نحوه استفاده از اینستاگرام: راهنمای کامل برای مبتدیان ، نحوه استفاده از اینستاگرام (با تصاویر) – Wikihow

نحوه استفاده از اینستاگرام

Contents

در این مقاله 841،887 بار مشورت شد.

نحوه استفاده از اینستاگرام ?

اینستاگرام پرشور یا ساده تازه کار به دنبال اطلاعات است ? شما ممکن است در اینجا باشید زیرا در حال تعجب هستید که چگونه از اینستاگرام استفاده کنید ، این شبکه اجتماعی که روش ما را برای به اشتراک گذاری زندگی ما در تصاویر متحول کرده است. یا شاید شما فقط در تلاش هستید تا مهارت های خود را کامل کنید و به یک حرفه ای واقعی اینستاگرام تبدیل شوید. هرچه انگیزه شما باشد ، در جای مناسب هستید !

اینستاگرام نه تنها یک بستر برای به اشتراک گذاشتن سلفی یا عکسهای ناهار شما نیست (اگرچه همه ما هر از گاهی یک برانک آووکادو خوب را دوست داریم). این یک جامعه جهانی واقعی است ، فضایی برای بیان خلاق و برای برخی یک ابزار قدرتمند بازاریابی.

در این مقاله ، شگفتی های اینستاگرام را با هم بررسی خواهیم کرد. این که آیا شما به دنبال ایجاد یک حساب کاربری هستید ، اولین عکس خود را منتشر کنید ، محرمانه بودن خود را مدیریت کنید یا استفاده خود را بهینه کنید ، ما همه جنبه ها را پوشش داده ایم. علاوه بر این ، به عنوان یک جایزه ، من یک حکایات شخصی و برخی از نکات حرفه ای را برای کمک به شما در درخشش در اینستاگرام به اشتراک می گذارم.

بنابراین ، آیا شما آماده هستید تا به جهان جذاب اینستاگرام شیرجه بزنید ? بیا بریم !

خلاصه مقاله

اصول اینستاگرام را درک کنید

همه ما با ورود به یک مرکز جدید خرید Labyrinthine برای اولین بار ، این دلهره جزئی را احساس کردیم ، اینطور نیست ? خوب ، شروع از اینستاگرام گاهی می تواند همین احساس را به وجود آورد. با این حال ، نترسید ، من اینجا هستم تا به شما کمک کنم این جنگل آیکون ها و هشتگ ها را به یک پارک تفرجگاه دلپذیر تبدیل کنید.

یک حساب اینستاگرام ایجاد کنید

افتتاح یک حساب اینستاگرام به آسانی خوردن بخشی از پیتزا … و احتمالاً کمتر کثیف است. شما فقط باید به وب سایت اینستاگرام بروید یا برنامه را از طریق تلفن خود بارگیری کنید ، روی “ثبت” کلیک کنید ، اطلاعات خود را وارد کنید و هاپ را وارد کنید ! شما به جهان درخشان اینستاگرام منتقل می شوید.

برنامه اینستاگرام را بارگیری و نصب کنید

اینستاگرام را بارگیری کنید ، کمی شبیه به بارگیری کمی کنسانتره شادی است. می توانید آن را از App Store یا Google Play دریافت کنید. این سریع ، آسان و بهترین برای پایان است ، رایگان است !

در رابط کاربری اینستاگرام حرکت کنید

رابط اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان بصری باشد. کمی شبیه وقتی که برای اولین بار با دوچرخه سوار می شوید ، پس از برخی تردید ، همه چیز طبیعی به نظر می رسد. دکمه ها به وضوح نشان داده شده است ، تقریباً انگار که شما را به رقص انگشت دعوت کرده اند. کاوش ، کلیک کنید ، ضربه بزنید ! اکنون دنیای شماست.

کنفوسیوس گفت: “مردی که کوه را حرکت می دهد با حرکت سنگهای کوچک شروع می کند”. بنابراین اگر در ابتدا کمی گم شده اید نگران نباشید ، کاملاً طبیعی است. با تمرین و زمان ، شما یک استاد اینستاگرام خواهید شد !

نحوه استفاده از اینستاگرام

نحوه انتشار محتوا در اینستاگرام

اغلب گفته می شود که “یک تصویر هزار کلمه ارزش دارد”. و اگر این نقل قول بارها تکرار شده باشد ، به این دلیل است که به خصوص در جهان اینستاگرام درست است. آماده شوید تا داستان خود را با هزار کلمه به اشتراک بگذارید … یا به عبارت بهتر در تصاویر.

انتشار عکس ها و فیلم ها در اینستاگرام

صحنه را تصور کنید. گربه شایان ستایش شما ، در وضعیت یوگا کاملاً اجرا شده ، و این لحظه را در دستگاه خود ضبط کرده اید. برای به اشتراک گذاشتن این شات حماسی ، به سادگی روی ” +” واقع در مرکز نوار ناوبری خود کلیک کنید ، عکس را انتخاب کرده و روی “بعدی” کلیک کنید. می توانید فیلترهایی را برای برجسته کردن قسمت ذن گربه خود اضافه کنید ، افسانه ای را ثبت کنید که توجه را به خود جلب کند ، سپس “اشتراک” را فشار دهید. و به آنجا می روید ، شاهکار گربه شما اکنون توسط تمام دنیا قابل مشاهده است.

