تماس های Wi-Fi: با تشکر از WiFi Network-Orange ، با SOSH ، ما با فرانسه به صورت رایگان از خارج از کشور در Wi-Fi تماس می گیریم

با SOSH ، ما فرانسه را به صورت رایگان از خارج از کشور در Wi-Fi صدا می کنیم

با وارد کردن برند و مدل تلفن همراه خود در اینجا روش “به روزرسانی نسخه نرم افزار” را پیدا کنید: نارنجی به شما در موبایل خود کمک می کند (در موضوع تعمیر و نگهداری)

تماس های Wi-Fi: با تشکر از شبکه WiFi تماس بگیرید

هر کجا که در سرزمین اصلی فرانسه ، در خانه یا خارج از خانه هستید ، از تماس های Wi-Fi برای برقراری تماس و دریافت تماس صوتی از شبکه WiFi استفاده کنید ، هنگامی که تلفن همراه شما هیچ شبکه تلفن همراه را ضبط نمی کند.

برای استفاده از سرویس تماس Wi-Fi نیازی به نصب برنامه ندارید. شما باید از آن بهره مند شوید ، به یک تلفن همراه سازگار مجهز شده و عملکرد را در تنظیمات تلفن همراه خود فعال کنید.

تمام بسته های نارنجی و SOSH با سرویس تماس های Wi-Fi سازگار هستند.

پس از فعال شدن سرویس بر روی تلفن همراه ، تمام تماس های شما از طریق شبکه WiFi اولویت دارند. اگر شبکه WiFi در دسترس نباشد ، این شبکه موبایل است که تماس را می بیند.

پیش نیازها و فعال سازی

پيش نياز

تماس های Wi-Fi مشخصه ای است که در برگه موبایل سازگار با فنی نشان داده شده است. می توانید در منطقه مشتری خود با برگه فنی تلفن همراه خود مشورت کنید.

لازم است آخرین نسخه نرم افزاری تلفن همراه خود را نصب کنید.

با وارد کردن برند و مدل تلفن همراه خود در اینجا روش “به روزرسانی نسخه نرم افزار” را پیدا کنید: نارنجی به شما در موبایل خود کمک می کند (در موضوع تعمیر و نگهداری)

فعال سازی

برای بهره مندی از تماس های Wi-Fi ، شما باید به یک شبکه WiFi متصل و تأیید شوید.

شما می توانید از تماس های Wi-Fi از هر نوع شبکه WiFi در سرزمین اصلی فرانسه استفاده کنید: LiveBox ، Orange WiFi ، بلکه نقاط مهم عمومی و تمام جعبه های سایر ارائه دهندگان اینترنت.

با تماس های Wi-Fi ، نارنجی ممکن است مجبور شود از اطلاعات موقعیت مکانی تلفن های هوشمند تهیه شده توسط سازنده استفاده کند تا امکان تحویل تماس های اضطراری به مرکز تماس مناسب را فراهم کند.

پس از فعال شدن تماس های Wi-Fi ، تماس های دریافت شده و صادر شده به طور خودکار از طریق شبکه WiFi که به آن متصل شده اید ، بدون اقدام از طرف شما انجام می شود. از این لحظه ، میله های شبکه تلفن همراه دیگر توسط تلفن همراه شما برای برقراری تماس شما در نظر گرفته نمی شوند ، این کیفیت WiFi شما در خانه است که به دست می گیرد.

خبرنگار شما برای دریافت تماس های شما یا به شما در هنگام فعال کردن سرویس ، به تماس های Wi-Fi احتیاج ندارد.

