نحوه فعال کردن عملکرد تماس Wi-Fi در تلفن کهکشان | Samsung Africa_fr ، چه تماس های WiFi از طریق تلفن همراه و نحوه استفاده از آن چیست؟?

چه تماس های وای فای به تلفن همراه و نحوه استفاده از آن چیست؟

هنگامی که عملکرد تماس Wi-Fi را فعال می کنید ، می توانید از طریق اتصال به شبکه Wi-Fi تلفن خود تماس بگیرید. برای کار این عملکرد ، تلفن شما باید به یک شبکه Wi-Fi متصل شود و یک سیم کارت فعال باید درج شود.

نحوه فعال کردن عملکرد تماس Wi-Fi در تلفن کهکشان

عملکرد تماس Wi-Fi به شما امکان می دهد در صورت اتصال Wi-Fi در منطقه ای که پوشش سلول کم یا صفر است ، یک تماس تلفنی دریافت یا دریافت کنید. شما با یک تماس صوتی با عملکرد Wi-Fi از اپراتورهای شرکت کننده تحت پوشش قرار می گیرید. در مورد عملکرد Wi-Fi فراخوانی با راهنمای زیر مشورت کنید.

قبل از تلاش در زیر ، حتماً بررسی کنید که آیا نرم افزار تلفن و برنامه های مرتبط با آن به آخرین نسخه به روز شده است. برای به روزرسانی نرم افزار تلفن همراه خود ، به شرح زیر ادامه دهید:

مرحله 1. رفتن به تنظیمات > به روزرسانی نرم افزار.

مرحله 2. ضربه زدن دانلود و نصب.

مرحله 3. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

نحوه فعال کردن عملکرد تماس Wi-Fi

هنگامی که عملکرد تماس Wi-Fi را فعال می کنید ، می توانید از طریق اتصال به شبکه Wi-Fi تلفن خود تماس بگیرید. برای کار این عملکرد ، تلفن شما باید به یک شبکه Wi-Fi متصل شود و یک سیم کارت فعال باید درج شود.

توجه: این عملکرد بسته به کشور و اپراتور ممکن است در دسترس نباشد.

مرحله 1. برنامه را باز کنید تلفن, سپس نماد را فشار دهید گزینه های بیشتر (سه نقطه عمودی).

مرحله 2. منو را انتخاب کنید تنظیمات.

مرحله 3. برای فعال کردن عملکرد ، دکمه را پیدا کرده و فشار دهید تماس wi-fi.

همچنین می توانید تماس Wi-Fi را از پانل تنظیمات سریع فعال کنید. از بالای صفحه به پایین بروید ، سپس نماد تماس Wi-Fi را فشار دهید تا آن را فعال کنید.

اگر نمی توانید از تماس Wi-Fi استفاده کنید ، تلفن خود را بررسی کنید

اگر عملکرد تماس Wi-Fi در دسترس نیست ، می توانید برخی موارد را از طریق تلفن خود بررسی کنید.

ابتدا بررسی کنید که به یک شبکه Wi-Fi متصل هستید. اگر سیگنال شبکه کم یا ناپایدار باشد ، ممکن است عملکرد تماس Wi-Fi کار نکند. پانل سریع را باز کنید و نماد Wi-Fi را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به یک شبکه Wi-Fi متصل هستید.

علاوه بر این ، برای استفاده از عملکرد تماس Wi-Fi ، باید یک سیم کارت فعال را از یک اپراتور که از این عملکرد پشتیبانی می کند وارد کنید. اگر سیم کارت شما پشتیبانی می شود با اپراتور خود تماس بگیرید. اگر این مشکل را حل نکرد یا دسترسی به عملکرد مجاز نیست ، برای به دست آوردن کمک های اضافی با اپراتور خود تماس بگیرید.

توجه: تصاویر و منوهای دستگاه بسته به مدل دستگاه و نسخه نرم افزاری می توانند متفاوت باشند.

اگر با دستگاه های تلفن همراه ، تبلت ها یا اشیاء متصل خود با سامسونگ روبرو شدید ، می توانید در برنامه Samsung Mill سوالی برای ما ارسال کنید.

این به ما امکان می دهد تا از نزدیک آنچه را که اتفاق می افتد را بررسی کنیم. داده ها ناشناس هستند و فقط برای مدت زمان بررسی نگهداری می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارسال گزارش خطا ، به بخش “نحوه استفاده از برنامه اعضای سامسونگ” مراجعه کنید.