داستان های اینستاگرام را ایجاد کنید

داستان ها مانند بخش هایی از زندگی شما هستند ، لحظاتی را ضبط می کنند که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. این کمی شبیه یک عامل مخفی است و سرنخ های عبور او را پشت سر می گذارد. برای ایجاد یک داستان ، به سادگی روی عکس پروفایل خود با ” +” کلیک کنید و بگذارید خلاقیت شما کنترل کند. یک روز در زندگی خود به ما نشان دهید ، ما را بخندید ، احساسات خود را به اشتراک بگذارید. داستان لحظه شماست.

از ابزارهای ویرایش اینستاگرام استفاده کنید

اینستاگرام طیف گسترده ای از ابزارهای انتشار ساده و قدرتمند را به شما ارائه می دهد. شما می توانید یک عکس پیشانی را به یک اثر واقعی هنری تبدیل کنید ، مانند یک پیکاسو مدرن که مسلح به آیفون است. با فیلترها بازی کنید ، روشنایی را تنظیم کنید ، کنتراست را اضافه کنید. با اینستاگرام ، شما این فرصت را دارید که به چشم انداز خود زندگی کنید.

با پیروی از این نکات ، می توانید به عنوان یک ملوان باتجربه در اقیانوس رسانه های اجتماعی در اینستاگرام حرکت کنید. و همانطور که اسکار وایلد خیلی خوب گفت: “خودتان باشید. همه قبلاً گرفته شده اند “.

تعامل موثر در اینستاگرام

تعامل در اینستاگرام کمی شبیه به یک عصر بزرگ است ، جایی که هر مهمان برای به اشتراک گذاشتن چیزی جذاب دارد. این یک دنیای دیجیتالی است که پر از مکالمات ، اتصالات و خلاقیت های سرشار از آن است.

سایر حساب های اینستاگرام را دنبال کنید

دنبال کردن شخصی در اینستاگرام مانند دادن کلاه مجازی به آنها. این روش شما برای گفتن است: “سلام ، من از آنچه شما انجام می دهید قدردانی می کنم ، و من می خواهم بیشتر جهان شما را ببینم”. برای عضویت در یک حساب ، به سادگی روی دکمه “دنبال کردن” واقع در صفحه پروفایل شخص کلیک کنید. در اینجا شما به تازگی یک پنجره جدید در دنیای کاربر دیگر اینستاگرام باز کرده اید.

عشق ، اشتراک و اظهار نظر در مورد نشریات

در جهان اینستاگرام ، عشق و قدردانی شما توسط “مانند” آشکار می شود. اگر به نشریه ای رسیدید که با شما صحبت می کند ، با کلیک بر روی قلب خود به آن اطلاع دهید. اگر به نظر می رسد یک نشریه شایسته اشتراک گذاری است ، از استراحت در داستان خود دریغ نکنید. و البته اگر می خواهید در یک مکالمه شرکت کنید یا تحسین خود را بیان کنید ، نظر دهید. در این عصر مجازی عالی که اینستاگرام است ، فردی باشید که دوست دارید با آن ملاقات کنید.

از پیام های مستقیم اینستاگرام استفاده کنید

پیام های مستقیم (یا DM) خط ارتباط خصوصی شما با سایر کاربران اینستاگرام هستند. این کمی شبیه به قرار دادن یادداشت ها در کلاس است ، اما در نسخه مدرن تر و پیشرفته تر. می توانید پیام های خصوصی ارسال کنید ، پست ها را به اشتراک بگذارید یا حتی یک گروه بحث ایجاد کنید. به طور خلاصه ، DMS اینستاگرام ابزاری عالی برای ارتباط و درگیر شدن با جامعه شما است.

همانطور که مارک تواین خیلی خوب گفت: “کلمه خوب می تواند تفاوت بین فلاش و فلاش موجود در بطری را ایجاد کند”. بنابراین بروید ، به اشتراک بگذارید ، متصل شوید و تجربه اینستاگرام خود را به یک بطری پر جنب و جوش و روشن از رعد و برق تبدیل کنید.

محرمانه بودن و ایمنی را در اینستاگرام مدیریت کنید

محرمانه بودن و ایمنی در اینستاگرام ضروری است. کمی شبیه به داشتن یک امنیت شخصی است ، اما به جای محافظت از پول خود ، از فضای دیجیتالی خود محافظت می کنید.

تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام را پیکربندی کنید

برای مدیریت تنظیمات حریم خصوصی خود ، ساده است. فقط به بخش “پارامترها” بروید ، سپس روی “محرمانه بودن” کلیک کنید. این جایی است که می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی این امتیاز را دارد که اطلاعات و نشریات شما را ببینید. این را به عنوان حاکمیت پادشاهی دیجیتال خود تصور کنید.

اعلان های اینستاگرام را مدیریت کنید

اعلان ها یادآوری های کمی از دنیای دیجیتال هستند که به شما می گویند: “سلام ، اتفاق جالبی رخ می دهد”. اگر می خواهید جریان این یادآوری های کوچک را کنترل کنید ، می توانید با مراجعه به “پارامترها” این کار را انجام دهید ، سپس با کلیک بر روی “اعلان ها”. این مانند کنترل حجم رادیو اینستاگرام خود است.

حساب اینستاگرام خود را ایمن کنید

سرانجام ، امنیت حساب شما ضروری است. برای ایجاد سطح امنیتی اضافی به حساب خود ، تأیید اعتبار دو اثر را فعال کنید. کمی شبیه به داشتن یک نگهبان مجازی برای حساب اینستاگرام خود است.

همانطور که بنیامین فرانکلین گفت: “سه نفر می توانند مخفی نگه دارند ، اگر دو نفر از آنها مرده باشند”. بنابراین با جدی گرفتن محرمانه بودن و ایمنی خود ، حتما از اسرار خود در اینستاگرام محافظت کنید.

استفاده خود را از اینستاگرام بهینه کنید

اینستاگرام نه تنها یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن لحظات زندگی شما است ، بلکه یک بستر عالی برای برندسازی و بازاریابی است. مثل این است که یک کانال تلویزیونی شخصی در دست داشته باشید.

تعداد مشترکین در اینستاگرام را افزایش دهید

اگر می خواهید تعداد مشترکین خود را افزایش دهید ، باید بیش از همه با سایر کاربران تعامل داشته باشید. مثل این است که میزبان بزرگترین عصر در شهر باشد. اصالت را نشان دهید ، معتبر باشید و مهمتر از همه ، خودتان باشید.

تعهد در نشریات خود را بهبود بخشید

تعهد مشترکین شما بسیار مهم است. این در مورد تبدیل پیروان خود به یک جامعه واقعی است. سؤال کنید ، به نظرات پاسخ دهید ، در داستان های خود نظرسنجی ایجاد کنید. هرچه مشترکان شما با شما ارتباط برقرار کنند ، تأثیر شما بیشتر می شود.

از اینستاگرام برای اهداف حرفه ای یا بازاریابی استفاده کنید

اینستاگرام ابزاری بسیار قدرتمند بازاریابی است. از آن برای به اشتراک گذاشتن تصاویر محصولات ، توصیفات مشتری یا ارائه پشت صحنه از تجارت خود استفاده کنید. زمان دیگر منتظر نیست ، وقت آن است که عمل کنیم.

همانطور که Sun Tzu در “هنر جنگ” گفت ، “هر نبرد قبل از اینکه حتی جنگیده شود برنده می شود”. بنابراین حتماً استراتژی اینستاگرام خود را برای تضمین موفقیت خود آماده کنید.

حکایات و نکاتی برای درخشش در اینستاگرام

برای تعدادی از ما ، اینستاگرام به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده است. بگذارید یک حکایات شخصی به اشتراک بگذارم تا این موضوع را نشان دهم.

روز دیگر ، من در پارک قدم زدم و هوای تازه را دوست داشتم ، وقتی که ناگهان ، من به نمایش شایان ستایش ترین نمایش رسیدم: یک پودل کوچک که یک سری از دور چشمگیر را تحت تأثیر نگاه مراقب استاد خود اجرا می کرد. مانند هر کاربر اینستاگرام فصلی ، اولین فکر من این بود: “این یک داستان عالی اینستاگرام است ! »». بدون تردید ، تلفن خود را آزاد کردم و این لحظه از شادی خالص سگ را ضبط کردم تا آن را با مشترکین خود به اشتراک بگذارم.

این مرا به یک نکته مهم برای اینستاگرام می رساند: همیشه برای گرفتن لحظه آماده باشید. لحظات گرانبها وقتی انتظار کمترین انتظار را داریم ، بنابراین تلفن خود را در دست نگه دارید.

صحبت از نکات ، در اینجا مواردی وجود دارد که می توانند به شما در افزایش بازی اینستاگرام خود کمک کنند:

قدرت هشتگ ها

هشتگ مانند نمک و فلفل اینستاگرام است – آنها طعم محتوای شما را تقویت می کنند. از هشتگ های مربوطه و محبوب استفاده کنید تا به پست های خود بهتر شود.

فیلترها همه چیز نیستند

می دانم ، می دانم ، فیلترهای اینستاگرام می توانند یک عکس پیشانی را به شاهکار تبدیل کنند. با این حال ، فراموش نکنید که گاهی اوقات ، کمتر بیشتر است. یک عکس توسعه نیافته اغلب می تواند دقیقاً مانند یا حتی بیشتر چشمگیر باشد.

تعامل کلید است

شما می خواهید در پست های خود مشارکت بیشتری داشته باشید ? با تعامل با پست های دیگران شروع کنید. نظر ، به اشتراک گذاشتن ، عشق. تعویض کننده ای باشید که می خواهید در دنیای اینستاگرام ببینید.