از کمک استفاده کنید

در اینجا برخی از توصیه ها برای بهبود کیفیت تماس های Wi-Fi در صورت لزوم آورده شده است:

  • تلفن همراه خود را به روز کنید یا مرتباً آن را مجدداً راه اندازی کنید.
  • بررسی کنید که هر دو در شبکه WiFi تأیید شده اید و ویژگی تماس Wi-Fi فعال شده است.
  • با غیرفعال کردن حالت بلوتوث در تنظیمات تلفن همراه خود آزمایش کنید.
  • کیفیت این سرویس به کیفیت شبکه WiFi مرتبط است ، به یاد داشته باشید که شبکه WiFi خود را در خانه بهینه کنید !
    اگر مشتری اینترنتی نارنجی هستید ، راه حل ها در اینجا هستند
  • تنظیم “شبکه موبایل مورد علاقه” را آزمایش کنید

برای برخی از موبایل 2 روش مدیریت تماس وجود دارد:

  • شبکه WiFi مورد علاقه: تماس ها و پیامک ها در درجه اول از طریق شبکه WiFi انجام می شود
  • شبکه موبایل مورد علاقه: تماس ها و پیامک ها در درجه اول از طریق شبکه تلفن همراه حتی اگر WiFi در ترمینال فعال شود

“شبکه وای فای مورد علاقه” حالت پیش فرض در نارنجی است ، اما بسته به تنظیمات و سطح پوشش موبایل خانه شما ، حالت “شبکه موبایل مورد علاقه” می تواند کیفیت صدا تماس های شما را بهبود بخشد.

انتخاب این حالت در تنظیمات تلفن های هوشمند ، در همان مکان فعال سازی تماس های Wi-Fi انجام می شود. پس از فعال شدن ویژگی ، پنجره دیگری با حالت “شبکه WiFi مورد علاقه” که به طور پیش فرض بررسی می شود ، ظاهر می شود. “شبکه موبایل مورد علاقه” را انتخاب کنید (همیشه می توانید در صورت عدم مشاهده هیچ پیشرفتی ، این پارامتر را بررسی کنید). در صورت عدم وجود یا از دست دادن شبکه تلفن همراه ، تماس ها در شبکه WiFi برقرار می شود.

این پارامتر در صد مدل از تولید کنندگان زیر موجود است: سامسونگ ، اوپو و شیائومی.

با SOSH ، ما فرانسه را به صورت رایگان از خارج از کشور در Wi-Fi صدا می کنیم

برنامه Libon برای آیفون و تلفن هوشمند Android به مشترکین SOSH ، متصل به WiFi در خارج از کشور ، اجازه می دهد تا در فرانسه رایگان و تلفن همراه تماس بگیرند.

برای اتصال کوتاه هزینه بی خانمانی موبایل در خارج از کشور هنگامی که به آن فرانسه گفته می شود ، SOSH (گروه نارنجی) یک برنامه تلفن هوشمند برای تلفن های هوشمند فراهم می کند.

به طور متوسط ​​یک اتصال Wi-Fi رایگان در مکانی که در آن قرار دارد (هتل ها ، خانه ، قهوه و غیره) و بارگیری برنامه Libon ، که در زیر iOS و Android موجود است ، مشترک SOSH می تواند در سرزمین اصلی فرانسه و نامحدود ، معمولی تماس بگیرد شماره تلفن های ثابت و تلفن همراه (در 06).

در انتهای دیگر خط ، خبرنگار پیوست نیازی به برنامه Libon مربوطه ندارد. پیام کوتاه/MMS رایگان ارسال از خارج از کشور به فرانسه ، با این حال ، تحت تأثیر این پیشنهاد قرار نمی گیرد.

لطفاً توجه داشته باشید ، برخی از شبکه های Wi-Fi رایگان گاهی اوقات می توانند تماس مورد استفاده را از طریق برنامه Libon ، یک پروتکل انتقال صدا توسط بسته در اینترنت مسدود کنند.

برای تماس با شماره ای در خارج از کشور (در میان لیست مقصد های واجد شرایط) ، شما باید قبلاً در این گزینه مشترک شده اید بین المللی مبلغ 5 یورو در ماه ارائه شده توسط اپراتور برای چند ماه.

همچنین بخوانید: