World of Tanks for Windows – آن را به صورت رایگان از Uptodown بارگیری کنید ، World of Tanks هنوز RT

WOT هنوز RT نمایشی از موتور گرافیکی World of Tanks است

هر نوع مخزن حمله و سلاح استراتژی و ابزار خاص خود را در سیستم جنگی دارد. به این ترتیب ، شما به دنبال متحدین انسانی هستید که کارآیی شما را در بازی بهبود می بخشد. به عنوان مثال ، یک راننده یک حمله سبک می خواهد کمک یک مخزن حمله سنگین باشد.

دنیای تانک ها

دنیایی از تانک و نبردهای نفس گیر

آخرین نسخه

World of Tanks (WOT) یک بازی جنگی MMO است که در آن بازیکنان می توانند در یک محیط جنگ جهانی دوم با قدرت تیراندازی مخازن حمله در اختیار خود طراحی و آتش بگیرند.

این بازی شامل بیش از 160 تانک تهاجمی منحصر به فرد از ایالات متحده ، آلمان ، فرانسه و روسیه است که با دقت جراحی بازسازی شده است. هر جزئیات کوچک این دستگاه ها کاملاً برنامه ریزی شده است.

این بازی از یک سیستم تکامل استفاده می کند و مخزن شما را به گونه ای بهبود می بخشد که به شما امکان می دهد تعداد سلاح ها را تنظیم کرده و کنترل بسیاری از انواع مخازن حمله را از طریق بازی به دست آورید. شما می توانید با استفاده از مخازن تهاجمی سبک ، از شر دشمنان خود خلاص شوید ، آنها را با یک مخزن خرد کنید ، یا از این مزیت استفاده کنید و از راه دور از آنها مراقبت کنید (Sniping).

هر نوع مخزن حمله و سلاح استراتژی و ابزار خاص خود را در سیستم جنگی دارد. به این ترتیب ، شما به دنبال متحدین انسانی هستید که کارآیی شما را در بازی بهبود می بخشد. به عنوان مثال ، یک راننده یک حمله سبک می خواهد کمک یک مخزن حمله سنگین باشد.

از نظر گرافیکی WOT یک MMO چشمگیر است. مخازن حمله ، حتی اگر قبلاً نیز ذکر شده باشد ، نه تنها بسیار مفصل هستند ، بلکه ظاهری باورنکردنی دارند و صحنه نیز دارند – به منظره های دیدنی و دیدنی ارائه می دهند که باعث لذت خالص می شود.

World of Tanks (WOT) واقعاً یک MMO چشمگیر است که از بازی های مشابه متمایز است زیرا از مکانیک بازی خنک و دلپذیر استفاده می کند که تقریباً کاملاً مبتنی بر مهارت های شما است.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

به حداقل 550 مگاست حافظه رایگان در دستگاه نیاز دارید

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 3 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی

WOT هنوز RT نمایشی از موتور گرافیکی World of Tanks است

WOT هنوز RT توسط WGC نصب خواهد شد.
اگر wargaming.خالص مرکز بازی روی دستگاه شما نصب نشده است ، نصب آن ابتدا شروع می شود.
پس از اتمام نصب آن ، WOT هنوز RT نصب می شود.

با تشکر از شما برای بارگیری
دوباره wot rt

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، دوباره امتحان کنید.

ردیابی اشعه

با ردیابی ری ، سایه های وسیله نقلیه بازیکن صاف تر و واقع بینانه تر می شوند. مخازن مورد علاقه شما با کیفیت جدید بسیار بهتری ظاهر می شود !

هماهنگی

مدیریت رندر همزمان امکان سوء استفاده از قلب اصلی ، بلکه همه هسته های پردازنده دیگر را امکان پذیر می کند. این به ما امکان می دهد عملکرد و وفاداری بصری را بهبود بخشیم.

wot هنوز در عمل RT

گزینه ها را تعریف کنید

نتایج را بدست آورید

سوال – پاسخ

  • دنیای تانک ها هنوز RT چیست ?

World of Tanks هنوز هم نسخه ی نمایشی از موتور گرافیکی Core Update است. این امکان را به شما می دهد تا بدانید که کامپیوتر شما با موتور اصلی به روز شده خارج می شود.

مانند موتور اصلی به روز شده ، World of Tanks هنوز هم توسط تیم Wargaming کاملاً توسعه یافته است.