بهینه سازی و ایجاد محتوای مؤثر در اینستاگرام

برای اینکه حساب اینستاگرام شما مؤثر باشد ، محتوایی که ایجاد می کنید و به اشتراک می گذارید باید به خوبی بهینه شود. کمی شبیه به پخت و پز یک وعده غذایی خوب است – شما به مواد مناسب و دستور العمل مناسب نیاز دارید. هنگامی که محتوای اینستاگرام را ایجاد می کنید ، به یاد داشته باشید که از کلمات کلیدی مربوطه در افسانه ها و هشتگ های خود استفاده کنید. اینها مانند چراغهایی هستند که به اینستاگرام کمک می کنند تا بفهمند محتوای شما در مورد چه چیزی صحبت می کند و آن را به افراد مناسب ارائه می دهد.

نکته دیگر برای بهینه سازی محتوای شما این است که از نظر بصری جذاب شود. عکسهای با کیفیت و با کیفیت بالا تمایل به عملکرد بهتر دارند. اینستاگرام طیف وسیعی از ابزارهای انتشار را مستقیماً در برنامه ارائه می دهد تا به شما در اصلاح تصاویر کمک کند. می توانید روشنایی ، کنتراست ، اشباع و موارد دیگر را تنظیم کنید.

حالا بیایید در مورد داستان صحبت کنیم. داستانهای اینستاگرام انتشارات زودگذر هستند که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. آنها برای به اشتراک گذاشتن لحظات خودجوش ، پشت صحنه یا تعامل با مخاطبان خود به روشی شخصی تر مناسب هستند. اینستاگرام ابزارهای زیادی را برای ایجاد تعاملی تر و جذاب تر داستان های شما ارائه می دهد. می توانید برچسب های نظرسنجی را برای جمع آوری نظر پیروان خود اضافه کنید ، از عملکرد “سؤالات” برای سازماندهی یک جلسه پاسخ به سؤال استفاده کنید ، یا حتی موسیقی را به داستانهای خود اضافه کنید تا آنها را پویاتر کند.

به عنوان نتیجه گیری ، یادآوری این نقل قول عاقلانه از پیتر دراکر مهم است: “آنچه اندازه گیری می شود بهبود می یابد”. در اینستاگرام ، حفظ قوام و منظم در نشریات خود در حالی که نگه داشتن یک سبک بصری منحصر به فرد مهم است. این همان تقویت برند شما نیست ، همچنین باعث می شود حساب شما قابل تشخیص تر باشد. آمار خود را در اینستاگرام دنبال کنید ، وارد کنید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیاز به پیشرفت دارد ، و استراتژی خود را بر این اساس تطبیق دهید. حتی اگر به نظر می رسد اینستاگرام یک بازی باشد ، این یک بازی است که به یک استراتژی برنده نیاز دارد. با استفاده از این ابزارها و تکنیک ها در اختیار شما ، شما آماده ایجاد و بهینه سازی محتوا برای اینستاگرام به عنوان یک حرفه ای واقعی هستید.

سؤالات متداول در مورد نحوه استفاده از اینستاگرام

چگونه می توانم چندین حساب اینستاگرام را همزمان مدیریت کنم ?

می توانید حداکثر 5 حساب در اینستاگرام اضافه کنید و بدون نیاز به ورود به سیستم و اتصال مجدد به راحتی از یک به دیگری تغییر دهید.

آیا می توانم عکس های اینستاگرام را از رایانه خود بارگیری کنم ?

بله ، اگرچه این پلتفرم برای استفاده در موبایل طراحی شده است ، اما اینستاگرام اخیراً امکان بارگیری عکس از نسخه دفتر سایت را معرفی کرده است.

چگونه می توانم کسی را در اینستاگرام مسدود کنم ?

به نمایه شخص بروید ، روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و “بلوک” را انتخاب کنید. فراموش نکنید ، این فضای شماست ، شما حق محافظت از آن را دارید.

نحوه استفاده از اینستاگرام برای شرکت ها ?

شما می توانید یک حساب کاربری حرفه ای ایجاد کنید ، از ابزارهای تجزیه و تحلیل برای درک مخاطبان خود ، ایجاد تبلیغات و استفاده از خرید در اینستاگرام برای فروش مستقیم از سیستم عامل استفاده کنید.

آیا می توانم انتشار اینستاگرام خود را در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارم ?

کاملا ! هنگامی که یک نشریه ایجاد می کنید ، می توانید آن را به طور همزمان در فیس بوک ، توییتر و تامبلر به اشتراک بگذارید.

iaSperance | دیجیتالی در خدمت تصمیم گیرندگان

نحوه استفاده از اینستاگرام

این مقاله توسط رامین احماری با هماهنگ شده است. رامین احماری مدیرعامل و بنیانگذار Finesse ، یک خانه مد است که از یادگیری خودکار در رسانه های اجتماعی برای پیش بینی روندها و رفع مشکلات تولید بیش از حد استفاده می کند. او قبل از پیوستن به Finesse ، با تأثیرگذار در رشد و حمایت کار کرد. وی همچنین با استفاده از تخصص خود در علم داده و هوش مصنوعی در مورد داده های اجتماعی با مارک های اصلی در مورد اجرای استراتژی های بازاریابی تحت تأثیر همکاری کرده است.

در این مقاله 841،887 بار مشورت شد.

