییر دهید تا راحت تر آن را به خاطر بسپارید ، یا اتصال اینترنت خود را تضمین کنید ? ما توضیح می دهیم که چگونه در این راهنما اقدام کنیم !

 • ضروری
 • در رمز عبور Wifi Bouygues اجازه می دهدبه شبکه بی سیم Bbox خود در دستگاه های خود دسترسی پیدا کنید و از امن است.
 • در کد ایمنی Bbox به طور پیش فرض دربرچسب در پشت مودم اینترنت یا در نقشه چه کسی بسته به مدل جعبه ای که نگه دارید ، آن را همراهی می کند. همچنین می توان آن را از طریقرابط مدیریت Bbox.
 • بسته به پیشنهاد ارائه شده ، امکان پذیر است رمز عبور Bbox را تغییر دهید از رابط پیکربندی قدیمی یا جدید.

کد WiFi از Box of Bouygues Telecom چیست ?

در کد WiFi Telecom Bouygues اجازه می دهد اتصال اینترنت بی سیم را امکان پذیر کنید بین یک دستگاه سازگار (رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند ، کنسول بازی و غیره.) و bbox شما. در رمز عبور WiFi Bbox همچنین خدمت می کند از اتصال به اینترنت خود محافظت کنید در برابر نفوذ و هک کردن احتمالی ، با محدود کردن دسترسی آن به اعضای خانه شما فقط.

هنگامی که در وب گشت و گذار می کنید ، اتصال شما توسط a تضمین می شود کلید رمزگذاری WPA. پس از ورود به کد WiFi از Telecom Box Box در دستگاه های داخلی شما ، دومی توسط Bbox با استفاده از آنها مشخص می شود آدرس MAC و بنابراین مجاز به اتصال به شبکه بی سیم خانه شما هستند.

برای امنیت حتی بیشتر ، می توان آن را فعال کرد فیلتر آدرس MAC از طریقرابط مدیریت Bbox. با فعال کردن این پارامتر ، به شما اطمینان می دهید که فقط لوازم جانبی که آدرس MAC که شما به آنها اطلاع داده اید می توانند به شبکه بی سیم Bbox خود دسترسی پیدا کنند.

بدون Wifi Bouygues Key Telecom, اتصال به اینترنت شما خصوصی نخواهد بود و هر کسی که در نزدیکی سیگنال جعبه شما باشد می تواند آزادانه وصل شود. با اجازه دادن به چندین کاربر برای اتصال به شبکه شما ، جریان شما بین دستگاه های مختلف متصل به اشتراک گذاشته می شود. که به ناچار منجر به کاهش سرعت اتصال شما خواهد شد ! علاوه بر این ، برقراری ارتباط شما نیز می تواند بر محرمانه بودن شما تأثیر بگذارد و به افراد مخرب اجازه می دهد داده های شخصی شما را جمع آوری کنند.

رمز عبور ایمنی WiFi نیز امکان دسترسی به آن را فراهم می کندرابط دولت از bbox شما.

کد WiFi Bouygues: از کجا می توان رمز عبور پیش فرض را پیدا کرد ?

کلید پیش فرض WiFi از a Bbox Bouygues Telecom شکل یک سری شخصیت ها را تشکیل می دهد ، متشکل از چهره ها و حروف در سرمایه و حروف کوچک. بسته به مدل Bbox که دارید ، کلید WiFi می تواند در چندین مکان باشد:

 1. بیشتر اوقات ، می توان کلید WiFi پیش فرض را در آن پیدا کردبرچسب در پشت BBOX شما گیر کرده است. به منظور شناسایی راحت تر آن ، موارد زیر را از این نظر ذکر می کند WPA PSK.
 2. در برخی از مدل های Bbox ، یک Carte Blanche در بالا لغزید. رمز عبور WiFi پیش فرض جعبه اینترنت شما در پشت دومی نوشته شده است. پس از خواندن کد WiFi ، به یاد داشته باشید که کارت را در مکان اولیه خود قرار دهید.

همچنین می توانید با مراجعه به موارد ، رمزعبور پیش فرض Bbox خود را پیدا کنیدرابط پیکربندی به صورت آنلاین ، مشروط بر اینکه شما هرگز دومی را تغییر نداده اید.

رمز عبور WiFi Bbox: چرا تغییر می کند ?

این ممکن است که رمز عبور WiFi Bbox خود را تغییر دهید به چندین دلیل. اول ، کد پیش فرض WiFi به دلیل طول و پیچیدگی آن ، به طور کلی ساده ترین یادآوری نیست. بنابراین می تواند قضاوت کند کد مشتری را آسان تر تعریف کنید, به منظور تسهیل اتصالات بعدی خود.