چه تماس های وای فای به تلفن همراه و نحوه استفاده از آن چیست؟ ?

با تشکر از عملکرد Vowifi که “WiFi Calls” نیز نامیده می شود ، اکنون می توان از هر شبکه Wi-Fi برای برقراری تماس یا ارسال پیام کوتاه از طریق تلفن هوشمند خود استفاده کرد.

تماس های WiFi با تلفن همراه چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

Tiffany Gaspard – اصلاح شده در 10/26/2022 در 2:24 بعد از ظهر خلاصه

 1. Vowifi یا Voice Over WiFi چیست ?
 2. نحوه کار با WiFi با تلفن همراه ?
 3. تماس های وای فای نارنجی و SOSH
 4. تماس های Wi-Fi را در SFR و قرمز فعال کنید
 5. تماس های Wi-Fi در Bouygues Telecom
 6. WiFi به صورت رایگان تماس می گیرد
 7. Overwifi Voice: چقدر هزینه دارد ?
 8. تلفن های سازگار با تماس های WiFi چیست ?
 9. نحوه فعال کردن سرویس Vowifi در آیفون خود ?
 10. نحوه فعال کردن تماس های WiFi با Android ?
 11. محدودیت عملکرد “تماس های وای فای”

شما در منطقه ای که تحت پوشش شبکه های اپراتورهای تلفن همراه قرار دارد زندگی می کنید ? با تماس های Wi-Fi ، شما یک راه حل عملی برای بهبود وضعیت دارید اگر در محل اقامت خود با مکالمات خرد شده یا یک اتصال 4G دقیق ، در محل اقامت خود بسیار دشوار هستید.

Vowifi یا Voice Over WiFi چیست ?

با عملکرد Vowifi (Voice Over WiFi) ، می توانید تماس های صوتی و پیامکی را از طریق شبکه WiFi انجام داده و دریافت کنید ، هنگامی که تلفن همراه شما شبکه تلفن همراه یا ضعیف را ضبط نمی کند.

شما می توانید از سرویس “تماس های Wi-Fi” در هر کجا که در سرزمین اصلی فرانسه ، در خانه یا خارج از خانه هستید لذت ببرید. به طور خلاصه ، این سرویس Vowifi به شما امکان می دهد از طریق هر شبکه Wi-Fi ، در مکانهایی که شبکه تلفن همراه در دسترس نیست ، به شما دسترسی پیدا کرده و ارتباط برقرار کنید.

بنابراین این دستگاه فنی راهی برای مبارزه با مناطق سفید در قلمرو و در نتیجه کاهش شکستگی دیجیتال است. این مهمتر از همه یک روش عالی برای استفاده کامل از برنامه تلفن همراه خود در خانه است که پوشش شبکه اپراتور شما در محل اقامت شما خوب نیست.

نحوه کار با WiFi با تلفن همراه ?

برای برقراری تماس یا ارسال پیامک از طریق شبکه Wi-Fi ، نیازی به نصب یک برنامه خاص نیست. با این حال ، برای استفاده از سرویس تماس Wi-Fi ، شما باید به یک تلفن همراه سازگار مجهز باشید.

هنگامی که سرویس “Wi-Fi Calls” روی تلفن همراه شما فعال است ، اگر تلفن همراه ضبط نشود (شبکه تلفن همراه کم یا غیر موجود) و شما به یک شبکه Wi-Fi متصل هستید ، می توانید صدا یا پیام کوتاه خود را منتقل کنید ارتباطات در Wi-Fi.

برعکس ، اگر شبکه تلفن همراه برای برقراری تماس با کیفیت خوب کافی باشد ، عملکرد Vowifi در تلفن همراه شما فعال نمی شود. هنگامی که تلفن شما برای ارتباطات شما از طریق شبکه Wi-Fi عبور می کند ، دومی با نشان دادن ذکر “تماس های WiFi” در پایانه های اپل یا با نمایش یک نماد با نماد Wi-Fi برای تلفن های هوشمند تحت Android به شما اطلاع می دهد.