اینستاگرام یک بستر برای به اشتراک گذاری عکس است ، که اکنون یکی از اصلی ترین شبکه های اجتماعی است. این سایت در اکتبر 2010 به صورت آنلاین قرار داده شده است و هم اکنون به 25 زبان در دسترس است. این برنامه فقط 24 ساعت پس از راه اندازی آن ، در رده اول در فروشگاه App قرار گرفت. کوین سستروم مدیرعامل Instragram است. استفاده از این برنامه بسیار سرگرم کننده است ، در حالی که شما ماجراهای روزانه خود را به اشتراک می گذارید. شما می خواهید از اینستاگرام یاد بگیرید ? شما باید با بارگیری و نصب برنامه شروع کنید ، سپس یاد بگیرید که رابط کاربری خود را حرکت دهید. سپس باید عکسهای خود را در آنجا منتشر کنید !

اینستاگرام را نصب کنید

تصویر با عنوان استفاده از اینستاگرام مرحله 1

برنامه اینستاگرام را بارگیری کنید. برای انجام این کار ، “اینستاگرام” را در مرکز بارگیری دستگاه خود جستجو کنید: برنامه iOS یا Google Play در Android. سپس نتیجه مربوطه را انتخاب کنید.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 2

برنامه اینستاگرام را باز کنید. برای انجام این کار ، بر روی نماد اینستاگرام (این یک دوربین چند رنگ) موجود در صفحه اصلی تلفن شما کلیک کنید.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 3

 • می توانید برخی از اطلاعات شخصی را در بخش کافی مانند نام و نام خود یا نام خود یا وب سایت شخصی اضافه کنید.
 • اگر قبلاً یک حساب اینستاگرام دارید ، روی دکمه اتصال ، در پایین صفحه اتصال اینستاگرام کلیک کنید. شناسه های خود را وارد کنید.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 4

 • شما می توانید مشترک در کاربرانی که توسط اینستاگرام به شما پیشنهاد می شوند ، مشترک شوید. برای انجام این کار ، روی “برای اشتراک” ، در کنار نام کاربری مورد نظر کلیک کنید.
 • با عضویت در یک کاربر ، می توانید انتشارات آنها را در صفحه اصلی خود مشاهده کنید.
 • شما می توانید دوستان خود را در هر زمان اضافه کنید ، حتی پس از اتمام ایجاد حساب خود.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 5

روی پایان کلیک کنید . پس از اطلاع از قسمتها ، روی دکمه “پایان” کلیک کنید. شما به صفحه اصلی اینستاگرام خود هدایت خواهید شد ، جایی که می توانید عکس های منتشر شده توسط افرادی را که انتخاب کرده اید دنبال کنید.

از برگه های مختلف اینستاگرام استفاده کنید

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 6

 • برای ذخیره و انتشار یک داستان اینستاگرام برای مشترکان خود ، روی دکمه + در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید. برای کار کردن ، باید به اینستاگرام اجازه دهید تا به میکروفون و دوربین خود دسترسی پیدا کند.
 • برای دسترسی به پیام رسانی خود روی نماد کادر ، در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. اینجاست که پیام های خصوصی شما ظاهر می شود.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 7

 • داستانهای اینستاگرام ستاره ها نیز در این صفحه ، مستقیماً در زیر نوار جستجو ظاهر می شوند.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 8

برای پیگیری فعالیت حساب خود روی قلب کلیک کنید. این نماد دو آیکون در سمت راست شیشه کوچک ذره بین واقع شده است. این جایی است که تمام اعلان های اینستاگرام شما ظاهر می شوند (به عنوان مثال ، نظرات “مانند” در مورد عکس ها ، درخواست های اشتراک و غیره.).

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 9

 • برای اضافه کردن دوستان از حساب Facebook و لیست مخاطب خود ، روی + در سمت چپ صفحه کلیک کنید.
 • برای دسترسی به گزینه های حساب خود ، روی چرخ کوچک یا روی ⋮ ، در سمت راست صفحه خود کلیک کنید. می توانید تنظیمات حساب خود را تنظیم کنید ، دوستان خود را اضافه کنید یا حساب اینستاگرام خود را در سایر شبکه های اجتماعی به حساب های خود وصل کنید.
 • برای تغییر نام و نام کاربری خود ، روی اصلاح نمایه در سمت راست عکس پروفایل خود کلیک کنید ، یک ارگانیک یا یک وب سایت اضافه کنید و اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید (به عنوان مثال شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود).

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 10

با کلیک بر روی خانه کوچک به صفحه اصلی برگردید. این نماد در گوشه سمت چپ پایین صفحه قرار دارد. اگر کاربرانی که از آخرین بازدید خود برای انتشار خود مشترک می شوید ، محتوای آنها به طور خودکار در این صفحه ظاهر می شود.

رامین احماری تأثیرگذار رسانه های اجتماعی

رامین احماری مدیرعامل و بنیانگذار Finesse ، یک خانه مد است که از یادگیری خودکار در رسانه های اجتماعی برای پیش بینی روندها و رفع مشکلات تولید بیش از حد استفاده می کند. او قبل از پیوستن به Finesse ، با تأثیرگذار در رشد و حمایت کار کرد. وی همچنین با استفاده از تخصص خود در علم داده و هوش مصنوعی در مورد داده های اجتماعی با مارک های اصلی در مورد اجرای استراتژی های بازاریابی تحت تأثیر همکاری کرده است.