عملکرد اصلی جدید برای کیفیت جدید سایه ها پشتیبانی می شود: آنها نرم تر و واقع بینانه تر خواهند بود. این ممکن است به لطف فناوری ردیابی ری که تاکنون فقط برای سینما و انیمیشن در دسترس بود. سایه های جدید برای وسایل نقلیه “عملیاتی” (بنابراین با حذف وسایل نقلیه نابود شده) که مستقیماً تحت تأثیر اشعه خورشید قرار می گیرند ، استفاده می شود. در مقاله ما می توانید در مورد فناوری ردیابی ری و ویژگی های آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.
Worldftanks.اتحادیه اروپا

نه ، فناوری ردیابی ری ما برای کلیه کارتهای گرافیکی که از DirectX 11 یا API اخیر پشتیبانی می کند کار می کند.

برنامه به شما امکان می دهد بین 3 از پیش تنظیم کیفیت گرافیک را انتخاب کنید: “حداقل” ، “متوسط” و “فوق العاده”. ما همچنین یک پارامتر جدید برای کیفیت سایه ها با ردیابی پرتوی فعال اضافه کرده ایم. می توان آن را در منوی تنظیمات گرافیکی یافت. شما می توانید با انتخاب سطح جزئیات: “حداقل” ، “میانگین” و “فوق العاده” ، ردیابی اشعه را برای کلیه پیش تنظیمات گرافیکی فعال و غیرفعال کنید.

از پیش تنظیم کیفیت گرافیک (“حداقل” ، “میانگین” ، “فوق العاده”) وضوح مختلفی از صفحه ، خصوصیات بافت ، روشنایی ، چشم انداز ، آب ، ذرات و غیره را ارائه می دهد. شما می توانید وضوح را در تمام پیش تنظیمات تغییر دهید ، و با “متوسط” و “Ultra” می توانید پارامترهایی مانند ضد انعطاف پذیری و کیفیت سایه ها در ردیابی اشعه را تنظیم کنید. یک نماد دنده ویژه در کنار پارامترهای اصلاح شده نمایش داده می شود.

اگر این خطا یا هر خطای دیگری را مشاهده کردید ، لطفاً با کمک بازیکنان ما تماس بگیرید.

نه ، این گزینه باید توسط بازیکن در تنظیمات گرافیکی در مشتری بازی به صورت دستی فعال شود. شما می خواهید ببینید که وسایل نقلیه شما با ردیابی اشعه چقدر متفاوت است ? آن را در تنظیمات فعال کنید و آماده شوید تا متحیر شوید !

این نکات ارزیابی عملکرد رایانه خوبی را ارائه می دهد و به شما این فرصت را می دهد تا نتایج خود را با سایر بازیکنان مقایسه کنید. اگر رایانه شما بیش از 10،000 امتیاز کسب کند ، این یک نتیجه عالی است به این معنی که از پیش تعیین شده انتخاب شده هیچ تأخیر یا از دست دادن FPS نخواهد داشت. نتیجه 8 001 یا بیشتر (“طلا”) بسیار عالی تلقی می شود. از 3،001 تا 8000 امتیاز (“پول”) خوب است. حداکثر 3000 امتیاز (“برنز”) رضایت بخش تلقی می شود.

World of Tanks هنوز هم از ویندوز 7/8/10 پشتیبانی می کند.

این شبیه به مشتری بازی World of Tanks است. می توانید آن را در وب سایت رسمی بازی پیدا کنید.

برخی از کاربردهای آنتی ویروس می توانند از کار صحیح دنیای تانک ها جلوگیری کنند.

منوی نتایج آزمون شامل دکمه روی تصویر نتایج نتایج است. همچنین می توانید پوشه را به صورت دستی روی رایانه خود باز کنید. تمام نتایج در اینجا به صورت اینفوگرافیک ذخیره می شود که اندازه آنها برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی بهینه شده است.

World of Tanks هنوز RT برای استفاده از یک کارت گرافیک واحد استفاده می شود. اگر رایانه ای با بیش از یک کارت گرافیک (با استفاده از NVIDIA SLI ، AMD Crossfire یا هر حالت مشابه دیگر) دارید ، بهتر است آنها را غیرفعال کنید و فقط از یک کارت برای اجرای World of Tanks هنوز RT استفاده کنید ، چه برنامه ای ممکن است کار کند. به درستی. اگر لپ تاپ با کارت گرافیک جداگانه و یکپارچه دیگر دارید ، لطفاً پارامترهای خلبان کارت گرافیک را تغییر دهید تا دنیای مخازن هنوز فقط با استفاده از کارت گرافیک جداگانه راه اندازی شود.