WinBot W1 Pro D Ecovacs تست: یک روبات واشر شیشه ای که باعث می شود کار – CNET FRANCE ، ECOVACS WINBOT W1 PRO TEST: واشر پنجره شیک و تکان دهنده

Ecovacs Winbot W1 Pro Test: واشر پنجره شیک و تکان دهنده

Ecovas Home همچنین توصیه هایی از قبیل اجتناب از استفاده در دوره های انجماد یا آب ، احتمالاً برای چسبندگی را ارائه می دهد. به همین ترتیب ، انواع خاصی از پنجره ها برای تمیز کردن با دستگاه طراحی نشده اند.

Ecovacs Winbot Winbot Wnebot Test: یک ربات شستشوی شیشه ای که کار را ایجاد می کند

Ecovacs Winbot Winbot Wnebot Test: یک ربات شستشوی شیشه ای که کار را ایجاد می کند

اگر تست خلاء ربات آیا در CNET France معمول است ، ما همچنین دستگاه های متصل را تسهیل می کنیم که سایر کارهای خانگی را تسهیل می کنند. در میان خسته کننده ترین و تکراری ترین ، ما شستشوی سطوح شیشه ای را می یابیم ، این وظیفه که روز بعد به راحتی دفع می کنیم. و اگر یک ربات این کار را برای ما انجام داد ?

این وعده EcoVacs با مدل WinBot W1 Pro خود است که پیشنهاد می کند کارهای کاری را برای شما انجام دهد. در نگاه اول ، ممکن است تعجب کنیم که چگونه کار می کند ، اما اولین تماس با شی می تواند ما را روشن کند. بیایید این مدل را کشف کنیم که می تواند زمان گرانبها را برای ما صرفه جویی کند.

EcoVacs ایده خوبی برای ذخیره هواپیماها و لوازم جانبی خود در یک چمدان کوچک و به خوبی مرتب شده بود. حتی اگر دستگاه لزوماً برای استفاده در شرایط تحرک طراحی نشده باشد ، ما از این ظرفیت برای تسهیل ذخیره سازی و حمل و نقل احتمالی در خانه دیگر قدردانی می کنیم.

چمدان

در بسته بندی ، علاوه بر ربات ، 2 دستمال مرطوب میکرو فیبر ، کابل های برق و کابل های ایمن و همچنین یک محصول تمیز کننده و شیشه دوزهای شیشه ای آن در محصول پلاستیکی ،. یک راهنما و یک راهنمای شروع کننده سریع نیز ارائه شده است.

باز

این دستگاه دارای یک دسته چرمی تقلید است که به آن لمس مرتب می دهد. ما همچنین دکمه ای را مشاهده می کنیم که تمیز کردن و شیر لاستیکی را راه اندازی می کند که برای پر کردن به مخزن دسترسی می دهد.

ربات

در دو طرف دستگاه ، در کل 4 نازل مسئول اسپری این مایع مشابه است. این برند توصیه می کند از آن به عنوان اولویت استفاده کنید ، بنابراین لازم است که آنها را در اختیار آنها قرار دهید. تنها مشکل ، شارژ مجدد هنوز دشوار است. دفترچه راهنما مشخص می کند که با این وجود استفاده موقت از آب امکان پذیر است.

نازل

در زیر دستگاه ما سیستم را کشف می کنیم که باعث ایجاد دستگاه می شود: دو کاترپیلارهای لاستیکی و یک دهانه مکش مرکزی برای نگه داشتن ربات به صورت عمودی.

اسکیت بازی

راهنمای سریع استارت در نسخه کاغذی ، اما همچنین از طریق برنامه در دسترس است. پس از اتصال ربات و شروع -پ با دکمه فشار در زیر دستگاه ، ما کد QR را از طریق برنامه Home Ecovacs اسکن می کنیم که ما را در شروع کار ، ساده و نزدیک به آنچه می دانیم با روبات های جاروبرقی برای آنها راهنمایی می کند طبقه.

پیکربندی

Ecovas Home همچنین توصیه هایی از قبیل اجتناب از استفاده در دوره های انجماد یا آب ، احتمالاً برای چسبندگی را ارائه می دهد. به همین ترتیب ، انواع خاصی از پنجره ها برای تمیز کردن با دستگاه طراحی نشده اند.

توصیه ها

پس از پیکربندی ، گزینه های موجود در دسترس ما را به عنوان پاس دوتایی یا حتی امکان کنترل کشف می کنیم. یک پیام به ما هشدار می دهد که باتری اضطراری هنوز بارگیری نشده است ، پیش نیاز برای انجام اولین تمیز کردن ما. این امر در صورت عدم موفقیت موقت مواد غذایی بخش خدمت می کند و بنابراین ضروری است.

کاربرد

پس از بار کامل انجام شد ، ما می توانیم با راه اندازی اولین تمیز کردن ، کشف این مدل را ادامه دهیم.

روز بعد ، هنگام راه اندازی اولین تمیز کردن ما ، پس از اجازه بار باتری چند ساعت ، برنامه از تشخیص ربات خودداری کرد. بدون دکمه تنظیم مجدد قابل مشاهده و پس از بسیاری از دستکاری ها ، بنابراین لازم بود که با چت d’Ecovacs کمک بگیرید. این کاملاً پاسخگو بود و این ترفند را به ما داد (که باید در سؤالات متداول ظاهر می شد که قبلاً با آنها مشورت کرده بودیم) که شامل فشار 30 ثانیه بر روی دکمه راه اندازی است.

حتی بدون آن می توان WinBot W1 Pro را شروع کرد ، در واقع قادر به انجام کار خود بدون درخواست است. یک فشار ساده از دکمه یا واقعیت قرار دادن آن در مقابل شیشه هنگامی که سنسورهای محلی یک لبه پنجره را تشخیص می دهند برای ایجاد “تمیز کردن سریع” کافی است.

برای اولین بار او چیزی قوی برای او محفوظ بود: یک پنجره خلیج با آثار خشک چند روز که می خواست دقایق طولانی تمیز کردن دستی. نه تنها WinBot ما کار را انجام داد ، بلکه او با توجه به نتیجه این کار را با روشی نسبتاً صحیح انجام داد.

تمیز کردن شیشه مقایسه

این کارایی ، بسیار بهتر از Hobot 2s احتمالاً به دلیل دستورالعمل ارائه شده توسط کتابچه راهنمای کاربر است که شامل مرطوب کردن پاک کردن دستگاه است. از طرف دیگر پاشش محصول فراوان است. این مسئله قطرات نیست ، بلکه در واقع مایع است که به حذف همه آثار کمک می کند.

اگر بتوانیم او را به خاطر سر و صدای ایجاد شده توسط آسپیراسیون قوی مقصر بدانیم ، از اثربخشی دوره انجام شده راضی هستیم. به اندازه کافی سریع برای یک پنجره با اندازه متوسط ​​، لبه ها را تشخیص می دهد و با پوشاندن سطح به تدریج بالا یا پایین می رود تا به روشی نسبتاً مؤثر تمیز شود.

کمی از این نتیجه بسیار خوب شگفت زده شد ، هنوز هم لازم بود W1 Pro را با صعود از یک شکاف در مقیاس سطح خاک ، آزمایش کنید. گرد و غبار داخلی و چیزهای عجیب و غریب دیگر که توسط برخی از فرار های بسیار زیاد روی ویندوزهای ما قرار گرفته اند نیز در برابر او مقاومت نکردند.

قبل و بعد از

با نگاهی به آن ، ما هنوز مجبور هستیم متوجه شویم که تمیز کردن کاملاً کامل نیست. اگر فاصله خوبی باشد ، متوجه می شویم که لبه ها بی عیب و نقص نیستند. توجه داشته باشید که این آزمایش در حالت “1 گذر” انجام شده است و گزینه در کاربردی برای انجام یک تمیز کردن عمیق احتمالاً خیلی بهتر عمل کرده است.