از طرف دیگر ، اگر رمز عبور WiFi خود را به یک همسایه ابلاغ کرده اید و متوجه شده اید که اتصال اینترنت شما از آن زمان کندتر شده است ، می توانید یک کلید ایمنی جدید را انتخاب کنید از جریان اتصال کارآمدتر استفاده کنید در دستگاه های شما. در واقع ، هنگامی که رمز عبور Bbox خود را تغییر می دهید ، تمام لوازم جانبی به طور خودکار از شبکه جدا می شوند.

به شدت توصیه می شود که یک کلید WiFi جدید را به اندازه کافی متنوع کنید تا به درستی از شبکه خود محافظت کنید. برای انجام این, از راه دور Bouygues توصیه می شود رمز عبور را حداقل از آن انتخاب کنید 8 حرف و حاوی چهره ها و حروف در سرمایه و حروف کوچک و همچنین شخصیت های خاص.

نحوه تغییر رمز عبور WiFi از Bbox خود ?

روش برای رمز عبور Wifi Bbox خود را تغییر دهید با توجه به پیشنهاد و جعبه ای که نگه دارید کمی متفاوت است. در هر صورت ، این تغییر می تواند در هر زمان از زمان انجام شودرابط مدیریت Bbox.

در اولین اتصال به رابط مدیریت جدید ، لازم است یک نصب سریع انجام دهید. برای انجام این کار ، انتخاب کنید نصب را شروع کنید. سپس روی دکمه کلیک کنید بي سيم و رمز عبور دسترسی را که به شما امکان می دهد بعداً به رابط متصل شوید تعریف کنید. اکنون می توانید نام و رمز عبور شبکه WiFi را پیکربندی کنید. اگر برای اولین بار در رابط قدیمی وصل شوید ، در این حالت لازم است که شناسه و رمز عبور را وارد کنید “مدیر” برای دسترسی به تنظیمات bbox خود.

قبل از تغییر رمز عبور WiFi خود ، مطمئن شوید که رایانه و Bbox خود را روشن کرده و دو دستگاه را با استفاده از یک وصل کنید کابل اترنت. در واقع لازم است از یک اتصال سیمی استفاده کنید ، زیرا وقتی کلید ایمنی WiFi را از Bbox خود تغییر داده اید ، دیگر به اینترنت وصل نخواهید شد.

رمز عبور WiFi را از bbox خود از رابط مدیریت جدید تغییر دهید

شما می خواهید پیشنهادات Bbox را از Telecom Bouygues مقایسه کنید ? با او تماس بگیرید 01 86 65 29 98 یا بخواهید به صورت رایگان فراخوانده شود !

مشتریان یک پیشنهاد اینترنتی که در حال حاضر توسط اپراتور ارائه می شود (مناسب bbox, باید یا نهایت) به رابط مدیریت جدید دسترسی داشته باشید. در اینجا مراحل تغییر رمز عبور WiFi شما آورده شده است:

 • ابتدا رایانه خود را از طریق کابل اترنت به شبکه WiFi Bbox خود وصل کنید.
 • آدرس را اطلاع دهید https: // mabbox.دارایی.خط یا 192.168.1.254 در نوار آدرس مرورگر اینترنت خود برای دسترسی به رابط مدیریت Bbox شما. با فشار دادن متصل شوید ورود, سپس رمز ورود خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید ارتباط.
 • سپس برگه را انتخاب کنید بي سيم, سپس انتخاب کنید شبکه فای و روی فلش واقع در سمت راست کلیک کنید.
 • از پنجره پیکربندی وای فای, امنیت WiFi را انتخاب کنید WPA/WPA2 و حالت رمزگذاری ایز.
 • رمز عبور را تغییر دهید و روی کلیک کنید درخواست دادن برای تأیید انتخاب کلید ایمنی WiFi جدید خود.

رمز عبور WiFi را از Bbox خود از رابط مدیریت قدیمی تغییر دهید

مشتریانی که دارای پیشنهاد اینترنتی هستند که دیگر توسط اپراتور به بازار عرضه نمی شوند (احساس Bbox, میامی یا میامی+) به رابط مدیریت قدیمی دسترسی داشته باشید.