رامین احماری
تأثیرگذار رسانه های اجتماعی

به سمت راست بکشید تا داستان خود را با افرادی که از شما پیروی می کنند به اشتراک بگذارید. رامین احماری ، بنیانگذار و رئیس جمهور Finesse ، به ما می گوید: “برای داشتن افراد بیشتری که از شما پیروی می کنند ، از داستانهای اینستاگرام استفاده کنید تا در مورد ماجراهای خود صحبت کنید. اینستاگرام یک ویژگی عالی جدید دارد که به شما امکان می دهد در داستان های خود سؤالاتی بپرسید و پاسخ ها را بخوانید. از آن استفاده کنید ! این امکان را به شما می دهد تا با افرادی که از شما پیروی می کنند ارتباط برقرار کنید و نشان دهید که خود را سازش می کنید. »»

انتشار عکس ها در اینستاگرام

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 11

روی دوربین کوچک کلیک کنید. این نماد در زیر وسط صفحه واقع شده است. از آنجا ، می توانید عکس هایی را که قبلاً گرفته اید منتشر کنید یا عکس جدیدی بگیرید.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 12

 • آلبوم عکس : این گزینه به شما امکان می دهد عکسی را از گالری خود بارگیری کنید.
 • عکس : می توانید مستقیماً از برنامه اینستاگرام عکس بگیرید. برای دسترسی به دوربین خود ابتدا باید به برنامه اجازه دهید.
 • ویدئو : شما می توانید یک فیلم را مستقیماً از اینستاگرام فیلمبرداری کنید. برای دسترسی به میکروفون خود ابتدا باید به برنامه اجازه دهید.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 13

 • اگر می خواهید عکسی را که قبلاً گرفته شده است انتخاب کنید ، باید روی دکمه بعدی ، در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 14

 • همچنین می توانید بر روی سنگ کلیدی چرخ کوچک ، در پایین سمت راست صفحه ، کلیک کنید تا جنبه های خاصی از عکس مانند روشنایی ، کنتراست ، ساختار را تنظیم کنید.

تصویر با عنوان استفاده از اینستاگرام مرحله 15

روی فلش کوچک کلیک کنید. این دکمه در سمت راست بالای صفحه قرار دارد.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 16

 • اگر می خواهید برچسب خود را به عکس خود اضافه کنید ، این کار را در این زمینه نیز انجام خواهید داد.

تصویر تحت عنوان اینستاگرام مرحله 17

 • برای برچسب زدن مشترکان در عکس ، روی کاربران برچسب کلیک کنید.
 • بر روی Add A Place کلیک کنید تا در توضیحات عکس ، مکان جغرافیایی خود را وارد کنید. سپس برای دسترسی به سرویس موقعیت مکانی خود باید به اینستاگرام اجازه دهید.
 • عکس خود را در حساب های Facebook ، Twitter ، Tumblr یا Flickr خود با کشیدن دکمه های مربوطه روی “روشن” به اشتراک بگذارید. برای این کار ، ابتدا باید حساب های خارجی خود را به حساب اینستاگرام خود وصل کنید.

تصویر تحت استفاده از اینستاگرام مرحله 18

روی Share ، در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. شما اولین عکس خود را در اینستاگرام منتشر کرده اید !

 • اگر می خواهید مشترکان زیادی داشته باشید ، سعی کنید عکس های منحصر به فردی بگیرید.
 • می توانید از یک رایانه به اینستاگرام دسترسی پیدا کنید ، اما قادر به به روزرسانی یا انتشار عکس نخواهید بود. برای انجام این کار ، شما باید از برنامه متصل شوید.
 • از انتشار عکس های حاوی اطلاعات شخصی خودداری کنید ، به خصوص اگر حساب شما عمومی است. آدرس یا سایر اطلاعات تماس خود را به اشتراک نگذارید (به عنوان مثال در عکس گواهینامه رانندگی خود).
 • هنگامی که سعی می کنید مکانی را به عکس های خود اضافه کنید ، برنامه از شما می خواهد که اجازه دسترسی به اطلاعات مکان را از طریق تلفن خود داشته باشید.

در رابطه Wikihows

افرادی را که می توانند لیست پیروان من را در اینستاگرام مشاهده کنند ، محدود کنید

اینستاگرام: 4 روش برای پنهان کردن لیست ردیابی

بدانید که آیا شخصی چندین حساب اینستاگرام دارد

چگونه می توان دانست که آیا شخصی در اینستاگرام حساب های زیادی دارد

حل

Challenge_requied در اینستاگرام. این چیست و چگونه آن را حل کنیم ?