اظهارات دیگر ، اثری در جایی که ربات متوقف می شود وجود دارد. حتی پس از خشک شدن ، این آثار باقی مانده اند و برای غلبه بر آن یک مداخله دستی (مطمئناً سریع) طول می کشد.

اثر

بنابراین WinBot W1 Pro کاملاً کامل نیست ، اما از Hobot 2s مفیدتر است که نمی تواند بهتر از حذف گرد و غبار به صورت سطحی باشد.

Robot Hobot 2S شما را در تمیز کردن و نگهداری پنجره ها و پنجره های خانه های خود پشتیبانی می کند. از طریق یک کنترل از راه دور یا یک برنامه کاربردی می رود و به شما امکان می دهد خشک ، با آب یا محصول را تمیز کنید و به لطف یک سیستم مکش به سطوح شیشه ای چسبیده اید. امنیت به شما امکان می دهد در صورت سقوط ربات را حفظ کنید.

با این حال ، او برخی از نقص های مشترک با رقیب خود را دارد: او پر سر و صدا است ، که بسیار اطمینان بخش است زیرا آسپیراسیون به او اجازه می دهد تا روی سطوح قرار بگیرد ، قلاب ضد قطره همیشه مطابق با پنجره و تنظیم آسان نیست تمیز کردن لبه ها کامل است.

با این حال ، ما از توصیه آن دریغ نمی کنیم ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا در بعضی مواقع لزوماً در دسترس نباشید ، مانند حرفهای بالا ، به طور موثری تمیز کنید. باتری ایمنی تضمین می کند که حتی بدون گرفتن امنیتی آن می توان از آن استفاده کرد. از طرف دیگر استفاده از آن بسیار ساده است و ممکن است حتی بدون داشتن تلفن هوشمند متناسب با اکثر کاربران باشد. با کمتر از 400 یورو ، این یک سرمایه گذاری معتبر برای آلرژی به تمیز کردن ویندوز است.

آزمون کامل را بخوانید

  • یادداشت نوشتن

Ecovacs Winbot W1 Pro Test: واشر پنجره شیک و تکان دهنده

یکی از خسته کننده ترین کارهای خانگی را می توان به یک ربات منتقل کرد. ما EcoVacs Winbot W1 Pro ، A Laver Robot را آزمایش کردیم. حال بیایید ببینیم که آیا واقعاً مؤثر است و مهمتر از همه به این محصول.

EcoVacs بیشتر به خاطر روبات های خلاء شناخته شده است. با این وجود طیف وسیعی از روبات های ویندوز را که تحت نام وینبوت جمع شده اند ، ارائه می دهد. Ecovacs Winbot W1 Pro آخرین افزودنی برای خانواده است و از حضور نازل هایی که به طور خودکار یک محصول تمیز کننده روی سطح را برای درمان قرار می دهد ، متمایز است. جاه طلبی آن این است که شفافیت آنها را باکره ای از ویندوز و ویندوزهای خلیج خود ایجاد کنید. بنابراین ما آن را آزمایش کردیم و در آخرین قسمت های آن هل دادیم.

این آزمایش از محصولی که توسط سازنده وام گرفته شده است انجام شده است.

طرح

Ecovacs ظاهر Winbot W1 Pro خود را با خطوط نرم ، با لباس سفید که توسط یک سطح نقره ای و گرد سوراخ شده است ، درمان می کند. دسته چرمی آن ، با دوخت ، آخرین لمس سبک را به یک روبات می بخشد که علی رغم عملکرد آن به نظر می رسد ظریف است.

در جلوی سطح فوقانی دستگاه ، ما دکمه را داریم قدرت. ما در زیر به استفاده از آن خواهیم پرداخت. فقط در سمت راست آن یک پوشش لاستیکی است که به مخزن محصول تمیز کننده Ecovacs دسترسی می دهد.

دو جفت نازل در قسمت جلو و پشت محصول قرار دارند. آنها یک پیش بینی متقاطع از مایع تمیز کننده را برای پوشاندن حداکثر سطح ایجاد می کنند.

