پنج راه برای بدست آوردن وای فای رایگان در همه جا ، تاهیتی وای فای ، اجاره Wi -Fi در پولینزیا – WiFi Tahiti – خانه

اتصال نامحدود وای فای* در پولینزی و در سراسر جهان

شما باید رمز عبوری را انتخاب کنید که حداقل 12 کاراکتر داشته باشد ، با ارقام ، حروف و شخصیت های خاص ، که حدس زدن آن آسان نیست. از رمزهای عبور مشترک مانند 12345qwerty خودداری کنید و رمز عبور خود را با دیگران به اشتراک نگذارید مگر اینکه بخواهید درست بعد از آن تغییر دهید.

چگونه می توان WiFi رایگان را در همه جا دریافت کرد

حتی اگر کانون های WiFi عمومی Prirvus باشند که از سال 2015 تا 2023 ضرب می شوند ، از 64.2 میلیون در سال 2015 تا 432.5 میلیون در سال 2023 ، نقاط مهم WiFi رایگان همیشه آسان نیست.

 • نای
 • مطالعات سایت Wi-Fi ، تجزیه و تحلیل و حل مسئله
 • 4.8
 • 969 نظر کاربر

در این مقاله ، ما توضیح می دهیم پنج راه برای دریافت وای فای رایگان همه جا و با تلاش کمی برای کمک به شما در اتصال به اینترنت ، مهم نیست که زندگی شما را به کجا می برد.

1. اتصال اینترنتی تلفن هوشمند خود را به اشتراک بگذارید

اگر تلفن هوشمند و بسته داده موبایل دارید ، باید بتوانید یک کانون WiFi موبایل ایجاد کنید تا اتصال 3G یا 4G خود را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذارید.

اندروید

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. دکمه را از قسمت اتصال بی سیم و شبکه فشار دهید.
 3. اتصال و کانون قابل حمل را انتخاب کنید.

کانون Wi-Fi Android

عکس www.گوتابموبیل.کم

 1. مطبوعات را ایجاد کنید Wi-Fi.
 2. نام شبکه و رمز عبور را مشخص کنید و روی ذخیره کلیک کنید.

کانون Wi-Fi Android را ایجاد کنید

عکس www.گوتابموبیل.کم

 1. گزینه Hotspot قابل حمل Wi-Fi را فعال کنید.

منزوی

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. سلولی.
 3. کانون شخصی را فشار دهید.
 4. سوئیچ را فشار دهید تا آن را فعال کنید.

iOS Hotspot Wi-Fi ایجاد کنید

عکس www.9to5mac.کم

 1. می توانید از گزینه رمز عبور Wi-Fi برای تغییر رمز عبور Hotspot استفاده کنید.

رمز عبور کانون iOS را تغییر دهید

عکس www.9to5mac.کم

همیشه حتماً از کانون تلفن همراه خود با یک رمز عبور قوی محافظت کنید تا از استفاده دیگران از بسته داده های تلفن همراه خود با اتصال به اینترنت جلوگیری کنید.

شما باید رمز عبوری را انتخاب کنید که حداقل 12 کاراکتر داشته باشد ، با ارقام ، حروف و شخصیت های خاص ، که حدس زدن آن آسان نیست. از رمزهای عبور مشترک مانند 12345qwerty خودداری کنید و رمز عبور خود را با دیگران به اشتراک نگذارید مگر اینکه بخواهید درست بعد از آن تغییر دهید.

به خاطر داشته باشید که باتری تلفن هوشمند شما با کانون فعال تلفن همراه سریعتر تخلیه می شود. سرعت به عوامل زیادی بستگی دارد ، تعداد دستگاه متصل به کانون و نوع اتصال موبایل.

2. از یک برنامه پایگاه داده Hotspot استفاده کنید

تقاضای زیادی برای کانون های WiFi رایگان وجود دارد که برنامه های اختصاصی زیادی برای کمک به کاربران در یافتن آنها وجود دارد. برنامه هایی با بانکهای اطلاعاتی کانون حاوی لیست عظیمی از نقاط مهم WiFi در سراسر جهان هستند ، و برخی حتی رمزهای کانون های مهم را دارند که بدون پرداخت در دسترس نیستند.