DM را به یک دختر در اینستاگرام ارسال کنید

DM را به یک دختر در اینستاگرام ارسال کنید

کاربران اینستاگرام را که شما را دنبال نمی کنند و به راحتی اشتراک می گذارند را تشخیص دهید

کاربران اینستاگرام را که شما را دنبال نمی کنند و به راحتی اشتراک می گذارند را تشخیص دهید

بدون کد بازیابی به اینستاگرام وصل شوید

نحوه دسترسی به حساب اینستاگرام خود پس از از دست دادن کد بازیابی

با اینستاگرام تماس بگیرید

به پیام های اینستاگرام واکنش نشان دهید

پیام های اینستاگرام: نحوه واکنش با ایموجی ها

می دانید کسی

بدانید که آیا کسی DM را در اینستاگرام خوانده است

با یک دختر در اینستاگرام مکالمه کنید

نحوه شروع مکالمه با یک دختر در اینستاگرام: نکاتی برای اینکه او بخواهد چت کند

دو حساب اینستاگرام را جدا کنید

دو حساب اینستاگرام را جدا کنید

کسی را پیدا کنید

شخصی را در اینستاگرام پیدا کنید

اینستاگرام را به روز کنید

اینستاگرام را به روز کنید

بدون پیام در اینستاگرام بخوانید

چگونه می توان پیام های اینستاگرام خود را به عنوان خوانده شده و دیده نمی شود ?

در مورد این wikihow

تأثیرگذار رسانه های اجتماعی

این مقاله توسط رامین احماری با هماهنگ شده است. رامین احماری مدیرعامل و بنیانگذار Finesse ، یک خانه مد است که از یادگیری خودکار در رسانه های اجتماعی برای پیش بینی روندها و رفع مشکلات تولید بیش از حد استفاده می کند. او قبل از پیوستن به Finesse ، با تأثیرگذار در رشد و حمایت کار کرد. وی همچنین با استفاده از تخصص خود در علم داده و هوش مصنوعی در مورد داده های اجتماعی با مارک های اصلی در مورد اجرای استراتژی های بازاریابی تحت تأثیر همکاری کرده است. در این مقاله 841،887 بار مشورت شد.

این صفحه 841 887 بار مشاوره شد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود ?

کوکی ها Wikihow را بهبود می بخشند. با ادامه پیمایش ، سیاست کوکی ما را می پذیرید.

مقالات رابطه

اینستاگرام: 4 روش برای پنهان کردن لیست ردیابی

چگونه می توان دانست که آیا شخصی در اینستاگرام حساب های زیادی دارد

Challenge_requied در اینستاگرام. این چیست و چگونه آن را حل کنیم ?

DM را به یک دختر در اینستاگرام ارسال کنید

در خبرنامه رایگان Wikihow مشترک شوید !

آموزش های مفید در جعبه پذیرش شما هر هفته.

چرا و چگونه می توان از اینستاگرام استفاده کرد ?

چرا و ما-استفاده در استاگرام

چرا نصب استفاده

اینستاگرام یک برنامه کاربردی در تلفن همراه است که اصل آن در واقع بسیار ساده است: به اشتراک گذاری عکس یا فیلم های کوتاه. بسیاری از فیلترها قبل از به اشتراک گذاشتن آنها باعث می شود که خلاقیت های شما را تزئین کنید و این باعث می شود استفاده از آن سرگرم کننده تر شود. همچنین امکان ایجاد ترکیبات تصویر ، هایپرلاپ یا انیمیشن های انیمیشن با استفاده از برنامه هایی مانند Boomerang ، Layout و Hyperlapse (که متعلق به اینستاگرام است) وجود دارد. به طور خلاصه ، اینستاگرام به خلاقیت کاربران خود افتخار می کند که آن را موفق می کند. مانند فیس بوک ، می توانید سایر کاربران را دنبال کنید ، گفتگو ، مانند عکس های آنها و از هشتگ استفاده کنید (مقاله ما را در مورد هشتگ بخوانید). Intagram شبکه ای است که طبق اهداف و اهداف خود به کاربران در سراسر جهان و محلی می رسد.

اینستاگرام در ارقام

 • 41 ٪ از کاربران بین 16 تا 24
 • 35 ٪ کاربران دارند بین 25 تا 34 سال
 • 95 میلیون عکس ها/فیلم های ارسال شده در روز در جهان
 • 4.2 میلیارد از “من دوست دارم” در روز

چه فایده ای برای ترسیم اینستاگرام دارد ?

استفاده در استاگرام

بسته به اهداف شما ، استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام برای:

 • مخاطبان را به وب سایت خود هدایت کنید
 • نرخ تبدیل را در سایت خود افزایش دهید (فروش آنلاین)
 • تعامل با برند خود را افزایش دهید (پست و اشتراک گذاری)
 • دید برند خود را بهبود بخشید
 • تعداد نماهای فیلم های خود را افزایش دهید
 • شماره نصب برنامه خود را افزایش دهید

نحوه استفاده از اینستاگرام برای فعالیت خود ?

1 – به طور مرتب عکس ها را ارسال کنید

هیچ عکسی وجود ندارد … یا به اصطلاح اگر در واقع برای هر شبکه اجتماعی ، قانون طلایی استبودن, در غیر این صورت کار نمی کند. شما باید حداقل 2 تا 3 بار در هفته و حداکثر 2 بار در روز ارسال کنید. این به زمان و محتوای شما بستگی دارد که البته منتشر شود. اگر شما یک مجدداً گاه به گاه هستید ، حفظ یک جامعه دشوار خواهد بود.