حالا بیایید به ربات برگردیم تا یک ساختار دو قسمت را کشف کنیم. بیشترین سطح خاکستری ، دو کاترپیلار و مناطق تیره تر را نشان می دهد که برای حفظ دستمال مرطوب استفاده می شود. قسمت مرکزی ، سطح سفید ، سیستم مکش را در مرکز خود نشان می دهد. این اوست که ربات را در برابر شیشه نگه می دارد. ما همچنین یک سوئیچ قرمز داریم قدرت (برای فعال کردن قبل از دکمه در بالا) و در پایین سمت راست نشانگر سطح تمیز کردن مایع.

متوجه خواهید شد که دو کابل از پشت ربات بیرون می آیند. یکی با غذا در ارتباط است ، دوم طناب ای است که به شما امکان می دهد ربات را با استفاده از کارابینر ایمن کنید.

مورد ذخیره سازی EcoVacs Winbot W1 Pro

این ربات با ابعاد 27 27 27 27 7.75 سانتی متر ، ابعاد بیش از حد را نشان نمی دهد. به همان اندازه که یک جاروبرقی ربات به راحتی جای خود را در فضای داخلی پیدا می کند و به طور مرتب مورد استفاده قرار می گیرد ، به همان اندازه که یک ربات شستشو استفاده دقیق تر است. برای ساده کردن زندگی روزمره ، EcoVacs یک مورد ذخیره سازی نسبتاً موفق را ارائه می دهد. این پارچه با یک پارچه خاکستری زیبا و نرم پوشانده شده است که یک پوسته سفت و سخت را در بر می گیرد. شما می توانید به راحتی آن را به خانه کشور خود منتقل کنید یا آن را به یک دوست نشان دهید.

این پرونده جادار است و سه فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد. بزرگترین آن به ربات اختصاص یافته است ، دوم برای منبع تغذیه و مایع تمیز کننده. سرانجام ، شبکه را برای ذخیره کتابچه راهنمای کاربر و دو دستمال مرطوب کننده میکرو فیبر که با آنها تحویل داده می شود اضافه کنید.

سنسورهای تعبیه شده

Telemers لیزر و سایر سنسورهای پیشرفته را فراموش کنید. در اینجا ، این مسئله است که اطمینان حاصل کنیم که این روبات سطوح شیشه ای و هیچ چیز دیگری را مرور می کند. بنابراین ما دو نوع سنسور داریم. اولین مورد معادل سپر روی جاروبرقی ربات است. چهار نفر ، یکی در هر گوشه ، آنها شوک را در برابر لبه پنجره استهلاک می کنند و به ربات نشان می دهند که او نمی تواند فراتر رود.

نوع دوم سنسور در همان سطح قرار می گیرد اما در قسمت پایین. این یک فناوری تشخیص برای لبه های ضد انعکاس است ، که به ربات اجازه می دهد ویندوز را بدون چارچوب تمیز کند. اگر ربات تشخیص دهد ” خالی “و نه شفافیت ، او عقب خواهد رفت.

کاربرد و مدیریت

سطح برنامه ، ما از همان چیزی که به جاروبرقی برند اختصاص داده شده است استفاده می کنیم. بنابراین ما با یک رابط کاربری از قبل شناخته شده ، هیچ شگفتی ناخوشایندی نداریم.

خانه ecovacs

فرآیند نصب مانند روبات های خلاء است. شما باید ربات خود را از لیست محصولات ارائه شده توسط ECOVACS انتخاب کنید ، دستگاه را روشن کنید و نشانه های برنامه را دنبال کنید. ما واقعاً تحویل داده شده ایم و روند بیش از پنج دقیقه طول نمی کشد.