سایر اطلاعات مهم ، همه با راه حل فنی Vowifi سازگار هستند: شبکه Wi-Fi شما در خانه ، در محل کار شما بلکه در تمام نقاط مهم و جعبه های تأمین کنندگان مختلف اینترنت در سرزمین اصلی فرانسه.

تماس های وای فای نارنجی و SOSH

نارنجی برای همه مشترکین تلفن همراه خود (از جمله مشتریان SOSH) به یک بسته صوتی باز نشده ، Wi-Fi برای همه مشترکین تلفن همراه خود (از جمله Wi-Fi ، فراخوانی می شود. داشتن آنها Wi-Fi با نارنجی تماس می گیرد, مانند SOSH ، ابتدا باید به تنظیمات تلفن هوشمند خود بروید. پس از فعال شدن این گزینه ، می توانید از طریق Wi-Fi برای ارسال و دریافت پیامک/MMS و همچنین تماس های خود بروید. گزینه تماس های Wi-Fi می تواند در خانه در شبکه Wi-Fi از LiveBox شما یا در هر کانون عمومی یا در یک جعبه از یک اپراتور دیگر استفاده شود.

خوب است بدانید: تماس های Wi-Fi که در Orange یا SOSH انجام شده است از بسته صوتی شما کسر می شود.

تماس های Wi-Fi را در SFR و قرمز فعال کنید

برای اینکه بتوانید تماس های Wi-Fi را در SFR یا RED توسط SFR برقرار کنید ، ابتدا باید یک بسته 4G یا 5G SFR (به جز SFR کارت) نگه دارید و گزینه تماس های Wi-Fi را در تنظیمات تلفن های هوشمند فعال کنید. اپراتور آن را مشخص می کند, به طور پیش فرض ، این گزینه در بسته های SFR گنجانده شده است. اگر با این وجود در منطقه مشتری SFR خود ظاهر نشود ، برای فعال کردن آن به صورت رایگان مجبور خواهید بود از طریق تلفن با تلفن تماس بگیرید.

همانطور که با نارنجی ، SFR فاکتورهای صوتی مستقیماً روی بسته شما تماس می گیرند ، مانند قیمت مصرف معمولی. خوب است که بدانید: تماس های WiFi در خارج از کشور همان قیمت گذاری تماس های خارج از کشور را دارند.

تماس های Wi-Fi در Bouygues Telecom

شما مشترک یا مشترک یا حسی دارید ? خبرهای خوب ، می توانید به تماس های Wi-Fi در Bouygues Telecom دسترسی داشته باشید ! پس از فعال شدن گزینه تماس های Wi-Fi در تلفن هوشمند شما ، می تواند تا 48 ساعت طول بکشد. با تماس های Wi-Fi Bouygues Telecom می توانید: تماس بگیرید و یا پیام کوتاه از سرزمین اصلی فرانسه برقرار کنید ، تماس های بین المللی و پیام کوتاه و همچنین به شماره های ویژه انجام دهید.

WiFi به صورت رایگان تماس می گیرد

مدتها پس از همه رقبای خود, تماس های Wi-Fi رایگان راه اندازی شده موبایل. اپراتور واقعاً Vowifi را در دسترس قرار داده است اما در شرایط خاصی. در حال حاضر ، فقط مشترکین بسته 5G رایگان (با 5G یا تلفن) و PRO رایگان در دسترسی به این سرویس. بسته 2 یورو و سری رایگان برای لحظه ای سازگار نیستند. ادامه دارد ! برای فعال کردن سرویس در خط خود ، به سادگی “Volte” را با پیام کوتاه به 1337 ارسال کنید. پس از انجام این دستکاری ، ممکن است برای فعال کردن VOLTE در آیفون ، سامسونگ یا شیائومی خود ، به تنظیمات تلفن هوشمند خود بروید.

Voice Over WiFi: چقدر هزینه دارد ?

خدمات Vowifi (یا “تماس های WiFi”) ارائه شده توسط این اپراتورهای مختلف رایگان است. ارتباطات به و از سرزمین اصلی فرانسه تحت همان شرایط تماس یا پیام کوتاه توسط شبکه تلفن همراه کسر می شوند.

تماس های WiFi در خارج از کشور نیز همان قیمت گذاری تماس های خارج از کشور از شبکه تلفن همراه را دارند. اگر بسته تلفن همراه نارنجی ، SFR یا Bouygues شما شامل این نوع استفاده بین المللی نمی شود ، توصیه می شود با راهنمای تعرفه تلفن همراه اپراتور مشورت کنید.

تلفن های سازگار با تماس های WiFi چیست ?

مطمئن باشید که بسیاری از موبایل های اخیر با صدای WiFi سازگار هستند. در Apple ، The Voice Over WiFi به طور بومی با آن کار می کند تمام آیفون از آیفون 6. از طرف تلفن های هوشمند که شامل سیستم عامل Android است ، اجازه دهید منابع خود را در سامسونگ ، سونی ، هواوی ، OnePlus و Honor نقل کنیم:

 • سامسونگ گلکسی S20 ، S21 ، S22 ، S23
 • سامسونگ گلکسی A20 ، A40 ، A50 ، A70
 • سامسونگ گلکسی نوت 8 ، نوت 9 ، تبصره 10
 • Google Pixel 4 ، 5 ، 6 و 7
 • Huawei Mate Y6 ، Huawei Mate 40 Pro
 • OnePlus 6 و 6t
 • اپل آیفون 14 ، 13 ، آیفون 12 ، 11.
 • Oppo Reno 4 ، Oppo Find X2.
 • Xiaomi Mi 10t ، Mi10t Pro.

برای اطلاعات ، سازگاری با “تماس های WiFi” یک ویژگی فنی است که در توضیحات تلفن ذکر شده است. توجه داشته باشید که ممکن است به روزرسانی های خاص نرم افزار نیز برای استفاده از این قابلیت ها ضروری باشد.

نحوه فعال کردن سرویس Vowifi در آیفون خود ?

برای فعال کردن سرویس “WiFi” در آیفون ، به “تنظیمات” موبایل بروید ، سپس:

آیفون 1

 • بخش “تلفن” و “WiFi Calls” را انتخاب کنید,
 • سپس شما فقط باید مکان نما را به سمت راست بکشید تا این قابلیت را فعال کنید,
 • آیفون شما سپس یک پیام اطلاعاتی در مورد این عملکرد را نشان می دهد ، برای ادامه فعال کردن این سرویس ، روی “فعال سازی” کلیک کنید.

به همین ترتیب ، می توانید “تماس های وای فای” را در آیفون خود غیرفعال کنید. توجه داشته باشید که به روزرسانی سیستم عامل ممکن است برای دسترسی به “تماس های WiFi” در دستگاه شما لازم باشد. برای انجام این کار ، به “تنظیمات” سپس “عمومی” و “به روزرسانی نرم افزار” بروید.

نحوه فعال کردن تماس های WiFi با Android ?

برای موبایل اندرویدی ، رویکرد فعال کردن “تماس های WiFi” نیز ساده است. در منوی تلفن های هوشمند ، به “تنظیمات” بروید ، سپس:

 • “اتصالات” یا “بی سیم و شبکه” را انتخاب کنید,
 • سپس باید روی “تماس های WiFi” کلیک کرده و مکان نما را به سمت راست بکشید تا سرویس را فعال کنید,
 • برای ادامه فعال سازی سرویس تماس های WiFi ، یک پیام اطلاعاتی روی صفحه نمایش تلفن همراه شما نمایش داده می شود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی “OK” کلیک کنید.

این سرویس همچنین در بخش “تماس های WiFi” تحت Android از میانبرهای تلفن همراه شما فعال می شود. برای غیرفعال کردن این سرویس ، شما باید در تنظیمات تلفن Android خود همان رویکرد را انجام دهید.

محدودیت عملکرد “تماس های وای فای”

این ویژگی که به شما امکان می دهد قابل دسترسی باشید و تماس های خود را در مکانهایی که شبکه تلفن همراه کم یا غیر موجود است ، به خصوص در مناطق سفید ، هنوز هم برخی از محدودیت ها را با محدودیت های پوشش شروع کنید. در واقع ، اگر پوشش Wi-Fi را در حین تماس ترک کنید ، ارتباطات قطع می شود. با این وجود ، اگر شبکه 4G در دسترس باشد ، تماس شما بدون برش به آن تغییر می کند. تا به امروز ، نمی توان “تماس های WiFi” را از دسترسی WiFi در خارج از کلانشهر فرانسه انجام داد. بنابراین شما نمی توانید از خارج از کشور در Wi-Fi تماس بگیرید و دریافت کنید.