هشتگ درستاگرام2 – از هشتگ ها استفاده کنید

این یک عنصر اساسی برای تبلیغ حساب شما است. در واقع, هشتگ هایی که استفاده می کنید کاربران را به تصاویر شما هدایت می کند با استفاده از تحقیقات داخلی در شبکه های اجتماعی. به عنوان مثال ، یک مارک ICE می تواند از هشتگ #GLACE #SORBET #CREMEGLACEE #GOURMAND و غیره استفاده کند. به منظور جذب پیروان و افزایش دید آن. هشتگ باید مربوط به فعالیت یا موقعیت جغرافیایی شما باشد. علاوه بر این اینستاگرام به شما امکان می دهد محبوب ترین هشتگ ها را بدانید ، از آن استفاده کنید و از آن استفاده کنید !

3 – با جامعه خود تماس بگیرید

 • توضیحات خوبی در مورد عکسهای خود ارائه دهید (متن + هشتگ + نقل قول QQ + شکلک)
 • در مورد پست های مربوط به فعالیت خود نظر دهید
 • عکسهای محصولات خود را که توسط کاربران گرفته شده است استراحت دهید
 • به س questions الات پاسخ دهید
 • برای شروع مکالمه س questions ال کنید
 • نکات یا اطلاعات مفیدی در مورد محصولات خود ارائه دهید
 • دوستان
 • مثل نظرات ..

4 – حساب های درست را دنبال کنید

به شدت توصیه می شود به دلایل مختلف تأثیرگذارترین حساب های بخش خود را دنبال کنید: شما می توانید امیدوار باشید که برخی از این حساب ها از یک طرف از شما پیروی می کنند ، از طرف دیگر حساب های زیر که با یک جامعه بزرگ ایجاد شده است منبع خوبی برای الهام بخشیدن به حساب شما جذاب و جذاب است. یافتن این ژانرهای حساب ، لکه ای است که با استفاده از موتور جستجوی داخلی اینستاگرام آسان است.

5 – مانند عکس های دیگران

مانند عکس های حساب های دیگر نیز می تواند هر از گاهی برخی از اشتراک ها را برای شما به ارمغان بیاورید. برای کشف عکس های این هشتگ ، هشتگ یک هشتگ مرتبط با فعالیت خود را انتخاب کنید ، سپس دقیقاً مانند عکس های خاص در لیست. از طرف دیگر نشان می دهد که شما به طور مرتب در شبکه فعال هستید. همیشه خوب است !

6 – نقل قول مردم

در مهمانی تفسیر عکس شما ، می توان با استفاده از نظارت @ نام حساب هدفمند ، افراد دیگر را نقل قول کرد. با نقل یک حساب شناخته شده بهتر, می توانید امیدوار باشید که عکس شما را منتقل می کند و به جامعه آن دسترسی می دهد. سپس افراد بیشتری را لمس خواهید کرد ! در سال 2014 ، یک مطالعه نشان داد که ذکر یک حساب دیگر در توضیحات کلی آن می تواند ایجاد کند 56 ٪ تعهدات اضافی. همچنین می توان افراد را در یک عکس نقل قول کرد اما مراقب باشید زیرا ممکن است برای علاقه مندان جذاب نباشد.

7 – حساب اینستاگرام خود را به فیس بوک پیوند دهید

همه چیز در این عنوان است … به این ترتیب تعداد عکس های پست را دو برابر خواهید کرد (1 عکس در اینستاگرام در فیس بوک گرفته می شود) و بنابراین شانس دیدن و پیگیری را افزایش می دهید. بنابراین دنبال کنندگان فیس بوک شما باید شما را دنبال کنند همچنین در اینستاگرام.

عیار

8 – از تبلیغات استفاده کنید

کمی کمک هزینه ای که می تواند دید و مشترکان خوبی برای شما به همراه داشته باشد. پست های حمایت شده روش خوبی برای حساب خود را با هدف قرار دادن صحیح مخاطبان خود خاموش کنید. تبلیغات به شما امکان می دهد تا به سایت خود تغییر مسیر دهید یا به کاربران اطراف برسید (ایده خوبی برای یک تجارت). برای استفاده در اعتدال همه به همان اندازه که با “حساب تبلیغاتی” فهرست بندی نشود.

9 – خلاق باشید .

آخرین توصیه و مهمترین آن برای من است: نگرش خلاقانه داشته باشید ! اینستاگرام عکس ها و فیلم های جالب یا سرگرم کننده است. شرط اساسی ارائه محتوای کیفیت و سرگرم کننده در ارتباط با فعالیت و ارزش های خود است. می توانید روندها را دنبال کنید و با استفاده از جستجو با هشتگ الهام بخش پیدا کنید. از اصلی بودن برای ایستادن نترسید. این امر به شما کمک می کند و از دید ، اشتراک و تعامل برای حساب شما خبر می دهد. قرار ملاقات جذاب و منحصر به فرد برای ایستادن.

برای ادامه کار در اینستاگرام

 • چگونه می توان 100 “I Love” را در یک عکس اینستاگرام دریافت کرد
 • 158 محبوب ترین هشتگ در سال 2017
 • 50 Instagnors تأثیرگذار در فرانسه