برای شروع فرآیند نصب بر روی افزودن کلیک کنید // منبع: yazid amer - frandroid

برای راه اندازی فرآیند نصب بر روی افزودن کلیک کنید // منبع: yazid amer – frandroid

EcoVacs فقط دو روبات ویندوز ارائه می دهد ، بنابراین مجبور نخواهید شد گم شوید // منبع: yazid amer - frandroid

EcoVacs فقط دو روبات ویندوز ارائه می دهد ، بنابراین مجبور نخواهید شد گم شوید // منبع: yazid amer – frandroid

این روبات به Wi -Fi متصل می شود ، اما شما در راه اندازی یک تمیز کردن از راه دور // منبع: yazid amer - frandroid لذت نخواهید داشت

این ربات به Wi-Fi متصل می شود ، اما شما در راه اندازی تمیز کردن از راه دور از راه دور // منبع: yazid amer-frandroid لذت نخواهید داشت

نصب به پایان رسید ، شما فقط باید ربات را در برنامه برنامه انتخاب کنید. در مورد ربات جاروبرقی EcoVacs ، باید فشار دهید دسترسی به توری. هوش برای کنترل WinBot W1 Pro.

نماد در سمت راست بالا تمام پیامهایی را که ربات می تواند برای شما ارسال کند // منبع: yazid amer – frandroid

سپس یک رابط بسیار نزدیک به روبات های آسپیرات پیدا می کنیم. اگر اینگونه نباشد که کارت با یک تصویر ثابت که بی فایده است جایگزین می شود ، مگر اینکه حالت تمیز کردن انتخاب شده را نشان دهد. در زیر ، سه برگه دارید که با سه حالت مختلف تمیز کردن موجود مطابقت دارد: سریع, عمیق وت ویژه. در حالت دوم ، این روبات از نقطه شروع مورد نظر شما یک گذرگاه عمودی را ایجاد می کند.

از تصویر مرکزی فقط برای نشان دادن حالت تمیز کردن انتخاب شده استفاده می شود // منبع: yazid amer - frandroid

از تصویر مرکزی فقط برای نشان دادن حالت تمیز کردن انتخاب شده استفاده می شود // منبع: yazid amer – frandroid

شما به سرعت عادت خواهید کرد که فقط در دو بار از تمیز کردن استفاده کنید // منبع: yazid amer - frandroid

شما به سرعت عادت خواهید کرد که فقط در دو بار از تمیز کردن استفاده کنید // منبع: yazid amer – frandroid

برای هر یک از این حالت ها ، شما قادر خواهید بود تعداد معابر (1 یا 2) را مشخص کنید و اگر ربات باید یا نه ، به طور خودکار مایع تمیز کننده را اسپری می کند. در هر دو طرف دکمه خواندن, که برای راه اندازی درمان شیشه استفاده می شود ، شما دو عملکرد بسیار کاربردی دارید. اولین نماد سمت چپ ، به یک کنترل از راه دور دسترسی می دهد تا به صورت دستی ربات را کنترل کند. نماد دوم ، در سمت راست ، به ربات دستور می دهد تا به گوشه ای از پنجره مورد نظر خود برود.

کنترل از راه دور برای پالایش یک تمیز کردن ایده آل است // منبع: yazid amer - frandroid

کنترل از راه دور برای پالایش یک تمیز کردن ایده آل است // منبع: yazid amer – frandroid

این عملکرد به شما امکان می دهد تا هنگام معالجه یک ایوان بزرگ // منبع: yazid amer - frandroid ، به یک گوشه خاص ، بسیار کاربردی سفارش دهید

این عملکرد به شما امکان می دهد تا هنگام معالجه یک ایوان بزرگ // منبع: yazid amer – frandroid ، به یک گوشه خاص ، بسیار کاربردی سفارش دهید

سرانجام ، اگر منو از تنظیمات, هیچ گزینه پیکربندی را ارائه نمی دهد ، به جز تغییر زبان ربات.

EcoVacs Winbot W1 Pro تعمیر و نگهداری و لوازم جانبی

تعمیر و نگهداری در این ربات حداقل است. با این وجود ، دو نکته وجود دارد که شما باید هوشیار باشید تا از WinBot W1 Pro کاملاً لذت ببرید. اولین مورد مربوط به نازل هایی است که می توانند سقوط کنند و کارایی کاهش یافته آنها را ببینند. برای جلوگیری از این ، فقط آنها را به طور مرتب با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

نکته دوم ، شستن ویندوزهای خود با پارچه های کثیف بی اثر است ، با دستمال مرطوب با ربات تحویل داده می شود ، بنابراین لازم است بعد از هر بار استفاده آنها را بشویید. اگر مناطق بزرگی برای درمان داشته باشید ، آنهایی که همراه با محصول همراه هستند ، برای تضمین نظافت کیفیت کافی نخواهند بود.

اجرا و کاربردهای

برخلاف جاروبرقی ربات که فقط باید برای شروع دفتر خود روی زمین قرار دهید. یک روبات شستشوی پنجره نیاز به آماده سازی کمی بیشتر دارد.

قبل از استفاده

این روبات باید به صورت الکتریکی تأمین شود و برای این کار ، ما یک کابل 4.5 متر در اختیار داریم. اگر نیاز به نیاز دارید ، می توان آن را با پسوند نور تکمیل کرد. در صورت قطع برق ، یک باتری مینی اضطراری (650 میلی آمپر ساعت) به دست می گیرد. مراقب باشید ، فقط وجود دارد که ربات را برای چند دقیقه روی سطح شیشه حفظ کنید ، در حالی که مداخله می کنید.

یک کابل 1.5 متر ، با یک کارابین در انتها ، به دستگاه وصل شده است. او در آنجا برای جلوگیری از سقوط وحشیانه روی زمین ربات است. که می تواند به عنوان مثال با قسمت داخلی یک ایوان رفتار کنید ، می تواند عملی باشد. در مورد ویندوز ، اتصال آن اغلب غیر ضروری است و هنوز هم باید یک نقطه لنگر در دسترس باشد.

ربات را قبل از قرار دادن آن در برابر شیشه روشن کنید // منبع: yazid amer - frandroid

ربات را قبل از قرار دادن آن در برابر شیشه روشن کنید // منبع: yazid amer – frandroid

Carabiner امنیتی است که نباید از آن غافل شود // منبع: yazid amer - frandroid

Carabiner امنیتی است که نباید از آن غافل شود // منبع: yazid amer – frandroid

دستمال مرطوب باید مرطوب باشد و با آب بخورد // منبع: yazid amer - frandroid

دستمال مرطوب باید مرطوب باشد و با آب آب شود // منبع: yazid amer – fandroid

سپس شما باید ربات را با مایع تمیز کننده EcoVacs پر کنید. سازنده توصیه می کند از یک برند متفاوت استفاده کند ، بنابراین در معرض خطر خود شما است. بطری تهیه شده با ربات شامل 240 میلی لیتر و ربات دارای مخزن 60 میلی لیتر است. این ظرفیت در تئوری برای معالجه مساحت 20 متر مربع یا 10 تا 15 متر مربع در صورت درمان سطوح بسیار کثیف است. بنابراین شما باید به قیمت خرید ربات ، آن مایع تمیز کننده اضافه کنید: 9.99 یورو برای 240 میلی لیتر یا 24.99 یورو برای 1 لیتر.

سرانجام ، تمیز کردن میکرو فیبر ، که قبلاً مرطوب و پیچیده شده بود ، زیر ربات قرار دهید. ربات را روشن کنید و آن را در مقابل سطح قرار دهید تا تحت درمان قرار گیرد ، که ربات به طور خودکار آن را تشخیص می دهد. او سپس روند مکش را که او را در برابر سطح نگه می دارد ، راه اندازی می کند. اگر بار دوم دوم را فشار دهید قدرت, آخرین حالت تمیز کردن انتخاب شده در برنامه راه اندازی می شود.

برای خاموش کردن ربات ، ابتدا باید آن را با دسته نگه دارید و فقط پس از فشار دادن دکمه به مدت پنج ثانیه قدرت.