در اینجا 3 برنامه برتر ما با پایگاه داده نقاط مهم مورد علاقه آورده شده است:

اتصال نامحدود وای فای* در پولینزی و در سراسر جهان

اتصال اینترنتی نامحدود WiFi برای مسافران در پلینزی فرانسوی.

در طول سفر ، وای فای جیب خود را در همه جا بگیرید, این که آیا شما به عنوان یک توریست برای بازدید از جزایر ما یا یک سفر کاری به Polynesia فرانسه می روید یا یک سفر کاری انجام می دهید, روترهای وای فای ما همه جا را دنبال می کنند و به شما اجازه می دهد تا بااینترنت نامحدود. WiFi Pocket ما به شما امکان می دهد تا 5 دستگاه به طور همزمان مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ، رایانه ، دوربین ، کنسول های قابل حمل وصل کنید .. روتر وای فای خود را بصورت آنلاین اجاره کنید و به محض ورود به فرودگاه تاهیتی ، آن را جمع کنید.

شما ساکن پولینزی فرانسه هستید و در طول سفر به خارج از کشور اینترنت را می خواهید

شما ساکن پولینزی فرانسه هستید و در طول سفر به خارج از کشور اینترنت را می خواهید

جیب وای فای ما برای اجاره, به شما اجازه می دهد اتصال نامحدود* در اینترنت در طول اقامت در خارج از کشور ، چه در ایالات متحده ، استرالیا ، نیوزیلند ، ژاپن یا دیگری کشور تحت پوشش پیشنهاد WiFi Tahiti ما. شما می توانید حداکثر 5 دستگاه را به طور همزمان برای گشت و گذار در اینترنت متصل کنید ، با ایمیل های خود مشورت کنید ، عکس های خود را به اشتراک بگذارید ، به فیس بوک ، اسکایپ ، واتس اپ ، اسنپ چت دسترسی پیدا کنید ، از برنامه های مورد علاقه خود لذت ببرید .. روتر وای فای خود را بصورت آنلاین اجاره کنید و به محض ترک تاهیتی آن را جمع کنید.

* اتصال اینترنتی نامحدود WiFi: به پیشنهادات ما مراجعه کنید

Wifi Wifi Wifi Wifi ، حمل می شود و در جیب نگه می دارد ، که به سختی از یک تلفن هوشمند بزرگتر است ، فقط 140 گرم وزن دارد. با استقلال تقریبا 12 ساعت ، در تمام مسافرت یا با اتومبیل به شما اتصال اینترنتی ارائه می دهد ، علاوه بر وب سایت های مورد علاقه خود ، می توانید از Google Map و برنامه های GPS Mobile لذت ببرید تا راه خود را پیدا کنید

Wifi Pocket در همه جا در طول سفر خود

Wifi Wifi Tahiti Wifi ، حمل می شود و در یک جیب نگه می دارد ، به سختی بزرگتر از یک تلفن هوشمند ، فقط 140 گرم وزن دارد. با استقلال تقریبا 12 ساعت ، به شما پیشنهاد می دهد اتصال به اینترنت در تمام سفرهای شما با پای پیاده یا با ماشین ، می توانید علاوه بر وب سایت های مورد علاقه خود ، از Google Map و برنامه های Mobile GPS استفاده کنید تا راه خود را پیدا کنید.

دیگر هزینه های رومینگ نیست ، صورتحساب های اینترنتی گزاف خود را هنگام مسافرت فراموش کنید ، از آزادی خود برای گشت و گذار در هر کجا که هستید استفاده کنید !

“استثنایی ! آن خوشبختی که در همه جا به هم وصل شود ! خانه و خدمات باورنکردنی ! از حرفه ای بودن شما متشکرم ! “”

Stéphane ، Basic نامحدود