 • ابتدا با استفاده از کابل اترنت ، رایانه خود را به bbox خود وصل کنید.
 • با وارد کردن به رابط مدیریت Bbox خود دسترسی پیدا کنید https: // mabbox.دارایی.خط یا 192.168.1.254 در نوار آدرس مرورگر خود ، سپس فشار دهید ورود و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وصل شوید.
 • انتخاب کنید پیکربندی Wi-Fi در بخش پیکربندی پیشرفته, سپس اطلاع رسانی “مدیر” در هر دو جعبه قبل از اعتبار سنجی.
 • از برگه امنیت, رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید یا روی آن کلیک کنید یک کلید ایجاد کنید, به منظور به دست آوردن یک کلید رمزگذاری تصادفی به طور تصادفی.
 • سرانجام انتخاب و voila خود را تأیید کنید !

هنگامی که کد WiFi Bbox خود را تغییر دادید ، رمزعبور پیش فرض موجود در برچسب در پشت Bbox یا کارت ارائه شده ، منسوخ می شود. برای یافتن رمز عبور جدید خود ، اکنون لازم است به برگه بروید بي سيم رابط مدیریت bbox شما.

آیا باید نام bbox شما را تغییر دهیم ?

تغییر نام شبکه Bbox شما اجباری نیست ، یا SSID, وقتی کلید WPA خود را تغییر می دهید. با این حال ، شما باید بدانید که شخصی سازی نام Bbox خود ، چه به دلایل امنیتی و چه به دلایل دیگر ، کاملاً امکان پذیر است. برای انجام این کار ، لطفاً چند مرحله زیر را دنبال کنید.

نام Bbox خود را از طریق رابط مدیریت جدید تغییر دهید

 • بررسی کنید که رایانه شما توسط کابل اترنت به bbox خود وصل شده است.
 • با وارد کردن به رابط مدیریت bbox خود وصل شوید https: // mabbox.دارایی.خط یا 192.168.1.254 در نوار آدرس مرورگر خود.
 • بلوک را انتخاب کنید بي سيم, سپس انتخاب کنید شبکه فای و روی فلش در سمت راست کلیک کنید.
 • از پنجره پیکربندی وای فای, به منو بروید تنظیمات پیشرفته.
 • در میدان نام شبکه (SSID), نام جدیدی را که می خواهید به شبکه WiFi Bbox خود بدهید و انتخاب خود را تأیید کنید.

نام Bbox خود را از طریق رابط مدیریت قدیمی تغییر دهید

 • اطمینان حاصل کنید که رایانه و Bbox شما با استفاده از کابل اترنت به خوبی به هم متصل شده اند.
 • با وارد کردن به رابط پیکربندی bbox خود وصل شوید https: // mabbox.دارایی.خط یا 192.168.1.254 در نوار آدرس مرورگر اینترنت خود.
 • به منو بروید تنظیمات پیشرفته, سپس روی کلیک کنید پیکربندی Wi-Fi.
 • بخش را انتخاب کنید علت و نام Bbox خود را در قسمت جایگزین کنید نام شبکه (SSID).
 • روی کلیک کنید اعتبار سنجی برای ذخیره اصلاح خود.

هنگامی که نام Bbox خود را تغییر دادید ، تمام دستگاه های تاکنون به شبکه جعبه خود متصل می شوند.

به روز شده در 02/09/2023

Enzo متخصص در تأمین کننده Bouygues و به طور کلی تلفن های هوشمند است.

نحوه تغییر رمز عبور Wifi Bbox Bouygues ?

شما به تازگی پیشنهاد Bbox را بیرون آورده اید ? در اینجا نحوه تغییر رمز عبور WiFi Bouygues برای محافظت از اتصال به اینترنت خود و در نتیجه مانع از دسترسی هر کسی به شبکه خود می شود. روشهای Bbox برای تغییر رمز عبور WiFi آن چیست؟ ? چه رمز عبور جدید را انتخاب کنید و چگونه می توانید نام شبکه خود را تغییر دهید ? بلافاصله پاسخ می دهد !

شما می خواهید یک پیشنهاد Bouygues را بیرون بیاورید ?

 • ضروری
 • یک رمز عبور WiFi Bbox برای از دسترسی به شبکه خود محافظت کنید اینترنت.
 • توصیه می شود رمز عبور Wifi Bbox را تغییر دهید هنگام استفاده از اولین استفاده و هر تنظیم مجدد.
 • شما می توانید رمز عبور Wifi Bouygues خود را ازرابط مدیریت Bbox.

رمز عبور WiFi: چیست ?

شبکه فای

شما به تازگی یک پیشنهاد اینترنتی Bbox Fit ، Bbox Must یا Bbox Ultym را بیرون آورده اید ?

برای اینکه بتوانید برای اولین بار به شبکه خود وصل شوید ، صرف نظر از صلاحیت Bouygues (ADSL یا فیبر نوری) ، لازم است وارد شوید رمز عبور WiFi Bbox.

این کد امنیتی ::

 • بین 10 تا 63 نویسه,
 • از چهره ها و حروف ، در حروف کوچک و بزرگ ساخته شده است,
 • در هر bbox بی نظیر است.

اگرچه این اختیاری است ، اما توصیه می شود رمز عبور Wifi Bouygues خود را تغییر دهید به طور مکرر ، در طول شما اولین اتصال و هر بار که مودم خود را مجدداً تنظیم کنید.

برای محافظت از شبکه WiFi خود رمز عبور Wifi Wifi Bbox Bouygues را تغییر دهید

توصیه می شود رمز عبور Wifi Bbox را تغییر دهید به منظور اطمینان از دسترسی به اتصال به اینترنت آن. در واقع ، فقط افرادی که رمز عبور WiFi از Bbox شما را در اختیار دارند می توانند به شبکه شما متصل شوند.

این به شما امکان می دهد از هرگونه خطر کلاهبرداری یا هک کردن جلوگیری کنید. در صورت اتصال وای فای دزدی دریایی, شما ممکن است نه تنها از سرعت اتصال کاهش یافته یا اتصال تند و زننده بهره مند شوید ، بلکه عمدتاً خود را در معرض دید خود قرار می دهید خطرات بزرگتر (اتصالات به سایتهای غیرقانونی ، بارگیری از شبکه WiFi ، هک کردن داده های شخصی و غیره.).

رمز عبور Wifi Bouygues را تغییر دهید بنابراین این مزیت را دارد که دسترسی به اتصال شما را تقویت کند بلکه همه دستگاه ها را قطع کنید (رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و غیره.) وابسته به شبکه شما. در واقع ، با هر تغییر رمز عبور WiFi Bbox ، اتصال WiFi پیشنهاد اینترنت شما قطع می شود و شما باید وارد خود شوید رمز عبور جدید از همه دستگاه های شما.

نحوه دسترسی به تنظیمات bbox خود ?

اول از همه ، بدانید که می توان رمز عبور Wifi Bouygues خود را از تنظیمات bbox. برای انجام این کار ، می توانید متصل شوید:

 • در وای فای,
 • با کمک کابل اترنت.

سپس شما فقط باید به یک صفحه وب بروید و آدرس زیر را تایپ کنید: https: // mabbox.دارایی.خط. همچنین می توانید سری ارقام زیر را وارد کنید: 192.168.1.254.

bbox رمز عبور WiFi را تغییر دهید: چگونه در مورد آن پیش برویم ?

بسته به پیشنهاد اینترنت Bouygues ، شما به رابط مدیریت جدید یا بالاتر دسترسی خواهید داشت.

رمز عبور Wifi Bouygues را از رابط جدید تغییر دهید

باج و فای

در اینجا مراحل دنبال شده است رمز عبور Wifi Bouygues خود را تغییر دهید از رابط جدید:

 1. از رابط مدیریت مخابرات Bouygues ، روی بخش کلیک کنید بي سيم,
 2. برگه را انتخاب کنید شبکه فای.
 3. در گروه پیکربندی وای فای, روی کلید ایمنی WiFi کلیک کنید WPA/WPA2.
 4. در اینجا رمزعبور پیش فرض Bbox وجود دارد ، می توانید رمز عبور Wifi Bbox را با تعویض آن با یکی دیگر از موارد مورد نظر خود تغییر دهید.
 5. روی کلیک کنید درخواست دادن برای تأیید تغییر خود.

اگر نمی دانید کدام رمز عبور را وارد کنید اما هنوز می خواهید اتصال خود را تضمین کنید ، می توانید به آن بروید یک کلید ایجاد کنید برای به دست آوردن رمز عبور WiFi تصادفی Bbox.

رمز عبور Wifi Bbox را از رابط قدیمی تغییر دهید

اگر رابط مدیریت قدیمی دارید ، به خصوص اگر یک پیشنهاد Bbox قدیمی مانند آن دارید Bbox Miami به عنوان مثال ، در اینجا نحوه ادامه کار است رمز عبور Wifi Bouygues خود را تغییر دهید ::

 1. در رابط خود به بخش بروید پیکربندی پیشرفته.
 2. برگه را انتخاب کنید پیکربندی وای فای.
 3. در برگه امنیت, رمز عبور جدید Wifi Bouygues ، جایی که کلید ایمنی پیش فرض در آن قرار دارد ، تایپ کنید.

باز هم ، می توانید روی کلیک کنید یک کلید ایجاد کنید برای وارد کردن یک رمز عبور WiFi Bbox تصادفی.