ناوبری و تشخیص مانع

این روبات یک حرکت نسبتاً کند زیگزاگ را انجام می دهد ، اما به نظر می رسد بسیار دقیق است. هنگامی که ربات با یک لبه پنجره ملاقات می کند ، آن را تشخیص می دهد و مسیر خود را تغییر می دهد. اگر لبه هایی بدون لبه داشته باشید ، طعم خوبی از این وجود نخواهد داشت که هرگز از محدودیت ها فراتر نمی رود و روی پنجره خوب می ماند.

با این حال ، او قادر به گذراندن موانع کوچک نیست. بنابراین ، اگر با یک ایوان رفتار می کنید و یک قطعه نیست ، باید برای هر بازی عملیات را شروع کنید. برای یک پنجره 45 175 175 سانتی متر ، حدود 8 تا 10 دقیقه در حالت حساب کنید عمیق و دو قسمت. تقریباً نیمی از این زمان در حالت سریع.

کارایی نظافت

این محصول سه حالت تمیز کردن را ارائه می دهد ، یکی نامگذاری شده سریع برای ویندوز که خیلی کثیف نیستند کافی خواهد بود و ما نتیجه بسیار رضایت بخش به دست می آوریم. می تواند اثری جزئی باقی بماند و در این حالت یک کتابچه راهنمای دستی یا راه اندازی مجدد یک چرخه تمیز کردن برای از بین بردن آنها کافی خواهد بود. حالت عمیق اگر ویندوز شما بسیار کثیف باشد ، یکی است که از آن طرفداری خواهید کرد. این شامل تجاوزهای خارجی مانند برگهایی است که به سطح می چسبند ، بدون اینکه اثر انگشت کودکان نوپا جذاب ما را فراموش کنیم.

ما سپس آنچه را که حوادث خانگی یا کودکان می توانند به ویندوزهای خود وارد کنند ، مانند اثر انگشت ، دست یا آنهایی که در پاهای گربه باقی مانده اند ، بازتولید کردیم. ما با پخش یک دستگیره کره ، مربای زردآلو ، چیز را بوسیدیم و سرانجام سطح را با یک احساس کتیبه کردیم. سپس چند ساعت به کل اجازه دادیم.

حالت تمیز کردن سریع در اینجا به وضوح کافی نیست. حالت عمیق در پاس اول ملزومات را تمیز می کند ، اما اثری بزرگ در پنجره ایجاد می کند. اگر یک پاس دوم را انتخاب کنید ، آثار فقط رشد می کنند. در واقع ، پاک کردن برای دستیابی به دفتر خود به طور مؤثر بسیار کثیف است. سپس به شما توصیه می کنیم که آن را جایگزین کنید و یک تمیز کردن دوم را راه اندازی کنید. اگر دو گذر را انتخاب کنید ، باید آثار کاملاً از بین برود. فقط نزولی ، قطعات میوه مربا را می توان در لبه پنجره ها یافت. اگر ما از این ماده استفاده کرده ایم ، این است که شبیه سازی قطره های پرنده را شبیه سازی کنید و از عکس های غیرقابل جمع آوری خودداری کنید. ما ربات را بر روی یک ایوان در کنار دریا آزمایش کردیم و همان روند را گرفتیم ، از شر همه دفع پرنده خلاص شدیم. با این حال ، لازم است که به صورت دستی مداخله کنید تا باقیمانده هایی که می توانند در لبه ها جمع شوند ، از بین بروند.

در مواجهه با شرایط شدید ، این WinBot W1 Pro بسیار خوب رفتار می کند. واقعاً زندگی را ساده می کند و پس از عبور آن ، ویندوز بی عیب و نقص است. می تواند چند اثر و لبه های تحت درمان ضعیف باقی بماند ، اما در حاشیه ها باقی مانده است.

قیمت و در دسترس بودن ECOVACS WinBot W1 Pro

Ecovacs Winbot W1 Pro با قیمت 449 یورو در سایت Ecovacs و همچنین در آمازون ، FNAC ، دارتی ، راکوتن و سایر فروشندگان شریک زندگی.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.