توجه داشته باشید که رمزگذاری کلید ایمنی شما باید باشد WPA. اگر رابط جدید این رمزگذاری پیش فرض را ارائه دهد ، قدیمی انتخاب را بین می گذارد WPA وت ماوراء, که امنیت کمتری دارد.

با توجه به پیشنهاد bbox من چه رابط کاربری ?

جدول زیر خلاصه می کند که رابط کاربری که طبق پیشنهاد Bbox خود به آن دسترسی دارید چیست و بنابراین روش دنبال کردن چیست؟ رمز عبور Wifi Bbox خود را تغییر دهید.

Bbox Sensation ، Miami و Miami+ پیشنهادات اکنون هستند بیشتر, آنها جای خود را به Bbox Fit ، Must و Ultym ارائه داده اند ، که می توانید با تماس با آنها کشف کنید 09 87 67 18 00.

رمز عبور Wifi Bouygues را تغییر دهید: چگونه رمز عبور Wifi Bbox خود را انتخاب کنید ?

رمز عبور WiFi از پیشنهاد جعبه اینترنت شما توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما تعیین می شود. او اغلب است طولانی و پیچیده به خاطر سپردن.

شما دیگر مقاله ای را که در آن ذکر کرده اید پیدا نمی کنید ? شما باید قبل از تصرف صحیح آن را یک یا دو بار تایپ کنید ، چندین بار آن را به دوستان خود تکرار کنید وقتی که به شما می آیند ?

راه حل ? رمز عبور Wifi Bbox خود را تغییر دهید برای یک رمزعبور ساده تر ! با این حال ، این رمز عبور جدید همچنین باید ایمنی شبکه WiFi شما را تضمین کند.

بنابراین انتخاب یک رمز عبور WiFi Bbox مهم است:

 • که تعداد قابل توجهی از شخصیت ها دارد,
 • که از چهره ها و حروف تشکیل شده است,
 • که شامل حروف هر دو در حروف بزرگ و کوچک است,
 • که اطلاعات شخصی ندارد,
 • که رمز عبور از قبل استفاده نشده است.

به یک رمز عبور Wifi Bouygues که با شما صحبت می کند فکر کنید ، بدون اینکه خیلی راحت رمزگشایی شود.

چگونه می توان نام شبکه Wifi Bbox خود را تغییر داد ?

هنگامی که برای تغییر رمز عبور WiFi خود به تنظیمات Bbox خود می روید ، می توانید نام شبکه خود را نیز تغییر دهید تا شخصی تر شود.

این به شما امکان می دهد تا هنگام انتخاب شبکه WiFi خود ، سریعتر آن را تشخیص دهید.

نام شبکه Wifi Bouygues شما عنوان شده است SSID, با دنبال کردن این چند مرحله می توانید آن را پیدا کرده و آن را اصلاح کنید:

 1. در رابط کاربری خود ، بروید پیکربندی پیشرفته سپس روی کلیک کنید پیکربندی وای فای.
 2. به بخش بروید علت.
 3. در اینجا جعبه را پیدا خواهید کرد نام شبکه (SSID).

سپس می توانید نام پیش فرض Bbox را پاک کرده و آن را با نام شبکه جدید WiFi Bouygues جایگزین کنید. فراموش نکنید که قبل از عزیمت ، تغییر خود را تأیید کنید.

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی Bouygues را تهیه کنید ? با فراخوانی همه پیشنهادات را کشف کنید 09 87 67 18 00 به منظور یافتن بهترین پیشنهاد شریک مطابق نیاز خود.

سوالات متداول

نحوه یافتن رمز عبور اتصال WiFi ?

می توان رمز عبور WiFi خود را از رایانه خود در برگه پیدا کرد “بي سيم“، سپس در برگه”امنیت“سپس کادر را چک کنید”نشان دادن“”. رمز عبور فعلی سپس در برگه نمایش داده می شود و در صورت لزوم می توانید آن را تغییر دهید.

آیا باید نام bbox شما را تغییر دهیم ?

اجباری نیست نام شبکه Bbox خود را تغییر دهید, یا SSID ، هنگامی که کلید WPA خود را تغییر می دهید. تغییر نام جعبه خود فقط به شما امکان می دهد تا آن را شخصی سازی کنید تا آن را راحت تر در میان جعبه های مختلفی که می توانید مطابق مکان خود ضبط کنید ، تشخیص دهید.

به روز شده در 03/13/2023

امانوئل مسئول ایجاد اخبار و راهنماهای Echosdunet است. این کار با بسیاری از موارد از راه دور و صفحات اختصاص داده شده به اپراتورها است.